ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:50
    Едно голямо семейство 2 тв филм /15 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
  • 18:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 815
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.6
Пълна програма
  • 16:30
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Денят ON AIR - новините с коментар с Владимир Сиркаров/Кузман Илиев
Пълна програма
  • 17:05
    Правилата на играта - документална поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/ Велко Каменов
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
Пълна програма
  • 16:55
    Царство; сезон 2, епизод 3, драма, романтичен, САЩ, 2014
  • 17:45
    4исла; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2007
  • 18:35
    Елементарно, Уотсън!; сезон 4, епизод 23, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 19:25
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 17:25
    Питбули и бивши затворници: Извън строя, но не извън играта
  • 18:20
    След нападението: Клиноопашат орел и соленоводен крокодил
  • 19:15
    Атаката на тигъра: Епизод 2
  • 20:10
    Братя в блатата: Пълна промяна на езерото
Пълна програма
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
  • 18:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:10
    "Луди по реките" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 18:30
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 2 епизод
  • 18:55
    Южни хроники: Традиции и маршрути научнопопулярна поредица /1 епизод/
Пълна програма
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Пловдив/
  • 18:00
    Вера Маринова - гласът, който вълнува документален филм /п/
  • 18:30
    Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Бенфика Кафенберг /Австрия/ среща от турнира ФИБА Шампионска лига /пряко предаване/
  • 20:30
    В кадър Вкусът на Китай /п/
Пълна програма
  • 17:37
    New Looney Tunes
  • 17:50
    Bunnicula
  • 18:00
    Bunnicula
  • 18:15
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 17:00
    Премиера: "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп. 2
  • 18:00
    "Под наблюдение" - сериал, с.3, еп. 3
  • 19:00
    "Супергърл" - сериал, с.2, еп. 21
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 14
Пълна програма
  • 17:00
    "Ласи" - драма, приключенски, семеен (САЩ, Франция, Англия, Ирландия, 2005), режисьор - Чарлз Стъридж, актьори - Питър О'Тул, Саманта Мортън, Робърт Кар, Питър Динклейдж и др.
  • 19:15
    "Всичко ке обърка" - комедия (Франция, 2015), режисьори - Никола Бенаму, Филип Лашо, актьори - Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дезаня, Тарек Будали и др.
  • 21:00
    Премиера: "Американски пай: Отново заедно" - комедия (САЩ, 2012), режисьори - Джон Хървиц, Хейдън Шлосбърг, актьори - Джейсън Бигс, Алисън Ханигън, Крис Клайн, Томас Йън Никълъс, Еди Кей Томас, Шон Уилям Скот, Тара Рийд, Наташа Лионе, Юджийн Леви и др.
  • 23:15
    "Карго" - фантастика (Швейцария, 2009), режисьор - Айвън Енглер, актьори - Мартин Раполд, Майкъл Фингър, Янгзум Бруен и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Аламинут" - комедийно предаване
  • 18:00
    "Онези от партера" - сериал, с.2
  • 19:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    "Търси се" - телевизионно предаване с водещи Меги и Нели
  • 18:00
    "От обич" - сериал
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.2, еп.3
  • 19:55
    "Дамата с воала" - сериал, еп.12
Пълна програма
  • 17:30
    Могъщите Магимечове
  • 17:41
    Могъщите Магимечове
  • 17:55
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 18:05
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 15:45
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 17:45
    "Очакването", драма, Италия, 2015; реж. Пиеро Месина, с Жулиет Бинош, Лу Де Лаж, Джорджо Коланджели, Доменико Диеле, Антонио Фолето, [15+]
  • 19:25
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 21:00
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
Пълна програма
  • 17:20
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 18:50
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
  • 21:30
    "Джеймс Уайт", драма, САЩ, 2015; реж. Джош Монд, с Кристофър Абът, Синтия Никсън, Скот Мескюди, Рон Ливингстън, Макензи Лий, [15+]
  • 23:00
    "Агире, гневът Божи", приключенски - исторически, Германия, 1972; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Елена Рохо, Дел Негро, Руй Гуера, Петер Берлинг, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Quest Express
  • 19:00
    Wolf
  • 20:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 17:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 18:00
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 19:00
    "Дъщерята на Ананди" - сериен филм, /п/
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
Пълна програма
  • 15:45
    "Червена топлина" - екшън с уч. Арнолд Шварценегер, Джеймс Белуши, Питър Бойл, Лорънс Фишбърн, Джина Гершон и др., /п/
  • 17:55
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 18:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване, /п/
  • 19:00
    "Уокър - тексаският рейнджър"- сериал, сезон 6
Пълна програма
  • 17:30
    Съкровища в склада: Епизод 9
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Бонд мания
  • 19:00
    Как се прави...: Епизод 41
  • 19:30
    Как са го направили?: Епизод 8
Пълна програма
  • 17:02
    НАСА: Неразгадани архиви: Призраци на комета
  • 17:50
    Войни на сметището: Плажни спасителни коли
  • 18:40
    Ловци на митове: Взриви я извън водата
  • 19:30
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Дойде ли краят на конфиденциалността?
