ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бразди Предаване за земеделие
  • 13:00
    Иде нашенската музика Предаване за български фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.10
  • 13:00
    "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
  • 12:50
    "Един рицар в Камелот" - с уч. на Упи Голдбърг, Майкъл Йорк, Палома Баеза, Саймън Фентън, Джеймс Кумбс и др.
Пълна програма
  • 10:30
    Фамилно - токшоу с Доника Ризова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Глухар - криминален сериал
  • 13:45
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 12:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
  • 12:30
    Студио 1 - док. поредица на Bloomberg
Пълна програма
  • 10:40
    Царство; сезон 3, епизод 6, драма, романтичен, САЩ, 2015
  • 11:35
    Медиум; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:35
    Медиум; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 13:30
    Медиум; сезон 2, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 11:00
    Диви и истински: Мечка в безизходица
  • 11:55
    Диви и истински: Да наблюдаваш китовете
  • 12:50
    Правосъдие в горите на Мейн: Отряд за бързо реагиране
  • 13:45
    Нападения на акули 2
Пълна програма
  • 11:10
    "Капиталът" - публицистично предаване /п/
  • 12:00
    Новини
  • 12:10
    Народна музика
  • 12:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
Пълна програма
  • 10:00
    Спортна програма
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
  • 21:15
    "Конезавод Хохщетен: Завещанието" - семейна сага, Австрия, 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
  • 14:45
    Hit Mix
Пълна програма
  • 11:00
    Туристически маршрути /п/
  • 11:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/
  • 12:00
    Потребителската кошница
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:10
    My Knight and Me
  • 11:20
    My Knight and Me
  • 11:40
    New Looney Tunes
  • 11:45
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 10:45
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
  • 12:45
    "Китайски зодиак" -  екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг,  Китай,2012), режисьор - Джеки Чан, актьори - Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.
  • 15:00
    "Тренировъчен ден" - сериал, еп. 9,10
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
Пълна програма
  • 10:45
    "Убийство в колежа" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джеси Джеймс Милър, актьори - Скарлет Бърн, Никол Муньос, Сара Дъгдейл, Мелиса Роксбърг и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 13:45
    "Тъмни сенки" - комедия, фентъзи, ужаси (Dark Shadows, САЩ, Австралия, 2012), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Джони Деп, Мишел Пфайфър, Хелена Бонъм Картър, Ева Грийн, Бела Хийткоут, Джаки Ърл Хейли и др.
  • 16:15
    "Вода за слонове" - драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Франсис Лорънс, актьори - Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 6
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Всичко може да се случи" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Смени жената"
  • 16:45
    "Гласът на България" (сезон 4)
Пълна програма
  • 11:10
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:21
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:32
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 11:42
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 09:25
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 11:20
    "Лудетини", комедийна драма, Италия, 2016; реж. Паоло Вирци, с Валерия Бруни Тедески, Микаела Рамацоти, Валентина Карнелути, Томасо Раньо, Боб Месини, [12+]
  • 13:15
    "Фалш", психодрама, Естония, 2016; реж. Вало Тоомла, с Миртел Похла, Прит Войгемаст, Мари Абел, Меелис Рамелд, Андрес Лепик, [12+]
  • 14:55
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    "Рара", драма, Чили, 2015; реж. Пепа Сан Мартин, с Джулия Люберт, Емилия Осандон, Мариана Лойола, Агустина Муньос, Кока Гуазини, [12+]
  • 11:45
    "Тим (1979)", романтична драма, Австралия, 1979; реж. Майкъл Пейт, с Пайпър Лори, Мел Гибсън, Алвин Къртс, Пат Евисън, Питър Гуин, [12+]
  • 13:30
    "Кентавър", драма, Киргизстан, 2017; реж. Актан Арим Кубат, с Актан Арим Кубат, Болот Тентимишов, Зарема Асаналиева, Илим Калмуратов, Нурали Турсункоджоев, [12+]
  • 15:00
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    CNN Newsroom
  • 13:00
    Amanpour
  • 13:30
    CNN Talk
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:45
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:45
    "Бон апети" - предаване, /п/
  • 12:15
    "На пълни обороти" - романтична комедия с уч. на Уве Оксенкнехт, Аника Добра, Юлия-Мария Кьолер, Юрген Тарач и др.
