ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 17:05
    Непозната земя
  • 17:35
    Спортна треска Обзорно спортно предаване
  • 18:30
    Спорт ТОТО
  • 19:05
    Среща на Дейвид Атънбъро с президента Обама документален филм /Великобритания, 2015г./, режисьор Рут Робъртс
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:00
    "Аз обичам България" - забавно предаване на NOVA
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Кошмари в кухнята" - предаване на NOVA
  • 19:00
    Новините на NOVA - централна емисия
Пълна програма
  • 17:00
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов
  • 17:30
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов
  • 18:30
    Новините ON AIR
  • 19:00
    Необичайните заподозрени - недоизказаното за важните факти и събития с Георги Лозанов
Пълна програма
  • 16:30
    В развитие - блок с Вероника Денизова/Делян Петришки /п./
  • 18:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 18:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
  • 19:00
    Светът е бизнес с Николай Кръстев - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 16:15
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Канада, 2010
  • 17:10
    Ченгета новобранци; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Канада, 2010
  • 18:10
    Медиум; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 19:10
    Медиум; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 16:58
    Братя в блатата: Специална доставка
  • 17:25
    Братя в блатата: Ценен екземпляр
  • 17:53
    Братя в блатата: Румсървиз за влечуги
  • 18:20
    Нападения на акули 2
Пълна програма
  • 17:00
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване
  • 19:00
    АТАКА в действие
  • 19:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 20:00
    Новини
Пълна програма
  • 09:55
    Спортна програма
  • 19:30
    Репортаж от Берлин
  • 19:50
    "Линденщрасе" - сериал
  • 20:20
    Световен журнал
Пълна програма
  • 17:00
    Music Arena
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 17:05
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/
  • 17:35
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /п/
  • 18:35
    Америка днес /п/
  • 19:30
    България новини
Пълна програма
  • 16:55
    Miss Moon
  • 17:06
    Miss Moon
  • 17:25
    Dorothy and the Wizard of Oz
  • 17:35
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 17:00
    "Дивата муха"- предаване за екстремни спортове
  • 17:30
    "МИСИЯ МОЯТ ДОМ" - предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн
  • 18:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 18:45
    "Китайски зодиак" -  екшън, приключенски (Chinese Zodiac, Хонг Конг,  Китай,2012), режисьор - Джеки Чан, актьори - Джеки Чан, Оливър Плат, Стивън Чанг, Катлин Дешел и др.
Пълна програма
  • 17:00
    "Империум: Помпей" - драма, исторически (Италия, 2007, първа част), режисьор - Джулио Базе, актьори - Лоренцо Креспи, Андреа Осварт. Масимо Вентуриело и др.
  • 19:00
    "Империум: Помпей" - драма, исторически (Италия, 2007, втора част), режисьор - Джулио Базе, актьори - Лоренцо Креспи, Андреа Осварт. Масимо Вентуриело и др.
  • 21:00
    "Да напуснеш Лас Вегас" - драма, романтичен (Франция, Великобритания, САЩ, 1995), режисьор - Майк Фиджис, актьори - Никълъс Кейдж, Елизабет Шу, Джулиан Сандс, Ричард Люис, Валерия Голино и др.
  • 23:15
    "Братя" - драма (САЩ 2009), режисьор - Джим Шеридан, актьори - Тоби Магуайър, Джейк Джиленхол,  Натали Портман, Бейли Медисън, Сам Шепърд, ,  Клифтън Колинс - младши, Кери Мълиган и др.
