ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева /п/
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    България от край до край 4 /8 епизод/
  • 13:00
    Музикална сцена БНТ1 Италианката в Алжир опера от Джоакино Росини, постановка на Кралската опера на Валония в Лиеж /Белгия/
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 22
  • 13:00
    "Навитакът" - комедия, романтичен (САЩ , 2008), режисьор - Пейтън Рийд, актьори - Джим Кери, Зоуи Дешанел, Брадли Купър, Терънс Стамп, Джон Майкъл Хигинс и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "След всички тези години" - с уч. на Уенди Малик, Андреа Мартин, Марта Бърнс, Адам Димарко и др.
  • 14:15
    "Падам си по теб" - с уч. на Бриджит Брана, Шон Патрик Фланъри, Кристин Скот Бенет и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Провокативно - това, за което мълчим, ток шоу с Милена Фучеджиева
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Глухар - криминален сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Студио 1 - документална поредица на Bloomberg
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:35
    Царство; сезон 2, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 11:25
    Царство; сезон 2, епизод 10, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 12:10
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 3, риалити, САЩ, 2014
  • 13:00
    Кралят на умниците; сезон 2, епизод 4, риалити, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 11:00
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщата на катерача от Кентъки
  • 11:55
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Пиратско скривалище високо в небето
  • 12:50
    След нападението: Вълк и бизон
  • 13:45
    Спасяване на диви животни: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:40
    Интервютата на Алфа Тв
Пълна програма
  • 11:00
    Парадът на носиите на Октомврийския празник на бирата
  • 13:03
    Пресклуб
  • 13:45
    Журнал Европа
  • 14:30
    "Жени за вторниците" - комедия, ФРГ, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Изкуството на 21 век
  • 11:30
    Часът на студентите: Ателие /п/
  • 12:00
    Планински хроники документална поредица /1 сезон, 10, последен епизод/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 10:00
    Държавно отборно първенство по тенис на открито /финал - мъже/ пряко предаване от Българския национален тенис център в София
  • 13:00
    Извън играта /п/
  • 13:35
    Пътувай с БНТ 2: Етно /БНТ 2 Варна/п/
  • 14:05
    Библиотеката /п/
Пълна програма
  • 10:56
    Inspector Gadget
  • 11:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    New Looney Tunes
  • 11:52
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 11:00
    "Хроники"- драма, трилър, фантастика (САЩ, 2012), режисьор -  Джош Транк, актьори - Дейн Дехаан, Майкъл Б. Джордан, Ашли Хиншоу, Ана Ууд,Алекс Ръсел, Джо Ваз, Люк Тайлър, Матю Дилан Робъртс, Майкъл Кели и др.
  • 12:45
    "Код: Олимп" - екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Антоан Фукуа, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др.
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 8,9
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 09:15
    "Феноменалният Бърт Уондърстоун" - комедия (САЩ, 2013), режисьор - Дон Скардино, актьори - Стив Карел, Стив Бушеми, Алън Аркин, Джим Кери, Оливия Уайлд, Джеймс Гандолфини, Джей Мор и др.
  • 11:15
    "Дани Колинс " - драма, комедия (САЩ, 2015), режисьор - Дан Фогелман, актьори - Мелиса Беноист, Джош Пек,Кристофър Плъмър, Боби Канавал,Дженифър Гарнър, Анет Бенинг, Ал Пачино, Арти Ман и др.
  • 13:45
    "Без инструкции" - комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор - Еухенио Дербес, актьори - Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.
