ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Йордан Кирилов /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:25
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 11, драма, криминален, Франция, 2014
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 6, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:20
    Медиум; сезон 1, епизод 7, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво за Грейс Вандерваал
  • 09:10
    Котки 101: мейн кун, египетска мау, сиамска, хималайска, ориенталска, турска ангорска
  • 10:05
    Дивата Иберия: Зима
  • 11:00
    С човекоподобните маймуни: Епизод 10
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Любовен еликсир документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
  • 10:30
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Зелената линейка
Пълна програма
  • 08:35
    Mr Bean: The Animated Series
  • 08:50
    Miss Moon
  • 09:01
    Miss Moon
  • 09:20
    Dorothy and the Wizard of Oz
Пълна програма
  • 08:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.15
  • 09:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 6
  • 10:00
    "Изгубена на 17" - драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор - Дъг Кембъл, актьори - Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др.
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 14
Пълна програма
  • 08:00
    "Режисьорът Истуд: Неочаквана история" - документален филм (САЩ, 2013), режисьор - Ричард Скикел, актьори - Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др.
  • 09:45
    "Добри момчета" - биографичен, драма, криминален
  • 12:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.16, с.5, еп.1,2
  • 15:45
    "Ужасно силно и адски близо" - приключенски, драма (САЩ, 2012), режисьор - Стивън Долдри, актьори - Том Ханкс, Томас Хорн, Сандра Бълок,  Джон Гудман, Вайола Дейвис, Макс фон Сюдов, Джефри Райт и др. 
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "ПараНорман" - анимация,  приключенски, ужаси, фентъзи, комедия
  • 12:00
    "Двама бащи, двама синове" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:31
    Реактивните момичета
  • 08:45
    Могъщите Магимечове
  • 08:55
    Могъщите Магимечове
  • 09:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:30
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 10:05
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
  • 11:40
    "Лара Крофт: Томб Рейдър", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2001; реж. Саймън Уест, с Анджелина Джоли, Джон Войт, Йън Глен, Ноа Тейлър, Даниъл Крейг, [12+]
  • 13:20
    "Флашданс", музикална драма, САЩ, 1983; реж. Ейдриън Лайн, с Дженифър Бийлс, Майкъл Нури, Лилия Скала, Съни Джонсън, Кайл Т. Хефнър, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 08:45
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 11:05
    "Старски и Хъч", драма съспенс, САЩ, 2004; реж. Тод Филипс, с Бен Стилър, Оуен Уилсън, Снуп Дог, Фред Уилямсън, Винс Вон, [15+]
  • 12:45
    "Тъй близо до слънцето", драма, Франция, 2015; реж. Ив Анджело, със Силви Тесюд, Грегори Гадбоа, Матилд Бисон, Закари Часериауд, Джон Арнолд, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    African Voices
Пълна програма
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Страсти от миналото" - романтична драма с уч. на Стефан Лука, Рейвън Хенсън, Макс Урлахер, Катя Щудт и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Комисар Рекс" - сериал, сезон 16, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Летящи водни мотоциклети
  • 09:00
    Как се прави...: Вериги/Кану/Плочи/ Гевреци
  • 09:30
    Как са го направили?: Епизод 15
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Скънторп
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 09:02
    Срещи с извънземни: Войната
  • 09:50
    Как са го направили?: Локомотиви/Сметана/Бумеранги
  • 10:14
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 1 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 15 км (мъже), директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
  • 09:45
    Олимпийски игри: Скелетон, четвърти манш (мъже)
  • 10:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, САЩ - Словакия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, ОАР - Словения (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, ОАР - Словения (мъже)
Пълна програма
  • 08:20
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 11
  • 08:45
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 11
  • 09:10
    Дроновете, сезон 1, еп. 5
  • 09:35
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 07:55
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    World Of X Games
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 4
  • 09:35
    Шепот от отвъдното - пети сезон, еп. 22
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 13
  • 11:30
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 07:45
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 3
  • 08:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 4
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 1
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 08:25
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 10:35
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 12:25
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 12:50
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
Пълна програма
  • 08:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 11
  • 09:30
    Конспирация, сезон 1, еп. 3
  • 10:20
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 1
  • 11:25
    Личният живот на средновековните крале, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Свръхмодерни залози
  • 09:00
    Дървосекачи: Родословното дърво
  • 09:55
    Планинари: Без шанс за успех
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
Пълна програма
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    МОТОХОБИ – тв поредица
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 4 еп.
