ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 04:50
    Вяра и общество с Горан Благоев /п/
  • 05:05
    Бразди /п/
  • 05:35
    Иде нашенската музика /п/
  • 06:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 03:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 04:00
    "Войни, любов и пица" - с уч. на Шири Апълби, Иъл Подъл, Дан Хедая, Майкъл Бадалуко, Джоана Кантън и др. /п/
  • 06:30
    "Иконостас"
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
Пълна програма
  • 04:40
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 05:30
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 06:30
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 07:30
    Пес патрул - анимация
Пълна програма
  • 02:00
    Повторения
  • 06:30
    Цитати на седмицата
  • 07:00
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
Пълна програма
  • 04:50
    Медиум; сезон 4, епизод 7, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 05:30
    Медиум; сезон 4, епизод 5, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 06:10
    Медиум; сезон 4, епизод 7, криминален, мистерия, САЩ, 2007
  • 07:00
    Най-добрият тунинг; сезон 2, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2012
Пълна програма
  • 05:02
    Лошо куче!: Кучета-клептомани и майстори на измъкването
  • 05:49
    Най-големите и най-лошите: Анаконда
  • 06:36
    Нощ: Прилепи
  • 07:00
    Нощ: Кайман
Пълна програма
  • 03:30
    Повторения
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
Пълна програма
  • 04:45
    "Заглавия, тези, темпераменти"
  • 06:00
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 06:30
    "Вили иска да знае" - детска програма
  • 06:55
    "Знанията те правят ас" - детска програма
Пълна програма
  • 00:00
    Where Is The Party
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
Пълна програма
  • 04:30
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/п/
  • 05:35
    Часът на зрителите /п/
  • 06:05
    Специалитетите на Бабет кулинарно предаване, Франция /34 епизод/п/
  • 06:30
    Планински хроники документална поредица /2 сезон, 5 епизод/п/
Пълна програма
  • 05:00
    Светът е 7 /п/
  • 05:30
    Непозната земя /п/
  • 06:00
    Потребителската кошница /п/
  • 06:30
    Бърколино
Пълна програма
  • 04:56
    The Garfield Show
  • 05:10
    The Garfield Show
  • 05:21
    The Garfield Show
  • 05:35
    The Owl & Co
Пълна програма
  • 04:15
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
  • 06:00
    "Пингвините от Мадагаскар" - анимация
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.4, еп.12,13,14
  • 11:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
Пълна програма
  • 03:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.2
  • 06:00
    "Убийствено влечение" - трилър (Канада, 2015), режисьор - Антъни Лефресне, актьори - Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Малъни Скрофано и др.
  • 07:45
    "Експресно фото" - драма (САЩ, 2002), режисьор - Марк Романек, актьори - Робин Уилямс, Майкъл Вартан, Кони Нилсън, Дилан Смит, Гари Коул и др.
  • 09:45
    "Турбо" - анимация (САЩ, 2013), режисьор - Дейвид Сорън; Озвучаващи актьори: Райън Рейнолдс, Снуп Дог, Пол Джиамати, Самюъл Джаксън, Мишел Родригес, Ричард Дженкинс, Мая Рудолф, Къртууд Смит, Бил Хейдър, Луис Гузмън, Майкъл Пеня, Кен Джонг и др.
