ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 20:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 20:45
    Спортни новини
  • 21:00
    Референдум с Добрина Чешмеджиева Дискусионно предаване
  • 22:00
    Мускетарите 3 тв филм /4 епизод/
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.6
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:00
    "Откраднат живот: Чуждо тяло" (премиера) - сериен филм, 4 сезон
  • 21:00
    VIP BROTHER 2017 - риалити шоу
  • 22:00
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира"- забавно предаване
Пълна програма
  • 19:50
    Полицейски войни - криминален сериал
  • 20:40
    Забравени от Бога - криминален сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:10
    Ковбой - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Investbook с Димитър Вучев
  • 20:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков и Николай Кръстев
  • 21:30
    Блестящи идеи - документална поредица на Bloomberg
  • 22:00
    Коментари на деня
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:25
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 20:15
    Морски детективи; сезон 10, епизод 11, екшън, криминален, САЩ, 2013
  • 21:00
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 12, криминален, драма, Канада, 2011
  • 21:55
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, Канада, 2011
Пълна програма
  • 20:10
    Братя в блатата: Пълна промяна на езерото
  • 20:38
    Братя в блатата: Имидж и разширяване
  • 21:05
    Питбули и бивши затворници: Извън строя, но не извън играта
  • 22:00
    Оцелях след нападение на животни: Акули-убийци
Пълна програма
  • 20:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок /п/
  • 20:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 21:00
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 22:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
Пълна програма
  • 19:50
    "Клара за всичко" - сериал
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "По божа воля" - сериал
  • 22:00
    "От приятелство" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 20:10
    По съвест 4 сериен тв филм /2 епизод/
  • 21:00
    Регионални новини
  • 21:45
    На опера с БНТ 2: "Травиата" от Джузепе Верди /БНТ 2 Пловдив/
  • 22:15
    Сантиментална история документален филм
Пълна програма
  • 18:30
    Баскетбол /мъже/: Лукойл Академик - Бенфика Кафенберг /Австрия/ среща от турнира ФИБА Шампионска лига /пряко предаване/
  • 20:30
    В кадър Вкусът на Китай /п/
  • 21:00
    Референдум
  • 22:00
    Концерт на Верусиния Щур-Овчинникова /цигулка/и Иля Овчинников /пиано/ Празници на изкуствата "Аполония 2016"
Пълна програма
  • 20:10
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:20
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 20:35
    Mr Bean: The Animated Series
  • 20:45
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 20:00
    "Стрелата" - сериал, с.4, еп. 14
  • 21:00
    Студио "Шампионска лига"
  • 21:45
    Борусия Дортмунд - Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига)
  • 23:45
    Студио "Шампионска лига"
Пълна програма
  • 19:15
    "Всичко ке обърка" - комедия (Франция, 2015), режисьори - Никола Бенаму, Филип Лашо, актьори - Филип Лашо, Алис Давид, Венсан Дезаня, Тарек Будали и др.
  • 21:00
    Премиера: "Американски пай: Отново заедно" - комедия (САЩ, 2012), режисьори - Джон Хървиц, Хейдън Шлосбърг, актьори - Джейсън Бигс, Алисън Ханигън, Крис Клайн, Томас Йън Никълъс, Еди Кей Томас, Шон Уилям Скот, Тара Рийд, Наташа Лионе, Юджийн Леви и др.
  • 23:15
    "Карго" - фантастика (Швейцария, 2009), режисьор - Айвън Енглер, актьори - Мартин Раполд, Майкъл Фингър, Янгзум Бруен и др.