  • 14:10
    "Лена Лоренц: Въпрос на доверие" (премиера) - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Лиан Форестиери, Верена Алтенбергер и др.
Пълна програма
  • 10:30
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др.
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал,сезон 1, 2 епизода
  • 15:30
    "Бесен полет" - екшън с уч. на Стивън Сегал, Сиера Пейтън, Стив Тюсейнт и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 8
  • 12:00
    Как са го направили?: Епизод 5
  • 12:30
    Как са го направили?: Епизод 6
  • 13:00
    Бързи и шумни: Националната "хот род" асоциация (NHRA) и розов кадилак от 1955 г., Част I
Пълна програма
  • 11:02
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
  • 11:26
    Как работи Земята: Японска битка на живот и смърт
  • 12:14
    Как работи Земята: Ще гори ли Европа в ада?
  • 13:02
    Как работи Земята: Ще отрови ли Исландия небесата?
Пълна програма
  • 11:00
    БИЗААРДВАРК
  • 11:30
    CASPER MEETS WENDY
  • 13:10
    Законът на Майло Мърфи
  • 13:30
    Законът на Майло Мърфи
Пълна програма
  • 10:45
    "Въпроси от науката"
  • 11:15
    "Уголемена наука"
  • 11:40
    "Уголемена наука"
  • 12:05
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 11:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:20
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 11:50
    Хари в царството на динозаврите-ан. сериал
  • 12:05
    Малкия Амадеус - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
  • 14:00
    Ключът към успеха
  • 14:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 15:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 02:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 7, директно
  • 14:00
    Ски бягане: Световна купа в Планица, спринт, директно
  • 15:30
    Футбол: Бундеслига, Херта Берлин - Борусия Дортмунд
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Хофенхайм - Байер Леверкузен, директно
Пълна програма
  • 11:10
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 12:00
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 9
  • 12:25
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 10
  • 12:50
    Риболовни войни, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    Dew Tour Mountain
  • 12:30
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 12:55
    Dumball: Dumbest Of The Dumb
Пълна програма
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 11:00
    Шедьоври от битпазара
  • 11:30
    Шедьоври от битпазара
  • 12:00
    Щастлив живот в малка къща
  • 12:30
    Щастлив живот в малка къща
Пълна програма
  • 10:55
    Мики - първи сезон, еп. 10
  • 11:25
    Мики - първи сезон, еп. 11
  • 11:55
    Мики - първи сезон, еп. 12
  • 12:25
    Д-р Зоуи Харт - трети сезон, еп. 22
Пълна програма
  • 10:15
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 3
  • 11:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 3
  • 13:15
    Шерлок - първи сезон, еп. 1
  • 15:15
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 11:05
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 12:35
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 13:50
    "Треска по Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2015; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 14:05
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 2
  • 11:20
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 1
  • 12:15
    Машини за убиване, сезон 1, еп. 3
  • 13:10
    Мощта на вулканите, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Хората от блатата: Голямото момче Маккой
  • 12:00
    Хората от блатата: Напрежението нараства
  • 13:00
    Хората от блатата: Добър късмет и лош късмет
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
Пълна програма
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 12:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 9 еп.
  • 13:00
    В кухнята на баба - тв поредица, 36 еп.
  • 13:30
    Риболовни страсти - тв поредица
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
  • 11:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 10:45
    "Коктейл" /п/
  • 11:15
    ТОП ШОП
  • 11:30
    "Кухнята на Звездев"/п/
  • 12:00
    "Вечните песни"/п/
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 10:25
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 12:05
    "Без изход" - екшън / драма с Кевин Костнър, Хауърд Дъф.
