ТВ Програма

ТВ програма

MGM

  • 05:35
    "В близък план - "Атомна блондинка"
  • 05:45
    "В близък план - "Спайдър-мен: Завръщане у дома"
  • 05:55
    "В близък план - "Кингсмен: Златният кръг"
  • 06:00
    "Звездите отблизо": Кейт Уинслет
  • 06:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.7 - Милош Форман" - поредица
  • 07:00
    "В близък план - "Тор: Рагнарог"
  • 07:05
    "Войната за водата" - игрален филм, Канада / Франция, с Розмари Ла Воле, Кристиян Брендел.
  • 08:35
    "Децата на сестра ми и златотърсачите" - игрален филм, Канада / Дания, с Расмус Ботофт, Лерке Винтер.
  • 10:00
    "Преследвачи" - игрален филм, САЩ, с Том Беринджър, Ерика Елениак.
  • 11:45
    "Завинаги с теб" - игрален филм, САЩ, с Фреди Принц Мл. и Джулия Стайлс.
  • 13:15
    "Девет ярда" - игрален филм, САЩ, с Брус Уилис, Матю Пери.
  • 14:50
    "Мики Синьото око" - комедия / криминален, Обединеното кралство / САЩ, с Хю Грант, Джийн Трипълхорн.
  • 16:30
    "Таткова градина" - игрален филм, САЩ, с Еди Мърфи, Джеф Гарлин.
  • 18:00
    "Момиче от Джърси" - игрален филм, САЩ, с Бен Афлек, Лив Тайлър.
  • 19:40
    "Къл, завоевателят" - игрален филм, САЩ, с Кевин Сорбо, Тиа Карере.
  • 21:15
    "Пълен мрак" - ужаси / фантастика, САЩ, с Рада Мичъл, Коул Хаузър.
  • 23:00
    "Смъртоносна надпревара 3: Адска жега" - игрален филм, Германия / Южна Африка / САЩ, с Люк Гос, Танит Феникс Копли.
  • 00:45
    "Универсален войник 3: Регенерация" - екшън / приключенски филм, САЩ, с Долф Лундгрен, Жан-Клод Ван Дам.
  • 02:20
    "Четирите пера" - игрален филм, Обединеното кралство / САЩ, с Хийт Леджър, Уес Бентли.
  • 04:25
    "Разплата" - игрален филм с Мекай Файфър, Ууд Харис.

Сериали

EPIC Drama 00:30
Криминалните случаи на Мърдок, сезон 7, еп. 15, Канада, криминален/мистерии, 2013
Nova TV 00:30
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 10
Viasat Nature 00:40
Щуро, истинско, страховито, сезон 1, еп. 10
AXN Black 00:55
Геймър: Убиец на дракони; сезон 2, епизод 4, комедия, 2017
bTV Action 01:00
"Изчезнали" - сериал, еп.10

Всички предавания

Спорт

BNT 3 00:30
Баскетбол: България - Латвия - среща от квалификациите за европейско първенство /мъже/
Eurosport HD 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Eurosport 00:35
Ски бягане: Световна купа в Трьондхайм, 30 км, мъже
Film Plus HD 01:00
Футбол: Бетис - Майорка (Ла Лига Сантандер, сезон 2019/20 - повторение)
Eurosport 2 01:00
Колоездене: Обиколка на Обединени Арабски Емирства, втори етап

Всички предавания

Филми

Kino Nova 00:30
"Пътешествие до края на света" - приключенски филм с уч. на Бенедикт Къмбърбач, Джаред Харис, Сам Нийл, Джейми Сайвс, Ричард Маккейб, Виктория Хамилтън и др.,II част
Travel TV 00:30
Професия турист - Инсбрук, филм 2, еп.1
Cinemax 00:30
"Ченгета", драма, Австрия, 2018; реж. Щефан Лукач, с Лоренс Руп, Антон Ноори, Мария Хофщетер, Роланд Дюрингер, Анна Сук, [18+]
Nova TV 00:30
"Комисар Рекс" - сериен филм, сезон 10
Diema Family 00:30
"Прости ми" - сериен филм

Всички предавания


Всички предавания


Всички предавания



{START_COUNTER}