ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:20
    Телепазарен прозорец
  • 16:35
    Малки истории Документален слот
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 13
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:50
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал /п./
  • 16:40
    Великата - сериал, историческа драма /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Блестящи идеи - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Предприемачи - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
Пълна програма
  • 16:05
    Незабравимо; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2013
  • 17:05
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 4, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 3, криминален, драма, Франция, 2013
  • 19:10
    Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Тексаски закони: Играта започва
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Епизод 9
  • 17:25
    Брегът на акулите
  • 18:20
    Чудовищата на Аляска: Голямата стъпка от юга
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Българска душа" - предаване за български фолклор /п/
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 20 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
  • 17:30
    Hit Mix
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Русе/
  • 18:00
    Пътувай с БНТ 2 /БНТ 2 Русе/п/
  • 18:30
    Днес и утре
Пълна програма
  • 16:00
    My Knight and Me
  • 16:10
    My Knight and Me
  • 16:30
    The Mr. Bean Animated Series
  • 16:40
    The Mr. Bean Animated Series
Пълна програма
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.3, еп. 8
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,2, еп.19
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.5
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, еп. 10
Пълна програма
  • 14:45
    "Виновна" -  трилър, криминален (Канада, 2014), режисьор -  Антъни Лефресни, актьори - Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.
  • 16:30
    "Телекинеза" - драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор - Джейс Александър, актьори - Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейс
  • 18:30
    "Вода за слонове" - драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьор - Франсис Лорънс, актьори - Рийз Уидърспун, Кристоф Валц, Робърт Патинсън, Стивън Тайлър, Скот Макдоналд, Хал Холбрук, Джеймс Фрейн, Пол Шнайдер, Ашли Палмър,Джесика Частейн и др.
  • 21:00
    Премиера: "Отмъщение: Любовна история" - трилър, екшън, криминален (САЩ, 2017), режисьор - Джони Мартин, актьори - Никълъс Кейдж, Дон Джонсън, Дебора Ънгър, Ана Хътчинсън, Джошуа Микел и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.6
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.4
  • 19:00
    "Предградие" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 17:00
    Премиера: "Всичко може да се случи" - сериал, еп.16
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.2, еп.19
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.8, еп. 1
Пълна програма
  • 16:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
Пълна програма
  • 14:10
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 16:10
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 17:40
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 19:35
    "Децата на нощта", драма, Италия, 2016; реж. Андреа Де Сика, с Винченцо Креа, Лудовико Сучио, Фабрицио Ронгионе, Юлиа Собол, Луиджи Биньоне, [15+]
Пълна програма
  • 15:10
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 16:40
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 18:20
    "Приятен разговор", психологическа драма, САЩ, 1985; реж. Джойс Чопра, с Трийт Уилямс, Лора Дърн, Мери Кей Плейс, Елизабет Беридж, Левон Хелм, [15+]
  • 19:50
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 14:50
    "Кралят на скорпионите 4: Походът на силата" - приключенски екшън с уч. на Виктор Уебстър, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, Рутгер Хауър, М.Емет Уолш и др., /п/
  • 17:00
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 17:30
    "Кевин може да почака" (премиера) - сериал, сезон 1
  • 18:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
Пълна програма
  • 16:00
    Спешно отделение за автосервизи: Епизод 6
  • 17:00
    Изоставени конструкции: Мисия: Космос
  • 18:00
    Войни за контейнери: Изгубени в морето
  • 18:30
    Войни за имоти: Купувачи, пазете се
Пълна програма
  • 15:26
    Космосът на показ: Епизод 2
  • 16:14
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 17:02
    Как работи Земята: Скалистите планини и атомната бомба
  • 17:50
    Машините на Леонардо: Катапулт
Пълна програма
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Кърби Бъкетс
Пълна програма
  • 16:00
    "Спортна лаборатория"
  • 16:15
    "Въпросите на Мили"
  • 16:25
    "Въпросите на Мили"
  • 16:35
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Шоколад и пипер - 162 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 18:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
Пълна програма
  • 15:15
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 16:45
    Колоездене на писта: Световна купа в Минск
  • 18:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 20:00
    Ски-алпийски дисциплини: Световна купа в Кицпюел, спускане (мъже)
Пълна програма
  • 15:25
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 7
  • 16:10
    Опасни пътища, сезон 2, еп. 3
  • 17:10
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 15:15
    Nhra Sportsman Series
  • 16:10
    Winter X Games - Aspen
  • 17:05
    Alpine Adventurer
  • 18:00
    Blood, Sweat & Gears
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 19
  • 17:05
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 5
  • 17:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 6
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - първи сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 5
  • 16:10
    Д-р Розууд - втори сезон, еп. 6
  • 17:05
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 8
  • 18:10
    Агенция "Рош" - първи сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 19:00
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 16:05
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 3
  • 16:35
    Бойни кораби, сезон 1, еп. 6
  • 17:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 7
  • 18:15