Пълна програма
  • 15:30
    "Столичани в повече" - комедиен сериал, с. 6
  • 18:30
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал
  • 19:30
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 20:30
    "Шрек завинаги" - анимация, комедия, приключенски (САЩ, 2010), сценаристи - Дарън Лемке, Джош Клауснър, режисьор - Майк Митчъл
Пълна програма
  • 16:45
    "Гласът на България" (сезон 4)
  • 20:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 21:00
    "Твоят мой живот" - сериал, с.1
  • 22:30
    Премиера: "Друговремец" - сериал, с.3, еп.6
Пълна програма
  • 16:59
    Малки Титани: В готовност
  • 17:09
    Малки Титани: В готовност
  • 17:25
    Облачно с кюфтета
  • 17:35
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 15:50
    "Изстрел в мрака", криминална комедия, Великобритания, 1964; реж. Блейк Едуардс, с Питър Селърс, Елке Сомър, Джордж Сандърс, Хърбърт Лом, Трейси Рийд, [12+]
  • 17:35
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 19:25
    "Момичешки работи", комедия, САЩ, 2016; реж. Дори Бартън, с Кейти Сакоф, Джейд Петиджон, Джеръми Систо, Хедър Матарацо, Джуди Рейес, [12+]
  • 21:00
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
Пълна програма
  • 16:05
    "На запад от нея", романтична драма, САЩ, 2016; реж. Итън Уорън, с Райън Карауей, Келси Сийпсър, Хали Херцог, Корд Скварек, Кейтлин Хърст, [12+]
  • 17:35
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 19:20
    "Народът срещу Лари Флинт", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Милош Форман, с Уди Харелсън, Къртни Лав, Едуард Нортън, Брет Харелсън, Дона Хановър, [15+]
  • 21:30
    "Химия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
Пълна програма
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 19:00
    World Sport
  • 20:00
    Reliable Sources
Пълна програма
  • 17:00
    "Стая 309" (премиера) - сериал, 3 епизода
  • 20:00
    "Четири жени и любовта" - романтичен филм с уч. на Софи Шут, Харди Крюгер мл., Клодел Декерт и др.
  • 22:00
    "Лена Лоренц: Мигове любов" - романтичен филм с уч. на Патрициа Олитцки, Ева Матс, Фред Стилкраут, Верена Алтенбергер и др., /п/
Пълна програма
  • 15:20
    "Бели мадами" - криминална комедия с уч. на Шон Уейънс, Марлон Уейънс, Джейми Кинг, Франки Фейсън, Локлин Мънро, Джон Херд,Бизи Филипс, Тери Крюз и др., /п/
  • 18:00
    "Роки 3" - екшън с уч. на Силвестър Сталоун, Талия Шайър, Бърт Янг, Карл Уедърс, Хълк Хоган, Тони Бъртън и др, /п/
  • 20:00
    "Кралят на скорпионите 4: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др.,
  • 22:10
    "Последен изход" - сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Австралийски железници: Епизод 2
  • 18:00
    Да продадеш колата си: Епизод 3
  • 19:00
    Високи скорости: Старо куче, нов камион
  • 20:00
    Дивото семейство от Аляска: Глутницата се завръща
Пълна програма
  • 17:02
    Фабрика за храна: САЩ: Вкусно и горещо
  • 17:26
    Как са го направили?: Мултифункционален уред / Формула 1/ Стъкло
  • 17:50
    Как са го направили?: Шапки/ Най-дългият пътен тунел в света/ Ловец на змии
  • 18:15
    Как са го направили?: Миниатюри/ Център за изследване на урагани/ Ревен
Пълна програма
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    НЕВЕРОЯТНОТО ПРИКЛЮЧЕНИЕ НА ШАРПЕЙ
  • 19:10
    БИЗААРДВАРК
  • 19:40
    Наръчник на Геймъра за почти всичко
Пълна програма
  • 16:40
    "Въпроси от науката"
  • 17:10
    "Въпроси от науката"
  • 17:40
    "Доказано от опит"
  • 17:55
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:50
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 18:20
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 18:45
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Клуб Уинкс - 34 еп.- Анимация
  • 17:30
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Семеен лекар - 120 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 17:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание, директно
  • 18:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, слалом (запис)
  • 19:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
Пълна програма
  • 16:15
    Футбол: Бундеслига, Байерн Мюнхен - Вердер Бремен, директно
  • 18:30
    Куриози
  • 19:00
    Футбол: Бундеслига, Шалке 04 - Хановер, директно
  • 21:00
    Футбол: Бундеслига, обзор на кръга
Пълна програма
  • 17:05
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 2
  • 17:50
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 3
  • 18:35
    Desert Collectors, сезон 1, еп. 2
  • 19:25
    Супер конструкция, супер кола, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 17:05
    Dew Tour Mountain
  • 18:00
    Drift All Stars: Burnouts & Bust Ups
  • 18:25
    Sports Adventure
  • 18:55
    Sports Adventure
Пълна програма
  • 15:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 19:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, премиера/
  • 19:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
  • 18:00
    Телевизионен магазин "Италиана"
  • 18:30
    Джада в Италия
Пълна програма
  • 17:00
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 1
  • 18:00
    Скандал - седми сезон, еп. 2
  • 19:00
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 5
  • 19:30
    Сексът и градът - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 16:20
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 4
  • 17:15
    Елементарно, Уотсън - трети сезон, еп. 5
  • 18:10
    Съдружници срещу престъплението - първи сезон, еп. 5
  • 19:15
    Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 16:25
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 18:10
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 23:10
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Пълна програма
  • 16:15
    Завръщането на Черната смърт
  • 17:10
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 1
  • 18:05
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 2
  • 19:00
    Дълбоко в историята на времето, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 17:00
    В търсене на Хитлер: Заводът
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Тайният остров
  • 19:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
  • 20:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 17:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 59 еп. /п/
  • 18:00
    Документален филм
  • 19:00
    Киноложка изложба
  • 19:30
    Риби и такъми - тв поредица, четвърти сезон
Пълна програма
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 17:35
    "Моите приятели животните"
  • 17:50
    "Сега знаеш"
  • 18:00
    "Кит и Кейт"
Пълна програма
  • 17:00
    "Беновска пита"
  • 19:00
    НОВИНИ
  • 19:30
    "Интервю" с Наделина Анева
  • 20:00
    "Спорт в обектива"
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 15:50
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 18:30
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
  • 19:55
    "А сега нещо напълно различно" - комедия с Джон Клийз, Майкъл Пейлин.
