ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:05
    КПП "Борнхолмер щрасе" игрален филм /п/
  • 01:35
    Дейвид Бекъм: В непознатото документален филм /1 част/п/
  • 02:20
    Червената кралица тв филм /3 епизод/п/
  • 03:20
    Как се прави? документална поредица/п/
Пълна програма
  • 01:00
    "Месопотамия - следи в пясъка" - научно-популярен филм
  • 02:00
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 00:00
    "Духът на бала" - с уч. на Каси Скербо, Линдзи Шоу, Крис Зилка, Тим Гън и др. /п/
  • 01:20
    "Съдби на кръстопът" - предаване на NOVA
  • 02:10
    "Ничия земя" - предаване
  • 03:00
    "Снежни кучета"- с уч. на Куба Гудинг-мл., Джеймс Кобърн, Джоана Бакалсо, Сиско, Греъм Грийн и др./п/
Пълна програма
  • 00:00
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова /п./02:00 Характери /п./
  • 02:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 02:40
    Характери /п./
  • 03:10
    VIB /п./
Пълна програма
  • 00:00
    Коментари на седмицата
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 00:50
    Медиум; сезон 3, епизод 16, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 01:45
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 3, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 02:35
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 4, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 03:20
    Медиум; сезон 4, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2007
Пълна програма
  • 00:45
    Братя в блатата: Педикюр за прасета
  • 01:13
    Братя в блатата: Стоическо спокойствие
  • 01:40
    Братя в блатата: Секс, челюсти и прегръдката на алигатора
  • 02:08
    Братя в блатата: Надпреварата с трикракия алигатор
Пълна програма
  • 00:00
    "Неделя - ден Господен" - предаване за православна култура /п/
  • 02:00
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
Пълна програма
  • 00:55
    "Селма" - биографичен филм, САЩ, 2014
  • 02:55
    "Червената Соня" - фентъзи филм, N, 1985
  • 04:20
    "Черният брат" - семеен филм, ФРГ, 2013
  • 05:55
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
Пълна програма
  • 00:30
    Добър ден с БНТ 2 /п/
  • 01:30
    България новини /п/
  • 02:00
    Загадки при разпродажби сериен тв филм /1 епизод/п/
  • 03:25
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 01:05
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 02:05
    Часът на зрителите /п/
  • 02:35
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 03:05
    Носталгия документален филм
Пълна програма
  • 01:06
    The Owl & Co
  • 01:15
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:25
    The Jungle Bunch: To the Rescue
  • 01:35
    LazyTown
Пълна програма
  • 01:45
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.10,11
  • 03:30
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 04:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Cinema X: "Погрешен завой 5" - ужаси (САЩ, 2012), режисьор - Деклан О’Брайън, актьори - Дъг Брадли, Камила Арфведсан, Роксана МакКи, Саймън Гинти, Ейми Ленакс, Дънкан Уисби и др.
  • 01:45
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 02:45
    "Среща в интернет" - криминален, драма, мистерия (Канада, 2014), режисьор - Дейвид ДеКрейн, актьори - Ивон Займа, Шон Робъртс, Мери-Маргарет Хюмс, Гари Хъдсън и др.