    Забранена история, сезон 3, еп. 3
Пълна програма
  • 16:00
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 17:00
    Планинари: Поколения
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Профил на един комарджия
Пълна програма
  • 16:00
    Крал сред рибарите – тв поредица, 9 еп.
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 30 еп. /п/
  • 18:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 15:50
    "Кайю"
  • 16:10
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:45
    "Бож"
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед" с Криси"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:45
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
  • 16:10
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 17:30
    "Най-добрите холивудски режисьори І, еп.15 - Пол Верховен" - поредица
  • 18:00
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
Пълна програма
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 16:00
    Little Mix: MTV Top 10
  • 17:00
    2018 GRAMMYs: The Nominees
  • 18:00
    Charli XCX's Kickass Hits
  • 19:35
    Hot Right Now!
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:05
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 3
  • 16:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 4
  • 17:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 5
  • 17:25
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 6
Пълна програма
  • 16:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 4
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Познатата Вселена, еп. 1
  • 19:00
    Дивата Южна Африка, еп. 3
Пълна програма
  • 15:35
    Експерти в оцеляването, еп. 1
  • 16:25
    Невероятният д-р Пол, еп. 16
  • 17:05
    Най-чудатите твари в света: удивителни части на тялото, еп. 1
  • 18:00
    Завръщането на димните леопарди, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Морабанк Андора - Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Лион - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:45
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 18:00
    Италия, Серия А: Интер - Рома
  • 20:00
    Екстремни спортове
  • 21:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 16:15
    "Битката за луната"
  • 17:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 18:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
  • 19:00
    "Разбор на полетите"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 15:10
    Паралакс - 2 част /повторение/
  • 16:15
    "Първото благо" с проф. Цв. Димитров /повторение/
  • 17:15
    "Магията на природата"- документален филм
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 15:50
    Mr. Bean - Die Cartoon-Serie
  • 16:30
    Ben 10
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Ritter hoch 3
Пълна програма
  • 16:00
    Документален филм-България в картини
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия - 64 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Къщата на съпрузите: Да освежим обстановката
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Духът и градът
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завръщане у дома
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Да усетиш настроението
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Лятното мечтание на една Кралица, Дворецът Балчик
  • 16:30
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 17:00
    Абай Кунанбаев
  • 17:30
    Варна - Морски съкровища
Пълна програма
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:25
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 17:45
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
  • 19:40
    Красиви момичета, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 21:30
    Войната на Чарли Уилсън, САЩ, Германия, биографичен/комедия/драма, 2007
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:00
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 10
  • 16:25
    Най-чудатите ресторанти на света - кулинарно предаване, еп. 11
  • 16:55
    Великото британско меню, еп. 11
  • 17:30
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 72
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
  • 22:00
    Късметлиите - Комедия, 2008, Режисьор: Нейл Бъргър, В ролите: Тим Робинс, Рейчъл Макадамс, Майкъл Пеня, Дирк Уитънборн, 
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и втори сезон, еп. 16
  • 16:15
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 13
  • 16:40
    Модерно семейство - трети сезон, еп. 14
  • 17:10
    Макгайвър - първи сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 2 и 3 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 161 и 162 еп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 26 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 11 и 12 еп.
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Спорт
  • 16:15
    Телевизионен пазар
  • 16:30
    новини
Пълна програма
  • 16:00
    Прикладная ихтиология
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Нахлыст
  • 17:25
    По Якутии с Александром Борисовым
Пълна програма
  • 15:30
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Appaloosa Mare
  • 16:45
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
  • 18:15
    Cake Boss: 6-Foot Sub Sandwich, Zeppoles & A Sick Mauro
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Да готвиш наистина
  • 18:30
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:30
    Бънсен зверчето
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
  • 18:45
    Ски полети: Световно първенство в Оберсдорф
  • 20:00
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
Пълна програма
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 19:00
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 19:30
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:45
    Sofia the First
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
  • 16:35
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:05
    Mickey Mouse Clubhouse: The Wizard of Dizz
Пълна програма
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:30
    Бънсен зверчето
  • 16:55
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    Grave Secrets: Beyond The Grave
  • 16:30
    On the Case with Paula Zahn: Internal Affairs
  • 17:25
    California Investigator: No Country for Old Women
  • 17:50
    California Investigator: Sexty Hubby
Пълна програма
  • 16:00
