ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Рзвлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:35
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:05
    Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.23
  • 13:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Щурият Ръсел" (премиера) - с уч. на Фред Уилард, Джон Ратценбергер, Мейсън Вейл Котън,
Пълна програма
  • 10:30
    Медиите ON AIR - предаване за медии и личности с Доника Ризова
  • 11:30
    Новините ON AIR
  • 12:00
    Глухар - криминален сериал
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Предприемачи - документална поредица на Bloomberg
  • 14:00
    Очи в очи - документална поредица на Bloomberg
  • 16:00
    Шефове - документална поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    4исла; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:00
    4исла; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:50
    4исла; сезон 2, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 13:40
    4исла; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Диви и истински: Борба за оцеляване
  • 11:55
    Диви и истински: Пазете се от ухапване
  • 12:50
    Проект "Гризли": Завръщане в гората
  • 13:45
    Мънго - ловецът на мистерии: Южноамериканският Йети от Аржентина
Пълна програма
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Народна музика
  • 12:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 10:55
    "Слон, тигър и ко" - поредица
  • 11:30
    Репортаж
  • 13:05
    "От приятелство: Младите лекари" - сериал
  • 14:00
    "Всеки път различно" - драма, ФРГ, 2014
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Туристически маршрути
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    Потребителската кошница
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:00
    Кауфман § Кауфман документален филм
  • 11:30
    В кадър Вкусът на Китай /п/
  • 12:00
    По света и у нас
  • 12:35
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 11:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 11:40
    New Looney Tunes
  • 11:52
    New Looney Tunes
  • 12:00
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 11:00
    "Код "Счупена стрела" - екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор - Джон Ву, актьори - Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др.
  • 13:00
    "Код Лондон" - екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор - Бабак Наджафи, актьори - Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 
  • 15:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 10,11
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 09:45
    "Крадецът на книги" - драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор - Брайън Пърсивал, актьори - Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др.
  • 12:15
    "Последният самурай" - драма, екшън, исторически, САЩ, 2013 г., режисьор - Едуард Зуик, актьори - Том Круз, Тимоти Спол, Били Конъли и др.
  • 15:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 10:00
    "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу, Уилям Дефо и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:00
    "Приятели" - комедиен сериал, с.6
  • 17:30
    "Супермаркет" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 09:30
    "Тайните на времето" - сериал
  • 12:30
    "Какво ядем?"
  • 13:00
    "MasterChef" - с.3
  • 14:30
    ТВ Пазар
Пълна програма
  • 11:10
    Малки Титани: В готовност
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:34
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:50
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 12:40
    "Всичко ни е наред", комедийна драма, САЩ, 2009; реж. Кърк Джоунс, с Робърт Де Ниро, Дрю Баримор, Кейт Бекинсейл, Сам Рокуел, Лусиан Мейзъл, [12+]
  • 14:20
    "Тишината на нощта", криминален трилър, САЩ, 1982; реж. Робърт Бентън, с Рой Шайдър, Мерил Стрийп, Джесика Танди, Джо Грифаси, Сара Ботсфорд, [15+]
  • 15:55
    "Зоология", драма, Русия, 2016; реж. Иван И. Твердовски, с Наталия Павленкова, Дмитрий Грошев, Ирина Чипиженко, Маша Токарева, Александр Горчилин, [15+]
Пълна програма
  • 10:10
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 12:05
    "По-шумно от бoмби", семейна драма, Норвегия, 2015; реж. Йоахим Триер, с Гейбриъл Бърн, Изабел Юпер, Джеси Айзенбърг, Девин Друид, Ейми Райън, [12+]
  • 13:50
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
  • 15:30
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
Пълна програма
  • 10:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    CNN Talk
  • 13:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 10:45
    "Бон апети" - предаване, 3 епизода
  • 12:15
    "Никога не целувай милионер" - романтичен филм с уч. на Гедеон Буркхард, Карин Тице, Финя Мартенс, Роман Рот и др.
  • 14:10
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др.
  • 16:00
    "Магда" (премиера) - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 10:45
    "Хатфийлд и МакКой" - исторически с уч. на Кевин Костнър, Бил Пакстън, Том Беринджър, Пауърс Бут, Джена Малоун, Андрю Хауърд, Линдзи Пулсифър, Ноел Фишер и др., II част, /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Звярът" - сериал
  • 14:30
    "Гаражът на Джей Лено" - риалити, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Граничен контрол: Испания: Епизод 3
  • 11:30
    Граничен контрол: Испания: Епизод 4
  • 12:00
    Бързи и шумни: Далече
  • 13:00
    Бързи и шумни: Форд Мустанг
Пълна програма
  • 11:02
    Как са го направили?: Епизод 1
  • 11:26
    НАСА: Неразгадани архиви: Отговорни ли сме за ядрен взрив на Юпитер?
