ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 43
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:10
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 17, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:05
    Незабравимо; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2013
  • 12:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 1, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:05
    Откуп; сезон 1, епизод 13, екшън, криминален, Канада, 2017
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 11:00
    Братя в блатата: Змийско ухапване и битка с крокодил
  • 11:28
    Братя в блатата: Миризмата на смъртта
  • 11:55
    В аквариума: Нажежаване на обстановката в Маями
Пълна програма
  • 10:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:55
    Сийбърт анимационен филм
  • 11:10
    Очарователни погледи към Китай /п/
  • 11:20
    Битките за Европа: "Плевен: Краят на войната. Началото на Европа" документален филм /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница /п/
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
Пълна програма
  • 10:55
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
  • 12:40
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:01
    Be Cool, Scooby-Doo!
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, еп. 7
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.2
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.16
  • 13:00
    "В тила на врага" - екшън, драма (САЩ, 2001), режисьор - Джон Мур, актьори - Оуен Уилсън, Джийн Хекмън, Гейбриъл Махт, Чарлс Малик Уитфийлд, Дейвид Кийт, Олек Крупа, Жоаким де Алмейда, Владимир Машков, Марко Игонда и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Кибритлии" (САЩ, 2003) - драма, криминален, комедия; режисьор - Ридли Скот; актьори - Алисън Ломан, Брус Макгил, Сам Рокуел, Никълъс Кейдж, Алисън Лохман, Стийв Ийстин, Бет Грант, Шийла Кели и др.
  • 12:00
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.6, еп.19,20
  • 14:00
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.7
  • 15:00
    "Романс за камъка"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор - Робърт Земекис, актьори - Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Ловци на шаферки" - романтичен, комедия (САЩ, 2005), режисьор - Дейвид Добкин, актьори - Оуен Уилсън, Винс Вон, Кристофър Оукън, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:20
    "Едуард Мейбридж", биографична драма, Канада, 2015; реж. Кайл Райдаут, с Майкъл Екланд, Сара Каннинг, Кристофър Хейърдал, Чарли Карик, Джоди Балфор, [15+]
  • 12:10
    "Завръщане в утрешния ден", научно-фантастична драма, Белгия, 2015; реж. Лукас Босюи, с Коен Дьо Грав, Матео Симони, Робрехт Ванден Торен, Карина Смулдерс, Шарлот Ан Бонгартс, [12+]
  • 13:40
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 15:20
    "Животът на Рейналдо Аренас", биографична драма, САЩ, 2000; реж. Джулиан Шнабел, с Хавиер Бардем, Оливие Мартинес, Джони Деп, Андреа Ди Стефано, Шон Пен, [15+]
Пълна програма
  • 10:00
    "Радиус", научно-фантастичен трилър, Канада, 2017; реж. Каролин Лабреш, Стив Леонард, с Диего Клатенхоф, Шарлот Съливан, Брет Донахю, Назарий Демкович, Андреа Дел Кампо, [12+]
  • 11:30
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 13:05
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 14:45
    "Уна (2016)", драма, Великобритания, 2016; реж. Бенедикт Андрюс, с Руни Мара, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Тара Фицджералд, Тобайъс Мензийс, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Татко по каталог" - романтична комедия с уч на. Мириам Вайхселбраун, Щефен Грот, Оливер Внук, Михаел Пашер, Даниел Роснер и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Изгубена в Африка"- романтична комедия с уч. на Волке Хегенбарт, Щефан Лука, Дирк Мартенс, Село Мотлунг, Лутули Дламини и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 6
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 1
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Форд Мустанг
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Над облаците
Пълна програма
  • 10:38
    Тайни под земята: Тунелите за бягство на Капоне
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Бойна колесница
  • 12:14
    Ловци на митове: Трансформатори
  • 13:02
    Как са го направили?: Миниатюри/ Център за изследване на урагани/ Ревен
Пълна програма
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Имението "Евърмур"
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
  • 11:00
    Ключът към успеха
  • 11:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Антхолц, спринт, директно
  • 16:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, квалификация, директно
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 5, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 5, директно
  • 18:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4
Пълна програма
  • 10:35
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 2
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 2
  • 12:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 7
  • 13:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 2, еп. 8
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer Series 3
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 10:15
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 16
  • 11:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 1
  • 11:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 2
  • 12:25
    Скандал - седми сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 5
  • 11:35
    Военни престъпления - шести сезон, еп. 24
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 6
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 10:30
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 12:15
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 14:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 16:00
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 10:50
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 1
  • 11:40
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 2
  • 12:30
    Средновековните мъртъвци, сезон 3, еп. 3
  • 13:20
    Жените - викинги, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Билети за залагане
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Да се възпротивиш на Чъм
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 10:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 14 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 10:40
    "Анджелина балерина"
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "Капоти" - драма / криминален с Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Клифтън Колинс мл., Боб Балабан.