Пълна програма
  • 05:00
    "Двама мъже и половина" /п./- сериал
  • 06:00
    "Партньори" - сериал
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.1
  • 08:00
    "Стажанти" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 02:50
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 06:00
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Анджело е върхът
  • 05:10
    Анджело е върхът
  • 05:25
    Анджело е върхът
  • 05:35
    Анджело е върхът
Пълна програма
  • 03:45
    "Не измъчвай патенцето", хорър - трилър, Италия, 1972; реж. Лучо Фулчи, с Флоринда Болкан, Барбара Буше, Томас Милиан, Ирене Папас, Марк Порел, [18+]
  • 05:25
    "Град Лондон", драма - мистерия, САЩ, 2016; реж. Дерик Борт, с Даниъл Хътълстоун, Дъгрей Скот, Наташа МакЕлън, Джонатан Рийс Майърс, Том Хюз, [12+]
  • 07:00
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
  • 08:35
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
Пълна програма
  • 04:25
    "Викторианска готика ІІІ, 4 еп.", хорър - драма, САЩ, 2016; реж. Тоa Фрейзър, с Джош Хартнет, Тимъти Далтън, Ева Грийн, Рийв Карни, Хари Трийдауей, [18+]
  • 05:10
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 07:00
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 09:15
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": Хранещи и ядящи", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Дестъни Клеър, Моника Долан, Рита Тъшингам, Монсерат Ломбард, Том Хюз, [15+]
Пълна програма
  • 05:00
    Amanpour
  • 05:30
    African Voices
  • 06:00
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 06:30
    Inside Africa
Пълна програма
  • 04:00
    "Наследство" - романтичен филм с уч. на Ксавер Хътър, Елизабет Бьом, Дейвид Си. Бънърс, Хелмут Бергер и др., /п/
  • 06:10
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
Пълна програма
  • 02:40
    Еротичен телепазар
  • 06:00
    "Перфектната кола" - риалити, сезон 2
  • 06:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1, /п/
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 6, 3 епизода
Пълна програма
  • 05:00
    Да продадеш колата си: Ford Mustang GT от 1988
  • 06:00
    Да продадеш колата си: Chevy Corvair от 1963
  • 07:00
    Как са го направили?: Космическа совалка/Увеселително влакче/ Маса за билярд
  • 07:30
    Мъжете от Юкон: Ва банк
Пълна програма
  • 05:00
    Как са го направили?: Епизод 20
  • 05:24
    Фабрика за храна: САЩ: Дъвчаща магия
  • 05:48
    Фабрика за храна: САЩ: Чуден сос
  • 06:12
    Фабрика за храна: САЩ: Бързи понички
Пълна програма
  • 04:45
    Бранди и господин Уискърс
  • 05:05
    Стридок
  • 05:30
    Псевдокотка
  • 05:45
    Псевдокотка
Пълна програма
  • 05:00
    "Историята на математиката"
  • 06:00
    "Историята на математиката"
  • 07:00
    "Всичко за децата"
  • 07:30
    "Всичко за децата"
Пълна програма
  • 07:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Диви сърца - 20 еп. - Сериал
  • 06:00
    Диви сърца - 21 еп. - Сериал
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
Пълна програма
  • 07:15
    Спорт
  • 07:22
    Култура 1
  • 07:41
    Анализи
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
Пълна програма
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане
  • 07:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 07:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
Пълна програма
  • 05:00
    Фрийстайл ски: Световна купа, ски крос в Идре
  • 06:00
    Сноуборд: Световна купа, Сноумас, half pipe
  • 07:00
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
  • 08:00
    "По пътя към Пьончан"
Пълна програма
  • 00:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 6
  • 06:05
    Призраци от автоморгата, сезон 5, еп. 3
  • 07:00
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 3
  • 07:45
    Каубои в студени води, сезон 4, еп. 4
Пълна програма
  • 05:00
    Night Of The Jumps
  • 05:55
    Lost Prophets 1
  • 07:00
    Crusty Demons: No Borders 13
  • 07:25
    Wild Ride
Пълна програма
  • 05:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, премиера/
  • 05:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
Пълна програма
  • 05:00
    Особени жилища
  • 06:00
    Ловци на къщи
  • 06:30
    Ловци на къщи
  • 07:00
    Ловци на къщи
Пълна програма
  • 04:20
    Имало едно време - седми сезон, еп. 1
  • 05:10
    Будни цяла нощ - втори сезон, еп. 11
  • 05:40
    Американска съпруга - първи сезон, еп. 1
  • 06:00
    Домашна кухня с Джейми Оливър - първи сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 04:40
    Спасителен полет - втори сезон, еп. 8
  • 05:05
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 2
  • 06:00
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 14
  • 06:45
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 04:45
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 07:00
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 08:55
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 04:35
    Конспирация, сезон 1, еп. 2
  • 05:35
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 1
  • 06:35
    Времето, което промени света, сезон 1, еп. 7
  • 07:00
    Изгубеният град на гладиаторите
Пълна програма
  • 04:25
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Проучванията досега
  • 05:10
    Планинари: Право по рождение
  • 05:50
    Планинари: Само силните оцеляват
  • 06:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 05:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, обзор '2017
  • 06:00
    Документален филм
  • 07:00
    Киноложка изложба
  • 07:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 05:00
    "Томас и приятели"
  • 05:25
    "Строителят Боб"
  • 05:50
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври "
  • 06:00
    "Строителят Боб"
Пълна програма
  • 00:30
    06:30 - Повторения
  • 06:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 07:00
    "Офанзива" с Любомир Огнянов/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 03:55
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 05:15
    "Пратката" - екшън / криминален филм с Джоана Касиди, Денис Франц.
