ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 07:30
    Пиксел Пинки анимационен филм
  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков
  • 10:00
    Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Андрей Захариев и Георги Ангелов
Пълна програма
  • 07:30
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.21
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    "Непорочната Джейн" - сериен филм
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 07:30
    Другото лице на Елизабет Тейлър - филм
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
Пълна програма
  • 07:00
    Очи в очи - док. поредица на Bloomberg
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:00
    Всяка милисекунда е от значение; документален, спорт, Великобритания, 2016
  • 08:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 3, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:50
    Красавицата и Звяра; сезон 4, епизод 13, драма, ужаси, САЩ, 2016
  • 09:45
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 07:25
    Войната за спасяването на китовете: Да признаеш грешката си
  • 08:15
    Тексаски закони: Свежа кръв
  • 09:10
    Тексаски закони: Движеща се мишена
  • 10:05
    Тексаски закони: Акция на границата
Пълна програма
  • 03:00
    Повторения
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: Чарлийз Терон" - документална поредица
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:00
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 19:00
    Спортен преглед
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 07:35
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 Варна/п/
  • 08:05
    Япония на фокус
  • 08:15
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /21 епизод/
  • 08:45
    Новата тв филм на Евровизия
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
Пълна програма
  • 07:35
    LazyTown
  • 08:00
    The Tom and Jerry Show
  • 08:06
    The Tom and Jerry Show
  • 08:12
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 07:30
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.16,17,18
  • 10:30
    "Корумпиран град" - драма,криминален (САЩ, 2013), режисьор - Алън Хюз, актьори - Натали Мартинез, Марк Уолбърг, Ръсел Кроу, Катрин Зита-Джоунс, Бари Пепър, Алона Тал и др.
  • 12:45
    "Планетата на маймуните" - екшън, фантастика,приключенски (САЩ, 2001), режисьор - Тим Бъртън, актьори - Марк Уолбърг, Тим Рот, Хелена Бонъм Картър, Майкъл Кларк Дънкън, Пол Джиамати, Естела Уорън, Крис Кристофърсън и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 15,16
Пълна програма
  • 06:00
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 08:00
    "Ужасно силно и адски близо" - приключенски, драма (САЩ, 2012), режисьор - Стивън Долдри, актьори - Том Ханкс, Томас Хорн, Сандра Бълок,  Джон Гудман, Вайола Дейвис, Макс фон Сюдов, Джефри Райт и др. 
  • 10:30
    "Lego: Филмът" - семеен, екшън, комедия, анимация  (Австралия, САЩ, Дания, 2014), сценаристи - Фил Лорд, Кристофър Милър, Дан Хагмън, Кевин Хагмън, режисьори - Фил Лорд, Кристофър Милър
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
Пълна програма
  • 07:00
    "Двама мъже и половина" - комедиен сериал, с.2
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.2
  • 10:00
    "Елхички" -  комедия (Русия, 2010), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Александър Войтински, Димитри Киселев, актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Вера Брежнева, Екатерина Вилкова, Мария Порошина, Дато Бахтадзе, Сергей Гармаш, Артур Смолянинов и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:09
    Малки Титани: В готовност
  • 08:20
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 07:00
    "Тен", комедийна драма, Гърция, 2016; реж. Аргирис Пападимитропулос, с Макис Пападимитриу, Ели Трингу, Милу Ван Гросен, Дими Харт, Хара Котсали, [15+]
  • 08:45
    "Хана и нейните сестри", комедийна драма, САЩ, 1986; реж. Уди Алън, с Барбара Хърши, Кари Фишър, Майкъл Кейн, Миа Фароу, Даян Уийст, [12+]
  • 10:45
    "Човек за човека", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Дъстин Гай Дефа, с Аби Джейкъбсън, Майкъл Сера, Тави Гевинсън, Бен Купърсмит, Джордж Сампли III, [12+]
  • 12:10
    "Един живот", драма, Франция, 2016; реж. Стефан Бризе, с Жудит Шемла, Жан-Пиер Дарусин, Йоланд Моро, Суон Арло, Нина Морис, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Животът и смъртта на Питър Селърс", биографична драма, САЩ, 2004; реж. Стивън Хопкинс, с Джефри Ръш, Шарлийз Терон, Емили Уотсън, Джон Литгоу, Мириам Марголийс, [15+]