  • 11:55
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
  • 13:40
    "Наше момче" - драма / криминален с Мики Рурк, Кристофър Уокън.
  • 15:40
    "Срещи в ада" - приключенски филм с Ли Марвин и Роджър Мур.
Пълна програма
  • 10:30
    NZ JETSPRINTS
  • 11:00
    NZ JETSPRINTS
  • 11:30
    FORMULA DRIFT SERIES
  • 12:00
    FIM MOTOCROSS OF NATIONS, MATTERLEY BASIN
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    The Vamps: MTV Live Stage
  • 12:25
    Busted: MTV Crashes Plymouth
  • 12:50
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Разговори с делфини, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 8
  • 11:50
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 9
  • 12:40
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 10:00
    Тайнaта атака на Хитлер над Америка, еп. 1
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 2
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 8
Пълна програма
  • 10:50
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 3
  • 11:40
    Смърт, смут и сурикати, еп. 4
  • 12:25
    Отмъщението на тигъра, еп. 1
  • 13:10
    Ледена мечка, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Метц - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Барселона - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Гингам - Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Автограф" - звездите отблизо
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Златните хитове на Пайнер" - ретрото е модерно
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 09:50
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:30
    Италия, Серия А: Интер - Лацио
  • 12:30
    Италия, Серия А: Кротоне - Наполи
  • 14:30
    Италия, Серия А: Фиорентина - Милан
  • 16:30
    Испания, Купа на Краля: 
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 09:35
    Игрален филм
  • 13:00
    "Бялото студио"
  • 13:40
    "Романтиката на романса"
  • 14:35
    Игрален филм
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Страната и хората"
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 13:45
    Китка народни песни
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
Пълна програма
  • 10:45
    Mister Maker
  • 11:10
    Zip Zip
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
Пълна програма
  • 10:25
    Биографии на известни личности: Бритни Спиърс
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Деца, клетка и предизвикателство
  • 11:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Рейчъл/Джеси
  • 11:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Серина
  • 12:00
    Купувам първия си дом: Проблеми със зимната приказка
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Варна - магнетична и достъпна
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мъдростта на историята, част 2
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:35
    Братя Грим, Чехия, Великобритания, САЩ, приключенски/комедия/фентъзи, 2005
  • 12:30
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
  • 14:50
    Добре дошъл при мен, САЩ, комедия/драма, 2014
  • 16:20
    Правилата на Джорджия, САЩ, комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 14
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 14
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 9
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Клечко попада в приключение - Приключенски, Комедия, Семеен, 2010, Режисьор: Мартин Лунд, В ролите: Ян Гунар, Ейдриън Смит, Перниле Сьоренсен, Аслейк Енгмарк
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия - 3 еп. /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Малкият остров" - трилър, криминален, Испания, режисьор Алберто Родригес; участват: Хавиер Гутиерес, Раул Аревало, Мария Варод и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 18
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 18
  • 12:35
    Специален доклад - първи сезон, еп. 6
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 10
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 24 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 20 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 157 и 158 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3056 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    Бъдете здрави
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Прикладная ихтиология
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 10:50
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1, /п/
  • 11:50
    "Ловци на духове" - екшън- комедия с уч. на Бил Мъри, Дан Акройд, Сигорни Уивър, Рик Моранис, Харолд Рамис и др.
  • 14:00
    "Тежка категория" - екшън-комедия с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др.
  • 16:10
    "Професия блондинка 3" - комедия с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др.