    Premiere The Contenders: Russia 2018: Iran
  • 16:25
    TRACE The Contenders: Algeria
  • 16:55
    TRACE The Contenders: Togo
  • 17:20
    TRACE The Contenders: Morocco
Пълна програма
  • 16:00
    Speargun Hunter
  • 16:25
    Speargun Hunter
  • 16:50
    Speargun Hunter
  • 17:15
    Ultimate Match Fishing
Пълна програма
  • 16:00
    Изковани в огъня: Меч шамшир
  • 17:00
    Планинари: Поколения
  • 18:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Право в Комптън
  • 18:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Профил на един комарджия
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Познатата Вселена, еп. 1
  • 18:00
    Дивата Южна Африка, еп. 3
  • 19:00
    Да предизвикаш пустинята, еп. 1
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 13
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 15:35
    Тоталкар; сезон 4, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 4, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 16:40
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 17:10
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
Пълна програма
  • 15:25
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2013
  • 16:25
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, 2014
  • 17:35
    Отмъщението; сезон 2, епизод 35, драма, мистерия, 2014
  • 18:45
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Убийствата ме преследват
  • 17:00
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
  • 17:30
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 18:00
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
Пълна програма
  • 16:00
    Правилата на Джорджия
  • 18:10
    Предател
  • 20:25
    Забравените от Хуарес
  • 22:35
    Безмълвен грях
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал "Время любить" 16+
  • 17:00
    Новости RTVi
  • 17:10
    Особое мнение
  • 18:00
    Сериал "Странствия и невероятные приключения одной любви" 16+
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:49
    Sexy MILF Wants Romantic Creampie (18+)
  • 16:11
    Cute Student 69s For Travel Money (18+)
  • 16:37
    Lez Be Friends (18+)
  • 17:00
    Big Booty Wins March Madness (18+)
Пълна програма
  • 15:40
    Тенис: Хингис/Чан - Грьонефелд/Пешке (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 17:15
    Тенис: Дабровски/Су - Макарова/Веснина (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Footbrazil" - 3 еп., обзорно предаване
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:15
    Агрокоментар
  • 16:20
    Агротема
Пълна програма
  • 15:45
    Ultimate First League
  • 16:10
    Taekwondo
Пълна програма
  • 16:00
    EMENTA SB
  • 16:42
    Life of EMENTA SB
  • 17:00
    World of X Games 2016
  • 18:00
    Radical Times Southern California
Пълна програма
  • 15:50
    Спешна медицинска помощ за животни (2)
  • 16:20
    Дивата природа на Нова Зеландия (1)
  • 17:10
    Надежда за дива природа (13)
  • 18:00
    Бебета в зоопарка (1)
Пълна програма
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Бургас и други морски градове
  • 17:00
    Дълг, чест и храброст
  • 18:00
    София
Пълна програма
  • 15:25
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
  • 17:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Gustavo Dudamel conducts Mahler at the Paris Philharmonie
  • 19:15
    Gustavo Dudamel conducts Beethoven and Wagner at the Paris Philharmonie
Пълна програма
  • 16:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
  • 18:00
    Футбол: Лудогорец - Шахтьор Донецк, международен приятелски мач, повторение
  • 20:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 15-и епизод, директно
  • 21:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ню Джърси, САЩ, повторение
Пълна програма
  • 15:30
    Тенис: Каролина Возняцки - Сакия Викери (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - II полуфинал, повторение)
  • 17:10
    Тенис: Каролина Возняцки - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - финал и награждаване, повторение)
  • 19:00
    "Древният свят: Заедно" - 1 еп., документален филм
  • 20:00
    Футбол: Палмейрас - Шапекоенсе (Бразилско първенство, сезон 2017 - повторение)
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Саутхямптън - Тотнъм Хотспър, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    Футбол: Евертън - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, запис
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 19-и епизод
  • 20:00
    Неделен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 19-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Клубът на детективите: Ню Орлиънс: Сделка с дявола
  • 16:30
    Пола Зан разглежда случая: Вътрешна работа
  • 17:25
    Калифорнийски следовател: Епизод 16
  • 17:50
    Калифорнийски следовател: Игрив съпруг
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:45
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [12+]
  • 17:10
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 17:40
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 19:15
    "Залезът на тамплиерите І, 7 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Дъглас МакКинън, с Том Кълън, Саймън Мерълс, Падрийк Дилейни, Ед Стопард, Оливия Рос, [18+]
Пълна програма
  • 15:10
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
  • 16:45
    "Чудовищни камиони", комедия - фантастика, САЩ, 2016; реж. Крис Уедж, с Лукас Тил, Джейн Леви, Томас Ленън, Бари Пепър, Роб Лоу, [12+]
  • 18:30
    "Сърцето на дракона 3: Проклятието на магьосника", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Колин Тийг, с Джулиан Морис, Тамзин Мърчант, Джаса Ахлувалиа, Джонджо О'Нийл, Доминик Мафам, [12+]
  • 20:10
    "Костенурките нинджа: На светло", анимационна комедия, САЩ, 2016; реж. Дейв Грийн, с Меган Фокс, Уил Арнет, Лора Лини, Стивън Амел, Ноел Фишър, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    Плевен. Вълни по равнината (1 част) (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Плевен. Вълни по равнината (2 част) (образователен документален филм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:00
    Little Charmers
  • 16:10
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 16:25
    Dora the Explorer
  • 16:45
    Max & Ruby
Пълна програма
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 12, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 9, Испания, иторически/драма, 2012
Пълна програма

