ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 15:10
    Сийбърт анимационен филм
  • 15:30
    Сид - дете на науката анимационен филм
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.26
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 12
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 14:30
    Другото лице на Елизабет Тейлър - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Танц на ръба - сериал, драма /п./
  • 16:40
    Великата - сериал, историческа драма /п./
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Отвътре - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:05
    Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:00
    Незабравимо; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2013
  • 17:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 18:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 14:40
    Най-дивото от Близкия Изток: Арабия
  • 15:35
    Диви и истински: Да наблюдаваш китовете
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 8
  • 17:25
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
Пълна програма
  • 15:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 19 еп.
Пълна програма
  • 10:05
    Спортна програма
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Лекарката на острова: Ново начало на Мавриций" - драма, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:30
    Името му беше Франциск игрален филм /1 част/п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/
  • 18:00
    Планински хроники документална поредица /2 сезон, 6 епизод/п/
Пълна програма
  • 15:05
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 15:16
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 15:35
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 15:46
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.12
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 7
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,2, еп.18
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.4
Пълна програма
  • 15:00
    "Перлата на Нил"- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор - Люис Тийг, актьори - Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др.
  • 17:00
    "Изклуството да се скатаваш" - драма, САЩ, 2011 г., режисьор: Гавин Уисен, актьори -Алисия Силвърстоун,Елизабет Рийсър, Фреди Хаймор, Рита Уилсън, Блеър Ъндърууд, Ема Робъртс,Майкъл Ангарано, Сам Робардс и др.
  • 19:00
    "Живот на парчета" - драма  (САЩ, 2009), режисьор - Ребека Милър, актьори - Алън Аркин, Киану Рийвс, Робин Райт Пен, Блейк Лайвли, Моника Белучи, Уинона Райдър, Джулиан Мур, Мария Бело и др.
  • 21:00
    "Шут в г*за" - екшън, драма, комедия (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор - Матю Вон, актьори - Арън Тейлър - Джонсън, Гарет М. Браун, Евън Питърс, Дебора Туис, Линдзи Фонсека, Софи Му, Кристофър Минц-Плас, Марк Стронг, Никълъс Кейдж и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.6
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Предградие" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 15:15
    "Ловци на храна" - предаване за кулинарен туризъм
  • 15:45
    "Смени жената"
  • 17:00
    Премиера: "Всичко може да се случи" - сериал, еп.15
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.18
Пълна програма
  • 15:10
    Време за приключения
  • 15:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:20
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 15:20
    "Изтощително лято", драма, Италия, 2016; реж. Габриеле Мучино, с Брендо Пачито, Матилда Луц, Тейлър Фрей, Джоузеф Харо, Джесика Рот, [15+]
  • 17:05
    "Американскo жиголо", криминална драма, САЩ, 1980; реж. Пол Шрейдър, с Ричард Гиър, Лорън Хътън, Ектор Елизондо, Нина Ван Паланд, Бил Дюк, [15+]
  • 19:00
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 16:15
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 18:20
    "Истерична слепота", драма, САЩ, 2002; реж. Мира Наир, с Ума Търман, Джена Роуландс, Джулиет Люис, Джъстин Чамбърс, Бен Газара, [15+]
  • 20:00
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 13:30
    "Събудих се на 70" - романтична комедия с уч. на Ивоне Катерфелд, Урсела Мон, Щефен Грот, Соня Краус и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Заместникът" - екшън с уч. на Жан-Клод Ван Дам, Джули Кокс, Алън Маккена, Уилям Таплей, Иън Вирго и др.
  • 17:00
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 8
  • 17:30
    "Кевин може да почака" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 18:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 15:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
  • 16:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 9
  • 17:00
    Изоставени конструкции: Мълчаливи градове
  • 18:00
    Войни за контейнери: Карго контрабандо
Пълна програма
  • 14:38
    Машините на Леонардо: Картечница
  • 15:26
    Как работят тези машини?: Епизод 3
  • 16:14
    Ловци на митове: Междузвездни войни - митовете отвръщат на удара
  • 17:02
    Как работи Земята: Астероиден армагедон
Пълна програма
  • 15:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:15
    "За играчките"
  • 15:25
    "За играчките"
  • 15:35
    "За играчките"
  • 15:45
