ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:00
    Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура
  • 18:00
    Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров
  • 19:00
    Умно село Пан Богдан разсъждава за битието /Богдан Глишев/
  • 19:50
    Лека нощ, деца! Случки с бърколини
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:00
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Ничия земя" - предаване
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее
  • 19:50
    Късни цветя - романтичен, Франция, Белгия, Великобритания, 2011 г.; режисьор: Джули Гаврас; в ролите: Уилям Хърт, Изабела Роселини, Дорийн Мантли, Кейт Ашфилд, Ейдан Макардли, Арта Доброши, Саймън Кало и др.
Пълна програма
  • 17:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов /п./
  • 19:00
    Investbook с Димитър Вучев - най-интересното от седмицата
  • 19:30
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова
  • 20:00
    Клуб Investor с Ивайло Лаков
Пълна програма
  • 17:00
    4исла; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 17:50
    4исла; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 18:40
    4исла; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2006
  • 19:30
    4исла; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 17:25
    Братя в блатата: Без крокодилски сълзи в тази ферма
  • 17:53
    Братя в блатата: Разярени крокодили
  • 18:20
    Доктор Джеф: ветеринарят от Скалистите планини: Епизод 2
  • 19:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Стъклена къща на дърво
Пълна програма
  • 16:30
    "В окото на бурята" - коментарно предаване с Магдалена Ташева
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 18:40
    Атака в действие
Пълна програма
  • 17:30
    Репортаж
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 18:50
    Новини
Пълна програма
  • 14:45
    Hit Mix
  • 18:00
    3 IN 1
  • 18:15
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:25
    Иван Георгиев - Рембранда документален филм
  • 19:00
    Часът на зрителите
  • 19:30
    България новини
  • 20:00
    Ниро Улф: "Шах на царя" сериен тв филм /5 епизод/
Пълна програма
  • 17:30
    Бразди
  • 18:00
    Потребителската кошница
  • 18:30
    Добър ден с БНТ 2
  • 19:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/
Пълна програма
  • 17:31
    Miss Moon
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:00
    Bunnicula
  • 18:20
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "300" - екшън, драма, исторически, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Зак Снайдър, актьори - Доминик Уест, Родриго Санторо, Майкъл Фасбендер, Лена Хийди, Джерард Бътлър и др.
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 15:30
    "Мисията невъзможна: Престъпна нация" - екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор - Кристофър Макуори, актьори - Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин,  Саймън Макбърни и др.
  • 18:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 19:00
    "Талисманът" - драма (САЩ, 2012), режисьор - Скот Хикс, актьори - Зак Ефрон, Тейлър Шилинг, Блайт Данър , Адам ЛеФевр, Джо Крест, Райли Томас Стюарт, Кортни Джеймс Кларк, Камеран Бенфилд и др.
  • 21:00
    "Специален доклад" - екшън, трилър, криминален, фантастика, драма (САЩ, 2002), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Том Круз, Макс фон Сюдов,  Стив Харис, Колин Фарел, Саманта Мортън, Патрик Килпатрик и др.
Пълна програма
  • 17:30
    "Супермаркет" - комедиен сериал
  • 18:30
    "На по-добро място" - комедиен сериал
  • 19:00
    "Двама бащи, двама синове"- сериал
  • 20:30
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация, комедия (САЩ, 2014), сценаристи - Джон Абъд, Ерик Дарнел, Том МакГрат, Майкъл Котън, режисьор - Саймън Дж. Смит
Пълна програма
  • 16:00
    "Фермата" - риалити, с.3
  • 19:00
    "Истински истории" - риалити сериал
  • 20:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 21:00
    "Милост" - сериал, еп. 25
Пълна програма
  • 17:35
    Дракони: Отвъд хоризонта
  • 18:00
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
  • 18:10
    Бен 10
  • 18:25
    The Big Big Big Big Cartoon Network Show! - Season 2
Пълна програма
  • 17:25
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 19:10
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
  • 21:00
    "Дръзки 5 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
  • 22:00
    "Дони Браско", криминална драма, САЩ, 1997; реж. Майк Нюъл, с Джони Деп, Ал Пачино, Майкъл Мадсън, Бруно Кърби, Джеймс Русо, [18+]
Пълна програма
  • 15:30
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 18:20
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 19:55
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Миле Вергара, Вивиана Серна, Вики Ернандес, Маноло Круз, Хорхе Као, [12+]
  • 21:30
    "Студен фронт", драма - мистерия, Русия, 2016; реж. Роман Волобуев, със Светлана Устинова, Даша Найшулер, Александър Молохников, Татяна Абраменко, Полина Аскери, [12+]
Пълна програма
  • 17:30
    Culinary Journeys
  • 18:00
    World Sport
  • 19:00
    CNN Newsroom
  • 19:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 17:00
    "Сезонът на черешите" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др.
