ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 01:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма

Сериали

Fox Life 06:00
Непорочната Джейн - втори сезон
bTV Comedy 06:00
"Модерно семейство" - сериал, с.8
Utilisima 06:00
Пекарната на Рудолф - втори сезон
Fox Crime 06:00
Военни престъпления - седми сезон
bTV Lady 06:00
"Страсти в Тоскана" - сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 06:00
Колоездене: Обиколка на Франция, дванедесети етап
Mtel Sport 2 06:00
Хокей на лед: NHL
Mtel Sport 1 06:00
Футбол: Руска Премиер лига
Film Plus HD 06:30
Тенис: Йелена Остапенко - Агнешка Радванска (The International Eastbourne, Истборн; WTA Premier - I четвъртфинал, повторение)
SAT 1 06:30
Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 06:00
Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
bTV 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV HD 06:00
"Трансформърс прайм" - анимация
bTV Action 06:00
"Пингвините от Мадагаскар" - анимация
Skat+ 06:00
"Пътят на Калееви" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}