  • 09:05
    "Да откриеш Невърленд", биографична драма, Великобритания, 2004; реж. Марк Форстър, с Джони Деп, Кейт Уинслет, Джули Кристи, Дъстин Хофман, Рада Мичъл, [12+]
  • 10:45
    "Рок училище", комедия, САЩ, 2003; реж. Ричард Линклейтър, с Джак Блек, Джон Кюсак, Майк Уайт, Сара Силвърман, Джоуи Гайдъс, [12+]
  • 12:35
    "План Б (2016)", приключенска комедия, Германия, 2016; реж. Уфук Дженк, Михаел Попеску, с Кен Айдън, Ча-Лий Юн, Фонг Джанг, Юджийн Боатенг, Лоран Даниелс, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    World Sport
  • 08:00
    African Voices
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:30
    MainSail
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Тайната на белия гълъб" - романтичен филм с уч. на Ивоне Шьонер, Ангела Рой, Луц Маккензи, Диего Волраф и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11:00
    "48 часа" - екшън-комедия с уч. на Еди Мърфи, Ник Нолти, Анет О'Тул, Брион Джеймс, Джеймс Ремар, Сони Ландъм, Джонатан Банкс и др., /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 07:30
    Ед Стафърд: Загадките от птичи поглед: Етиопия
  • 08:30
    Двойно оцеляване: На върха на вулкана
  • 09:30
    Двойно оцеляване: В тигана
  • 10:30
    Как се прави...: Пълнител с CO2/Солети/ Високоповдигач/ Ледена пързалка
Пълна програма
  • 07:50
    Фабрика за храна: Горчива сладост
  • 08:14
    Фабрика за храна: Наваксай с кетчупа
  • 08:38
    Фабрика за храна: Айс, айс, сандвич
  • 09:02
    Фабрика за храна: Изворът на всичко
Пълна програма
  • 07:30
    Sofia The First S4
  • 08:00
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 07:45
    "Удивителни създания"
  • 08:00
    "ГЕОлино"
  • 08:15
    "ГЕОлино"
  • 08:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
Пълна програма
  • 07:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
  • 08:23
    Магазин
Пълна програма
  • 07:15
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (жени)
  • 08:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, финал (жени), запис
  • 08:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 08:50
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Канада - Чехия
Пълна програма
  • 07:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (жени), запис
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (жени), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (жени), запис
Пълна програма
  • 07:30
    Дивото зове, сезон 2, еп. 3
  • 08:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 4
  • 09:00
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 4
  • 09:50
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 07:25
    X Games Heroes
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Ama Motocross Series Highlights
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 07:45
    Грозната Бети - първи сезон, еп. 17
  • 08:40
    Имало едно време - седми сезон, еп. 5
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 19
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 07:45
    Разследванe на пожари - сериал, еп. 6
  • 08:15
    Шерлок - трети сезон, еп. 2
  • 10:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 5
  • 11:10
    Монк - шести сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:00
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 08:40
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:10
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 10:45
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
Пълна програма
  • 07:50
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 8
  • 08:40
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 9
  • 09:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
  • 10:20
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
  • 08:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 08:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 08:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 07:30
    Риболовни страсти - тв поредица
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Ловци на акули - тв поредица, Америка, трети сезон, 10 еп.
Пълна програма
  • 07:45
    "Конни"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:10
    "Чурулик"
  • 08:25
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Интервю" с Наделина Анева /п/
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 07:00
    "Клас" - комедия / романтичен с Жаклин Бисе, Роб Лоуи.
  • 08:40
    "Суматоха в Холивуд" - комедия с Робърт Таунсенд, Крейг Р. Джонсън, Хелън Мартин, Старлета Дюбоа.
