ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 40
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:30
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Незабравимо; сезон 2, епизод 7, драма, САЩ, 2013
  • 12:25
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 10, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:30
    Откуп; сезон 1, епизод 10, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивата Латинска Америка: Венецуела
  • 11:00
    Братя в блатата: Образец за лошо поведение
  • 11:28
    Братя в блатата: Гръмотевици и капани за алигатори
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 10
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване,
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване,
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:30
    През коридорите на времето: "Сами ли сме?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 2 епизод /п/
  • 11:15
    Земята е само една Лекар на дивите животни /п/
  • 11:35
    Световно наследство Ангра ду Ероижму /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 10:55
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Tom and Jerry Meet Sherlock Holmes
  • 12:10
    The Tom and Jerry Show
  • 12:16
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, еп. 4
  • 11:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.22
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.13
  • 13:00
    "Труден за убиване" - екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор - Брус Малмът, актьори - Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др.
Пълна програма
  • 09:15
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.13,14
  • 13:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.4
  • 14:30
    "Предчувствие" - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори -  Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Лора от сутрин до вечер" - приключенски (България, 2011), режисьор - Димитър Коцев-Шошо, актьори - Милена Николова-Миленита, Христо Петков, Димо Алексиев, Ива Гочева, Георги  Петров, Антонина Ковечева, Мартен Роберто, Юлиан Ковалевски и др.
  • 12:00
    "Кухня" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Изкушение" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:20
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 12:00
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 14:05
    "Нощ се спуска над Манхатън", криминална драма, САЩ, 1996; реж. Сидни Лъмет, с Анди Гарсия, Иън Холм, Джеймс Гандолфини, Лена Олин, Ричард Драйфус, [15+]
  • 16:00
    "Кралица Кристина", биографична драма, Финландия, 2015; реж. Мика Каурисмаки, с Малин Буска, Сара Гадон, Майкъл Нюквист, Лукас Браянт, Лаура Бирн, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 12:10
    "Ангел унищожител", комедийна драма, Мексико, 1962; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Енрике Рамбал, Жаклин Андере, Енрике Рамбал, Клаудио Брук, [12+]
  • 13:45
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 15:10
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 09:30
    "Дали е любов"- романтична комедия с уч. на Джила фон Вайтершаусен, Фритц Вепер, Ева-Мария Грайн фон Фридъл, Ернст Станковски и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Кралска връзка" - комедия с уч. на Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Драга фамилия" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 3
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 11
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Нисан скайлайн
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Заседнали в калта
Пълна програма
  • 10:38
    Космосът на показ: Епизод 1
  • 11:26
    Бъдещето на...: Приключенията
  • 12:14
    Ловци на митове: Специални видео игри
  • 13:02
    Как са го направили?: Дъвка/ Рибарски кукички/ Леголанд
Пълна програма
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Имението "Евърмур"
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 16:45
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 14:45
    Рали рейд: Africa Eco Race
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 2, директно
Пълна програма
  • 10:40
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 3
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 1, еп. 8
  • 13:00
    Дивото зове, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 13
  • 11:30
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 19
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 20
  • 12:25
    Шантав петък - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 2
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 21
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 3
  • 13:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 11:40
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 14:10
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 15:40
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 1
  • 11:10
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 3
  • 13:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Мракът
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
Пълна програма
  • 10:00
    Крал сред рибарите – тв поредица, 8 еп.
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 29 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, първи сезон, 10 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 09:50
    "Осмина извън играта" - драма / спортен филм с Джон Кюсак, Клифтън Джеймс.
  • 11:50
    "Вечната музика" - биографичен филм / драма с Ашли Джъд, Кевин Клайн.
  • 13:50
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
  • 15:25
    "Човекът с отговорите" - комедия / романтичен филм с Джеф Даниелс, Лорън Греъм.
Пълна програма
  • 09:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS SEASON BEST OF
  • 11:15
    STOP AND GO
  • 11:30
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
  • 12:30
    AFRICA ECO RACE
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 14:00
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 1
  • 11:05
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 11:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 12:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 6
  • 11:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 5
Пълна програма
  • 10:50
    Невероятната история на един гепард, еп. 1
  • 11:40
    Особняци и чудаци, еп. 2
  • 12:25
    Особняци и чудаци, еп. 1
  • 13:10
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Анже, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Кардиф Сити - Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Рен - Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:30
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 11:00
    "Обратно в играта" - комедиен сериал
  • 11:55
    "Град Ориндж" - комедия, САЩ, 2002
  • 13:30
    "Силна година" - комедия, САЩ, 2011
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Лацио - Торино
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Болоня
  • 14:00
    Италия, Серия А: Наполи - Фиорентина
  • 16:00
    Италия, Серия А: Киево - Рома
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 11:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 14:20
    "Бялата гвардия"
  • 15:50
    "Културната революция"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Годишни фолклорни награди 2017
  • 12:15
    Посланик на културата - док. филм
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:45
    Mister Maker
  • 11:10
    Zip Zip
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:30
    Игрален филм-Мацки параноички - Испания, 2015, Режисьор: Педро дел Санто
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Концерт на Рейнбоу
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Кулата в Пиза, омари и лекции
  • 11:00
    6 дъщери: Почивка за Деня на майката
  • 12:00
    Бутик за булки с извивки: Карън Р.
  • 12:30
    Бутик за булки с извивки: Карън Н.
