ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Дейвид Бекъм: В непознатото 2-сериен документален филм /Великобритания, 2014г./, 1 част
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Жил и Жюли
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    В царството на пълнолунието - комедия, семеен, САЩ, 2012 г.; режисьор: Уес Андерсън; в ролите: Брус Уилис, Оуен Уилсън, Едуард Нортън, Боб Балабан, Франсис Макдорманд, Бил Мъри, Джейсън Шуорцман, Харви Кайтел, Тилда Суинтън, Кара Хейуърд, Джаред Гилман
Пълна програма
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:00
    Откуп; сезон 1, епизод 11, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 17:50
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 18:40
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:30
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 17:25
    Укротителката на змии: Епизод 9
  • 17:53
    Укротителката на змии: Епизод 10
  • 18:20
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Пълен напред
  • 19:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 3
Пълна програма
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 18:40
    Атака в действие
Пълна програма
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:55
    Светлина от сенки - през обектива на Иво Хаджимишев документален филм /п/
  • 17:50
    Концерт на дует "Авеню"
  • 19:00
    Часът на зрителите /п/
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 17:00
    Английският съсед тв сериен филм /3 епизод/
  • 18:00
    Потребителската кошница /п/
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 17:31
    Miss Moon
  • 17:50
    Bunnicula
  • 17:59
    Bunnicula
  • 18:20
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:00
    "Път с предимство" - комедия (САЩ, 2010), режисьор - Тод Филипс, актьори - Зак Галифанакис, Робърт Дауни-мл., Мишел Монаган, Джейми Фокс, Мат Грифитс, Джеймс Мартин Кели, Йосиф Харолд, Джулиет Луис и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Феноменалният Бърт Уондърстоун" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дон Скардино, актьори - Стив Карел, Стив Бушеми, Алън Аркин, Джим Кери, Оливия Уайлд, Джеймс Гандолфини, Джей Мор и др.
  • 21:00
    "Непобедимите 3 " - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор -  Патрик Хюз, актьори - Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Свалячът Хал" - комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Гуинет Полтроу, Джак Блек,  Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др.
  • 22:30
    "Модерно семейство"- сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 23
Пълна програма
  • 17:35
    Дракони: Отвъд хоризонта
  • 18:00
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 18:10
    Реактивните момичета
  • 18:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
Пълна програма
  • 17:35
    "Купон с дявола", комедия, САЩ, 1996; реж. Дейвид О. Ръсел, с Бен Стилър, Патриша Аркет, Тиа Леони, Мери Тейлър Мур, Джордж Сегал, [12+]
  • 19:10
    "Невинни ходове", драма, САЩ, 1993; реж. Стивън Зейлиън, с Макс Померанк, Джо Мантеня, Джоан Алън, Бен Кингсли, Лорънс Фишбърн, [12+]
  • 21:00
    "Дръзки 4 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 22:00
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
Пълна програма
  • 16:50
    "Провинението", драма, Германия, 2015; реж. Герд Шнайдер, със Зебастиан Бломберг, Кай Шуман, Ян Месутат, Зандра Боргман, Валери Кох, [12+]
  • 18:25
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 19:55
    "Аномалиса", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Чарли Кауфман, Дюк Джонсън, [15+]
  • 21:30
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
Пълна програма
  • 17:15
    Marketplace Africa
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    Living Golf
  • 19:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Живот без правила" - романтична комедия с уч. на Клаудия Михелсен, Щефан Кампвирт, Марен Кройман, Бирте Ханусрихтер, Лаура Курши др.
  • 22:00
    "Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:45
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:45
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    "Зохан: Стилист от запаса" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Емануел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, Лейни Казан и др.
Пълна програма
  • 17:00
    Злато в Берингово море: В Ноум е най-хубаво
  • 18:00
    Тираджии: Епизод 8
  • 19:00
    Воини на океана: Постоянство
  • 20:00
    Подводни войни: Австралия: Опитни полета
Пълна програма
  • 17:02
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
  • 17:50
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 18:40
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 13
Пълна програма
  • 17:30
    Наследниците 2
  • 19:30
    Наследниците 2: Магия зад кулисите
  • 20:00
    Аз съм по средата
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 17:30
    "Доказано от опит"
  • 17:45
    "Доказано от опит"
  • 18:00
    "За играчките"
  • 18:10
    "За играчките"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
  • 18:20
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 18:40
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 16:15
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем", пряко
  • 18:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия (квалификация)
  • 19:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Байерн - Майнц, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Вердер - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор", пряко
Пълна програма
  • 17:30
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 4
  • 18:00
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 5
  • 18:30
    Империя за скрап, сезон 1, еп. 6
  • 19:00
    Империя за скрап, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Gotta Grudge
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Живот на остров
  • 18:30
    Живот на остров
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 17:30
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 18:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 19:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 20:00
    Изумруденият град - първи сезон
Пълна програма
  • 17:05
    Монк - шести сезон
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - трети сезон
  • 20:05
    Военни престъпления - трети сезон
Пълна програма
  • 16:10
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 17:50
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 19:25
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 21:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
Пълна програма
  • 16:50
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 6
  • 17:45
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 4
  • 18:35
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 5
  • 19:25
    Мистериите на кралските убийства, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 17:00
    Лиипу и Питбула: Кралят кобра
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 1 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 39 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:45
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Пингу"
  • 18:05
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 16:25
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
  • 18:10
    "Както трябва" - комедия/драма с Джесси Бердсолл, Хелена Бонъм Картър, Питър Кук, Джейн Хорокс.
