ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:45
    Бартер игрален филм /България, 2015г./, режисьор Атанас Киряков, в ролите: Филип Аврамов, Татяна Лолова, Михаил Мутафов, Койна Русева, Калин Вельов и др.
  • 18:30
    Денят на Независимостта документален филм /България, 2008г./, режисьор Христо Живков
  • 19:25
    Тържествена заря-проверка по случай 109 години от провъзгласяването на Независимостта на България пряко предаване от Велико Търново
  • 20:10
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    "Мисис Даутфайър" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори -  Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др.
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Мисис Даутфайър" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори -  Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др.
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
Пълна програма
  • 17:05
    Мечтатели - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
Пълна програма
  • 16:50
    4исла; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:40
    4исла; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 18:30
    4исла; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 19:20
    4исла; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 17:25
    Спасяване на диви животни: Епизод 3
  • 18:20
    Как живеят ветеринарите: Кученца-чудо
  • 19:15
    Малко и ужасно: Кучето ми съсипва любовния ми живот
  • 20:10
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
Пълна програма
  • 17:10
    "Капиталът" - публицистично предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:10
    "Луди по реките" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
  • 18:00
    Битките за Европа: Никопол - последната столица документален филм
  • 18:35
    Виолета, Жоро и аз тв филм /2012 г./, режисьор Любомир Попов, в ролите: Филип Аврамов, Никола Върбанов, София Маринкова и др.
  • 19:25
    Потребителската кошница
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
  • 18:00
    Под слънцето на България спектакъл на Националния фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"
  • 19:25
    Тържествена заря-проверка по случай 109 години от провъзгласяването на Независимостта на България пряко предаване от Велико Търново
  • 20:10
    По света и у нас
Пълна програма
  • 17:37
    New Looney Tunes
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:00
    Bunnicula
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 17:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 23
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 1
  • 19:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 19
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 12
Пълна програма
  • 16:15
    "Талисманът" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Скот Хикс, актьори - Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др.
  • 18:30
    "Рок завинаги" - мюзикъл, драма, комедия (САЩ, 2012), режисьор - Адам Шанкман, актьори - Джулиян Хоф, Дакота Сейдж Грант, Матю Ръш Съливан, Диего Бонета, Ръсел Бранд, Алек Болдуин, Том Круз,  Мери Джей Блайдж, Пол Джиамати, Катрин Зита-Джоунс и др.
  • 21:00
    "Последният самурай" - драма, екшън, исторически, САЩ, 2013 г., режисьор - Едуард Зуик, актьори - Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.1
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.2, еп.1
  • 19:55
    "Дамата с воала" - сериал, еп.10
Пълна програма
  • 17:30
    Могъщите Магимечове
  • 17:40
    Могъщите Магимечове
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 15:50
    "Ловци на духове 2", късометражна комедия, САЩ, 1989; реж. Айвън Райтман, с Бил Мъри, Дан Акройд, Сигърни Уивър, Харолд Рамис, Рик Моранис, [12+]
  • 17:40
    "Без любов (2016)", драма, Холандия, 2016; реж. Палома Агилера Валдебенито, с Наоми Велисариу, Даниил Воробьов, Марк Маделейн, Режис Дорион, Коше Буленс, [15+]
  • 19:20
    "Всичко ни е наред", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Кърк Джоунс, с Робърт Де Ниро, Дрю Баримор, Кейт Бекинсейл, Сам Рокуел, Лусиан Мейзъл, [12+]
  • 21:00
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
Пълна програма
  • 16:15
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 17:50
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 19:35
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 21:30
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
Пълна програма
  • 17:30
    CNN Talk
  • 18:00
    Quest Express
  • 18:30
    Inside Africa
  • 19:00
    Wolf
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 15:50
    "Мумията се завръща" - приключенски екшън с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Джон Хана, Арнолд Вослу, Одет Фер, Дуейт Джонсън, Патриша Веласкес и др, ./п/
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
  • 20:00
    "Военни престъпления" (премиера) - сериал, сезон 11
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 7
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Триумф
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 39
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 6
Пълна програма
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Завръщането на лунните вируси
  • 17:50
    Войни на сметището: Мощни дърпачи
  • 18:40
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 19:30
    Опасно за живота: Да угодиш на тълпата
Пълна програма
  • 17:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
Пълна програма
  • 17:15
    "Въпроси от науката"
  • 17:45
    "Въпроси от науката"
  • 18:15
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
  • 18:40
    "Тайната лаборатория на Томас Едисон"
Пълна програма
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 79 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи), пряко
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи)
Пълна програма
  • 14:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 19:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (девойки)
  • 20:00
    Футбол, Бундеслига: Обзор на петия кръг
  • 21:00
    Футбол: Преди кръга в Бундеслигата
Пълна програма
  • 16:45
    Голямата страшна гора, сезон 1, еп. 3
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 1
