ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:30
    Зимни олимпийски игри 2018: сноуборд /сноубордкрос, жени, финали/, ски-скок от голяма шанца /квалификации/, ски-бягане /15 км, мъже/
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
  • 16:25
    Специализирано предаване за хора с увреден слух
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.17
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 32
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен /п./
  • 16:40
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Правилата на играта - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 15:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 20, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:10
    Медиум; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:10
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 11, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:05
    Престъпления без граници; сезон 2, епизод 12, драма, криминален, Франция, 2014
Пълна програма
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 8
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Къщичка на дърво в Аляска
  • 17:25
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 2
  • 18:20
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 2
Пълна програма
  • 15:40
    Народна музика
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 39 еп.
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:10
    "Червени рози" - сериал
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard SRB
Пълна програма
  • 14:35
    Братска справедливост игрален филм /п/
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 София/
  • 18:00
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /1 епизод/п/
Пълна програма
  • 15:35
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 15:45
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:00
    My Knight and Me
  • 16:10
    My Knight and Me
Пълна програма
  • 15:00
    "Монк" - сериал, с.4, еп.16
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 7
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.15
  • 18:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп.13
Пълна програма
  • 12:45
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.4, еп.16, с.5, еп.1,2
  • 15:45
    "Ужасно силно и адски близо" - приключенски, драма (САЩ, 2012), режисьор - Стивън Долдри, актьори - Том Ханкс, Томас Хорн, Сандра Бълок,  Джон Гудман, Вайола Дейвис, Макс фон Сюдов, Джефри Райт и др. 
  • 18:30
    "Несломим" - биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Морган Фрийман, Мат Деймън, Скот Истууд, Лангли Къркуд, Маргьорит Уийтли и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд,
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 14:45
    "Истински истории"
  • 15:45
    "Смени жената"
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.10
Пълна програма
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:01
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
Пълна програма
  • 14:55
    "Любов и приятелство", романтична драма, Ирландия, 2015; реж. Уит Стилман, с Кейт Бекинсейл, Клое Севини, Ксавие Самюъл, Стивън Фрай, Том Бенет, [12+]
  • 16:30
    "Къде сбъркахме?", комедия, Австрия, 2016; реж. Мари Кройцер, с Вики Крипс, Пия Хийрцегер, Фелин Роган, Марсел Мохаб, Мануел Рубей, [12+]
  • 18:05
    "Моос", романтична комедия, Холандия, 2016; реж. Йоб Госхалк, с Йип Смит, Даниел Корнелисен, Мишел Ромейн, Линеке Рийксман, Фредерик Бром, [12+]
  • 19:40
    "Ангел мой", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Хари Клевен, с Елина Льовенсон, Фльор Гефрие, Хана Будро, Мая Дори, Франсоа Вансонтели, [15+]
Пълна програма
  • 14:30
    "На безценица", комедийна драма, Франция, 2014; реж. Луи-Жюлиен Пети, с Оливие Бартелеми, Корин Масиеро, Паскал Демолон, Сара Сюко, М'Барек Белкук, [12+]
  • 16:15
    "6-и А", драма, Швеция, 2016; реж. Петер Модестий, с Емин Йозкан, Тайра Олин, Омея Лундквист, Каролин Сьодерстрьом, Ева Меландър, [12+]
  • 17:20
    "Спасителен отряд", екшън, САЩ, 2006; реж. Андрю Дейвис, с Кевин Костнър, Аштън Къчър, Села Уорд, Кланси Браун, Мелиса Сейджмилър, [12+]
  • 19:40
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    International Desk
  • 17:15
    Marketplace Africa
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 3
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:40
    "Последните рицари" - приключенски екшън с уч. на Клайв Оуен, Морган Фрийман, Клиф Къртис, Аксел Хени, Цуеши Ихара и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
Пълна програма
  • 15:00
    С влак през Аляска: Опасност в планината
  • 16:00
    С влак през Аляска: Колизия
  • 17:00
    Историята под лупа: В търсене за замъка на крал Артур
  • 18:00
    Търсачи на антики: Унищожителни оръжия от миналото
Пълна програма
  • 15:26
    Изчезнали: Епизод 7
  • 16:14
    Ловци на митове: Автомобилен хаос/ Приклчения с животни
  • 17:02
    Срещи с извънземни: Войната
  • 17:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
Пълна програма
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
Пълна програма
