ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:45
    "В близък план - "Войната за Планетата на маймуните"
  • 05:55
    "В близък план - "Зад волана"
  • 06:00
    "Изумителните киносалони" 1, 06 еп. - "Тушински": Амстердам, Холандия
  • 07:00
    "Звездите отблизо": РобъртДауни - младши
  • 07:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп. 15 - Дани Бойл" - поредица
  • 08:00
    "Дъщерята на махараджата, първа част" - игрален филм, копродукция, с Брус Бокслайтнър, Кабир Беди.
  • 09:30
    "Дъщерята на махараджата, втора част" - игрален филм, копродукция, с Брус Бокслайтнър, Кабир Беди.
  • 11:05
    "Дъщерята на махараджата, трета част" - игрален филм, копродукция, с Брус Бокслайтнър, Кабир Беди.
  • 12:35
    "Добрият, лошият и странният" - игрален филм, Южна Корея, с Вон Бин, Сае-Рон Ким [Won Bin, Sae-Ron Kim].
  • 14:40
    "Американски бандити" - игрален филм, САЩ, с Колин Фарел, Скот Каан.
  • 16:10
    "Знак на съдбата" - игрален филм, САЩ, с Джон Кюсак и Кейт Бекинсейл.
  • 17:40
    "Смахнатият професор 2" - комедия / романтичен, САЩ, с Еди Мърфи, Джанет Джаксън.
  • 19:25
    "Челюсти 3" - ужаси / трилър, САЩ, с Денис Куейд и Бес Армстронг.
  • 21:00
    "Шестият ден" - игрален филм, Канада / САЩ, с Арнолд Шварценегер, Майкъл Рапапорт.
  • 23:00
    "От здрач до зори" - игрален филм, САЩ, с Харви Кайтел, Джордж Клуни.
  • 00:45
    "Муса Войнът" - игрален филм, Китай / Южна Корея, с Ву-Сунг Юнг, Сунг-Ки Аан [Woo-Sung Jung, Sung-Ki Ahn].
  • 02:55
    "Криминале" - игрален филм, САЩ, с Джон Траволта, Ума Търман.

Сериали

Viasat Nature 01:30
Гигантите на природата отвътре, сезон 3, еп. 1
Охота и рыбалка 01:35
Сезон охоты
Viasat Explorer 01:50
Царе на строителството с дървен материал, сезон 1, еп. 1
EPIC Drama 01:55
Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерии, 2012
bTV Action 02:00
"Стрелата" - сериал, с.2 еп.2

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
Eurosport HD 01:35
Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Наеба, гигантски слалом, мъже
BNT4 01:40
Арена Спорт /п/
Sky Sports 01:45
Футбол
Cinemax 2 01:45
"Шаолински футбол", екшън - комедия, Хонг Конг, 2001; реж. Стивън Чоу, със Стивън Чоу, Уей Зао, Ман-Тан Нг, Ин Це, Сесилия Чунг, [12+]

Всички предавания

Филми

FilmBox Basic 01:30
Объркването на половете Романтичен, Комедия Франция 2000
Nova TV 01:30
"Когато сърцето зове" - сериен филм
Diema Family 01:30
"Сезони на любовта" - сериен филм /п/
Vivacom Arena 01:34
Когато любовта не е достатъчна: Историята на Луиз Уилсън Биографичен, Драма 2010
HBO 01:40
"Сан Андреас", екшън - трилър, САЩ, 2015; реж. Брад Пейтън, с Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Александра Дадарио, Йоан Гръфъд, Пол Джиамати, [12+]

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}