ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 45
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 10:30
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков /п./
  • 11:00
    Водещите новини
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
Пълна програма
  • 10:05
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2015
  • 11:00
    Незабравимо; сезон 2, епизод 12, драма, САЩ, 2013
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 3, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 10:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Йордания
  • 11:00
    Братя в блатата: Купон през уикенда
  • 11:28
    Братя в блатата: Специална доставка
  • 11:55
    На гости на парка Крюгер: Епизод 11
Пълна програма
  • 10:10
    "Неделник" с Волен Сидеров - публицистично предаване,
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване,
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:05
    "Любов под бели платна" - любовен филм, ФРГ, 2001
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:55
    През коридорите на времето: "Възможно ли е пътуване във времето?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 3 епизод /п/
  • 11:40
    Световно наследство Гимараеш /п/
  • 12:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Потребителската кошница /п/
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
Пълна програма
  • 10:54
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    Tom and Jerry: The Fast and the Furry
  • 12:30
    The Tom and Jerry Show
  • 12:36
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, еп. 9
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.4
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.2, еп.18
  • 13:00
    "Опасна зона" - екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор - Стивън Сегал, актьори - Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др.
Пълна програма
  • 09:30
    "Отвлечен: Историята на Тифани Рубин" - драма (САЩ, 2011), режисьор - Гари Харви, актьори - Тараджи П. Хенсън, Тери О'Куин, Дейвид Хейдън и др.
  • 11:30
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.1,2
  • 13:30
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.9
  • 14:45
    "Виновна" -  трилър, криминален (Канада, 2014), режисьор -  Антъни Лефресни, актьори - Ерин Сандърс, Алекс Пакстън Бийзли, Катрин Дент, Майкъл Уудс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Гарфийлд" - комедия, семеен (САЩ, 2004), режисьор - Петър Хеуит, актьори - Брекин Мейър, Дженифър Лав Хюит, Стивън Тоболовски, Бил Мъри и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Изкушение" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
Пълна програма
  • 10:50
    Облачно с кюфтета
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:45
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 12:20
    "Под вулкана", драма, САЩ, 1984; реж. Джон Хюстън, с Албърт Фини, Жаклин Бисе, Антъни Андрюс, Игнасио Лопес Тарсо, Кейти Джурадо, [15+]
  • 14:10
    "Хармония", психологическа драма, Япония, 2016; реж. Коджи Фукада, с Таданобу Асано, Марико Цуцуи, Канджи Фурутачи, Таига, Момоне Шинокава, [12+]
  • 16:10
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 12:00
    "Химия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 13:45
    "Площад Америка", драма, Гърция, 2016; реж. Янис Сакаридис, с Янис Станкоглу, Макис Пападимитриу, Василис Кукалани, Ксения Даниа, Александрос Логотетис, [12+]
  • 15:10
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
Пълна програма
  • 09:30
    "Изгубена в Африка" - романтична комедия с уч. на Волке Хегенбарт, Щефан Лука, Дирк Мартенс, Село Мотлунг, Лутули Дламини и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
Пълна програма
  • 10:30
    Съкровища в склада: Епизод 8
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 3
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Астон Мартин DB7
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Замръзнали равнини
Пълна програма
  • 10:38
    Космосът на показ: Епизод 2
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Самоходни колички
  • 12:14
    Ловци на митове: Недовършена работа
  • 13:02
    Как са го направили?: Изстребител/ Трапистка бира/ SUV
Пълна програма
  • 10:30
    Ханк Зипзър
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
Пълна програма
  • 10:45
    "Спортна лаборатория"
  • 11:00
    "Спортна лаборатория"
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 10:30
    Франклин - анимационен сериал
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
Пълна програма
  • 10:00
    Снукър: Турнир "Мастърс", финал
  • 11:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кицпюел, спускане (мъже)
  • 12:00
    Ски-алпийски дисциплини: СК, слалом (мъже), първи манш
  • 12:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кицпюел, слалом (мъже), втори манш
Пълна програма
  • 10:40
    Строеж на гиганти, сезон 1, еп. 4
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 4
  • 12:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 1
  • 13:00
    Дивото зове, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer
  • 12:30
    Blood, Sweat & Gears
  • 13:25
    World Of X Games
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 10:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 18
  • 11:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 5
  • 11:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 6
  • 12:25
    Бягство към колежа - игрален филм, еп. 1
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 7
  • 11:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 1
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 8
  • 13:25
    Броукънуд - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:40
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 12:25
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 10:15
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 2
  • 12:25
    Вътрешен поглед към кралския двор, сезон 1, еп. 3
  • 13:30
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Хищник
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
Пълна програма
  • 10:00
    Крал сред рибарите – тв поредица, 9 еп.
