ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов Публицистично предаване
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Къщата на спомените" - с уч. на Емили Роуз, Джъстин Брюнинг, Линдзи Уогнър, Адам Кауфман, Брус Бокслайтнър, Адам Скалия и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 07:50
    Вестителите; сезон 1, епизод 4, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:45
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 3, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:45
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 4, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:40
    Медиум; сезон 3, епизод 2, криминален, мистерия, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 08:15
    Най-дивата Латинска Америка: Амазония
  • 09:10
    Най-дивата Латинска Америка: Андите
  • 10:05
    Най-дивата Латинска Америка: Венецуела
  • 11:00
    Най-дивата Латинска Америка: Пантанал
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:00
    Литургия
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:10
    Световните градове на България Ловеч - тайната столица /п/
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Благоевград
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
  • 11:00
    Изкуството на 21 век /п/
Пълна програма
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:30
    Бразди /п/
  • 10:00
    Картини от Стария град филм-концерт с участието на фолклорен ансамбъл "Тракия" /БНТ 2 Пловдив/
Пълна програма
  • 08:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:06
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Тежки престъпления" - сериал, с.5, еп.19,20,21
  • 11:00
    "Огнено торнадо" - екшън,приключенски (САЩ, Канада, 2015), режисьор - Джордж Ершбеймър, актьори - Райън Бар, Леа Бейтман, Джейкъб Чембърс, Лиза Сиара, Джеф Кларк, Ейлин Дитц, Анна Фрейзър и др.
  • 12:45
    "Превъзходството на Борн" -  екшън, трилър, криминален (САЩ, Германия, 2004), режисьор - Пол Грийнграс, актьори -  Мат Деймън, Франка Потенте, Брайън Кокс, Джулия Стайлс, Карл Ърбън и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 17,18
Пълна програма
  • 08:30
    "Линкълн" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Ридли Скот, актьори - Логан Маршъл-Грийн, Нуми Рапас, Майкъл Фасбендер, Чарлийз Терон, Идрис Елба, Шон Харис, Гай Пиърс, Патрик Уилсън и др.
  • 11:30
    "Несломим" - биографичен, драма (САЩ, 2009), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Морган Фрийман, Мат Деймън, Скот Истууд, Лангли Къркуд, Маргьорит Уийтли и др.
  • 14:15
    "Властелинът на пръстените: Завръщането на краля" - фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2003), режисьор -  Питър Джаксън, актьори - Доминик Монахан, Кристофър Лий, Мартон Чокаш, Миранда Ото, Бернард Хил, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Джон Р
  • 18:00
    "Добри момчета" - биографичен, драма, криминален
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.2
  • 10:00
    "Историята на Пепеляшка: Имало една песен" - комедия, семеен, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор: Деймън Сантостефано, в ролите: Люси Хейл, Миси Пайл, Меган Парк, Фреди Строма, Джесалин Уанлим, Титус Макин-мл., Емили Пиърс и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Смени жената"
Пълна програма
  • 08:35
    Ние, мечоците
  • 08:46
    Ние, мечоците
  • 09:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 09:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 07:00
    "Прецакването", криминален трилър, САЩ, 2001; реж. Франк Оз, с Робърт Де Ниро, Едуард Нортън, Марлон Брандо, Анджела Басет, Гари Фармър, [12+]
  • 09:05
    "Жените на 20-и век", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Майк Милс, с Анет Бенинг, Ел Фанинг, Грета Геруиг, Лукас Джейд Зуман, Били Кръдъп, [12+]
  • 11:00
    "Адолф, художникът", късометражен, Великобритания, 2017; реж. Дан Зеф, с Иуан Рион, Рупърт Гринт, [12+]
  • 11:30
    "Стар Трек: Отвъд", екшън - фантастика, САЩ, 2016; реж. Джъстин Лин, с Крис Пайн, Закари Куинто, Саймън Пег, Зоуи Салдана, Джон Чо, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Почти на 17", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Кели Фримън Крейг, с Хейли Стайнфелд, Хейли Лу Ричардсън, Блейк Дженър, Кира Седжуик, Уди Харелсън, [12+]