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 11 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 15:15
    Олимпийски игри: Ски скокове, квалификация на голяма шанца (мъже), директно
  • 15:45
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швеция - Германия (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Финландия - Норвегия (мъже), директно
  • 16:30
    Колоездене: Обиколка на Андалусия, трети етап, директно
  • 18:00
    Колоездене: Обиколка на Алгарв, трети етап, директно
  • 19:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 15:40
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 5
  • 16:25
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 4
  • 17:10
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 6
  • 18:05
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 15:15
    World Of X Games
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:30
    От скъпо в евтино
  • 16:00
    Експресни ремонти
  • 17:00
    Преобразяване на двора
  • 17:30
    Преобразяване на двора
Пълна програма
  • 15:10
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 1
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 14
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 10
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:50
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 5
  • 15:55
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 6
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 2
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 9
Пълна програма
  • 14:30
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 17:00
    "Игра на тронове VІІ, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 18:00
    "Игра на тронове VІІ, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 9
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 22
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 8, еп. 12
Пълна програма
  • 15:25
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 15:50
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 16:20
    Изковани в огъня: Катар
  • 17:15
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
Пълна програма
  • 15:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 4 еп.
  • 16:30
    КОНЕТЕ
  • 17:00
    Риболовен филм
  • 18:00
    С въдица в ръка – тв поредица, втори сезон, 99 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:20
    "Конни"
  • 15:45
    "Кайю"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
  • 16:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 14:50
    "Аутсайдери на пистата" - семеен филм с Едуард Хол, Тикирау Хатауей.
  • 16:15
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 17:55
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 19:45
    "Мостът "Голдън Гейт" - драма / криминален с Мат Дилън, Джоун Чен.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 15:30
    Solo 1D Boys: Hitlist
  • 16:00
    Charli XCX: The Ride
  • 16:45
    Charli XCX: MTV Crashes Plymouth
  • 17:10
    Years & Years Live @ V Festival...
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:30
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 17
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 18
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 19
  • 18:15
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 20
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 1
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 2
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 5
  • 18:00
    След милион години - първи сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 15:35
    Дивите 24 часа, еп. 4
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 3
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 18:00
    Дивите 24 часа, еп. 6
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Тулуза - Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Баскетбол: Реал Мадрид - Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Нант - Лил, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 15:00
    "Мъжко / Женско"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:45
    "Човекът и законът" с Алексей Пиманов
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:30
    "Това е България" - музикално информационно предаване
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа: Лион - Виляреал
  • 17:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - Лацио
  • 20:00
    Италия, Серия А - преди кръга 
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Кейс"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 16:15
    Китка народни песни
  • 16:30
    Нови хоризонти /повторение /
  • 17:30
    Новини /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
  • 20:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 15:40
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 16:05
    E-Di 3000
  • 16:30
    Ben 10
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    Художникът и каракачанското куче- документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:50
    Исторически календар
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Мелиса и Ашли
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Какво всъщност се случва?