  • 21:25
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 17:00
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 17:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
  • 18:00
    Моите сладки 16 години
  • 18:30
    Моите сладки 16 години - реалити шоу
Пълна програма
  • 16:45
    Bleachers: MTV Unplugged
  • 17:30
    Ellie Goulding: MTV World Stage
  • 18:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 19:30
    Maroon 5: Hitlist
Пълна програма
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    Super Massive Rock Stars!
  • 19:00
    Ultimate Weekend Anthems!
  • 21:00
    Sunday Sessions
Пълна програма
  • 16:30
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 2
  • 17:20
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 3
  • 18:10
    Родени в дивата природа, сезон 1, еп. 4
  • 19:00
    Страна на лъвовете: Ден и нощ, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    Изгубената гробница на цар Ирод, еп. 1
  • 18:00
    Невероятна машина, еп. 4
  • 19:00
    Невероятна машина, еп. 2
  • 20:00
    Пробив, еп. 2
Пълна програма
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 18:00
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 18:50
    Тигърът-беглец, еп. 1
  • 19:45
    Кралица на тигрите, еп. 1
Пълна програма
  • 15:30
    Футбол: Шефилд Уенздей - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 17:30
    Футбол: Монпелие - Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение
  • 19:15
    Студио "Баскетбол", директно
  • 19:30
    Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:35
    Филм "Д'Артанян и тримата мускетари"
  • 18:30
    "Най-добър от всички!"
  • 20:00
    Неделно "Времи". Информационно-аналитическа програма
  • 21:30
    "Какво? Къде? Кога?". Децата на XXI век
Пълна програма
  • 17:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 18:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:10
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 18:00
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 18:30
    "Добра среща " - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 19:00
    "Промо" - новите хитове
  • 19:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 19:30
    "Златен хит" - музикална рубрика
Пълна програма
  • 17:05
    "Ченгето на мола" - екшън комедия, САЩ, 2009
  • 18:55
    Новини
  • 19:05
    "Галилей 360°" - научен журнал
  • 20:05
    "20-те най-зрелищни истории в Супер Боула: Нощна на американския футбол по ProSieben"
Пълна програма
  • 16:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Лацио - Киево
  • 18:00
    Екстремни спортове 
  • 19:00
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 16:45
    "Германия търси суперзвездата" - музикално кастинг шоу
  • 18:45
    "Ексклузивно - уикенд" - журнал за звездите
  • 19:45
    Новини
  • 20:05
    "Търси се" - реалити
Пълна програма
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 17:00
    "Забранено за тъпаци"
  • 18:00
    "В рамките на седмицата"
  • 19:00
    Документален екран
  • 20:00
    "В Ню Йорк с Виктор Топалер"
Пълна програма
  • 15:55
    "Хари Потър и нечистокръвния принц" - фентъзи приключенски филм, САЩ, 2007
  • 18:55
    "Сватба от пръв поглед: Това наистина ли е любов?!" - доку-поредица
  • 19:55
    "Проектът Суперкуче: Помощници на четири лапи" - доку-поредица
  • 20:55
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    "Първото благо" с проф. Цв. Димитров
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Джон Лоутън представя ……….."." - док.поредица
  • 18:15
    "Дневниците на уфолога" с водещ проф. Стаменов /на живо/
