ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 52
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Двете лица на Истанбул"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:40
    Клик - комедийно шоу с Аспарух Йорданов или мрежата се смее /п./
  • 11:40
    Полицейски войни - криминален сериал /п./
  • 12:30
    Бритни Спиърс - музикален филм
  • 13:00
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 11:05
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Велко Каменов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:00
    Откуп; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 11:50
    Морски детективи; сезон 10, епизод 9, екшън, криминален, САЩ, 2012
  • 12:40
    Царство; сезон 2, епизод 1, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 13:30
    4исла; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 11:28
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
  • 11:55
    Спасяване на диви животни: Епизод 3
  • 12:50
    Как живеят ветеринарите: Кученца-чудо
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    Народна музика
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Новини екстра
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини екстра
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 10:55
    Как е устроена Земята документална поредица, Великобритания, 2013 г. /4 епизод/п/
  • 11:40
    Европейски маршрути
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 София/п/
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:45
    Катя иска да отслабне тв новела на Евровизия /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:10
    Pink Panther and Pals
  • 11:17
    Pink Panther and Pals
  • 11:24
    Pink Panther and Pals
  • 11:40
    The Scooby Doo Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 1
  • 12:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп. 23
  • 13:00
    "Земекрушение"- екшън,трилър (САЩ, 2016), режисьори - Ник Лайън, актьори - Андрю Джей Кейтърс, Алекса Мансор, Тониа Кей и др. 
  • 15:00
    Премиера: "Платина" - сериал, с.3, еп.7
Пълна програма
  • 11:15
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп. 17,18
  • 13:00
    "Оцеляване" - сериал, еп.10
  • 14:00
    "Тайната на Джейкъб" - драма, романтичен, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Робърт Малънфант, актьори - Ашли Скот, Ейдън Търнър, Дженифър Тейлър, Джейсън Брукс и др.
  • 15:45
    "В бялата пустош" - драма, военен ( Норвегия, Швеция, Франция, 2012), режисьор - Петер Нес, актьори - Флориан Лукас, Дейвид Крос, Рупърт Гринт, Стиг Хенрик Хоф, Лахлан Найбоа, Сондре Крогтофт Ларсен, Кнут Йонер, Мортен Фалдас и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Смъртта й прилича" - фентъзи, комедия (САЩ,1992), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Мерил Стрийп, Голди Хоун, Изабела Роселини, Брус Уилис и др. 
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал
  • 13:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - комедийна поредица
  • 13:30
    "Онези от партера" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Дамата с воала" - сериал
  • 11:30
    "Част от мен" - сериал
  • 13:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 14:00
    "Сияйна луна" - сериал, еп.237
Пълна програма
  • 11:10
    Време за приключения
  • 11:25
    Малки Титани: В готовност
  • 11:34
    Малки Титани: В готовност
  • 11:50
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 11:10
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 13:00
    "Падението на дома Ашър (1960)", хорър, САЩ, 1960; реж. Роджър Корман, с Винсънт Прайс, Марк Деймън, Мирна Фейхи, Хари Елърби, Бил Борзадж, [15+]
  • 14:20
    "Отнетият живот на Тимофей Берьозин ", драма, САЩ, 2006; реж. Скот Бърнс, с Пади Консидайн, Рада Мичъл, Оскар Айзък, Николай Лий Каас, Джейсън Флеминг, [15+]
  • 15:55
    "Дебелака и Малчугана", историческа драма, САЩ, 1989; реж. Роланд Жофе, с ол Нюман, Дуайт Шулц, Бони Белеия, Джон Кюсак, Лора Дърн, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Воля", драма, САЩ, 2001; реж. Майк Никълс, с Ема Томпсън, Кристофър Лойд, Илийн Аткинс, Одра МакДоналд, Джонатан М. Удуърд, [12+]
  • 12:20
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 14:20
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
  • 16:10
    "Медитеранеа", драма, Италия, 2015; реж. Джонас Карпиняно, с Кудус Сейон, Аласан Си, Пий Амато, Франческо Папасерджо, Винченцина Сичилиано, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 12:00
    New Day
  • 13:00
    CNN Newsroom
  • 13:30
    World Sport
Пълна програма
  • 10:30
    "Жертви на модата" - риалити, сезон 11, /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм , /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Борбата на Пола" (премиера) - теленовела
Пълна програма
  • 11:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6, /п/
  • 12:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15, /п/
  • 13:00
    "Хамелеонът " - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Елементарно, Уотсън" - сериал, сезон 2
Пълна програма
  • 11:00
    Да продадеш колата си: Триумф
  • 12:00
    Изоставени конструкции: В търсене на електричество
  • 13:00
    Изоставени конструкции: Пътища за никъде
  • 14:00
    Възходът на машините: Хеликоптер тежка категория
Пълна програма
  • 10:38
    Опасно за живота: Да угодиш на тълпата
  • 11:26
    Войни на сметището: Мощни дърпачи
  • 12:14
    Ловци на митове: Полети на фантазията
  • 13:02
    Как са го направили?: Епизод 1
Пълна програма
  • 11:00
    11
  • 11:30
    БИЗААРДВАРК
  • 12:00
    Лив и Мади: калифорнийски стил
  • 12:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
  • 11:45
    "Експресът на учените"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:30
    Наследницата - 82 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 12:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 14:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 15:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 12:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 14:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 10:45
    Алеята на торнадото, сезон 2, еп. 5
  • 11:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 9
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 4, еп. 10
