ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 00:05
    КПП "Борнхолмер щрасе" игрален филм /п/
  • 01:35
    Дейвид Бекъм: В непознатото документален филм /1 част/п/
  • 02:20
    Червената кралица тв филм /3 епизод/п/
  • 03:20
    Как се прави? документална поредица/п/
Пълна програма
  • 01:45
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.10,11
  • 03:30
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 04:00
    "Изчезването" - трилър, психо (САЩ, 1993), режисьор - Жорж Слюицер, актьори - Кийфър Съдърланд, Сандра Бълок, Джеф Бриджис, Нанси Травис и др.
  • 05:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 00:30
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2, 2 епизода
  • 07:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
  • 00:50
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 02:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 02:30
    Рали "Дакар"
  • 03:00
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал
Пълна програма
  • 00:30
    Биатлон: Световна купа (мъже), Руполдинг, щафета
  • 01:25
    Новини
  • 01:30
    Тенис: ATP турнир в Сидни, финал
  • 02:30
    Фрийстайл ски: Световна купа, ски крос в Идре
Пълна програма
  • 00:25
    Ama Motocross Series Highlights
  • 01:20
    Extreme Fighting Championships
  • 02:15
    Extreme Fighting Championships
  • 03:10
    Extreme Fighting Championship
Пълна програма
  • 00:45
    FORMULA E STREET RACERS
  • 01:15
    EUROPEAN DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 01:45
    AFRICA ECO RACE
  • 02:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES BEST OF
Пълна програма
  • 01:30
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 01:45
    Еротичен телепазар
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Амиен - Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение
Пълна програма
  • 01:20
    Италия, Серия А: Ювентус - Рома
  • 03:10
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 02:30
    Жилет коледен футбол
  • 04:30
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 05:00
    Супер лига: Обзор на годината
  • 07:00
    Футболна сутрин
Пълна програма

Сериали

bTV Cinema 01:15
"Черни платна" - сериал, с.3, еп.7
AXN White 01:20
Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
AXN Black 01:20
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016
VOX 01:20
"Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
AXN 01:20
Скорпион; сезон 3, епизод 19, екшън, драма, САЩ, 2017

Всички предавания

Спорт

Eurosport 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Eurosport HD 01:30
Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване
Film Plus 01:30
Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
Ring.BG 01:30
Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
BNT HD 01:55
Арена спорт обзор на деня

Всички предавания

Филми

MGM 01:10
"Престъпник в синьо" - екшън със Стейси Даш, Майкъл Дюрел.
SAT 1 01:10
"Свекървата чудовище" - комедия, САЩ, 2005
Fen TV 01:15
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
AXN White 01:20
Медиум; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2006
AXN Black 01:20
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 7, епизод 20, криминален, екшън, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}