  • 12:14
    НАСА: Неразгадани архиви: Нацисти на Луната
  • 13:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Плутон под напрежение
Пълна програма
  • 11:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 11:30
    Рапунцел и разбойникът преди завинаги
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 13:00
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
Пълна програма
  • 11:00
    "Изглежда супер"
  • 11:25
    "Изглежда супер"
  • 11:50
    "Артзука"
  • 12:20
    "Артзука"
Пълна програма
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Агросектор - с Анелия Джамбазка
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши), пряко
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 10:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши), пряко
  • 12:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 15:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши)
  • 16:00
    Куриози
Пълна програма
  • 10:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 6
  • 11:30
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 7
  • 12:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 13:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Red Bull Global Rallycross Highlights
  • 11:35
    Extreme Sports Channel 2013
  • 12:30
    Gotta Grudge
  • 12:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:55
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 11:25
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 11:55
    Войната вкъщи - втори сезон
  • 12:25
    Това сме ние - първи сезон
Пълна програма
  • 10:20
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 11:20
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон
  • 13:20
    От местопрестъплението - трети сезон
  • 14:15
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 10:15
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:10
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 13:50
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:05
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 11:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 11
  • 12:10
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
  • 13:05
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 13
  • 14:00
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    TBC
  • 13:00
    Президентът Обама: По собствените му думи
  • 15:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 1
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 10:55
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:20
    " ЯЯ и Зук"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:45
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Коктейл" с Деси Жаблянова
  • 12:30
    "Кръвна група:шампион" - портрети на легендарни спортисти
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:25
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 12:25
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
  • 14:00
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
  • 15:40
    "Пътеводител на птичаря към всичко" - комедия с Коди Смит-Макфий, Джеймс Ле Грос.
Пълна програма
  • 10:55
    THE INSIDE LINE
  • 11:20
    CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
  • 11:45
    MOBIL 1 THE GRID
  • 12:10
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 11:00
    Fifth Harmony's Leading Ladies...
  • 12:30
    Hot Right Now!
  • 13:00
    MTV Presents Varna 2017
  • 13:25
    Hottest Beach Videos!
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 2
  • 11:20
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 3
  • 12:10
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 4
  • 13:00
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Да счупиш рекорда, еп. 1
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 13:05
    Теория на глупостта, еп. 10
Пълна програма
  • 11:05
    Дивите 24 часа: Неопитоменият Нил
  • 11:53
    Дивите 24 часа: Индийско лято
  • 12:42
    Дивите 24 часа: Бразилия: смъртоносният рай
  • 13:26
    Дивите 24 часа: Животът на екватора
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Валенсия - Реал Мадрид, четвърти финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Хъл Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Форест Грийн Роувърс - Суиндън Таун, мач от английската Лига 2, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    Филм "Ще доживем до понеделник"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Ще доживем до понеделник"
  • 13:35
    "А у нас в двора...". Сериен филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "По ноти" - уикенд музикална линия
  • 12:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "Татенце: Баща по неволя" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 13:05
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:30
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Селтик - ПСЖ
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Рома - Атлетико Мадрид
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 15:30
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 11:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
Пълна програма
  • 09:40
    Игрален филм
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия / на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Актуален репортаж:
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 11:35
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 12:30
    Angelo!
  • 13:00
    Barbie - Fairytopia
Пълна програма
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 12:15
    Исторически календра
  • 12:25
    Концерт на Горан Брегович
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Синтия
  • 13:00
    Не знаех, че съм бременна: Хранително отравяне по празниците
  • 13:30
    Не знаех, че съм бременна: Никога не казвай "никога"
  • 14:00
    Не знаех, че съм бременна: Това в панталоните ви бебе ли е?
