ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.11
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 12
  • 13:00
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.14
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16
Пълна програма
  • 10:30
    Олимпийски игри: Северна комбинация, ски бягане на 10 км, директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (жени), директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 15 км индивидуално (жени), директно
Пълна програма
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 13:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Словакия - ОАР (мъже), директно
Пълна програма
  • 10:40
    Night Of The Jumps
  • 11:35
    Action Sports World
  • 12:30
    World Of X Games
  • 13:25
    X Games - Minneapolis
Пълна програма
  • 10:45
    SUPER FORMULA 2017
  • 12:45
    NZ JETSPRINTS
  • 13:15
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 14:15
    NZ JETSPRINTS
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 14:00
    Италия, Серия А: Фиорентина - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Футбол от Азия
  • 12:30
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Crime 11:10
Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
PRO 7 11:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Mtel Sport 2 11:30
Колоездене: "На колела"
Film Plus 12:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
Mtel Sport 1 12:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 11:10
"Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Alfa 11:10
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
HBO3 11:15
"Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
BNT World 11:25
Фарът документален филм
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм, /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}