Пълна програма
  • 17:00
    Коледното педаване на Джими Хил
  • 18:30
    Голове в неделя
  • 20:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 22:00
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 16:55
    Garfield - Fun Fest
  • 18:15
    Ninjago - Das Jahr der Schlangen
  • 19:05
    Inspector Gadget
  • 19:45
    Woozle Goozle
Пълна програма
  • 17:05
    Безценна перла - ТВ сериал -27 и 28 епизод
  • 19:00
    Час Пик- предаване на Телмедиа
  • 19:20
    Изкуството да пееш фалшиво - драма, Франция, 2015, режисьор Ксавие Джаноли, с Катрин Фро, Криста Тере, Андре Маркон, Мишел Фо, Обер Фенуй, Силвен Дюед
  • 22:00
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 15:00
    Your Voice
  • 18:00
    New 4 U
  • 18:25
    Deja Voice
  • 19:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 17:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Големият ден: Епизод 2
  • 19:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Експерт в убеждаването
  • 19:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шаферки: Всичко се къса по шевовете
Пълна програма
  • 17:00
    Световно фолклорно изкуство
  • 17:30
    Поморие - Полетът на мечтите
  • 18:00
    Импресия Португалия
  • 18:30
    Професия турист
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните по света
  • 19:00
    Най-тайните плажове
Пълна програма
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Раят на храните по света
  • 19:00
    Най-тайните плажове
Пълна програма
  • 16:25
    Обсебена, САЩ, драма/романтичен/трилър, 2009
  • 18:15
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 19:45
    Раздялата (2006), 2006
  • 21:30
    Флиртология, САЩ, комедия/романтичен, 2008
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване
  • 18:30
    Новини
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 17:05
    Сладкишите на Хиде - кулинарно предаване, еп. 5
  • 17:35
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 21
  • 18:00
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 22
  • 18:30
    Лесни рецепти - трети сезон, еп. 36
Пълна програма
  • 13:00
    Най-доброто от 2017: Топ 50
  • 18:00
    Вечни хитове
  • 22:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 23:00
    VH1 Chill
Пълна програма
  • 16:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 18:00
    LOL - Комедия, Романтичен, 2012, Режисьор: Лиза Азуелос, В ролите: Майли Сайръс, Дъглас Буут, Ашли Грийн
  • 20:00
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 22:00
    Съучастникът - Трилър, Екшън, Драма, 2004, Режисьор: Майкъл Ман, В ролите: Том Круз, Джейми Фокс, Джейда Пинкет Смит
Пълна програма
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
  • 19:15
    "Марш сред развалините" - доку-поредица
  • 20:15
    "Хит или боклук" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:45
    Ръш - първи сезон, еп. 6
  • 17:40
    Касъл - четвърти сезон, еп. 9
  • 18:35
    Касъл - четвърти сезон, еп. 10
  • 19:30
    Гатака - игрален филм
Пълна програма
  • 17:00
    Club Bangers!
  • 20:00
    Dance Classics!
  • 23:00
    Decade's Biggest Tunes
Пълна програма
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
  • 17:30
    TOP MODELS
  • 17:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 17:00
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 19:40
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 17:00
    "Хванати на местопрестъплението" - 10 и 1-3 еп.
  • 18:40
    "Полицайките от окр.Брауард" - 6 еп.
  • 19:30
    "Суперхирургия" - 1 еп.
  • 20:20
    "Студио за татуировки" - 10 еп.