  • 10:00
    "Надпреварата за "Янки Зефир" - драма с Кен Уол, Лесли Ан Уорън, Доналд Плезънс и Джордж Пепард.
  • 11:50
    "Саунд ефект" - криминален / трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу, Денис Франц.
Пълна програма
  • 07:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 08:00
    NZ TOURING CARS CHAMPIONSHIP
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 09:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Зона за приятели
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
Пълна програма
  • 07:00
    BRIT Awards 2018: The Nominees
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    Ed Sheeran Vs The World!
  • 11:00
    Martin Garrix's Sick Beats
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 07:50
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 7
  • 08:15
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 8
  • 08:45
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:05
    Спасителен отряд в ада, еп. 2
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 1
  • 10:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 2
Пълна програма
  • 07:30
    Дивото царство на Африка - Прераждане, еп. 2
  • 08:10
    Бойното поле на хищниците, еп. 1
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 10
  • 09:20
    Смърт, смут и сурикати, еп. 4
Пълна програма
  • 04:35
    Край на програмата
  • 09:00
    Баскетбол: Гран Канария - Фуенлабрада, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 10:45
    Баскетбол: Барселона - Баскония, четвъртфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 12:25
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 07:45
    "Смешки. Спорт"
  • 07:55
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 08:40
    "Слово на пастора"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:40
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:35
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 09:50
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 10:15
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 09:00
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ПСЖ
Пълна програма
  • 07:10
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:10
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 13:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 14:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
Пълна програма
  • 07:00
    "2012"
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
Пълна програма
  • 05:35
    "Адвокатите на пост" - документална поредица
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
Пълна програма
  • 07:00
    Футболна сутрин
  • 08:00
    Жилет световен спорт
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
Пълна програма
  • 07:45
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят: Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:20
    Биографии на известни личности- Мания : Историята на Здрач
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 07:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Труден избор
  • 08:00
    Кажете ДА на булчинската рокля: Шокиращи цени
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: Тайни и изненади
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 3
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Ирландия
  • 08:00
    Виж България - Албена, място, където пясъкът среща морето
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Легендите оживяват - с. Тешово, еп. 6
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:15
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, 2004
  • 08:50
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
  • 10:30
    Когато звънне непознат, САЩ, ужаси/трилър, 2006
  • 12:00
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
Пълна програма
  • 07:00
    "Историята на Барак Обама" - документален филм
  • 08:00
    "Изкуството - тогава, сега и завинаги: Костадин Стоилов" - 162 еп., предаване за изкуство
  • 08:30
    "Свещената геометрия на духа" - III част, документален филм
  • 09:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
Пълна програма
  • 07:40
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 13
  • 08:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 14
  • 08:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 5
  • 09:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 06:00
    Подводен риф 2: Висок прилив - Анимация, 2012, Режисьор: Марк А. З. Дипе, В ролите: Анимиран
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
Пълна програма
  • 06:45
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 07:30
    Пътешествия
  • 08:00
    Ретро музика
  • 08:30
    История
  • 09:00
    "ТВ меню"
Пълна програма
  • 07:35
    Кости - шести сезон, еп. 5
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 6
  • 09:25
    Кости - шести сезон, еп. 7
  • 10:15
    Империя - трети сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    DESIGNERS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -9-12 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 7 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 2 еп.
  • 11:10
    "Близнаци в беда"
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
Пълна програма
  • 07:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:55
    Рыболовные путешествия
  • 08:55
    Подводная охота
  • 09:20
    На охотничьей тропе
Пълна програма
  • 07:00
    "Любов от пръв поглед" - романтичен филм с уч. на Ейми Смарт, Джонатан Бенет, Кели Тибо, Ейдриън Грение и др., /п/
  • 09:00
    "Блинки Бил" - анимационен филм
  • 11:00
    "Матилда" - семеен филм с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Риа Пърлман, Ембет Дейвиц, Пам Ферис, Пол Рубенс, Трейси Уолтър, Брайън Левинсън, Джийн Спийгъл Хауърд и др.
