ТВ Програма

ТВ програма

Planeta

  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
  • 06:30
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 07:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 10:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 10:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 10:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 10:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 15:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 15:10
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 16:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 18:10
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
  • 19:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 20:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 20:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:50
    "Лексикон" - блиц интервю
  • 23:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:05
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 01:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 03:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 03:05
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 04:00
    "Show Time" - музикална програма

Сериали

AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
Fox Channel 00:50
Макгайвър - втори сезон, еп. 17
Fox Life 00:55
Отчаяни съпруги - осми сезон, еп. 9
Fox Crime 00:55
Транспортер - втори сезон, еп. 4
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:45
Колоездене: Световно първенство в Инсбрук, часовник, младежи
Eurosport HD 00:45
Колоездене: Еврометропол
Nova Sport 01:15
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Film Plus 01:30
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Cinemax 00:45
"Пет пръста за Марсилия", драма - уестърн, ЮАР, 2017; реж. Майкъл Матюс, с Вуйо Дабюла, Хамилтън Дламини, Жету Дломо, Кенет Нкози, Мдудузи Мабасо, [18+]
AXN 00:50
Шерлок Холмс; сезон 4, епизод 3, криминален, драма, Великобритания, 2016
AXN Black 01:00
Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
MCM 01:00
Драконова топка Z (анимация)
Diema 01:00
"Заразно зло: Изтребване" - екшън с уч. на Мила Йовович, Али Лартър, Иън Глен, Ашанти, Кристофър Игън, Спенсър Лок, Матю Марсдън, Майк Ейпс и др. /п/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал
Eurosport HD 14:45
Златна колекция: Олимпийски игри в Атланта 1996, футболен финал

Всички предавания



{START_COUNTER}