  • 22:00
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др., /п/
Пълна програма
  • 17:30
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:50
    "Изчезнал по време на акция" - екшън с уч. на Чък Норис, М.Емет Уолш, Джеймс Хонг, Ави Клеймбърг, Дейвид Трес и др.
  • 20:00
    "От глупав по-глупав: Завръщането" - комедия с уч. на Джим Кери, Джеф Даниълс, Катлийн Търнър, Роб Ригъл, Лори Холдън и др.
  • 22:15
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 19
Пълна програма
  • 17:00
    Треска за злато: Пътят на Паркър: Пътят на Паркър: По стъпките на легендата
  • 18:00
    Легенда за златото на крокодилите: Реки от злато
  • 19:00
    Треска за злато: Спомени за Джон Шнабел
  • 20:00
    Подводни войни: Австралия: Последната граница
Пълна програма
  • 17:02
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 17:50
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 18:40
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 19:30
    НАСА: Неразгадани архиви: Епизод 14
Пълна програма
  • 17:00
    Принцесата и жабокът
  • 18:40
    Стридок
  • 19:00
    Къмпиране
  • 19:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
Пълна програма
  • 17:20
    "Уголемена наука"
  • 17:45
    "Уголемена наука"
  • 18:10
    "За играчките"
  • 18:20
    "За играчките"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин- анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Модна фиеста - с Мариана Аршева
  • 18:00
    Новини
  • 18:20
    Отблизо - с Боряна Райчева
  • 18:40
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол, Бундеслига: Лайпциг - Айнтрахт, пряко
  • 18:30
    Футбол, Бундеслига: Хофенхайм - Шалке
  • 19:30
    Футбол, Бундеслига: Борусия Д - Борусия М, пряко
  • 21:30
    Куриози
Пълна програма
  • 17:30
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 7
  • 18:15
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 8
  • 19:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 1
  • 19:45
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 17:05
    Extreme Sports Channel 2013
  • 18:00
    Gotta Grudge
  • 18:25
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
  • 18:55
    Bullrun - Cops, Cars & Superstars
Пълна програма
  • 13:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Живот на остров
  • 18:30
    Живот на остров
  • 19:00
    Обиколката на красотата с Рейчъл Хънтър
Пълна програма
  • 17:30
    Мики - първи сезон
  • 18:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 19:00
    Лекарите от Чикаго - втори сезон
  • 20:00
    Изумруденият град - първи сезон
Пълна програма
  • 17:05
    Монк - шести сезон
  • 18:05
    Четири жени и едно погребение - пети сезон
  • 19:10
    Военни престъпления - трети сезон
  • 20:05
    Военни престъпления - трети сезон
Пълна програма
  • 16:05
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 18:10
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 19:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 21:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 16:50
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 8
  • 17:45
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 1
  • 18:35
    Шпионските тайни за бившия крал, сезон 1, еп. 2
  • 19:30
    Източна Прусия по времето на Хитлер, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 20:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 2 еп.
  • 19:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
  • 19:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:45
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Пингу"
  • 18:05
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    Холивуд с Ивелина Кунчева
  • 20:00
    Интервю с Наделина Анева
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
Пълна програма
  • 17:05
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 18:40
    "Брейк" - музикален / драма с Финеас Нюборн мл., Бен Локи, Трейси "Айс Ти" Мероу, Лусинда Дики.
  • 20:05
    "Дилемата на Джони" - комедия / младежки с Робърт Дауни мл., Пол Глийсън.
  • 21:30
    "Малката вещица" - комедия / младежки филм с Дан Готие, Робин Лайвли.
Пълна програма
  • 17:20
    (Live) ITALIAN MOTORCYCLE ROAD RACING CHAMPIONSHIP
  • 18:10
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP
  • 18:55
    STOP AND GO
  • 19:15
    FIM MX BEHIND THE GATE
Пълна програма
  • 17:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    МTV къщурки - реалити шоу
  • 19:00
    МTV къщурки - реалити шоу
Пълна програма
  • 17:15
    Bebe Rexha: The Ride
  • 18:00
    MTV's Hottest Summer Superstar:...