  • 18:25
    Превозвачи на къщи, сезон 1, еп. 13
  • 18:50
    Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Ama Motocross Series Highlights
  • 18:55
    Now Boarding
  • 19:20
    Now Boarding
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Ястията на Дафни
  • 18:30
    Ястията на Дафни
  • 19:00
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 7
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон, еп. 8
  • 19:00
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 16
  • 19:30
    Будни цяла нощ - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон, еп. 17
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон, еп. 6
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон, еп. 7
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 17:10
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 18:55
    "Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:25
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Марк Джобст, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 17:15
    Писмата на кралица Виктория: истинското лице на един монарх, сезон 1, еп. 2
  • 18:20
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
  • 19:15
    Невидими убийци от епохата на Тюдорите
  • 20:20
    Забранена история, сезон 4, еп. 5
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
  • 20:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 21:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 89 еп.
  • 18:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 19:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:45
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Пингу"
  • 18:05
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 15:45
    "Злато" - екшън филм с Роджър Мур, Сузана Йорк.
  • 17:45
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 19:45
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кембъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 21:25
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
Пълна програма
  • 17:35
    TCR ASIA SERIES
  • 18:00
    TCR ASIA SERIES
  • 18:25
    THE INSIDE LINE
  • 18:50
    FIM MOTOCROSS OF EUROPEAN NATIONS
Пълна програма
  • 17:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    The Ride
Пълна програма
  • 17:30
    MTV Asks Martin Garrix
  • 17:50
    Hot Spot: Martin Garrix
  • 18:00
    Charlie Puth: In The Zone
  • 19:00
    Dancefloor Hits! Top 40
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 11
  • 18:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 4
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 3
  • 18:00
    Геният, еп. 9
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 20:00
    Технически постижения, еп. 2
Пълна програма
  • 17:24
    Грандиозни премествания на животни: Носорози
  • 18:11
    Най-опасните животни в света: Бездната
  • 19:00
    Диво царство: Армията на бунтовниците
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Най-големият скат на света
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 18:35
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение
Пълна програма
  • 17:00
    "Чакай ме"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:45
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
  • 19:50
    "Поле на чудесата"
Пълна програма
  • 17:00
    "Бащино огнище" - програма за традициите
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 18:30
    "Планета Мюзик" - горещи хитове
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Лацио - Наполи
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Фиорентина
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:15
    "Русия, моя любов"
  • 17:45
    "Смехът е разрешен"
  • 20:00
    Вести
  • 20:15
    "Верни на клетвата"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
  • 19:00
    "Така е"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"/на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо/
  • 18:30
    "Рай или Ад" - с водещ Желяз Турлаков /на живо /
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 17:20
    Ben 10
  • 17:45
    Sally Bollywood
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 17:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 65 епизод
  • 18:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -30 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Лабиринтът на Пан - военен, исторически, психологическа драма, фентъзи с умерено страховити елементи, Испания/Мароко, 2006, Не се препоръчва за деца под 12-годишна възраст , режисьор Гилермо Торо, с Ариадна Гил, Серхи Лопес, Марибел Верду, Ивана Бакеро, А
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 5
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Хаос с роднини
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Великобритания: Рокля без стрес
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Боб, скъпа
Пълна програма
  • 17:30
    Община Дупница - Порта към светове
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Непокътната природа
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 15:55
    Светлина в мрака, Великобритания, драма/мистерия, с Деми Мур, 2006
  • 17:45
    Градски каубои, САЩ, приключенски/комедия, 1991
  • 19:35
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
  • 21:30
    Този неловък момент, САЩ, комедия/романтичен, със Зак Ефрон, 2014
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване, еп. 6
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 82
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 83
  • 19:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон, еп. 148
Пълна програма
  • 13:00
    Най-горещите суперзвезди - момичета: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 104 еп. - документална поредица
  • 19:00
    "Футболни герои" - премиера
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 12
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями, еп. 12
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями, еп. 13
  • 20:00
    Светкавицата - трети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 18:00
    FASHION FILMS
  • 18:30
    FASHION FILMS
  • 19:00
    FASHION WEEK S/S 2018
Пълна програма
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 12 еп.