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 30 еп. /п/
  • 12:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 10:50
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 09:00
    "Офанзива"/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:15
    "Хавай" - драма с Джули Андрюс, Ричард Харис, Макс фон Сидов, Джийн Хекман.
  • 12:55
    "Боже, номера ли обърках?" - комедия с Боб Хоуп, Елке Зомер, Филис Дилър, Чезаре Данова.
  • 14:45
    "Защо точно на мен?" - комедия / приключенски с Кристоф Ламбер, Ким Грейст, Кристофър Лойд, Джей Ти Уолш.
  • 16:10
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
Пълна програма
  • 10:30
    BRITCAR ENDURANCE CHAMPIONSHIP
  • 12:10
    STOP AND GO
  • 12:30
    BIKE WORLD
  • 13:00
    MRF INDIAN SUPERCROSS CHAMPIONSHIP 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Rita Ora: Hitlist
  • 14:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
Пълна програма
  • 10:05
    Галапагос, сезон 1, еп. 1
  • 11:05
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 1
  • 11:30
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 2
  • 12:00
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 10:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 7
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 4
  • 12:00
    Сервиз SOS 3, еп. 10
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 2
Пълна програма
  • 10:50
    Тигърът-беглец, еп. 1
  • 11:40
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 3
  • 12:25
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
  • 13:10
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Монако - Метц, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Шефилд Уенздей - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 10:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 10:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
Пълна програма
  • 10:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 11:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 10:20
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:35
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Атлетико М - Севиля
  • 12:00
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
  • 14:00
    Италия, Серия А: Лацио - Киево
  • 16:00
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
Пълна програма
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 13:20
    "Бялата гвардия"
  • 14:50
    "Културната революция"
  • 15:35
    Сериал: "Семеен детектив"
Пълна програма
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Разлюлей се, море" - Фолклорна среща село Крапец - 2-ра част
  • 11:30
    Зимният Ботев връх - док. филм
  • 11:55
    Концерт на Ансамбъл Пирин - 2-ра част
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
Пълна програма
  • 10:45
    Mister Maker
  • 11:10
    Zip Zip
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:20
    Игрален филм-Изискана кухня - комедия, романтичен, Франция, 2012, режисьор Кристиан Венсан, с Катрин Фро, Иполит Жирардо, Жан Д’Ормесон, Артур Дюпон, Жан-Марк Руло, Лоран Пуатрено
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Концерт на Роксет
Пълна програма
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
Пълна програма
  • 10:30
    Кралят на тортите: Ярки личности и коледни костюми
  • 11:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Рю
  • 11:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Джеси
  • 12:00
    Истински истории за изневяра: Тераса с гледка
Пълна програма
  • 10:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 11:00
    Музеят на изкуствата Метрополитън, част 2
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:00
    Невъзможен хотел
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:25
    Обичам те до смърт (1990), САЩ, комедия/криминален, 1990
  • 12:00
    Поле на мечтите, САЩ, драма/семеен/фентъзи, 1989
  • 13:45
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
  • 15:25
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
Пълна програма
  • 10:30
    Новини
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Пекарната на Рудолф - втори сезон, еп. 34
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 16
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 13
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Мандарини" - драма, Естония/Грузия; режисьор: Заза Урушадзе, участват: Лембит Улфсак, Елмо Нюганен, Георги Накашидзе, Миша Месхи, Райво Трас и др. /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 20
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 20
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 3
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 14
Пълна програма
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 10:55
    FASHION WEEK
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 26 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 2 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 161 и 162 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3058 еп.