Пълна програма
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
  • 17:30
    Hовини
  • 17:45
    Спорт
Пълна програма
  • 17:05
    Универсальный фидер
  • 17:30
    Великие ружья
  • 17:55
    Плaнета рыбака
  • 18:20
    Мастер-класс
Пълна програма
  • 17:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, 3 епизода, /п/
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
  • 21:00
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7, /п/
Пълна програма
  • 16:45
    Deadliest Catch: Stay Focused Or Die
  • 17:30
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 18:15
    Mega Engineering: City at Sea
  • 19:00
    Extreme Engineering: Arizona Cardinals
Пълна програма
  • 17:00
    Гражданка в ранчото
  • 17:30
    Гражданка в ранчото
  • 18:00
    Трапезата на Сиба
  • 18:30
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 16:45
    Бънсен зверчето
  • 17:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:35
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:00
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 17:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание, директно
  • 18:45
    Ски-алпийски дисциплини: СК (мъже), Кицпюел, слалом (запис)
  • 19:30
    "По пътя към Пьончан"
  • 20:00
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф, състезание
Пълна програма
  • 16:25
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 18:10
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 21:00
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 23:10
    "Изборът на краля", биографична драма, Норвегия, 2016; реж. Ерик Попе, с Йеспер Кристенсен, Андерш Босмо Кристиансен, Карл Марковиц, Тува Новотни, Катарина Шютлер, [12+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:50
    Vampirina
  • 17:15
    Puppy Dog Pals
  • 17:40
    The Lion Guard
  • 18:10
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 16:45
    Бънсен зверчето
  • 17:10
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 17:35
    Ники, Рики, Дики и Дона
  • 18:00
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 19:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 16:30
    Disappeared: Road to Nowhere
  • 17:25
    Disappeared: Somebody's Watching
  • 18:20
    Disappeared: Against the Tide
  • 19:15
    Disappeared: Off the Grid
Пълна програма
  • 16:55
    Top: Love Stories
  • 17:20
    Star Rated: Luckiest in Love
  • 17:50
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 18:15
    National Icons: Sport's Power Couple
Пълна програма
  • 16:50
    Uncharted
  • 17:40
    Uncharted
  • 18:30
    Ducks Unlimited
  • 18:55
    Ducks Unlimited
Пълна програма
  • 17:00
    В търсене на Хитлер: Заводът
  • 18:00
    В търсене на Хитлер: Тайният остров
  • 19:00
    В търсене на Хитлер: Неотбелязаният гроб
  • 20:00
    В търсене на Хитлер: Нацистката колония
Пълна програма
  • 17:00
    Невероятна машина, еп. 4
  • 18:00
    Невероятна машина, еп. 2
  • 19:00
    Пробив, еп. 2
  • 20:00
    Произход: Пътешествието на човечеството, еп. 2
Пълна програма
  • 17:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 17:50
    Спорт тото
  • 18:00
    "120 минути" - публицистично предаване с водещ Светослав Иванов
  • 19:00
    bTV Новините - централна емисия
Пълна програма
  • 16:35
    Тоталкар; сезон 1, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:10
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:40
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 16:35
    Възприятия; сезон 3, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 17:35
    Възприятия; сезон 3, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 18:35
    Възприятия; сезон 3, епизод 15, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 19:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 11, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 17:00
    Ловецът на убийци: В хватката на смъртта
  • 18:00
    Единадесетте: Убиец на свобода
  • 19:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Ханрати
  • 20:00
    Архив "Убийства" с Фред Дайнидж: Убийствата в Мурс
Пълна програма
  • 17:05
    Мераклии
  • 19:00
    Бели пясъци
  • 21:00
    Нещата, които трябва да направиш в Денвър, преди да умреш
  • 23:15
    Предател
Пълна програма
  • 13:35
    Михаил Боярский, Вениамин Смехов, Валентин Смирнитский, Игорь Старыгин, Маргарита Терехова в фильме "Д'Артаньян и три мушкетёра" (12+)
  • 18:30
    "Лучше всех!"