Пълна програма
  • 20:00
    "Новите съседи" - комедиен сериал
  • 21:30
    Премиера: "Проби и грешки" - комедиен сериал, с.1
  • 22:00
    Премиера: "Изгубеняци" - сериал, с.1
  • 22:30
    "Двама бащи, двама синове" - комедиен сериал, с.2
Пълна програма
  • 19:55
    "Дамата с воала" - сериал, еп.12
  • 21:00
    "Част от мен" - сериал, еп.40
  • 22:30
    "Сега и завинаги" - сериал
  • 23:30
    "Тайните на времето" - сериал
Пълна програма
  • 20:04
    Малки Титани: В готовност
  • 20:20
    Малки Титани: В готовност
  • 20:30
    Малки Титани: В готовност
  • 20:45
    Чичо Дядко
Пълна програма
  • 19:25
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 21:00
    "Тони Ердман", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Марен Аде, с Петер Симонишек, Сандра Хюлер, Михаел Витенборн, Томас Лойбл, Тристан Пютер, [15+]
  • 23:45
    "Дръзки 5 еп. ", драма, САЩ, 2015; реж. Пол Хагис, с Оскар Айзък, Катрин Кийнър, Алфред Молина, Уинона Райдър, Латаня Ричардсън Джаксън, [15+]
Пълна програма
  • 18:50
    "Време за война", биографична драма, САЩ, 2002; реж. Джон Франкенхаймър, с Майкъл Гамбън, Доналд Съдърланд, Алек Болдуин, Брус МакГил, Джеймс Фрейн, [12+]
  • 21:30
    "Джеймс Уайт", драма, САЩ, 2015; реж. Джош Монд, с Кристофър Абът, Синтия Никсън, Скот Мескюди, Рон Ливингстън, Макензи Лий, [15+]
  • 23:00
    "Агире, гневът Божи", приключенски - исторически, Германия, 1972; реж. Вернер Херцог, с Клаус Кински, Елена Рохо, Дел Негро, Руй Гуера, Петер Берлинг, [18+]
Пълна програма
  • 20:00
    Amanpour
  • 20:30
    State of America with Kate Bolduan
  • 21:00
    The World Right Now with Hala Gorani
  • 22:00
    Quest Means Business
Пълна програма
  • 20:00
    "Докоснати от слънцето" (премиера) - сериал
  • 21:00
    "Ритъмът на мечтите"(премиера) - сериал
  • 22:30
    "Моят живот"(премиера) - сериен филм
  • 23:30
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Комисар Рекс" (премиера) - сериал, сезон 15
  • 21:00
    "Хавай 5-0" - сериал, сезон 1
  • 22:00
    "Ултравайълет" - екшън-фантастика с уч. на Мила Йовович, Камеран Брайт, Ник Чинлънд, Уилям Фичнер, Айда Мартин, Себастиян Анри и др.
  • 23:50
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11, /п/
Пълна програма
  • 20:00
    Един мъж и една жена в пустошта: Изгубени в морето
  • 21:00
    Тежко избавление: Епизод 6
  • 22:00
    Домашен алкохол: Гръмотевични тикви
  • 23:00
    Гай Мартин: Стената на смъртта
Пълна програма
  • 19:30
    В червеевата дупка с Морган Фрийман: Дойде ли краят на конфиденциалността?
  • 20:20
    Как са го направили?: Епизод 3
  • 20:45
    Фабрика за храна: Плодово и вкусно
  • 21:10
    НАСА: Неразгадани архиви: Изчезналата луна
Пълна програма
  • 20:00
    11
  • 20:30
    БИЗААРДВАРК
  • 21:00
    Групата на Алекс
  • 21:30
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 20:00
    Битки за складово пространство: Бизнесмени
  • 20:30
    Футбол от Бундеслигата актуално
  • 22:00
    Токшоу на фенове
Пълна програма
  • 20:10
    "Изглежда супер"
  • 20:35
    "Изглежда супер"
  • 21:00
    "Завръщане на белия носорог"
  • 22:00
    "Градината на Дарвин"
Пълна програма
  • 20:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 20:40
    Покемон - анимационен сериал
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 21:00
    SOS ТВ - с Емил Янев
  • 22:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 20:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Тенис: Купа "Лейвър"
  • 22:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Купа "Лейвър"
  • 21:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 21:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:40
    Риболовна надпревара, сезон 1, еп. 3
  • 20:25
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 2
  • 21:15
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 7
  • 21:35
    Треска за нефрит, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 19:50
    X Games - Minneapolis
  • 20:45
    X Games - Norway
  • 21:40
    Winter X Games - Aspen
  • 22:35
    Fighting Fear
Пълна програма
  • 20:00
    Зона за поздрави /телевизионно шоу за поздрави/
  • 21:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 20:00
    Живот на остров
  • 20:30
    Живот на остров
  • 21:00
    Ловци на къщи
  • 21:30
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 20:00
    Без пукната пара - трети сезон
  • 20:30
    Майк и Моли - четвърти сезон
  • 21:00
    Кралски особи - сериал
  • 22:00
    Изумруденият град - първи сезон
Пълна програма
  • 20:10
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон
  • 21:05
    Елементарно, Уотсън - трети сезон
  • 22:00
    Нюанси синьо - втори сезон
  • 22:55
    От местопрестъплението - трети сезон
Пълна програма
  • 19:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 23:45
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 20:05
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Моцарт в Лондон
  • 22:00
    Още невидими убийци от Викторианската епоха
  • 23:05
    Плантагенетите: Най-кървавата британска династия, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 21:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 22:00
    Американски изкормвач в Лондон: Епизод 3
  • 23:00
    TBC
Пълна програма
  • 20:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 90 еп.
