ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 10:30
    История.bg Сталин и България/п/
  • 11:40
    Светът на Япония: Чудният свят на оригами
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Полицаят и извънземните игрален филм /копродукция, 1979г./, режисьор Жан Жиро, в ролите: Луи дьо Фюнес, Жан Льофевър, Ги Гросо, Мишел Модо, Мишел Галабрю и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 47
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Иги Азалия - музикален филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Откуп; сезон 1, епизод 5, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 12:00
    Морски детективи; сезон 10, епизод 4, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:45
    Царство; сезон 1, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:35
    4исла; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Партньори в тинята
  • 11:28
    Братя в блатата: Как да познаеш по?ла и самотният алигатор
  • 11:55
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 12:50
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
Пълна програма
  • 11:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:40
    "Демократизирането" на света" - Конго - документален филм
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Земята е само една Живи същества
  • 14:35
    Културата на чая документален филм
Пълна програма
  • 11:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Русе/п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:30
    Ретро спорт Той е… Йордан Йовчев
  • 13:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    The Scooby Doo Show
  • 12:05
    The Scooby Doo Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 11
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 17
  • 13:00
    "Дупката" - приключенски, трилър,фентъзи (САЩ, 2009), режисьор - Джо Данте, актьори - Крис Масоля, Хейли Бенет, Натан Гамбъл, Тери Поло, Брус Дърн, Куин Лорд, Джон ДеСантис, Дъглас Чапман, Марк Поусън, Питър Шинкода, Джонатан Брус и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.1
Пълна програма
  • 09:00
    "Реликвите на смъртните: Град от кости" - драма, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Харълд Цварт, актьори - Лили Колинс, Джейми Кембъл Бауър, Кевин Зегерс, Джемима Уест, Робърт Шийн, Кевин Дюранд, Кевин Дуранд, Ейдън Търнър, Джаред Хари
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 5,6
  • 13:45
    "Оцеляване" - сериал, еп.4
  • 14:45
    "Перфектна майка" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Габай, актьори - Хелън Слейтър, Меган Мартин, Патрик Фабиан, Саманта Бейли и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Деца на килограм 2" - комедя (САЩ, 2005), режисьор - Адам Шанкмaн, актьори - Стив Мартин, Бони Хънт, Пайпър Перабо, Хилари Дъф, Том Уелинг, Тейлър Лотнър и др.
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - комедийна поредица
  • 13:30
    "Клуб "Веселие" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Дамата с воала" - сериал
  • 11:30
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 14:00
    "Сияйна луна" - сериал, еп.231
  • 14:30
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:10
    Време за приключения
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:35
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:10
    "Паста от червен боб", драма, Япония, 2015; реж. Наоми Кавасе, с Кирин Кики, Масатоши Нагасе, Киара Учида, Мийоко Асада, Ецуко Ичихара, [12+]
  • 12:05
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 13:45
    "Чуден свят", драма, САЩ, 2009; реж. Джошуа Голдин, с Матю Бродерик, Санаа Латан, Майкъл Кенет Уилямс, Джодел Ферланд, Филип Бейкър Хол, [12+]
  • 15:15
    "Малкия Фос и Големия Халси", драма, САЩ, 1970; реж. Сидни Фурие, с Робърт Редфорд, Майкъл Дж. Полард, Лорън Хътън, Ноа Бири, Люсил Бенсън, [12+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
  • 11:55
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 14:50
    "Късче мъгла", шпионски трилър, Великобритания, 2015; реж. Майкъл Ленъкс, със Стивън Граам, Конлет Хил, Лара Пулвър, Ашър Али, Стюарт Греъм, [12+]
  • 16:20
    "Корабът (2016)", драма, САЩ, 2016; реж. Хулио Кинтана, с Мартин Шийн, Лукас Кинтана, Жаклин Дюпре, Арис Мехиас, Хайрам Делгадо, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Talk
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 10:50
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
  • 11:50
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 12:50
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2
  • 13:50
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Cadillac V8 от 1916
  • 12:00
    Ед Стафърд - захвърлен в пустошта: Правилата на оцеляването
  • 13:00
    Ед Стафърд - захвърлен в пустошта: Гватемала
  • 14:00
    Ед Стафърд - захвърлен в пустошта: Гоби
Пълна програма
  • 11:02
    Фабрика за храна: САЩ: Среднощен загар
  • 11:26
    Човек в опасност: Ръбът на кратера
  • 12:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 13:02
    Как са го направили?: Айфеловата кула/ Сноуборд
Пълна програма
  • 11:00
    11
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
  • 12:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
  • 11:45
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Презареди България - с Николай Бареков
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 76 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 11:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 12:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 13:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
  • 13:30
    Куриози
  • 14:00
    Тенис, US Open: Финал (мъже)
  • 15:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
Пълна програма
  • 10:45
    Алеята на торнадото, сезон 1, еп. 7
  • 11:30
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 5
  • 11:50
