ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Фигурно пързаляне, жени /кратка програма/, Бързо пързаляне с кънки, 500 м /мъже/, Ски-скок /отборно/, в паузата: Бързо пързаляне с кънки
  • 16:15
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:25
    Новини на турски език
  • 16:35
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.18
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 33
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
Пълна програма
  • 14:30
    Великите - филм
  • 15:30
    Новините ON AIR
  • 15:50
    Червената кралица - исторически сериал, биографичен /п./
  • 16:40
    Мъже в сянка - сериал, политическа драма /п./
Пълна програма
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
  • 16:00
    Водещите новини
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 14:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 7, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:20
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 21, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:15
    Медиум; сезон 1, епизод 10, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 12, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Най-дивата Индия: Пустинята Тар: свещените пясъци
  • 15:35
    Тексаски закони: Епизод 9
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: По света: Скандинавия
  • 17:25
    В челюстите на акулата
Пълна програма
  • 15:10
    АТАКА в действие
  • 15:30
    "Българските паметници" - предаване посветено на 140 годишнина от Освобождението
  • 16:00
    Новини
  • 16:10
    "Българска душа" - предаване за български фолклор /п/
Пълна програма
  • 10:05
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 19:50
    "Полицейският участък в големия град" - сериал
Пълна програма
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard MNG
Пълна програма
  • 15:10
    Тревога тв филм на Евровизия
  • 15:25
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
  • 15:55
    Информация за времето - по градове
  • 16:00
    България днес информационен блок
Пълна програма
  • 15:10
    Bunnicula
  • 15:20
    Bunnicula
  • 15:35
    Pat the Dog
  • 15:42
    Pat the Dog
Пълна програма
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 8
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.16
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.1
Пълна програма
  • 15:15
    "Предколедни тревоги" - комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, актьори - Дейвид Хейзълхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др.
  • 17:15
    "Списъкът на Шиндлер" - драма, биографичен, исторически ( САЩ, 1993), режисьор - Стивън Спилбърг, актьори - Лиъм Нийсън, Бен Кингсли, Ралф Файнс, Ембет Дейвиц,  Каролайн Гудал и др.
  • 21:00
    Премиера: Месец на Оскарите: "Американски снайперист" - екшън,  биографичен,  военен (САЩ, 2014), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брадли Купър, Кайл Галнър, Бен Рийд, Сиена Милър и др.
  • 23:45
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 14:45
    "Истински истории"
  • 15:45
    "Папараци" - телевизионен таблоид
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.11
Пълна програма
  • 15:09
    Време за приключения
  • 15:25
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:35
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 15:50
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 14:10
    "Ергени", комедийна драма, САЩ, 2017; реж. Кърт Волкър, с Дж. К. Симънс, Джули Делпи, Джош Уигинс, Одея Ръш, Кевин Дън, [12+]
  • 15:50
    "Вечност", драма, Франция, 2016; реж. Ан Хунг Тран, с Одре Тоту, Беренис Бежо, Мелани Лоран, Жереми Рение, Пиер Деладоншон, [12+]
  • 17:45
    "Фалш", психодрама, Естония, 2016; реж. Вало Тоомла, с Миртел Похла, Прит Войгемаст, Мари Абел, Меелис Рамелд, Андрес Лепик, [12+]
  • 19:25
    "Фил Спектър", биографична драма, САЩ, 2013; реж. Дейвид Мамет, с Ал Пачино, Хелън Мирън, Джефри Тамбър, Чиуетел Еджиофор, Джон Пиручело, [12+]
Пълна програма
  • 14:50
    "Бъди Пасианса", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Куанг Лий, с Брандън Дж. Сорнбъргър, Сали Къркланд, Шон Клей, Доминик Разън, Лиан Лей, [12+]
  • 16:20
    "Звезден прах", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2007; реж. Матю Вон, с Клеър Дейнс, Робърт Де Ниро, Мишел Пфайфър, Чарли Кокс, Сиена Милър, [12+]
  • 18:30
    "Преброй раните си", драма, Франция, 2016; реж. Морган Симон, с Кевин Азаис, Мониа Шокри, Нейтън Уилкокс, Жулиен Круг, Селим Аймард, [15+]
  • 19:50
    "Седмица и един ден", комедийна драма, Израел, 2016; реж. Асаф Полонски, с Шай Авиви, Евгения Додина, Томер Капон, Ури Гавриел, Шарон Александер, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Мечтата на Паула" - романтичен филм с уч. на Ева Херциг, Харди Крюгер мл., Енци Фукс, Лоурънс Руп и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16:50
    "Кралството" - екшън с уч. на Джейми Фокс, Крис Купър, Дженифър Гарднър, Джейсън Бейтман, Джеръми Пивън, Кайл Чандлър, Ричард Дженкинс и др., /п/
Пълна програма
  • 15:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Nova, Част II
  • 16:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонтиране на пикап Шевролет от 1969 г., част I
  • 17:00
    Историята под лупа: Призраците на Стоунхендж
  • 18:00
    Търсачи на антики: Гангстерско уиски
Пълна програма
  • 14:38
    Свръхчовешко предизвикателство: Издръжливост
  • 15:26
    Космосът на показ: Епизод 6
  • 16:14
    Ловци на митове: Спецално издание за "Инди 500"
  • 17:02
    Срещи с извънземни: Машината на времето
Пълна програма
  • 15:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 15:30
    Елена от Авалор
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
Пълна програма
  • 15:10
    "Да изобретяваме"
  • 15:30
    "Да изобретяваме"
  • 15:55
    "Да изобретяваме"
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
  • 15:30
    Бакуган - анимационен сериал
  • 16:00
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 12 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:15
    Фокус
  • 15:45
    Без коментар: кадри от актуални събития без журналистически коментар
