ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Опорни хора - изповедите на значимите за обществото пред Ганиела Ангелова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
  • 14:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев/п./
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 18, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:20
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 8, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 13:15
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 9, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 6
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 7
  • 11:55
    Състезанието "Най-грозното куче на света"
  • 12:50
    Дебеличкият ми любимец: Спортно семейство, дебело куче
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Холивудски знаменитости: Джони Деп" - документален филм
  • 11:30
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
Пълна програма
  • 10:05
    "Die Rosenkrieger" - комедия, ФРГ, 2002
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard GR
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /20 епизод/
  • 11:25
    Зарязване в Брестовица документален филм
  • 11:50
    Евроновини /п/
  • 11:55
    Информация за времето - по градове
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Партньори в оцеляването: Вълкът научнопопулярен филм
  • 11:50
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 10:55
    Baby Looney Tunes
  • 11:10
    The Garfield Show
  • 11:22
    The Garfield Show
  • 11:35
    The Garfield Show
Пълна програма
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 12
  • 13:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.14
Пълна програма
  • 09:15
    "Тръмбо" - драма, биографичен (САЩ, 2015), режисьор - Джей Роуч,актьори -  Брайън Кранстън, Майкъл Щулбърг, Дейвид Малдонадо, Джон Гец,  Даян Лейн, Хелън Мирън и др.
  • 12:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.10,11,12
  • 15:00
    "Арго" - драма, трилър (САЩ, 2012), режисьор - Бен Афлек, актьори - Бен Афлек, Брайън Кранстън, Алън Аркин, Джон Гудман, Клеа ДюВал, Крис Месина, Тейт Донован,  Виктор Гарбър и др.
  • 17:30
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Оглупели от любов" - комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор - Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори - Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо,  Джош Гро
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
  • 11:35
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:30
    "Хей", романтична драма, Германия, 2015; реж. Алекс Джовановски, с Давид Уго Шмитц, Йохана Райндерс, Луиза Кезер, Торстен Мийс, Хаберман Фин, [15+]
  • 12:00
    "Виридиана", комедийна драма, Испания, 1961; реж. Луис Бунюел, със Силвия Пинал, Франсиско Рабал, Фернандо Рей, Хосе Калво, Маргарита Лозано, [15+]
  • 13:35
    "Първи контакт", трилър - фантастика, САЩ, 2016; реж. Дени Вилньов, с Ейми Адамс, Джеръми Ренър, Форест Уитакър, Майкъл Стълбарг, Марк О'Брайън, [12+]
  • 15:30
    "Покана за убийство", криминална комедия, САЩ, 1976; реж. Робърт Мур, с Труман Капоти, Джеймс Коко, Питър Фoлк, Елза Ланчестър, Питър Селърс, [12+]
Пълна програма
  • 10:45
    "Деветият живот на Луи Дракс", трилър - мистерия, Канада, 2015; реж. Александър Аджа, с Джейми Дорнан, Сара Гадън, Ейдън Лонгоуърт, Аарън Пол, Оливър Плат, [15+]
  • 12:35
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 14:20
    "Тристана", драма, Испания, 1970; реж. Луис Бунюел, с Катрин Деньов, Фернандо Рей, Франко Неро, Лола Гаос, Антонио Касас, [12+]
  • 16:05
    "Розали Блум", комедия, Франция, 2015; реж. Жулиен Рапену, с Ноеми Лвовски, Киан Кожанди, Алис Исааз, Анемон, Сара Жироду, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 09:30
    Моята голяма балканска сватба" - романтична комедия с уч. на Сузане фон Борсоди, Хенри Хюбхен, Ясмин Швайрс Людвиг Трепте, Андреа Екерт и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Един изстрел, една жертва
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 18
Пълна програма
  • 10:38
    Мегалетище на ретген: Кръстовищата на света
  • 11:26
    Идващият свят: Авангардни автомобили
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 13:02
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
Пълна програма
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 11:00
    "Всичко за децата"
  • 11:25
    "Всичко за децата"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Психологически портрет - с Рени Анастасова
  • 12:00
    Ченгета под прикритие - 10 еп. - Сериал
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 179 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (жени), директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени), директно
Пълна програма
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 13:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Словакия - ОАР (мъже), директно
Пълна програма
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
  • 11:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 12:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 13:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    Action Sports World