  • 17:50
    "Удивителни медицински истории" - 6 еп.
  • 18:40
    "Истории за осиновявания" - 2 еп.
  • 19:05
    "Обрано, ограбено, върнато" - 14 eп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Донская рыбалка
  • 17:55
    Рыбалка сегодня
  • 18:10
    Рецепты старого Тифлиса
  • 18:20
    Охота в Белоруссии
Пълна програма
  • 15:00
    "Талантливият мистър Рипли" - криминален трилър с уч. на Мат Деймън, Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Кейт Бланшет, Филип Сиймур Хофман, Джак Девънпорт, Джеймс Ребхорн, Филип Бейкър Хол, Селия Уестън и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?
  • 18:15
    Cake Boss: Pipes, A Phoenix & A Problematic Kitchen
  • 18:37
    Cake Boss: Snooki, Super Anthony & A Ship
  • 19:00
    Man, Woman, Wild: Botswana
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:20
    School of Rock
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи), пряко
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, пряко
  • 22:55
    Новини
  • 23:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (младежи)
Пълна програма
  • 17:10
    "Еди Орела", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Декстър Флетчър, с Тарън Еджъртън, Кристофър Уокън, Хю Джакман, Кийт Алън, Джо Хартли, [12+]
  • 18:55
    "Филми и звезди ІХ, 38 еп.", документален, Холандия, 2017; [12+]
  • 19:25
    "Дамилола, обичното ни момче", драма, Великобритания, 2016; реж. Юрос Лин, с Бабу Сийзий, Уунми Мосаку, Юуон Адедокун, Сами Камара, Джума Шарка, [12+]
  • 21:00
    "Тенекиена звезда I, 2 еп.", криминална драма, Великобритания, 2017; реж. Марк Джобст, с Тим Рот, Кристина Хендрикс, Кевин Ханчард, Абигейл Лори, Кристофър Хейърдал, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 17:25
    Miles From Tomorrow
  • 17:50
    Doc McStuffins
  • 18:00
    Doc McStuffins
  • 18:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 17:20
    School of Rock
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 17:00
    Disappeared: Long Lost Love
  • 17:50
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 18:40
    A Crime to Remember: The Newlydeads
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Exposed
Пълна програма
  • 17:25
    Star Rated: Best Dressed
  • 17:55
    Star Rated: Worst Dressed
  • 18:20
    Top: Most Stylish London Teams
  • 18:50
    Event: Amber Fashion
Пълна програма
  • 17:15
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 17:40
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 18:05
    Field & Stream's The Gun Nuts
  • 18:30
    Wardens
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 18:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
  • 20:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 21:00
    Загадъчни антиквари: Ножът/Епохата на Джим Бауи
Пълна програма
  • 17:00
    Геният, еп. 9
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 1
  • 19:00
    Технически постижения, еп. 2
  • 20:00
    Мегаколи, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    "Мисис Даутфайър" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори -  Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др.
  • 17:55
    Спорт тото
  • 18:00
    "Мисис Даутфайър" - комедия (САЩ, 1993), режисьор - Крис Кълъмбъс, актьори -  Робин Уилямс, Пиърс Броснан, Сали Филд, Робърт Проски и др.