  • 08:45
    "Родители", драма, Дания, 2016; реж. Кристиан Тафдруп, със Сорен Малинг, Бодил Йоргенсен, Елиот Кросет Хов, Мири Ан Бюшел, Антон Хоник, [12+]
  • 10:15
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 11:55
    "Торденшолд и Колд", комедийна драма, Дания, 2016; реж. Хенрик Рубен Генц, с Якоб Офтербо, Мартин Бух, Натали Мадуеньо, Кенет М. Кристенсен, Давид Денсик, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    Amanpour
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:15
    Marketplace Africa
  • 09:30
    Living Golf
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Женски свят" - романтична комедия с уч. на Марен Кройман, Валтер Ситлер, Лавиния Уилсън, Аника Бекер и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11:00
    "Горският воин" - приключенски екшън с уч. на Чък Норис, Тери Кисер, Макс Гейл, Трейтън Найт и др., /п/
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 08:30
    С влак през Аляска: Мъртвата зона
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Всичко или нищо на "Барет-Джаксън"
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 46
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 7
Пълна програма
  • 08:14
    Идващият свят: Авангардни автомобили
  • 09:02
    Идващият свят: Домът на бъдещето
  • 09:50
    Идващият свят: Забавленията на бъдещето
  • 10:38
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Бионичен остров
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 08:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 08:55
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:20
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 09:45
    "За играчките"
Пълна програма
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, щафета 4х10 км (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, финал (мъже), запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (мъже)
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Германия - Норвегия (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Чехия - Швейцария (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, предварителен кръг, Чехия - Швейцария (мъже)
Пълна програма
  • 08:35
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 5
  • 09:20
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 6
  • 10:05
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 7
  • 10:50
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 1
Пълна програма
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Ama Motocross Series Highlights
  • 10:40
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 6
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 22
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - първи сезон, еп. 23
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 08:15
    Шерлок - трети сезон, еп. 3
  • 10:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 6
  • 11:10
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 1
  • 13:20
    Шерлок: Кошмарната булка, еп. 1
Пълна програма
  • 08:40
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 10:10
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласетър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 11:45
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 13:10
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 08:05
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4
  • 09:05
    Студеният дом, сезон 1, еп. 6
  • 10:05
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7
  • 11:05
    Студеният дом, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Подземни залози
  • 09:00
    Планинари: На произвола на съдбата
  • 10:00
    Планинари: Надпревара за провал
  • 11:00
    Планинари: Не отстъпвай
Пълна програма
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    АВТОХОБИ - тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 07:55
    "Малкият Галахад" - драма / комедия с Елвис Пресли, Джиг Йънг, Лола Олбрайт, Чарлз Бронсън.
  • 09:30
    "Островът на съкровищата" - приключенски / фентъзи филм с Вик Тайбек, Мартин Ландау.
  • 11:40
    "Накъдето те води сърцето" - биографичен филм / драма с Дейвид Карадайн, Рони Кокс, Мелинда Дилън, Гейл Стрикланд.
  • 14:05
    "Романтична комедия" - комедия / романтичен с Дъдли Мур и Мери Стийнбъргън.