  • 19:50
    "Какви жени!" - комедия / романтичен с Патрик Демпси, Дженифър Конъли.
  • 21:25
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
Пълна програма
  • 17:10
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 17:55
    (Live) FORMULA V8 3,5 CHAMPIONSHIP
  • 19:10
    THE INSIDE LINE
  • 19:35
    STOP AND GO
Пълна програма
  • 17:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:00
    МTV къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 17:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 19:00
    2017 MTV VMAs: The Winners
  • 20:00
    Dancefloor Hits! Top 40
  • 23:00
    Justin Bieber: MTV World Stage
Пълна програма
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 17:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 7
  • 17:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 17:00
    Да разглобиш гигант, еп. 2
  • 18:00
    Геният, еп. 5
  • 19:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 20:00
    Генералите, еп. 1
Пълна програма
  • 17:24
    Човекът и дивата природа: Дом
  • 18:11
    Човекът и дивата природа: Вода
  • 19:00
    Премиера В глутницата
  • 19:48
    Дивата Австралия: Пустинята на червеното кенгуру
Пълна програма
  • 15:15
    Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, първа сесия, директно
  • 18:00
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Дартс: Шампионска лига 2017, първи ден, втора сесия, запис
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Евертън (1999-00), повторение
Пълна програма
  • 15:15
    "Да споделим щастието си". Сериен фильм
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 18:15
    Филм "Джентълмени на късмета"
  • 19:50
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 15:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 18:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Кротоне - Интер
  • 18:00
    Жилет световен спорт
  • 18:30
    Мобил 1
  • 19:00
    УЕФА Шампионска Лига: Селтик - ПСЖ
Пълна програма
  • 17:15
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 17:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Вести-Москва
  • 18:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Ние сме семейство Милър" - крими комедия, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 17:00
    Scooby-Doo!
  • 17:45
    Scooby-Doo!
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 87 и 88 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Мустанг - 97 мин, драма, Турция/Франция/Катар/Германия, 2015, Режисьор: Денис Гамзе Ергювен, С: Гюнеш Сенсой, Дога Догушлу, Тугба Сунгьорогу
  • 21:15
    Концерт на Рейнбоу
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 17:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Никол
  • 18:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 11
  • 18:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 12
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Епизод 11
Пълна програма
  • 17:30
    Искам да съм там - Витоша, Зимна приказка
  • 18:00
    Импресия - Каменни гъби
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Светлината на Холандия
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 16:10
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, с Никълъс Кейдж, Хейдън Кристенсен, 2014
  • 17:45
    Код "Меркурий", САЩ, екшън/драма/трилър, с Брус Уилис, 1998
  • 19:35
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 21:30
    Трудна мишена, САЩ, криминален/трилър, 1993
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:35
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-горещите суперзвезди - момичета: Топ 50
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "3 ангела за животните" - доку-поредица
  • 21:15
    "Ние гласуваме! 6 семейства и техните партии" - документация
Пълна програма
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 19:30
    Имало едно време в Мексико
  • 21:30
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 17:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 7-10 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 21 и 22 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 12 и 13 еп.
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 3 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    "В обектива"
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "В обектива"
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:20
    В поисках хорошего клева
  • 17:50
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 18:30
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 16:00
    "Смокинг" - екшън-комедия с уч. Джеки Чан, Дженифър Лав Хюит, Джейсън Айзък, Деби Мазар, Питър Стормеър, Джеймс Браун и др., /п/
  • 18:00
    "Непознати роднини" - комедия с уч. на Дани Де Вито, Кейти Бейтс, Рон Ливингстън, Бевърли Д'Анджело, Нийв Кембъл и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Пристигане в Америка" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Арсенио Хол, Шари Хедли, Мадж Синклер, Джеймс Ърл Джоунс и др.
Пълна програма
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Eternity End?
