ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 11:00
    "Последният ловец на вещици" -екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор - Брек Айзнър, актьори - Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др.
  • 13:15
    "Конфликт в малко Токио" - екшън, комедия, драма (САЩ, 1991), режисьор - Марк Лестър, актьори - Долф Лундгрен, Брандън Лий, Кари-Хироюки Тагава, Тиа Карере и др.
  • 15:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 4,5
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 11:00
    "Орденът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Чарлтън Хестън, София Милош, Брайън Томпсън, Бен Крос, Алон Абутбул и др., /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1, 2 епизода
  • 15:30
    "Фаворитът" - екшън с уч. на Уесли Снайпс, Винг Реймс, Питър Фолк, Майкъл Рукър, Джон Седа и др.
Пълна програма
  • 10:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал, директно
  • 12:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (жени), Бад Клайнкирхайм, спускане, директно
  • 13:15
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане, директно
  • 15:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание, директно
Пълна програма
  • 10:45
    Северна комбинация: Световна купа във Вал ди Фиеме, ски скокове, директно
  • 12:00
    Фрийстайл ски: Световна купа, ски крос в Идре, директно
  • 13:30
    Ски бягане: Световна купа в Дрезден, спринт, директно
  • 15:00
    Футбол: Бундеслига, Байер Леверкузен - Байерн Мюнхен
Пълна програма
  • 11:35
    Dew Tour Mountain
  • 12:30
    Crusty Demons: No Borders 12
  • 12:55
    Wild Ride
  • 13:25
    Wild Ride
Пълна програма
  • 11:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 12:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Дартс: Световно първенство 2018, петнадесети ден, финал, повторение
  • 15:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Борусия Д - Реал М
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Манчестър Сити - Шахтьор
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Монако - Порто
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Спартак М - Ливърпул
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма

Сериали

AXN 11:40
Морски детективи; сезон 10, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
Viasat Explorer 11:40
Риболовни войни, сезон 2, еп. 2
e-kids 11:45
Малкия Амадеус - анимационен сериал
Fox Crime 11:50
Комисар Монталбано - девети сезон, еп. 3
AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:45
Спорт
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 12:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм

Всички предавания

Филми

AXN 11:40
Морски детективи; сезон 10, епизод 12, екшън, криминален, САЩ, 2013
Skat+ 11:45
"Разкъсаните окови" - документален филм /повторение/
Diema Family 12:00
"Изпитания на любовта" - романтичен филм с уч. на Катя Вайценбьок, Михаел Рол, Карин Дор, Дитрих Адам и др.
AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
TVT 12:00
Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за природен туризъм)

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}