  • 07:00
    "Греховен живот" - драма с Раул Хулия, Мириъм Колън, Хосе Ферер, Хенри Дароу.
  • 08:50
    "Почти комедия" - комедия с Росана Аркет, Ерик Робъртс, Меър Уинингъм, Стивън Тоболовски.
Пълна програма
  • 04:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 05:30
    EUROPEAN DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 06:00
    EUROPEAN DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 06:30
    MICHELIN LE MANS CUP
Пълна програма
  • 04:00
    Само хитове - маратон
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 04:00
    Solo 1D Boys: MTV Top 10
  • 05:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 06:00
    Hot Right Now!
  • 07:00
    The Vamps: MTV Live Stage
Пълна програма
  • 00:00
    All Night Session
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 05:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 7
  • 05:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 8
  • 06:00
    Животински лудории, сезон 1, еп. 9
  • 06:30
    Животински лудории, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 04:55
    Уличен Гений, еп. 14
  • 05:15
    Тайнствени досиета 2, еп. 9
  • 05:35
    Голямата картина с Кал Пен, еп. 11
  • 06:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
Пълна програма
  • 04:55
    Светът на дивото, еп. 13
  • 05:15
    Светът на дивото, еп. 12
  • 05:40
    Човек срещу природа, еп. 9
  • 06:00
    Светът на дивото, еп. 13
Пълна програма
  • 03:15
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Мидълзбро - Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Монпелие - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Новини
  • 05:10
    "Гении и злодеи"
  • 05:35
    Комедия "Трембита"
  • 07:20
    "Смешки. ПИН-код"
Пълна програма
  • 05:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 05:05
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
  • 06:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:05
    "Планета Фолк" - българска народна музика
Пълна програма
  • 04:30
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 05:30
    "Росна китка" - музика за настроение
  • 06:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 06:40
    "Росна китка" - музика за настроение
Пълна програма
  • 04:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 06:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 06:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 07:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 04:45
    ran: Американски футбол от НФЛ студио
  • 06:55
    "По приятелски" - комедиен сериал
  • 07:55
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 05:00
    Дивата муха
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Атлетико М - Челси
Пълна програма
  • 01:55
    "Адвокати на мъртъвците: Съдебните медици правят разкрития" - поредица
  • 05:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
Пълна програма
  • 04:40
    Сериал: "Следствени тайни"
  • 05:25
    Сериал: "Красив живот"
  • 07:00
    Вести
  • 07:30
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 05:00
    Документален екран
  • 06:00
    "Скенер"
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Детски филми
Пълна програма
  • 03:45
    "Час пик" - екшън комедия, САЩ, 1998
  • 05:50
    "Островът на изгубените души" - фентъзи филм, ФРГ, 2007
  • 06:45
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:45
    "Забавният свят на котките" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 04:15
    "Кръшно хоро, нашенско" - неделен поздравителен концерт /повторение/
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 00:00
    Футбол от Висшата лига
  • 07:30
    Висшата лига в аванс
  • 08:00
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 08:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 01:25
    Infomercials
  • 07:05
    Benjamin Blumchen
  • 07:35
    Noddy, der kleine Detektiv
  • 07:45
    Noddy, der kleine Detektiv