  • 16:15
    "Секретна квартира" - екшън, мистери, трилър (Южна Африка, Япония, САЩ, 2012), режисьор - Даниел Еспиноза, актьори - Дензъл Уошингтън, Райън Рейнолдс, Робърт Патрик,  Джоел Кинаман, Вера Фармига, Сам Шепърд и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Свалячът Хал" - комедия, драма, фентъзи (САЩ, Германия, 2001), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Гуинет Полтроу, Джак Блек,  Джейсън Александър, Брус Макгил, Антъни Робинс, Джо Витерели и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 14:30
    ТВ Пазар
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
Пълна програма
  • 11:00
    The Powerpuff Girls: The Last Donnycorn
  • 11:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 11:35
    Реактивните момичета
  • 11:50
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
Пълна програма
  • 10:50
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 12:35
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 14:20
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 16:00
    "Моята бавачка и аз", драма, САЩ, 1988; реж. Тина Ратборн, с Изабела Роселини, Дейвид Линч, Глинис Джоунс, Джо Мортън, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 12:25
    "Лед Бели", музикална драма, САЩ, 1976; реж. Гордън Паркс, с Роджър Е. Мозли, Пол Бенджамин, Мадж Синклер, Алън Мансън, Албърт Хол, [15+]
  • 14:35
    "Право на наследство", драма, САЩ, 2015; реж. Питър Солет, с Джулиан Мур, Елън Пейдж, Майкъл Шанън, Стив Карел, Люк Граймс, [12+]
  • 16:20
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 12:30
    Inside Africa
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Спомени от миналото" - романтична драма с уч. на Юлия-Мария Кьолер, Мирослав Немец, Соня Киршберг, Кристиан Кийлинг и др.
  • 14:10
    "Невъзможен брак" - романтична комедия с уч. на Саския Вестер, Катя Флинт, Соня Герхард, Костя Улман и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    "Икона " - трилър с уч. на Патрик Суейзи, Майкъл Йорк, Джеф Фейхи, Патрик Бергин, Аника Петърсън, Бен Крос, Джос Акланд и др., I част
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Звярът" - сериал
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Скрап в Полша: Епизод 3
  • 12:00
    Битки за багаж: Чудовищни пари
  • 12:30
    Битки за багаж: Лакома свиня
  • 13:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Хъл
Пълна програма
  • 10:38
    Човек в опасност: Огнената яма
  • 11:26
    Ловци на митове: Случайни амуниции
  • 12:14
    Ловци на митове: Дай газ в Сан Франциско
  • 13:02
    Ловци на митове: Свръхестествени стрелци
Пълна програма
  • 11:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 11:30
    Аладин и царят на разбойниците
  • 13:10
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 13:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 10:55
    "Изумителни постижения"
  • 11:25
    "Изумителни постижения"
  • 11:50
    "Чудата наука"
  • 12:20
    "Чудата наука"
Пълна програма
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 12:00
    Политика и спорт - с Иван Търпоманов
  • 13:00
    Смяна на майките - Комедия
  • 15:00
    Здраве от природата - с проф. Христо Мермерски
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 11:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 11:30
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем"
  • 13:00
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (жени), пряко
  • 15:00
    Футбол, МЛС: Атланта - Орландо
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор", пряко
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Херта, пряко
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Фрайбург, пряко
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор"
Пълна програма
  • 10:25
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 5
  • 11:15
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 6
  • 12:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 1
  • 13:10
    Войните на роботите, сезон 9, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Blood, Sweat & Gears Series 5
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    Gotta Grudge
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Телепазар
  • 11:45
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:55
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 11:25
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 11:55
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 12:25
    Това сме ние - първи сезон
Пълна програма
  • 10:20
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 11:20
    Отец Браун - втори сезон
  • 12:20
    Гранчестър - трети сезон
  • 13:20
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 09:55
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 11:30
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 12:30
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 14:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    Вълци, сезон 1, еп. 4
  • 11:40
    Вълци, сезон 1, еп. 5
  • 12:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
  • 13:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 44 еп. /п/
  • 12:00
    Документален филм
  • 13:00
    Киноложка изложба
  • 13:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон, 23 еп.
Пълна програма
  • 10:55
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:20
    " ЯЯ и Зук"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 10:15
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    Холивуд с Ивелина Кунчева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 10:15
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин, Елвис Пейн.
  • 11:50
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуани.
  • 13:25
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.8 - Мел Гибсън" - поредица
  • 13:55
    "Преходът (1988)" - драма / семеен с Барбара Бари, Нед Бийти.