  • 20:30
    АВТО-МОТО ХОБИ – тв поредица, пети сезон, 44 еп. /п/
  • 21:00
    Риболовни страсти – тв поредица
  • 22:00
    През планини и морета – тв поредица
Пълна програма
  • 20:10
    "Аги Баги"
  • 20:30
    "Джармис"
  • 21:00
    "Паленца"
  • 21:45
    "Трансформърс - роботи спасители"
Пълна програма
  • 19:30
    "Денят на живо"
  • 20:30
    "Спорт в обектива"
  • 21:30
    НОВИНИ
  • 22:00
    Патарински Live/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Топкласация
  • 21:00
    JDM
  • 21:15
    Субкултура
  • 21:30
    CAUETivi
Пълна програма
  • 19:05
    "Вярно сърце" - приключенски / семеен с Кирстен Дънст, Закари Ти Брайън, Огъст Шеленберг, Дей Янг.
  • 20:35
    "Лунна светлина и Валентино" - драма / романтичен с Елизабет Пъркинс, Гуинет Полтроу, Катлийн Търнър, Бон Джови, Упи Голдбърг.
  • 22:20
    "Къфс" - екшън / комедия с Крисчън Слейтър, Тони Голдуин, Мила Йовович, Брус Бокслайтнър.
Пълна програма
  • 19:50
    RED BULL MOTO GP ROOKIES CUP REPLAY
  • 20:30
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 21:20
    BRITISH RALLY CHAMPIONSHIP
  • 22:10
    EUROPEAN LE MANS SERIES HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 19:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 20:30
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 21:30
    Майки тийнейджърки
  • 22:30
    Абсурди
Пълна програма
  • 19:35
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Presents Varna 2017
  • 22:25
    Hottest Beach Videos!
  • 23:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 19:40
    2017 Festival Fever!
  • 21:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 22:00
    Alternative Rocks
  • 23:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 20:00
    Тайният живот на маймуните, сезон 1, еп. 1
  • 20:55
    Мадагаскар, сезон 1, еп. 3
  • 21:55
    Летящи чудовища, сезон 0, еп. 0
  • 22:40
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 9
Пълна програма
  • 20:00
    Евакуация Земя, еп. 2
  • 21:00
    Познатата Вселена, еп. 3
  • 22:00
    След милион години - първи сезон, еп. 1
  • 23:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 1
Пълна програма
  • 19:48
    На куката: Риболов на чудовища: Чудовищна риба
  • 20:37
    Най-опасните животни в света: Африка
  • 21:26
    Пингвини, пингвини, пингвини
  • 22:15
    Смъртоносната зона на акулите
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Лил - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    Футбол: Марсилия - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 19:50
    "Нека да говорят"
  • 21:00
    "Време"
  • 21:35
    Премиера. "Роден бряг" - сериен филм
  • 23:30
    "Вечерният Ургант"
Пълна програма
  • 20:00
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
  • 20:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 20:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 21:15
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
  • 23:10
    "Семеен човек" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Италия, Серия А - обзор 
  • 20:30
    УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
  • 21:00
    Студио УЕФА Шампионска Лига
  • 21:45
    ПРЯКО: УЕФА Шампионска Лига: Манчестър Сити - Шахтьор
Пълна програма
  • 20:05
    "Всичко, което се брои" - сериал
  • 20:40
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 21:15
    "Кости" - драма/крими сериал
  • 23:15
    "От местопрестъплението: По следите на извършителите" - криминален сериал
Пълна програма
  • 20:00
    Вести
  • 20:25
    Вести-Москва
  • 20:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 21:25
    Сериал: "Красив живот"