  • 12:30
    World Of X Games
  • 13:25
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 11
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 8
  • 12:25
    Дръзки момичета - първи сезон, еп. 5
  • 13:20
    Споразумението - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 10:55
    Отдел "Разследване", еп. 12
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 18
  • 12:55
    Нюанси синьо - първи сезон, еп. 11
  • 13:50
    Полицаите от Чикаго - четвърти сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 10:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 15:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
Пълна програма
  • 10:05
    Още невидими убийци от Викторианската епоха, ,
  • 11:10
    Невидими убийци от Едуардианската епоха, ,
  • 12:15
    Невидими убийци у дома след войната, ,
  • 13:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
Пълна програма
  • 11:00
    Традиции и обичаи
  • 12:00
    Киноложка изложба
  • 12:30
    24-ри кадъра – тв поредица,
  • 13:30
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 61 еп.
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
  • 11:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
  • 12:15
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:00
    "Методът на Кътър" - екшън / драма с Джон Хърд, Джеф Бриджис, Лайза Айххорн, Стивън Елиът.
  • 11:45
    "Скейтъри" - екшън с Джош Бролин, Робърт Ръслър, Памела Гидли и Брук Маккартър.
  • 13:15
    "Краят" - комедия с Бърт Рейнолдс, Дом де Луис, Джоан Удуорд, Сали Фийлд.
  • 14:55
    "Чатахучи" - биографичен филм / драма с Нед Бийти, Денис Хопър.
Пълна програма
  • 10:45
    SUPER FORMULA 2017
  • 12:45
    NZ JETSPRINTS
  • 13:15
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Valentine's Day! In Love With...
  • 12:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
  • 12:45
    Isle Of MTV Malta 2017 Highlights
  • 13:30
    MTV Presents Varna Beach 2017
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 12:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 5
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
  • 13:00
    Паранормално, еп. 9
  • 14:00
    Експрес за края на света, еп. 3
Пълна програма
  • 10:50
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
  • 11:40
    Малък гигант, еп. 1
  • 12:25
    Почти човек: Животът на един слон, еп. 1
  • 13:10
    Необичайни диви приятелства, еп. 5
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 11:00
    "Бъди звезда" - тв шоу
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 10:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:30
    "По средата" - сериал
  • 12:20
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Концерт
  • 12:00
    Игрален филм
  • 15:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
  • 16:05
    Игрален филм
Пълна програма
  • 11:00
    "Израел през седмицата"
  • 12:00
    "Голямото бдение"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 10:30
    Парламентарен живот / на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 12:00
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:25
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 10:25
    Биографии на известни личности -Джей Зи -документален филм
  • 12:00
    Новини
  • 12:20
    Исторически календар
  • 12:30
    Концерт на Роксет
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Модна присъда: Народът срещу Слоун Би
  • 11:30
    Модна присъда: Народът срещу Адел Ей
  • 12:00
    Необикновените сватби: Епизод 1
  • 13:00
    Необикновените сватби: Епизод 2
Пълна програма
  • 11:00
    Заведи ме на училище
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 10:55
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
  • 12:35
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 14:35
    Брат ми, жена му и аз, САЩ, комедия/драма/романтичен, 2007
  • 16:10
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 8
  • 11:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 1
  • 12:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 2
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 13
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Непоносима жестокост - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Джоел Коен, В ролите: Джордж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Торнтън
  • 12:30
    Дред - Екшън, Фантастика, 2012, Режисьор: Пийт Травис, В ролите: Карл Ърбан, Оливия Трилби, Лена Хеди
  • 14:00
    Една добра жена - Комедия, Романтичен, 2004, Режисьор: Майк Баркър, В ролите: Скарлет Йохансон, Хелън Хънт, Том Уилкинсън, Стивън Кембъл Мур
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Сериен филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Четвъртата власт" - трилър, Германия, режисьор Денис Гансел; участват: Мориц Блайбтрой, Кася Смутняк, Макс Риймелт и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 5
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 6
  • 12:35
    Легенди - първи сезон, еп. 3
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 23
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
Пълна програма
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 43 еп.