  • 13:00
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 4
Пълна програма
  • 10:40
    Extreme Sports Channel 2013
  • 11:35
    Winter X Games - Aspen
  • 12:30
    Mantracker Season 4
  • 13:25
    X Games - Norway
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
  • 11:30
    Училище за булки - игрален филм
  • 13:20
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити
  • 13:45
    Поднови или продай: Ванкувър - риалити
Пълна програма
  • 10:55
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал
  • 11:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 12:15
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 13:10
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон
Пълна програма
  • 11:10
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 13:10
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
  • 14:50
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 16:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 11:05
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 1
  • 11:55
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 2
  • 12:45
    Американски принцеси за милиони долари, сезон 2, еп. 3
  • 13:35
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от истинските класики
  • 13:30
    На лов за автомобили: Не казвайте на Дани
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 13 еп. /п/
  • 12:30
    Риболов на чудовища – тв поредица, Америка, четвърти сезон, 5 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 11:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 11:25
    "Паленца"
  • 11:35
    "Меси отива в Окидо"
  • 12:00
    "Пингу"
Пълна програма
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс" с Гергана Добрева/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:50
    "F / X" - екшън / трилър с Браян Браун, Браян Денехи, Даян Венора, Клиф де Янг.
  • 12:35
    "Замръзване" - комедия с Джон Литгоу, Тери Гар, Ранди Куейд.
  • 14:05
    "Танковете на смъртта" - военен с Брус Дейвисън, Дейвид Патрик Кели.
  • 15:50
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.7 - Милош Форман" - поредица
Пълна програма
  • 08:50
    FIA WORLD ENDURANCE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 12:10
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 13:00
    FIM MXGP WORLD CHAMPIONSHIP REPLAY
  • 13:50
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Да разбереш Джейн
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки UK
  • 15:00
    Майки тийнейджърки UK
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    2017 Festival Fever!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:10
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 13
  • 12:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 2
  • 13:00
    Пингвините - шпиони в стадото, сезон 1, еп. 3
  • 14:00
    Замръзнала планета, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 11:05
    Brain Games 4, еп. 2
  • 11:30
    Brain Games 4, еп. 4
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
  • 13:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 4
Пълна програма
  • 11:05
    Райски острови: Родени от огън
  • 11:53
    В кадър: Акула човекоядец
  • 12:42
    Изумителната къща на паяците
  • 13:26
    Дивият Йелоустоун: Вълчица
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    "Модна присъда"
  • 12:00
    Новини (със субтитри)
  • 12:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:55
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Рома - Удинезе
  • 12:00
    Италия, Серия А: Спал - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 16:00
    Италия, Серия А: Сампдория - Милан
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 12:00
    "Утрото на Русия"
  • 17:00
    Вести
  • 17:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 12:00
    "Татко О Махони" - док. филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия (на живо)
  • 12:45
    "Алтернативи" - публицистично предаване за малкия и среден бизнес (п)
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 11:10
    LazyTown - Los geht's
  • 11:40
    Coop gegen Kat
  • 12:10
    Inspector Gadget
  • 12:35
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 11:15
    Биографии на известни личности-Историята на Манчестър Юнайтед
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Концерт на Вая Кон Диос
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 21
  • 11:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 22
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 10
  • 13:00
    Оженени от мама и татко: Епизод 4
Пълна програма
  • 11:00
    Община Дупница - От векове за векове
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
  • 12:30
    Виж България - Копривщица, градът музей
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Експедиция в неизвестното
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:10
    Още една комедия, САЩ, комедия, 2011
  • 11:50
    Бетовен, САЩ, комедия/семеен, 1992
  • 13:15
    Изоставени, САЩ, трилър, с Никълъс Кейдж, 2014
  • 15:05
    Видове, САЩ, екшън/ужаси/фантастика, 1995
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
  • 11:30
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:00
    Лесни рецепти - трети сезон
  • 12:30
    Ваканцията на Бил - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 07:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериал/п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Бикът от Бронкс" - драма, САЩ, режисьор Мартин Гуиджу, в ролите: Уилям Форсайт, Джо Мантеня, Пол Сорвино, Наташа Хенстридж, Пенелопе Ан Милър и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Светкавицата - трети сезон
  • 11:40
    Кости - пети сезон
  • 12:35
    Пришиване - втори сезон
  • 13:30
    Касъл - седми сезон
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Ibiza Classics
Пълна програма
  • 11:00
    DESIGNERS
  • 11:30
    DESIGNERS
  • 12:00
    DESIGNERS
  • 12:30
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 11:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 12:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 14:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 15:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Богата булка, бедна булка" - 13 еп.