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 6
  • 12:15
    Царе на дърворезбата, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 10:40
    Extreme Sports Channel 2013
  • 11:35
    Winter X Games - Aspen
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:25
    X Games - Oslo
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - трети сезон
  • 11:30
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 12:25
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 13:20
    Поднови или продай - риалити
Пълна програма
  • 10:55
    Отдел Тежки катастрофи - седми сезон
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон
  • 13:10
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 10:35
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 11:50
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 13:35
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 15:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 10:20
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 2
  • 11:25
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 3
  • 12:30
    Рим: империя без предел, сезон 1, еп. 4
  • 13:35
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
  • 13:00
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
  • 13:30
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
Пълна програма
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    С въдица в ръка - тв поредица, втори сезон, 88 еп. /п/
  • 12:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 13:00
    Рейсинг екстрийм - тв поредица, четвърти сезон, 12 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:35
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 12:15
    "Томи" - мюзикъл с Роджър Долтри и Оливър Рийд.
  • 14:10
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 15:40
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.10 - Люк Бесон" - поредица
Пълна програма
  • 10:55
    MICHELIN LE MANS CUP
  • 11:20
    GIORGIO PIOLA, ILLUSTRATING SPEED
  • 11:45
    THE TKM FESTIVAL, KIMBOLTON
  • 13:00
    BIKE WORLD
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 12:25
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 12:50
    Martin Garrix: MTV Crashes...
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 7
  • 12:05
    Скрити царства, сезон 1, еп. 3
  • 13:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12
  • 13:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 13
Пълна програма
  • 11:05
    Brain Games 3, еп. 11
  • 11:30
    Brain Games 3, еп. 12
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 1
  • 13:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
Пълна програма
  • 11:05
    Риболов на чудовища: Щука-алигатор
  • 11:53
    Очевидци в света на хищниците: Голямата бяла акула
  • 12:42
    Планетата на месоядните
  • 13:26
    Дивият Египет
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Метц - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Лион - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Дарби Каунти - Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:00
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Лига Европа: Аустрия Виена - Милан
  • 12:00
    УЕФА Лига Европа: Аталанта - Евертън
  • 14:00
    УЕФА Лига Европа: Херта Берлин - Атлетик Б
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Милан
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:05
    Игрален филм
  • 11:35
    Таврида
  • 13:10
    Игрален филм
  • 16:15
    "Сам на себе си режисьор"
Пълна програма
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
  • 12:00
    "48 минути"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    ПРЕМИЕРА: Китка народни песни
  • 13:00
    "Хайтов и списание "Родопи" - Документален филм
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол Мундиал
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Обзор на футболната лига
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:55
    Thomas & seine Freunde
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:05
    Inspector Gadget
  • 12:35
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 9
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 10
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 4
  • 13:00
    Малки дебели хора: По-широк от моя ръст
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.12
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 12:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Мистерии в замъка
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:25
    Светлините на стадиона, САЩ, драма/спортен, 2004
  • 11:20
    Тихият американец, UK/САЩ/Виетнам, романтичен, с Брендън Фрейзър, 2002
  • 13:00
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 14:30
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 11:30
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:30
    Рецептите на Бил - втори сезон
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Най-горещите суперзвезди - момчета: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
Пълна програма
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Лабиринтът на фавна"- драма, Испания, режисьор: Гилермо дел Торо , в ролите: Алекс Ангуло, Ивана Бакеро, Роджър Касамайор, Ариадна Джил и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Светкавицата - втори сезон
  • 11:40
    Кости - пети сезон
  • 12:35
    Пришиване - втори сезон
  • 13:30
    Касъл - четвърти сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    FASHION FILMS
  • 11:30
    FASHION FILMS
  • 12:00
    FASHION FILMS
  • 12:30
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
  • 13:30
    Куриози
  • 14:00
    Тенис, US Open: Финал (мъже)
  • 15:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 7 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 9 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 20 и 21 еп.
