ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:35
    Mr Bean: The Animated Series
  • 08:50
    Miss Moon
  • 09:01
    Miss Moon
  • 09:20
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 08:30
    Реактивните момичета
  • 08:45
    Могъщите Магимечове
  • 08:56
    Могъщите Магимечове
  • 09:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}