ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къща на дърво за викинг
  • 09:10
    Лошо куче!: Лакомници
  • 10:05
    Дивата Иберия: Лято
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 6
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Четки за рисуване, нагреватели за резервоари
  • 09:00
    Как се прави...: Лъкове/Кафемашини/Талисмани/Хамаци
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 13
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Бирмингам
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 09:02
    Срещи с извънземни: Пророчества
  • 09:50
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
  • 10:14
    Фабрика за храна: Горчива сладост
Пълна програма
  • 08:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 9
  • 08:45
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 9
  • 09:10
    Дроновете, сезон 1, еп. 3
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 08:30
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 9
  • 09:15
    Конспирация, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Още невидими убийци от Викторианската епоха, ,
  • 11:10
    Невидими убийци от Едуардианската епоха, ,
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Пореден ден за залози
  • 09:00
    Дървосекачи: Смъртоносен риск
  • 09:55
    Планинари: Само силните оцеляват
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
Пълна програма
  • 08:40
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 3
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 9
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 10
  • 10:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 7, еп. 7
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 3
  • 10:00
    Х: Поколението, което промени света, еп. 5
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 5
Пълна програма
  • 08:10
    Необичайни диви приятелства, еп. 5
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 4
  • 09:20
    Невероятни животински приятелства, еп. 5
  • 10:05
    Най-странните животински физиономии, еп. 1
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Академия за офицери
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    WWF - Проект: Опазване и възстановяване на гори и влажни зони
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}