ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 47
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
Пълна програма
  • 11:05
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 1, драма, САЩ, 2013
  • 12:00
    Комисар Рекс: Специален отряд; сезон 2, епизод 5, екшън, семеен, Италия, 2015
  • 13:00
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 14:05
    Скорпион; сезон 2, епизод 14, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 11:00
    Братя в блатата: Ако в блатото падне дърво...
  • 11:28
    Братя в блатата: Последна надежда
  • 11:55
    Правосъдие в горите на Мейн: Незаконна марихуана
  • 12:50
    Дебеличкият ми любимец: Крадливият бигъл
Пълна програма
  • 11:10
    "Холивудски знаменитости: Робърт Де Ниро" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /13 епизод/
  • 11:25
    Сийбърт анимационен филм
  • 11:40
    Красотата на природата /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 11:10
    The Garfield Show
  • 11:22
    The Garfield Show
  • 11:34
    The Garfield Show
  • 11:46
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, еп.6
  • 12:00
    "Пета предавка" - автомобилно предаване
  • 12:30
    "Атентатори" - екшън,криминален,трилър (САЩ ,Франция, 1993), режисьор - Ричард Донър, актьори - Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.3, еп.15
Пълна програма
  • 09:15
    "Дъщерята на проповедника" - драма (САЩ, 2010 ), режисьор - Стан Фостър, актьори - Латоя Лъкет, Даръл Бабс, Тами Тоусенд, Карлос Дейвис, Андре Бътлър и др.
  • 11:45
    "Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.5,6
  • 13:45
    "Вътрешна сигурност" - сериал, с.3, еп.11
  • 15:00
    "Земя на престъпници" - криминален, драма (САЩ, 2012), режисьори - Адам Аркин, Майкъл Динър, актьори - Мери Стийнбъргън, Люк Граймс, Хали Бенет, Джон Хоукс и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Хотел за кучета" - комедия (САЩ, Германия, 2009), режисьор - Тор Фройдентал, актьори - Ема Робъртс, Джейк Т. Остин, Дон Чийдъл, Джон Симънс, Лиса Кудроу, Кайла Прат, Кевин Дилън, Трой Джентил, Робин Лий и др.
  • 12:00
    "Хотел "Елеон" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    "Сияйна луна" - сериал
  • 14:30
    Премиера: "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
  • 11:35
    Ние, мечоците
  • 11:50
    Време за приключения
Пълна програма
  • 10:15
    "Летящото кану: Легендата", трилър - мистерия, Канада, 2016; реж. Жан-Филип Дювал, с Франсис Дюшарм, Каролин Даверн, Франсоа Папину, Венсан-Гийом Оти, Фабиен Клутие, [12+]
  • 12:05
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
  • 12:40
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 14:15
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Смъртта на търговския пътник", драма, САЩ, 1985; реж. Фолкер Шльондорф, с Дъстин Хофман, Кейт Рийд, Джон Малкович, Стивън Ланг, Чарлз Дърнинг, [12+]
  • 12:55
    "Не съм негодник", драма, Франция, 2015; реж. Еманюел Финкиел, с Никола Дювошел, Мелани Тиери, Марин Кайон, Дрис Рамди, Никола Бриде, [15+]
  • 14:45
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 16:50
    "Повелителят на мухите (1963)", приключенска драма, Великобритания, 1963; реж. Питър Брук, с Джеймс Обри, Том Чаплин, Хю Едуардс, Роджър Елуин, Том Гаман, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    "Под венчило" - романтичен филм с уч. на Фридрих фон Тюн, Сента Бергер, Лиза Мартинек, Тим Бергман, Фриц Карл и др., /п/
  • 11:30
    "Пепел от рози" - сериен филм
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Искам развод, скъпи" - романтичен филм с уч. на Естер Швайнс, Марко Рима и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 7, /п/
  • 12:00
    "Етажна собственост" - сериал, сезон 3, /п/
  • 13:00
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 11
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 15
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 5
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Рейндж Роувър Мк3
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Ухапани
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Зимна стража
Пълна програма
  • 10:38
    Мегалетище на ретген: Състезание срещу часовника
  • 11:26
    Машините на Леонардо: Летяща машина
  • 12:14
    Ловци на митове: Опасно шофиране
  • 13:02
    Как са го направили?: Висящ мост/ Арбалет/ Складова наличност
Пълна програма
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 11:15
    "Въпросите на Мили"
  • 11:25
    "Въпросите на Мили"
  • 11:35
    "Въпросите на Мили"
  • 11:45
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Ченгета под прикритие - 7 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 165 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
  • 12:10
    Спортът днес
  • 12:15
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
Пълна програма
  • 10:45
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма (жени), директно
  • 12:00
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма, танцови двойки (запис)
  • 13:00
    Фигурно пързаляне: Първенство на четирите континента, кратка програма, спортни двойки (запис)
  • 14:00
    Биатлон: Световна купа в Антхолц, масов старт (мъже)
Пълна програма
  • 10:35
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 5
  • 11:30
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 6
  • 12:15
    Търсачи на съкровища, сезон 4, еп. 10
  • 13:00
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 10:40
    Nhra Sportsman Series
  • 11:35
    Alpine Adventurer
  • 12:30
    Mantracker Season 5
  • 13:25
    World Of X Games
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини - трети сезон, еп. 20
  • 11:30
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 9
  • 11:55
    Без пукната пара - трети сезон, еп. 10
  • 12:25
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 10:25
    Отдел "Разследване"- девети сезон, еп. 9
  • 11:35
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 3
  • 12:30
    Глейдс - четвърти сезон, еп. 10
  • 13:20
    Елементарно, Уотсън - четвърти сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 09:35
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 11:25
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 13:45
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 15:10
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
Пълна програма
  • 10:25
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 2
  • 12:15
    Съкровищата на Древен Египет, сезон 1, еп. 3
  • 13:15
    Историята на Египет, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
  • 13:00
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 58 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
  • 11:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:30
    "Соломон и Савската царица" - приключенски филм / драма с Юл Бринър, Джина Лолобриджида.