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Do Aliens Think?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
Пълна програма
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 16:15
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем", пряко
  • 18:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 18:30
    Супербайк: Гран При на Португалия (квалификация)
  • 19:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 16:10
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
  • 17:50
    "Тролчета", анимация - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Уолт Дорн, Майк Мичъл, [0+]
  • 19:25
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 21:00
    "Завръщането", приключенска драма, САЩ, 2015; реж. Алехандро Гонсалес Иняриту, с Леонардо ДиКаприо, Том Харди, Домнал Глийсън, Уил Полтър, Форест Гудлак, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    My Friends Tigger & Pooh
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Lady and the Tramp
  • 20:00
    The Adventures of Disney Fairies
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 17:00
    Grave Secrets: Secrets Of The Desert
  • 17:50
    Grave Secrets: Her Mother's Secrets
  • 18:40
    Grave Secrets: A Curve In The Road
  • 19:30
    Murder Chose Me: Something In The Water
Пълна програма
  • 17:25
    Top: Freesports Air
  • 17:56
    Up Close With: Valery Rozov
  • 18:20
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 18:50
    Freesports: Sailplane Grand Prix
Пълна програма
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
  • 19:20
    Carter's W.A.R
Пълна програма
  • 17:00
    Лиипу и Питбула: Кралят кобра
  • 18:00
    Лиипу и Питбула: Американски хром
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Живописни клиенти
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 17:00
    Геният, еп. 5
  • 18:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 4
  • 19:00
    Генералите, еп. 1
  • 20:00
    В търсене на бостънските терористи, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:30
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 7, спорт, риалити, 2012
  • 18:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 8, спорт, риалити, 2012
  • 18:35
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
  • 19:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 17:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 18:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 5, драма, САЩ, 2012
  • 20:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 6, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 20:00
    Първите 48 часа: На ул. "Бърбън"/Смъртоносен капан
Пълна програма
  • 17:30
    Размирици в Бронкс
  • 19:20
    Обери мафията
  • 21:25
    Офицери и пешки
  • 23:15
    Жената в черно
Пълна програма
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Храмове на българската памет - Велюса" - документален филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2009 - Откриване /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 15:20
    Моя мама против. Х/ф
  • 18:20
    "Новая волна-2017". Трансляция из Сочи
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Хочу быть счастливой. Х/ф
Пълна програма
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    Lip Sync Battle
  • 18:40
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:24
    Amazing Alice (18+)
  • 17:50
    The New Girl: Part 2 (18+)
  • 18:12
    Can't Get Enough (18+)
  • 18:35
    MILF Hates Mess (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    Тенис: Гарбине Мугуруса - Каролина Плишкова (Western & Southern Open, Синсинати; WTA Premier 5 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 16:05
    Европейско първенство по баскетбол: полуфинална среща
  • 18:00
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 19:50
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост пряко предаване от Остин /САЩ/
  • 21:00
    Обзор "Лига Европа"
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Седмичен обзор
  • 18:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:45
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - LIJIANG RIVER, CHINA
  • 18:00
    KOMI: A JOURNEY ACROSS THE ARCTIC
  • 19:00
    BEFORE IT'S TOO LATE - WILDLIFE WARRIORS
  • 20:00
    DISCOVERING THE WORLD - NEW CALEDONIA - THE RED AND THE BLUE
Пълна програма
  • 17:15
    NEW Extreme IV
  • 18:15
    Taekwondo
  • 18:35
    WUSHU Championship
  • 18:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 17:30
    Firsthand
  • 18:00
    Custom
  • 18:15
    Lucia Classics
  • 18:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 17:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 18:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, директно
  • 19:00
    Световни боксови супер серии: Претеглянето, 2-и епизод, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Хетафе - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    "Екстремни серии по ветроходство" - 6 еп., спортно-обзорно предаване
  • 19:45
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - II полуфинал (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 17:00
    Гробовни тайни: Тайните на пустинята
  • 17:50
    Гробовни тайни: Тайните на майка ?
  • 18:40
    Гробовни тайни: Завой на пътя
  • 19:30
    Убийствата сами ме избраха: Нещо плува във водата
Пълна програма
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 19:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 21:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT
Пълна програма
  • 17:00
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 18:30
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 20:00
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 21:45
    "Когато стволът се пречупи (2016)", драма - хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Касар, с Морис Честнът, Реджина Хол, Джаз Синклер, Ромъни Малко, Майкъл К. Уилямс, [15+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Бруно и Бутс: Отиди скочи в басейна", романтична комедия, Канада, 2016; реж. Вивиено Калдинели, с Джони Грей, Калан Потър, Питър Келеган, Джошуа Килимник, Айзея Леа, [7+]
  • 18:05
    "Аферата ІІ, 7 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 19:00
    "Аферата ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Лора Иннес, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 20:00
    "Рей Донован V, 4 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Завръщане на село в Родопите (1 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Завръщане на село в Родопите (2 част) (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 17:00
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 18:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 19:55
    Новини
  • 20:00
    Тенис: WTA Квебек
Пълна програма
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
  • 18:15
    Rusty Rivets
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Viasat Nature 17:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
e-kids 18:00
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Life 18:00
40 е новото 20 - четвърти сезон
bTV Action 18:00
"Монк" - сериал, еп. 13

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 17:45
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Cinemax 17:50
"Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Skat+ 17:50
"Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм
TV1000 17:55
Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
TVPlus 18:00
"История на българската военна авиация" - II част, документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}