  • 11:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 9 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 25 и 26 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 5 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 11:25
    Охота с луком
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Нахлыст на разных широтах
Пълна програма
  • 10:10
    "Любов от пръв поглед" - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др.
  • 12:00
    "Повярвай в любовта" - романтична комедия с уч. Сам Пейдж, Сара Рафърти, Джеръми Гуибалт и др.
  • 14:00
    "Десет неща, които мразя у теб" - романтична комедия с уч. на Хийт Леджър, Джулия Стайлс, Джоузеф Гордън-Левит, Лариса Оленик, Габриел Юниън и др.
  • 16:00
    "Мразя "Свети Валентин" - романтична комедия с уч. на Ния Вардалос, Джон Корбет, Рейчъл Драч, Зоуи Казан, Джуда Фридлендер, Стивън Гуарино, Амир Арисън, Гари Уилмс, Майк Стар и др.
Пълна програма
  • 10:45
    American Loggers: Stuck in the Muck
  • 11:30
    Deadliest Catch: Arctic Quest
  • 12:15
    Animal Cops Houston: Breathe
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Mysteries of the Subconscious
Пълна програма
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
  • 11:25
    Гражданка в ранчото
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (жени), директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени), директно
Пълна програма
  • 10:45
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
  • 11:55
    "Корона за Коледа", романтична комедия, САЩ, 2015; реж. Алекс Зам, с Даника МакКелар, Рупърт Пенри-Джоунс, Ели Ботерил, Павел Дъглас, Алекзандра Евънс, [12+]
  • 13:25
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 15:05
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
Пълна програма
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:20
    Sheriff Callie's Wild West
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    Fatal Encounters: A Killer Night in Brooklyn
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: Sins of the Father
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Run to Mexico with My Kids
  • 13:45
    Evil-In-Law: Heaven Turns to Hell
Пълна програма
  • 11:00
    Special: Music vs Fitness
  • 11:30
    Q&A Generator: Fitness Special
  • 11:55
    Top: Fitness Gurus
  • 12:20
    The Contenders: Russia 2018: South Korea
Пълна програма
  • 11:00
    Pro Team Journal
  • 11:25
    Pro Team Journal
  • 11:50
    Pro Team Journal
  • 12:15
    Trev Gowdy's Monster Fish
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
Пълна програма
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
  • 12:00
    Паранормално, еп. 9
  • 13:00
    Експрес за края на света, еп. 3
  • 14:00
    Летището в Дубай, еп. 7
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 62
Пълна програма
  • 10:30
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:30
    Тоталкар; сезон 1, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Конан; сезон 1, епизод 19, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 6, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Градски кошмари: Докато смъртта ни раздели
  • 12:00
    Първите 48 часа: Мъжка игра
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Болница "Степинг Хил"
  • 14:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Питър Дюпас
Пълна програма
  • 10:45
    Момчета и момичета
  • 12:40
    Зад кулисите
  • 14:55
    Лицето на любовта
  • 16:50
    Любовта е сега
Пълна програма
  • 10:45
    "Боксьорът" - документален филм /повторение/ /2 част
  • 11:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 11:45
    "Оттук започва християнска България" - документален филм /повторение/
  • 12:00
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2004" /1 част
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Brotherhood
  • 12:05
    Brotherhood
Пълна програма
  • 10:52
    Why She's Away On Valentine's Day (18+)
  • 11:14
    Business Too Casual (18+)
  • 11:39
    Mommy Mans The Kissing Booth (18+)
  • 12:01
    Hot Gym MILF Pulled Over And Fucked (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    "Класически коли" - 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 09:30
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом /жени/
  • 12:25
    Футбол: ЦСКА /Москва/ - Цървена звезда - среща от 1/16-финалите в турнира "Лига Европа"
  • 14:10
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Словакия - Олимпийски спортисти от Русия
  • 16:45
    Олимпийски хроники
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:15
    Борсова информация
  • 11:20
    Динамика на основните 5
Пълна програма
  • 11:00