  • 13:00
    "Отблизо" - романтична драма с уч. на Джулия Робъртс, Джъд Лоу, Клайв Оуен, Натали Портман, Ник Хобс и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Deadliest Catch: Arctic Quest
  • 08:30
    Deadliest Catch: False Pass
  • 09:15
    Deadliest Catch: When Hell Freezes Over
  • 10:00
    Deadliest Catch: We're Not In Kansas Anymore...
Пълна програма
  • 07:50
    Човек, огън, храна
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
  • 09:30
    Босата контеса
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:15
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супер Г (жени)
  • 08:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, финал (жени), запис
  • 08:45
    Олимпийски игри: Новини
  • 08:50
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Канада - Чехия
Пълна програма
  • 07:00
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 08:40
    "Късометражни анимации на Дисни I", анимация, САЩ, 2015, [0+]
  • 09:10
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 10:45
    "Лейди и Скитника", анимация, САЩ, 1955; реж. Клайд Джероними, Уилфред Джаксън, Хамилтън Луске, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    P-King Duckling
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
Пълна програма
  • 07:40
    Пламъчко и машините
  • 08:00
    Пламъчко и машините
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 15:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 07:25
    Florida's Craziest Crimes: Double Jeopardy: A Palm Beach Affair
  • 08:15
    Florida's Craziest Crimes: Missing In Miami
  • 09:10
    Suspicion: A Daughter Disappears
  • 10:05
    Suspicion: A Mormon Mom's Mission
Пълна програма
  • 07:50
    Star Rated: Sporting Love Rats
  • 08:15
    The Burning Issue: Olympics
  • 08:45
    Top: Pop Music Fans
  • 09:10
    Rising Star: Darya Klishina
Пълна програма
  • 07:40
    Wardens
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    Excalibur's Deer City USA
  • 09:45
    Excalibur's Deer City USA
Пълна програма
  • 07:40
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Понякога губиш, понякога печелиш спортна шейна
  • 08:05
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Добро утро, Аркадия
  • 08:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Удавен и насечен
  • 08:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Находки днес, на път отново утре
Пълна програма
  • 07:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 9
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 1
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 2
  • 10:00
    Позитивна енергия, еп. 2
Пълна програма
  • 07:30
    "Кое е това момиче" - сериал, с.3, еп.21
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 13, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 14, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 4, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 5, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Неразрешени случаи: Чудовището/Обещанието на братовчеда
  • 08:00
    Първите 48 часа: Майка на две деца
  • 09:00
    Първите 48 часа: Моментна снимка
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство: Брадва за наточване
Пълна програма
  • 07:50
    Виелица
  • 09:50
    Хроника на скръбта
  • 11:30
    Церемонията
  • 13:20
    Противообществено
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 6 с
  • 10:00
    Новые итоги
  • 11:15
    Х/ф "Репетитор"
Пълна програма
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:20
    Во саду ли, в огороде. Х/ф. Продолжение
  • 08:40
    Живые истории
  • 09:20
    Пятеро на одного
  • 10:00
    Вести
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:47
    Nothing Is Better Than Sex (18+)
  • 08:14
    Sunny Day Slutty Lady (18+)
  • 08:37
    Braless Picnic With Busty Chick (18+)
  • 09:00
    Second Casting Sees Petite Babe Do Anal (18+)
Пълна програма
  • 07:30
    "Класически коли" - 7 еп., документална поредица
  • 08:00
    "Историята на "Манчестър Юнайтед"" - документален филм
  • 09:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 07:15
    Зимни олимпийски игри: Ски-скок от голяма шанца /мъже/, квалификация
  • 08:25
    Извън играта
  • 09:00
    Зимни олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, супергигантски слалом /жени/
  • 10:20
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - премиера
  • 08:00
    Акценти
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:00
    REINDEER POLICE
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - MALAYSIA
  • 09:00
    REINDEER POLICE
  • 10:00
    IMMORTAL SHADOWS
Пълна програма
  • 07:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:15
    Taekwondo
  • 08:30
    Ultimate First League
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 07:30
    Girls Of Summer
  • 08:00
    SLAM!