  • 06:00
    "Тройка дебили" - комедия (САЩ, 2012), режисьори - Боби Фарели, Питър Фарели, актьори - Сценарист: Майк Кърон, Боби Фарели, Питър Фарели В ролите: София Вергара, Шон Хейс, Джейн Линч, Лари Дейвид, Грек Биерко, Крис Диамантолопулус, Дженифър Хъдзън, Уил Са
Пълна програма
  • 02:30
    "Шегаджии" - сериал, с.4
  • 03:00
    "Стажанти" /п/- сериал
  • 04:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 05:00
    "Без пукната пара" /п./ - сериал
Пълна програма
  • 00:30
    "Изборът на Лара" - сериал
  • 02:00
    "Друговремец" - сериал
  • 02:50
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 05:05
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 00:52
    Кунг фу пилета
  • 01:15
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 01:40
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 01:30
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
  • 02:55
    "Хипнотизаторът II, 5 еп.", драма, Бразилия, 2017; реж. Марко Дутра, с Леонардо Сбаралия, Карла Куведо, [18+]
  • 03:50
    "Виктория (2016)", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Жюстин Трие, с Виржини Ефира, Венсан Лакост, Мелвил Пупу, Лоран Потрану, Лор Калами, [12+]
  • 05:10
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
Пълна програма
  • 01:50
    "Трудна победа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Бен Йънгър, с Майлс Телър, Арън Екхарт, Кейти Сегал, Сайран Хайндс, Тед Левин, [12+]
  • 03:45
    "Дейв направи лабиринт", приключенска комедия, САЩ, 2017; реж. Бил Уотърсън, с Ник Тюн, Мийра Рохит Кумбани, Адам Буш, Джеймс Урбаниак, Франк Каети, [15+]
  • 05:10
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 07:00
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
Пълна програма
  • 01:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 01:30
    African Voices
  • 02:00
    CNN Newsroom
  • 02:30
    World Sport
Пълна програма
  • 00:00
    "Не целувай измамник" - романтична комедия с уч. на Катрин Сас, Петра Клайнерт, Ясмин Швирс, Ян Сосньок и др., /п/
  • 02:00
    Еротичен телепазар
  • 04:00
    "Вината на Фредерик" - романтичен филм с уч. на Кристиян Колунд, Михаела Мей, Анна Хаусбург, Аксел Шрайбер и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
  • 01:00
    Опасно за живота: Творци или мошеници
  • 02:00
    Опасно за живота: Епични провали
  • 03:00
    Гай Мартин: Последният самолет "Вулкан"
  • 04:00
    Мегаземетресение: моментът, в който Япония се разтресе
Пълна програма
  • 00:30
    Бъдещето на...: Свързването
  • 01:20
    Бъдещето на...: Естествена среда
  • 02:10
    Бъдещето на...: Безсмъртието
  • 03:00
    Бъдещето на...: Приключенията
Пълна програма
  • 01:00
    Ханк Зипзър
  • 01:25
    Ханк Зипзър
  • 01:50
    Хрониките на Евърмур
  • 02:15
    Хрониките на Евърмур
Пълна програма
  • 01:00
    "Как се създава"
  • 02:00
    "Как се създава"
  • 03:00
    "Страховити чудовища"
  • 04:00
    "Супер наука"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 01:30
    Телепазарен прозорец
  • 02:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 03:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 04:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 00:50
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 02:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 02:30
    Рали "Дакар"
  • 03:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал
Пълна програма
  • 00:30
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал
  • 02:30
    Фрийстайл ски: Световна купа, ски крос в Идре
Пълна програма
  • 00:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 2
  • 06:05
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 2
  • 07:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 3
  • 08:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 00:25
    Ama Motocross Series Highlights
  • 01:20
    Extreme Fighting Championships
  • 02:15
    Extreme Fighting Championships
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 02:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 05:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 01:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 01:30
    Щастлив живот в малка къща
  • 02:00
    Евтин дом на плажа
  • 02:30
    Евтин дом на плажа
Пълна програма
  • 00:50
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 19
  • 01:45
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 12
  • 02:10
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 13
  • 02:35
    Дядо по неволя - първи сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 00:50
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 21
  • 01:45
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 22
  • 02:25
    Елементарно, Уотсън - втори сезон, еп. 23
  • 03:10
    Полицаите от Чикаго - трети сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 00:15
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 01:45
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 03:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 05:30
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
Пълна програма
  • 00:50
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 1
  • 01:45
    Забранена история, сезон 1, еп. 1
  • 02:35
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 1
  • 03:25
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 10
Пълна програма
  • 00:00
    Пътят към 11 септември: Първа част: Джихад в Бруклин (1990 г. - 1995 г.)
  • 02:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от колосалните колекции
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 03:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 01:00
    Киноложка изложба
  • 01:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
  • 02:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 03:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
Пълна програма
  • 01:10
    "Бож"
  • 01:30
    "Чурулик "
  • 01:55
    "Кайю"
  • 02:25
    "Конни"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева/п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 00:45
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
  • 02:30
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
  • 04:20
    "Братята Уорнър" - документален филм с Денис Хопър, Деби Рейнолдс.
  • 05:05
    "Магьосникът" - ужаси / трилър със Скот Бакула и Кевин Джей О’Конър.
