ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова
Пълна програма
  • 07:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.13
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 4
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.2, еп. 13
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 12, /п/
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Северна комбинация, скокове от малка шанца, директно
  • 08:50
    Олимпийски игри: Кърлинг, предварителен кръг, Дания - Швеция (жени), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:05
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
Пълна програма
  • 07:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, първи манш (жени)
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Япония - Република Корея (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом, втори манш (жени)
Пълна програма
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    X Games - Minneapolis
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games Austin
Пълна програма
  • 07:30
    THE FLYING LAP
  • 08:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
  • 08:30
    MOTORSPORT NEWS CIRCUIT RALLY CHAMPIONSHIP
  • 09:00
    P1 POWERBOATS SERIES - USA
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Троа, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Милуол - Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 06:00
    Дивата муха
  • 08:00
    УЕФА Шампионска Лига: Базел - Манчестър Сити
  • 10:00
    УЕФА Шампионска Лига: Ювентус - Тотнъм
  • 12:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс футбол
  • 08:00
    Кучетата: новини от надбягванията с хрътки
  • 08:30
    Моторници
  • 09:00
    Футбол от Азия
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:00
Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 17
bTV Action 08:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 21
bTV Cinema 08:00
"Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3
bTV Comedy 08:00
"Шегаджии" - сериал, с.3
bTV Lady 08:00
"Не ме оставяй" - сериал

Всички предавания

Спорт

MTV 08:00
Зона за приятели
Ring.BG 08:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Реал М
Mtel Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Diema Sport 08:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бърнли - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Стъпки в Стария град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema Family 08:00
"Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Vivacom Arena 08:00
Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
EPIC Drama 08:05
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
AXN 08:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}