ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:25
    Първа любов детски игрален филм /Австралия, 2010г./, режисьор Клеър Горман, в ролите: Индиа Пейн, Ники Ван Дайк, Джес Лайнг и др.
  • 16:30
    Седем пътя към София документален филм /България, 2017г./, режисьор Николай Василев
  • 17:30
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
Пълна програма
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 16:00
    "Мис Пепеляшка" - тв реалити
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Сделка или не" - телевизионна игра, нов сезон
Пълна програма
  • 16:00
    Игри на ума - филм
  • 16:30
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 16:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
Пълна програма
  • 15:25
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 23, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 16:15
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 6, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2014
  • 17:05
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 17:55
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:03
    Братя в блатата: Как да познаеш по?ла и самотният алигатор
  • 16:30
    Братя в блатата: Това е Големият
  • 16:58
    Братя в блатата: Крокодил влиза в блатото
  • 17:25
    Укротителката на змии: Епизод 5
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    АТАКА в действие
  • 16:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
Пълна програма
  • 16:00
    "Завръщане към живота" - трагикомедия, ФРГ, 2013
  • 17:30
    "Експедиция в Хималаите: По следите на тигрите" - документален филм
  • 18:15
    Новини
  • 18:30
    Репортаж
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 15:55
    Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /3 епизод/
  • 16:40
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 17:10
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:10
    Оркестърът на София документален филм
Пълна програма
  • 16:00
    Животът е вкусен
  • 17:00
    Английският съсед тв сериен филм /4, последен епизод/
  • 18:00
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 19:00
    Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Берое среща за Суперкупата на България - пряко предаване от зала "Универсиада"
Пълна програма
  • 15:55
    The Garfield Show
  • 16:07
    The Garfield Show
  • 16:20
    The Garfield Show
  • 16:45
    The HAPPOS Family
Пълна програма
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 8,9
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
Пълна програма
  • 13:45
    "Без инструкции" - комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор - Еухенио Дербес, актьори - Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.
  • 16:15
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
  • 18:30
    "Непобедимите 3 " - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор -  Патрик Хюз, актьори - Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др.
  • 21:00
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Изпозагубеният свят" - приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор - Брад Силберлинг, актьори - Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др.
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 18:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп.24
Пълна програма
  • 15:59
    Малки Титани: В готовност
  • 16:09
    Малки Титани: В готовност
  • 16:25
    Кларънс
  • 16:35
    Кларънс
Пълна програма
  • 16:00
    "Моята бавачка и аз", драма, САЩ, 1988; реж. Тина Ратборн, с Изабела Роселини, Дейвид Линч, Глинис Джоунс, Джо Мортън, [12+]
  • 17:30
    "Съвсем Нов завет", комедия - фентъзи, Белгия, 2015; реж. Жако Ван Дормел, с Пили Грьон, Беноа Пулворд, Катрин Деньов, Франсоа Дамиен, Йоланд Моро, [12+]
  • 19:25
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
  • 21:00
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
Пълна програма
  • 14:35
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 16:20
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
  • 17:55
    "Телевизионна мрежа", комедийна драма, САЩ, 1976; реж. Сидни Лъмет, с Питър Финч, Фей Дънауей, Уилям Холдън, Робърт Дювал, Нед Бийти, [15+]
  • 19:55
    "Йестърдей", драма, ЮАР, 2004; реж. Даръл Джеймс Рууд, с Лелети Кумало, Лиле Мвелас, Кенет Камбюл, Хариет Лехаб, Камила Уокър, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    World Sport
  • 18:30
    MainSail
Пълна програма
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 2
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Искам развод, скъпи" - романтичен филм с уч. на Естер Швайнс, Марко Рима и др.
  • 22:00
    "Невъзможен брак" - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др., /п/
Пълна програма
  • 15:30
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, 2 епизода
  • 17:45
    "Зохан: Стилист от запаса" - комедия с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Емануел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, Лейни Казан и др.
  • 20:00