Пълна програма
  • 10:40
    "Авторевю"
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:30
    Прикладная ихтиология
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
Пълна програма
  • 08:30
    "Войната на Фойл" - сериен филм, сезон 5
  • 11:00
    "Сватбата на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Питър Макнийл, Катерин Дишър, Матю Найт и др., /п/
  • 13:00
    "Плачът на слънцето" - екшън с уч. на Брус Уилис, Моника Белучи, Кол Хаузър, Иймън Уокър, Джони Меснър, Том Скерит и др., /п/
  • 15:30
    "S.W.A.T.- Специален отряд" - екшън с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Engineering: Arizona Cardinals
  • 11:30
    Deadliest Catch: Put Up or Shut Up
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Kennel Seizure
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is There Life After Death?
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8, директно
  • 15:15
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 15:45
    Тенис: Открито първенство на Австралия, Ден 8
  • 18:15
    "Преследвайки историята с Линдзи Вон"
Пълна програма
  • 10:40
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 12:25
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 15:10
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
Пълна програма
  • 10:05
    Disappeared: Off the Grid
  • 11:00
    The Perfect Murder: Death In The Family
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Murder She Wrote
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Rob a Pawn Shop
Пълна програма
  • 10:35
    Top: Love Stories
  • 11:00
    Star Rated: Luckiest in Love
  • 11:30
    National Icons: Sport's Power Couple
  • 11:55
    National Icons: Sport's Power Couple
Пълна програма
  • 10:35
    Madfin Shark Series
  • 11:00
    Fishing Edge
  • 11:25
    Fishing Edge
  • 11:50
    Fishing Edge
Пълна програма
  • 10:00
    Планинари: Хищник
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: Пени за това, което залагаш
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Създание на залозите
  • 12:00
    Спецове в заложната къща: Бизнесът се развива
Пълна програма
  • 10:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 4
  • 11:00
    Сервиз SOS 3, еп. 10
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 2
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 5
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 45
Пълна програма
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 2, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 10, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 11, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 34, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Царство; сезон 4, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 10:00
    Премиера Неразрешени случаи: Задният прозорец/Воайорът
  • 11:00
    Първите 48 часа: Смъртоносен спор/Сърце до сърце
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Лорънс
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Отровата е предпочитана
Пълна програма
  • 09:35
    Зад кулисите
  • 11:50
    Сидни Уайт
  • 14:00
    Преследвачи
  • 16:00
    Правилата на Джорджия
Пълна програма
  • 10:55
    Сериал "Не в последний раз" 16+
  • 11:45
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": Концерт на ансамбъл "Сливен" - Пазарджик 2014 /2 част
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 10:57
    Taking Care Of Businessman (18+)
  • 11:22
    Wear And Tear (18+)
  • 11:46
    Nothing Like A Good Fuck (18+)
  • 12:11
    Kleio & Cassidy (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Бетис - Барселона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Циндао, Китай - финал (повторение)
  • 13:30
    "Footbrazil" - 10 еп., обзорно предаване
  • 14:00
    Тенис: Бабош/Хлавачкова - Клепац/Мартинес Санчес (BNP Paribas WTA Finals Singapore presented by SC Global, Сингапур; WTA World Tour Finals - повторение)
Пълна програма
  • 09:10
    Световна купа по ски-алпийски дисциплини: слалом /мъже/
  • 11:20
    Баскетбол: Ямбол - Рилски спортист - среща от Националната баскетболна лига
  • 13:10
    Часът на БНТ HD
  • 13:25
    Извън играта
Пълна програма
  • 10:30
    Агрофорум - повт.
