ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 6
  • 11:28
    С човекоподобните маймуни: Епизод 7
  • 11:55
    Състезанието "Най-грозното куче на света"
  • 12:50
    Дебеличкият ми любимец: Спортно семейство, дебело куче
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: епизод 7
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Ягуар XJC
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Един изстрел, една жертва
  • 14:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 18
Пълна програма
  • 10:38
    Мегалетище на ретген: Кръстовищата на света
  • 11:26
    Идващият свят: Авангардни автомобили
  • 12:14
    Ловци на митове: Митове за храната
  • 13:02
    Как са го направили?: Тоалетна хартия/Абсент/Топки за крикет
Пълна програма
  • 10:50
    Крале на боклука, сезон 1, еп. 1
  • 11:40
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 1, еп. 9
  • 12:30
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 9
  • 13:15
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 10
Пълна програма
  • 10:05
    Още невидими убийци от Викторианската епоха, ,
  • 11:10
    Невидими убийци от Едуардианската епоха, ,
  • 12:15
    Невидими убийци у дома след войната, ,
  • 13:20
    Личният живот на кралските особи, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 11:15
    Спецове в заложната къща: Смърт и препариране
  • 11:45
    Спецове в заложната къща: Каубои и оръдия
  • 12:10
    Спецове в заложната къща: Залог за татко
Пълна програма
  • 11:00
    Галапагос, сезон 1, еп. 3
  • 11:55
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 1
  • 12:20
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 2
  • 12:50
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Древните мегаструктури, еп. 5
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 3
  • 13:00
    Паранормално, еп. 9
  • 14:00
    Експрес за края на света, еп. 3
Пълна програма
  • 10:50
    Най-странните животински физиономии, еп. 2
  • 11:40
    Малък гигант, еп. 1
  • 12:25
    Почти човек: Животът на един слон, еп. 1
  • 13:10
    Необичайни диви приятелства, еп. 5
Пълна програма
  • 11:00
    Заведи ме на училище
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Приказка за нашия дом
  • 12:30
    Виж България - Евксиноград, приказният морски град
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Crime 11:10
Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
PRO 7 11:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Mtel Sport 2 11:30
Колоездене: "На колела"
Film Plus 12:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
Mtel Sport 1 12:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 11:10
"Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Alfa 11:10
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
HBO3 11:15
"Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
BNT World 11:25
Фарът документален филм
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм, /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}