Пълна програма
  • 17:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 18:00
    Soy Luna S2
  • 19:00
    Рапунцел и разбойникът преди завинаги
  • 20:00
    11
Пълна програма
  • 17:35
    "Уголемена наука"
  • 18:00
    "Уголемена наука"
  • 18:25
    "Изумителни постижения"
  • 18:55
    "Изумителни постижения"
Пълна програма
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 18:30
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 19:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 18:55
    Темида - цената на истината - с Нина-Никол Хамилтън
Пълна програма
  • 17:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 18:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 20:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол, МЛС: Канзас Сити - ЛА Галакси
  • 18:30
    Тенис, АТP: Турнир в Санкт Петербург, финал
  • 20:00
    Тенис: Купа "Лейвър"
  • 21:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
Пълна програма
  • 17:40
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 18:25
    Превозвачи на къщи, сезон 2, еп. 2
  • 18:50
    Супер-превозвачи, сезон 1, еп. 5
  • 19:40
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Winter X Games - Aspen
  • 18:00
    Mantracker Season 4
  • 18:55
    Isa Events
  • 19:20
    Isa Events
Пълна програма
  • 16:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 18:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 19:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
Пълна програма
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Ястията на Дафни
  • 18:30
    Ястията на Дафни
  • 19:00
    Да продадеш Ел Ей
Пълна програма
  • 17:05
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
  • 18:00
    Отчаяни съпруги - четвърти сезон
  • 19:00
    Будни цяла нощ - първи сезон
  • 19:30
    Будни цяла нощ - първи сезон
Пълна програма
  • 17:15
    Лас Вегас - пети сезон
  • 18:10
    Убийства в Рая - пети сезон
  • 19:15
    Честни измамници - четвърти сезон
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
Пълна програма
  • 17:35
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 19:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
Пълна програма
  • 17:15
    Загадки в музея, сезон 2, еп. 28
  • 18:00
    От Световната война до Студената война, сезон 1, еп. 1
  • 19:00
    Невидими убийци от Едуардианската епоха
  • 20:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 18:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
Пълна програма
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 40 еп.
  • 18:30
    Документален филм
  • 19:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Пълна програма
  • 17:35
    "Каква е голямата идея?"
  • 17:45
    "Моите приятели животните"
  • 18:00
    "Пингу"
  • 18:05
    "Кипър"
Пълна програма
  • 17:30
    "Имате думата"
  • 18:00
    НОВИНИ Централна емисия
  • 19:00
    Патарински Live
  • 19:30
    "Денят на живо"
Пълна програма
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 16:40
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 19:05
    "Вярно сърце" - приключенски / семеен с Кирстен Дънст, Закари Ти Брайън, Огъст Шеленберг, Дей Янг.
  • 20:35
    "Лунна светлина и Валентино" - драма / романтичен с Елизабет Пъркинс, Гуинет Полтроу, Катлийн Търнър, Бон Джови, Упи Голдбърг.
  • 22:20
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
Пълна програма
  • 17:35
    FIM SIDECARCROSS WORLD CHAMPIONSHIP
  • 18:25
    CIK-FIA WORLD KARTING CHAMPIONSHIP
  • 18:50
    TRIAL DE CAHORS
  • 19:15
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP REPLAY
Пълна програма
  • 17:30
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:00
    MTV Къщурки - реалити шоу
  • 18:30
    Само хитове
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 17:30
    MTV Asks Charlie Puth
  • 17:50
    Hot Spot: Charlie Puth
  • 18:00
    MTV Essentials: Rihanna Vs The...