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 10:30
    Авиатори
  • 11:00
    Водачи и гурута
  • 11:30
    Водачи и гурута
  • 12:00
    Кучета на мира
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Legends of the Black Sea, Bucharest, Romania
  • 12:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 13:55
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:45
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 10:30
    Gymkhana Grid
  • 11:00
    Chasing Dora
  • 12:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 12:30
    One Less Brick in the Wall
Пълна програма
  • 10:10
    Зооспасители 24/7 (20)
  • 11:00
    Животински лудории (9)
  • 11:25
    Животински лудории (10)
  • 11:55
    Тайният живот на езерата (3)
Пълна програма
  • 10:00
    Зелен свят - Планински кеклик
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.11
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Свети Влас - Рай между морето и планината
Пълна програма
  • 10:30
    Anna Karenina Choreography by A. Ratmansky, Mariinsky Theater
  • 12:00
    InterMezzo
  • 13:30
    La Boheme by Puccini at the Liceu
  • 15:25
    Yo-Yo Ma, Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Shostakovich, Tchaikovsky, Stravinsky
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Локомотив Пловдив - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: Дунав - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Футбол: Верея - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    Волейбол: Пирин - Нефтохимик, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Тенис: Юлия Гьоргес - Магдалена Рибарикова (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Су-Уей Хсиех - Юлия Гьоргес (ASB Classic, Окланд; WTA International 2018 - I полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Баскетбол: Лос Анджелис Лейкърс - Ню Йорк Никс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 29-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Лестър Сити - Уотфорд, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 10:05
    Изчезнали: Извън цивилизацията
  • 11:00
    Перфектното убийство: Епизод 10
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Написано убийство
  • 12:50
    Почти ми се размина: Обир на заложна къща
Пълна програма
  • 10:00
    "Честно казано с Люба Кулезич", публицистично предаване, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно - новинарско шоу LIVE
  • 13:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 14:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 1 част
Пълна програма
  • 09:50
    "69-и награди "ЕМИ®" /запис/", специално събитие, САЩ, 2017, [0+]
  • 12:00
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
  • 14:20
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 16 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Дани Салес, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 14:45
    "Аферата ІІ, 6 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Джефри Райнър, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 09:55
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 11:55
    "О.Джей.: Произведено в Америка I, 3 еп.", документален, САЩ, 2016; реж. Езра Еделман, [15+]
  • 13:30
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 11 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
  • 14:05
    "Развод ІІ, 1 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Адам Бърнстийн, със Сара Джесика Паркър, Томас Хейдън Чърч, Моли Шанън, Талия Болсам, Чарли Килгор, [12+]
Пълна програма
  • 10:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 11:00
    Вино в кърпа (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Без пътека. В снеговете... (образователен филм за планински туризъм)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 14:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 09:45
    Баскетбол: Еврокупа
  • 11:30
    ММА: UFC 220
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 10:45
    Rusty Rivets
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
Пълна програма
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 1, еп. 4, Великобритания, иторически/драма, 2013
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, драма, 2014
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
Пълна програма

Сериали

National Geographic 11:00
Разследване на самолетни катастрофи - сезон 10, еп. 5
Viasat Nature 11:00
Съединените животински щати, сезон 1, еп. 2
bTV Lady 11:00
"Любов под наем" - сериал
Diema 11:00
"Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7 /п/
Kino Nova 11:00
"Костюмари" (премиера) - сериал, сезон 6

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 11:10
"Свободна зона с Георги Коритаров 3"
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Белгийска купа "Хале Инхоойхем"
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
BNT HD 12:00
Обзор на световното първенство по футбол Русия 2018
Diema Sport 12:00
"Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 10-и епизод, повторение

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:00
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Viasat Nature/History HD 11:00
Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
TVT 11:00
България. Земя на три писмености (образователен филм за културно-исторически туризъм)
AXN 11:05
Царство; сезон 2, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2015
AXN Black 11:05
Вестителите; сезон 1, епизод 7, научна фантастика, драма, САЩ, 2015

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}