  • 13:55
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 15:35
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.14-15 - Дани Бойл" - поредица
Пълна програма
  • 11:00
    THE FLYING LAP
  • 11:30
    BIKE WORLD
  • 12:00
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP
  • 12:30
    CANADIAN SUPERBIKE CHAMPIONSHIP HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 11:00
    Важни за MTV: Кейти Пери срещу Тейлър Суифт
  • 13:00
    Класация Евро Топ
  • 15:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
  • 16:00
    Кетфиш: ТВ шоуто
Пълна програма
  • 11:00
    Troye Sivan's Viral Vids
  • 12:30
    Camila Cabello: Hitlist
  • 13:00
    The Vamps: In The Zone
  • 14:00
    Charli XCX's Kickass Hits
Пълна програма
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 10:45
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 10
  • 11:30
    Диви същества с Доминик Монахан, сезон 3, еп. 11
  • 12:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 1
  • 12:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Как празнуват, еп. 1
  • 12:05
    Тайнствени досиета, еп. 1
  • 12:30
    Тайнствени досиета, еп. 2
  • 13:05
    Тайнствени досиета, еп. 3
Пълна програма
  • 10:50
    Кралството на океаните, еп. 1
  • 11:40
    Смърт, смут и сурикати, еп. 5
  • 12:25
    Жирафът: африканският гигант, еп. 1
  • 13:10
    Пума срещу вълк, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Баскетбол: Мурсия - Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Дарби Каунти - Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Баскетбол: Барселона - Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Идеалният ремонт"
  • 12:40
    Филм "Кучешко сърце"
  • 15:15
    Комедия "Укротителката на тигри"
Пълна програма
  • 11:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "Наздравица" - фолклорна програма
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:15
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 11:35
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 12:55
    "Семеен човек" - комедиен сериал
  • 13:25
    "Семейство Симпсън" - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Рома
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Бенфика - Манчестър Юн
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Барселона - Олимпиакос
  • 16:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Селтик
Пълна програма
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 12:45
    "Секретарки" - сериал
  • 13:45
    "Магда" - сериал
  • 15:15
    "Най-добри сестри" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
  • 12:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    "Ако зажалиш..." - стари градски песни с Бони Милчева /на живо/
  • 14:15
    Разширен репортаж - (София- Одеса София)
Пълна програма
  • 11:00
    Футболна сутрин: коледно издание
  • 14:00
    Жилет коледен футбол
  • 16:00
    Висшата лига в аванс
  • 16:30
    Футболна сутрин: коледно издание
Пълна програма
  • 11:10
    Der gestiefelte Kater - Abenteuer in San Lorenzo
  • 11:40
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 12:05
    Zak Storm - Super Pirat
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:55
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:25
    Концерт на Вая Кон Диос
Пълна програма
  • 11:00
    Airplay Chart
  • 13:00
    We Love Music
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
Пълна програма
  • 11:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Тестът на Виктория
  • 12:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 7
  • 13:00
    Невероятните спестовници: Кейт
  • 13:30
