ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 50
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Бионсе - музикален филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Invest/Or с Радина Колева/ Велко Каменов/п./
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:05
    Откуп; сезон 1, епизод 8, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 11:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 7, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:40
    Царство; сезон 1, епизод 21, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:30
    4исла; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Сламката, която пречупи гърба на камилата
  • 11:28
    Братя в блатата: В блатото с едно гребло
  • 11:55
    Проект "Гризли": Завръщане в гората
  • 12:50
    След нападението: Морски лъв и кенгуру
Пълна програма
  • 11:00
    На нож: "Взводът на подпоручик Стратия Мазгалов" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" детски тв филм /1 сезон, 5 епизод/
  • 11:25
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм /47 и 48 епизод/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/п/
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:16
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    The Scooby Doo Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 14
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 20
  • 13:00
    "Зодиак: Знаци на апокалипсиса" - фантастика, екшън (САЩ, 2014) ,режисьор - Дейвид Хоган, актьори - Кристофър Лойд, Джоел Греч, Райли Долман и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.4
Пълна програма
  • 09:00
    "Без инструкции" - комедия, драма (Мексико, 2013), режисьор - Еухенио Дербес, актьори - Еухенио Дербес, Джесика Линдзи, Даниел Реймънд, Лорето Пералта и др.
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 11,12
  • 13:45
    "Оцеляване" - сериал, еп.7
  • 14:45
    "Тайната на Джейкъб" - драма, романтичен, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Робърт Малънфант, актьори - Ашли Скот, Ейдън Търнър, Дженифър Тейлър, Джейсън Брукс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Бебето беглец" - комедия (САЩ, 1994), режисьор - Патрик Рийд Джонсън, актьори - Джо Пантолиано, Джо Мантеня, Лара Флин Бойл, Брайън Хейли и др.
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - комедийна поредица
  • 13:30
    "Онези от партера" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Дамата с воала" - сериал
  • 11:30
    "Част от мен" - сериал
  • 13:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 14:00
    "Сияйна луна" - сериал, еп.234
Пълна програма
  • 11:10
    Време за приключения
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:34
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 11:00
    "Спящ гигант", драма, Канада, 2015; реж. Андрю Сивидино, с Джаксън Мартин, Ник Сирино, Рийс Мофет, Дейвид Дишър, Ерика Бродски, [15+]
  • 12:35
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
  • 14:15
    "Ако…", драма, Великобритания, 1968; реж. Линдзи Андерсън, с Малкълм МакДауъл, Дейвид Ууд, Ричард Уоруик, Кристин Нунан, Робърт Суон, [15+]
  • 16:10
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 12:10
    "Секси бoтуши", комедийна драма, Великобритания, 2005; реж. Джулиан Джаролд, с Джойл Едджертън, Чиуетел Еджиофор, Сара Джейн Потс, Ник Фрост, Линда Басет, [12+]
  • 13:55
    "Белите рицари", драма, Белгия, 2015; реж. Жоаким Лафоше, с Венсан Линдон, Луиз Бургуан, Валери Донзели, Реда Катеб, Бинту Римтобай, [12+]
  • 15:45
    "Тепепа", приключенски уестърн, Италия, 1969; реж. Джулио Петрони, с Томас Милиан, Орсън Уелс, Джон Стайнър, Хосе Торес, Лучано Казамоника, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 11:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Форд Косуърт
  • 12:00
    Оцеляване на предела: Доминиканска република
  • 13:00
    Оцеляване на предела: Орегон
  • 14:00
    Оцеляване на предела: Най-доброто
Пълна програма
  • 10:38
    Тайни под земята: Бермудския триъгълник на големите езера
  • 11:26
    Войни на сметището: Бъгита за дюни
  • 12:14
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 13:02
    Как са го направили?: Супер косачки/Борса/ Вода
Пълна програма
  • 11:00
    11
  • 11:30
    Наследниците 2
  • 13:30
    Аз съм по средата
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 79 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 12:30
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 13:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 11:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 11:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (юноши)
  • 13:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 13:30
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 10:45
    Алеята на торнадото, сезон 2, еп. 2
  • 11:30
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 10
  • 13:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Extreme Sports Channel 2013
  • 11:35
    Winter X Games - Aspen
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:25
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 2
  • 11:30
    Изумруденият град - първи сезон, еп. 3
  • 12:25
    Кралски особи - сериал, еп. 9
  • 13:20
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити, еп. 1
Пълна програма
  • 10:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 2
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 23
  • 13:10
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 10:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 11:35
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 13:55
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:15
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 11:15
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 1
  • 12:05
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 2
  • 12:55
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от вещите - американски символи
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица, 42 еп.
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 44 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:10
    "Ски патрул" - комедия с Роджър Роуз, Ивет Нипар, Т.К. Картър, Лесли Джордан.
