ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Телепазарен прозорец
  • 16:40
    Малки истории /п/
  • 16:55
    Едно голямо семейство 2 тв филм /9 епизод/
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 26
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 16:00
    Безценна перла - семеен сериал
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:05
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 3, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 16:50
    Царство; сезон 1, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:40
    4исла; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 18:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Кошмарите на майката-природа
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщата на катерача от Кентъки
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
Пълна програма
  • 16:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Луди по реките" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок /п/
  • 17:30
    Братовчеди тв сериен филм /10 епизод/
  • 18:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
  • 19:00
    Европа днес
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок /п/
  • 17:30
    Непозната земя /п/
  • 18:00
    По света и у нас
  • 18:35
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 16:15
    Inspector Gadget
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
  • 16:40
    Mr Bean: The Animated Series
  • 16:55
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 16:00
    "Извън играта" - сериал, с.7, еп.8
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 17
  • 18:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
  • 19:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 14
Пълна програма
  • 14:30
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
  • 17:00
    "Ударен от гръм" - семеен (САЩ, 2012), режисьор - Джон Уайтсел, актьори - Кевин Дюрант, Тейлър Грей, Джим Белуши, Брандън Т. Джаксън, Уилям Рагсдейл, Ларами Док Шау, Тристин Мейс и др.
  • 19:15
    Премиера: "Перфектна майка" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Габай, актьори - Хелън Слейтър, Меган Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
  • 21:00
    "Без инструкции" - комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор - Еухенио Дербес, актьори - Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    "Комиците" - комедийно шоу
  • 18:00
    Премиера: "Клуб "Веселие" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Гражданинът Кхан" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Шоуто на д-р Оз" - токшоу
  • 17:00
    "Магията на тропическата гора" - документален филм
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.1, еп.3
Пълна програма
  • 16:20
    Бен 10
  • 16:35
    Малки Титани: В готовност
  • 16:44
    Малки Титани: В готовност
  • 16:55
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 16:00
    "До посиняване", комедия, САЩ, 1995; реж. Пол Остър, Уейн Уанг, с Харви Кийтъл, Мадона, Лу Рийд, Джим Джармуш, Майкъл Джей Фокс, [12+]
  • 17:25
    "Доказателството", драма, САЩ, 2005; реж. Джон Мадън, с Джейк Джилънхол, Гуинет Палтроу, Антъни Хопкинс, Дани МакКарти, Хоуп Дейвис, [12+]
  • 19:05
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 21:00
    "Малкия Фос и Големия Халси", драма, САЩ, 1970; реж. Сидни Фурие, с Робърт Редфорд, Майкъл Дж. Полард, Лорън Хътън, Ноа Бири, Люсил Бенсън, [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    "Стар Трек Х: Възмездие", научно - фантастичен екшън, САЩ, 2002; реж. Стюарт Беърд, с Патрик Стюарт, Джонатан Фрейкс, Брент Спинър, Левар Бъртън, Майкъл Дорн, [12+]
  • 18:00
    "Гатака", научно-фантастична драма, САЩ, 1997; реж. Андрю Никъл, с Итън Хоук, Ума Търман, Алън Аркин, Джуд Лоу, Ърнест Боргнайн, [12+]
  • 19:45
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 21:30
    "Хирургът I, 7 еп.", драма, САЩ, 2014; реж. Стивън Содърбърг, с Клайв Оуен, Андре Холанд, Ив Хюсън, Джулиет Райлънс, Джеръми Боб, [18+]
Пълна програма
  • 16:00
    International Desk (with World Sport)
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
  • 18:30
    MainSail
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Атомен влак"- екшън с уч. на Роб Лоу, Кристин Дейвис, Есай Моралес, Джон Фин, Мена Сувари и др., /п/
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
  • 20:00
    "Комисар Рекс" (премиера) - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 12
  • 17:00
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 1
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Чукът на Тор
  • 17:50
    Човек в опасност: Ръбът на кратера
  • 18:40
    Ловци на митове: Специални видео игри
Пълна програма
  • 16:00
    Групата на Алекс
  • 16:30
    Лив и Мади
  • 17:00
    11
  • 17:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "Въпросите на Мили"
  • 16:45
    "За ума"
Пълна програма
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 73 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис, US Open: Финал (жени)
  • 17:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Мексико
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Тенис, US Open: Финал (мъже)
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: "Копа Берноки", пряко
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 18:30
    Футбол, МЛС: Чикаго - НЙ Ред булс
Пълна програма
  • 16:20
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 10
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 7
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 4, еп. 8
  • 18:25
    Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 16:10
    Pro Bull Riders
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:55
    Mtb Heroes