Пълна програма
  • 00:45
    FORMULA E STREET RACERS
  • 01:15
    EUROPEAN DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
Пълна програма
  • 01:00
    Абсурди
  • 01:30
    Абсурди
  • 02:00
    Фактор страх
  • 03:00
    Световна сцена
Пълна програма
  • 01:00
    MTV World Stage
  • 02:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 03:30
    Beyonce: Hitlist
  • 04:00
    Martin Garrix's Sick Beats
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 00:25
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 1
  • 01:15
    Планетата Европа, сезон 1, еп. 2
  • 02:05
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 5
  • 02:55
    Тайният живот на зоопарка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    Свидетел на бедствие, еп. 1
  • 01:55
    Очевидци: Бедствието в Япония, еп. 1
  • 02:40
    Тежки времена, еп. 6
  • 03:25
    Уличен Гений, еп. 10
Пълна програма
  • 01:00
    Дивата Русия, еп. 3
  • 01:50
    Дивата Русия, еп. 4
  • 02:35
    Дивата Русия, еп. 5
  • 03:20
    Дивата Русия, еп. 6
Пълна програма
  • 01:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:45
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 01:25
    Филм "Старата Нова година"
  • 03:40
    "Поле на чудесата"
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    Комедия "Операция "Честита Нова година!"
Пълна програма
  • 01:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 02:40
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 00:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 03:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 03:10
    "Звездите на България" - музикален гост
  • 03:30
    "Песните на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 01:00
    "Show Time" - музикална програма
  • 01:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 02:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 02:05
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
Пълна програма
  • 06:25
    "Малколм" - сериал
  • 07:10
    "По приятелски" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 01:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Рома
  • 03:10
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 01:30
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 03:15
    "Каролин Кекебус на живо! " - комедия / шоу
  • 05:05
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 06:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 01:00
    Вести
  • 01:35
    Вести-Москва
  • 01:50
    "За най-важното"
  • 02:45
    "Културният отдих"
Пълна програма
  • 00:30
    Игрален филм
  • 02:00
    "Код за достъп"
  • 04:00
    "Заснето в СССР"
  • 05:00
    Сериал: "Бандитският Петербург"
Пълна програма
  • 00:00
    "Коя е Хана?" - трилър, САЩ, 2011
  • 02:10
    "Заложник: Отвлечен" - екшън трилър, САЩ, 2005
  • 04:10
    "Коя е Хана?" - трилър, САЩ, 2011
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
Пълна програма
  • 01:30
    Новини. Прогноза за времето /повторение/
  • 02:00
    "Карай да върви, това е блус" - с водещ Васко Кръпката /повторение/
  • 04:00
    "Първото благо" - с водещ Цветан Димитров / повторение/
  • 05:00
    "Паралакс" - публицистично предаване /повторение /
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 01:05
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 00:30
    Дуелът на вината - комедия, Италия/аржентина, 2015, режисьор Николас карерас, с Чарли Артураола, Лино Пуджия, Лука Гадрини
  • 02:00
    Биографии на прочути личности: Дейвид Бекъм
  • 03:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -55 епизод
Пълна програма
  • 02:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 01:00
    Искам да изглеждам както преди: Епизод 5
  • 02:00
    Дизайн на дома с Нейт и Джеремая: Класически американски стил
  • 02:48
    Купувам първия си дом: Проблеми със зимната приказка
  • 03:12
    Купувам първия си дом: Покупката на къща си е трудна работа
Пълна програма
  • 01:00
    Размисли на президента за времето и за себе си
  • 01:30
    Искам да съм там - Боянската църква
  • 02:00
    JAM - еп.9
  • 02:30
    Война на похабяването - с.1, еп.3
Пълна програма
  • 01:00
    Когато призраците атакуват
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
  • 01:00
    Когато призраците атакуват
  • 02:00
    Експедиция в неизвестното
  • 03:00
    Спасители на плажа в Дърбан
  • 03:30
    Спасители на плажа в Дърбан
Пълна програма
  • 01:20
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
  • 03:05
    Трудна свалка, САЩ, комедия/криминален/романтичен, 2003
  • 05:40
    200 цигари, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1999
  • 07:25
    Синьо увлечение, САЩ, приключенски, 2002
Пълна програма
  • 01:00
    "Век на авиацията: Епичната история на въздушните победи - Сянката на бомбардировача. Военна авиация 1919 - 1939 г." - 6 еп., документален филм
  • 02:00
    "Непознатото лице на... Коцето Калки" - документална поредица
  • 02:30
    "Какво е да си шокохолик?" - забавно-информационно предаване
  • 03:00
    "Вкамененият свят" - III част, документален филм
Пълна програма
  • 01:00
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 21
  • 01:30
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 22
  • 02:00
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 58
  • 02:20
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 59
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 00:00
    Целуни момичетата - Криминален, Драма, Мистерия, 1997, Режисьор: Гари Фледър, В ролите: Морган Фрийман, Ашли Джъд, Кари Елуис
  • 02:00
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 04:00
    Апокалипто - Екшън, Драма, Приключенски, 2006, Режисьор: Мел Гибсън, В ролите: Джерардо Терасена, Раул Трухио, Далия Хернандес
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
Пълна програма
  • 04:10
    "Шерлок Холмс: Игра на сенки" - приключенски филм / екшън / крими, Англия/САЩ, 2011
  • 05:35
    "авто мобил" - журнал
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 00:30
    Документална поредица /п/
  • 03:30
    Документален филм/п/
  • 04:00
    "ТВ меню"/п/
  • 04:30
    Документална поредица /п/
Пълна програма
  • 00:50
    От местопрестъплението: Маями, еп. 21
  • 01:45
    От местопрестъплението: Маями, еп. 22
  • 02:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 23
  • 03:15
    Империя - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 01:00
    LINGERIE
  • 01:30
    LINGERIE
  • 01:55
    F-PARTIES
  • 02:00
    MIDNITE HAUTE
Пълна програма
  • 02:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 00:30
    "Прелюбодейци" - 12 и 13 еп.