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, Унгария, 2016
  • 19:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 10, спорт, Унгария, 2016
  • 19:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 19, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:20
    Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 17:00
    Градски кошмари: Изгаряща ревност
  • 18:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Чудовището от Уърстър
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Ветеринарят - отровител
  • 19:30
    Какво е нужно за убийство: Хищника от Пъкипсий
Пълна програма
  • 16:00
    Зад кулисите
  • 18:15
    Забравените от Хуарес
  • 20:25
    Безмълвен грях
  • 22:25
    Факултетът
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Азиат" 16+
  • 19:00
    Худ.фильм "Метеоидиот" 16+
  • 20:35
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 14:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
  • 18:40
    I Live With Models
Пълна програма
  • 17:24
    You're Busted! Now Pound Me! (18+)
  • 17:49
    Putting Her Tits To Good Use (18+)
  • 18:15
    Caught With Dildo And Fucked By Cop (18+)
  • 18:37
    Teacher Knows Breast (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250) F+
  • 23:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 17:15
    Футбол: Истанбул Башакшехир - Лудогорец - среща от турнира "Лига Европа"
  • 19:00
    Пеещите обувки игрален филм /България, 2016г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите: Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др.
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Трима мускетари игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Коул Маки, в ролите: Хедър Хемес, Хин, Алън Рейчинс, Кийт Алан, Майкъл Бойд и др.(12)
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    CULTURAL FLAVOURS - CHINA
  • 18:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 18:30
    GUIDES & GURUS - PERU
  • 19:00
    AUSTRALIA
Пълна програма
  • 17:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 18:55
    Ultimate First League
  • 19:10
    World Series of Boxing - WSB
  • 20:00
    Taekwondo
Пълна програма
  • 17:30
    Drive Thru Europe
  • 18:00
    The Fisherman’s Son
  • 18:30
    M80
  • 19:00
    Blauvelts Backcountry
Пълна програма
  • 17:35
    Животински лудории (12)
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Ловци на митове (11)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (1)
Пълна програма
  • 17:30
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
  • 18:00
    Импресия Гърция
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Магичният свят на Сардиния
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Локомотив ГО - Ботев Пловдив, мач за Купата на България, повторение
  • 19:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 15:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - четвъртфинали (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 23:00
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
  • 23:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Бъртън Албиън, мач от трети кръг на Карабао къп, повторение
  • 18:30
    "Формула 1 Токшоу", предаване за Формула 1, 14-и епизод, повторение
  • 19:30
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение
  • 20:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 18:40
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: На показ
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
Пълна програма
  • 17:20
    "Бялата кралица I, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2013; реж. Джеймс Кент, с Ребека Фъргюсън, Макс Айрънс, Аманда Хейл, Фей Марсей, Анюрин Барнард, [18+]
  • 18:25
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 20:00
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
  • 22:05
    "Тотал щета", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Джъд Апътоу , с Ейми Шумър, Бил Хедър, Бри Ларсън, Колин Куин, Джон Сина, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 18:15
    "Доктор Стрейндж", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Скот Дериксън, с Бенедикт Къмбърбач, Чиуетел Еджиофор, Рейчъл МакАдамс, Бенедикт Уонг, Мадс Микелсен, [12+]
  • 20:10
    "Обител на лъжата ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Дон Чийдъл, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 20:35
    "Обител на лъжата ІV, 6 еп. - Вярвай ми, получавам предостатъчно ерекции", комедия, САЩ, 2015; реж. Джон Дал , с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Сърцето на Бялата планина (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Потопът в Черно море (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 16:05
    Футбол: Байерн ТВ
  • 18:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:00
    Новини
  • 20:05
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
Пълна програма
  • 17:30
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 17:35
    Shimmer and Shine
  • 18:00
    Wallykazam
  • 18:20
    Zack and Quack
  • 18:30
    The Day Henry Met...
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 17:35
Модерно семейство - четвърти сезон
EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Viasat Nature 17:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
e-kids 18:00
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Life 18:00
40 е новото 20 - четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата

Всички предавания

Филми

Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Cinemax 2 17:45
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Cinemax 17:50
"Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Skat+ 17:50
"Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}