    Невероятните спестовници: Терънс и Грег
Пълна програма
  • 11:00
    Балкан фолк
  • 12:00
    Белият Пирин, част 3
  • 12:30
    Стоян зографът
  • 13:30
    Средиземноморският изумруд - Сардиния
Пълна програма
  • 11:00
    Невъзможен хотел
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Невъзможен хотел
  • 12:00
    Търсене на дом по света
  • 12:30
    Търсене на дом по света
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:10
    Изоставени, САЩ, трилър, 2014
  • 12:00
    Еволюция, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 13:40
    Животното, САЩ, комедия/фантастика, 2001
  • 15:00
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 11:00
    "Историята с... Божидар Димитров" - предаване за история
  • 13:00
    "Репортажът: Призвание в бяло" - информационно предаване (повторение)
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:10
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 3
  • 11:35
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 4
  • 12:00
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Съботен саундтрак
  • 18:00
    Най-доброто от 2017: Топ 50
Пълна програма
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
  • 14:00
    Да живее Франция - Комедия, 2013, Режисьор: Мишел Юн, В ролите: Мишел Юн, Хосе Гарсия, Венсан Москато, Жан-Луи Барселона, Муса Маскри, Изабел Фунаро, Клод Перон, Франк Гастамбиде, Жан Франсуа Кайри
  • 16:00
    Мухоловка - Комедия, Криминален, 2011, Режисьор: Роб Минков, В ролите: Джефри Тамбор, Патрик Демпси, Ашли Джъд, Тим Блейк Нелсън, Къртис Армстронг, Ейдриан Мартинез, Мехи Файфър
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 11:00
    Документален филм /п/
  • 12:00
    Eкология
  • 12:30
    "Къде беше ти?" - док.поредица
  • 13:00
    "Кланът" - драма, криминален, Аржентина/Испания, режисьор Пабло Траперо, участват: Гийермо Франсела, Петер Ландзани, Антония Бенгоечеа, Гастон Кокиарале, Стефания Коесл и др./п/
Пълна програма
  • 11:10
    Империя - втори сезон, еп. 8
  • 12:05
    Макгайвър - първи сезон, еп. 11
  • 13:00
    Макгайвър - първи сезон, еп. 12
  • 13:55
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
  • 16:00
    DJ Duels
  • 17:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
  • 13:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 14:40
    Can't Stop The Hits
Пълна програма
  • 11:10
    "Удивителни медицински" - 5 еп.
  • 12:00
    "Кошмарни съседи" - 502 еп.
  • 12:50
    "Суперхирургия" - 3 еп.
  • 13:40
    "Майстори на сделките" - 43 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:25
    Времето
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
Пълна програма
  • 11:00
    Рыбалка без границ
  • 11:30
    Плaнета рыбака
  • 11:55
    Мастер-класс
  • 12:10
    Оружие для ОХОТЫ
Пълна програма
  • 09:45
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др.
  • 11:40
    "Тежка категория" - екшън-комедия с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др., /п/
  • 13:50
    "Купон с Дик и Джейн" - комедия с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др.
  • 15:45
    "Фрийдъмленд" - криминален с уч. на Джулиан Мур, Самюел Джаксън, Антъни Маки, Уилям Форсайт, Еди Фалко, Рон Елдард и др., /п/
Пълна програма
  • 11:07
    Cake Boss: Apples, Arguments & Animal Prints
  • 11:30
    Cake Boss: Sizing, Sleeping Stretch & Sesame Street
  • 11:52
    Cake Boss: Chimps, Cinema & Crumb Cake
  • 12:15
    Cake Boss: Castles, Cannolis & Cartoon Characters
Пълна програма
  • 10:50
    Трапезата на Сиба
  • 11:20
    Трапезата на Сиба
  • 11:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 12:20
    Режи!