    "Операция Делта форс 2: Тревога" - екшън с уч. Майкъл Макгрейди, Джон Саймън Джоунс, Тод Дженсън, Гавин Худ, Кенет Кампбел и др.
  • 22:15
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 16:00
    Скрап в Полша: Епизод 4
  • 17:00
    Смъртоносен улов: Епизод 2
  • 18:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: По стъпките на легендата
  • 19:00
    Фабрика за храна: Чаша студен чай
Пълна програма
  • 15:50
    Фабрика за храна: Чаша студен чай
  • 16:14
    Фабрика за храна: Хелоуин 1
  • 16:38
    Фабрика за храна: Хелоуин 2
  • 17:02
    Фабрика за храна: Ядки за трошене
Пълна програма
  • 15:00
    Наследниците 2
  • 17:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 17:30
    Аладин и царят на разбойниците
  • 19:00
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:00
    "Доказано от опит"
  • 16:15
    "Доказано от опит"
  • 16:30
    "Да изобретяваме"
  • 16:55
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 16:00
    Динозавърчета - анимационен сериал
  • 16:15
    Франклин - анимационен сериал
  • 16:45
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 17:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - 23 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол, МЛС: Атланта - Орландо
  • 16:30
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (мъже), пряко
  • 18:30
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (жени)
  • 20:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Филаделфия, пряко
Пълна програма
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Херта, пряко
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Фрайбург, пряко
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор"
  • 19:00
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Кьолн, пряко
Пълна програма
  • 15:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 4
  • 16:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 5
  • 17:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 6
  • 18:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 7
Пълна програма
  • 15:15
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 16:10
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Gotta Grudge
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 15:10
    Игра на лъжи - първи сезон
  • 16:05
    Любовни авантюри - трети сезон
  • 17:00
    Спрете сватбата - Спрете сватбата
  • 19:00
    Без думи - първи сезон
Пълна програма
  • 15:10
    Анджелика Фаст - пети сезон
  • 16:10
    Монк - шести сезон
  • 17:05
    Монк - шести сезон
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
Пълна програма
  • 14:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 16:20
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 38 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Подемът на цивилизацията, сезон 2, еп. 3
  • 16:55
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 9
  • 17:15
    Ерусалим: създаването на един свещен град, сезон 1, еп. 1
  • 18:10
    Ерусалим: създаването на един свещен град, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опусът на г-н Незода
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Водачът на глутницата
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Падиан
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
Пълна програма
  • 16:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 44 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
Пълна програма
  • 15:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:30
    "ЯЯ и Зук"
  • 16:35
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 16:00
    "Четвърта инстанция"- токшоу
  • 16:55
    Телемаркет
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 15:40
    "Приключението на Колтър" - приключенски / семеен филм с Джереми Шеймъс, Джим Стафърд.
  • 17:20
    "Завръщането на Сабата" - уестърн с Джанфранко Паролини, Франк Крамер, Лий Ван Клийф, Райнер Шьоне.
  • 19:05
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 20:45
    "Роб Рой" - драма / екшън с Лиам Нийсън, Джесика Ланг, Джон Хърт, Тим Рот.
Пълна програма
  • 15:00
    (Live) FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP
  • 16:05
    BIKE WORLD
  • 16:30
    FLAT OUT
  • 17:00
    (Live) FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
  • 17:00
    Пич, оправи ми колата
  • 17:30
    Пич, оправи ми колата
  • 18:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 16:00
    Justin Bieber: MTV World Stage
  • 16:25
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 16:50
    Sigala Live @ MTV Brand New 2017
  • 17:15
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
Пълна програма
  • 15:15
    Гиганти от ледниковия период, сезон 1, еп. 2
  • 16:20
    Гиганти от ледниковия период, сезон 1, еп. 3
  • 17:25
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 1
  • 18:20
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Кралете на мините, еп. 2
  • 17:00
    Кралете на мините, еп. 6
  • 18:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
  • 19:00
    Лице в лице, еп. 4