  • 12:50
    "Истории за осиновявания" - 36 еп.
Пълна програма
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Оружейные дома Европы
  • 11:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:55
    Нахлыст на разных широтах
  • 12:25
    На зарубежных водоемах
Пълна програма
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6, /п/
  • 11:50
    "Приключенията на Джуди Муди" - семейна комедия с уч. на Джордана Бийти, Хедър Греъм, Престън Байли, Джалийл Уайт, Ашли Джаксън, Джанет Варни и др.
  • 13:50
    "Предложение за брак" - романтичен с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др.
  • 15:45
    "Идеалната непозната" - трилър с уч. на Холи Бери, Брус Уилис, Джовани Рибизи, Ричард Портноу, Гари Дърдън, Флоренша Лозано и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    David Baddiel on the Silk Road: Hidden Treasures
  • 11:30
    Deadliest Catch: Alien Abduction
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: The Mimic Octopus
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
Пълна програма
  • 11:15
    ENGLISH 911
  • 11:20
    3WAYS2
  • 11:35
    CITY GRAMMAR
  • 11:45
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Колоездене: Национални първенства - Обзор
  • 11:30
    Колоездене: Най-доброто от пролетните класики
  • 12:30
    Колоездене, "Вуелта": Обзор
  • 13:30
    Тенис на маса: Европейско първенство, пряко
Пълна програма
  • 10:35
    "Малката русалка 2: Завръщане в морето", анимация, САЩ, 2000; реж. Джим Камеръд, Брайън Смит, [0+]
  • 11:50
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 13:35
    "Рататуи", анимация, САЩ, 2007; реж. Брад Бърд, Ян Пинкава, [0+]
  • 15:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Captain Jake and the Never...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Web of Lies: Fatal Friendship
  • 12:00
    Disappeared: A Family Man
  • 12:50
    Murder Chose Me: Something In The Water
  • 13:40
    Swamp Murders: Oasis Of Death
Пълна програма
  • 11:06
    Up Close With: S?bastien Foucan
  • 11:35
    Up Close With: Taddy Blazusiak
  • 12:00
    Fight Stars: Manny Pacquiao
  • 12:30
    Top: Weirdest By-Products
Пълна програма
  • 11:00
    Wardens
  • 11:25
    Wardens
  • 11:50
    Wardens
  • 12:15
    Midway USA's Gun Stories
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Радостта от саксофона
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Добре дошли в Маями!