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 16:00
    Основен ремонт в Детройт
  • 16:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 16:05
    Жега в Кливланд - шести сезон
  • 16:35
    Жега в Кливланд - шести сезон
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - трети сезон
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - трети сезон
Пълна програма
  • 15:00
    Комисар Монталбано - сериал
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон
  • 18:10
    Убийства в Рая - четвърти сезон
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон
Пълна програма
  • 14:50
    "Питър Пан", приключенски - семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 16:40
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
  • 18:25
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 20:10
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 9
  • 16:45
    Ловецът на оръжия, сезон 2, еп. 5
  • 17:35
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 20
  • 18:25
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Тунелът
  • 17:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 18:00
    Сами: Изгубени и намерени: Обсебени
  • 19:00
    Планинари: Речна буря
Пълна програма
  • 16:00
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 23 еп.
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА - тв поредица, пети сезон, 39 еп.
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 16:55
    "Сега знаеш"
Пълна програма
  • 16:00
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:30
    "Разяреният бик" - драма с Робърт Де Ниро, Кати Мориарти.
  • 17:35
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.6 - Айван Райтман" - поредица
  • 18:05
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 19:45
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Пълна програма
  • 16:20
    THE INSIDE LINE
  • 16:45
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
  • 18:00
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
  • 18:25
    TCR INTERNATIONAL SERIES REPLAY
Пълна програма
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 17:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:00
    MTV Crashes Plymouth 2017: The...
  • 16:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 17:30
    Naughty Boy: IN CTRL
  • 18:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:15
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 1
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 18:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 9
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 6
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 14
  • 18:00
    Геният, еп. 3
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
Пълна програма
  • 15:51
    Пътят на акулите
  • 16:37
    Защо нападат акулите
  • 17:24
    Най-странните животни: Акули
  • 18:11
    Най-смъртоносните животни на планетата: Война на световете
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Болтън Уондърърс - Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лион - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Метц - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Мъжко / Женско"
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:45
    Премиера. "В действителност"
Пълна програма
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 15:40
    "По средата" - сериал
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Тотнъм - Борусия Д
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 18:40
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 14:05
    Игрален филм
  • 22:15
    "Безсмертнова"
  • 23:10
    Игрален филм: "Здрав брак"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 15:30
    "Облаче ле бяло" - предаване за българите в чужбина / повторение/
  • 16:30
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение/
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 15:35
    Ritter hoch 3
  • 16:25
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:55
    Dragons - Die Reiter von Berk
  • 17:20
    Ben 10
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Семейни работи
  • 17:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 7
  • 17:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 8
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 29
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
  • 16:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
  • 17:00
    Лаос не е хаос
  • 17:30
    Палестина - преоткрий сетивата си
Пълна програма
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:20
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
  • 18:05
    Светлина в мрака, Великобритания, драма/мистерия, с Деми Мур, 2006
  • 19:55
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
  • 21:30
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, с Ума Търман, 2003
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:10
    Рокери лакомници: Пътешествие на Север - кулинарно предаване
  • 17:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване
  • 17:25
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Търсачи на недвижимости: 3 посредника, едно търсене" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др.,98 еп. - премиера
Пълна програма
  • 16:15
    Престъпления от класа - втори сезон
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями
Пълна програма
  • 16:00
    Ibiza Classics
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
  • 17:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 15:45
    Колоездене: "Копа Берноки", пряко
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Супербайк: Шампионат на Великобритания
  • 18:30
    Футбол, МЛС: Чикаго - НЙ Ред булс
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 237 и 238 еп.