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Бързи, ледени води
  • 12:30
    Самоков - бялата порта на Рила
  • 13:30
    Дълг, чест и храброст
Пълна програма
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Първокласни RV каравани
  • 12:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 11:00
    Първокласни RV каравани
  • 11:30
    Първокласни RV каравани
  • 12:00
    Първокласни RV каравани
  • 12:30
    Първокласни RV каравани
Пълна програма
  • 11:10
    Яростни топки, САЩ, комедия/криминален/спортен, с Кристофър Уокън, 2007
  • 12:40
    Година първа: Запознай се с предците си, САЩ, екшън/комедия, 2009
  • 14:15
    Завръщане в бъдещето I, САЩ, Приключенски/комедия/фантастика, 1985
  • 16:10
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът" - информационно предаване
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:25
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
  • 11:50
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
  • 12:20
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Фани" - драма , Франция, режисьор Даниел Отьой; в ролите: Даниел Отьой, Рафаел Персоназ, Жан Пиер Дарусeн, Мари Ан Шазел и др./п/
Пълна програма
  • 11:10
    Под наблюдение - първи сезон
  • 12:05
    Кости - пети сезон
  • 13:00
    Кости - пети сезон
  • 13:55
    Семейство Симпсън - седемнадесети сезон
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 11:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 10:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши), пряко
  • 12:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 15:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши)
  • 16:00
    Куриози
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "Спешни случаи" - 20 и 1 еп.
  • 12:00
    "Школа за опасни шофьори" - 5 еп.
  • 12:50
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 9 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
Пълна програма
  • 10:50
    Рыбалка без границ
  • 11:20
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 11:45
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 12:00
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 11:00
    "Развален телефон" - драма с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин, Клорис Личман и др., /п/
  • 13:00
    "Отново на първа среща" - роматична комедия с уч. на Кандис Камерън Бър, Тай Олсън, Наташа Колис, Джеси Фрейзър и др.
  • 14:50
    "Южнячки" - драма с уч. на Ема Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн и др., /п/
  • 18:00
    "Кънки с остър връх 2: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др.
Пълна програма
  • 11:07
    Cake Boss: 6-Foot Sub Sandwich, Zeppoles & A Sick Mauro
  • 11:30
    Cake Boss: Color, Camouflage & Cupcake Day
  • 11:52
    Cake Boss: Key To The City & A Key-Tar Cake
  • 12:15
    Cake Boss: Barbers & Bulls
Пълна програма
  • 11:05
    GADGET-X
  • 11:20
    ENGLISH 911
  • 11:25
    3WAYS2
  • 11:40
    CITY GRAMMAR
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:20
    Режи!
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 12:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (юноши), пряко
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
Пълна програма
  • 10:15
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
  • 12:10
    "Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2013; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 13:50
    "Междузвездни войни: Епизод VІ - Завръщането на джедаите", екшън - фантастика, САЩ, 1983; реж. Ричард Марканд, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Били Дий Уилямс, Антъни Даниелс, [12+]
  • 16:05
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    The Lion Guard
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    Sofia The First
  • 12:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 11:00
    АЛВИННН!!! и катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 90s
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 12:00
    I'd Kill for You: Hart of Darkness
  • 12:50
    I'd Kill for You: First to Die
  • 13:40
    I'd Kill for You: Truth or Death
Пълна програма
  • 11:05
    Top: Most Stylish London Teams
  • 11:35
    Event: Amber Fashion
  • 12:00
    The Burning Issue: Episode 25
  • 12:30
    Top: Strong Girls
Пълна програма
  • 11:00
    American Rifleman
  • 11:25
    American Rifleman
  • 11:50
    Midway USA's Rapid Fire
  • 12:15
    Midways USA's Rapid Fire
Пълна програма
  • 11:00
    TBC
  • 13:00
    Президентът Обама: По собствените му думи
  • 15:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 1
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:05
    Теория на глупостта, еп. 7
  • 11:30
    Теория на глупостта, еп. 8
  • 12:05
    Теория на глупостта, еп. 10
  • 12:30
    Теория на глупостта, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.3, еп.23
  • 13:00
    "Майка под наем" - комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Майкъл Маккълърс, актьори -  Денис О'Хеър, Ейми Полър, Дакс Шепард, Сигорни Уивър, Тина Фей, Грег Киниър, Стив Мартин и др.