Пълна програма
  • 04:00
    Избрани предавания на Телемедиа
  • 06:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал -56епизод
  • 07:00
    Детски свят: Уинкс - анимация
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 01:00
    We Love Music
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
Пълна програма
  • 04:48
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Силата на момичетата
  • 05:12
    Кралят на тортите: Торта с формата на акула, скутер и миризлива риба
  • 05:36
    Кралят на тортите: Тоалетни и платове
  • 06:00
    Кралят на тортите: Торта "въздушен балон" и малки щастливи сладкари
Пълна програма
  • 05:00
    Професия турист
  • 05:30
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 06:00
    Пещерата
  • 06:30
    Алпи - една мечта по-малко
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 05:00
    Мистерии в замъка
  • 06:00
    Мистерии в замъка
  • 07:00
    Търсене на дом по света
  • 07:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 03:00
    Преследваният, САЩ, екшън/криминален/трилър, 2003
  • 06:20
    Синьо увлечение 2, Южна Африка,САЩ, драма/романтичен/спортен, 2011
  • 08:05
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 09:55
    Горещи палки, Франция,Великобритания,САЩ, екшън/комедия, 2007
Пълна програма
  • 04:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 05:30
    "Едуард VIII - любимият крал на нацистите" - документален филм
  • 06:30
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история (повторение)
  • 08:30
    "Какво е да ти пука за Земята?" - забавно-информационно предаване
Пълна програма
  • 04:45
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 12
  • 05:10
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 43
  • 05:35
    Менюто днес - четвърти сезон, еп. 44
  • 06:00
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 01:00
    VH1 микс
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 04:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
  • 06:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
Пълна програма
  • 01:05
    "Медици детективи: Тайните на съдебната медицина" - криминален сериал
  • 06:20
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Сериен филм /п/
  • 06:00
    Eкология
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
Пълна програма
  • 04:45
    Ръш - първи сезон, еп. 5
  • 05:35
    Семейство Симпсън - дватесет и първи сезон, еп. 20
  • 06:00
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 1
  • 06:25
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 00:00
    Club MTV!
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
Пълна програма
  • 05:00
    TOP MODELS
  • 05:30
    TOP MODELS
  • 05:55
    F-PARTIES
  • 06:00
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 01:00
    Non-Stop Hits
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 04:15
    "Съдебни медици" - 12 и 13 еп.
  • 05:05
    "Медицински сестри" - 32 и 33 еп.
  • 06:00
    "Богата булка, бедна булка" - 13 еп.
  • 07:00
    "Съдия Джуди" - 7 и 8 еп.
Пълна програма
  • 05:00
    Новини, спорт и времето
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 04:55
    Рыбалка без границ
  • 05:20
    Блондинка на охоте
  • 05:50
    Мастер-класс
  • 06:00
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 00:20
    "Спаркъл: Соул дива" - драма с уч. на Уитни Хюстън, Джордин Спаркс, Кармен Ехого, Дерек Люк, Майк Епс, Сийло Грийн и др., /п/
  • 06:00
    "Последен шанс за любовта" - романтичен филм с уч. на Джеси Хътч, Аликс Анджелис, Томас Будоа, Ейприл Боулби и др., /п/
  • 07:40
    "Не-приятели" - комедия с уч. на Бела Торн, Зендая, Мери Маусер, Ник Робинсън, Стефани Скот, Конър Прайс и др., /п/
  • 09:50
    "Джуманджи" - приключенски с уч. на Робин Уилямс, Джонатан Хайд, Кирстен Дънст, Брадли Пиърс, Бони Хънт, Биби Нюуърт, Дейвид Алън Гриър, Патриша Кларксън, Адам Хан-Бърд, Лора Бънди и др.