  • 12:40
    "С празни ръце" - драма / комедия с Джеф Бриджис, Сали Фийлд, Арнолд Шварценегер.
  • 14:20
    "Нечестни сърца" - драма / романс с Винсънт Д’Онофрио, Дженифър Джейсън Лий, Ноа Уайл, Питър Бърг.
  • 16:10
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
Пълна програма
  • 10:30
    BLANCPAIN GT SERIES SPRINT CUP HIGHLIGHTS
  • 12:10
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 13:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 13:50
    CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 12:25
    Clean Bandit: MTV Crashes Plymouth
  • 12:50
    Martin Garrix: MTV Crashes...
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 10
  • 12:05
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 3
  • 13:00
    Гиганти от ледниковия период, сезон 1, еп. 3
  • 14:00
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:05
    Brain Games 3, еп. 17
  • 11:30
    Brain Games 3, еп. 18
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 13:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
Пълна програма
  • 11:05
    Наистина гневни птици
  • 11:53
    Изчезналите акули на Великденския остров
  • 12:42
    Ухапи, ужили, убий
  • 13:26
    Дивата природа на Близкия Изток
Пълна програма
  • 09:00
    Дартс: Шампионска лига 2017, втори ден, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Рен - Ница, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монако - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Италия, Серия А: Рома - Верона
  • 13:00
    Италия, Серия А: Милан - Удинезе
  • 15:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Ювентус
  • 17:00
    Италия, Серия А:  Болоня - Интер
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 12:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 13:00
    "Утрото на Русия"
  • 18:00
    Вести
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 09:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 12:05
    Inspector Gadget
  • 12:35
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 13:05
    Ben 10
Пълна програма
  • 10:25
    Изискана кухня - комедия, романтичен, Франция, 2012, режисьор Кристиан Венсан, с Катрин Фро, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон, Жан-Марк Руло, Лоран Пуатрено
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Концерт на Мишел Фермер
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 15
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 16
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 7
  • 13:00
    Моят голям, пищен, фантастичен живот: Уитни се отдава на спомени
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - Финално четене
  • 12:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 12:30
    Виж България - Подводното съкровище, Черно море
  • 13:00
    Български занаяти
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:05
    Перфектното бягство, САЩ, мистерия/трилър, с Мила Йовович, 2009
  • 12:40
    Мародери, Канада,САЩ, екшън/криминален/мистерия, с Брус Уилис, 2016
  • 14:30
    Роксан, САЩ, комедия/романтичен, със Стив Марти, Дарил Хана, 1987
  • 16:15
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, с Чоу Юн-Фат, 2003
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 146
  • 11:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 43
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 44
  • 12:30
    Рецептите на Бил - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Извинявай, ако те нарека любов" - романтичен, Испания, режисьор: Хоакин Лямас, в ролите: Алехандро Батлори, Палома Блойд, Джоел Боскед, Кристина Брондо и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Светкавицата - втори сезон, еп. 21
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 19
  • 12:35
    Макгайвър - първи сезон, еп. 15
  • 13:30
    Касъл - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 11:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 11:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 11:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (юноши)
  • 13:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 13:30
    Снукър: "Уърлд оупън"
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 10 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 12 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 26 и 27 еп.
  • 12:50
    "Истории за осиновявания" - 39 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
Пълна програма
  • 11:00
    Оружейные дома Европы
  • 11:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:55
    Прикладная ихтиология
  • 12:25
    Большой троллинг
Пълна програма
  • 11:00
    "Децата на въздушния Бъд" - с уч. на Джейн Кар, Партик Краншоу, Тайлър Фодън, Карън Холнес и др., /п/
  • 12:40
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др.