Пълна програма
  • 15:51
    Дивата Колумбия: Серания де ла Макарена: Съкровището на природата
  • 16:37
    Зимна приказка
  • 17:24
    Дивите райски кътчета на Индия
  • 18:11
    Дивата Коста Рика
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 6-и епизод
  • 20:30
    Дартс: Шампионска лига 2017, втори ден, директно
Пълна програма
  • 14:25
    Международен музикален фестивал "Жара". Гала-концерт
  • 17:35
    Премиера. Филм "Добро момче"
  • 19:25
    Премиера. "Най-добър от всички!"
  • 21:00
    Неделно "Време". Информационно-аналитическа програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Планета Live" - музикална програма
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
Пълна програма
  • 13:40
    "Батман в началото" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2005
  • 16:15
    "Междузвездни войни, Епизод І" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 1999
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Милан - Удинезе
  • 18:00
    Мобил 1
  • 18:30
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур - пряко
  • 17:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур : върховите моменти
  • 17:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
Пълна програма
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
  • 18:35
    Вести-Москва
  • 18:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 16:00
    "Арт-навигатор"
  • 16:30
    "Руски кцент"
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 14:55
    "Целуни и убий" - екшън комедия, САЩ, 2010
  • 16:40
    "Ние сме семейство Милър" - крими комедия, САЩ, 2013
  • 18:55
    "Голямото печене" - шоу
  • 19:55
    "Юлия Лайчик издирва: Обади се!" - репортаж
Пълна програма
  • 15:30
    "Прокудени от бащин край" с водещ Стоян Райчевски /на живо/
  • 16:30
    "Първото благо" с водещ Цветан Димитров
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ..........." - док.поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 15:55
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:20
    Die Tom und Jerry Show
  • 16:45
    Lucky Luke - Auf in den Wilden Westen
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
Пълна програма
  • 14:30
    Новини от планетата Марс - 1,41, комедия, Франция/Белгия, 2016, режисьор: Доминик Мол, с Венсан Макен, Веерле Бетенс, Франсоа Дамиенс
  • 16:10
    Щрак - комедийно шоу
  • 16:30
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 89 и 90 епизод
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 16:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 25
  • 16:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Епизод 26
  • 17:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Епизод 3
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Чувството е вяра
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 16:00
    Живот край езеро
  • 16:30
    Живот край езеро
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
Пълна програма
  • 16:00
    Живот край езеро
  • 16:30
    Живот край езеро
  • 17:00
    Проектът на Ванила Айс
  • 17:30
    Проектът на Ванила Айс
Пълна програма
  • 15:55
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
  • 17:50
    Краен квартал, САЩ, комедия/мистерия/трилър, 1989
  • 19:35
    Алфа дог, САЩ, биографичен/крими/драма, с Брус Уилис, 2006
  • 21:30
    Мародери, Канада,САЩ, екшън/криминален/мистерия, с Брус Уилис, 2016
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
Пълна програма
  • 15:45
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
  • 16:10
    Рецептите на Бил - втори сезон
  • 16:35
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване
  • 17:00
    Тайните рецепти на баба - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Най-горещите суперзвезди - момичета: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Предлага се трошка, търси се колата мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:00
    Здравословен живот /п/
  • 16:30
    Сериен филм/п/
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
Пълна програма
  • 14:25
    Развод по британски - игрален филм
  • 16:15
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
  • 16:45
    Завинаги - първи сезон
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
Пълна програма
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 16:00
    FASHION FILMS
  • 16:30
    FASHION FILMS
  • 17:00
    DESIGNERS
  • 17:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 14:30
    "Съдия Джуди" - 236-240 еп.
  • 16:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 6 еп.
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 11-14 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 23 и 24 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:15
    Спорт
  • 16:30
    новини
  • 16:40
    Бъдете здрави - здравно предаване
Пълна програма
  • 15:55
    На охотничьей тропе
  • 16:25
    В поисках лосося
  • 16:50
    Нахлыст
  • 17:20
    Рыбалка без границ
Пълна програма
  • 15:00