  • 02:10
    "Затвор" - 1 и 2 еп.
  • 03:00
    "Обрано, ограбено, върнато" - 13 еп.
  • 03:25
    "Минута по минута" - 1 еп.
Пълна програма
  • 00:00
    05.00 Нощен новинарски информационен блок
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 01:05
    Рыболовные путешествия
  • 02:05
    Оружие для ОХОТЫ
  • 02:30
    Поплавочный практикум
  • 03:00
    Оружейные дома Европы
Пълна програма
  • 00:30
    "Синята лагуна: Пробуждане" - приключенски филм с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др. , /п/
  • 05:50
    "Срещи с известни личности" - токшоу
  • 06:20
    "Да се завърнеш у дома" - драма с уч. на Ранди Уейн, Джералд Макрейни, Яна Крамер, Шон Сипос и др., /п/
  • 08:30
    "Том, Дик и Хариет" - комедия с уч. на Стивън Уебър, Мишел Харисън, Андрю Франсис, Майкъл Еклунд и др., /п/
Пълна програма
  • 01:00
    Murder Shift: Family Man
  • 01:45
    Murder Shift: Cold as Ice
  • 02:30
    Murder Shift: One Shot Deal
  • 03:15
    Murder Shift: Armed and Dangerous
Пълна програма
  • 01:05
    BASIC LEXIS
  • 01:15
    STEP BY STEP
  • 01:20
    HERE AND THERE
  • 01:30
    PERFECT ENGLISH
Пълна програма
  • 01:00
    Човек, огън, храна
  • 01:30
    Човек, огън, храна
  • 02:00
    Невъзможен ресторант
  • 03:00
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 00:50
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 02:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 02:30
    Рали "Дакар"
  • 03:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал
Пълна програма
  • 00:15
    "Подземен свят: Кървави войни", екшън - хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Анна Фостър, с Кейт Бекинсейл, Тио Джеймс, Тобайъс Мензийс, Лара Пулвър, Чарлз Данс, [18+]
  • 01:45
    "Магьосникът на лъжите", биографична драма, САЩ, 2017; реж. Бари Левинсън, с Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Алесандро Нивола, Кристен Конъли, [12+]
  • 03:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 05:30
    "Любовница от горните класове", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Lucky 7
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
Пълна програма
  • 01:05
    Vampirina
  • 01:30
    Art Attack
  • 01:55
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 02:05
    Loopdidoo
Пълна програма
  • 00:50
    Опасният Хенри
  • 01:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 01:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 02:10
    Костенурките нинджа
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The 90s
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 00:45
    A Haunting: Heartland Horror
  • 01:40
    The Murder Castle: A Place To Stay
  • 02:35
    The Murder Castle: Down The Cellar
  • 03:30
    The Murder Castle: Fight Or Flight
Пълна програма
  • 01:00
    After Game: Carl Fogarty
  • 01:31
    Special: Williams Sisters
  • 02:30
    The Truth About...: Roger Federer
  • 03:00
    Up Close With: Serge Ibaka
Пълна програма
  • 00:45
    Shooting Gallery
  • 01:35
    Shooting Gallery
  • 02:25
    Jim Shockey's The Professionals
  • 02:50
    Jim Shockey's The Professionals
Пълна програма
  • 00:00
    Пътят към 11 септември: Първа част: Джихад в Бруклин (1990 г. - 1995 г.)