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 6 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 2 еп.
  • 18:40
    "Истории за осиновявания" - 35 еп.
Пълна програма
  • 16:15
    Телевизионен пазар
  • 16:30
    новини
  • 16:35
    Спорт
  • 16:45
    Телестар
Пълна програма
  • 16:00
    Охота с луком
  • 16:30
    Оружейные дома Европы
  • 16:55
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:25
    На зарубежных водоемах
Пълна програма
  • 16:00
    "Ханкок" - екшън-комедия с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Томас Ленън, Джони Галеки и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 16:00
    Weird Creatures With Nick Baker: The Mimic Octopus
  • 16:45
    Deadliest Catch: The Hook
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 18:15
    Cake Boss: Magazines, A Mega Screen & Maurizio
Пълна програма
  • 16:20
    HERE AND THERE
  • 16:30
    ENGLISH IS THE KEY
  • 16:40
    SPEAK UP
  • 16:45
    LABOUR OF LOVE
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
  • 17:20
    School of Rock
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис, US Open: Финал (жени)
  • 17:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Мексико
  • 17:30
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:00
    Тенис, US Open: Финал (мъже)
Пълна програма
  • 14:50
    "Питър Пан", приключенски - семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 16:40
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
  • 18:25
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 20:10
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:00
    Sheriff Callie's Wild West
  • 16:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:00
    Sofia The First
  • 17:25
    Miles From Tomorrow
Пълна програма
  • 16:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Опасният Хенри
  • 17:20
    School of Rock
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 16:10
    Web of Lies: Fatal Friendship
  • 17:00
    Disappeared: A Family Man
  • 17:50
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 18:40
    Swamp Murders: Oasis Of Death
Пълна програма
  • 16:05
    Top: Weirdest By-Products
  • 16:32
    Entourage: Hamburger
  • 17:01
    Entourage: Atherton Family
  • 17:25
    Up Close With: Matthias Dandois
Пълна програма
  • 16:00
    SCI Expedition Safari
  • 16:25
    SCI Expedition Safari
  • 16:50
    SCI Expedition Safari
  • 17:15
    Drury's Thirteen
Пълна програма
  • 16:00
    В търсене на Хитлер: Тунелът
  • 17:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 18:00
    Сами: Изгубени и намерени: Обсебени
  • 19:00
    Планинари: Речна буря
Пълна програма
  • 16:00
    Да поговорим за звездите, еп. 14
  • 17:00
    Геният, еп. 3
  • 18:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 4
  • 19:00
    Втора световна война: Ад под водата, еп. 5
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.2, еп. 26
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, 2013
  • 18:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 16:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 13, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:30
    Отмъщението; сезон 2, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Царство; сезон 3, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
  • 17:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
  • 18:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Смъртоносна амбиция
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Азиат" 16+
Пълна програма
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Гласове от Странджа - формация "Тракийче" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 17:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Гала-концерт /2 част
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:15
    Double Plumbing (18+)
  • 16:38
    Curvy Latina Anal (18+)
  • 17:00
    Gorgeous Girls Share Big Black Toy (18+)
  • 17:25
    Nude Beach Tanning (18+)
Пълна програма
  • 16:00
    Тенис: Джоана Конта - Винъс Уилямс (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - II полуфинал, повторение)
  • 18:00
    Тенис: Джоана Конта - Каролин Возняцки (Miami Open presented by Itau, Маями; WTA Premier 2017 - финал, повторение)
  • 19:30
    Футбол: Севиля - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 17 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 15:55
    Европейско първенство по баскетбол: четвъртфинална среща
  • 17:45
    Как се прави? Автомобили на мечтите документална поредица /19 епизод/
  • 18:10
    Лига Европа магазинно предаване /1 епизод/
  • 19:00
    Мотоспорт Екстра
Пълна програма
  • 16:20
    Розата на Натали
  • 18:05
    Историята на Лейпъл
  • 20:15
    Партньор
  • 22:00
    Бягство
Пълна програма
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Флора и фауна - повт.