    "Гореща гонка" - с уч. на Рийз Уидърспуун, София Вергара, Майк Бърбиглия, Майкъл Моусли, Джон Каръл Линч, Робърт Казински, Матю дел Негро и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Мистър Брукс" - трилър с уч. на Кевин Костнър, Деми Мур, Дейн Кук, Уилям Хърт, Мардж Хелгенбергер, Рубен Сантяго-Хъдсън, Даниел Панабейкър, Джейсън Люис и др.
Пълна програма
  • 16:00
    Deadliest Catch: The Hook
  • 16:45
    Deadliest Catch: Alien Abduction
  • 17:30
    Deadliest Catch: Vital Signs
  • 18:15
    Dual Survival: Desert Breakdown
Пълна програма
  • 16:00
    WEATHER FORECAST
  • 16:05
    BASIC LEXIS
  • 16:15
    STEP BY STEP
  • 16:20
    HERE AND THERE
Пълна програма
  • 16:00
    Босата контеса
  • 16:30
    Босата контеса
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Bunsen is a Beast
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол, МЛС: Атланта - Орландо
  • 16:30
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (мъже), пряко
  • 18:30
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (жени)
  • 20:00
    Футбол, МЛС: НЙ Ред булс - Филаделфия, пряко
Пълна програма
  • 14:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
  • 16:20
    "Ханк Уилямс: И видях светлината", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Марк Ейбрахам, с Том Хидълстън, Елизабет Олсън, Чери Джоунс, Брадли Уитфорд, Мади Хасън, [12+]
  • 18:25
    "В кадър ХІV, 38 еп.", документален, САЩ, 2017; [12+]
  • 18:55
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:30
    Lady and the Tramp
  • 17:00
    Doc McStuffins
  • 17:30
    My Friends Tigger & Pooh
  • 18:00
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:00
    Костенурките нинджа
  • 16:25
    Bunsen is a Beast
  • 16:55
    Bunsen is a Beast
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 15:20
    Swamp Murders: Out of the Swamp
  • 16:10
    Fatal Encounters: Terror in the Woods
  • 17:00
    Blood Relatives: Dead in the Water
  • 17:50
    Blood Relatives: Blood Is the New Black
Пълна програма
  • 15:40
    The Burning Issue: Episode 24
  • 16:05
    Top: Turncoat Footballers
  • 16:30
    Entourage: Lucie Decosse
  • 17:00
    The Truth About...: Tiger Woods
Пълна програма
  • 16:00
    Best of the West, The
  • 16:25
    Best of the West, The
  • 16:50
    Major League Fishing
  • 17:40
    Major League Fishing
Пълна програма
  • 16:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Опусът на г-н Незода
  • 16:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Водачът на глутницата
  • 17:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Падиан
  • 17:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
Пълна програма
  • 16:00
    Кралете на мините, еп. 6
  • 17:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
  • 18:00
    Лице в лице, еп. 4
  • 19:00
    11-ти септемви отблизо: Войната продължава, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Бригада Нов дом" - социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2)
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
Пълна програма
  • 14:00
    Animax Musix 2016 Yokohama Extended; сезон 1, епизод 2, концерт, Япония, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 4, спорт, Унгария, 2016
  • 17:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 5, спорт, Унгария, 2016
  • 18:00
    Тоталкар; сезон 2, епизод 6, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 15, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 17:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 16, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 19:20
    Царство; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 20:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Осмисляш деня ми
  • 17:00
    Ловецът на убийци: Убиваме тези, които обичаме
  • 18:00
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
  • 19:00
    Неразрешени случаи: Бремето на един брат/Нападател в полунощ
Пълна програма
  • 14:55
    Момчетата на мама
  • 16:50
    Офицери и пешки
  • 18:40
    Противообществено
  • 20:45
    Фалшива самоличност
Пълна програма
  • 16:00
    "Тайм-код"
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
Пълна програма
  • 16:00
    Класическа музика:
  • 16:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 16:40
    "Комитопули - Векът на цар Самуил" - документален филм /2 част
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 16:00
    The King of Queens
  • 16:30
    The King of Queens
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:46
    Shake Town (18+)
  • 16:11
    New Driver's First Day On The Job (18+)
  • 16:37
    Czech Out My Ass (18+)
  • 17:00
    Bachelorette Party Threesome (18+)
Пълна програма
  • 15:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Хамбург, Германия - финал (повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Жирона - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Лас Палмас - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 16:00
    Извън играта
  • 16:40
    Аз съм…
  • 17:00
