ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 42
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:25
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:20
    Незабравимо; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2013
  • 12:20
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 1, епизод 12, семеен, екшън, Италия, 2014
  • 13:25
    Откуп; сезон 1, епизод 12, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивата Латинска Америка: Патагония
  • 11:00
    Братя в блатата: Приклекналият Кизи, скритият алигатор
  • 11:28
    Братя в блатата: Братството на блатата
  • 11:55
    Правосъдие в горите на Мейн: Отряд за бързо реагиране
Пълна програма
  • 10:40
    "Българските паметници" - предаване посветено на 140 годишнина от Освобождението
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Холивудски знаменитости: Робърт Де Ниро" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /11 епизод/
  • 11:25
    Сийбърт анимационен филм
  • 11:40
    Красотата на природата Блатото Куширо /п/
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница /п/
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:55
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    The Garfield Show
  • 11:21
    The Garfield Show
  • 11:34
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, еп. 6
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.1
  • 12:00
    "Кървав диамант" - драма, трилър, приключенски (САЩ, 2006), режисьор - Eдуард Зуик, актьори -  Майкъл Шийн, Дженифър Конъли, Леонардо Ди Каприо, Джимон Хонсу и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.10
Пълна програма
  • 09:30
    "Предчувствие" - драма, психо, трилър (САЩ, 2007), режисьор - Менън Япо, актьори -  Амбър Валета, Джулиан МакМеан, Сандра Бълок и др.
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.17,18
  • 13:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.6
  • 14:45
    "Убийство в колежа" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеси Джеймс Милър, актьори - Скарлет Бърн, Никол Муньос, Сара Дъгдейл, Мелиса Роксбърг и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:35
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 12:40
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
  • 14:15
    "Малер", биографична драма, Великобритания, 1974; реж. Кен Ръсел, с Робърт Пауъл, Джорджина Хейл, Лий Монтагю, Мириам Карлин, Розали Кръчли, [12+]
  • 16:10
    "Алойс", драма, Швейцария, 2016; реж. Тобиас Ньоле, с Георг Фридрих, Тилда Фон Овербек, Камил Крейчи, Юфей Ли, Кой Лий, [12+]
Пълна програма
  • 10:55
    "Междинна спирка", драма, Франция, 2016; реж. Делфин Кулин, Мюриел Кулин, със Соко, Ариан Лабед, Джинджер Роман, Карим Леклу, Андреас Константину, [15+]
  • 12:40
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
  • 14:40
    "Канон инверсо - Да правиш любов", драма, Италия, 2000; реж. Рики Тоняци, с Ханс Матисън, Мелани Тиери, Лий Уилямс, Гейбриъл Бърн, Рики Тоняци, [12+]
  • 16:30
    "Мираж", комедийна драма, Канада, 2015; реж. Рикардо Троджи, с Луи Морисет, Жули Перо, Кристин Болю, Патрис Робитал, Натали Тибо, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Кралска връзка" - комедия с уч. на Андреа Завацки, Дженифър Улрих, Мира Бартушек, Мириам Вайхселбраун и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Гореща радиовръзка" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Мартин Брамбах, Михаел Хабек и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 5
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 13
  • 12:00
    Да продадеш колата си: БеЕмВе Изета
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Покори и изгори
Пълна програма
  • 10:38
    Как се прави...: Топки за петанк, биологични лекарства
  • 11:02
    Как се прави...: Епизод 14
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Обсадна стълба
  • 12:14
    Ловци на митове: Семейство Симпсън
Пълна програма
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Имението "Евърмур"
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Ченгета под прикритие - 6 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
  • 16:45
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, мъже, кратка програма (запис)
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 4, директно
  • 18:30
    Формула Е: Състезание в Маракеш (обзор)
Пълна програма
  • 10:35
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 1
  • 12:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 7
  • 13:00
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 8
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Основен ремонт в Детройт
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 15
  • 11:30
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 23
  • 11:55
    Без пукната пара - втори сезон, еп. 24
  • 12:25
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 4
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 23
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 5
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 19
Пълна програма
  • 10:25
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 12:00
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 13:40
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 15:20
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 10:50
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 4
  • 11:40
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 5
  • 12:25
    Тайните на великите британски замъци, сезон 1, еп. 6
  • 13:15
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 09:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Пощенски хаос
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Ойларипи!
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
Пълна програма
  • 10:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 12:10
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 13:50
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 15:05
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
Пълна програма
  • 10:30
    TCR ASIA SERIES
  • 11:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 12:00
    EUROPEAN DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 12:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    MTV Crashes Coventry 2016: The...