Пълна програма
  • 10:55
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 9, спорт, риалити, 2012
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 17, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:00
    Телешоп
  • 14:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 18, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Градски кошмари: Любов, алчност и предателство
  • 12:00
    Градски кошмари: 12 дни Коледа
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Мечтаейки за убийство
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Човешки части в джоба ми
Пълна програма
  • 10:30
    Мансардата
  • 12:20
    Бойно поле Земя
  • 14:35
    Дванайсет
  • 16:30
    Охлаждане
Пълна програма
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:00
    "Сезони 2009" - конкурс за млади изпълнители /2 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Мадара - култов център през вековете" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - ансамбъл "Пелагич" - Босна и Херцеговина
Пълна програма
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
  • 12:30
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:53
    Incredible Pleasures (18+)
  • 11:18
    Riding The Rabbit Vibe (18+)
  • 11:36
    Power Rack: A Parody (18+)
  • 12:00
    Nothing Hotter (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Korea Open, Сеул - полуфинали (WTA International)
  • 12:30
    Футбол: Бразилско първенство по футбол - обзор на изминалия кръг
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:30
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 09:30
    Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
  • 12:00
    Концерт по повод Международния ден на младежта с участието на Кристиан Костов, Pavell & Venci Venc', Михаела Маринова, Пламен и Иво, Дара, Невена Пейкова
  • 13:35
    Спортни новини
  • 13:40
    Рейсинг.БГ предаване за европейския автомобилнен шампионат GT4
Пълна програма
  • 09:15
    Ръцете на Роксана
  • 11:35
    Мюмю
  • 13:35
    Париж 36
  • 16:00
    Партньор
Пълна програма
  • 11:15
    Агрокоментар
  • 11:20
    Агротема
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
  • 12:00
    Акценти
Пълна програма
  • 11:00
    WONDERFUL ITALY - LAZIO I
  • 11:30
    WONDERFUL ITALY - LAZIO II
  • 12:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 12
  • 12:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 13
Пълна програма
  • 11:10
    FightBox King of Kings Heroes Series Kaunas 23.09.2017
  • 11:30
    World Karate Federation 2016
  • 13:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 13:40
    Explosion Fight Night
Пълна програма
  • 10:40
    Последният дар
  • 12:35
    Кречетало
  • 13:55
    Островът на шепотите
  • 15:15
    Черният кон
Пълна програма
  • 11:00
    Flip Feast Tour
  • 11:30
    Santa Cruz Euro Skate
  • 12:00
    Ellismania
  • 12:30
    Blauvelts Backcountry
Пълна програма
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.9
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Локомотив ГО - Ботев Пловдив, мач за Купата на България, повторение
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Обратно отброяване, 3-и епизод, повторение
  • 12:30
    Класика от "А" Професионална футболна група - Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив (14-15), повторение
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 8-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Пряко: Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - финал (WTA International)
  • 12:30
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 13:30
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 09:30
    Формула 1: Състезание за Голямата награда на Сингапур, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 6-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 6-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 5-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 12:00
    Убивам заради теб: Сърце на мрака
  • 12:50
    Убивам заради теб: Първият, който ще умре
  • 13:40
    Убивам заради теб: Истина или смърт
Пълна програма
  • 11:00
    най-доброто от "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие - 1 част
  • 13:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
Пълна програма
  • 11:00
    Риболов в Австралия - Огромни захапки
  • 11:30
    Мач-риболов - По дива вода
  • 12:00
    Поколение шарани - По диви води 1.част
  • 12:30
    Риболов в Австралия - Блумфийлд
Пълна програма
  • 10:00
    "Семейство Савидж", комедийна драма, САЩ, 2007; реж. Тамара Дженкинс, с Лора Лини, Филип Сиймор Хофман, Филип Боско, Питър Фрийдман, [12+]
  • 11:55
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
  • 13:25
    "Шампионите", комедия, САЩ, 2000; реж. Кристофър Гест, с Юджийн Леви, Катрин О'Хара, Кристофър Гест, Паркър Поузи, Джон Майкъл Хигинс, [12+]
  • 14:55
    "Цветарница на мистериите: Езикът зад зъбите", детективска драма, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренън Елиът, Бо Бриджис, Кейт Дръмонд, Джеймс Кейд, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:30
    "Без ангажименти ІІІ, 12 еп.", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Джейсън Райтмън, с Микела Уаткинс, Томи Дюи, Тара Лин Бар, Ниаша Хатенди, [12+]
  • 12:00
    "Заместник-директори ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 12:35
    "Съвременно семейство VІІІ, 19 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Бет МакКарти-Милър, с Ед О'Нийл, Джули Боуен, Тай Бърел, Джеси Тайлър Фъргюсън, София Вергара, [12+]
Пълна програма
  • 11:15
    Yoga Health & Well Being
  • 11:30
    Video Fashion News
  • 11:45
    Video Fashion News
  • 12:00
    Style Codes
Пълна програма
  • 11:00
    Каре от вери (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Ваяния в недрата на земята. Българските пещери (образователен филм за еко туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Голф: "Светът на голфа"
  • 12:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 13:25
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 13:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 11:55
    Trans World Sport
  • 12:55
    Новини
  • 13:00
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}