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 20:00
    2017's Best Hits... So Far! Top 40
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Saturday Night Rocks!
Пълна програма
  • 17:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
  • 17:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
  • 18:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
  • 18:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Да разглобиш гигант, еп. 1
  • 18:00
    Геният, еп. 10
  • 19:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 20:00
    Генералите, еп. 2
Пълна програма
  • 17:24
    Дивите 24 часа: Атакама в Чили
  • 18:11
    Дивите 24 часа: Тасмания - островът на дявола
  • 19:00
    Премиера Гений ли е кучето ви: Най-доброто в шоуто
  • 19:48
    Дивата Австралия: Джурасик джунгла
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Лил - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    Футбол: Монпелие - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 20:00
    Класика от Висшата лига - Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение
  • 20:30
    Класика от Висшата лига - Саутхямптън - Манчестър Юнайтед (1995-96), повторение
Пълна програма
  • 15:10
    "А у нас в двора...". Сериен филм
  • 18:00
    Вечерни новини (със субтитри)
  • 18:15
    Филм "Операция "Ы" и други приключения на Шурик"
  • 19:55
    "Днес вечерта"
Пълна програма
  • 17:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Горещи хитове" - избрани песни
  • 20:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите, премиера
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Това е България" - документална поредица
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Мегамикс" - само хитове
Пълна програма
  • 17:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Рома - Удинезе
  • 18:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Спал - Наполи
  • 21:00
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 18:45
    "Най-доброто от… Най-бързите шоу класации" - шоу
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Експлозивно - уикенд" - журнал
Пълна програма
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
  • 18:45
    "Културният отдих"
  • 19:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 17:00
    "Код за достъп"
  • 18:00
    "Цената на победата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "Израел през седмицата"
Пълна програма
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Нежна полиция" - екшън комедия, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ"
  • 17:45
    "Паралакс" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 19:50
    "Другата история" - предаване за българската памет
Пълна програма
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 19:30
    Висшата лига в аванс
  • 20:00
    Бокс
Пълна програма
  • 17:20
    Ninjago - Morro
  • 17:45
    Ninjago - Morro
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 18:45
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал - 89 и 90 епизод
  • 19:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
  • 19:20
    Един по-добър живот - драма, Франция, 2011, режисьор Сдерик Кан, с Лейла Бехти, Гийом кане, Слиман Кетаби и др.
  • 22:00
    Час пик - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Closeup
Пълна програма
  • 17:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Аннабел
  • 18:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 18:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Епизод 21
Пълна програма
  • 17:30
    Приказка за нашия дом
  • 18:00
    Импресия Португалия
  • 18:30
    Професия турист
  • 19:00
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни с Андрю Цимерн
  • 19:00
    Невъзможен хотел
  • 20:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 16:10
    Завръщане в бъдещето II, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1989
  • 17:55
    Завръщане в бъдещето III, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 1990
  • 19:50
    Тихият американец, UK/САЩ/Виетнам, романтичен, с Брендън Фрейзър, 2002
  • 21:30
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, с Ума Търман, 2003
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
  • 17:50
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:15
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване
  • 18:35
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-горещите хитове на лято 2017
  • 23:00
    Тотално поп парти
Пълна програма
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
  • 18:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 20:00
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
  • 22:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
Пълна програма
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
  • 20:10
    "3 ангела за животните" - доку-поредица
  • 21:15
    "Обществен враг" - екшън филм, САЩ, 1998
Пълна програма
  • 17:30
    "Географски ширини" - док. поредица
  • 18:30
    "Футболни герои"
  • 19:00
    Ретро музика
  • 19:30
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 16:50
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 17:40
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:35
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 19:30
    Свободна игра - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
  • 20:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 17:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 18:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 19:00
    FASHION FILMS
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    MTV's VIP Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Лов на неизрядни платци" - 15-18 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 25 и 26 еп.
  • 19:30
    "Кеш и Кари" - 3 и 4 еп.
  • 20:20
    "Кошмарни наематели, бедни хазяи" - 5 еп.
Пълна програма
  • 17:35
    "В обектива"
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "В обектива"
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:20
    В поисках хорошего клева
  • 17:45
    Горная охота с Эдуардом Бендерским
  • 18:15
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 18:30
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 14:50
    "Южнячки" - драма с уч. на Ема Стоун, Вайола Дейвис, Брайс Далас Хауърд, Октавия Спенсър, Джесика Частейн и др., /п/
  • 18:00
    "Кънки с остър връх 2: Борба за златото" - романтичен филм с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Скот Томпсън Бейкър, Ким Киндрик, Стефани Крамер и др.
