ТВ Програма

ТВ програма

Planeta HD

  • Сега
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 18:00
    "Горещи хитове" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 19:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:35
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 20:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 20:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 21:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 21:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 00:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 00:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 00:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
  • 00:35
    "От А до Я" - рецитали
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:05
    "Хитовете на Планета HD"-
  • 04:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма

Сериали

Viasat History 12:45
Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 1
Viasat Explorer 12:50
Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 4
PRO 7 12:55
"2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Viasat Nature 13:00
Един ден в дивата природа, сезон 1, еп. 3
National Geographic 13:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5

Всички предавания

Спорт

Eurosport 13:30
Колоездене: Класика на Алмерия
Eurosport HD 13:30
Колоездене: Класика на Алмерия
Diema Sport 13:00
Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение

Всички предавания

Филми

Fox Channel 12:35
Да откриеш Форестър - игрален филм, еп. 1
Vivacom Arena 12:39
Шотландска мида Комедия 2015
Cinemax 12:40
"Не говори с Айрин", комедия, Канада, 2017; реж. Пат Милс, с Мишел МакЛаод, Джина Дейвис, Брус Грей, Анастейша Филипс, Скот Томпсън, [12+]
FilmBox Extra 12:40
Крокодилите 2 Приключенски Германия 2010
HBO 2 12:55
"Известни и влюбени ІІ, 5 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Паула Хунцикер, с Бела Торн, Чарли Депю, Джорджи Флорес, Картър Дженкинс, Ники Кос, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}