ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 12:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 40
Пълна програма
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Invest/Or с Йордан Кирилов / п./
  • 15:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 11:25
    Незабравимо; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2013
  • 12:25
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 10, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:30
    Откуп; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2017
  • 14:25
    Скорпион; сезон 2, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 10
  • 12:50
    Царицата на лъвовете: Епизод 1
  • 13:45
    Най-големите и най-лошите: Диви прасета
  • 14:40
    Най-дивата Латинска Америка: Венецуела
Пълна програма
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване,
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
  • 12:00
    Местно време /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
  • 12:45
    Потребителската кошница /п/
Пълна програма
  • 11:10
    Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes
  • 12:10
    The Tom and Jerry Show
  • 12:16
    The Tom and Jerry Show
  • 12:23
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.13
  • 13:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.8
Пълна програма
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.13,14
  • 13:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 14:30
    "Предчувствие" - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори -  Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
  • 16:30
    "Ритъмът на греха" - драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор -Триш Си, актьори - Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард,
Пълна програма
  • 10:00
    "Лора от сутрин до вечер" - приключенски (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев, Ива Гочева, Георги  Петров, Антонина Ковечева, Мартен Роберто, Юлиан Ковалевски и др.
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Изкушение" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:50
    Време за приключения
  • 12:00
    Време за приключения
  • 12:10
    Време за приключения
  • 12:25
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 10:20
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 12:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 14:05
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 16:00
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 12:10
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 13:45
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 15:10
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Кралска връзка" - комедия с уч. на Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Заседнали в калта
  • 14:00
    Спешно отделение за автосервизи: Автосервиз "Grapevine Automotive"
Пълна програма
  • 11:26
    Бъдещето на...: Приключенията
  • 12:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 13:02
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
  • 13:26
    Фабрика за храна: САЩ: В изварата е истината
Пълна програма
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 11:45
    "Да изобретяваме"
  • 12:10
    "Да изобретяваме"
  • 12:35
    "Фокуси"
  • 12:50
    "Фокуси"
Пълна програма
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 158 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 12:45
    Международни събития
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 16:45
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 14:45
    Рали рейд: Africa Eco Race
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 2, директно
Пълна програма
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 8
  • 13:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
  • 13:45
    Дивото зове, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
  • 14:20
    Monster Jam
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
Пълна програма
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 20
  • 12:25
    Шантав петък - игрален филм, еп. 1
  • 14:15
    Поднови или продай - риалити, еп. 19
  • 14:40
    Поднови или продай - риалити, еп. 20
Пълна програма
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 21
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
  • 13:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
  • 15:15
    Д-р Розууд - първи сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:40
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 14:10
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 15:40
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 17:05
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
Пълна програма
  • 11:10
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 2
  • 14:15
    Вълци, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 13:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 29 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 10 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 11:55
    "Кайю"
  • 12:25
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
  • 12:20
    Време, календар, хороскоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 11:50
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
  • 13:50
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 15:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
  • 17:00
    "Танцьори" - драма с Михаил Баришников, Алесандра Фери.
Пълна програма
  • 11:30
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
  • 12:45
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
  • 13:45
    BISHOP GARAGE
Пълна програма
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 14:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 12:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 12:25
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
  • 12:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 11:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 14:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 10
Пълна програма
  • 11:40
    Особняци и чудаци, еп. 2
  • 12:25
    Особняци и чудаци, еп. 1
  • 13:10
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 14:00
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Рен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:05
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 11:55
    "Град Ориндж" - комедия, САЩ, 2002
  • 13:30
    "Силна година" - комедия, САЩ, 2011
  • 15:35
    "В окото на бурята" - екшън трилър, САЩ, 2014
  • 17:05
    "Неудържим" - екшън драма, САЩ, 2010
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Лацио - Торино
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 16:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 14:20
    "Бялата гвардия"
  • 15:50
    "Културната революция"
  • 16:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Годишни фолклорни награди 2017
  • 12:15
    Посланик на културата - док. филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
  • 12:55
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 13:25
    Sally Bollywood
Пълна програма
  • 10:30
    Игрален филм-Мацки параноички - Испания, 2015, Режисьор: Педро дел Санто
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Концерт на Рейнбоу
Пълна програма
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
Пълна програма
  • 11:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
  • 12:00
    Бутик за булки с извивки: Карън Р.
  • 12:30
    Бутик за булки с извивки: Карън Н.
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Епизод 7
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 12:30
    Виж България - Дупница, градът на фармацията
  • 13:00
    Българска кухня и напитки
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:45
    Операция "Спасение", Австралия,САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 12:55
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 14:35
