ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Asks Ed Sheeran
  • 12:25
    Hot Spot: Ed Sheeran
  • 13:00
    MTV Asks Niall Horan
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}