ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 16:35
    Малки истории документален слот/п/
  • 16:45
    Едно голямо семейство 2 тв филм /8 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 31
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
  • 18:00
    "Семейни войни" (премиера) - телевизионна игра
Пълна програма
  • 15:50
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен /п./
  • 16:40
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Менторът - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов
Пълна програма
  • 16:10
    Медиум; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 10, драма, научна фантастика, САЩ, 2015
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво за Грейс Вандерваал
  • 17:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 18:20
    Войната за спасяването на китовете: Безстрашните
  • 19:15
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
Пълна програма
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 38 еп.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Избрано от "Неделник с Волен Сидеров" - обзорно предаване
  • 18:00
    "Държавата днес" - информационно - публицистичен блок
Пълна програма
  • 10:00
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard RO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/
  • 18:00
    Днес и утре
  • 18:30
    Пътешествия документална поредица /п/
Пълна програма
  • 16:30
    Mr Bean: The Animated Series
  • 16:40
    Mr Bean: The Animated Series
  • 16:55
    Miss Moon
  • 17:06
    Miss Moon
Пълна програма
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 6
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.14
  • 17:45
    Студио "Лига Европа"
  • 18:00
    Астана - Спортинг (футбол от Лига Европа)
Пълна програма
  • 15:00
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
  • 18:15
    "Великият Гетсби" - драма, романтичен (САЩ, Австралия, 2013), режисьор - Баз Лурман, актьори - Леонардо Ди Каприо, Амитаб Баччан, Стив Бисли, Ричард Картър, Джейсън Кларк, Аделаиде Клемънс, Винс Колосимо, Макс Калън, Кери Мълиган, Джоел Едгертън и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Добри момчета" - биографичен, драма, криминален
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 15:45
    "Смени жената"
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.9
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9, еп.3
Пълна програма
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 16:20
    "Продавачи", комедия, САЩ, 1994; реж. Кевин Смит, с Брайън О'Халоран, Джеф Андерсън, Марилин Гилиоти, Лиса Спунауър, Джейсън Мюс, [15+]
  • 17:50
    "Кръстопът 48", драма, Израел, 2016; реж. Уди Алони, с Тамер Нафар, Самар Кюпти, Салва Накара, Саид Дасуки, Адиб Сафади, [15+]
  • 19:25
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 21:00
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 18:15
    "Чирак", драма, Сингапур, 2016; реж. Бу Джънфенг, с Фирдаус Рахман, Уан Ханафи Су, Мастура Ахмад, Буун Пин Кох, Никсън Ченг, [15+]
  • 19:50
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 21:30
    "Съпротива I, 2 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Джон Ридли, с Идрис Елба, Фрида Пинто, Бабу Сийзий, Рори Киниър, Патрик Гибсън, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
  • 19:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм
Пълна програма
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 17:00
    "48 часа" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Анет О'Тул, Брион Джеймс, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Джонатан Банкс и др.
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
  • 20:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16
Пълна програма
  • 16:00
    Голи и уплашени: Страх от неизвестното
  • 17:00
    Историята под лупа: Изгубените храмове на джунглата
  • 18:00
    Търсачи на антики: Автентичен продукт
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: епизод 10
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Въздушни възглавници
  • 17:02
    Срещи с извънземни: Ескалация
  • 17:50
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
  • 18:40
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
Пълна програма
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Кърби Бъкетс
  • 18:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
  • 16:50
    "Доказано от опит"
  • 17:05
    "Снимки"
Пълна програма
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
  • 18:10
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 10 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 17:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени)
  • 18:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуално (мъже)
Пълна програма
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, втори етап, директно
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, втори етап, директно
  • 19:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 19:30
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
Пълна програма
  • 16:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 3
  • 17:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 5
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 7
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
  • 18:55
    Crew, The
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
  • 18:00
    Мега бърлоги
Пълна програма
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 13
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 9
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 4
  • 19:00
    Веселата къща - първи сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 15:55
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 4
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 7
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 15:10
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:20
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 19:10
    "Бронзовата градина I, 7 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 20:00
    "Игра на гаджета ІI, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Пълна програма
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 21
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
  • 18:30
    Забранена история, сезон 2, еп. 3
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Викингска бойна брадва
  • 17:15
    Камиони по леда: Последен опит
  • 18:10
    Планинари: Гневът на зимата
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Грешки
Пълна програма
  • 16:00
    Риби и такъми – тв поредица, четвърти сезон
  • 17:00
    МОЕТО ХОБИ
  • 18:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 55 еп.
  • 19:00
    Моето хоби: Моделите
Пълна програма
  • 16:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:40
    "Бож"
  • 16:50
    "Дудлибу"
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 15:10
    "Големия Жорж" - биографичен филм / драма с Ксавиер Галле, Мари Денарно.