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Робинзон Крузо" - приключенски с уч. на Пиърс Броснан, Поли Уокър, Уилям Такату, Ян Харт, Джеймс Фрейн и др.
Пълна програма
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
  • 18:15
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 19:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Do We Have Free Will?
  • 19:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a God Particle?
Пълна програма
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
  • 19:00
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 14:30
    Снукър: "Уърлд оупън", пряко
  • 18:30
    "Линдзи Вон: В преследване на историята"
  • 19:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург
  • 20:40
    Новини
Пълна програма
  • 16:05
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 18:10
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 19:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 21:00
    "Приятелю, Тед 2", комедия, САЩ, 2015; реж. Сет МакФарлейн, с Марк Уолбърг, Аманда Сайфред, Джесика Барт, Джовани Рибизи, Морган Фрийман, [15+]
Пълна програма
  • 17:30
    My Friends Tigger & Pooh
  • 18:00
    The Lion Guard
  • 18:30
    Lady and The Tramp 2
  • 19:50
    Disney Lights, Camera, Lexi!
Пълна програма
  • 17:20
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:15
    Кръстници вълшебници
  • 18:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:00
    Nothing But The 90s
  • 19:00
    Nothing But The 90s
Пълна програма
  • 17:00
    Murder Chose Me: Looking for Love
  • 17:50
    Murder Chose Me: The Woman In The Leopard Print Dress
  • 18:40
    Murder Chose Me: Dreams Of My Mother
  • 19:30
    Murder Chose Me: Snake Eyes
Пълна програма
  • 17:25
    Star Rated: Extravagant Star
  • 17:55
    Top: Holiday Spots
  • 18:20
    Star Rated: Amazing Mansions
  • 18:50
    Top: Watches Victims
Пълна програма
  • 16:50
    Major League Fishing
  • 17:40
    Major League Fishing
  • 18:30
    American Rifleman
  • 18:55
    American Rifleman
Пълна програма
  • 17:00
    Как светът изгражда Америка: Епизод 2
  • 19:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Уникални поръчки
  • 19:30
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто: безумни автомобили
  • 20:00
    Колите, изградили образа на Америка: Епизод 1
Пълна програма
  • 17:00
    Геният, еп. 10
  • 18:00
    90-те: Десетилетието, което ни свърза, еп. 6
  • 19:00
    Генералите, еп. 2
  • 20:00
    Проектът на Себастиан Юнгер: Рестрепо, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    "Мармалад" - токшоу
  • 18:00
    "Карбовски: Втори план" - документална поредица с водещ Мартин Карбовски
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 19:30
    bTV Репортерите - поредица за журналистически филми и разследвания
Пълна програма
  • 17:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 4, спорт, риалити, 2013
  • 17:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, 2013
  • 18:15
    Тоталкар; сезон 2, епизод 7, спорт, Унгария, 2016
  • 18:50
    Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 17:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 18:20
    Възприятия; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, САЩ, 2012
  • 19:20
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 8, драма, САЩ, 2012
  • 20:15
    Списъкът с клиенти; сезон 1, епизод 9, драма, САЩ, 2012
Пълна програма
  • 17:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Мъжът в черно: Питър Мур
  • 18:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Удушвача от Съфолк
  • 19:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Изкормвача от Камдън
  • 20:00
    Първите 48 часа: Опасен бизнес
Пълна програма
  • 16:30
    Охлаждане
  • 18:30
    Пазителят
  • 20:25
    Забравените от Хуарес
  • 22:35
    Машината
Пълна програма
  • 17:00
    "Тайм-код"
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "Израиль за неделю"
Пълна програма
  • 17:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 17:50
    "Калинка Згурова" - фолклорен филм
  • 18:00
    "Фолклорна дъга": "Жажда за огън" - концерт-спектакъл на ДЮТА"Зорница" /1 част
  • 18:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
Пълна програма
  • 15:15
    Все вернется. Х/ф
  • 18:30
    Субботний вечер
  • 20:00
    Вести в субботу
  • 21:00
    Месть как лекарство. Х/ф
Пълна програма
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    Lip Sync Battle
  • 18:40
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:25
    Lei Me (18+)
  • 17:47
    The New Girl: Part 3 (18+)
  • 18:12
    Priya's Private Pounding (18+)
  • 18:33
    Pussy Perpetrator (18+)
Пълна програма
  • 17:00
    Пряко: Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - II полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Малага - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец - I полуфинал (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 16:30
    Европейско първенство по баскетбол: полуфинална среща
  • 18:30
    Извън играта
  • 19:00
    Съдилището игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Стефан Командарев, в ролите: Асен Блатечки, Мики Манойлович, Ованес Торосян, Ина Николова, Васил Василев-Зуека, Параскева Джукелова, Христо Мутафчиев и др.
