ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 41
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Q&A - отговори на важните въпроси от политиката с Клара Маринова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
Пълна програма
  • 10:25
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:20
    Незабравимо; сезон 2, епизод 8, драма, САЩ, 2013
  • 12:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 11, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:20
    Откуп; сезон 1, епизод 11, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Ценен екземпляр
  • 11:28
    Братя в блатата: Румсървиз за влечуги
  • 11:55
    Нападения на акули 2
  • 12:50
    Чудовищата на Аляска: Тигърът от Аляска
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    АТАКА в действие
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard BIH
  • 14:30
    3 IN 1
  • 14:45
    Music Arena
Пълна програма
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /10 епизод/
  • 11:25
    Сийбърт анимационен филм
  • 11:40
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница /п/
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Scooby-Doo and the Samurai Sword
  • 12:35
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 12:56
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 11:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп.23
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.14
  • 13:00
    "Борба за справедливост" - екшън, драма, криминален (САЩ, 1991), режисьор - Джон Флин,актьори - Стивън Сегал, Джери Орбах, Джон Легуизамо, Джина Гершон, Джо Чампа, Уилям Форсайт и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.9
Пълна програма
  • 09:30
    "Перлата на Нил"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.15,16
  • 13:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.5
  • 14:45
    "Изклуството да се скатаваш" - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Господин Удкок" - комедия, спортен (САЩ, 2007), режисьор - Крейг Джилеспие, актьори - Били Боб Торнтън, Шон Уилям Скот, Сюзан Сарандън и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Изкушение" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:45
    "Един живот другаде", драма, Франция, 2017; реж. Оливие Пейон, с Изабел Каре, Рамзи Бедиа, Мария Дуплаа, Дилън Кортес, Вирджиния Мендес, [12+]
  • 12:20
    "Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
  • 14:00
    "Да говориш лъжи в Америка", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Гай Фърланд, с Кевин Бейкън, Брад Ренфро, Максимилиан Шел, Калиста Флокхарт, Пол Дули, [12+]
  • 15:45
    "Експрес до Маракеш", приключенска комедия, Италия, 1989; реж. Габриел Салваторес, с Диего Абатантуоно, Фабрицио Бентивольо, Кристина Марсилач, Джузепе Чедерна, Джиджо Алберти, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Парцален съюз", комедийна драма, Русия, 2015; реж. Михаил Мистетский, с Александър Пал, Иван Янковский, Василий Буткевич, Павел Чинарев, Анастасия Пронина, [15+]
  • 12:10
    "Мики и Ники", криминална драма, САЩ, 1976; реж. Илейн Мей, с Питър Фолк, Джон Касавитс, Нед Бийти, Роуз Арик, Каръл Грейс, [15+]
  • 13:55
    "Любовта или родината: Историята на Артуро Сандовал", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джоузеф Сарджънт, с Анди Гарсия, Миа Маестро, Глория Естефан, Дейвид Пеймър, Чарлз С. Дътън, [12+]
  • 16:00
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    African Voices
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Любовна хижа" - романтична комедия с уч. на Кристина Плайт, Аугуст Шмьолцер, Ян Сосниок, Елфи Ешке и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Татко по каталог" - романтична комедия с уч на. Мириам Вайхселбраун, Щефен Грот, Оливер Внук, Михаел Пашер, Даниел Роснер и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 12
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Триумф ТР6
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Ядене на пръст
  • 14:00
    Треска за злато: Елдорадска мечта
Пълна програма
  • 10:38
    Стани богат изобретател: Възходът на машините
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Брониран танк
  • 12:14
    Ловци на митове: Специален А-екип
  • 13:02
    Как са го направили?: Мултифункционален уред / Формула 1/ Стъкло
Пълна програма
  • 11:00
    Имението "Евърмур"
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 159 еп. - Сериал
  • 14:15
    Баровки - 50 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 18:30
    Футбол: ФИФА Футбол магазин
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 3, директно
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
Пълна програма
  • 10:35
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 8
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 10
  • 12:15
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 13:00
    Каубои в студени води, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Фолклорна усмивка /музикално-развлекателно предаване на ФЕН ФОЛК ТВ, повторение/
  • 12:15
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 14
  • 11:30
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 21
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 22
  • 12:25
    Споразумението - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 3
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 22
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 4
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 10:10
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 11:35
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 13:30
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 14:55
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 10:35
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 5
  • 11:30
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 6
  • 12:25
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 7
  • 13:20
    101 герои на 20-ти век, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 11:00
    Риболовен филм
  • 12:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 35 еп.
  • 12:30
    Документален филм
  • 13:30
    Спорт и обучение на кучето – тв поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
  • 11:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
  • 11:40
    "Съвременни момичета" - драма със Синтия Гиб, Вирджиния Медсън.