Пълна програма
  • 08:30
    ROAD RACING SERIES
  • 09:30
    FIA WRC DAILY HIGHLIGHTS
  • 10:00
    2017 ETPC EUROCUP FINALS, GREAT ECCLESTON
  • 11:00
    THE WINDSOR INTERVIEWS
Пълна програма
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
Пълна програма
  • 07:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 09:00
    Martin Garrix's Sick Beats
  • 10:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 08:35
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 1
  • 09:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 2
  • 09:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 3
  • 09:55
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    Спасителен отряд в ада, еп. 10
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 3
  • 10:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 4
  • 11:00
    Кръстниците, еп. 4
Пълна програма
  • 08:10
    Брегът на хиените, еп. 1
  • 08:55
    Най-опасните животни на Австралия, еп. 12
  • 09:20
    Тайните на кралската кобра, еп. 1
  • 10:05
    Диво царство, еп. 1
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 09:30
    Баскетбол: Валенсия/Тенерифе - Реал Мадрид/Уникаха, полуфинален мач за Купата на краля, повторение
  • 11:15
    Баскетбол: Гран Канария/Фуенлабрада - Барселона/Баскония, полуфинален мач за Купата на краля, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 13:00
    Класика от Висшата лига - Уест Бромич Албиън - Стоук Сити (2010-11), повторение
Пълна програма
  • 08:00
    "Здраве"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:15
    Премиера. "На гости сутрин" с Мария Шукшина
  • 10:15
    "Смак"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:20
    "Eisfieber" - романс, U, 2010
  • 10:05
    "Галилей" - научен журнал
  • 13:15
    "Най-отзад" - драма, U, 2013
  • 15:05
    "Аз, Ърл и момичето" - драма, U, 2015
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 09:30
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 11:30
    Италия, Серия А: Дженоа - Интер
  • 13:30
    ПРЯКО: Италия, Серия А: Торино - Ювентус
Пълна програма
  • 08:40
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 10:40
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 12:35
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
  • 14:30
    БРАВО: Топ 100 хитове" - музикално шоу
Пълна програма
  • 06:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 10:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 11:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 13:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 06:40
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 09:50
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 12:30
    "Айнщайн" - криминален сериал
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:55
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 10:20
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
Пълна програма
  • 08:30
    Биографии на известни личности: Нелсън Мандела
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Клинт Ийстууд
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 08:00
    Многоженецът: Хавайска ваканция в пламъци
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Ще бъде напрегнато
  • 10:00
    Как да украсиш торта: Епизод 4
  • 10:30
    Как да украсиш торта: Епизод 5
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Да обиколим българските училища - Гоце Делчев
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 07:20
    Убийствени мадами, Германия, САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 08:55
    Нощта на бала, Канада, САЩ, ужаси/мистерия, 2008
  • 10:25
    Подмяната, САЩ, биографичен/криминален/драма, 2008
  • 12:45
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
Пълна програма
  • 08:30
    "Какво е да си татуиран?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Пътят към върха: 50 Сент" - документален филм
  • 09:30
    "Класически коли" - 3 еп., документална поредица
  • 10:00
    "Новото познание: Апокалипсисът Йелоустоун" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 08:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 7
  • 09:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 8
  • 09:30
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 5
  • 10:00
    Вкусът на Мелбърн с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 07:05
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 14:50
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:50
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 08:30
    История
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
Пълна програма
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 11
  • 09:20
    Кости - шести сезон, еп. 12
  • 10:15
    Империя - трети сезон, еп. 7
  • 11:10
    Империя - трети сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FASHION & SPORTS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:50
    "Лов на неизрядни платци" -13 и 1-3 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 8 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 3 еп.
  • 11:10
    "21-годишно бебе"
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 08:00
    Рыболовные путешествия
  • 08:55
    Советы бывалых
  • 09:05
    Подводная охота
  • 09:35
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
Пълна програма
  • 07:15
    "Блинки Бил" - анимационен филм, /п/
  • 09:30
    "Отвътре навън" - анимационен филм, /п/
  • 11:30
    "Армагедон" - фантастика с уч. Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Бен Афлек, Оуен Уилсън, Лив Тайлър, Уил Патън, Джейсън Айзък, Стив Бушеми, Джейсън Айзък, Майкъл Кларк Дънкън, Питър Стормеър и др., /п/
  • 14:45
    "Отстреляй бившата" - комедия с уч. на Дженифър Анистън, Джерард Бътлър, Кристин Барански, Питър Грийн, Джейсън Съдейкис и др , /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Animal Cops Houston: Cry
  • 09:15
    Animal Cops Houston: Trinity
  • 10:00
    Animal Cops Houston: Exodus
  • 10:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Eliminate Evil?