  • 12:45
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 13:30
    MTV Asks Camila Cabello
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Най-добрите родители в животинския свят, сезон 1, еп. 3
  • 11:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 1
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 4
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 7
Пълна програма
  • 10:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 11:40
    Особняци и чудаци, еп. 3
  • 12:25
    Нашествието на косатките, еп. 1
  • 13:10
    Възходът на черния вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Нотингам Форест - Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Звездно " - музикално развлекателно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Италия, Серия А: Наполи - Сампдория
  • 12:00
    Италия, Серия А: Милан - Аталанта
  • 14:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Рома
  • 16:00
    Италия, Серия А - обзор
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Вести
  • 11:00
    "Хуморина"
  • 12:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 14:30
    Концерт
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
Пълна програма
  • 10:45
    Mister Maker
  • 11:10
    Zip Zip
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:25
    Отнемане на човешки органи-документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Концерт на Роксет
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Бонбони, нерви и криза
  • 11:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Хармъни
  • 11:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Таника
  • 12:00
    Джил и Джеса: С поглед към бъдещето: Рокля за Джой
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музей на железницата
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Костинброд - Гостоприемен и незабравим
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:30
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 11:15
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 12:35
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2004
  • 14:25
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 14
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 13
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 7
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Омагьосаното езеро - Семеен, 2011, Режисьор: Клод Нуридсани, Мари Перену, В ролите: Симон Делан, Линдзи Енок, Жан-Клод Ериняк, Денис Подалид
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия - 2 еп. /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Изискана кухня" - биографичен/комедия, Франция; режисьор Кристиан Венсан; участват: Катрин Фрот, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон, Жан-Марк Руло, Лоран Пуатрено и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 17
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 17
  • 12:35
    Специален доклад - първи сезон, еп. 5
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 8
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 23 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 19 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 155 и 156 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3055 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Европространство"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Прикладная ихтиология
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 3
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Старски и Хъч" - криминална комедия с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Снууп Дог, Джулиет Люис, Кармен Електра, Джейсън Бейтман, Ейми Смарт и др.
  • 14:00
    "Вкусът на любовта" - романтичен филм с уч. на Марла Соколоф, Бари Уотсън, Аманда Ригети, Кристофър Лойд и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Mega Engineering: Personal Pods
  • 11:30
    Deadliest Catch: Everything on the Line
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Fight For Survival
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: The Riddle of Black Holes
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 3
  • 16:45
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, мъже, кратка програма (запис)
Пълна програма
  • 10:25
    "Мистериите на Хейли Дийн: Смъртоносно имение", детективска драма, САЩ, 2017; реж. Тери Инграм, с Кели Мартин, Джакомо Басато, Матю МакКол, Вив Лийкок, Нанси Грейс, [12+]
  • 12:00
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 13:40
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 15:20
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Disappeared: Road to Nowhere
  • 11:00
    American Monster: Family Snapshot
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: She Never Came Home
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Kill My Stepdad
Пълна програма
  • 10:35
    Top: Fashionable Stars
  • 11:00
    Star Rated: Best Dressed
  • 11:30
    Star Rated: Worst Dressed
  • 11:55
    Top: Fashion Icons
Пълна програма
  • 10:35
    Buccaneers & Bones
  • 11:00
    All Angles
  • 11:25
    All Angles
  • 11:50
    All Angles
Пълна програма
  • 09:00
    Проклятието на остров Оук: Семейството си остава семейство
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Пощенски хаос
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Ойларипи!
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Залогът е голям
Пълна програма
  • 10:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 1
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 4
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 7
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 1
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 42
Пълна програма
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 7, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 31, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Царство; сезон 4, епизод 1, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Неразрешени случаи: Убиец се измъква
  • 11:00
    Първите 48 часа: На огневата линия/Извън контрол
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Ангъс Синклеър
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Никога няма да открият тялото й
Пълна програма
  • 09:25
    Добрият Том Томпсън
  • 11:25
    Дъщерята на шефа
  • 13:10
    Церемонията
  • 15:00
    Хелън
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:54
    Beat My Baton (18+)
  • 11:16
    Ebony Muse Helps Make Art (18+)
  • 11:40
    Anal Stepmoms (18+)
  • 12:02
    That's My Bush! (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Реал /М/ - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 4 сезон, 3 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:50
    Световна купа по биатлон: индивидуална дисциплина /мъже/
  • 12:40
    Баскетбол: Рилски спортист - Берое - среща от Националната баскетболна лига
  • 14:25
    Спортни новини
  • 14:35
    Арена баскетбол обзорно предаване
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Кулинарна палитра
  • 11:30
    Кулинарна палитра
  • 12:00
    Около света в 80 острова 5
Пълна програма
  • 09:20
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 11:35
    LNK Boxing Night 5, Arena Riga
  • 14:10
    World Karate Federation
  • 15:35
    NEW Extreme IV
Пълна програма
  • 10:30
    The Adventures of Danny & The Dingo
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (4)
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
Пълна програма
  • 09:30
    Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvorak
  • 11:20
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
  • 13:00
    InterMezzo
  • 13:30
    Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
Пълна програма
  • 10:00
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
  • 12:00
    "Златният гейм", обзор на турнира за Купата на България по волейбол (2017-18), 14-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Левски - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:00
    Баскетбол: Шарлът Хорнетс - Оклахома Сити Тъндър, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Brisbane International, Бризбън (WTA Premier 2018 - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Sydney International, Сидни (WTA Premier - повторение)
  • 19:00
    "Погребаните тайни на Библията: Имал ли е Бог жена?" - 2 еп., документален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Евертън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Челси - Лестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    Футбол: АФК Борнемут - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Изчезнали: Път за никъде
  • 11:00
    Американско чудовище: Семейна снимка
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Тя не се прибра
  • 12:50
    Почти ми се размина: Убийството на пастрока
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 12:25
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 13:50
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 13 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Елиът Хегърти, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:15
    "Аферата ІІ, 3 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Ана Боден, Райън Флек, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 12:05
    "Californication ІІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:35
    "Californication ІІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:05
    "Статисти I, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Гела - Орфеевото цвете (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Песента на Шипково (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ 23 епизод
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Индийска суперлига 10 кръг
  • 14:00
    Тенис: Куйонг класик 2018
Пълна програма
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига
  • 12:15
    Голф: Европейски тур
  • 12:45
    Баскетбол: Евролига
  • 14:25
    Новини
Пълна програма
  • 10:55
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 1, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 11:30
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:00
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 5, Испания, иторически/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}