Пълна програма
  • 10:45
    Mega Engineering: Mile High Skyscraper
  • 11:30
    Deadliest Catch: Red Skies in the Morning
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Rescue Me
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Beyond the Darkness
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 4, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа (жени), Антхолц, спринт, директно
  • 16:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, квалификация, директно
Пълна програма
  • 10:30
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 12:15
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 14:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 16:00
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Disappeared: Somebody's Watching
  • 11:00
    Murder Chose Me: Domino Effect
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Twisted Triangle
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape with One Leg
Пълна програма
  • 10:35
    The Truth About...: Oddballs in Sport
  • 11:00
    The Truth About...: Two Sport Athletes
  • 11:30
    The Truth About...: Sports Trailblazers
  • 11:55
    The Truth About...: Sporting Diehards
Пълна програма
  • 10:35
    Primos Truth About Hunting
  • 11:00
    SCI Expedition Safari
  • 11:25
    SCI Expedition Safari
  • 11:50
    SCI Expedition Safari
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Повикът на дивото
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Билети за залагане
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Да се възпротивиш на Чъм
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Мини Майлс
Пълна програма
  • 10:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 2
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 8
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 8
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 2
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 43
Пълна програма
  • 10:00
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 12, криминален, драма, Франция, 2015
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 8, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 32, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Царство; сезон 4, епизод 2, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Премиера Неразрешени случаи: Изгубената сестра/Слухове за убийство
  • 11:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Майката познава смъртта
Пълна програма
  • 09:15
    Сервитьори
  • 11:10
    Момиче от Джърси
  • 13:10
    Церемонията
  • 15:00
    Обиколка за милиони
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "Учитель музыки" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up and More
  • 12:05
    Stand Up and More
Пълна програма
  • 10:53
    Nouveau Riche (18+)
  • 11:16
    Clean And Clear (18+)
  • 11:38
    Asian In Tight Jeans Gives Footjob (18+)
  • 12:00
    Sexercise For The Best Workout (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 21:30
    Футбол: Ейбар - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 23:30
    "Дневниците на големите котки" - 5 сезон, 1 еп., документален филм
Пълна програма
  • 09:15
    Галаконцерт от европейското първенство по фигурно пързаляне
  • 11:15
    Адреналин магазинно предаване за екстремни и атрактивни спортове /11 епизод/
  • 11:40
    Световно клубно първенство по футбол: Гремио /Бразилия/ - Пачука /Мексико/ - полуфинална среща
  • 14:15
    Спортни новини
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    Околосветско пътешествие
  • 11:00
    Водачи и гурута
  • 11:30
    Водачи и гурута
  • 12:00
    Около света в 80 острова 7
Пълна програма
  • 10:30
    NEW Extreme IV
  • 13:30
    Fight Code
  • 15:30
    Taekwondo
  • 15:45
    World Karate Federation
Пълна програма
  • 10:00
    The Kickback
  • 11:17
    Radical Times in Reunion Island
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 10:35
    Спешна медицинска помощ за животни (6)
  • 11:00
    Бебета в зоопарка (1)
  • 11:25
    Бебета в зоопарка (2)
  • 11:55
    Животински лудории (11)
Пълна програма
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белите земи
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
Пълна програма
  • 09:30
    Verdi's Requiem conducted by Mariss Jansons at the Musikverein
  • 11:00
    Tugan Sokhiev conducts Dutilleux and Tchaikovsky in Toulouse
  • 12:25
    InterMezzo
  • 13:30
    Macbeth by Verdi at the Royal Opera House
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Черно море - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 28-и епизод,
  • 13:00
    Волейбол: Финал за Купата на България, повторение
  • 15:00
    "Златният гейм", обзор на турнира за Купата на България по волейбол (2017-18), 14-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Манчестър Юнайтед - Стоук Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Да скъсаш мрежата", предаване за английски футбол (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 15-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Уотфорд - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Изчезнали: Някой гледа
  • 11:00
    Убийствата сами ме избраха: Ефектът на доминото
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Усукан триъгълник
  • 12:50
    Почти ми се размина: Бягство на един крак
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 3 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
Пълна програма
  • 10:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 12:00
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 13:35
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 14 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фил Трейл, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:00
    "Аферата ІІ, 4 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джон Дал, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 08:55
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 11:05
    "Отворете очи", документален, САЩ, 2015; реж. Айрин Тейлър Бродски, [12+]
  • 11:45
    "Californication ІІІ, 11 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:15
    "Californication ІІІ, 12 еп.", комедия, САЩ, 2009; реж. Стивън Хопкинс, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Дом от сняг (образователен филм за зимен туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 36 кръг
  • 14:00
    Футбол: Индийска суперлига 11 кръг
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ 148 епизод
Пълна програма
  • 10:30
    Баскетбол: Евролига
  • 12:15
    Футбол: Барса ТВ 10 епизод
  • 13:00
    Голф: Европейски тур 1 кръг
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 10:55
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 2, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, драма, 2014
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерии, 2012
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}