ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
  • 22:00
    Мускетарите 3 тв филм /2 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.1
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2017 - реалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Забравени от Бога - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Ковбой - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Бизнесът на Азия - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 20:10
    Морски детективи; сезон 10, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, Канада, 2011
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2011
  • 22:50
    4исла; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2008
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Сламката, която пречупи гърба на камилата
  • 20:38
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
  • 21:05
    Проект "Гризли": Завръщане в гората
  • 22:00
    Оцелях след нападение на животни: Смъртоносни котки и кучета
Пълна програма
  • 20:10
    "Хрътката" - сериен филм, Русия, 6 еп.
  • 21:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 21:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 22:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 18:45
    СП футбол, жени, квалификация
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 20:05
    Бежанците сериен тв филм /6 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    Пътешествия документална поредица
  • 22:15
    Есен с Достоевски документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    По света и у нас
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Едуард Елгар: Вариации "Енигма" концерт на Софийската филхармония
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    The Mr. Bean Animated Series
  • 20:45
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 10
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    "Зодиак: Знаци на апокалипсиса" - фантастика, екшън (САЩ, 2014) ,режисьор - Дейвид Хоган, актьори - Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др.
Пълна програма
  • 19:00
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
  • 21:00
    Премиера: "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
  • 23:30
    "Защитна стена" - екшън, трилър (САЩ 2006), режисьор - Ричърд Лонкрейн, актьори - Вирджиния Медсън, Харисън Форд, Пол Бетани, Робърт Форстър, Мери Ли Реджскъб, Робърт Патрик, Джими Бенет, Алън Аркин и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Супермаркет" - комедиен сериал, с.1
  • 22:00
    Премиера: "На по-добро място" - сериал, с.1
  • 22:30
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал, с.1
Пълна програма
  • 19:55
    "Дамата с воала" - сериал, еп.7
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.35
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:05
    Малки Титани: В готовност
  • 20:20
    Малки Титани: В готовност
  • 20:29
    Малки Титани: В готовност
  • 20:45
    Чичо Дядко
Пълна програма
  • 19:25
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
  • 21:00
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 22:40
    "Дръзки 4 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 23:40
    "Талантливият мистър Рипли", криминална драма, САЩ, 1999; реж. Антъни Мингела, с Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймор Хофман, [18+]
Пълна програма
  • 19:45
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 21:30
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуетел Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
  • 23:15
    "Всичко, което изгубихме", драма, САЩ, 2007; реж. Сузане Биер, с Холи Бери, Бенисио Дел Торо, Дейвид Духовни, Алексис Луелин, Алисън Ломан, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Комисар Рекс" (премиера) - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 11
  • 22:00
    "Колекционерът" - трилър с уч. на Дензъл Уошингтън, Анджелина Джоли, Куин Латифа, Майкъл Рукър, Майк МакГлоун, Луис Гузман, Лейланд Орсър, Ед О'Нийл и др.
Пълна програма
  • 20:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Изоставеният град Монсерат
  • 21:00
    Тежко избавление: Епизод 5
  • 22:00
    Домашен алкохол: Зеленият дявол
  • 23:00
    Съкровището на Купър: Тайните на лова
Пълна програма
  • 19:30
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
  • 20:20
    Как са го направили?: Супер косачки/Борса/ Вода
  • 20:45
    Фабрика за храна: Шоколадов портокал
  • 21:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Нацисти на Луната
Пълна програма
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Групата на Алекс
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 20:30
    Футбол от Бундеслигата актуално
  • 21:15
    "Scooore!" - международен журнал за футбола
  • 22:00
    Битки за складово пространство
Пълна програма
  • 20:10
    "Изглежда супер"
  • 20:35
    "Изглежда супер"
  • 21:00
    "Тайните правила на модерния живот - алгоритми"
  • 22:00
    "Тайният живот на хаоса"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 21:40
    Новини
  • 21:45
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 22:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Щутгарт, пряко
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Байерн, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Куриози
Пълна програма
  • 19:40
    Чудовищни шарани, сезон 1, еп. 2
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 5
  • 21:15
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 13
  • 21:35
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 14
Пълна програма
  • 19:50
    X Games - Minneapolis
  • 20:45
    X Games - Norway
  • 21:40
    Winter X Games - Aspen
  • 22:35
    Extreme Fighting Championships
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Без пукната пара, еп. 7
  • 20:30
    Майк и Моли - четвърти сезон, еп. 6
  • 21:00
    Кралски особи - сериал, еп. 9
  • 22:00
    Изумруденият град - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 23
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
  • 22:00
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 22
  • 23:00
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 18:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 23:35
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 20:10
    Забранена история, сезон 4, еп. 2
  • 21:00
    Приказки от кралския гардероб
  • 22:00
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 23:05
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 21:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 22:00
    Американски изкормвач в Лондон: Острието на касапина
  • 23:00
    TBC
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 90 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 44 еп.