Пълна програма
  • 04:45
    Moonshiners: Moonshine Treasure Hunt
  • 05:30
    Must Love Cats: Episode 10
  • 06:15
    Must Love Cats: Episode 11
  • 07:00
    Must Love Cats: Episode 8
Пълна програма
  • 05:00
    WEATHER FORECAST
  • 05:05
    FIGURES OF SPEECH
  • 05:20
    ENGLISH 911
  • 05:25
    3WAYS2
Пълна програма
  • 05:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 05:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 06:00
    Надпревара в супермаркета
  • 07:00
    Пътешествие с Джи Гарвин
Пълна програма
  • 04:55
    Опасният Хенри
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 05:00
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
  • 06:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Венген, спускане
  • 07:00
    "По пътя към Пьончан"
  • 07:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Руполдинг, щафета
Пълна програма
  • 04:45
    "Логан: Върколакът", екшън - драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Манголд, с Хю Джакман, Патрик Стюарт, Дафне Кийн, Бойд Холбрук, Стивън Мърчант, [18+]
  • 05:35
    "Воден ефект", романтична комедия, Франция, 2016; реж. Солвей Анспах, Жан-Люк Геже, с Флоранс Лоаре Каи, Самир Гуезми, Дида Йонсдотир, Филип Ребо, Естебан, [12+]
  • 07:00
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 08:55
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Urban TV
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 04:50
    Calimero
  • 05:05
    Art Attack
  • 05:30
    HENRY HUGGLEMONSTER
  • 05:45
    Henry Hugglemonster
Пълна програма
  • 04:55
    Опасният Хенри
  • 05:15
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 05:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 06:00
    Дора Изследователката
Пълна програма
  • 03:00
    All Night Long!
  • 07:00
    Smells Like The 90s
  • 13:00
    Smells Like The 90s
  • 19:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 04:25
    Murder By Numbers: Run From The Devil
  • 05:20
    Murder By Numbers: Run From The Devil
  • 06:10
    Forbidden: Dying for Love: Lone Star Lust
  • 07:00
    California Investigator: Gambling on Love
Пълна програма
  • 05:00
    Top: Sexy Calendars
  • 05:30
    After Game: Carl Fogarty
  • 06:00
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 06:25
    Star Rated: Endorsements
Пълна програма
  • 04:55
    NASCAR Outdoors
  • 05:20
    NASCAR Outdoors
  • 06:00
    Familiar Waters
  • 06:25
    Familiar Waters
Пълна програма
  • 04:25
    Проклятието на остров Оук (специални епизоди): Проучванията досега
  • 05:10
    Планинари: Право по рождение
  • 05:50
    Планинари: Само силните оцеляват
  • 06:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 05:00
    Невероятният д-р Пол, еп. 5
  • 05:45
    Хроники на дивото, еп. 10
  • 06:05
    Царе на риболова, еп. 10
  • 07:00
    Царе на риболова, еп. 11
Пълна програма
  • 03:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 05:30
    "Костенурките Нинджа" - анимация
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 07:00
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Тоталкар; сезон 1, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 10:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 05:00
    Телешоп
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Профилиране; сезон 4, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
Пълна програма
  • 05:00
    Ловецът на убийци: Метал о метал
  • 06:00
    Първите 48 часа: Смъртоносни лъжи/Остани долу
  • 07:00
    Първите 48 часа: Другата съпруга
  • 08:00
    На живо: Полицейски патрул: Епизод 14
Пълна програма
  • 04:05
    Бръсначът
  • 06:20
    Приключенията на Палечко и Палечка
  • 07:55
    Момчета и момичета
  • 09:50
    Рай
Пълна програма
  • 05:00
    "Израиль за неделю"
  • 06:00
    Мультфильмы
  • 07:00
    Худ.фильм "В дебрях, где реки бегут..." 12+
  • 08:30