  • 20:50
    Имало едно време… три царства документален филм /България, 2016 г./, режисьор Степан Поляков
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Седмичен обзор
  • 18:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:45
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:00
    PRINCESS GAUCHA
  • 18:00
    MALICE OR MUTINY
  • 19:00
    WAR AGAINST SAND
  • 20:00
    WHAT'S COOKING IN THE WORLD? - DOMINICA
Пълна програма
  • 17:30
    Firsthand
  • 18:00
    Element Portugal Tour
  • 18:20
    Northbound
  • 18:30
    World of X Games 2016
Пълна програма
  • 17:20
    Ветеринарна клиника за дребни животни (1)
  • 17:45
    Ветеринарна клиника за дребни животни (2)
  • 18:10
    Ветеринарна клиника за дребни животни (3)
  • 18:35
    Ветеринарна клиника за дребни животни (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Пътеводител на пътешественика - Хаити
  • 18:00
    Манастирите на България
  • 18:30
    Фестивал на зелениката
  • 19:00
    Легендите оживяват - Свежен, с.2 еп. 3
Пълна програма
  • 17:30
    Футбол: Пирин - Верея, мач от Първа професионална лига, директно
  • 19:25
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 20:00
    Футбол: Черно море - Етър, мач от Първа професионална лига, директно
  • 21:55
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Алавес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Тенис: Guangzhou International Women's Open, Гуанджоу - финал (WTA International - повторение)
  • 21:45
    Пряко: Футбол: Жирона - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 23:45
    "Footbrazil" - 19 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, директно
  • 18:55
    Студио "Висша лига", директно
  • 19:30
    Футбол: Лестър Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, директно
  • 21:25
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 17:00
    Убийствата сами ме избраха: В търсене на любовта
  • 17:50
    Убийствата сами ме избраха: Жената в леопардовата рокля
  • 18:40
    Убийствата сами ме избраха: Мечтите на майка ми
  • 19:30
    Убийствата сами ме избраха: Епизод 7
Пълна програма
  • 17:30
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков
  • 19:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 21:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT
Пълна програма
  • 16:25
    "Първа реколта", драма, Франция, 2015; реж. Жером Льо Мер, с Жерар Ланвен, Джалил Леспърт, Алис Талиони, Лора Смет, Ланик Готри, [12+]
  • 18:00
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 20:00
    "69-и награди "ЕМИ®" /запис/", специално събитие, САЩ, 2017, [7+]
  • 22:05
    "Петдесет нюанса сиво", еротична драма, САЩ, 2015; реж. Сам Тейлър-Джонсън, с Дакота Джонсън, Джейми Дорнан, Дженифър Или, Елоиз Мъмфорд, Виктор Расък, [18+]
Пълна програма
  • 16:40
    "Баща в излишък", семейна комедия, САЩ, 2015; реж. Шон Андърс, с Уил Феръл, Марк Уолбърг, Линда Карделини, Томас Хейдън Чърч, Скарлет Естевес, [12+]
  • 18:15
    "Аферата ІІ, 9 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 19:10
    "Аферата ІІ, 10 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Скот Уинант, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
  • 20:10
    "Рей Донован V, 5 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Особености на баташката кухня (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Тайните на странджанската кухня (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Китайска суперлига
  • 17:50
    Голф: Европейски тур
  • 20:30
    Студио "Футбол"
  • 20:45
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 16:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:25
    Студио "Футбол"
  • 19:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 20:55
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
  • 18:15
    Rusty Rivets
  • 18:35
    Blaze and the Monster Machines
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 17:35
Модерно семейство - четвърти сезон
EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Viasat Nature 17:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
e-kids 18:00
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Life 18:00
40 е новото 20 - четвърти сезон

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата

Всички предавания

Филми

Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Cinemax 2 17:45
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Cinemax 17:50
"Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Skat+ 17:50
"Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}