    "Спортна лаборатория"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 161 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа (мъже), Антхолц, спринт, директно
  • 16:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание, директно
  • 18:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, Супер Г (запис)
Пълна програма
  • 15:00
    Снукър: турнир "Мастърс", Ден 6, директно
  • 18:30
    Фигурно пързаляне: Европейско първенство в Москва, мъже, волна програма, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, преди кръга
  • 21:30
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд, директно
Пълна програма
  • 15:05
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 4
  • 15:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 6
  • 16:15
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 2
  • 17:15
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Nhra Sportsman Series
  • 16:10
    Winter X Games - Aspen
  • 17:05
    Alpine Adventurer Series 3
  • 18:00
    Blood, Sweat & Gears
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    От скъпо в евтино
  • 15:30
    От скъпо в евтино
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 3
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 18
  • 17:05
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 3
  • 17:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 15:15
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 3
  • 16:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 4
  • 17:05
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 7
  • 18:10
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 13:35
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 15:25
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 17:10
    "Младият папа I, 5 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 18:05
    "Младият папа I, 6 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 14:20
    Големите надежди, сезон 1, еп. 3
  • 15:20
    Загадки в музея, сезон 5, еп. 2
  • 16:10
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 2
  • 16:40
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Далечни търгове
  • 16:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 17:00
    Планинари: Ще се боря докрай
Пълна програма
  • 15:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 15:30
    Документален филм
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 97 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Дот"
  • 15:25
    "Конни"
  • 15:50
    "Кайю"
  • 16:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 15:15
    Топ шоп
  • 15:30
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:25
    "Бейби бум" - комедия / романтичен с Даян Кийтън, Сам Шепърд.
  • 16:15
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 17:55
    "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 19:30
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 14:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 15:30
    Justin Bieber: Hitlist
  • 16:00
    Shawn Mendes: MTV Unplugged
  • 16:45
    Shawn Mendes: MTV's Game Changer
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 8
  • 15:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 1
  • 16:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 1
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Космос, еп. 13
Пълна програма
  • 14:45
    Дивата Русия, еп. 5
  • 15:35
    Дивата Русия, еп. 6
  • 16:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 15
  • 17:05
    Най-опасните животни в света, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Метц - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Бордо - Каен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Пари Сен Жермен - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:05
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:40
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:20
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Испания, Купа на Краля: 
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Ювентус
  • 18:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Интер
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:05
    Игрален филм
  • 16:40
    Игрален филм
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 16:15
    Класическа музика
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 15:05
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 15:30
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 15:55
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:15
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
Пълна програма
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    По пътя-Калин Балев - документален филм
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Историята на Пени
  • 16:00
    Къщата на съпрузите: Можех да съм аз
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Вземи се в ръце
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Безпокойство
Пълна програма
  • 15:00
    Белият Пирин, част 1
  • 15:30
    Древните китайски съкровища
  • 16:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 16:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:30
    Съединените щати на Лиланд, САЩ, драма, 2003