  • 02:00
    Най-доброто от "Американски антиквари": Най-доброто от колосалните колекции
  • 03:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
  • 03:20
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 00:55
    Очевидци: Бедствието в Япония, еп. 1
  • 01:40
    Тежки времена, еп. 6
  • 02:25
    Уличен Гений, еп. 10
  • 02:50
    Тайнствени досиета 2, еп. 6
Пълна програма
  • 01:00
    "Месопотамия - следи в пясъка" - научно-популярен филм
  • 02:00
    "Мармалад" /п./ - токшоу
  • 04:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 05:30
    "Аватар - легендата за Анк" - анимация
Пълна програма
  • 00:35
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 9, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 01:30
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 1, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 02:30
    От здрач до зори; сезон 2, епизод 2, ужаси, екшън, САЩ, 2015
  • 03:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 01:05
    Възприятия; сезон 3, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2014
  • 02:05
    Възприятия; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 03:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 03:45
    Отмъщението; сезон 1, епизод 6, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 01:00
    Моята призрачна къща: Мрачен ангел/Затрупан в снега
  • 02:00
    Истории с призраци: Документирано на запис: Епизод 11
  • 03:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Фалконио
  • 04:00
    Ловецът на убийци: Телефонът замлъкна
Пълна програма
  • 00:00
    Ярдовете
  • 02:15
    Разходка на Луната
  • 04:20
    Подземен сблъсък
  • 06:35
    Ото е носорог
Пълна програма
  • 00:00
    Худ.фильм "Долгое прощание" 12+
  • 02:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 04:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 05:00
    Мультфильмы
Пълна програма
  • 01:00
    "През планини и морета: За марлин и паламуд в Егейско море" - документална поредица
  • 01:30
    "Храмове на българската памет - Кърджалийски манастир" - документален филм /повторение/
  • 02:30
    "С песен из Пирин" повторение/
  • 03:00
    "Мадара - култов център през вековете" - документален филм
Пълна програма
  • 01:05
    Review
  • 01:30
    Drawn Together
  • 01:55
    Drawn Together
  • 02:20
    Drawn Together
Пълна програма
  • 01:00
    On The Run Looking For Fresh Pussy (18+)
  • 01:21
    Pussy Perpetrator (18+)
  • 01:40
    My Wife's Sister (18+)
  • 02:05
    Preacher's Wife Goes Wild (18+)
Пълна програма
  • 01:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - четвъртфинали (WTA Premier)
  • 05:30
    Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International)
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
  • 10:30
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 00:40
    Формула Е: Е-при на Маракеш - ІІІ кръг от световния шампионат за електроболиди
  • 01:55
    Арена спорт обзор на деня
  • 02:25
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /жени/
  • 03:45
    Световна купа по сноуборд: паралелен гигантски слалом
Пълна програма
  • 01:00
    Бягство
  • 02:40
    Отворената врата
  • 06:40
    Черният кон
  • 08:40
    Синя птица
Пълна програма
  • 05:30
    Късна емисия новини - п.
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Акценти
  • 06:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 01:00
    Авицена: Светлина от Изтока
  • 02:00
    Сираци на Тибет
  • 03:00
    Земята на номадите
  • 04:00
    Преди да стане твърде късно
Пълна програма
  • 05:20
    Hip Show
  • 06:00
    Reality Cage of Combat
  • 06:55
    Taekwondo
  • 07:10
    WUSHU Championship
Пълна програма
  • 00:55
    Хулигани
  • 02:55
    Отражение
  • 04:35
    Ах, това либидо!