Пълна програма
  • 08:25
    GRAMMAR WISE
  • 08:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
  • 09:05
    60 TIPS FOR TEACHERS OF ENGLISH
Пълна програма
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
  • 09:30
    Босата контеса
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски бягане, щафета 4х10 км (мъже), директно
  • 10:00
    Олимпийски игри: Новини
  • 10:15
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, slopestyle, финал (мъже), запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, гигантски слалом, втори манш (мъже)
Пълна програма
  • 08:40
    "Завръщане при мама", комедия, Франция, 2016; реж. Ерик Лавен, с Александра Лами, Жозиан Баласко, Матилд Сение, Филип Льофевр, Жером Командор, [12+]
  • 10:10
    "Играта на играчките 2", анимация, САЩ, 1999; реж. Джон Ласетър, Лий Ънкрич, Аш Бренън, [0+]
  • 11:45
    "Цветарница на мистериите: Прилежно складирани", криминален - мистерия, Канада, 2016; реж. Брадли Уолш, с Брук Шийлдс, Бренан Елиът, Кейт Дръмънд, Селесте Десджардинс, Бо Бриджис, [12+]
  • 13:10
    "Ледена епоха 3: Ерата на динозаврите", анимационна комедия, САЩ, 2009; реж. Карлос Салдана, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Doc McStuffins
  • 10:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 07:00
    Nothing But The 00s
  • 15:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 08:15
    True Crime with Aphrodite Jones: Sins of the Father
  • 09:10
    True Crime with Aphrodite Jones: A Hollywood Hit
  • 10:05
    True Crime with Aphrodite Jones: Paging Dr Essa
  • 11:00
    True Crime with Aphrodite Jones: Murder on Route 91
Пълна програма
  • 08:15
    Top: Recovery Secrets
  • 08:45
    Top: Fanciest Holiday Spots
  • 09:10
    Rising Star: Josh Hill
  • 09:40
    Sports Celebs and Tragedies: Tragedies
Пълна програма
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    Excalibur's Deer City USA
  • 09:45
    Excalibur's Deer City USA
  • 10:10
    Western Extreme
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Подземни залози
  • 09:00
    Планинари: На произвола на съдбата
  • 10:00
    Планинари: Надпревара за провал
  • 11:00
    Планинари: Не отстъпвай
Пълна програма
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 3
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 4
  • 10:00
    Кръстниците, еп. 4
  • 11:00
    До ядрото на Земята, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 11, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Първите 48 часа: Къща от карти
  • 09:00
    Първите 48 часа: 1000 прорезни рани/Лотария
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство: Убиеца от "Крейгслист"
  • 10:30
    Какво е нужно за убийство: Снайперисти в столицата
Пълна програма
  • 07:50
    Игор
  • 09:35
    Сервитьори
  • 11:30
    Портокали и слънце
  • 13:35
    Обиколка за милиони
Пълна програма
  • 08:15
    Мультфильмы
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 7 с
  • 10:00
    Израиль за неделю
  • 11:30
    Х/ф "Женский день"
Пълна програма
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Фолклорна дъга": "Да съхраним българското" - концерт "От извора"
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Пътуване из Родопите" - документален филм
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 08:40
    Sexual Surprise (18+)
  • 09:00
    Hard As Nails (18+)
  • 09:24
    Curve Nation (18+)
  • 09:46
    Say Yes To Getting Fucked In Your Wedding Dress (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    "Великият Зизу: Историята на Зинедин Зидан" - документален филм
  • 09:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 17:00
    Пряко: Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - финал (WTA Premier 5)
Пълна програма
  • 08:25
    Извън играта
  • 08:55
    Аз съм…
  • 09:10
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/: Олимпийски спортисти от Русия - САЩ
  • 11:00
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне, мъже /волна програма/
Пълна програма
  • 07:30
    Симарон Стрип
  • 08:55
    Симарон Стрип
  • 10:35
    Нечий герой
  • 12:05
    Регина
Пълна програма
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    UNDERWATER, DOWN TO EARTH
  • 10:00
    HUMANIMA - ON THE COUGAR'S TRAIL
  • 10:30
    HUMANIMA - BLUE BEHEMOTHS IN THE SEA OF CORTES
Пълна програма