Сериали

ARD 1 16:10
"Буря от любов" - сериал
e-kids 16:15
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал
National Geographic Wild 16:15
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 19
Fox Channel 16:15
От местопрестъплението: Маями - десети сезон, еп. 8
Viasat Explorer 16:20
Австралийски търсачи на злато, сезон 3, еп. 10

Всички предавания

Спорт

Film Plus HD 16:45
Тенис: Манди Минела - Айла Томлянович (Korea Open, Сеул; WTA International - III четвъртфинал, повторение)
BNT 3 16:55
Футбол: Лудогорец - Цюрих - среща от турнира "Лига Европа"
Diema Sport 17:00
Волейбол: Добруджа - Пирин, мач от Суперлигата, повторение
Diema Sport 2 17:00
Футбол: Уотфорд - Кардиф Сити, мач от английската Висша лига, запис
Eurosport 2 17:00
Ски скокове: Световна купа в Енгелберг, индивидуално състезание

Всички предавания

Филми

HBO3 16:10
"Без милост", криминална драма, Германия, 2017; реж. Фатих Акин, с Даян Крюгер, Денис Мошито, Йоханес Криш, Самия Чанкрин, Нуман Аджар, [15+]
Cinemax 16:15
"Корпоративна политика", драма, Франция, 2017; реж. Никола Силол, със Селин Салет, Ламбърт Уилсън, Стефан де Гроод, Виолайн Фумеу, Алис Дьо Льонкюсан, [12+]
Cinemax 2 16:25
"Дон Диего де Сама", драма, Аржентина, 2017; реж. Лукресия Мартел, с Даниел Хименес Качо, Лола Дуеняс, Матеу Нахтергаеле, Хуан Минухин, Нахуел Кано, [15+]
AXN 16:25
Царство; сезон 3, епизод 14, драма, романтичен, САЩ, 2015
TV1000 16:30
Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал
Eurosport HD 22:30
Златна колекция: Олимпийски игри Нагано 1998, хокей на лед, финал

Всички предавания



{START_COUNTER}