  • 20:00
    Воскресное "Время". Информационно-аналитическая программа
  • 21:30
    "Что? Где? Когда?". Дети XXI века
Пълна програма
  • 17:00
    Док.фильм "Новый век русского театра" Молодые театры
  • 18:00
    Новости RTVi
  • 18:15
    Особое мнение
  • 19:00
    "В Нью-Йорке с В.Топаллером"
Пълна програма
  • 16:45
    Большая опера
  • 19:00
    Вести недели
  • 21:00
    Воскресный вечер с Владимиром Соловьевым
  • 23:25
    Действующие лица с Наилей Аскер-заде
Пълна програма
  • 17:00
    The King of Queens
  • 17:25
    Ridiculousness
  • 17:50
    Ridiculousness
  • 18:15
    SpongeBob SquarePants
Пълна програма
  • 17:00
    Anal Date Night For British Cabbie (18+)
  • 17:23
    The TIT Crowd (18+)
  • 17:46
    Not My Brother's Keeper (18+)
  • 18:08
    My Boss And My Wife (18+)
Пълна програма
  • 15:15
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:30
    Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Селта /Виго/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 21:30
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - финал, повторение)
Пълна програма
  • 17:00
    Акценти
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 17:15
    Борсова информация
  • 17:20
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 17:00
    Drive Thru Australia
  • 17:30
    Drive Thru Australia
  • 18:00
    The Kickback
  • 19:20
    Radical Times in South Africa
Пълна програма
  • 16:45
    Животински лудории (12)
  • 17:15
    Гепардите от дълбините на океана
  • 18:10
    Тайният живот на езерата (4)
  • 19:00
    Майстори на шпионажа (4)
Пълна програма
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Хърватски перли
  • 18:00
    Калиакра
  • 18:30
    Фестивал на занаятите "По Малкотърновски - от извора на Странджа"
Пълна програма
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Macbeth by Verdi at the Royal Opera House
  • 20:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Les Dissonances - Schumann: Violin Concerto
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, директно
  • 18:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, директно
  • 20:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 3-и епизод, повторение
  • 21:00
    Класика от Първа професионална лига - Лудогорец - ЦСКА (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 12:45
    Тенис: ASB Classic, Оукланд (2018 ATP WORLD TOUR 250 - полуфинали, повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 19:15
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 21:15
    Пряко: Футбол: Коментарно студио (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 17:00
    Футбол: Манчестър Сити - Нюкасъл Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:30
    Студио "Висша лига", директно
  • 18:00
    Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, директно
  • 19:55
    Студио "Висша лига", директно
Пълна програма
  • 16:30
    Изчезнали: Път за никъде
  • 17:25
    Изчезнали: Някой гледа
  • 18:20
    Изчезнали: Срещу стихията
  • 19:15
    Изчезнали: Извън цивилизацията
Пълна програма
  • 16:30
    най-доброто от "еМисия България" - 2 част
  • 17:30
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 18:30
    БЛИЦ НОВИНИ +++"Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков
  • 22:00
    "Без задръжки" с Наталия Кобилкина
Пълна програма
  • 16:25
    "Жена назаем", романтична комедия, САЩ, 2011; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Дженифър Анистън, Никол Кидман, Ник Суордсън, Бруклин Декър, [12+]
  • 18:20
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 20:00
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 21:30
    "Майк и Дейв си търсят гаджета", комедия, САЩ, 2016; реж. Джейк Шимански, със Зак Ефрон, Адам Дивайн, Анна Кендрик, Обри Плаза, Стивън Рут, [15+]
Пълна програма
  • 16:45
    "Californication ІV, 3 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 17:10
    "Californication ІV, 4 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Барт Фройндлих, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 17:40
    "Мъчителни бележки", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Аманда Шарп, с Рей Лиота, Роуз Лесли, Джина Родригес, Кармен Тонри, Джъстин Барта, [12+]
  • 19:15
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 17:00
    Завръщане: Къщата на Хиндлиян (образователен филм за туристически маршрут)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Сурва (образователен филм за семеен туризъм)
  • 18:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 17:05
    Nella the Princess Knight
  • 17:25
    Nella the Princess Knight
  • 17:50
    Rusty Rivets
  • 18:15
    Rusty Rivets
Пълна програма
  • 16:35
    Ресторантът, сезон 1, еп. 2, Швеция, иторически/драма, 2017
  • 17:35
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
  • 18:20
    Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 10, САЩ, военен, 2014
  • 19:00
    Господин Селфридж, сезон 2, еп. 10, Великобритания, иторически/драма, 2014
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 17:05
Бягство, сезон 1, еп. 1
Fox Channel 17:10
Агентите на ЩИТ - четвърти сезон, еп. 20
Fox Crime 17:10
Безследно изчезнали - трети сезон, еп. 20
AXN 17:20
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
e-kids 17:30
Франклин - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

bTV 17:50
Спорт тото
bTV HD 17:50
Спорт тото
AXN Black 18:00
Най-добрият тунинг; сезон 1, епизод 9, спорт, риалити, Финландия, 2012
Eurosport 18:00
Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия
Eurosport HD 18:00
Формула Е: Състезание в Саудитска Арабия

Всички предавания

Филми

Bloomberg TV Bulgaria 17:05
Просвещение: Историята на 14-ия Далай Лама - док. филм
AXN 17:20
Киберпрестъпления; сезон 2, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2015
Planeta Folk 17:30
"Звездите на България" - музикален гост
AXN White 17:35
Кандис Реноар; сезон 5, епизод 9, комедия, криминален, Франция, 2016
Fen TV 17:40
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}