Пълна програма
  • 11:05
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, спускане, директно
  • 14:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 6, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
Пълна програма
  • 11:05
    "Шоуто на ужасите на Роки Хорър", хорър - мюзикъл, САЩ, 2016; реж. Кени Ортега, с Лавърн Кокс, Виктория Джъстис, Райън МакКартан, Аналей Ашфорд, Адам Ламбърт, [12+]
  • 12:35
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 13:50
    "Треска по Замръзналото кралство", анимация, САЩ, 2015; реж. Крис Бък, Дженифър Лий, [0+]
  • 14:05
    "Минута мълчание", романтична драма, Германия, 2016; реж. Торстен Шмит, с Йонас Най, Юлия Кошиц, Уве Прайс, Йоханес Алмайер, Хени Рентс, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 11:30
    Playlist of BG
  • 17:00
    Urban TV
  • 17:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 11:00
    Vampirina
  • 11:30
    Mickey And The Roadster Racers
  • 12:00
    The Lion Guard
  • 12:30
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 11:05
    Алвин и Катеричоците
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    We Are The 80s
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 11:00
    Disappeared: Girl Interrupted
  • 11:55
    Nightmare Next Door: Murders Under the Mistletoe
  • 12:50
    Nightmare Next Door: Where There's Smoke
  • 13:45
    Nightmare Next Door: The Coldest Case
Пълна програма
  • 11:00
    The Truth About...: Lewis Hamilton
  • 11:30
    Up Close With: Allyson Felix
  • 11:55
    The Burning Issue: Episode 38
  • 12:20
    Top: Astrology: Capricorns
Пълна програма
  • 11:00
    PBR Outdoors
  • 11:25
    Ducks Unlimited
  • 11:50
    Adventures Abroad
  • 12:15
    Adventures Abroad
Пълна програма
  • 11:00
    Хората от блатата: Голямото момче Маккой
  • 12:00
    Хората от блатата: Напрежението нараства
  • 13:00
    Хората от блатата: Добър късмет и лош късмет
  • 14:00
    Спецове в заложната къща: Капитан Рик
Пълна програма
  • 11:05
    Тайнствени досиета, еп. 1
  • 11:30
    Тайнствени досиета, еп. 2
  • 12:05
    Тайнствени досиета, еп. 3
  • 12:30
    Тайнствени досиета, еп. 4
Пълна програма
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Домашен арест" - сериал, с.4, еп.10
  • 13:00
    "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
Пълна програма
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 6, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
  • 14:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Възприятия; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Убийства с нож в Джърси
  • 12:00
    Бягство от полигамията: След бягството: Мъчително оцеляване
  • 13:00
    Джо Фрост за британските деца убийци: Джеймс Феъруедър
  • 14:00
    Неразрешени случаи: Преследване
Пълна програма
  • 09:55
    Последният Робин Худ
  • 11:45
    Още чакам
  • 13:35
    Зад кулисите
  • 15:50
    Мръсни танци: Хавански нощи
Пълна програма
  • 11:00
    Новости (с субтитрами)
  • 11:15
    "Идеальный ремонт"
  • 12:40
    Евгений Евстигнеев, Борис Плотников, Владимир Толоконников, Нина Русланова в фильме "Собачье сердце" (12+)
  • 15:15
    Людмила Касаткина, Павел Кадочников в комедии "Укротительница тигров"
Пълна програма
  • 11:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Худ.фильм "Бедный, бедный Павел" 12+
  • 15:00
    "Открытый урок с Д. Быковым"
Пълна програма
  • 11:00
    "Вечните песни на България"
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Странджа пее" - фолклорен филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /2 част
Пълна програма
  • 11:05
    Аншлаг и Компания
  • 13:10
    Россия, любовь моя!
  • 13:40
    Искатели
  • 14:30
    Линия жизни. Антон Шагин
Пълна програма
  • 10:50
    Stand Up Express
  • 11:15
    Ridiculousness
  • 11:40
    Ridiculousness
  • 12:05
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:59
    Thick Booty Babe's First Anal Fuck (18+)
  • 11:24
    Kung Fu Fucking (18+)
  • 11:56
    Hot Blonde MILF Fucks Brunette Teen (18+)
  • 12:10
    My Naked Boss (18+)
Пълна програма
  • 10:45
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR - двойки, повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Еспаньол - Севиля (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 16:00
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR - двойки финал, повторение)
Пълна програма
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Агрокоментар
  • 11:20
    Агротема
  • 11:30
    Флора и фауна - премиера
Пълна програма
  • 11:00
    Водачи и гурута
  • 11:30
    Водачи и гурута
  • 12:00
    Около света в 80 острова
  • 12:30
    Около света в 80 острова
Пълна програма
  • 08:55
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    Firsthand
  • 12:30
    Firsthand
Пълна програма
  • 10:55