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завещанието
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Само аз и Ви в планината
Пълна програма
  • 15:30
    Магията на Китай - Чаят
  • 16:00
    Виж България - Кюстендил, неостаряващият град
  • 16:30
    Виж България - Храмовете на Кюстендил
  • 17:00
    Община Смолян - Вълшебства из планините
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:10
    Определено, може би, Франция,Германия,Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 2008
  • 16:00
    Невинни години, САЩ, драма/романтичен, 1993
  • 18:15
    Тя е пич, Канада, САЩ, комедия/романтичен/спортен, 2006
  • 20:00
    Купон с дявола, САЩ, комедия, 1996
Пълна програма
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:20
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 31
  • 15:50
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 32
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 23
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 9
Пълна програма
  • 13:00
    Най-добрите песни за Св. Валентин: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Публицистика
Пълна програма
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 9
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 10
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 3
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
  • 16:00
    FTV SPECIAL
  • 16:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 14 и 15 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 199 и 200 eп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 45 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 4 и 5 еп.
Пълна програма
  • 15:30
    новини
  • 15:45
    ч.- Телепазар
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето
Пълна програма
  • 15:35
    Планета охотника
  • 16:05
    Рыболов-эксперт
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Охота с луком
Пълна програма
  • 15:30
    "Хубава жена" - романтичен филм с уч. на Ричърд Гиър, Джулия Робъртс, Джейсън Алекзандър, Ейми Ясбек, Хектор Елизондо, Лора Сан Джакомо, Елинор Донъху, Ралф Белами и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 15:15
    Gold Fever: Battle for Gold
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Exodus
  • 16:45
    Deadliest Catch: When Hell Freezes Over
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Will Eternity End?
Пълна програма
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 15:15
    Олимпийски игри: Ски скокове, квалификация на голяма шанца (мъже), директно
  • 15:45
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Швеция - Германия (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Сноуборд, сноуборд крос, финал (жени)
Пълна програма
  • 14:30
    "Студена планина", военна драма, САЩ, 2003; реж. Антъни Мингела, с Джуд Лоу, Никол Кидман, Рене Зелуегър, Илийн Аткинс, Брендън Глийсън, [15+]
  • 17:00
    "Игра на тронове VІІ, 3 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Марк Майлъд, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 18:00
    "Игра на тронове VІІ, 4 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 18:50
    "Филми и звезди Х, 7 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 15:20
    Vampirina
  • 15:45
    Sofia The First
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
  • 22:00
    Welcome To The Weekend!
Пълна програма
  • 15:35
    Reasonable Doubt: Southern Justice
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: Murder on Route 91
  • 17:25
    Who on Earth Did I Marry?: Poison Love
  • 17:50
    Who on Earth Did I Marry?: Dangerous Consequences
Пълна програма
  • 15:30
    Rising Star: Josh Hill
  • 16:00
    Top: Bad Love Stories
  • 16:25
    Love vs Sport: Love vs Scandals
  • 16:55
    Star Rated: Embarrassing Lovelives
Пълна програма
  • 15:35
    Shooting Gallery
  • 16:00
    Dropped
  • 16:25
    Dropped
  • 16:50
    Dropped
Пълна програма
  • 15:25
    Надпревара за находки: Маями: Не мрази алигатора, а вратата
  • 15:50
    Надпревара за находки: Маями: Да върви по дяволите, че и с раница
  • 16:20
    Изковани в огъня: Катар
  • 17:15
    В търсене на Хитлер: 45 метра под земята
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 2
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 5
  • 17:00
    След милион години - първи сезон, еп. 6
  • 18:00
    Най-трудните ремонти на света, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.17
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 32
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:15
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 8, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:35
    Профилиране; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2012
  • 15:45
    Профилиране; сезон 3, епизод 7, криминален, драма, Франция, 2012
  • 16:50
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Градски кошмари: Изгаряща ревност
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Оправдано
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Ейприл Джоунс
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Автор на смъртта