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 16:05
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
Пълна програма
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
Пълна програма
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 4
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 9
  • 13:00
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Два дни и една нощ", драма , Белгия/Франция/Италия, режисьори: Жан-Пиер Дарден, Люк Дарден; участват: Марион Котияр, Фабрицио Ронджоне, Катрин Сале, Батист Сорнен/п/
  • 14:00
    Eкология
Пълна програма
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 15
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 2
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:55
    FASHION WEEK
  • 12:00
    SWIMWEAR
  • 12:25
    F-PEOPLE
  • 12:30
    SWIMWEAR
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 11:35
    "На косъм" - 17 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 151 и 152 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3053 еп.
  • 13:15
    "В бойна готовност" - 1 еп.
Пълна програма
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Трофеи
  • 12:50
    Нож-помощник
  • 13:05
    Природа мужской кухни с Сержем Марковичем
Пълна програма
  • 11:00
    "Сейф" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Кейтрин Чан, Робърт Джон Бърк, Джеймс Хонг и др., /п/
  • 13:20
    "Елизиум" - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др., /п/
  • 15:30
    "Бурлеска" - мюзикъл с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
Пълна програма
  • 11:30
    Moonshiners: Secret Summit Part 1
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 12
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Did We Get Here?
  • 13:45
    Cake Boss: Motorcycles, Manhattanites & Misbehaving
Пълна програма
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 16:45
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
Пълна програма
  • 11:40
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 14:10
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 15:40
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
  • 17:05
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
  • 12:45
    Sofia the First
  • 13:10
    Sofia the First
Пълна програма
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:40
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:05
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: The Long Road Home
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Country Killing
  • 14:40
    Missing in Maui: A Disappeared Special
Пълна програма
  • 11:55
    The Burning Issue: Football
  • 12:20
    The Truth About...: Logos and Mascots
  • 12:50
    Star Rated: Endorsements
  • 13:15
    Top: Mascots in Sport
Пълна програма
  • 11:50
    Fishing Edge
  • 12:15
    Speargun Hunter
  • 12:40
    Speargun Hunter
  • 13:05
    Speargun Hunter
Пълна програма
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 13:00
    Американски антиквари: Сладкият ми форд
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 10
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 40
Пълна програма
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 15:05
    Тоталкар; сезон 4, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Първите 48 часа: Стари рани
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Убийците мошеници
Пълна програма
  • 10:35
    Хелън
  • 12:55
    Увлечението
  • 14:45
    Семейство Джоунс
  • 16:40
    Измишльотини
Пълна програма
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
  • 14:00
    Док.фильм "Неизвестная планета"
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - Гала-концерт /2 част
Пълна програма
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 11:53
    I'm The One You Need (18+)
  • 12:19
    Power Play (18+)
  • 12:38
    What's Mine Is Mine! (18+)
  • 13:02
    La Copine De Manu (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 11:55
    Музикална пауза
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 12:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 11:30
    Кулинарна палитра
  • 12:00
    Около света в 80 острова 1
  • 12:30
    Около света в 80 острова 2
  • 13:00
    Шамже Кола
Пълна програма
  • 11:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:20
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 16:22
    Under The Above
  • 17:00
    World of X Games 2015
  • 18:00
    Custom
Пълна програма
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (1)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (5)
  • 14:10
    Зоопаркът - Дъблин (6)
Пълна програма
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
  • 12:30
    Виж България - Черно море и околностите
  • 13:00
    Шипка
Пълна програма
  • 10:50
    Parade and Frontier by Crystal Pite, Nederlands Dans Theatre company
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Верея - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 19:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имало ли е Давидово царство?" - 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 19-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Дългият път към дома
  • 12:50
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Убийства в провинцията
  • 14:40
    Изчезнали: специално издание - Изчезнала в Мауи
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 10:45
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 12:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 14:30
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 11 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:55
    "Аферата ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 11:45
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 2 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 13:30
    "Секси мамче I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
  • 14:05
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 15:40
    "След риалити шоуто", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Дейвид Андерсън, с Матю Морисън, Сара Чалк, Джон Доoр, Лора Бел Бънди, Хуан Пабло Ди Паче, [12+]
Пълна програма
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    До смарагдовите извори на Марица (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ 135 епизод
  • 15:55
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 4 кръг
  • 13:55
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 2 епизод
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
  • 12:40
    Shimmer and Shine
  • 13:00
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 11:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 12:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 3, Испания, иторически/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
bTV Comedy 12:00
"Закотвени" - сериал
bTV Lady 12:00
"Част от мен" - сериал
Viasat History 12:00
Конспирация, сезон 1, еп. 8
Viasat Explorer 12:05
Риболовни войни, сезон 2, еп. 3

Всички предавания

Спорт

Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис
Ring.BG 12:00
УЕФА Шампионска лига: Шахтьор Д - Хофенхайм
Film Plus 12:00
Тенис: Toray Pan Pacific Open, Токио - финал (WTA Premier - повторение)

Всички предавания

Филми

Diema Family 12:00
"Изпитания на любовта" - романтичен филм с уч. на Катя Вайценбьок, Михаел Рол, Карин Дор, Дитрих Адам и др.
AXN White 12:00
Любов в спешното отделение; сезон 1, епизод 4, комедия, романтичен, Турция, 2015
TVT 12:00
Без пътека. Пещерата на отшелника (образователен филм за природен туризъм)
HBO3 12:10
"Панаир на суетата І, 3 еп.", историческа драма, Великобритания, 2018; реж. Джеймс Стронг, с Оливия Куук, Том Бейтман, Джони Флин, Мартин Клунс, Клаудия Джеси, [12+]
Cinemax 2 12:15
"Хочелага: Земята на душите", историческа драма, Канада, 2017; реж. Франсоа Жирар, със Самьон, Венсан Перес, Раул Трухийо, Уахиакерон Жилбер, Емануел Шварц, [12+]

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}