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:10
    "Аги Баги"
  • 20:30
    "Джармис"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Без монтаж"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    "Спорт в обектива" след Левски - Ботев Гълъбово
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:05
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
  • 20:30
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 22:20
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
Пълна програма
  • 20:05
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 20:55
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 21:45
    CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
  • 22:10
    WORLD SUPERBIKE CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Майки тийнейджърки
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 22:25
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 22:50
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
  • 21:00
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 2
  • 22:00
    Гиганти от ледниковия период, сезон 1, еп. 3
  • 23:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Големи ремонти: Аляска, еп. 8
  • 21:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 22:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
  • 23:00
    Геният, еп. 7
Пълна програма
  • 19:48
    Риболов на чудовища: Райските кътчета на Тайланд
  • 20:37
    Най-смъртоносните животни на планетата: Хищнически рай
  • 21:26
    Наистина гневни птици
  • 22:15
    Кръстопът на акули
Пълна програма
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 6-и епизод, повторение
  • 21:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 22:00
    Футбол: Рединг - Суонси Сити, мач от трети кръг на Карабао къп, директон
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Роден бряг" - сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Жилет световен спорт
  • 21:45
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Болоня - Интер
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 19:45
    "Културният отдих"
  • 20:15
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 21:00
    Вести
  • 21:25
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Аби '97" - комедия, ФРГ, 2017
  • 23:15
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване /на живо/
  • 21:00
    "Край Босфора.." - с водещ Любомир Желев
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето / повторение /
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев /повторение/
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 12:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:15
    Angelo!
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Das wundersame Leben von Timothy Green
Пълна програма
  • 19:40
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
  • 23:30
    Холивудски знаменитости: Брендън Фрейзър - документална поредица
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 23
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 24
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 7
  • 22:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни се отдава на спомени
Пълна програма
  • 19:30
    Забравените гори
  • 20:30
    Стоян зографът
  • 21:30
    Древните китайски съкровища
  • 22:00
    Пътуване през пролетта
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 19:55
    Перфектното бягство, САЩ, мистерия/трилър, с Мила Йовович, 2009
  • 21:30
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, с Ричард Гиър, 2000
  • 23:15
    Тихият американец, UK/САЩ/Виетнам, романтичен, с Брендън Фрейзър, 2002
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Гениални изобретения" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    Рокери лакомници: Азиатско приключение - кулинарно предаване, еп. 2
  • 20:50
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 21:20
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 6
  • 21:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 4
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:55
    "Моята семейна фирма" - доку-поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Да возиш мис Дейзи" - комедия/ драма, САЩ, режисьор Брус Бересфорд, в ролите: Морган Фрийман, Дан Акройд, Джесика Танди и др.
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Светкавицата - втори сезон, еп. 21
  • 21:00
    Кости - пети сезон, еп. 19
  • 22:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 15
  • 22:55
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 20:00
    FASHION WEEK S/S 2018
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 21:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 19:15
    Футбол, Бундеслига: Борусия М - Щутгарт, пряко
  • 21:30
    Футбол, Бундеслига: Шалке - Байерн, пряко
  • 23:25
    Новини
  • 23:30
    Куриози
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 19 и 20 еп.
  • 20:20
    "Истински спасителни операции" - 9 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 243 и 244 еп.
  • 22:00
    "Непознат в дома ми" - 7 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    В Индийском океане...
  • 20:30
    Оружейные дома мира
  • 21:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Студена планина" - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др.
Пълна програма
  • 19:45
    Dual Survival: Bogged Down
  • 20:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 21:15
    Deadliest Catch: Nowhere to Go But Down
  • 22:00
    Dual Survival: After The Storm
Пълна програма
  • 20:10
    BIG EYES
  • 21:50
    ECTV EXTREME
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 20:10
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 21:40
    Новини
  • 21:45
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 22:45
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 18:40
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Отклонение", крими - психотрилър, Великобритания, 2016; реж. Кристофър Смит, с Тай Шеридан, Емори Коен, Бел Паули, Стивън Мойър, Джаред Ейбрахамсън, [18+]
  • 23:35
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
Пълна програма
  • 19:45
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:15
    Little Mermaid
  • 20:45
    PJ Masks
  • 21:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 20:10
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    I'd Kill for You: First to Die
  • 20:20
    Blood Relatives: Four Women and a Funeral
  • 21:10
    Unravelled: A Beautiful Mind
  • 22:00
    Who Killed Angie Dodge: Keith Morrison Investigates: Part 2
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Social Networks
  • 20:40
    The Truth About...: Football in Brazil
  • 21:05
    Top 11: Brazil
  • 21:31
    Up Close With: Juliano Belletti
Пълна програма