  • 12:50
    "Лох Нес" - драма / семеен с Тед Дансън, Джоли Ричардсън, Ян Холм, Джеймс Фрейн.
  • 14:30
    "Планината на смелостта" - драма / семеен с Джулиет Кейтън, Чарли Шийн, Джоан Кларк, Лесли Карон.
  • 16:20
    "Нежност" - комедия / драма, Франция, с Одри Тоту, Франсоа Дамиен.
Пълна програма
  • 11:00
    SUPER FORMULA HIGHLIGHTS
  • 12:30
    NHRA DRAG RACING CHAMPIONSHIP
  • 13:30
    NZ JETSPRINTS
  • 14:00
    NZ TOURING CAR CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Steve Aoki's MTV Residency
  • 15:30
    Maroon 5: Hitlist
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 4
  • 11:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 5
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 7
  • 12:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 11:00
    Панорама на Световното наследств, еп. 6
  • 12:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 13:00
    Мръсна работа, еп. 4
  • 14:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 4
Пълна програма
  • 10:50
    Сафари компилации на живо, еп. 1
  • 11:40
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 1
  • 12:25
    Десетте най-смъртоносни змии, еп. 3
  • 13:10
    Да оцелееш в Серенгети, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Астън Вила - Барнзли, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Ница - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:10
    "По средата" - сериал
  • 12:05
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:30
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:30
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    Испания, Купа на Краля: Севила - Атлетико М
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Дженоа
  • 14:00
    Италия, Серия А: Каляри - Милан
  • 15:30
    Италия, Серия А: Аталанта - Наполи
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:00
    "Хуморина"
  • 11:45
    Игрален филм: "Лятна отпуска"
  • 13:30
    Концерт
  • 15:00
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 11:10
    Zip Zip
  • 11:35
    Die Dschungelhelden
  • 12:05
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:30
    Die Nektons - Abenteurer der Tiefe
Пълна програма
  • 10:25
    Биографии на известни личности - Бионсе -документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Концерт на Вая Кон Диос
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Хубава, секси или отблъскваща: Джей
  • 11:30
    Хубава, секси или отблъскваща: Талия/Колийн
  • 12:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 13
  • 13:00
    90 дни до сватбата: Преди срещата: Епизод 14
Пълна програма
  • 11:00
    Института Франклин - Филаделфия
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 12:30
    Виж България - Боянската църква, Ренесансов извор
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Загадки в музея
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:35
    Почти идеално, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2000
  • 12:20
    Супер яки, САЩ, комедия, 2007
  • 14:10
    В изгнание, Канада,Китай,Франция,САЩ, екшън/приключенски/трилър, 2014
  • 15:45
    Убийствени мадами, Германия,САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 10:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 16
  • 11:20
    Кухня без граници - четвърти сезон, еп. 18
  • 11:30
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 17
  • 12:00
    Лесни рецепти - пети сезон, еп. 18
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия - 2 еп. /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Палми в снега" - драма/ романтичен, Испания, режисьор Фернандо Гонсалес Молина;участват: Марио Касас, Адриана Угарте, Макарена Гарсия, Ален Ернандес, Берта Васкес и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Високо напрежение - първи сезон, еп. 22
  • 11:40
    Хавай 5-0 - трети сезон, еп. 22
  • 12:35
    Специален доклад - първи сезон, еп. 7
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями, еп. 18
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 28 еп.