  • 10:30
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Смърт през зимата" - ужаси / трилър с Мери Стийнбъргън, Роди Макдауъл, Ян 08.40 "Пътят на Руби Роуз" - драма с Мелита Джурисик, Крис Хейуърд, Шейла Флоранс, Мартин Сандърсън, Род Зуаник.
  • 10:15
    "Объркан свят" - драма с Голди Хоун, Арлис Хауърд.
  • 11:55
    "Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
  • 13:10
    "Ако е вторник, значи сме в Белгия" - комедия / приключенски със Сюзан Плешет, Иан Макшейн, Милдред Нетуик, Мъри Хамилтън.
Пълна програма
  • 08:00
    SUPER FORMULA 2017
  • 09:45
    STOP AND GO
  • 10:00
    MINIBIKE WORLD CHAMPIONSHIP, DONCASTER
  • 11:30
    BRITISH PORSCHE CLUB CHAMPIONSHIP
Пълна програма
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Solo 1D Boys Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    2017 MTV EMA
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:40
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 5
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 13
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 1
  • 09:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
  • 10:00
    Баку: Разкриване на тайни градове, еп. 1
  • 11:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
Пълна програма
  • 08:10
    Дивите 24 часа, еп. 3
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 8
  • 09:20
    Дивите 24 часа, еп. 2
  • 10:05
    Дивите 24 часа, еп. 6
Пълна програма
  • 02:55
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Нюкасъл, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Баскетбол: Валенсия - Тенерифе, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    "Пробни покупки"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • 08:10
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 09:05
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:15
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:35
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: Борусия Д - Аталанта
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: Копенхаген - Атлетико Мадрид
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: Астана - Спортинг Лисабон
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: Йостерсунд - Арсенал
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Игрален филм
  • 09:30
    Игрален филм
  • 11:05
    Игрален филм
  • 12:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Peter Hase
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 08:30
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -57 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: - Джейк Джилънхол
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 1
  • 09:00
    Организирането на кралската сватба
  • 10:00
    Кралят на тортите: Торта "въздушен балон" и малки щастливи сладкари
  • 10:30
    Кралят на тортите: Кораби, сонограми и драма със сестри
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.4
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Поддържан Резерват Тъмната гора
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:10
    Започни отначало, САЩ, драма/мюзикъл, 2013
  • 08:50
    Когато падне мрак, Германия, САЩ, драма/романтичен, 2007
  • 10:45
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 12:25
    Есен в Ню Йорк, САЩ, драма/романтичен, 2000
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:40
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 13
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 14
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 23
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • 07:50
    "Джордан: Патоложка с профил" - криминален сериал
  • 08:45
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
Пълна програма
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 12
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 7
  • 09:50
    Под наблюдение - първи сезон, еп. 23
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 2 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
  • 10:45
    "Майстори на сделките" - 45 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 08:35
    Мой мир - рыбалка
  • 09:05
    Универсальная собака
  • 09:35
    В Индийском океане...
  • 10:05
    Планета охотника
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 2
  • 11:00
    "Езикът на разбитото сърце" - романтична комедия с уч. на Джуди Толт, Кейт Френч, Джули Уайт, Итън Кон, Лара Пулвър, Оскар Нунес, Стивън Андерсън, Кели Джонсън и др.
  • 13:30
    "Мразя "Свети Валентин" - романтична комедия с уч. на Ния Вардалос, Джон Корбет, Рейчъл Драч, Зоуи Казан, Джуда Фридлендер, Стивън Гуарино, Амир Арисън, Гари Уилмс, Майк Стар и др., /п/
  • 15:30
    "Хубава жена" - романтичен филм с уч. на Ричърд Гиър, Джулия Робъртс, Джейсън Алекзандър, Ейми Ясбек, Хектор Елизондо, Лора Сан Джакомо, Елинор Донъху, Ралф Белами и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Eternity End?