Пълна програма
  • 10:30
    PORSCHE GT3 CUP CANADA
  • 11:20
    V DE V ENDURANCE PROTO
  • 11:45
    V DE V ENDURANCE SERIES GT
  • 12:10
    WHEELIES
Пълна програма
  • 11:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Майки тийнейджърки
  • 16:00
    Майки тийнейджърки
Пълна програма
  • 11:00
    US Hotlist Top 20
  • 12:30
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV World Stage
  • 14:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
Пълна програма
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 11:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 12
  • 11:30
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 5
  • 12:25
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 6
  • 13:20
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 7
Пълна програма
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 2
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 3
  • 13:00
    Изследователи на акули, еп. 4
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 6
Пълна програма
  • 11:05
    Зад ледената завеса на Русия
  • 11:53
    Дива Амазония: Люлката на живота
  • 12:42
    Дива Амазония: Диво кралство
  • 13:26
    Подводният свят на Амазония
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Челси - Арсенал (2007-08), повторение
  • 12:35
    Футбол: Барнзли - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 10:30
    "Честна дума"
  • 11:20
    "Фазенда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    Премиера "Главният котарак на страната"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 13:00
    "Наздравица" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 09:55
    "Нощта на невероятните приключения" - младежка комедия, САЩ, 2016
  • 11:45
    "Lego: Филмът" - анимационен филм, А, 2014
  • 13:40
    "Батман в началото" - екшън / фентъзи филм, САЩ, 2005
  • 16:15
    "Междузвездни войни, Епизод І" - фантастика / приключенски филм, САЩ, 1999
Пълна програма
  • 09:30
    Италия, Серия А: Кротоне - Интер 
  • 11:30
    Италия, Серия А: Рома - Верона
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Сасуоло - Ювентус
  • 15:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 09:05
    "Суперталантът" - шоу
  • 11:40
    "Нинджа бойци Германия" - шоу
  • 14:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур: преди старта
  • 15:00
    Формула 1 за Голямата награда на Сингапур - пряко
Пълна програма
  • 11:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 12:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    Сериал: "Автобусът"
Пълна програма
  • 09:05
    Кулинарно шоу
  • 12:05
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 13:05
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 14:55
    "Целуни и убий" - екшън комедия, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /на живо/
  • 14:00
    "Дърво без корен" - игрален филм
Пълна програма
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
  • 15:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 11:35
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 12:05
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 13:00
    Fu.ball - Gro.es Spiel mit kleinen Helden
Пълна програма
  • 11:05
    Холивудски знаменитости: Камерън Диас, Киану Рийвс
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Вълчи тотем - Китай, Франция,2015, приключенски, реж. Жан-Жак Ано, Времетраене:
Пълна програма
  • 11:00
    We Love Music
  • 14:00
    Closeup
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Двойна сватба, двойни проблеми
  • 12:00
    Различни хора, различни сватби - Америка: Семейни работи
  • 13:00
    Цветовете на любовта: Епизод 12
  • 14:00
    6 дъщери: Петзначките излизат извън контрол
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 11:00
    Преобразяване на RV каравани
  • 12:00
    Риболов за Големия шлем с Робсън Грийн
  • 13:00
    Строителство в Аляска
  • 14:00
    Строителство в Аляска
Пълна програма
  • 10:35
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, с Кевин Костнър, 1989
  • 12:25
    Челюсти 2, САЩ, екшън/трилър, 1978
  • 14:20
    Всемогъщият Евън, САЩ, комедия/семеен/фентъзи, 2007
  • 15:55
    Булката беглец, САЩ, комедия/романтичен, с Джулия Робъртс, Ричард Гиър, 1999
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване
Пълна програма
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:50
    Джейми Оливър - бягство в Италия - кулинарно предаване
  • 12:20
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Най-горещите суперзвезди - момичета: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
Пълна програма
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 14:00
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:55
    "Веднъж на къмпинг, винаги на къмпинг" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Троен агент" - трилър /Франция, Италия, Испания, Гърция, Русия/ , режисьор: Ерик Ромер; участват: Катерина Дидаскалу, Серж Ренко, Сирил Клер, Григорий Мануков, Аманда Лангле
Пълна програма
  • 11:10
    Под наблюдение - първи сезон
  • 12:05
    Кости - пети сезон
  • 13:00
    Кости - пети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
  • 12:00
    DESIGNERS
  • 12:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 08:00
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор", пряко
  • 14:15
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Херта, пряко
  • 16:30
    Футбол, Бундеслига: Байер - Фрайбург, пряко
  • 18:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д`Ор"
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 18 и 19 еп.