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Варна - Зовът на цивилизациите
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:45
    Операция "Спасение", Австралия,САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 12:55
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
  • 14:35
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 16:05
    Чикаго, САЩ,Германия,Канада, комедия/криминален/мюзикъл, 2002
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 28
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 11
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 3
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Два дни и една нощ", драма , Белгия/Франция/Италия, режисьори: Жан-Пиер Дарден, Люк Дарден; участват: Марион Котияр, Фабрицио Ронджоне, Катрин Сале, Батист Сорнен/п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 15
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 15
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 2
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 4
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 21 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 17 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 151 и 152 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3053 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Авторевю"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Прикладная ихтиология
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 11:00
    "Сейф" - екшън с уч. на Джейсън Стейтъм, Кейтрин Чан, Робърт Джон Бърк, Джеймс Хонг и др., /п/
  • 13:20
    "Елизиум" - екшън- фантастика с уч. на Мат Деймън, Джоди Фостър, Диего Луна, Хосе Пабло Кантийо, Уилям Фихтнър Алис Брага, Талиса Сото, Майкъл Шанкс, Шарлто Копли и др., /п/
  • 15:30
    "Бурлеска" - мюзикъл с уч. на Шер, Кристина Агилера, Стенли Тучи, Кристен Бел, Алън Къминг, Питър Галахър, Кам Жиганде и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Engineering: Oil Rigs
  • 11:30
    Moonshiners: Secret Summit Part 1
  • 12:15
    Must Love Cats: Episode 12
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Did We Get Here?
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 1
  • 16:45
    Ски полети: Световна купа в Кулм, състезание
Пълна програма
  • 10:05
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 11:40
    "Карибски пирати 2: Сандъкът на мъртвеца", фентъзи - комедия, САЩ, 2006; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Бил Най, [12+]
  • 14:10
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 15:40
    "Холар", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джон Красински, с Джон Красински, Анна Кендрик, Шарлто Копли, Марго Мартиндейл, Ричард Дженкинс, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Lone Star Mystery: A Disappeared Special
  • 11:00
    The Perfect Murder: Murder Well Done
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: The Long Road Home
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be MacGyver
Пълна програма
  • 10:35
    The Burning Issue: Football
  • 11:00
    The Burning Issue: Football
  • 11:30
    The Burning Issue: Football
  • 11:55
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 10:35
    Ultimate Match Fishing
  • 11:00
    Fishing Edge
  • 11:25
    Fishing Edge
  • 11:50
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Мракът
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Боклукът на един…
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Последни залози
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Масонски залози
Пълна програма
  • 10:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 8
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 2
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 5
  • 13:00
    Арестувани зад граница 8, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 40
Пълна програма
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 5, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 29, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 9, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 10:00
    Премиера Неразрешени случаи: Семейството/Упорита улика
  • 11:00
    Първите 48 часа: Стари рани
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Питър Тобин
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Братя по оръжие
Пълна програма
  • 10:35
    Хелън
  • 12:55
    Увлечението
  • 14:45
    Семейство Джоунс
  • 16:40
    Измишльотини
Пълна програма
  • 10:55
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": МФФ Бургас 2008 - Гала-концерт /2 част
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:39
    A Nurse Has Needs (18+)
  • 11:01
    Bodystocking Rubdown 2 (18+)
  • 11:27
    My New Stepmum (18+)
  • 11:53
    I'm The One You Need (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - полуфинали, повторение)
  • 16:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - финал, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 09:15
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 11:00
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: спускане /жени/
  • 12:15
    Световно клубно първенство по футбол: Реал /Мадрид/ - Гремио /Бразилия/ - финал
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Кулинарна палитра
  • 11:30
    Кулинарна палитра
  • 12:00
    Около света в 80 острова 1
Пълна програма
  • 09:10
    Fight Code
  • 11:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:20
    World Series of Boxing - WSB
Пълна програма
  • 04:30
    The Captain and Casey Show
  • 16:22
    Under The Above
  • 17:00
    World of X Games 2015
  • 18:00
    Custom
Пълна програма
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.11
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 10:50
    Parade and Frontier by Crystal Pite, Nederlands Dans Theatre company
  • 12:15
    InterMezzo
  • 13:30
    Rene Jacobs conducts King Arthur by Purcell at the Staatsoper Berlin
  • 16:30
    InterMezzo
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Верея - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Септември, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лудогорец - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Баскетбол: Ню Йорк Никс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 28-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 19-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Изчезнали: специално издание 3
  • 11:00
    Перфектното убийство: Епизод 9
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Дългият път към дома
  • 12:50
    Почти ми се размина: Аз съм Макгайвър
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
Пълна програма
  • 10:45
    "Смелата Ваяна", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 12:30
    "Комарджии", драма, САЩ, 1998; реж. Джон Дал, с Мат Деймън, Едуард Нортън, Гретчен Мол, Джон Малкович, Джон Туртуро, [12+]
  • 14:30
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 11 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:55
    "Аферата ІІ, 1 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Джеси Стоун: Изгубени в Рая", криминална драма, САЩ, 2015; реж. Робърт Хармън, с Том Селек, Лезли Хоуп, Люк Пери, Уилям Дивейн, Глория Рубен, [15+]
  • 11:45
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 2 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 13:30
    "Секси мамче I, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Франки Шоу, с Франки Шоу, Роузи О'Донъл, Мигел Гомес, Александра Мери Раймер, Анна Шанел Раймер, [15+]
  • 14:05
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Бели Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. Белият Улей (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ 147 епизод
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ 135 епизод
Пълна програма
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 4 кръг
  • 13:55
    Тенис: "ATP WT Uncovered" 2 епизод
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 10:55
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 9, Великобритания, иторически/драма, 2014
  • 11:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 12:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}