  • 13:05
    "Кралица на танца" - екшън / драма с Одри Рейд, Пол Кемпбъл, Карл Брадшоу, Карл Дейвис.
  • 14:40
    "Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Пълна програма
  • 11:00
    MSA BRITISH RALLYCROSS CHAMPIONSHIP
  • 12:00
    ASIA PACIFIC RALLY CHAMPIONSHIP
  • 12:30
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
  • 13:00
    AUSTRALIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 12:45
    Shawn Mendes: MTV's Game Changer
  • 13:05
    Hot Spot: Shawn Mendes
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Супер-ветеринар, сезон 2, еп. 5
  • 11:50
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 1
  • 12:40
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 2
  • 13:30
    Супер-ветеринар, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 9
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 6
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 14:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 10
Пълна програма
  • 10:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 11:40
    Животински боен клуб, еп. 1
  • 12:25
    Животински боен клуб, еп. 2
  • 13:10
    Животински боен клуб, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Сент Етиен - Тулуза, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Юнайтед - Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 10:15
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Реал М - Нумансия
  • 12:00
    Испания, Купа на Краля: Барселона - Селта
  • 14:00
    Италия, Серия А: Болоня - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А: Интер - Удинезе
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 14:20
    "Бялата гвардия"
  • 15:50
    "Изкуственият отбор"
  • 16:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 11:00
    "Германия през седмицата"
  • 11:30
    "Американски ликбез"
  • 12:00
    "Пълен Албац"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Директно за културата" /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    Дискусионно студио"/ повторение от 08.01.18/
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футболна екстра
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
Пълна програма
  • 10:45
    Mister Maker
  • 11:10
    Zip Zip
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 10:25
    Биографии на известни личности- Елвис Пресли -документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Човек за човек - Франция, ЮАР, Великобритания, драма, 2007, участват актьорите Джоузеф Файнс и Кристин Скот Томас, режисьора Режис Варние
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 11:00
    6 дъщери: Епизод 21
  • 12:00
    Къщата на съпрузите: Последни шансове
  • 13:00
    Малки хора - свят голям: Епизод 17: първа част
  • 14:00
    С бебето всичко се променя: Таен ДНК тест
Пълна програма
  • 11:00
    Музеят Изабела Стюард Гарднър
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Каварна, синята рок столица
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Суингърс, САЩ, комедия/драма, 1996
  • 12:35
    Мумията се завръща, САЩ, екшън/приключенски/фентъзи, 2001
  • 14:40
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 16:10
    Щуротии в лунапарка, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2009
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 30
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 12
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 5
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    What if - Комедия, 2014, Режисьор: Майкъл Доус, В ролите: Даниел Радклиф, Джемима Рупър, Меган Хефърн, Адам Драйвър, Меган Парк, Рейф Спол, Зои Казан, Аманда Крю
  • 12:30
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 14:00
    Колко е важно да бъдеш сериозен - Комедия, Романтичен, Исторически, 2002, Режисьор: Оливър Паркър, В ролите: Рупърт Еверет, Рийз Уидърспун, Колин Фърт, Франсис Оконър, Джуди Денч, Том Уилкинсън
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.9 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия - 1 еп. /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Вил Мария" - драма, Канада, режисьор Ги Едоан, участват: Моника Белучи, Паскал Бусиер, Альоша Шнайдер, Патрик Ивон и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 16
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 16
  • 12:35
    "Досиетата Х" - сериал, еп. 2
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 6
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 22 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 18 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 153 и 154 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3054 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
Пълна програма
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Джуманджи" - приключенски с уч. на Робин Уилямс, Джонатан Хайд, Кирстен Дънст, Брадли Пиърс, Бони Хънт, Биби Нюуърт, Дейвид Алън Гриър, Патриша Кларксън, Адам Хан-Бърд, Лора Бънди и др., /п/
  • 14:10
    "Неугасваща любов" - романтичен филм с уч. на Елиза Донован, Брад Роу, Джон Шнайдър, Фред Уилърд, Том Скерит и др.
  • 16:00
    "Професия блондинка" - комедия с уч. на Рийз Уидърспун, Люк Уилсън, Селма Блеър, Матю Дейвис, Дженифър Кулидж, Холанд Тейлър и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Mega Engineering: Dome Over Houston
  • 11:30
    Moonshiners: Secret Summit Part 2
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Fearless In Duty
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: What Are We Really Made Of?