  • 16:15
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерии/романтичен, 2004
  • 18:05
    Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
  • 19:35
    Кейт и Леополд, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 15:15
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 15
  • 15:30
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 7
  • 16:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 8
  • 16:25
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 10
Пълна програма
  • 13:00
    Най-големите парти хитове на изпълнители жени през 2017: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями, еп. 13
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 13
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 14
  • 16:15
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:00
    DESIGNERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 14:55
    "Джигитите отвръщат на удара" - 2 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 159 и 160 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 25 еп.
Пълна програма
  • 15:15
    "В обектива"
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    Загадки толстолобика
  • 15:35
    Планета охотника
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 14:00
    "Старски и Хъч" - криминална комедия с уч. на Бен Стилър, Оуен Уилсън, Уил Феръл, Винс Вон, Снууп Дог, Джулиет Люис, Кармен Електра, Джейсън Бейтман, Ейми Смарт и др., /п/
  • 16:00
    "Палавата класна" - комедия с уч. Камерън Диас, Джъстин Тимбърлейк, Джейсън Сийгъл, Люси Пънч и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Telescope
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Kennel Seizure
  • 16:45
    Deadliest Catch: Stay Focused Or Die
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There a Creator?
Пълна програма
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:15
    Като Вещиците
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:30
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:30
    Биатлон: Световна купа (мъже), Антхолц, спринт, директно
  • 16:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание, директно
  • 18:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, Супер Г (запис)
Пълна програма
  • 13:35
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 15:25
    "Берголио, папа Франсиско", биографична драма, Аржентина, 2015; реж. Беда Докампо Фейхоо, с Дарио Грандинети, Силвия Абаскал, Летисия Бредиче, Лаура Новоа, Леонор Мансо, [12+]
  • 17:10
    "Младият папа I, 5 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
  • 18:05
    "Младият папа I, 6 еп.", драма, Италия, 2016; реж. Паоло Сорентино, с Джуд Лоу, Даян Кийтън, Силвио Орландо, Скот Шепърд, Сесил Де Франс, [15+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:55
    P-King Duckling
  • 15:20
    Vampirina
  • 15:45
    Sofia the First
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 15:15
    Като Вещиците
  • 15:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:30
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 14:40
    Disappeared: Off the Grid
  • 15:35
    The Perfect Murder: Death In The Family
  • 16:30
    On the Case with Paula Zahn: Murder She Wrote
  • 17:25
    California Investigator: Little Boy Blue
Пълна програма
  • 15:05
    Top: France
  • 15:30
    In the Name of Good: Aaron Mokoena
  • 16:00
    The Truth About...: Usain Bolt
  • 16:25
    Perfection: Sebastian Vettel
Пълна програма
  • 15:10
    Alaska's Wild Gourmet
  • 15:35
    Alaska's Wild Gourmet
  • 16:00
    Bottom Feeders
  • 16:25
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 15:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Дебеланата загрява
  • 15:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Далечни търгове
  • 16:00
    Изковани в огъня: Бойна брадва "табар-шишпар"
  • 17:00
    Планинари: Ще се боря докрай
Пълна програма
  • 15:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 2
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Космос, еп. 13
  • 18:00
    Технически постижения, еп. 1
Пълна програма
  • 15:00
    "Изкушение" - сериал, с.1, еп.26
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 12
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:05
    Тоталкар; сезон 4, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 15:40
    Тоталкар; сезон 4, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:15
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 16:45
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 14:25
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 11, криминален, драма, Канада, 2010
  • 15:25
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 11, драма, САЩ, 2013
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 33, драма, мистерия, 2014
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, 2014
Пълна програма
  • 15:00
    Неразрешени случаи: Загадка в планината/Капка кръв
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Най-лошото, което съм виждал
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: Ярост и гняв
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
Пълна програма
  • 14:20
    Завинаги с теб
  • 16:10
    Екстракт