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    "Сега по света"
  • 23:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 20:00
    "Полицаите от Рур: Die Ruhrpottwache" - криминален сериал
  • 20:55
    Новини
  • 21:15
    "Любовта се носи из въздуха" - комедия, ФРГ, 2017
  • 23:15
    "Дело 2017" - репортерите се борят за Вас
Пълна програма
  • 20:00
    "Дискусионно студио" публицистично предаване (на живо)
  • 21:00
    "Край Босфора" с водещ Любомир Желев (на живо)
  • 22:00
    Новини. п) (
  • 22:30
    "Директно за културата" с водещ Любомир Захариев (п)
Пълна програма
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 10:00
    Временно не се излъчва по решение на СЕМ
Пълна програма
  • 19:45
    Woozle Goozle
  • 20:45
    Grizzy & die Lemminge
  • 21:15
    Einmal ist keinmal
  • 23:00
    Ein Concierge zum Verlieben
Пълна програма
  • 19:40
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 21:15
    Биографии на известни личности-Айртон Сена
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    ПРЕМИЕРА: ЗАБРАВЕНИ ОТ БОГА - криминален сериал по истински случаи, Холандия
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Closeup
  • 23:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 20:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 33
  • 20:30
    Истински истории за изневяра: Епизод 34
  • 21:00
    90 дни до сватбата: Заживяха ли щастливо?: Епизод 12
  • 22:00
    Знаменитости в битка с килограмите: Епизод 1
Пълна програма
  • 20:00
    10 забележителни крепости в България
  • 20:30
    Изкуството е вечно
  • 21:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 21:30
    Модерното изкуство на Китай
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 20:00
    Търсене на дом по света
  • 20:30
    Търсене на дом по света
  • 21:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 22:00
    Алкохолно пътешествие
Пълна програма
  • 19:35
    Алфа дог, САЩ, биографичен/крими/драма, с Брус Уилис, 2006
  • 21:30
    Раздялата, САЩ, драма/комедия, с Дженифър Анистън, Винс Вон, 2006
  • 23:15
    Убий Бил: част 1, САЩ, екшън/драма/трилър, с Ума Търман, 2003
Пълна програма
  • 20:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Армада - неразказаната история" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 20:00
    На риболов с Валънтайн Уорнър - първи сезон
  • 20:50
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване
  • 21:20
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване
  • 21:50
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване
Пълна програма
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
  • 21:00
    Познайте годината!
  • 22:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 19:00
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 22:00
    Твърде лично - Екшън, Трилър, 2008, Режисьор: Пиер Морел, В ролите: Маги Грейс, Фамке Янсен, Ксандър Бъркли, Лиам Нийсън, Кейти Касиди, Лилънд Орсър, Джон Гриес, Дейвид Уаршовски
Пълна програма
  • 20:00
    "Перфектна вечеря" - доку-поредица
  • 21:00
    "Проминентни личности" - журнал
  • 21:15
    "В устата на лъва" - шоу за осъществители на идеи
  • 23:55
    "Моята семейна фирма" - доку-поредица
Пълна програма
  • 20:00
    Екология
  • 20:30
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 21:00
    "Да возиш мис Дейзи" - комедия/ драма, САЩ, режисьор Брус Бересфорд, в ролите: Морган Фрийман, Дан Акройд, Джесика Танди и др.
  • 23:00
    Сериен филм/п/
Пълна програма
  • 20:00
    Светкавицата - трети сезон
  • 21:00
    Кости - шести сезон
  • 22:00
    Макгайвър - първи сезон
  • 22:55
    Хавай 5-0 - трети сезон
Пълна програма
  • 19:00
    Club Bangers!
  • 21:00
    Big Tunes!