  • 19:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
Пълна програма
  • 17:05
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 17:55
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 18:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 18:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 11
  • 18:00
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 19:00
    Евакуация Земя, еп. 1
  • 20:00
    Евакуация Земя, еп. 2
Пълна програма
  • 17:24
    Чакали гангстери
  • 18:11
    Най-опасните животни в света: Амазония
  • 19:00
    Пингвини, пингвини, пингвини
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Чудовищна риба
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Лион - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Сент Етиен - Рен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лил - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 17:00
    "Времето ще покаже"
  • 18:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 18:45
    "В действителност"
  • 19:50
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 19:05
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
Пълна програма
  • 17:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Автограф" - музикално ток-шоу
  • 18:30
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
  • 19:10
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Рома - Удинезе
  • 18:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Торино
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Пълна програма
  • 15:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 17:35
    Вести-Москва
  • 17:50
    "За най-важното"
  • 18:45
    "Културният отдих"
  • 19:15
    Сериал: "Следствени тайни"
Пълна програма
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Обложката"
  • 19:00
    "Голямото бдение"
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
Пълна програма
  • 17:30
    Новини - информационна емисия (на живо)
  • 17:45
    "Всички на мегдана" поздравителен концерт/на живо)
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов (на живо)
  • 19:30
    Новини - централна информационна емисия (на живо)
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 19:30
    Футбол от Азия
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 17:20
    Ben 10
  • 17:45
    Sally Bollywood
  • 18:45
    Inspector Gadget
  • 19:15
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 17:00
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 67 епизод
  • 18:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 33 епизод
  • 19:00
    Новини
  • 19:40
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
Пълна програма
  • 14:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 17:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 7
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Необичайни двойки
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля - Австралия: Труден избор на рокля
  • 19:00
    Кралят на кухнята: Бистро "Валентин" в домашни условия
Пълна програма
  • 17:30
    Близък изток, далечна Сирия
  • 18:00
    Спа курорти
  • 18:30
    Фолклорен ансамбъл Горнополска песен с.Овчарци
  • 19:00
    Легендите оживяват - Сливен, с.2 еп.8
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 17:00
    Невъзможен хотел
  • 18:00
    Странни храни в Америка
  • 19:00
    Търсене на дом по света
  • 19:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 16:05
    Послания от мрака, САЩ, драма/мистерия, с Ричард Гиър, Лора Лини, 2002
  • 18:00
    Челюсти 3, САЩ, приключенски/ужаси/трилър, 1983
  • 19:35
    Алфа дог, САЩ, биографичен/крими/драма, с Брус Уилис, 2006
  • 21:30
    Раздялата, САЩ, драма/комедия, с Дженифър Анистън, Винс Вон, 2006
Пълна програма
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Сал Ракели - Небесните цивилизации" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 18:20
    "Свободна зона" - публицистично предаване
  • 19:30
    Новини
Пълна програма
  • 17:00
    Вечеря за приятели - кулинарно предаване
  • 17:50
    Менюто днес - четвърти сезон
  • 18:15
    Менюто днес - четвърти сезон
  • 19:00
    Пекарната на Рудолф - първи сезон
Пълна програма
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 17:00
    22 Куршума - Криминален, Екшън, Трилър, 2010, Режисьор: Ришар Бери, В ролите: Жан Рено, Жозефин Бери, Кад Мерад, Ришар Бери, Габриела Рай
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
Пълна програма
  • 17:00
    Публицистика
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 101 еп. - премиера
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
  • 19:30
    "Холивудски знаменитости" - документална поредица
Пълна програма
  • 17:10
    Хавай 5-0 - трети сезон
  • 18:05
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
  • 19:00
    От местопрестъплението: Маями - десети сезон
  • 20:00
    Светкавицата - трети сезон
Пълна програма
  • 17:40
    Miami 2 Ibiza
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 17:30
    FASHION FILMS
  • 18:00
    FASHION FILMS
  • 18:30
    FASHION FILMS
  • 19:00
    DESIGNERS
Пълна програма
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Богата булка, бедна булка" - 1 еп.
