ТВ Програма

ТВ програма

Mezzo

  • 05:30
    Delvon Lamarr Organ Trio - Festival International de Jazz de Montreal
  • 06:15
    Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
  • 07:10
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 08:10
    InterMezzo
  • 09:30
    Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
  • 10:50
    Gara Garayevs's Violin Sonata and 24 Preludes for piano with Vadim Repin and Murad Huseynov
  • 11:55
    InterMezzo
  • 13:30
    Royal Concertgebouw Orchestra Opening Night 2019
  • 15:00
    Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    The Orchestre de Chambre de Lausanne and Bertrand de Billy: Strauss, Martinu, Haydn
  • 19:00
    Avi Avital - Paris Mezzo Festival
  • 20:20
    InterMezzo
  • 21:30
    Satchmo special: Louis Armstrong and his all stars
  • 22:20
    Kurt Elling with the National Polish Radio Symphony Orchestra - Zadymka Festival
  • 23:15
    Jacob Collier - Montreux Jazz Festival
  • 00:15
    InterMezzo
  • 00:30
    Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
  • 01:30
    Snarky Puppy - Stockholm Jazz Festival
  • 02:25
    Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
  • 03:55
    Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a vienne

Сериали

Viasat Nature 00:20
Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 3
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
Viasat Explorer 00:25
Треска за нефрит, сезон 5, еп. 8
bTV 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал
bTV HD 00:30
"Втори шанс" /п./ - сериал

Всички предавания

Спорт

Kanal 3 00:20
"Спорт в обектива"/п/
Diema Sport 2 00:30
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 31-ви епизод /п/
Eurosport 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Eurosport HD 01:00
Олимпийски игри: "Безсмъртни легенди"
Nova Sport 01:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи

Всички предавания

Филми

Kino Nova 00:15
"Анаконда: Кървава следа" - приключенски екшън с уч. Кристъл Алън, Линдън Ашби, Джон Рис-Дейвис, Дани Мидуинтър, Ана Улару и др.
Cinemax 2 00:20
"Нико, 1988", биографична драма, Италия, 2017; реж. Сузана Никиарели, с Трайн Дирхолм, Джон Гордън Синклер, Анамария Маринка, Сандор Фунтек, Томас Трабаки, [18+]
EPIC Drama 00:25
Династията на Тюдорите, сезон 1, еп. 2, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически/драма, 2007
BNT2 00:30
Беленският мост документален филм
Nova TV 00:30
"Скорпион" - сериен филм, сезон 2

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}