  • 23:00
    Ibiza Chill
Пълна програма
  • 20:00
    FASHION WEEK S/S 2018
  • 20:30
    DESIGNERS
  • 21:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 21:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Купа "Лейвър"
  • 21:00
    Супербайк: Гран При на Португалия
  • 21:30
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 22:55
    Новини
Пълна програма
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 19:30
    "Лов на неизрядни платци" - 3 и 4 еп.
  • 20:20
    "Истински спасителни операции" - 14 еп.
  • 21:10
    "Съдия Джуди" - 253 и 254 еп.
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 2 еп.
Пълна програма
  • 20:10
    Темите - публицистика
  • 20:30
    новини
  • 20:40
    Бизнес темите
  • 21:00
    Вечерни Новини
Пълна програма
  • 20:05
    В Индийском океане...
  • 20:30
    Оружейные дома мира
  • 21:00
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 21:30
    Охотничья и рыболовная кухня
Пълна програма
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4
  • 21:00
    "Спайдърмен" - приключенски екшън с уч. на Тоби Магуайър, Уилям Дефо, Кирстен Дънст, Джеймс Франко, Клиф Робъртсън, Розмари Харис и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 4, /п/
Пълна програма
  • 19:45
    Man, Woman, Wild: Utah
  • 20:30
    Raging Planet: Flood
  • 21:15
    Deadliest Catch: Fearless Leaders
  • 22:00
    Man, Woman, Wild: Alaska
Пълна програма
  • 20:10
    CHEF
  • 22:00
    WEATHER FORECAST
  • 22:05
    BASIC LEXIS
  • 22:15
    STEP BY STEP
Пълна програма
  • 20:00
    Надпревара в супермаркета
  • 21:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 21:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 22:00
    Човек, огън, храна
Пълна програма
  • 20:10
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 20:00
    Снукър: "Уърлд оупън", финал
  • 20:55
    Новини
  • 21:00
    Тенис: Купа "Лейвър"
  • 22:00
    Футбол, МЛС: Обзор на седмицата
Пълна програма
  • 19:25
    "Подмазвачи", комедийна драма, Холандия, 2016; реж. Роберт Ян Вестейк, с Лиополд Уит, Тим Линд, Хелън Белбин, Джули МакЛелан, Майлс Джап, [12+]
  • 21:00
    "Рей Донован V, 6 еп.", криминална драма, САЩ, 2017; реж. Дейвид Холандър, с Лив Шрайбър, Пола Малкъмсън, Еди Марсан, Даш Михок, Джон Войт, [18+]
  • 22:00
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
  • 23:45
    "Стив Джобс", биографична драма, САЩ, 2015; реж. Дани Бойл, с Майкъл Фасбендер, Кейт Уинслет, Сет Роугън, Джеф Даниелс, Майкъл Стълбарг, [15+]
Пълна програма
  • 19:45
    Mickey And The Roadster Racers
  • 20:15
    Little Mermaid
  • 20:45
    PJ Masks
  • 21:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 20:10
    Кръстници вълшебници
  • 20:25
    Кръстници вълшебници
  • 20:50
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 21:20
    Every Witch Way
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Guess The Year
  • 23:00
    Classic Power Ballads
Пълна програма
  • 19:30
    Obsession: Dark Desires: Campaign Trail of Fears
  • 20:20
    Blood Relatives: Saints and Sinners
  • 21:10
    Unravelled: Forever Mine
  • 22:00
    Murder In Lehigh Valley: Keith Morrison Investigates: Episode 1 / Episode 2
Пълна програма
  • 20:10
    Top: Charitable Footballers