  • 09:15
    Cake Boss: State Fair, Syracuse Bound & Special Anniversary
  • 09:37
    Cake Boss: Transport Troubles & Two Brides
  • 10:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Supercharged Chevelle
Пълна програма
  • 08:40
    CITY GRAMMAR
  • 08:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 08:55
    NATIONAL PARKS
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 07:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 15 км (мъже), директно
  • 09:30
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
  • 09:45
    Олимпийски игри: Скелетон, четвърти манш (мъже)
  • 10:15
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 08:25
    "Джон Картър", научна фантастика, САЩ, 2012; реж. Андрю Стентън, с Тейлър Kич, Лин Колинс, Саманта Мортън, Уилям Дефо, Марк Стронг, [12+]
  • 10:35
    "Защо точно той?", комедия, САЩ, 2016; реж. Джон Хамбърг, с Джеймс Франко, Брайън Кранстън, Меган Мълали, Зоуи Дойч, Седрик Ди Ентъртейнър, [15+]
  • 12:25
    "Замръзналото кралство: Коледа с Олаф", анимация, САЩ, 2017; реж. Кевин Детърс, Стиви Уермърс, [0+]
  • 12:50
    "Планът на Маги", романтична драма, САЩ, 2015; реж. Ребека Милър, с Грета Геруиг, Итън Хоук, Джулиан Мур, Бил Хедър, Мая Рудолф, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:40
    SPECIAL AGENT OSO
  • 09:00
    Handy Manny
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:30
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 08:40
    Who on Earth Did I Marry?: Malicious Woundings
  • 09:10
    Heartbreakers: Shot Through the Heart
  • 10:05
    Suspicion: A Daughter Disappears
  • 11:00
    Married With Secrets: Dancing with Death
Пълна програма
  • 08:15
    Perfection: Stephanie Gilmore
  • 08:45
    Top: Sports Geeks
  • 09:11
    Rising Star: Lawrence Okoye
  • 09:40
    The Truth About...: Tiger Woods
Пълна програма
  • 08:30
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 08:55
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:20
    Shooting USA's Impossible Shots
  • 09:45
    Shootout Lane
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Свръхмодерни залози
  • 09:00
    Дървосекачи: Родословното дърво
  • 09:55
    Планинари: Без шанс за успех
  • 10:50
    Спецове в заложната къща: Под ключ и върху релси
Пълна програма
  • 08:00
    След милион години - първи сезон, еп. 5
  • 09:00
    Баку: Разкриване на тайни градове, еп. 1
  • 10:00
    Мегаструктури: Астана, град на бъдещето, еп. 1
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 3, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 4, САЩ, 2014
  • 10:25
    Конан; сезон 1, епизод 21, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 5, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Бягство от полигамията: Върнете дъщерите ми, 1-ва част
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Лагерите ранчо
  • 10:00
    Разтърсващи престъпления: Австралия: Джейсън Дауни
  • 11:00
    Градски кошмари: Изгаряща ревност
Пълна програма
  • 07:55
    Откакто те няма
  • 09:50
    Тайният смях на жените
  • 11:50
    Рецитал на сърцето
  • 14:10
    Момчетата на мама
Пълна програма
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Нашата Вълкана" - фолклорен филм
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:38
    On The Run Looking For Fresh Pussy (18+)
  • 09:00
    Filthy Lesbian Taxi Cab Fun (18+)
  • 09:22
    30 & Married (18+)
  • 09:44
    Hot Gym MILF Pulled Over And Fucked (18+)
Пълна програма
  • 07:55
    Зимни олимпийски игри: Ски-бягане, 15 км /мъже/
  • 09:30
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, сноубордкрос /жени/ - финали
  • 10:15
    Часът на БНТ HD: Олимпийско образование
  • 10:30
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Швейцария - Канада
Пълна програма
  • 07:35
    Мама Гого
  • 09:30
    Като син
  • 11:00
    Бързо момиче
  • 12:50
    Симарон Стрип
Пълна програма
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    SCEPTICS - CLIMATE CHANGE
  • 09:00
    DRAGON HOUSE, THE
  • 10:00
    GLOBETROTTER - PICO SAO MIGUEL ISLAND
  • 10:30