    "Американский ликбез" Нью-Йорк
Пълна програма
  • 05:00
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /1 част
  • 05:30
    Класическа музика: Музикални празници "Емил Чакъров" - Бургаска филхармония
  • 06:00
    "Златен кестен 2004" - Гала-вечер /2 част
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Гласове от Златоград" /1 част
Пълна програма
  • 04:50
    Nitro Circus
  • 05:15
    Nitro Circus
  • 05:40
    Jackass
  • 06:05
    Jackass
Пълна програма
  • 04:38
    What's Mine Is Mine! (18+)
  • 05:19
    Toying Around In Her Stockings (18+)
  • 05:39
    Roses Are Red, Angelika Black (18+)
  • 06:00
    Dreamy Pleasures (18+)
Пълна програма
  • 03:15
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier - повторение)
  • 08:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - полуфинали (WTA Premier)
  • 12:00
    Тенис: Sydney International, Сидни - финал (WTA Premier)
  • 14:30
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Кардиф, Уелс - финал (повторение)
Пълна програма
  • 05:00
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
  • 05:30
    Световна купа по биатлон: щафета /мъже/
  • 07:00
    Арена спорт обзор на деня
  • 07:30
    Формула Е: Пилоти на пътя магазинно предаване /5 епизод/
Пълна програма
  • 02:40
    От сенките
  • 06:45
    Симарон Стрип
  • 08:00
    Симарон Стрип
  • 09:55
    Мечо Пух
Пълна програма
  • 05:20
    Седмичен обзор - п
  • 05:55
    ч.- Прогноза за времето и агропрогноза
  • 06:00
    Документален филм - повторение
  • 06:40
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 05:00
    Авиатори 1/12
  • 05:30
    Авиатори
  • 06:00
    За островите и хората: Сумба
  • 07:00
    Великият глад на Мао
Пълна програма
  • 05:30
    Bangkok Fight Night
  • 07:15
    Taekwondo
  • 07:35
    WUSHU Championship
  • 07:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 04:00
    Изгубени в Пекин
  • 07:10
    Многодетен баща: По японски
  • 08:30
    Търсачът на съкровища Тимбър
  • 10:00
    Индианецът
Пълна програма
  • 06:22
    Under The Above
  • 07:00
    Hooters Snow Angels 2011
  • 08:00
    World of X Games 2015
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 04:00
    Военновременна ферма (8)
  • 05:25
    Разследване на самолетни катастрофи от времето на Втората световна война (3)
  • 06:15
    Загадки в музея (30)
  • 06:59
    END
Пълна програма
  • 05:00
    Слънчева Трявна
  • 05:30
    Рай на края на земята
  • 06:00
    Светлината на Холандия
  • 07:00
    Чепеларе - Смисълът на живота
Пълна програма
  • 04:45
    InterMezzo
  • 06:00
    InterMezzo
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Roger Norrington, Arabella Steinbacher and the Orchestre symphonique de Montreal : Schumann and Brahms
Пълна програма
  • 02:15
    Край на програмата
  • 08:00
    Волейбол: Втори полуфинален мач за Купата на България, повторение
  • 10:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 27-и епизод,
  • 11:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    "Операция Айсберг: Раждането на един берг" - 1 еп., документален филм
  • 08:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - полуфинали (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд - финал (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:30
    "Екстремни серии по ветроходство" - 8 еп., спортно-обзорно предаване
Пълна програма
  • 03:00
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 08:00
    Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Суонси Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 04:25
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
  • 05:20
    Не само едно убийство: Да избягаш от дявола
  • 06:10
    Забранено: Гладни за любов: Страст в Тексас
  • 07:00
    Калифорнийски следовател: Да заложиш на любовта
Пълна програма
  • 05:00
    най-доброто от Спорно за спорта" с Кирил Веселински, 1 част