  • 17:50
    "Човекът, който загуби себе си"
  • 18:40
    "Истории за осиновявания" - 4 еп.
  • 19:05
    "Обрано, ограбено, върнато" - 16 eп.
Пълна програма
  • 17:35
    Темите - публицистика
  • 18:00
    Новини
  • 18:10
    Бизнес темите
  • 18:30
    Централна емисия Новини
Пълна програма
  • 17:25
    Большой троллинг
  • 17:55
    Охота без оружия
  • 18:25
    По следам Хемингуэя
  • 18:55
    Энциклопедия охоты
Пълна програма
  • 15:50
    "Два патлака" - екшън-комедия с уч. на Марк Уолбърг, Дензъл Уошингтън, Бил Пакстън, Пола Патън, Едуард Джеймс Олмъс, Джеймс Марсдън, Фред Уорд и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "Скандал" - сериал, сезон 2
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Sex Go Extinct?
  • 18:15
    Cake Boss: Episode 23
  • 18:37
    Cake Boss: Episode 24
  • 19:00
    Man, Woman, Wild: Alaska
Пълна програма
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
  • 19:00
    Режи!
Пълна програма
  • 17:20
    School of Rock
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:15
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 18:30
    Колоездене, Световно първенство: Общ старт (мъже)
  • 20:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 17:35
    "Десет хиляди светии", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шари Спрингър Бърман, Робърт Пулсини, с Итън Хоук, Ейса Бътърфийлд, Емили Мортимър, Джулиан Никълсън, Хейли Стайнфелд, [15+]
  • 19:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
Пълна програма
  • 17:25
    Miles From Tomorrow
  • 17:50
    Doc McStuffins
  • 18:00
    Doc McStuffins
  • 18:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 17:20
    School of Rock
  • 17:45
    Every Witch Way
  • 18:15
    Геймърки
  • 18:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 17:00
    90s Vs 00s
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 17:00
    Disappeared: Diamond in the Rough
  • 17:50
    The Perfect Murder: Driving With The Devil
  • 18:40
    Nowhere to Hide: Stalked By A Cop
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Campaign Trail of Fears
Пълна програма
  • 17:26
    Rising Star: Sadam Ali
  • 17:55
    The Truth About...: Mayweather Jr.
  • 18:20
    Legends: Mike Tyson
  • 18:51
    Up Close With: Jean-Marc Mormeck
Пълна програма
  • 17:40
    Western Extreme
  • 18:05
    Western Extreme
  • 18:30
    Primos TRUTH About Hunting
  • 18:55
    Realtree's NASCAR Outdoors
Пълна програма
  • 17:00
    Американски антиквари: Високоенергийна криза
  • 18:00
    Загадъчни антиквари: Викинг и проклятие
  • 19:00
    Спецове в заложната къща: Щатът на щастливите залози
  • 19:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Ярки светлини и големи жени
Пълна програма
  • 17:00
    Да поговорим за звездите, еп. 6
  • 18:00
    Евакуация Земя, еп. 1
  • 19:00
    Евакуация Земя, еп. 2
  • 20:00
    Познатата Вселена, еп. 3
Пълна програма
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    "Опасни улици" - сериал, еп. 815
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.6
Пълна програма
  • 17:00
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 17, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, Унгария, 2016
  • 19:20
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
  • 19:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 16:15
    Отмъщението; сезон 2, епизод 21, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 18:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:30
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:30
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
Пълна програма
  • 17:00
    Градски кошмари: Признанията на един убиец
  • 18:00
    Големите обири: Обирът на склада на фирма "Бринкс" на летище "Хийтроу"
  • 19:00
    Какво е нужно за убийство: Зловещия спящ
  • 19:30
    Какво е нужно за убийство: Вълк в женски облик
Пълна програма
  • 17:15
    Кръв
  • 19:05
    Твърда игра
  • 20:50
    Черни небеса
  • 22:50
    Смъртоносен съвет
Пълна програма
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
  • 19:00
    Сериал "Мотыльки" 12+
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
  • 18:15
    The King of Queens
  • 18:40
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 17:21
    What A View (18+)
  • 17:42
    My Stepmother's Pantyhose (18+)
  • 18:05
    If The Bra Fits, Fuck It! (18+)
  • 18:29
    Office Christmas Party (18+)
Пълна програма
  • 17:30
    Тенис: MOSELLE OPEN, Мец (2017 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 12 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Футбол: Фламенго - Аваи (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 17:40
    Дивия Франк в Африка документален филм /2 епизод/