  • 11:35
    "На косъм" - 4 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 165 и 166 еп.
  • 12:50
    "Рождени дни" - 3060 еп.
Пълна програма
  • 11:15
    Топшоп
  • 11:30
    Новини
  • 11:45
    Телестар
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:30
    Нахлыст
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 11:00
    "От местопрестъплението: Кибер атаки" - сериал, сезон 1, /п/
  • 12:00
    "Магията на добрата вещица" - семеен филм с уч. на Катрин Бел, Крис Потър, Хана Ендикот-Дъглас, Катерин Дишър, Питър Макнийл, Матю Найт и др.
  • 13:50
    "Мръсна игра" - криминален трилър с уч. на Никълъс Кейдж, Никол Кидман, Кам Жиганде, Бел Менделсон, Даш Михок, Лиана Либерато, Джордана Спиро и др., /п/
  • 15:45
    "Завръщане в бъдещето II" - екшън-комедия с уч. на Майкъл Джей Фокс, Кристофър Лойд, Леа Томпсън, Били Зейн, Елизабет Шу, Томас Ф.Уилсън и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Extreme Engineering: Space Tower
  • 11:30
    Deadliest Catch: Deadline
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Super Trooper
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Does Time Really Exist?
Пълна програма
  • 10:55
    Да готвиш наистина
  • 11:25
    Да готвиш наистина
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:15
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали, директно
  • 13:00
    Тенис: "Game, Schett и Mats", коментарно предаване, директно
  • 13:30
    Тенис: Открито първенство на Австралия, четвъртфинали
  • 14:30
    Ски-алпийски дисциплини: СК в Кронплац, гигантски слалом (жени), втори манш
Пълна програма
  • 09:35
    "Легенда за езерото", анимация, Великобритания, 2007; реж. Джей Ръсел, с Алекс Етел, Емили Уотсън, Бен Чаплин, Брайън Кокс, Дейвид Мориси, [7+]
  • 11:25
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 13:45
    "Маса 19", комедия, САЩ, 2017; реж. Джефри Блиц, с Анна Кендрик, Крейг Робинсън, Джун Скуиб, Лиса Кудроу, Стивън Мърчант, [12+]
  • 15:10
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:45
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:10
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    American Monster: The Last Broadcast
  • 11:55
    On the Case with Paula Zahn: Run Bambi Run
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Be the 'Green Baron'
  • 13:45
    Nightmare Next Door: Hilltop Horror
Пълна програма
  • 11:00
    Star Rated: Sporting Egos
  • 11:30
    Star Rated: Biggest Sport Idiots
  • 11:55
    Star Rated: Fame-Hungry Athletes
  • 12:20
    The Contenders: Russia 2018: Iran
Пълна програма
  • 11:00
    All Angles
  • 11:25
    All Angles
  • 11:50
    All Angles
  • 12:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 11:00
    Спецове в заложната къща: В пълна готовност
  • 11:30
    Спецове в заложната къща: Залогът на джедаите
  • 12:00
    Проклятието на остров Оук: Съкровището на мъртвеца
  • 13:00
    Американски антиквари: Най-великата находка на земята
Пълна програма
  • 11:00
    Сервиз SOS, еп. 1
  • 12:00
    Мръсна работа, еп. 4
  • 13:00
    Арестувани зад граница 9, еп. 4
  • 14:00
    Разследване на самолетни катастрофи, еп. 10
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 47
Пълна програма
  • 11:00
    Най-добрият тунинг; сезон 3, епизод 12, спорт, риалити, Финландия, 2013
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 4, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Конан; сезон 1, епизод 4, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Отмъщението; сезон 2, епизод 36, драма, мистерия, 2014
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Царство; сезон 4, епизод 6, драма, научна фантастика, САЩ, 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Единадесетте: Изгубеният рай
  • 12:00
    Разтърсващи престъпления: Гари Нюлав
  • 13:00
    Какво е нужно за убийство: Кръв по престилката на готвача
  • 13:30
    Какво е нужно за убийство: Възможност за убийство
Пълна програма
  • 09:30
    Виелица
  • 11:30
    Мери Кристмас
  • 13:20
    Момиче от Джърси
  • 15:20
    Латино коледа
Пълна програма
  • 10:00
    Худ.фильм "У Бога свои планы" 16+
  • 11:40
    Док.фильм "Неизвестная планета"
  • 12:15
    "Золотой век"
  • 13:00
    Сериал "Исчезнувшие" 16+
Пълна програма
  • 11:15
    SpongeBob SquarePants
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
  • 12:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 10:59
    B For Big Butt (18+)
  • 11:20
    Big Booty Wins March Madness (18+)
  • 11:44
    Anal Stepmoms (18+)
  • 12:09
    Gamer Heaven (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Атлетико /М/ - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Ветроходство: Екстремно ветроходство от Барселона, Испания - финал (повторение)
  • 13:30
    "Footbrazil" - 20 еп., обзорно предаване
  • 14:00
    Тенис: Олари/Савчук - Лиан/Ян (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
Пълна програма
  • 11:15
    Борсова информация
  • 11:20
    Динамика на основните 5
  • 11:25
    Агрокоментар
  • 11:30
    Агротема
Пълна програма
  • 11:00
    Авицена: Светлина от Изтока
  • 12:00
    На концерт: Роз Екосо
  • 13:00
    Животните Х
  • 13:30
