ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • Сега
    "Клифърд" - комедия с Мартин Шорт, Чарлс Гродин, Мери Стийнбъргън, Дабни Колман.
  • 15:05
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Джордж Пепард и Доналд Плезънс.
  • 16:55
    "Групата" - драма с Кандис Берген, Елизабет Хартман, Шърли Найт, Джесика Уолтър.
  • 19:35
    "Джоузеф Андрюс" - комедия / приключенски с Питър Фърт, Майкъл Хордърн.
  • 21:10
    "И в радост, и в мъка" - комедия / драма с Бо Бриджис, Стоккард Ченинг.
  • 23:00
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
  • 00:50
    "Несдържан гняв" - екшън / драма с Уилям Дивейнл Томи Лий Джоунс.
  • 02:30
    "Казанова на Фелини" - биографически филм / драма с Доналд Съдърланд, Тина Омонт.

Сериали

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
National Geographic 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 8
National Geographic HD 15:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
bTV 15:00
Премиера: "Италианската булка" - сериал, с.1, еп.160
bTV Action 15:00
"Истинско правосъдие" - сериал, с.2, еп.12

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 15:30
Формула 1: Квалификация за Голямата награда на Бразилия, повторение
Ring.BG 15:00
УЕФА Шампионска лига: Севиля - Ливърпул
Film Plus HD 15:10
Тенис: Каролина Плишкова - Гарбине Мугуруса (BNP Paribas Open, Индиън Уелс; WTA Premier 2017 - II четвъртфинал, повторение)
Film Plus 15:30
Тенис: Йен-Сун Лу - Карен Качанов (ASB Classic, Окланд, Нова Зеландия; 2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:00
Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
TVT 15:00
Каварна. Началото на светлината (образователен филм за познавателен туризъм)
bTV Cinema 15:00
"Втората Земя" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Майк Кейхил, актьори - Брит Марлинг, Джордан Бейкър, Флинт Беверадж, Робин Тейлър, Уилям Мапотър и др.
Telekabel 15:00
Детски свят - Покахонтас - анимация
HBO 15:05
"Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 21:00
"Олимпийски истории"
Eurosport 2 No Bundesliga 21:00
"Олимпийски истории"

Всички предавания



{START_COUNTER}