  • 14:40
    "Студена планина" - драма с уч. на Джъд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Доналд Съдърланд, Натали Портман, Филип Сиймор Хофман, Айлин Аткинс, Брендан Глиисън, Емили Дешанел, Джовани Рибизи, Лукас Блак и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 10:45
    Dual Survival: Bogged Down
  • 11:30
    Deadliest Catch: Nowhere to Go But Down
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Axolotl
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
Пълна програма
  • 11:05
    THIS DAY in history
  • 11:15
    ENGLISH 911
  • 11:20
    3WAYS2
  • 11:35
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 12:30
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 13:00
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 10:40
    "Киното през обектива на "Магнум"", документален, Франция, 2017; реж. Софи Басалер, [12+]
  • 11:35
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 13:55
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 16:15
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Captain Jake and the Never...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 10:50
    Кръстници вълшебници
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    20 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Disappeared: The Last Summer
  • 12:00
    Disappeared: Footprints in the Sand
  • 12:50
    Murder Chose Me: The Woman In The Leopard Print Dress
  • 13:40
    A Crime to Remember: The Gentleman Killer
Пълна програма
  • 11:05
    Star Rated: Best Fighting Movies
  • 11:35
    Top: Muscles in Movies
  • 12:00
    Up Close With: Sumotori
  • 12:30
    Top: Biggest Trashings
Пълна програма
  • 11:00
    Saltwater Series
  • 11:25
    Saltwater Series
  • 11:50
    Saltwater Series
  • 12:15
    Pro Team Journal
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Корав орех
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Интервю с вампиролога
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Точно като за Лодърдейл
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от вещите - американски символи
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 12:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 1
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 2
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 13
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 50
Пълна програма
  • 11:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 1, риалити, Унгария, 2016
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:00
    Телешоп
  • 14:15
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Андерс Брейвик
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът похитител
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Трагедията в парка за каравани
Пълна програма
  • 10:30
    Салон за красота
  • 12:35
    Мръсни танци: Хавански нощи
  • 14:20
    Зад кулисите
  • 16:35
    От Русия с любов
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "През планини и морета:Риболов на туна в Егейско море" - документална поредица /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Кървава чешма" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 11:11
    You Dun Goof'd, Slut! (18+)
  • 11:32
    Putting Her Tits To Good Use (18+)
  • 11:58
    Devious Wives (18+)
  • 12:25
    Mandy's Sex Tape (18+)
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    Футбол: Ботафого - Сантос (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 11:10
    Европейско първенство по баскетбол: Литва - Гърция - осминафинална среща
  • 13:00
    Световен шампионат по мотокрос, МХ2, Гран при на Монтбеляр
  • 13:50
    Световен шампионат по мотокрос, МХGP, Гран при на Монтбеляр
  • 14:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:40
    Лили Давид
  • 12:40
    План 9 от Космоса
  • 14:10
    Каквото искаш
  • 16:25
    Невероятният Андре
Пълна програма
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
  • 11:20
    Динамика на основните 5
  • 11:25
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    AVICENNA - THE LIGHT FROM EAST
  • 12:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 13:00
    ANIMAL X - SCOTLAND: CARNIVOROUS HERBIVORES
  • 13:30
    ANIMAL X - USA: TLEEPATHIC PARROT
Пълна програма
  • 10:55
    NEW Extreme IV
  • 11:50
    OZ Academy
  • 12:20
    Taekwondo
  • 12:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 09:55
    Многодетен баща: Преимуществото на домакините
  • 11:25
    Сафари в Африка
  • 12:50
    Татко
  • 14:05
    Преди да кажеш "Да"
Пълна програма
  • 11:00
    Built To Shred
  • 11:30
    American Misfits
  • 12:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 12:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Боянска църква
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 9-и епизод, повторение
  • 12:30
    Футбол: Несебър - ЦСКА, мач за Купата на България, повторение
  • 14:30
    Футбол: Ботев Гълъбово - Левски, мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Пряко: Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 5-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Бърнли - Лийдс Юнайтед, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 15:00
    Формула 1: Първа тренировка за Голямата награда на Сингапур, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Изчезнали: Последното лято
  • 12:00
    Изчезнали: Стъпки в пясъка
  • 12:50
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 13:40
    Престъплението, което ще се помни: Убиецът-джентълмен
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 11:00
    Решенията на Валтер - Риболов за удоволствие на къса щека
  • 11:30
    Хайде за щуки
  • 12:00
    На фин монтаж с Колмич - На щека с Рихард Уйсаси
  • 12:30
    Шарански театър - Финал
Пълна програма
  • 11:00
    "Абсолютно съвършени: Филмът", комедия, Великобритания, 2016; реж. Манди Флетчър, с Дженифър Сондърс, Джоана Лъмли, Джулия Соуалха, Джун Уитфийлд, Джейн Хорокс, [15+]
  • 12:30
    "Питър Пан", , Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 14:25
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
  • 15:55
    "Няма нищо неизказано: Глория Вандербилт и Андърсън Купър", документален, САЩ, 2016; реж. Лиз Гарбъс, с Глория Вандербилт, Андерсън Купър, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 12:00
    "Обител на лъжата ІІІ, 11 еп. - Заедно", комедия, САЩ, 2014; реж. Стивън Хопкинс, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 12:30
    "Обител на лъжата ІІІ, 12 еп. - Джошуа", комедия, САЩ, 2014; реж. Матю Карнахан, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Даун Оливиери, [15+]
  • 13:00
    "Бялата кралица I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джеймс Кент, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
Пълна програма
  • 11:00
    On the Label
  • 11:15
    On the Label
  • 11:30
    Yoga Health & Well Being
  • 11:45
    Yoga Health & Well Being
Пълна програма
  • 11:00
    Курбан под дъба (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Спомените на една градска градина (образователен документален филм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:30
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Футбол: Байерн ТВ
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: WTA Квебек
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

PRO 7 11:10
"По средата" - сериал
Viasat Explorer 11:10
Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}