ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 51
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Джъстин Бийбър - музикален филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Investbook с Димитър Вучев/п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 14:00
    Boom & Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:05
    Откуп; сезон 1, епизод 9, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 11:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 8, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:40
    Царство; сезон 1, епизод 22, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:30
    4исла; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Без крокодилски сълзи в тази ферма
  • 11:28
    Братя в блатата: Разярени крокодили
  • 11:55
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 12:50
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
Пълна програма
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 11:40
    "Войната срещу православието" - интервю с проф. Валерий Алексеев
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Сагуа - сиамската котка анимационен филм /49 епизод/
  • 11:25
    Завещанието на китайското културно наследство документален филм
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    The Scooby Doo Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Легендите на утрешния ден" - сериал, еп. 15
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 21
  • 13:00
    "Двете лица на януари" - трилър (САЩ, 2014), режисьор - Хосеин Амини, актьори - Игит Йозшенер, Виго Мортенсен, Кирстен Дънст, Оскар Айзък, Промитеас Алиферопулос, Дейзи Бевън, Никос Мавракис, Сократ Алафоуцос и др.
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.5
Пълна програма
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 13,14
  • 13:15
    "Оцеляване" - сериал, еп.8
  • 14:15
    "Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 16:45
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Високосна година" -  комедия, романтичен (САЩ, Ирландия, 2010), режисьор - Ананд Тъкър, актьори - Ейми Адамс, Матю Гууд, Кейтлин Олсън, Адам Скот, Мартин Шърман, Брайън Милигън, Джон Бърк, Джон Литгоу и др.
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - комедийна поредица
  • 13:30
    "Онези от партера" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Дамата с воала" - сериал
  • 11:30
    "Част от мен" - сериал
  • 13:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 14:00
    "Сияйна луна" - сериал, еп.235
Пълна програма
  • 11:10
    Време за приключения
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:34
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:40
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 12:25
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Чужди части", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Денис Гоф, Моника Долан, Монсерат Ломбард, Джордж МакКай, Пол Ритър, [15+]
  • 12:50
    "Зима", драма, Великобритания, 2015; реж. Хайди Грийнсмит, с Томи Фланаган, Том Пейн, Стейси Мартин, Бил Милнър, Жюдит Годреш, [15+]
  • 14:25
    "Демон", хорър - драма, Полша, 2015; реж. Марчин Врона, с Итай Тиран, Агниешка Зулевска, Томаш Шухардт, Анджей Грабовски, Катаржина Херман, [15+]
Пълна програма
  • 10:35
    "Зарови сърцето ми в Ундид Ний", драма, САЩ, 2007; реж. Ив Симоно, с Ейдън Куин, Адам Бийч, Ана Пакуин, Аугуст Шеленбърг, Дж. К. Симънс, [12+]
  • 12:45
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 14:25
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
  • 16:20
    "Плачът на планината", драма, Китай, 2015; реж. Лари Янг, с Юейтинг Ланг, Зий Уанг, Джин Гуо, Тайшенг Чен, Айлей Ю, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Amanpour
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 10, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Фолксваген Т2
  • 12:00
    Тежко избавление: Епизод 4
  • 13:00
    Тежко избавление: Епизод 5
  • 14:00
    Тежко избавление: Епизод 6
Пълна програма
  • 10:38
    Хакер в дивата природа: Корабокрушенец
  • 11:26
    Войни на сметището: Мелачка на автомобили
  • 12:14
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 13:02
    Как са го направили?: Кибритени клечки/ Хром
Пълна програма
  • 11:00
    11
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
  • 12:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
  • 11:45
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 12:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 14:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д’Ор"
  • 12:00
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 12:30
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 10:45
    Алеята на торнадото, сезон 2, еп. 3
  • 11:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
  • 13:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:40
    Extreme Sports Channel 2013
  • 11:35
    Winter X Games - Aspen
  • 12:30
    Ama Motocross Series Highlights
  • 13:25
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 4
  • 11:30
    Мики - първи сезон, еп. 1
  • 11:55
    Мики - първи сезон, еп. 2
  • 12:25
    Кралски особи - сериал, еп. 10
Пълна програма
  • 10:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 3
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 6
  • 12:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 24
  • 13:05
    От местопрестъплението - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 09:50
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 11:35
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 13:35
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
  • 15:40
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
Пълна програма
  • 10:25
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 1
  • 11:30
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 2
  • 12:35
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения, сезон 1, еп. 3
  • 13:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 40 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 46 еп.
Пълна програма
  • 11:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:15
    Топ шоп
  • 11:30
    "Парламентът на живо"
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:05
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:05
    "Важни клечки" - комедия с Уолтър Матау, Чарлз Гродин, Винсент Гардения, Тайн Дейли.
  • 12:25
    "Вечната музика" - музикален филм с Кевин Клайн, Ашли Джъд, Джонатан Прайс.