    Тайният живот на езерата (4)
  • 11:50
    Планетата Европа (1)
  • 12:40
    Спешна медицинска помощ за животни (1)
  • 13:05
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.9
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Велико Търново, крепост на българщината
Пълна програма
  • 09:30
    Riccardo Muti conducts Otello by Verdi
  • 11:55
    InterMezzo
  • 13:30
    Garden choreography by Medhi Walerski
  • 14:50
    Parade and Frontier by Crystal Pite, Nederlands Dans Theatre company
Пълна програма
  • 11:00
    Футбол: Лудогорец - Ботошани, международен приятелски мач, повторение
  • 13:00
    Класика от Първа професионална лига - Лудогорец - ЦСКА (2016-17), повторение
  • 13:30
    Футбол: ЦСКА - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 15:30
    Студио "Футбол", директно
Пълна програма
  • 10:50
    Тенис: Елина Свитолина - Каролина Плишкова (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 12:40
    Тенис: Александра Саснович - Елина Свитолина (Brisbane International, Бризбън; WTA Premier 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 14:00
    Тенис: Мария Шарапова - Катерина Синякова (Shenzhen Open, Шенджен; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 16:15
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Ливърпул - Манчестър Сити, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 20-и епизод, повторение
  • 12:30
    "Преди кръга в английската Висша лига" (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Изчезнали: Изчезналото момиче
  • 11:55
    Кошмарни съседи: Убийства под имела
  • 12:50
    Кошмарни съседи: Хенинг плейс
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Най-старият случай
Пълна програма
  • 11:00
    "Една различна неделя", магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п)
  • 13:00
    Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п)
  • 14:00
    най-доброто от "Честно казано" с Люба Кулезич - 1 част
  • 15:00
    най-доброто от "Един прекрасен ден" - 1 част
Пълна програма
  • 09:45
    "Междузвездни войни: Епизод ІІ - Клонираните атакуват", екшън - фантастика, САЩ, 2002; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Кристофър Лий, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 12:05
    "Междузвездни войни: Епизод ІІІ - Отмъщението на ситите", екшън - фантастика, САЩ, 2005; реж. Джордж Лукас, с Юън Макгрегър, Натали Портман, Хейдън Кристенсън, Иън Макдайърмид, Самюъл Л. Джаксън, [12+]
  • 14:20
    "Роуг 1: История от Междузвездни войни", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Гарет Едуардс, с Фелисити Джоунс, Диего Луна, Бен Менделсън, Риз Ахмед, Дони Йен, [12+]
  • 16:30
    "Междузвездни войни: Епизод ІV - Нова надежда", екшън - фантастика, САЩ, 1977; реж. Джордж Лукас, с Марк Хамил, Харисън Форд, Кари Фишър, Питър Кушинг, Алек Гинес, [12+]
Пълна програма
  • 09:15
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
  • 11:15
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 11:50
    "Развод ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
  • 12:20
    "Сблъсъци ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джъд Апътоу , с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Черни Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ 149 епизод
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Байерн ТВ 24 епизод
  • 14:00
    Футбол: Барса ТВ 148 епизод
Пълна програма
  • 10:30
    Голф: Европейски тур 3 кръг
  • 15:00
    Баскетбол: Евролига
  • 16:45
    Футбол: Барса ТВ 28 епизод
  • 17:15
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 11:10
    Бърза обиколка
  • 11:35
    Бърза обиколка
  • 12:00
    Бърза обиколка
  • 12:30
    Репортаж: Движение - техника - сигурност
Пълна програма
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, драма, 2014
  • 12:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерии, 2014
  • 13:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 1, САЩ, военен, 2014
  • 14:30
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 2, САЩ, военен, 2014
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 11:15
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
Viasat Explorer 11:20
Риболовни войни, сезон 2, еп. 1
Viasat Nature 11:25
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
Fox Life 11:25
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
e-kids 11:30
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:30
Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/2 финали, жени и мъже, директно
ТВ Европа 11:45
Спорт
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:15
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
HBO 2 11:15
"Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
MGM 11:15
"Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Cinemax 11:30
"Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}