    GLOBETROTTER - PUERTO VALLARTA
Пълна програма
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 08:40
    Крокодилите 3
  • 10:05
    Пипи бяга от вкъщи
  • 11:40
    Чичо Нино
  • 13:20
    Писмо до краля
Пълна програма
  • 08:30
    On Surfari
  • 09:00
    Moments
  • 09:30
    The Great Ride Open
  • 10:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 08:40
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): Марли, Клифърд и Нала (Episode 10)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Bilal at MOODS Jazz Club
  • 10:15
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 10:50
    China Moses, Alfa Jazz Fest
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Лудогорец - Иртиш, международен приятелски мач, повторение
  • 10:00
    Студио: Обзор на кръга във Втора професионална лига (2017-18), 17-и епизод, повторение
  • 11:00
    Обзор на DIEMA XTRA Sofia Open 2018, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Левски - ЦСКА, мач от Суперлигата, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Стоук Сити - Брайтън & Хоув Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Челси - Уест Бромич Албиън, мач от английската Висша лига, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 20-и епизод, повторение
  • 13:00
    Баскетбол: Бостън Селтикс - Кливланд Кавалиърс, мач от НБА, повторение
Пълна програма
  • 08:40
    За кого съм се оженил?: Умишлени наранявания
  • 09:10
    Сърцеразбивачи: Прострелян в сърцето
  • 10:05
    Подозирам те: Изчезването на дъщерята
  • 11:00
    Тайните на семейния живот: Смъртоносни танци
Пълна програма
  • 08:30
    BIT СПОРТ, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Честно казано" с Люба Кулезич, (п)
  • 11:00
    "Код 11-13", информационно шоу и новини в развитие LIVE
Пълна програма
  • 08:30
    Кухнята на любителите на риба - С Имре Уйвари
  • 09:00
    На лов за зъбати - Не думите, а примамките имат значение
  • 09:30
    Топ идеи - Риболов през зимата
  • 10:00
    Карой Бокор - Риболов на леда
Пълна програма
  • 07:00
    "Социална мрежа ", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 09:00
    "Денят на независимостта: Нова заплаха", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Роланд Емерих, с Лиъм Хемсуърт, Джеф Голдблум, Бил Пулман, Майка Монро, Травис Тоуп, [12+]
  • 11:00
    "Непобедимият (2006)", биографична драма, САЩ, 2006; реж. Ериксън Кор, с Марк Уолбърг, Грег Киниър, Елизабет Банкс, Кевин Конуей, Майкъл Риспъли, [12+]
  • 12:45
    "Силициевата долина ІІ, 4 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:15
    "Гимназиална тръпка", драма, САЩ, 2017; реж. Джеръл Розалес, с Паулина Сингър, Франсоа Арно, Лана Кондор, Джулия Джоунс, Джеймс Франко, [15+]
  • 10:40
    "Гражданинът", драма, Унгария, 2016; реж. Роланд Враник, с Др. Марцело Кейк-Бали, Агнеш Мар, Аргхаван Шекари, Тибор Гашпар, Тунде Салонтаи, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Inside Fashion Week
  • 08:45
    Inside Fashion Week
  • 09:00
    Designer's Cut
  • 09:15
    Designer's Cut
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Животът по поречието на Струма (образователен филм за туристически маршрут)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Към извора на реката (образователен филм за туристически маршрут)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
Пълна програма
  • 07:30
    Голф: Европейски тур
  • 10:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 11:30
    Баскетбол: Евролига
  • 12:00
    Голф: Европейски тур
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:20
    Paw Patrol
Пълна програма
  • 08:10
    Синята планета - Застрашен вид
  • 09:25
    Зелени проекти
  • 10:00
    Синята планета - Синият кит
  • 11:15
    Синята планета
Пълна програма
  • 08:30
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 4, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 09:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 27, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 11:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}