  • 20:10
    Bucks Of Tecomate,The
  • 20:35
    Bucks Of Tecomate,The
  • 21:00
    American Rifleman
  • 21:25
    American Rifleman
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Меч фалката
  • 21:00
    Американски антиквари: Още една тухла в стената
  • 22:00
    Американски изкормвач в Лондон: Острието на касапина
  • 23:00
    TBC
Пълна програма
  • 20:00
    Познатата Вселена, еп. 2
  • 21:00
    Екзомарс: В търсене на живот, еп. 1
  • 22:00
    Геният, еп. 7
  • 23:00
    Кокаинови войни, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.1
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 20:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 21:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 22:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:25
    Царство; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:20
    Профилиране; сезон 7, епизод 1, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Белег от ухапване/Справедливост за Елена
  • 22:00
    Убийци: Отвъд мита: Крол: Канибала от Дуйсбург
  • 23:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убийство сред Езерата: Дерик Бърд
Пълна програма
  • 19:00
    Момиче от Джърси
  • 21:00
    Прокълнати
  • 23:00
    Да спиш с кучета
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Загоре" - Стара Загора - Пазарджик 2014 /1 част
  • 20:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 20:50
    "Концерт-ът" - концерт на Николета Хайтова, Христо Йоцов и др. /2 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:51
    Hungarian Sweet Strudel (18+)
  • 20:16
    My Stepsister (18+)
  • 20:41
    Nurse Nikki's House Call (18+)
  • 21:03
    Not So Silent Library (18+)
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Пряко: Футбол: Валенсия - Малага (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:00
    Футбол: Крузейро - Байя (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 19:40
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Добър човек игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Виктор Уебстър, Юлия Вердес, Цъ Ма и др. (12)
  • 23:40
    Европейско първенство по волейбол: Сърбия - Германия - полуфинална среща
Пълна програма
  • 19:50
    Семейство Орхейм
  • 22:00
    Пет невести
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 21:00
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 1 THE DUTCH HERITAGE
  • 21:30
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 2 THE EASTERN CAPE
  • 22:00
    CULTURAL FLAVOURS - KOREA
Пълна програма
  • 18:35
    Superkombat Fighting Championship
  • 21:00
    NEW Extreme IV
  • 21:55
    OZ Academy
  • 22:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 18:40
    Тайната на Чанда
  • 20:25
    Първото куче
  • 22:00
    Невидимата
  • 23:50
    Повелителят на слоновете
Пълна програма
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Ботев Гълъбово - Левски, мач за Купата на България, директно
  • 20:55
    Студио "Купа на България", директно
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:45
    Футбол: Бърнли - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг на Карабао къп, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 20:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 5-и епизод, запис
  • 21:00
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 21:30
    Студио "Купа на Лигата", директно
  • 21:45
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от трети кръг на Карабао къп, директно
Пълна програма
  • 19:30
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 20:20
    Кръвожадни роднини: Четири жени и едно погребение
  • 21:10
    Когато убиец пресече пътя ти: Красив ум
  • 22:00
    Кой уби Анджи Додж?: Втора част
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
  • 20:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, избрано
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
Пълна програма
  • 20:00
    Шарански театър - Финал
  • 20:30
    На фокус Йожеф Ач - Крайбрежни шарани
  • 21:00
    IPCC 2016. II. полуфинал
  • 21:30
    Петер Пал Халми - За лопатар тук и там
Пълна програма
  • 20:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 21:35
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
  • 23:15
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 23 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 23:50
    "Нюйоркска комбина I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Ърнест Дикърсън, с Джеймс Франко, Маги Джилънхол, Гари Кар, Маргарита Левиева, Лорънс Гилиард Джуниър, [18+]
Пълна програма
  • 20:10
    "Обител на лъжата ІІІ, 11 еп. - Заедно", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 20:40
    "Обител на лъжата ІІІ, 12 еп. - Джошуа", комедия, САЩ, 2014; реж. Матю Карнахан, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 21:10
    "Борджиите ІІ, 9 еп. - Свят на чудеса", историческа драма, Канада, 2012; реж. Дейвид Лиланд, с Джеръми Айрънс, Джоан Уоли, Франсоа Арно, Дейвид Оукс, Холи Грейнджър, [15+]
  • 22:00
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Style Codes
  • 20:15
    Style Codes
  • 20:30
    Style Codes
  • 20:45
    Style Codes
Пълна програма
  • 20:00
    Самый-самый. Тор
  • 20:30
    Лицензия на бурение. Пан или пропал
  • 21:20
    Гражданское оружие. Луки и арбалеты
  • 21:50
    Гражданское оружие. Шокирующая энергия
Пълна програма
  • 20:00
    В окото на рибата. Мухарски събор Вонеща вода (образователен филм за риболовен туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Дебнево (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:05
    Футбол: Байерн ТВ
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 23:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма
  • 20:00
    Zack & Quack
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

AXN 20:10
4исла; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
Fox Crime 20:10
Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
AXN White 20:20
Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015
Viasat History 20:20
Забранена история, сезон 4, еп. 5
AXN Black 20:25
Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017

Всички предавания

Спорт

AXN Black 20:25
Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
DSF 20:25
ЕП баскетбол: Германия - Полша, Група А - пряко
Kanal 3 20:30
"Спорт в обектива"
Mtel Sport 2 20:30
Футбол: Барса ТВ
Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

AXN 20:10
4исла; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
HBO3 20:35
"Обител на лъжата ІV, 6 еп. - Вярвай ми, получавам предостатъчно ерекции", комедия, САЩ, 2015; реж. Джон Дал , с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
Alfa 20:10
"Франкофония" - игрален филм
AXN White 20:20
Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}