  • 11:35
    "Обрано, ограбено, върнато" - 15 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 32 и 33 еп.
  • 12:50
    "Истории за осиновявания" - 3 еп.
Пълна програма
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Оружейные дома Европы
  • 11:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:55
    Прикладная ихтиология
  • 12:25
    Донская рыбалка
Пълна програма
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1, /п/
  • 12:30
    "Дивергенти 3: Предани" - екшън с уч. на Шейлийн Удли, Тео Джеймс, Наоми Уотс, Джеф Даниълс, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Енсел Елгорт, Маги Кю и др., /п/
  • 15:00
    "007 координати: Скайфол" - екшън с уч. на Даниел Крейг, Хавиер Бардем, Джуди Денч, Наоми Харис, Ралф Файнс и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 10:45
    Man, Woman, Wild: Tasmania
  • 11:30
    Deadliest Catch: Collison Course
  • 12:15
    Weird Creatures With Nick Baker: Slow Loris
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Did God Create Evolution?
Пълна програма
  • 11:15
    ENGLISH 911
  • 11:20
    3WAYS2
  • 11:35
    CITY GRAMMAR
  • 11:45
    WHAT DID THEY SAY
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 12:30
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 14:00
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 15:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
Пълна програма
  • 11:10
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 13:10
    "Драконът, моят приятел", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Дейвид Лоури, с Брайс Далас Хауърд, Оукс Фегли, Робърт Редфорд, Уес Бентли, Карл Ърбан, [7+]
  • 14:50
    "Изисквания как да бъдеш нормален човек", комедия, Испания, 2015; реж. Летисия Долера, с Летисия Долера, Мануел Бурке, Силвия Мунт, Хорди Лодра, Александра Хименес, [12+]
  • 16:15
    "Съюзени", шпионски трилър, САЩ, 2016; реж. Робърт Земекис, с Брад Пит, Марион Котийар, Лизи Каплан, Джарeд Харис, Саймън МакБърни, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Captain Jake and the Never...
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    PJ Masks
  • 12:30
    My Friends Tigger & Pooh
Пълна програма
  • 11:15
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    We Are The 80s
  • 14:00
    25 Years Since...
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:10
    Fatal Encounters: Game Over
  • 12:00
    Disappeared: Long Lost Love
  • 12:50
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 13:40
    A Crime to Remember: The Newlydeads
Пълна програма
  • 11:05
    Up Close With: Nataliya Dobrynska
  • 11:35
    Body & Soul: Mo Farah
  • 11:45
    My Style: Federer & Radcliffe
  • 12:00
    Up Close With: Caroline Wozniacki
Пълна програма
  • 11:00
    Fishing University
  • 11:50
    Fishing University
  • 12:15
    Steve Gruber's The Wildlife
  • 12:40
    Steve Gruber's The Wildlife
Пълна програма
  • 11:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 12:00
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Провалите на Бари
  • 13:00
    Най-доброто от "На лов за автомобили": Най-доброто от истинските класики
  • 13:30
    На лов за автомобили: Не казвайте на Дани
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
  • 12:00
    Голям, по-голям, най-голям, еп. 4
  • 13:00
    Мигове от катастрофата 3, еп. 5
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 11, еп. 6
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Градско момиче" - сериал, с. 1, еп. 52
Пълна програма
  • 11:05
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, Унгария, 2016
  • 15:10
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 7, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 20, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:05
    Телешоп
  • 14:20
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 1, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 11:00
    Чудовището в семейството ми: Джон Уейн Гейси
  • 12:00
    Чудовището в семейството ми: Кийт Джеспърсън
  • 13:00
    Чудовището в семейството ми: Дейл Хоснър
  • 14:00
    Какво е нужно за убийство: Какво се случи с Джана
Пълна програма
  • 10:25
    Животното
  • 12:10
    Малена
  • 14:00
    Единственият
  • 15:50
    Пътят
Пълна програма
  • 10:55
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Децата на Орфей" /2 част
Пълна програма
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:03
    Cute Brunette Fucks Pervy Plumber (18+)
  • 11:29
    Take This Dick And Shut Up (18+)
  • 11:51
    Rachel Lets Her Hair Down (18+)
  • 12:16
    Ass Massage (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    Футбол: Барселона - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 09:50