  • 20:41
    In the Name of Good: Rio Mavuba
  • 21:06
    Up Close With: Deco
  • 21:31
    In the Name of Good: Tim Cahill
Пълна програма
  • 20:10
    Bucks Of Tecomate
  • 20:35
    Bucks Of Tecomate
  • 21:00
    Fly Rod Chronicles
  • 21:25
    Ultimate Match Fishing Pro
Пълна програма
  • 20:00
    Изковани в огъня: Кавалерийска сабя
  • 21:00
    Американски антиквари: Две неща накуп, каквото и да струва
  • 22:00
    Американски изкормвач в Лондон: Епизод 3
  • 23:00
    TBC
Пълна програма
  • 20:00
    Познатата Вселена, еп. 3
  • 21:00
    След милион години - първи сезон, еп. 1
  • 22:00
    Гений със Стивън Хокинг, еп. 1
  • 23:00
    Тревата на щастието, еп. 4
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Сега и завинаги" - сериал, с. 1, еп.6
  • 21:00
    "Фермата" - риалити
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 19:55
    Тоталкар; сезон 3, епизод 3, спорт, Унгария, 2017
  • 20:30
    Тоталкар; сезон 3, епизод 4, спорт, Унгария, 2017
  • 21:05
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 8, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 22:00
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 9, драма, ужаси, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 18:20
    Отмъщението; сезон 2, епизод 22, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 20:30
    Царство; сезон 3, епизод 11, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 21:30
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2010
  • 22:30
    Профилиране; сезон 7, епизод 6, криминален, трилър, Франция, 2016
Пълна програма
  • 20:00
    Ловецът на убийци: Предпочетено оръжие
  • 21:00
    Неразрешени случаи: Дежавю/Тайната в кладенеца
  • 22:00
    Убийци: Отвъд мита: Хонка: Изкормвача от Занкт Паули
  • 23:00
    ЗЛОТО ОТБЛИЗО: Той написа "Убийство"
Пълна програма
  • 19:05
    Твърда игра
  • 20:50
    Черни небеса
  • 22:50
    Смъртоносен съвет
Пълна програма
  • 20:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 21:00
    Новости RTVi
  • 21:25
    Особое мнение
  • 22:00
    "Американский ликбез" Американская мечта
Пълна програма
  • 20:00
    Punk'd
  • 20:30
    Punk'd
  • 21:00
    The King of Queens
  • 21:30
    The King of Queens
Пълна програма
  • 19:55
    Red Hot Corset On White Leather (18+)
  • 20:15
    My Stepsister (18+)
  • 20:41
    Teasing Gone Too Far (18+)
  • 21:03
    Taxi Service (18+)
Пълна програма
  • 19:30
    Футбол: Реал /М/ - Бетис (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:30
    "Footbrazil" - 12 еп., обзорно предаване
  • 22:00
    Футбол: Фламенго - Аваи (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 18:30
    Баскетбол: Среща от втория квалификационен кръг на Шампионската лига пряко предаване от з. "Универсиада"
  • 20:30
    Лига Европа магазинно предаване /2 епизод/
  • 21:30
    Арена спорт обзор на деня
  • 22:00
    Рио, обичам те игрален филм /копродукция, 2014г./, режисьори: Андруча Уадингтън, Паоло Сорентино, Фернандо Мейрелес и др., в ролите: Венсан Касел, Харви Кайтел, Джон Туртуро, Ванеса Паради, Надин Лабаки и др. (12)
Пълна програма
  • 20:05
    До Нова година
  • 22:00
    Игри на власт
  • 23:55
    Игри на власт
Пълна програма
  • 20:00
    Те победиха - повт.