  • 05:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 06:00
    "Хайд Парк", дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п)
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
Пълна програма
  • 05:00
    Ловна треска - Обратно в Мадярбанхедьеш
  • 05:30
    Пейтер Пал Халми - Лов в Чехия
  • 06:00
    Ловна треска - Групов лов в Орманшаг
  • 06:30
    Риболов без граници - За платики през дупката
Пълна програма
  • 03:05
    "Мартфюйското чудовище", психотрилър, Унгария, 2016; реж. Арпад Шопшич, с Петер Барнай, Карой Хайдук, Жолт Ангер, Габор Язберени, Жолт Трил, [18+]
  • 05:40
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 07:00
    "Овцата Шон II, 33 - 36 еп.", анимация, Великобритания, 2009; реж. Кристофър Садлър, [0+]
  • 07:30
    "Уолъс и Громит: Прекрасен излет", анимация, Великобритания, 1989; реж. Ник Парк, [0+]
Пълна програма
  • 04:50
    "Централа Берлин ІІ, 9 еп.", шпионски трилър, САЩ, 2017; реж. Джузепе Капотонди, с Ричард Армитидж, Рис Айфънс, Ричард Дженкинс, Лийланд Орсър, Мишел Форбс, [15+]
  • 05:25
    "Ярки светлини: В главните роли Кари Фишър и Деби Рейнълдс", документален - биография, САЩ, 2016; реж. Алексис Блум, Фишър Стивънс, с Деби Рейнълдс, Кари Фишър, Тод Фишър, Грифин Дън, [12+]
  • 07:00
    "Непобедимият (2006)", биографична драма, САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
  • 08:45
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
Пълна програма
  • 05:00
    Style Codes
  • 05:15
    Style Codes
  • 05:30
    Designer Collections
  • 05:45
    Designer Collections
Пълна програма
  • 00:00
    Нощна програма на ТВТ (Галерия България)
  • 06:50
    ТВТ представя България - документален филм на ТВТ
  • 07:00
    В самобитния свят на Странджа (образователен филм за туристически маршрут)
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 04:30
    Хокей на лед: NHL
  • 07:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Баскетбол: Еврокупа
Пълна програма
  • 04:30
    Футбол: Руска Премиер лига 20 кръг
  • 09:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 09:30
    Хокей на лед: NHL
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 04:45
    Max & Ruby
  • 05:05
    Nella the Princess Knight
  • 05:25
    Nella the Princess Knight
  • 05:50
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 06:00
    Световна класа "Франция-луксозна ваканция"
  • 06:50
    Симфония на почвата
  • 09:00
    Алгарв
  • 10:00
    Класически коли
Пълна програма
  • 04:40
    Блудници, сезон 1, еп. 5, Великобритания,САЩ, политически, 2017
  • 05:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 7, САЩ, военен, 2014
  • 06:15
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 8, САЩ, военен, 2014
  • 07:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 05:05
Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 4
Fox Life 05:10
Американска съпруга - първи сезон, еп. 8
Utilisima 05:10
Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
Viasat History 05:15
Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
Viasat Nature 05:25
Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 05:00
Новини, спорт и времето
Film Plus HD 06:40
Тенис: Карен Качанов - Хуан Мартин Дел Потро (ASB Classic, Оукланд; 2018 ATP WORLD TOUR 250 - IV четвъртфинал, повторение)
Mtel Sport 1 05:30
Автомобилизъм: Австралийски суперкарс шампионат 14 кръг
BNT HD 06:20
Световна купа по биатлон: преследване /мъже/

Всички предавания

Филми

RTVi 05:00
Документален екран
Skat+ 05:00
"Княз Борис І - Покръстителят" - документален филм
VTV 05:00
Сериен филм /п/
HBO 05:05
"Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]
HBO HD 05:05
"Дългият път на Били Лин", военна драма, САЩ, 2016; реж. Анг Лий , с Джо Алуин, Кристен Стюарт, Крис Тъкър, Гарет Хедлънд, Вин Дизел, [15+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания



{START_COUNTER}