    Европейско първенство по волейбол /жени/: България - Турция
  • 11:50
    Европейско първенство по волейбол: Германия - Русия - финал
  • 14:20
    Спортни новини
  • 14:30
    Европейско първенство по волейбол /жени/: Русия - България пряко предаване от Баку
Пълна програма
  • 10:45
    Войната в "Роял Палас"
  • 12:55
    Бури
  • 14:50
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 1
  • 16:35
    Най-смешните скечове на Абът и Костел 2
Пълна програма
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
  • 11:35
    Агротема
Пълна програма
  • 11:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
  • 12:00
    MYTHICAL ROADS - ROAD OF PHILIPPINE, THE
  • 13:00
    HUMANIMA - NATURE IS HIS PLAYGROUND
  • 13:30
    HUMANIMA - ENCOUNTER WITH THE WHITE KINGS
Пълна програма
  • 11:00
    OZ Academy
  • 11:30
    Ultimate First League
  • 11:45
    Taekwondo
  • 12:00
    Journey Fight
Пълна програма
  • 11:05
    Принцът и аз
  • 12:55
    Индианецът
  • 14:15
    Фьоксия - малката вълшебница
  • 15:40
    Кметицата-кексче
Пълна програма
  • 11:00
    Built To Shred
  • 11:30
    American Misfits
  • 12:00
    Nuclear Cowboyz: Behind The Scenes
  • 12:30
    Making of MotoWars
Пълна програма
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.11
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Хюстън,
  • 15:00
    Световни боксови супер серии: След големия сблъсък, 3-и епизод, повторение
  • 15:30
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 11-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:00
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Уест Хям Юнайтед - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Бърнли - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Саутхямптън - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 16:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:10
    Фатални срещи: Край на играта
  • 12:00
    Изчезнали: Отдавна изгубена любов
  • 12:50
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 13:40
    Престъплението, което ще се помни: Новите мъртви
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 11:00
    Улови и пусни - За шаран по непознати езера
  • 11:30
    Риболов в Австралия - Огромни захапки
  • 12:00
    Бъди там! Риболов на муха Партизан 1.част
  • 12:30
    Бъди там! Риболов на муха Партизан 2.част
Пълна програма
  • 10:30
    "Търсенето на Немо", анимация, САЩ, 2003; реж. Андрю Стантън, Лий Ънкрък, [0+]
  • 12:15
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 13:45
    "Амелия", , САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
  • 15:40
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Самоличност на аванта", криминална комедия, САЩ, 2013; реж. Сет Гордън, с Джейсън Бейтман, Мелиса МакKарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Тип "Ти Ай" Харис, [15+]
  • 12:15
    "Фреди Роуч І, 5 еп.", документален, САЩ, 2012; реж. Питър Бърг, [12+]
  • 12:40
    "Фреди Роуч І, 6 еп.", документален, САЩ, 2012; реж. Питър Бърг, [12+]
  • 13:10
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 11:15
    Designer's Cut
  • 11:30
    Yoga Health & Well Being
  • 11:45
    Yoga Health & Well Being
  • 12:00
    Masters of Style
Пълна програма
  • 11:00
    Косово (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Есен в Боженци (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 14:00
    Новини
  • 14:05
    Голф: Европейски тур
  • 17:25
    Новини
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series
  • 11:30
    Мотоциклетизъм: Moto 3
  • 13:00
    Мотоциклетизъм: Moto 2
  • 14:30
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 10:55
    Wallykazam
  • 11:20
    Fresh Beat Band of Spies
  • 11:40
    Zack and Quack
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма

Сериали

RTR 11:15
Сериал: "Следствени тайни"
AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Viasat History 11:30
Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
e-kids 11:30
Чудовища и пирати - анимационен сериал
Fox Crime 11:30
Военни престъпления - четвърти сезон, еп. 24

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:35
Тоталкар; сезон 2, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Sky Sports 12:00
Жилет футбол
Diema Sport 12:00
Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Бърнли - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

AXN 11:20
Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
TV1000 11:25
Коледно примирие, Канада, драма, 2015
Fox Life 11:30
101 далматинци - игрален филм
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни
Diema Family 11:30
"Пепел от рози" - сериен филм , /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}