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 2
  • 18:30
    Футбол: ФИФА Футбол магазин
Пълна програма
  • 10:10
    "Мистериите на Хейли Дийн: Убийство, с любов", мистерия, САЩ, 2016; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Синди Бъзби, Вив Лийкок, Джеси Мос, [12+]
  • 11:35
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 13:30
    "Коледна мелодия", комедия, САЩ, 2015; реж. Марая Кери, с Лейси Чабърт, Бренън Елиът, Фина Страза, Кати Наджими, Мария Кери, [12+]
  • 14:55
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    Murder Calls: Wolf In Sheep's Clothing
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Deadly Delivery
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Pose as a War Vet
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Murders Under the Mistletoe
Пълна програма
  • 11:00
    Ultimate Clash: Schweinsteiger
  • 11:30
    Football Stars: Thomas Muller
  • 11:55
    Football Stars: Episode 11
  • 12:20
    The Burning Issue: Football
Пълна програма
  • 11:00
    Bow Madness
  • 11:25
    Bow Madness
  • 11:50
    Bow Madness
  • 12:15
    Drury's THIRTEEN
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Игра с мечове
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Самурай на залозите
  • 12:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Страх и омраза в Пласентия
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 6
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 6
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 10
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 41
Пълна програма
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 6, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 30, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Тайни & лъжи; сезон 2, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Първите 48 часа: Смъртоносна рап-музика
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Джон Суини
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: В пламъци
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Презряна жена
Пълна програма
  • 10:45
    Тайният смях на жените
  • 12:45
    Рецитал на сърцето
  • 15:05
    Момчетата на мама
  • 17:00
    Oгъст Ръш
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Любовь под надзором" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Lip Sync Battle
  • 12:05
    Lip Sync Battle
Пълна програма
  • 10:55
    Amateurs Francais (18+)
  • 11:20
    On The Run Looking For Fresh Pussy (18+)
  • 11:41
    Ass No Questions Spray No Lies (18+)
  • 12:03
    Natural Serbian's Outdoor Fuck (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бетис - Леганес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:45
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /жени/
  • 12:25
    Световен рали шампионат: Обзор на сезона
  • 13:15
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
  • 13:40
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    Сираци на Тибет
  • 12:00
    Около света в 80 острова 3
  • 12:30
    Около света в 80 острова 4
  • 13:00
    Скептици
Пълна програма
  • 10:30
    Superkombat Fighting Championship
  • 12:20
    NEW Extreme IV
  • 14:35
    Explosion Fight Night
  • 15:25
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 10:30
    Radical - The Controversial Saga of Dada Figueiredo
  • 12:00
    SLAM!
  • 12:30
    SLAM!
  • 13:00
    Pull
Пълна програма
  • 11:00
    Надежда за дива природа (13)
  • 11:55
    Бебета в зоопарка (1)
  • 12:20
    Бебета в зоопарка (2)
  • 12:50
    Планетата Европа (2)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.12
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Димитровград - Осъществената мечта
  • 12:30
    Виж България - Козичино
Пълна програма
  • 09:30
    I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu
  • 12:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Ermonela Jaho and Charles Castronovo - Paris Mezzo Festival
  • 15:10
    Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Берое - Дунав, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Щутгарт, Германия, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
  • 18:00
    "Златният гейм", обзор на турнира за Купата на България по волейбол (2017-18), 14-и епизод, директно
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Hobart International, Хобарт (WTA International - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /Сосиедад/ - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 17:30
    "Код Спорт: Най-доброто" - II част, спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 18-и епизод, повторение
  • 15:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Предсмъртни обаждания: Вълк в овча кожа
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Смъртоносна доставка
  • 12:50
    Почти ми се размина: Ветеран от войната
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Убийства под имела
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Спорно за спорта" с Кирил Веселински, (п)
  • 14:00
    Стажанта броди (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 09:55
    "Всичко за Стив", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Фил Трейл, със Сандра Бълок, Томас Хейдън Чърч, Брадли Купър, Кен Джонг, Ди Джей Куолс, [12+]
  • 11:35
    "Играта на играчките - извън времето", анимация, САЩ, 2014; реж. Стив Пърсел, [0+]
  • 12:00
    "Ледена епоха 5: Големият сблъсък", анимация, САЩ, 2016; реж. Майкъл Търмейър, Гален Т. Чу, [0+]
  • 13:35
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Мелиса Козар, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
Пълна програма
  • 10:05
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 11:50
    "Californication ІІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:20
    "Californication ІІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:50
    "По-добри неща І, 7 еп.", комедия, САЩ, 2016; реж. Ланс Бангс, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Формулата (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Български изкушения: Луканка (образователен документален филм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Индийска суперлига 10 кръг
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ 147 епизод
Пълна програма
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига
  • 12:15
    Голф: Европейски тур
  • 12:45
    Баскетбол: Евролига
  • 14:25
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 11:00
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8, Великобритания,САЩ, драма, 2005
  • 11:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 7, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:20
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 4, Испания, иторически/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}