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Монтбеляр пряко предаване от Виярс сю Екот /Франция/
  • 18:00
    Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Монтбеляр пряко предаване от Виярс сю Екот /Франция/
Пълна програма
  • 15:45
    Войната в "Роял Палас"
  • 17:55
    Нечий герой
  • 19:45
    Единственият
  • 22:00
    Неустоима 1/10
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Борсова информация
  • 16:20
    Агротема
Пълна програма
  • 16:00
    TOUGH ENOUGH
  • 17:00
    RIVERS OF OUR TIME - THE RED RIVER, VIETNAM
  • 17:30
    RIVERS OF OUR TIME - LIJIANG RIVER, CHINA
  • 18:00
    NOMADIC NIGHTS
Пълна програма
  • 15:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:30
    Explosion Fight Night
  • 18:30
    OZ Academy
  • 19:00
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 15:50
    Диско
  • 17:30
    Лили Давид
  • 19:05
    Американец в Китай
  • 20:35
    Такъв е животът
Пълна програма
  • 16:00
    Feast of the East
  • 16:30
    DVS European Vacation
  • 17:00
    Pull
  • 17:30
    Pull
Пълна програма
  • 15:20
    Животни, които са променили историята (3)
  • 16:15
    Животински лудории (11)
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Пазарджик, благородното преобразяване
  • 16:30
    Виж България - Велинград, спа столицата на Балканите
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Хърватски перли
Пълна програма
  • 15:00
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Сингапур, директно
  • 17:00
    Студио "Формула 1", директно
  • 17:15
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Витоша - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - финал (WTA International - повторение)
  • 21:20
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18, В паузата: Коментарно студио)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Челси - Арсенал, мач от английската Висша лига, директно
  • 17:25
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Евертън, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 15:20
    Убийства в тресавището: Извън тресавището
  • 16:10
    Фатални срещи: Ужас в гората
  • 17:00
    Кръвожадни роднини: Смърт във водата
  • 17:50
    Кръвожадни роднини: Кръвта е новото черно
Пълна програма
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
  • 16:30
    най-доброто от еМисия България - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, премиера
Пълна програма
  • 16:00
    Решенията на Валтер - С фидер по наклона
  • 16:30
    На спининг по Горна Тиса
  • 17:00
    С Пупа - Кефалите мълчат1.част
  • 17:30
    С Пупа - Кефалите мълчат2.част
Пълна програма
  • 16:00
    "Съвременно семейство VІІІ, 15 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Джеймс Багдонас, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
  • 16:25
    "Амелия", , САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
  • 18:15
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
  • 20:00
    "Треска за шоу 3", музикална драма, САЩ, 2016; реж. Директър Екс, с Никол Муньос, Питър Галахър, Кени Уормалд, Клои Лукашиак, Саша Радецки, [12+]
Пълна програма
  • 15:45
    "Обител на лъжата ІІІ, 8 еп. - Изкуството да поемаш рискове", комедия, САЩ, 2014; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 16:10
    "Обител на лъжата ІІІ, 9 еп. - Жанг", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 16:35
    "Обител на лъжата ІІІ, 10 еп. - Възмездие", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 17:05
    "Ан от фермата "Грийн гейбълс"", семейна драма, Канада, 2016; реж. Джон Кент Харисън, с Ела Балантайн, Сара Ботсфорд, Мартин Шийн, Джулия Лалонд, Линда Каш, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Masters of Style
  • 16:15
    Masters of Style
  • 16:30
    Masters of Style
  • 16:45
    Masters of Style
Пълна програма
  • 16:00
    Следовниците на Вазов (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:25
    Студио "Футбол"
  • 17:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 19:40
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 15:55
    Paw Patrol
  • 16:20
    Shimmer and Shine
  • 16:40
    Shimmer and Shine
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
Пълна програма

Сериали

bTV 16:00
Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 11
AXN 16:00
Незабравимо; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2013
Хоби ТВ 16:00
Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
EPIC Drama 16:00
Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2014

Всички предавания

Спорт

AXN Black 16:50
Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
Ring.BG 16:30
Испания, Купа на Краля: 
TV1 16:30
Екстремни спортове
ТВ Европа 16:35
Спорт

Всички предавания

Филми

RTR 16:05
Игрален филм
Alfa 16:10
"Безценна перла" - сериен филм, 18 еп.
Kino Nova 16:10
"Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др.
Cinemax 2 16:20
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
AXN White 16:20
Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, 2014

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}