  • 16:45
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян Рубис, Уилям Ръс.
  • 18:25
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 20:05
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
Пълна програма
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
  • 18:00
    Къщурки
Пълна програма
  • 16:00
    2017 MTV EMA
  • 18:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 19:30
    Hot Right Now!
  • 22:00
    MTV Crashes Plymouth: The Best...
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 14
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 15
  • 18:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 16
  • 19:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Летището в Дубай, еп. 10
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 4
  • 18:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
  • 19:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 5
Пълна програма
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 2
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 1
  • 18:00
    Най-смъртоносният животински апокалипсис, еп. 1
  • 18:50
    Родени да убиват, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Футбол: Астън Вила - Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Анже - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:45
    "В действителност"
  • 18:45
    "Нека да говорят"
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 18:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
Пълна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 17:30
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 18:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Шампионска Лига: Порто - Ливърпул
  • 17:00
    УЕФА Шампионска Лига: Реал Мадрид - ПСЖ
  • 19:00
    УЕФА Лига Европа - магазинно предаване
  • 19:45
    УЕФА Лига Европа
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:10
    Игрален филм
  • 18:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 18:55
    "Смехопанорама"
  • 19:20
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "48 минути"
  • 19:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 16:30
    Паралакс - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
  • 18:30
    "Разбулване" - с водещ Н.Панков /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
Пълна програма
  • 16:30
    Ben 10
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
  • 17:45
    Grizzy & die Lemminge
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
  • 17:00
    Сянката на Елена - ТВ сериал - Бразилия -11 епизод
  • 18:00
    Безценната перла - ТВ сериал - Бразилия - 56 епизод
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Ново начало
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Момчето на мама
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Новият басейн
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Всичко или нищо
Пълна програма
  • 16:30
    Да спасим къмпинг Корал!
  • 17:00
    Нигерия кърви петрол
  • 18:00
    Бургас
  • 18:30
    Образи от България - Мирково
Пълна програма
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 18:00
    Странни храни в Америка
Пълна програма
  • 15:35
    Срещи в парка, САЩ, драма/мистерия/романтичен, 2004
  • 17:25
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
  • 19:45
    Децата на хората, Великобритания,САЩ, драма/фантастика/трилър, 2006
  • 21:30
    Страх, САЩ, драма/трилър, 1996
Пълна програма
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
  • 17:50
    "Новото познание: Създателят на всички светове" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 22
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 8
  • 17:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 21
  • 17:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 22
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 19:00
    Любов, Сватба, Брак - Комедия, 2011, Режисьор: Дермът Мълроуни, В ролите: Манди Мур, Келан Лъц, Джейн Сиймур, Джесика Зор, Джеймс Бролин
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.12 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 4 еп.
  • 19:00
    "Футболни герои" - документална поредица
Пълна програма
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 1
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 2
  • 17:10
    Необикновените - първи сезон, еп. 12
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
  • 17:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 197 и 198 eп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 44 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 2 и 3 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 6 еп.
Пълна програма
  • 16:35
    Спорт
  • 16:45
    Телестар
  • 17:00
    Новини
  • 17:25
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Охота с луком
  • 17:25
    Рыбалка сегодня XL
  • 17:55
    По следам Хемингуэя
Пълна програма
  • 15:10
    "Бягството" - драма с уч. на Колин Фарел, Ед Харис, Джим Стърджис, Сирша Ронан, Марк Стронг, Густаф Скарсгард, Джим Стърджис, Захари Бахаров и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Trinity
  • 16:45
    Deadliest Catch: False Pass
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Did We Invent God?