  • 14:30
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 15:25
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 10:30
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 13:50
    FIA EUROPEAN TRUCK RACING CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    THE INSIDE LINE
  • 14:40
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 12:25
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 12:50
    Jess Glynne: World Stage
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 11
  • 12:05
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 4
  • 12:55
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 12
  • 13:45
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 11:05
    Brain Games 3, еп. 19
  • 11:30
    Brain Games 3, еп. 20
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 6
  • 13:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
Пълна програма
  • 11:05
    В търсене на крал Кобра
  • 11:53
    Когато акулите атакуват: Хаос в Каролина
  • 12:42
    Пътят на акулите
  • 13:26
    Дивата Баха
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Амиен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 13:15
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:25
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
  • 12:00
    Италия, Серия А:  Болоня - Интер
  • 14:00
    Италия, Серия А: Беневенто - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А: Милан - СПАЛ
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:00
    Игрален филм
  • 12:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 13:05
    Игрален филм
  • 21:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Парламентарен живот" / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 12:30
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:35
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 13:05
    Ben 10
Пълна програма
  • 10:25
    От другата страна - драма, Хърватия/Сърбия, 2016, режисьор Зринко Огреста, с Ксения Маринкович, Лазар Ристовски
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 17
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 18
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 8
  • 13:00
    Малки хора - свят голям: Възползвай се от плячката
Пълна програма
  • 11:00
    Странници в страници, еп.1
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Разлог - Триединството на планините
  • 12:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:35
    Тайната вечеря, САЩ, комедия/криминален/драма, с Камерън Диас, 1995
  • 12:05
    Убий ме три пъти, САЩ, екшън/комедия/трилър, със Саймън Пег, 2014
  • 13:35
    Любовен еликсир № 9, САЩ, комедия/ романтичен, със Сандра Бълок, 1992
  • 15:10
    Ловен сезон 2, САЩ, приключенски/анимационен/комедия, 2008
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 148
  • 11:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 45
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 46
  • 12:30
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Зулу" - криминален/трилър, Франция, режисьор Жером Сале, участват: Орландо Блум, Форест Уитакър, Наташа Лоринг и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Светкавицата - втори сезон, еп. 22
  • 11:40
    Кости - пети сезон, еп. 20
  • 12:35
    Пазители на Времето - първи сезон, еп. 2
  • 13:30
    Касъл - седми сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
  • 12:00
    DESIGNERS
  • 12:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: "Бол д’Ор"
  • 12:00
    Рали: Европейски шампионат Италия
  • 12:30
    Автомобилизъм: Световен ендурънс шампионат Остин
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 11 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 28 и 29 еп.
  • 12:50
    "Истории за осиновявания" - 1 еп.
Пълна програма
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Оружейные дома Европы
  • 11:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:55
    Прикладная ихтиология
  • 12:25
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 11:00
    "Любов с променлива облачност" - романтичен филм с уч. на Майкъл Рейди, Кати Леклерк, Стейси Даш, Грегъри Харисън, Бен Бегли и др.
  • 13:00
    "Пол" - комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
  • 15:15
    "Легенди за страстта" - драма с уч. на Брад Пит, Антъни Хопкинс, Ейдън Куин, Джулия Ормонд, Хенри Томас, Карина Ломбард и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Aitutaki
  • 11:30
    Deadliest Catch: Rise and Fall
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Horseshoe Crab
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Do We Have Free Will?