  • 12:00
    "Школа за опасни шофьори" - 4 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 1 и 2 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 8 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Спорт
Пълна програма
  • 10:55
    В поисках хорошего клева
  • 11:25
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 11:50
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 12:05
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 10:45
    "Предложение за брак" - романтичен с уч. на Кайла Юел, Раян Мериман, Катлийн Куинлан, Тимъти Ботъмс и др., /п/
  • 12:30
    "Пристигане в Америка" - комедия с уч. на Еди Мърфи, Арсенио Хол, Шари Хедли, Мадж Синклер, Джеймс Ърл Джоунс и др., /п/
  • 15:00
    "Гореща гонка" - с уч. на Рийз Уидърспуун, София Вергара, Майк Бърбиглия, Майкъл Моусли, Джон Каръл Линч, Робърт Казински, Матю дел Негро и др., /п/
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Eternity End?
  • 11:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Do Aliens Think?
  • 12:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
Пълна програма
  • 11:05
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 11:20
    3WAYS2
  • 11:35
    CITY GRAMMAR
  • 11:45
    GADGET-X
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 11:20
    Трапезата на Сиба: Бързо и вкусно
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:20
    Режи!
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Автомобилизъм: Формула 3 Нюрбургринг
  • 11:30
    Колоездене: "Гран При Импанис-Ван Петехем"
  • 13:00
    Колоездене, Световно първенство: Отборно по часовник (жени), пряко
  • 15:00
    Футбол, МЛС: Атланта - Орландо
Пълна програма
  • 09:55
    "Роботите", анимация, САЩ, 2005; реж. Крис Уедж, Карлос Салдана, [0+]
  • 11:30
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 12:30
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 14:05
    "Капитан Америка: Завръщането на първия отмъстител", фентъзи - трилър, САЩ, 2014; реж. Антъни Русо, Джо Русо, с Крис Евънс, Скарлет Йохансон, Себастиън Стан, Антъни Маки, Робърт Редфорд, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    Jake and the Never Land Pirates
  • 12:30
    Jake and the Never Land Pirates
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 80s
  • 13:00
    Nothing But The 80s
  • 19:00
    Nothing But The 80s
Пълна програма
  • 11:10
    Grave Secrets: What My Mother Knew
  • 12:00
    Swamp Murders: In Too Deep
  • 12:50
    Swamp Murders: Rocky Waters
  • 13:40
    Swamp Murders: What Lies Beneath
Пълна програма
  • 11:05
    Up Close With: Roberta Mancino
  • 11:35
    Freesports: Sailplane Grand Prix
  • 12:00
    Clubland: Olympiacos
  • 12:30
    Top: Coaches for Celebs
Пълна програма
  • 11:00
    American Rifleman
  • 11:25
    American Rifleman
  • 11:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 12:15
    Midway USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Обединени, ще устоим
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Мечтите на Маккуин
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Приятел, ще ми услужиш ли с 1000 долара?
  • 12:30
    Спецове в заложната къща: Наполеонов комплекс
Пълна програма
  • 11:00
    Изследователи на акули, еп. 3
  • 12:00
    Изследователи на акули, еп. 4
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 14:00
    Мръсна работа, еп. 7
Пълна програма
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп. 22
  • 13:00
    "Навитакът" - комедия, романтичен (САЩ , 2008), режисьор - Пейтън Рийд, актьори - Джим Кери, Зоуи Дешанел, Брадли Купър, Терънс Стамп, Джон Майкъл Хигинс и др.