  • 18:30
    Баскетбол: Среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига пряко предаване от з. "Универсиада"
  • 20:30
    Лига Европа магазинно предаване /2 епизод/
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
Пълна програма
  • 17:35
    Агромаркет
  • 18:00
    Ранна емисия новини
  • 18:25
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 18:35
    Борсова информация
Пълна програма
  • 17:30
    3D SAFARI 4
  • 18:00
    3D DIVE - MOZAMBIQUE
  • 19:00
    MYSTERY OF ATLIT YAM
  • 20:00
    TARA OCEANS ? THE FRAGILE PACT
Пълна програма
  • 17:00
    World Series of Boxing - WSB
  • 17:55
    Ultimate First League
  • 18:15
    Taekwondo
  • 18:35
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 17:30
    Suzuki 9 Knights MTB 2016
  • 18:00
    World of X Games 2016
  • 18:30
    M80
  • 19:00
    Element Portugal Tour
Пълна програма
  • 17:15
    Тайният живот на езерата (3)
  • 18:10
    Животни, които са променили историята (3)
  • 19:00
    Ловци на митове (8)
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:30
    Община Враца - Приказният град
  • 18:00
    Национален парк Рила
  • 18:30
    Образи от България - Севлиево
  • 19:00
    Да сме живи, да сме здрави
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Септември - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 18:00
    Футбол: Берое - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 10-и епизод
  • 20:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 17:30
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Евертън - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 6-и епизод, директно
  • 20:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-8), 3-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Манчестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 17:00
    Изчезнали: Нешлифован диамант
  • 17:50
    Перфектното убийство: Да шофираш с дявола
  • 18:40
    Не можеш да се скриеш: Преследван от ченге
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
Пълна програма
  • 17:30
    "Заместник-директори ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джоди Хил, с Дани МакБрайд, Уолтън Гогинс, Кимбърли Хъбърт Грегъри, Джорджия Кинг, Шион МакКинли, [15+]
  • 18:00
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 20:00
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 21:45
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
Пълна програма
  • 16:50
    "Забрави Париж!", романтична комедия, САЩ, 1995; реж. Били Кристъл, с Били Кристъл, Дебра Уингър, Джо Мантеня, Синтия Стивънсън, Ричард Мазур, [12+]
  • 18:30
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 20:15
    "Обител на лъжата ІV, 7 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 20:35
    "Обител на лъжата ІV, 8 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майкъл Уинтърботъм, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
Пълна програма
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за познавателен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 19:00
    Голо бърдо (образователен филм за познавателен туризъм)
Пълна програма
  • 16:05
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 18:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • 16:05
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 18:00
    Trans World Sport
  • 19:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 19:30
    Футбол: Руска Премиер лига
Пълна програма
  • 17:35
    Shimmer and Shine
  • 18:00
    Wallykazam
  • 18:20
    Zack and Quack
  • 18:30
    The Day Henry Met...
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 17:40
Гранд хотел, сезон 3, еп. 18, Испания, исторически/драма, 2013
Viasat Nature 17:50
Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
e-kids 18:00
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Life 18:00
40 е новото 20 - четвърти сезон
bTV Action 18:00
"Монк" - сериал, еп. 13

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
Eurosport 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата
Nova Sport 18:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Eurosport HD 18:00
Колоездене: Обиколка на Франция, обзор на седмицата

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 17:45
"Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Cinemax 17:50
"Маймуна", драма, България, 2016; реж. Димитър Коцев, с Александра Костова, Радина Боршош, Юлиан Вергов, Ана Пападопулу, Валентин Ганев, [12+]
Skat+ 17:50
"Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм
TV1000 17:55
Обявявам ви за законни Чък и Лари, САЩ, комедия/романтичен, 2007
TVPlus 18:00
"История на българската военна авиация" - II част, документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}