ТВ Програма

ТВ програма

National Geographic

  • 05:15
    Господари на войната, еп. 15
  • 05:35
    Десетилетията: Ремикс, еп. 3
  • 06:10
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 9
  • 06:35
    Гранична сигурност: Латинска Америка, еп. 10
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 9
  • 09:00
    Сам на скалата, еп. 1
  • 11:00
    Да разглобиш гигант, еп. 4
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 15
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 12
  • 13:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 13:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 14:00
    Интернет: 50 години онлайн, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
  • 17:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 13, еп. 7
  • 18:00
    Враждебната планета, еп. 1
  • 19:00
    Тайните на Китай, еп. 1
  • 20:00
    Тайните на Китай, еп. 2
  • 21:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 22:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 23:00
    Изследовател, еп. 5
  • 00:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 3
  • 01:00
    Историята за Бог с Морган Фрийман, еп. 4
  • 01:55
    Изследовател, еп. 5
  • 02:40
    Мегаструктури от Втората Световна 2, еп. 1
  • 03:25
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 12
  • 03:50
    Господари на войната, еп. 11
  • 04:10
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 3
  • 04:55
    Тайнствени досиета, еп. 3

Сериали

Viasat Explorer 15:45
Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 2
BSTV 15:45
"Безценната перла", сериал, 33 еп.
National Geographic HD 16:00
Древните досиета Х - втори сезон, еп. 11
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
bTV 16:00
Премиера: "Сестра Бети" - сериал, с.3 еп.1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 15:45
Колоездене: Критериум Дуфине, осем етап
Film Plus HD 15:45
Тенис: Libema Open, Хертогенбош - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Diema Sport 2 16:00
"Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод /п/
Film Plus 16:00
Футбол: Леванте - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2018/19 - повторение)
MAX Sport 1 16:00
Тенис: ATP 500 Лондон 2019

Всички предавания

Филми

Cinemax 15:40
"48 часа", екшън - комедия, САЩ, 1982; реж. Уолтър Хил, с Ник Нолти, Еди Мърфи, Анет О’Туул, Франк МакРей, Джеймс Ремар, [15+]
HBO 2 15:40
"Троя", историческа драма, САЩ, 2004; реж. Волфганг Петерсен, с Брад Пит, Ерик Бана, Орландо Блум, Брайън Кокс, Даян Крюгер, [15+]
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
Bulgaria ON AIR 16:00
Светът отгоре - филм
Telekabel 16:00
Детски свят - Франклин - анимация

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}