Пълна програма
  • 10:50
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 2, спорт, риалити, 2012
  • 11:25
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 3, спорт, риалити, 2012
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Animax Musix 2016 Yokohama Extended; сезон 1, епизод 2, концерт, Япония, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:05
    Царство; сезон 3, епизод 18, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изнасилвача от магистралата
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
  • 14:00
    Градски кошмари: Убиецът със сателитна навигация
Пълна програма
  • 09:15
    Извънредна ситуация
  • 11:20
    Дъщерята на шефа
  • 13:05
    Церемонията
  • 14:55
    Момчетата на мама
Пълна програма
  • 11:00
    "Израиль за неделю"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Три женщины Достоевского" 16+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 10:45
    "През планини и морета: Лов на пъдпъдък в Ново село" - документална поредица /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Храмове на българската памет - Велюса" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеева дарба 2008"
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:13
    Frenchy D'amour (18+)
  • 11:35
    Stepmom Likes It Rough (18+)
  • 11:57
    Boss's Bratty Daughter (18+)
  • 12:20
    Pussy Espa?ola (18+)
Пълна програма
  • 10:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Кардиф, САЩ - финал (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - финал (WTA International - повторение)
  • 15:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Хамбург, Германия - финал (повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Държавно отборно първенство по тенис /мъже/ - финал пряко предаване от БНТЦ
  • 12:00
    Световно първенство по художествена гимнастика: шампионат на уредите /ансамбли/
  • 13:30
    Обзор "Лига Европа"
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:05
    Историята на Лейпъл
  • 13:05
    Мюмю
  • 15:05
    Лов на съкровища, 1/3
  • 15:45
    Войната в "Роял Палас"
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 11:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - TRANSLAPLAND
  • 13:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ALIEN BIG CATS
Пълна програма
  • 10:00
    NEW Extreme IV
  • 13:00
    FightBox King of Kings Heroes Series
  • 15:30
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 17:30
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 10:55
    Да събудиш Уоли: Историята на Уолтър Грецки
  • 12:20
    Черният кон
  • 14:10
    Броукън Хил
  • 15:50
    Диско
Пълна програма
  • 11:00
    World of X Games 2015
  • 11:30
    World of X Games 2015
  • 12:00
    Stupidface
  • 13:00
    Pull
Пълна програма
  • 10:55
    Планетата Европа (2)
  • 11:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 12:15
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 12:40
    Дивата природа на Нова Зеландия (2)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.10
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Бургас - градът, в който се връщаш
  • 12:30
    Виж България - Земенски манастир Св. Йоан Богослов
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Верея - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Черно море - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига - Славия - Локомотив Пловдив (16-17), повторение
  • 14:30
    Студио "Формула 1", директно
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Елизе Мертенс - Доминика Цибулкова (Connecticut Open presented by United Technologies, Ню Хейвън; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Доминика Цибулкова - Дария Гаврилова (Connecticut Open presented by United Technologies, Ню Хейвън; WTA Premier - финал, повторение)
  • 15:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - полуфинали (WTA International - повторение)
  • 19:00
    Тенис: Japan Women's Open Tennis, Токио - финал (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Бърнли, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 5-и епизод
  • 15:00
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 11:10
    Гробовни тайни: Какво знае майка ми
  • 12:00
    Убийства в тресавището: В дълбоки води
  • 12:50
    Убийства в тресавището: Неспокойни води
  • 13:40
    Убийства в тресавището: Какво се крие под повърхността
Пълна програма
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 2 част
  • 13:00
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване
  • 14:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 2 част
Пълна програма
  • 11:00
    На фин монтаж с Колмич - За шаран с мач-прът
  • 11:30
    Рибите не разказват 2.част
  • 12:00
    Зона за рибари - Бърз улов на шарани
  • 12:30
    Риболов без граници - Специален фидер за едри шарани
Пълна програма
  • 10:00
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 11:35
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 13:05
    "Овцата Шон IV, 28 - 30 еп.", анимация, Великобритания, 2014; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 13:30
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 11:40
    "Виктория I, 2 еп.", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Том Вон, с Джена Колман, Катрин Флеминг, Даниела Холц, Нел Хъдсън, Том Хюз, [12+]
  • 12:25
    "Бялата кралица I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джеймс Кент, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 13:25
    "Обител на лъжата ІІІ, 3 еп. - Бум!", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    On the Label
  • 11:15
    On the Label
  • 11:30
    Yoga Health & Well Being
  • 11:45
    Yoga Health & Well Being
Пълна програма
  • 11:00
    Сердика е моят Рим (образователен филм за културно-исторически туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за семеен туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:45
    Плажен футбол: Европейска лига
  • 11:45
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 12:40
    Новини
  • 12:45
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 11:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 14:00
    Автомобилизъм: Рали крос
  • 16:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 17:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Bubble Guppies
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

PRO 7 11:10
"По средата" - сериал
Viasat Explorer 11:10
Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}