ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic Wild

  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 10
  • 05:40
    Светът на дивото, еп. 2
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 11
  • 06:20
    Светът на дивото, еп. 12
  • 06:45
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 4
  • 07:25
    Дивата Южна Америка, еп. 1
  • 08:15
    Брегът на ягуарите, еп. 1
  • 09:05
    Нашественици, еп. 5
  • 09:50
    Прекрасната Америка: Дивият Югозапад, еп. 4
  • 10:40
    Дивата Южна Америка, еп. 1
  • 11:25
    Нашественици, еп. 4
  • 12:15
    Нашественици, еп. 3
  • 13:00
    Брегът на ягуарите, еп. 1
  • 13:50
    Нашественици, еп. 5
  • 14:40
    Нашественици, еп. 2
  • 15:30
    Нашественици, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол, еп. 12
  • 17:05
    Нашественици, еп. 6
  • 18:00
    Градски риболов с Майк Яконели, еп. 1
  • 18:50
    Чудовища по рождение, еп. 1
  • 19:45
    Риболов на чудовища, еп. 7
  • 20:40
    Градски риболов с Майк Яконели, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол, еп. 7
  • 22:25
    Юконски ветеринар, еп. 1
  • 23:20
    Брегът на ягуарите, еп. 1
  • 00:10
    Нашественици, еп. 5
  • 01:00
    Нашественици, еп. 2
  • 01:50
    Нашественици, еп. 4
  • 02:35
    Нашественици, еп. 3
  • 03:20
    Нашественици, еп. 6
  • 04:10
    Брегът на ягуарите, еп. 1
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 11

Сериали

AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
Fox Crime 00:55
Транспортер - втори сезон, еп. 4
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Sky Sports 01:45
Футбол

Всички предавания

Филми

AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/
Skat+ 01:00
"Жеравна 2009 - фестивал на фолклорната носия" - фолклорен филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}