Пълна програма
  • 11:15
    THE LANGUAGE OF BUSINESS
  • 11:30
    3WAYS2
  • 11:45
    CITY GRAMMAR
  • 11:55
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
  • 12:30
    Колоездене, Световно първенство: Индивидуално по часовник (мъже)
  • 14:00
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 09:50
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 11:35
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 13:35
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
  • 15:40
    "Камбанка и тайната на крилете ", анимация, САЩ, 2012; реж. Робъртс Ганъуей, Пеги Холмс, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Captain Jake and the Never...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    15 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Unravelled: A Beautiful Mind
  • 12:00
    Disappeared: Just a Nice Guy
  • 12:50
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 13:40
    A Crime to Remember: Paradise Lost
Пълна програма
  • 11:05
    Star Rated: Football Flops
  • 11:35
    Star Rated: Underrated Footballers
  • 12:00
    The Truth About...: Big Players
  • 12:30
    Top: Rivalries
Пълна програма
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
  • 12:15
    Drury's Thirteen
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Клубът на самотните антиквари
  • 12:00
    Надпревара за находки: Маями: Нищо не е по-хубаво от малко пяна
  • 12:30
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: Шосета и алеи
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 6
  • 12:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 2
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 3
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 51
Пълна програма
  • 11:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 13, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 2, риалити, Унгария, 2016
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 5, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:05
    Телешоп
  • 14:20
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът с картите: Алфредо Галан
  • 12:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Убиецът от Коста дел Сол: Дейвид Баксъндейл
  • 13:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: На свобода да убива: Лий Робинсън
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Убиецът с щастливо лице
Пълна програма
  • 10:05
    Красиви момичета
  • 12:20
    Двойно преследване
  • 14:15
    Всичко ни е наред
  • 16:15
    Бели пясъци
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:45
    "През планини и морета:Риболов на туна в Санторини" - документална поредица /повторение/
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Кървава чешма" - документален филм повторение/ /3 част
  • 12:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:14
    It's Fair Play In A Threeway (18+)
  • 11:32
    The New Girl: Part 3 (18+)
  • 11:56
    Tennis Academy (18+)
  • 12:21
    Bouncing Boobs! (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International)
  • 18:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 21:00
    Пряко: Футбол: Виляреал - Еспаньол (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:00
    Пряко: Футбол: Леванте - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 09:00
    Световен автомобилен шампионат по издръжливост
  • 11:40
    Формула Е - обзор на сезона
  • 12:40
    Баскетбол: Лукойл Академик - Берое /Стара Загора/ - мач за Суперкупата на България
  • 14:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 09:40
    Някой като Ходър
  • 11:30
    Синът
  • 14:10
    Нечий герой
  • 16:00
    Историята на Лейпъл
Пълна програма
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
Пълна програма
  • 11:00
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA I
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LOMBARDIA II
  • 12:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
  • 13:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
Пълна програма
  • 11:00
    Fight Code
  • 13:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 13:55
    OZ Academy
  • 14:25
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 10:20
    Вратичката
  • 12:00
    Лъки Люк
  • 13:40
    Аутсайдерите
  • 15:15
    Смотанякът Макс
Пълна програма
  • 11:00
    Built To Shred
  • 11:30
    American Misfits
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
  • 11:55
    Животински лудории (11)
  • 12:20
    Животински лудории (12)
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лудогорец - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 9-и епизод, повторение
  • 13:30
    Футбол: Ботев Гълъбово - Левски, мач за Купата на България, повторение
Пълна програма
  • 07:30
    Пряко: Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier)
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - четвъртфинали (WTA International - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Арсенал - Донакстър Роувърс, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 12:00
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Да скъсаш мрежата" предаване за английски футбол (2017-18), 5-и епизод, повторение
  • 13:30
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Когато убиец пресече пътя ти: Красив ум
  • 12:00
    Изчезнали: Просто един симпатичен мъж
  • 12:50
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 13:40
    Престъплението, което ще се помни: Изгубеният рай
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 11:00
    На фокус Йожеф Ач - Крайбрежни шарани
  • 11:30
    Дуди Байтс - Трудно кълвящи риби
  • 12:00
    Бъди там! Риболов на муха Партизан 1.част
  • 12:30
    Бъди там! Риболов на муха Партизан 2.част
Пълна програма
  • 09:55
    "Спанглиш", романтична комедия, САЩ, 2004; реж. Джеймс Л. Брукс, с Адам Сандлър, Тиа Леони, Пас Вега, Клорис Лийчман, Шелби Брус, [12+]
  • 12:05
    "Братя Даслер: Вечните съперници - първа част", биографична драма, Германия, 2016; реж. Сирил Бос, Филип Щенерт, с Кристиан Фридел, Хано Кофлер Хана Херцшпрунг, Алина Левшин, Рафаел Гарайзен, [12+]
  • 13:35
    "Безсмъртната Хенриета Лакс", драма, САЩ, 2017; реж. Джордж С. Улф, с Опра Уинфри, Роуз Бърн, Рене Елиз Голдсбъри, Кортни Б. Ванс, Редж И. Кати, [12+]
  • 15:05
    "Натрапница", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Лорен Лорен, със Сюзън Сарандън, Роуз Бърн, Дж. К. Симънс, Джеръд Кармайкъл, Сесили Стронг, [12+]
Пълна програма
  • 10:55
    "Майкъл Бубле: На живо в ВВС", концерт, Великобритания, 2016, [0+]
  • 11:55
    "Обител на лъжата ІV, 1 еп. - Накрая реалността печели", комедия, САЩ, 2015; реж. Матю Карнахан, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 12:25
    "Обител на лъжата ІV, 2 еп. - Защото съм Скорпион, мамка му", комедия, САЩ, 2015; реж. Дейзи фон Шерлер Майер, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 12:55
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 11:15
    Style Codes
  • 11:30
    Style Codes
  • 11:45
    Style Codes
  • 12:00
    Fash-back
Пълна програма
  • 11:00
    Гордо изкуство (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 13:00
    Новини
  • 13:05
    Футбол: Барса ТВ
  • 15:00
    Автомобилизъм: Австралийски Суперкарс шампионат
Пълна програма
  • 10:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 13:00
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 13:30
    Голф: Европейски тур
  • 15:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}