  • 20:30
    Централна емисия новини
  • 21:00
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 21:10
    Борсова информация
Пълна програма
  • 20:00
    TARA OCEANS ? THE FRAGILE PACT
  • 21:00
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 5 THE WINELANDS
  • 21:30
    FLAVOURS OF SOUTH AFRICA 6 KWAZULU NATAL
  • 22:00
    AFGHANS TO THE TOP
Пълна програма
  • 18:45
    Superkombat Fighting Championship
  • 21:00
    NEW Extreme IV
  • 21:55
    OZ Academy
  • 22:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 18:50
    Най-голямата женска надежда
  • 20:30
    Обратният път към дома
  • 22:00
    Енигма
  • 23:40
    Пропиляно време
Пълна програма
  • 20:00
    Built To Shred
  • 20:30
    Built To Shred
  • 21:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 21:30
    Fuel Tv presents Camp Woodward
Пълна програма
  • 19:55
    Майстори на шпионажа (4)
  • 20:45
    Тайната история: Тайните на Великата китайска стена
  • 21:40
    Военновременна ферма (5)
  • 22:40
    Келтите: кръв, желязо и жертвоприношения (3)
Пълна програма
  • 20:00
    Легендите оживяват, с. Ощава, еп.13
  • 20:30
    Иван, талантът и децата
  • 21:00
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 21:30
    Община Сандански - Вдъхновение от слънцето
Пълна програма
  • 20:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 10-и епизод
  • 20:30
    Футбол: Ботев Пловдив - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:30
    Футбол: ЦСКА - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 19:00
    Футбол: Атлетик /Б/ - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:00
    Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио (WTA Premier - четвъртфинали, повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-8), 3-и епизод
  • 21:00
    Футбол: Манчестър Сити - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Стоук Сити - Челси, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 19:30
    Мрачна обсебеност: Ужасяващата избирателна кампания
  • 20:20
    Кръвожадни роднини: Светци и грешници
  • 21:10
    Когато убиец пресече пътя ти: Завинаги моя
  • 22:00
    Убийство в Лейх Вали: Епизод 1 / Епизод 2
Пълна програма
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич LIVE
  • 20:30
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, избрано
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
Пълна програма
  • 20:00
    Представяме езерото Сючи
  • 20:30
    Рибарски турове - По следите на щуките 3.част
  • 21:00
    Ватерлиния - Борба
  • 21:30
    Балаж Хайба - Лов на сръндак
Пълна програма
  • 20:00
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 21:45
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 23:25
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 9 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 18:30
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 20:15
    "Обител на лъжата ІV, 7 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майкъл Апъндал, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 20:35
    "Обител на лъжата ІV, 8 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майкъл Уинтърботъм, с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
  • 21:05
    "Борджиите ІІІ, 3 еп. - Брат и сестра", комедия, Унгария, 2013; реж. Джон Амиел, с Джеръми Айрънс, Франсоа Арно, Холи Грейнджър, Джоан Уоли, Лоте Вербек, [15+]
Пълна програма
  • 20:00
    Style Codes
  • 20:15
    Style Codes
  • 20:30
    Style Codes
  • 20:45
    Style Codes
Пълна програма
  • 20:00
    Самый-самый. Танковый биатлон
  • 20:30
    Лицензия на бурение. Долгий путь домой
  • 21:20
    Гражданское оружие. Меткий стрелок. Часть первая
  • 21:50
    Гражданское оружие. Меткий стрелок. Часть вторая
Пълна програма
  • 20:00
    Благословените извори (образователен филм за спа туризъм)
  • 20:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 21:00
    Есен в Боженци (образователен филм за селски туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 18:00
    ММА: Ultimate Fighting Championship 2017
  • 21:00
    Новини
  • 21:05
    Голф: "Светът на голфа"
  • 22:05
    Професионални майстори на родеото
Пълна програма
  • 20:05
    Футбол: Байерн ТВ
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Спидуей
  • 23:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 20:00
    Zack & Quack
  • 20:20
    Bubble Guppies
  • 20:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 21:05
    Paw Patrol
Пълна програма

Сериали

AXN 20:10
4исла; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
Fox Crime 20:10
Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
AXN White 20:20
Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015
Viasat History 20:20
Забранена история, сезон 4, еп. 5
AXN Black 20:25
Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017

Всички предавания

Спорт

AXN Black 20:25
Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, Унгария, 2017
DSF 20:25
ЕП баскетбол: Германия - Полша, Група А - пряко
Kanal 3 20:30
"Спорт в обектива"
Mtel Sport 2 20:30
Футбол: Барса ТВ
Ring.BG 20:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване

Всички предавания

Филми

AXN 20:10
4исла; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
HBO3 20:35
"Обител на лъжата ІV, 6 еп. - Вярвай ми, получавам предостатъчно ерекции", комедия, САЩ, 2015; реж. Джон Дал , с Дон Чийдъл, Кристен Бел, Бен Шуорц, Джош Лоусън, Донис Ленърд Джуниър, [15+]
Alfa 20:10
"Франкофония" - игрален филм
AXN White 20:20
Царство; сезон 3, епизод 9, драма, романтичен, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}