Пълна програма
  • 14:10
    Момчетата на мама
  • 16:05
    Oгъст Ръш
  • 18:20
    Коледата на Томас Кинкейд
  • 20:25
    Измишльотини
Пълна програма
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 15:21
    Tour Of London: Part One (18+)
  • 15:44
    All Girl Auditions (18+)
  • 16:13
    Fuck Your Way Out Of The Friend-Zone (18+)
  • 16:38
    On The Run Looking For Fresh Pussy (18+)
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:55
    Музикална пауза
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 15:00
    MARIACHI, THE
  • 16:00
    FORCE OF THE AIR, THE - MIST IN FRAY JORGE
  • 17:00
    RISE OF ECOLOGY
  • 18:00
    INSPIRING LIVES GLOBAL 1
Пълна програма
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
Пълна програма
  • 15:30
    Bubba's World
  • 16:00
    Firsthand
  • 16:30
    Firsthand
  • 17:00
    On Surfari
Пълна програма
  • 15:25
    Дяволски остров (Series 1): Дяволска династия (Episode 6)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Опасната бариера (Episode 6)
  • 16:20
    В прегръдка с дивите животни (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 601 (Episode 1)
Пълна програма
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
  • 16:00
    Община Драгоман - Бит и обичаи
  • 16:30
    Голф
  • 17:00
    Онсен, изворите с горещи сърца - Бепу и Юфуин
Пълна програма
  • 15:05
    A musical journey into the Baltic Sea with the Baltic Sea Youth Philharmonic and Kristjan Jarvi
  • 16:45
    InterMezzo
  • 17:05
    Ballet Evening at Paris Opera
  • 18:30
    My Mother loved dance
Пълна програма
  • 15:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
  • 16:00
    Футбол: Лудогорец - Арсенал Тула, международен приятелски мач, повторение
  • 18:00
    Футбол: ЦСКА - Тиендзин Тъда, международен приятелски мач, повторение
  • 20:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 21-и епизод, директно
Пълна програма
  • 15:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 19-и епизод, повторение
  • 16:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Болтън Уондърърс (2006-07), повторение
  • 16:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 33-и епизод, повторение
  • 17:00
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 26-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 15:35
    Спорни убийства: Южняшко правосъдие
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убийство на шосе 91
  • 17:25
    За кого съм се оженил?: Отровна любов
  • 17:50
    За кого съм се оженил?: Опасни последици
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова
  • 16:30
    еМисия България LIVE
  • 18:30
    Централни Новини на BIT LIVE
  • 19:00
    BIT СПОРТ LIVE
Пълна програма
  • 15:20
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 17:00
    "Статисти II, 5 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Йън МакКелън, [15+]
  • 17:30
    "Статисти II, 6 еп.", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Джонатан Рос, [15+]
  • 18:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 15:40
    "Бандата на кравите", анимация, САЩ, 2004; реж. Уил Фин, Джон Санфорд, [7+]
  • 16:55
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 18:35
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 20:15
    "Californication VI, 11 еп.", комедия, САЩ, 2013; реж. Майкъл Уивър, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    Данаил Игнатов. България в картини (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Майданоз или уханието на един град (образователен филм за кулинарен туризъм)
Пълна програма
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 16:00
    The Day Henry Met...
  • 16:05
    Max & Ruby
  • 16:30
    Dora the Explorer
Пълна програма
  • 15:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 3, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 3, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 5, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 1, еп. 5, Великобритания, криминален/мистерия, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 15:40
Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 5
PRO 7 15:40
"По средата" - сериал
AXN Black 15:55
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Viasat History 15:55
Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 29
RTVi 16:00
Сериал: "Ловът на Пепеляшка"

Всички предавания

Спорт

History Channel 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
History HD 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
BNT 3 15:45
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
Diema Sport 16:00
Футбол: ЦСКА 1948 - Арда, мач от Втора професионална лига, повторение
Diema Sport 2 16:00
Футбол: Нюкасъл Юнайтед - Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

AXN Black 15:55
Конан; сезон 1, епизод 22, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
Alfa 15:55
"Българският принос" - документален филм
Хоби ТВ 16:00
Риболовен филм – тв поредица
TVT 16:00
Плевен. Вълни по равнината (1 част) (образователен документален филм)
BNT2 16:00
Семеен бизнес сериен тв филм

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}