ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:00
    "Ненормалници" - комедия с Майкъл Лембек, Денис Куейд, Филип Казнов и Фран Дрешър.
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 07:00
    "Доклад до комисаря" - екшън / драма с Майкъл Мориарти, Яфет Кото.
  • 08:50
    "Тайният албум на Клинт Истууд" - Франция, 2012
  • 10:00
    "Черният жребец се завръща" - приключенски / семеен филм с Тери Гар, Кели Рено.
  • 11:40
    "Групата" - драма / военен с Кандис Берген, Джоан Хакет, Елизабет Хартман, Шърли Найт.
  • 14:10
    "Лудницата (1990)" - комедия с Ричард Александър, Кърсти Али.
  • 15:40
    "Проглеждане" - драма / романтичен с Вал Килмър, Мира Сорвино, Кели Макгилис, Стивън Уебър, Брус Дейвисън.
  • 17:45
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 19:30
    "Далече на Север" - драма с Джесика Ланг, Чарлз Дърнинг.
  • 21:00
    "Ще го наричат Великолепния" - уестърн с Терънс Хил, Грегъри Уолкът.
  • 23:00
    "Пази се от живите мъртви" 4.15" - сериал
  • 23:50
    "Поздрави от Холивуд, 01.04" - сериал
  • 00:20
    "Диамант 13" - екшън / криминален с Жерар Депардийо, Оливие Маршал.
  • 02:00
    "Парният експеримент" - мистерия с Вал Килмър, Арманд Асанте.
  • 03:30
    "Ненормалници" - комедия с Майкъл Лембек, Денис Куейд, Филип Казнов и Фран Дрешър.

Сериали

Viasat Nature 00:40
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 3
Viasat History 00:40
В търсене на съкровището на нацистите, сезон 1, еп. 3
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}