  • 13:00
    На лов за автомобили: По-добре късно, отколкото никога
  • 13:30
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 1
  • 12:00
    Мегаструктури от Втората Световна, еп. 1
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 7
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 8
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 47
Пълна програма
  • 11:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 4, криминален, САЩ, 2015
  • 14:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 14, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:00
    Телешоп
  • 14:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:00
    Убийството на Джонбене: нейният баща споделя
  • 12:00
    Стъпки в снега
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
  • 14:30
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от веригата за бързо хранене
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Счастливого пути!" 12+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Дедлайн" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "Спомени за Хайтов" - документален филм /1 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "В памет на Хайтов", 2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    I Live With Models
  • 12:05
    I Live With Models
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:15
    Deadly Rain: Part Two (18+)
  • 11:41
    Big Boobs Teen Loves Big Dick Sex (18+)
  • 12:04
    Domination = Relaxation (18+)
  • 12:25
    It's All About Performance (18+)
Пълна програма
  • 05:00
    Пряко: Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International)
  • 12:30
    Футбол: Атлетик /Б/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 16:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 19:30
    Футбол: Виляреал - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Световно първенство по художествена гимнастика: многобой /ансамбли/
  • 13:30
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /5 епизод/
  • 13:55
    Спортни новини
  • 14:05
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
Пълна програма
  • 11:15
    Малки герои
  • 13:05
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
  • 14:45
    Променливи басни: Костенурка срещу заек
  • 16:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
Пълна програма
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
Пълна програма
  • 11:00
    CULTURAL FLAVOURS - SUDAN
  • 11:30
    CULTURAL FLAVOURS - CHINA
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF THE KINGS BETWEEN AMAN AND ALEP, THE (MIDDLE EAST)
  • 13:00
    LOOKING FOR SARKOZY
Пълна програма
  • 11:00
    Journey Fight
  • 12:00
    Taekwondo
  • 12:15
    WUSHU Championship
  • 12:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:40
    Фьоксия - малката вълшебница
  • 12:05
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 13:35
    Пясъчният човек
  • 15:05
    Деликатност
Пълна програма
  • 10:30
    World of X Games 2016
  • 11:30
    American Misfits
  • 12:00
    World of X Games 2015
  • 12:30
    World of X Games 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Животни, които са променили историята (3)
  • 11:55
    Гепардите от дълбините на океана
  • 12:50
    Планетата Европа (5)
  • 13:40
    Зоопаркът - Дъблин (7)
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Боженци през пролетта
  • 12:30
    Гражданин на света
  • 13:00
    Спа курорти
Пълна програма
  • 11:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 8-и епизод, повторение
  • 11:30
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, директно
  • 13:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 9-и епизод, повторение
  • 14:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Пряко: Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International)
  • 12:30
    Футбол: Сантос - Коринтианс (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
  • 14:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - четвъртфинали (WTA International - повторение)
  • 20:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бърнли - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Евертън (1999-00), повторение
  • 13:00
    Футбол: Арсенал - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Мрежа от лъжи: Фатално приятелство
  • 12:00
    Изчезнали: Семеен мъж
  • 12:50
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
  • 13:40
    Убийства в тресавището: Оазисът на смъртта
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
Пълна програма
  • 11:00
    Рибите не разказват 2.част
  • 11:30
    IPCC 2016. финал
  • 12:00
    Улови и пусни - Сектор Б
  • 12:30
    Рибарски турове - По следите на щуките 3.част
Пълна програма
  • 11:15
    "Безсмъртните "Маршъл"", драма, САЩ, 2006; реж. МакДжи (Джоузеф МакДжинти Никъл), с Матю МакКонъхи, Матю Фокс, Иън Макшейн, Антъни Маки, Кейт Мара, [12+]
  • 13:25
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 15:10
    "В кадър ХІV, 37 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 15:35
    "Дамата, която живее в своя ван", биографична комедия, Великобритания, 2015; реж. Никълъс Хитнър, с Маги Смит, Алекс Дженингс, Доминик Купър, Джеймс Кордън, Джим Броудбенд, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 12:00
    "Обител на лъжата ІІІ, 7 еп. - Отблъскване на противника", комедия, САЩ, 2014; реж. Ута Брайсвитц, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 12:25
    "Обител на лъжата ІІІ, 8 еп. - Изкуството да поемаш рискове", комедия, САЩ, 2014; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 12:55
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
Пълна програма
  • 11:15
    VIP Access
  • 11:30
    VIP Access
  • 11:45
    VIP Access
  • 12:00
    Masters of Style
Пълна програма
  • 11:00
    Небесни скитници (1 част) (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Небесни скитници (2 част) (образователен филм за екстремен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 15:30
    Новини
  • 15:35
    Футбол: Байерн ТВ
  • 17:30
    Мотоциклетизъм: Спидуей
Пълна програма
  • 10:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 12:30
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Новини
  • 14:35
    Футбол: Украинска Висша лига
Пълна програма
  • 10:55
    Bubble Guppies
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}