  • 06:15
    Променливи басни: Три прасенца и едно бебе
Пълна програма
  • 05:17
    Radical Times in Reunion Island
  • 05:30
    Blauvelts Backcountry
  • 06:00
    EMENTA SB
  • 06:30
    EMENTA SB
Пълна програма
  • 01:00
    Черни операции от далечното минало (3)
  • 01:55
    Инквизиция (1)
  • 02:40
    Загадки в музея (5)
  • 04:25
    Военновременна ферма (5)
Пълна програма
  • 01:00
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 01:30
    Поети в кадър - еп.9
  • 02:00
    Петрич кале
  • 02:30
    Бъди там - България в музика и картини
Пълна програма
  • 00:30
    Jacob Collier - Jazz a Vienne
  • 01:50
    Mark Guiliana 'Beat Music' at Zinc Bar (New York)
  • 02:40
    Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
  • 04:05
    SFJAZZ Collective: Originals and the Music of Michael Jackson - WINTER JAZZ FEST
Пълна програма
  • 00:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, директно
  • 02:10
    Волейбол: Първи полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 04:10
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Марица - Визура, мач от Шампионската лига за жени, повторение
Пълна програма
  • 00:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 06:00
    Пряко: Тенис: Hobart International, Хобарт - финал (WTA International)
  • 08:00
    Пряко: Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
  • 10:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 02:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Нотингам Форест - Арсенал, мач от трети кръг за Купата на Футболната асоциация, повторение
Пълна програма
  • 00:45
    Истории за духове: Ужас в провинцията
  • 01:40
    Замъкът на убийствата: Убежище
  • 02:35
    Замъкът на убийствата: В мазето
  • 03:30
    Замъкът на убийствата: Бори се или бягай
Пълна програма
  • 01:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 03:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 04:00
    най-доброто от "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес
  • 05:00
    BIT СПОРТ, (п)
Пълна програма
  • 01:00
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
  • 01:30
    Поколение шарани - Случи се през 2017
  • 02:00
    Пейтер Пал Халми - В сезона на отговора на дамите 1. част
  • 02:30
    Пейтер Пал Халми - В сезона на отговора на дамите 2. част
Пълна програма
  • 01:00
    "Тотем", хорър, САЩ, 2017; реж. Марсел Сармиенто, с Ана О'Райли, Лорънс Пресман, Лиа МакХю, Алисън Каетано, [18+]
  • 02:30
    "Харесай. Сподели. Последвай", хорър, САЩ, 2017; реж. Глен Джерс, с Кeйнън Лонсдейл, Ема Хорват, Нейт Хартли, Майкъл Боутман, [18+]
  • 04:00
    "Признак на живот", хорър - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Еспиноса, с Джейк Джилънхол, Ребека Фъргюсън, Райън Рейнолдс, Хироюки Санада, Ариън Бакър, [15+]
  • 05:10
    "Размяната", комедия, САЩ, 2011; реж. Дейвид Добкин, с Райън Рейнолдс, Джейсън Бейтман, Лесли Ман, Оливия Уайлд, Алън Аркин, [15+]
Пълна програма
  • 00:45
    "В сенките II, 4 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 01:40
    "В сенките II, 5 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 02:40
    "В сенките II, 6 еп.", драма, Румъния, 2017; реж. Богдан Мирика, с Шербан Павлу, Мария Обретин, Дору Ана, Мадалина Краю, Габриел Хюан, [18+]
  • 03:45
    "Всички търсят Кет 2", крими - екшън - комедия, САЩ, 2014; реж. Джон Стокуел, със Скот Меклович, Алфонсо Макули, Уинтър Ав Золи, Ванеса Бранч, Леонардо Нам, [18+]
Пълна програма
  • 01:00
    Underwater Expert
  • 01:15
    Underwater Expert
  • 01:30
    Underwater Expert
  • 01:45
    Underwater Expert
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    Избрано от старите ленти: Сребърната планина (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 01:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 02:00
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 02:30
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 00:00
    Хокей на лед: NHL
  • 02:30
    Голф: Европейски тур
  • 08:30
    Баскетбол: Евролига
  • 10:15
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 01:00
    Max & Ruby
  • 01:25
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:35
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 01:47
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 06:00
    Световна класа "Италия, Венеция, Портофино и Амалфи"
  • 06:50
    Митове и легенди: Язон и аргонавтите
  • 08:15
    Световна класа" В Средиземно море на луксозна яхта"
  • 09:00
    История на Земята - Ядро
Пълна програма
  • 01:00
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 01:45
    Борджиите, сезон 1, еп. 7, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 02:40
    Борджиите, сезон 1, еп. 8, Франция,Германия,Италия,Чехия, политически, 2011
  • 03:50
    Вълци, сезон 1, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

bTV Cinema 01:15
"Черни платна" - сериал, с.3, еп.7
AXN White 01:20
Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
AXN Black 01:20
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016
VOX 01:20
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN 01:20
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Eurosport HD 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Film Plus 01:30
Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
Ring.BG 01:30
Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
BNT HD 01:55
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

Fen TV 01:15
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
AXN White 01:20
Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
AXN Black 01:20
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016
AXN 01:20
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017
ARD 1 01:35
"Дяволското блато" - мистъри трилър, ФРГ, 2017

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}