Пълна програма
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
  • 17:00
    NEXOS - IN CENTRAL ASIA
  • 18:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 19:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 15:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:00
    Beyond MMA - Muay Thai
  • 17:50
    WUSHU Championship
  • 18:00
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 15:40
    Неговото дело и слава
  • 17:30
    Смотанякът Макс
  • 19:10
    Проект "Динозавър"
  • 20:30
    Ще се омъжиш ли за мен?
Пълна програма
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    Firsthand
  • 17:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (4)
  • 17:05
    Животни, които са променили историята (3)
  • 18:00
    Гепардите от дълбините на океана
  • 19:00
    Ловци на митове (10)
Пълна програма
  • 16:00
    Образи от България - Севлиево
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
  • 17:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Септември - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 17:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 8-и епизод, повторение
  • 17:30
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 2-и епизод, повторение
  • 18:00
    Футбол: Ботев Пловдив - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 15:20
    Тенис: Саманта Стосър - Шуай Пън (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International 2017 - II полуфинал, повторение)
  • 17:30
    Тенис: Саманта Стосър - Дария Гаврилова (Internationaux de Strasbourg, Страсбург; WTA International 2017 - финал, повторение)
  • 19:00
    Футбол: Реал Мадрид - Барселона (Суперкупа на Испания 2017 - повторение)
  • 21:00
    "Планетата на мравките - мравешка колония" - документален филм
Пълна програма
  • 16:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 4-и епизод, повторение
  • 17:00
    Футбол: Лестър Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
  • 19:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 11-и епизод
  • 19:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 6-и епизод
Пълна програма
  • 16:10
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 17:00
    Изчезнали: Семеен мъж
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 18:40
    Убийства в тресавището: Оазисът на смъртта
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
Пълна програма
  • 16:00
    Мач-риболов - По дива вода
  • 16:30
    Поколение шарани - По диви води 1.част
  • 17:00
    С Пупа - Ракаца 1.част
  • 17:30
    С Пупа - Ракаца 2.част
Пълна програма
  • 15:15
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 17:20
    "Съвременно семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джефри Уокър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 17:40
    "Съвременно семейство VІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Кен Уитингам, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 18:00
    "Съвременно семейство VІІІ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеймс Багдонас, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 14:45
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 16:40
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 18:20
    "Краят на света", фантастика - комедия, Великобритания, 2013; реж. Едгар Райт, със Саймън Пег, Ник Фрост, Мартин Фрийман, Пади Консидин, Еди Марсан, [15+]
  • 20:10
    "Обител на лъжата ІІІ, 7 еп. - Отблъскване на противника", комедия, САЩ, 2014; реж. Ута Брайсвитц, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
Пълна програма
  • 16:15
    Hair & Make-Up Confidentials
  • 16:30
    On the Label
  • 16:45
    From The Runway - Designers
  • 17:00
    Beyond the Runway
Пълна програма
  • 16:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за селски туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Футбол: Барса ТВ
  • 22:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 14:35
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 16:30
    Голф: Европейски тур
  • 19:30
    Професионални майстори на родеото
  • 20:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
Пълна програма
  • 16:20
    Dora the Explorer
  • 16:45
    Max & Ruby
  • 17:05
    The Day Henry Met...
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

AXN White 16:35
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat Nature 16:40
Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 13
e-kids 16:45
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Channel 16:45
"АПБ" - първи сезон, еп. 10
Viasat Explorer 16:50
Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 4

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 16:30
Хокей на лед: "Удар със стик"
Film Plus 17:15
Пряко: Футбол: Еспаньол - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
bTV Action 17:00
"Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Film Plus HD 17:15
Пряко: Футбол: Еспаньол - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)

Всички предавания

Филми

HBO3 16:30
"Сестра Джаки V, 2 еп.", комедийна драма, САЩ, 2013; реж. Джон Камерън Мичъл, с Иди Фалко, Мерит Уивър, Пол Шулце, Доминик Фумуза, Руби Джеринс, [15+]
VTV 16:30
Сериен филм/п/
AXN White 16:35
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
HBO 2 16:35
"Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
ORT 16:35
Филм "Мимино"

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}