  • 18:15
    Cake Boss: State Fair, Syracuse Bound & Special Anniversary
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (мъже)
  • 17:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 10 км (жени)
  • 18:15
    Олимпийски игри: Биатлон, 20 км индивидуално (мъже)
Пълна програма
  • 15:10
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 17:20
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 19:10
    "Бронзовата градина I, 7 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 20:00
    "Игра на гаджета ІI, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Лодж Кериган, Ейми Сеймец, с Ана Фрийл, Кармен Еджого, Луиза Краус, Дрю Нелсън, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:05
    Mission Force One: Connect and Protect Shorts
  • 17:10
    PJ Masks
Пълна програма
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Throwback Thursdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: Paging Dr Essa
  • 17:25
    Who on Earth Did I Marry?: Badge of Dishonor
  • 17:50
    Who on Earth Did I Marry?: Malicious Woundings
  • 18:20
    I Almost Got Away With It: Got to Escape Underground
Пълна програма
  • 16:25
    Star Rated: Entertaining Golfers
  • 16:55
    Top: Golfing Pros
  • 17:20
    Untold Stories: Manuel De Los Santos
  • 17:50
    National Icons: Golfers Special
Пълна програма
  • 16:25
    SCI Expedition Safari
  • 16:50
    SCI Expedition Safari
  • 17:15
    All Access Outdoors
  • 17:40
    All Access Outdoors
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Викингска бойна брадва
  • 17:15
    Камиони по леда: Последен опит
  • 18:10
    Планинари: Гневът на зимата
  • 19:10
    Надпревара за находки: Най-добрите покупки на Бари: Грешки
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 4
  • 17:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
  • 18:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 5
  • 19:00
    Изчезнал: В търсене на Коуди Дайл, еп. 6
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 31
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 17:50
    Спорт тото
Пълна програма
  • 16:15
    Тоталкар; сезон 1, епизод 7, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:50
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 15:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2012
  • 16:55
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:05
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 19:10
    Отмъщението; сезон 1, епизод 4, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Разбит
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Стивън Порт
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Убийство за милиони
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Убийство във Високата пустиня
Пълна програма
  • 15:05
    Измишльотини
  • 16:50
    Екстракт
  • 18:40
    Облакът АТЛАС
  • 21:50
    Машината
Пълна програма
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
  • 17:50
    The King of Queens
Пълна програма
  • 16:33
    Angel's All Shades Of Babes (18+)
  • 17:00
    Stranded Asian Fucks For Ride (18+)
  • 17:25
    Tennis Academy (18+)
  • 17:49
    College Student Fucks On Camera (18+)
Пълна програма
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Флора и фауна - повт.
  • 17:35
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:00
    ANIMAL X NATURAL MYSTERY UNIT - ANIMAL SUPER POWERS
  • 17:00
    NEXOS - IN CENTRAL ASIA
  • 18:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 19:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
Пълна програма
  • 15:25
    World Karate Federation 2016
  • 18:00
    NEW High Explosive
  • 20:30
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 23:40
    Fighting Rookies
Пълна програма
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 17:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 18:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 16:20
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 18:00
    Великото преселение (Series 1): 104 (Episode 4)
Пълна програма
  • 16:30
    Екстремни спортове
  • 17:00
    Нощното осветление в Арашияма
  • 17:30
    Прозорец към културно - историческото наследство на София
  • 18:00
    Импресия Полша
Пълна програма
  • 15:15
    Gala concert on Palace Square in Saint Petersburg
  • 17:05
    InterMezzo
  • 17:30
    Music at the Auditorium du Louvre: Kerson Leong and Wonny Song
  • 18:30
    Francois-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
Пълна програма
  • 15:30
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
  • 17:30
    Тенис: Финал на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 20:00
    Футбол: ЦСКА - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 22:00
    Студио "Баскетбол", директно
Пълна програма
  • 15:00
    Футбол: Тотнъм Хотспър - Арсенал, мач от английската Висша лига, повторение
  • 17:00
    "Премиър лийг Токшоу", предаване за английски футбол (2017-18), 23-и епизод, повторение
  • 18:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 33-и епизод
  • 18:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 26-и епизод
Пълна програма
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Съобщение за д-р Еса
  • 17:25
    За кого съм се оженил?: Значката на позора
  • 17:50
    За кого съм се оженил?: Умишлени наранявания
  • 18:20
    Почти ми се размина: Завръщане в криминалния свят
Пълна програма
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
  • 19:30
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
Пълна програма
  • 16:20
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 17:10
    "По-добри неща ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 17:35
    "По-добри неща ІІ, 6 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 18:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
Пълна програма
  • 16:35
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 18:00
    "Филми и звезди Х, 2 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 18:30
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
  • 20:15
    "Californication VI, 9 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Адам Бърнстийн, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Татарица: В прегръдката на дявола и бога (образователен филм за селски туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 18:00
    Забравеният град Трапезица (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 16:30
    Dora the Explorer
  • 16:50
    Sunny Day
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
  • 17:35
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 27, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

PRO 7 16:35
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN White 16:45
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
Viasat Nature 16:45
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 12
AXN Black 16:55
Изкуствен интелект; сезон 1, епизод 1, екшън, драма, САЩ, 2014
Fox Life 17:00
Кое е това момиче? - първи сезон, еп. 6

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Sky Sports 17:00
Жилет футбол
Film Plus HD 17:30
Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
BNT 3 17:30
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
AXN Black 17:50
Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

Vivacom Arena 16:35
Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012
HBO 16:35
"В кадър ХV, 47 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
HBO 2 16:35
"Героичната шесторка", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Дон Хол, Крис Уилямс, [7+]
HBO HD 16:35
"В кадър ХV, 47 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
MGM 16:35
"Кенгуруто Джоуи" - комедия / семеен, Австралия, с Ед Бегли, Тони Бригс.

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}