    Животните Х
Пълна програма
  • 11:00
    Cage Ring Championships 6
  • 13:20
    World Karate Federation
  • 15:05
    NEW Extreme IV
  • 15:55
    OZ Academy
Пълна програма
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 11:00
    Тайният живот на езерата (3)
  • 11:55
    Животни, които са променили историята (3)
  • 12:50
    Планетата Европа (3)
  • 13:45
    Зоопаркът - Дъблин (3)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Боянска църква
Пълна програма
  • 10:55
    Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
  • 12:30
    InterMezzo
  • 13:30
    Roger Norrington, Arabella Steinbacher and the Orchestre symphonique de Montreal : Schumann and Brahms
  • 15:00
    The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Септември - Ботев Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 3-и епизод, повторение
  • 13:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Ню Джърси, САЩ, повторение
  • 16:00
    Футбол: Берое - Славия, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 10:30
    Тенис: Коко Вандеуей - Елена Веснина (WTA Elite Trophy Zhuhai, Джухай; 2017 WTA - повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Депортиво /Ла Коруня/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Барбора Стрицова - Ашли Барти (Sydney International, Сидни; WTA Premier 2018 - I четвъртфинал, повторение)
  • 15:20
    Тенис: Доминика Цибулкова - Анджелик Кербер (Sydney International, Сидни; WTA Premier 2018 - II четвъртфинал, повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Суонси Сити - Ливърпул, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 13:00
    Понеделнишки обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 10-и епизод, повторение
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Американско чудовище: Последното излъчване
  • 11:55
    Пола Зан разглежда случая: Тичай, Бамби
  • 12:50
    Почти ми се размина: Зеленият барон
  • 13:45
    Кошмарни съседи: Ужасът на хълма
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 10:10
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 11:50
    "Пътуването на Фани", военна драма, Франция, 2016; реж. Лола Доайон, с Леони Сушо, Фантин Ардюан, Жулиан Люпро, Райън Броди, Анаис Мейрингер, [12+]
  • 13:25
    "Средностатистическо семейство VІІІ, 18 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джафар Махмуд, с Патриша Хийтън, Нийл Флин, Чарли МакДърмът, Идън Шър, Атикъс Шафър, [12+]
  • 13:50
    "Аферата ІІ, 8 еп.", драма, САЩ, 2015; реж. Лора Иннес, с Доминик Уест, Рут Уилсън, Мора Тиърни, Джошуа Джаксън, Джулия Голдани Телс, [15+]
Пълна програма
  • 10:55
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 12:35
    "Californication ІV, 5 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Бет МакКарти-Милър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:05
    "Californication ІV, 6 еп.", комедия, САЩ, 2011; реж. Джон Дал, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:35
    "Статисти I, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2005; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Бен Стилър, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Чифлик (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Черни Осъм (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Руска Премиер лига
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 13:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 08:00
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Баскетбол: Евролига
  • 13:25
    Новини
  • 13:30
    Хокей на лед: NHL
Пълна програма
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:25
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, драма, 2014
  • 12:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерии, 2013
  • 13:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 13, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 14:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 10, Испания, иторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

Fox Crime 11:15
Отдел Тежки катастрофи - седми сезон, еп. 4
Viasat Explorer 11:20
Риболовни войни, сезон 2, еп. 1
Viasat Nature 11:25
Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 10
Fox Life 11:25
Шепот от отвъдното - първи сезон, еп. 20
e-kids 11:30
Хари в царството на динозаврите-ан. сериал

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 11:30
Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, 1/2 финали, жени и мъже, директно
ТВ Европа 11:45
Спорт
Nova Sport 12:00
"Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Diema Sport 12:00
Футбол: Ботев Враца - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
Diema Sport 2 12:00
Футбол: Манчестър Юнайтед - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, запис

Всички предавания

Филми

Fen TV 11:15
Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
HBO 2 11:15
"Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
MGM 11:15
"Извинете, че дишам" - комедия с Том Пелфри, Кристофър Лойд.
Cinemax 11:30
"Убиваш ме, Сусана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
Planeta Folk 11:30
"Музикален пъзел" - избрани песни

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}