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Ultimate First League
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 10:25
    NEW Only the Strongest
Пълна програма
  • 07:25
    Товар за Африка
  • 08:55
    Най-добрите хора
  • 10:25
    Лято без пропуски
  • 12:10
    Магическо сребро 2: Големият студ
Пълна програма
  • 08:30
    Pull
  • 09:00
    The Kickback
  • 10:12
    Radical Times in Spain
  • 10:30
    Moments
Пълна програма
  • 08:10
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): Тайният живот на зоопарка на Коледа (Episode 6)
  • 09:00
    72-те най-сладки животни (Series 1): 112 (Episode 12)
  • 09:30
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 405 (Episode 5)
  • 09:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 4): 406 (Episode 6)
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Розата на атакама Дакар
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Зелен свят - Екотуризъм
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris : Debussy, Shostakovich, Bartok
  • 11:25
    Bloody Daughter
  • 13:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Локомотив Пловдив - Пирин, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 05:30
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха - полуфинали (WTA Premier 5 - повторение)
  • 09:30
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 17:15
    Пряко: Футбол: Атлетико /М/ - Атлетик /Б/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Шефилд Уенздей - Суонси Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Болтън Уондърърс (2006-07), повторение
  • 12:30
    Баскетбол: "Звездна събота от НБА", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Греховете на бащите
  • 09:10
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Холивудски удар
  • 10:05
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Съобщение за д-р Еса
  • 11:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Убийство на шосе 91
Пълна програма
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    Кухнята на любителите на риба - С Габор Хорват
  • 09:00
    На лов за зъбати - Джиг-риболов 1
  • 09:30
    Риболов без граници - Приключения по долината на Олт
  • 10:00
    Бъди там! Ягнйетина парти 1. част
Пълна програма
  • 08:30
    "Братя Грим", фентъзи - комедия, САЩ, 2005; реж. Тери Джилиъм, с Мат Деймън, Хийт Леджър, Лина Хийди, Моника Белучи, Питър Стормър, [12+]
  • 10:25
    "По-добри неща ІІ, 7 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 10:45
    "По-добри неща ІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 11:10
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Питър Пан", семеен, Австралия, 2003; реж. Пол Джон Хогън, с Джейсън Айзъкс, Джеръми Съмптър, Рейчъл Хърд-Ууд, Лин Редгрейв, Ричард Бриърс, [0+]
  • 08:50
    "Ад (2016)", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Рон Хауърд, с Том Ханкс, Фелисити Джоунс, Омар Си, Ирфан Хан, Сидсе Бабет Кнудсен, [12+]
  • 10:50
    "Шимпанзе", документален, САЩ, 2012; реж. Алистър Фодърджил, Марк Линфийлд, [0+]
  • 12:10
    "Статисти: Коледа 2007", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Клайв Оуен, Джордж Майкъл, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    Inside Fashion Week
  • 08:45
    Inside Fashion Week
  • 09:00
    Inside Fashion Week
  • 09:15
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    По медобер в Лобош (образователен документален филм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Ротердам 2018
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 10:00
    Голф: Европейски тур
  • 14:30
    Баскетбол: Еврокупа
  • 15:00
    Студио "Футбол"
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:50
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 08:30
    Тайните на звездата
  • 09:30
    Язд, Иран
  • 10:00
    Невероятният свят на автомобилите
  • 11:15
    Историята на Земята - Покривът на света
Пълна програма
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 24, Испания, исторически/драма, 2011
  • 09:15
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 25, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:00
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 26, Испания, исторически/драма, 2011
  • 10:45
    Гранд хотел, сезон 2, еп. 27, Испания, исторически/драма, 2011
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}