  • 18:00
    Имало едно време в Куинс
  • 20:00
    Сесар Чавес
Пълна програма
  • 15:10
    Особое мнение
  • 16:00
    Сериал "Ищу невесту без приданого" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
Пълна програма
  • 15:00
    SpongeBob SquarePants
  • 15:30
    SpongeBob SquarePants
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Agent Lusts After Bodybuilder's Cock (18+)
  • 15:21
    Bring On Bella (18+)
  • 15:47
    Pussy Eating Blondes In High Heels (18+)
  • 16:11
    Intimate Lovers Hot Sofa Fuck (18+)
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    Мариачи
  • 16:00
    Силата на въздуха
  • 17:00
    Бедствията, които промениха света
  • 18:00
    Домовете на Бразилия
Пълна програма
  • 09:20
    LNK Boxing Night 5, Arena Riga
Пълна програма
  • 15:00
    American Misfits
  • 15:30
    The 808
  • 16:00
    New Pollution
  • 16:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 15:00
    Ветеринарна клиника за дребни животни (5)
  • 15:25
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (3)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (5)
Пълна програма
  • 15:00
    Професия турист
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 16:00
    Община Драгоман - Бит и обичаи
  • 16:30
    Голф
Пълна програма
  • 13:30
    Les pecheurs de perles by Bizet
  • 15:25
    Les Dissonances - Tchaikovsky: Violin Concerto
  • 16:00
    Les Dissonances - Sibelius: Violin Concerto
  • 16:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лондон, Великобритания, повторение
  • 15:30
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
  • 17:30
    Футбол: Витоша - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 19:30
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    Баскетбол: Ню Йорк Никс - Ню Орлийнс Пеликанс, мач от НБА, повторение
  • 17:30
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 20-и епизод
  • 18:00
    Студио "Волейбол", директно
  • 18:30
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, директно
Пълна програма
  • 14:40
    Изчезнали: Извън цивилизацията
  • 15:35
    Перфектното убийство: Епизод 10
  • 16:30
    Пола Зан разглежда случая: Написано убийство
  • 17:25
    Калифорнийски следовател: Епизод 14
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 14:05
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 15:35
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 17:10
    "Статисти I, 3 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
  • 17:40
    "Статисти I, 4 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
Пълна програма
  • 14:10
    "Наследството на Борн", екшън - трилър, САЩ, 2012; реж. Тони Гилрой, с Джеръми Ренър, Рейчъл Уайз, Едуард Нортън, Стейси Кийч, Оскар Айзък, [15+]
  • 16:25
    "Семеен корен", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Джейсън Бейтман, с Никол Кидман, Джейсън Бейтман, Кристофър Уокън, Катрин Хан, Марин Айрланд, [12+]
  • 18:10
    "Новият живот на Пол Снайдер", драма, Франция, 2016; реж. Томас Венсан, с Тиери Лермит, Жералдин Пелас, Пиер Кюрзи, Гийом Сир, Уго Дубе, [12+]
  • 20:05
    "Californication ІV, 3 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    Български изкушения: Суджук (образователен документален филм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    България. Зимна дестинация (образователен филм за зимен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Байерн ТВ 23 епизод
  • 15:55
    Новини
  • 16:00
    Футбол: Барса ТВ 149 епизод
  • 18:00
    Футбол: Барса ТВ 29 епизод
Пълна програма
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
  • 16:55
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 17:55
    Новини
  • 18:00
    Голф: "Светът на голфа" 5 епизод
Пълна програма
  • 15:05
    Shimmer and Shine
  • 15:25
    Nella the Princess Knight
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 16:00
    Little Charmers
Пълна програма
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 3, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 15:25
Едно френско село, сезон 3, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2012
Viasat History 15:30
Останки от войните, сезон 1, еп. 5
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал
Utilisima 15:30
Домашна кухня с Джейми Оливър - втори сезон, еп. 13
PRO 7 15:45
"По средата" - сериал

Всички предавания

Спорт

Travel Channel HD 15:30
Екстремни писъци
Travel Channel SD 15:30
Екстремни писъци
Diema Sport 2 16:00
"Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2018-19), 14-и епизод, повторение
Nova Sport 16:00
Футбол: Пари Сен Жермен - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
Ring.BG 16:00
УЕФА Шампионска лига: Локомотив М - Шалке 04

Всички предавания

Филми

TV1000 15:15
Семеен сблъсък, САЩ, драма/трилър, 2001
БНТ 15:15
Гимназия "Черна дупка" тв филм
EPIC Drama 15:25
Едно френско село, сезон 3, еп. 7, Франция, исторически/драма, 2012
Хоби ТВ 15:30
Риболовен филм
Telekabel 15:30
Детски свят - Смешковци- анимация

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 2 23:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 2 23:30
Футзал: Олимпийски игри за кадети в Буенос Айрес, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}