    CULTURAL FLAVOURS - NEPAL
  • 11:30
    CULTURAL FLAVOURS - JAPAN
  • 12:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS - FULL IMMERSION IN THE SEA
  • 12:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? LOS ROQUES, THE WINDY ARCHIPELAGO
Пълна програма
  • 09:00
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 11:00
    Fuel Tv presents Camp Woodward
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    New Pollution
  • 12:30
    New Pollution
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 11:10
    Градът на бялата мечка (Series 1): Летящи мечки (Episode 7)
  • 11:35
    Градът на бялата мечка (Series 1): Пир или глад (Episode 8)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 108 (Episode 8)
Пълна програма
  • 11:00
    Поети в кадър - еп.13
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Стралджа - Когато хората работят заедно
  • 12:30
    Виж България - Боянска църква
Пълна програма
  • 10:35
    Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
  • 14:15
    Music at the Auditorium du Louvre: Kerson Leong and Wonny Song
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Левски - Флоридсдорфер, международен приятелски мач, повторение
  • 12:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Тенис: Финал на двойки на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 15:30
    Класика от Първа професионална лига - Верея - ЦСКА (2016-17)
Пълна програма
  • 11:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5)
  • 23:00
    Футбол: Реал /М/ - Реал /Сосиедад/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Евертън - Кристъл Палас, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 13:00
    Футбол: Челси - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 15:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 6-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Фатални срещи: Убийствена нощ в Бруклин
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Греховете на бащите
  • 12:50
    Почти ми се размина: С децата в Мексико
  • 13:45
    Зли роднини: Раят се превръща в ад
Пълна програма
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
  • 13:00
    "Просто Диков", авторско предаване на Сашо Диков, (п) - 2 част
  • 14:00
    "Star box", предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
Пълна програма
  • 10:25
    "Продуцентите (2005)", музикална комедия, САЩ, 2005; реж. Сюзън Строман, с Нейтън Лейн, Матю Бродерик, Ума Търман, Уил Феръл, [12+]
  • 12:35
    "Пулсът на парите", криминална драма, САЩ, 2016; реж. Джоди Фостър, с Джордж Клуни, Джулия Робъртс, Джак О'Конъл, Доминик Уест, Кетрина Балф, [12+]
  • 14:15
    "Силициевата долина ІІ, 2 еп.", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:40
    "Добрата битка I, 1 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Брук Кенеди, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
Пълна програма
  • 10:30
    "Брат-Природа", комедия, САЩ, 2016; реж. Мат Вилайнс, Османи Родригес, с Таран Килам, Джилиан Джейкъбс, Боби Мойнихан, Сара Бърнс, Бил Пулман, [15+]
  • 12:05
    "Californication VI, 5 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 12:30
    "Californication VI, 6 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:00
    "Статисти II, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Йън МакКелън, [15+]
Пълна програма
  • 11:00
    Орешак - орисия и легенди (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 14:05
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 09:45
    Баскетбол: Евролига
  • 11:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 12:30
    Хокей на лед: NHL
  • 14:55
    Новини
Пълна програма
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:30
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 11:55
    Ендевър, сезон 1, еп. 2, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 13:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 2, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 14:25
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Crime 11:10
Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
PRO 7 11:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Mtel Sport 2 11:30
Колоездене: "На колела"
Film Plus 12:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
Mtel Sport 1 12:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 11:10
"Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Alfa 11:10
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
HBO3 11:15
"Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
BNT World 11:25
Фарът документален филм
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм, /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}