  • 08:30
    SLAM!
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 07:50
    Бебета в зоопарка (Series 7): 705 (Episode 5)
  • 08:20
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 205 (Episode 5)
  • 09:10
    72-те най-сладки животни (Series 1): 111 (Episode 11)
  • 09:40
    Опасни кучета (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:50
    "Събуди се с усмивка"
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.6
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Мото тур Мароко 2010- еп.5
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
  • 13:05
    InterMezzo
  • 13:30
    Romeo and Juliet, choreography by Graeme Murphy, Australian Ballet
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Пирин - Лудогорец, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:00
    Футбол: Барселона - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 09:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 10:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - четвъртфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 06:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Челси - Хъл Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 12:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 7-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Двойна опасност: Аферата от Палм Бийч
  • 08:15
    Най-дръзките престъпления на Флорида: Изчезнал в Маями
  • 09:10
    Подозирам те: Изчезването на дъщерята
  • 10:05
    Подозирам те: Мисия на майка-мормонка
Пълна програма
  • 07:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 08:30
    Документален филм
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Лудостта да си нормален", биографична драма, Великобритания, 2017; реж. Робърт Мълан, с Дейвид Тенант, Елизабет Мос, Майкъл Гамбън, Гейбриъл Бърн, Дейвид Бамбър, [15+]
  • 08:45
    "Справедливост", драма, САЩ, 2016; реж. Мийра Менън, с Ана Гън, Джеймс Пюрфой, Сара Меган Томас, Алисиа Райнър, Крейг Бийрко, [15+]
  • 10:25
    "Отбор "Луди глави" - легендата е жива", приключенски - семеен, Германия, 2016; реж. Йоахим Мазанек, с Михаел Зомерер, Аарон Кисьоф, Рон Антони Рензенбринк, Вико Мюке, Бенет Майер, [7+]
  • 12:05
    "Аз, проклетникът", анимация, САЩ, 2010; реж. Пиер Кофин, Крис Рено, [0+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Последният убиец на дракони", фентъзи, Великобритания, 2016; реж. Джейми Магнус Стоун, с Илайлис Чапъл, Андрю Бъкан, Паулин Колинс, Рики Томлинсън, Джон Брадли, [0+]
  • 08:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 10:25
    "Филми и звезди Х, 3 еп.", документален, Холандия, 2018, [12+]
  • 10:55
    "Шоуто на Джон Оливър ІV, 15 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2017, [12+]
Пълна програма
  • 07:25
    Наши герои. Борис Кравцов
  • 07:55
    Электричество и лёд. Адская паутина
  • 08:45
    Большой скачок. Разрушительная работа
  • 09:15
    Основной элемент. Бытовая пиротехника
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Спомени с латерна (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 07:30
    Trans World Sport
  • 08:00
    MMA: UFC 221
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:10
    Kid-e-Cats
  • 08:15
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 07:40
    Бърза обиколка
  • 08:05
    Път свободен
  • 08:15
    Изпитатели
  • 08:30
    Новини
Пълна програма
  • 07:00
    Мускетарите, сезон 2, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 07:55
    Мускетарите, сезон 2, еп. 10, Великобритания, екшън/приключенски, 2015
  • 08:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 1, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 2, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

Fox Channel 08:00
Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 17
bTV Action 08:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 21
bTV Cinema 08:00
"Дневниците на вампира" - сериал, с.7, еп.3
bTV Comedy 08:00
"Шегаджии" - сериал, с.3
bTV Lady 08:00
"Не ме оставяй" - сериал

Всички предавания

Спорт

MTV 08:00
Зона за приятели
Ring.BG 08:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Реал М
Mtel Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Diema Sport 08:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бърнли - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Стъпки в Стария град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema Family 08:00
"Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Vivacom Arena 08:00
Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
EPIC Drama 08:05
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
AXN 08:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}