ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 13
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 1
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 15
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 16
  • 07:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 2
  • 08:00
    Златна треска, еп. 1
  • 09:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 2
  • 10:00
    Пресушаване на океана: Дълбочини, еп. 8
  • 11:00
    2000-те: десетилетието, през което видяхме всичко, еп. 2
  • 12:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 3
  • 13:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 4
  • 14:00
    Сървайвър: Обратно към примитивното, еп. 3
  • 15:00
    Златна треска, еп. 2
  • 16:00
    Летищна сигурност: Перу, еп. 3
  • 17:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 18:00
    Изгубените съкровища на Египет, еп. 4
  • 19:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 4
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 6
  • 21:00
    Разглобяване: Суперсамолети, еп. 1
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 10
  • 23:00
    Разкази от първо лице, еп. 2
  • 00:00
    Пътят на диктатора, еп. 1
  • 01:00
    Пътят на диктатора, еп. 2
  • 01:55
    Разкази от първо лице, еп. 2
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 03:25
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 14
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета, еп. 3

Сериали

National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1
bTV Action 16:00
"Мъртва точка" - сериал, еп.4
bTV HD 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация
AXN Black 16:05
Скорпион; сезон 2, епизод 5, екшън, драма, САЩ, 2015
Alfa 16:10
"Цигари за Фидел" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}