  • 16:15
    Фокус
Пълна програма
  • 14:45
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже), запис
  • 17:30
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м (мъже)
Пълна програма
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени), директно
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 18:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (жени)
Пълна програма
  • 15:15
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 6
  • 15:40
    Търсачи на съкровища, сезон 2, еп. 6
  • 16:25
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 5
  • 17:15
    Ловът в Аляска, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 15:15
    World Of X Games
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
Пълна програма
  • 14:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 15:00
    Хавайски живот
  • 15:30
    Хавайски живот
  • 16:00
    Основен ремонт във Виктория
  • 16:30
    Основен ремонт във Виктория
Пълна програма
  • 15:10
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 2
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 15
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 11
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 6
Пълна програма
  • 12:55
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 1
  • 15:25
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 4
  • 15:55
    Убийства в Рая - трети сезон, еп. 8
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 14:00
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 15:20
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:25
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 3
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 10
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 23
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
Пълна програма
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 16:20
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
Пълна програма
  • 15:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 61 еп. /п/
  • 16:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 17:00
    КОНЕТЕ
  • 18:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 34 еп. /п/
Пълна програма
  • 15:00
    "Дот"
  • 15:20
    "Конни"
  • 15:45
    "Кайю"
  • 16:05
    "Отгатни колко те обичам"
Пълна програма
  • 15:15
    Топ шоп
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:50
    "Мосю Макс" - драма с Жан-Клод Бриали, Доминик Бланк.
  • 15:20
    "Оръдие за Кордоба" - уестърн с Джордж Пепард, Джована Рали, Раф Валоун, Питър Дуал.
  • 17:00
    "Гроздовете на раздора" - комедия на режисьора Джон Дебело с Ричард Гилиланд, Джейми Фар.
  • 18:25
    "Двойна беда" - екшън / комедия с Питър Пол, Дейвид Пол, Роди Макдауъл, Дейвид Карадайн.
Пълна програма
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 14:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 16:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 17:30
    Hot Right Now!
  • 18:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 15:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 2
  • 15:30
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 21
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 22
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 4, еп. 23
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 3
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 6
  • 18:00
    Пробив, еп. 4
Пълна програма
  • 14:45
    Тайният живот на хищника, еп. 2
  • 15:35
    Бойното поле на хищниците, еп. 1
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 4
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 2
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    "Времето ще покаже"
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
Пълна програма
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
  • 16:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 15:30
    "Бащино огнище" - предаване за традициите
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
Пълна програма
  • 14:25
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:45
    "По средата" - сериал
  • 16:40
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 14:00
    Италия, Серия А: Торино - Ювентус
  • 16:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
  • 18:00
    Италия, Серия А: Милан - Сампдория
  • 20:00
    Жилет световен спорт
Пълна програма
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
Пълна програма
  • 15:00
    "Утрото на Русия"
  • 20:00
    Вести
  • 20:35
    Вести-Москва
  • 20:50
    "За най-важното"
Пълна програма
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Пълен албац"
Пълна програма
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
Пълна програма
  • 15:10
    Паралакс 2 - повторение - режи втората част, за да се съберат натам нещата
  • 16:00
    "Старият албум" Тема: "Иванчо Хаджипенчович" - 28мин.
  • 16:30
    Решения на комисията по култура 2007 г относно паметна плоча на Васил Левски
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол
  • 17:00
    Жилет футбол
  • 19:00
    Футбол
  • 21:30
    Спортна програма
Пълна програма
  • 15:15
    Nexo Knights - Die Ritter der Zukunft
  • 15:40
    Trolljager - Geschichten aus Arcadia
  • 16:05
    E-Di 3000
  • 16:30
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
Пълна програма
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 16:00
    Документален филм-Българското име на дълголетието
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Жалин и Оливия
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Добро и зло
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Любимото зайче
  • 17:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Напускане на семейното гнездо
Пълна програма
  • 14:30
    Забравените гори
  • 15:30
    Янгшоу - глобалното село на Китай
  • 16:00
    Виж България - Балша, началото на Балкана
  • 16:30
    Виж България - Берковица, старинна и съвременна
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:00
    Невъзможен хотел
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 14:35
    Убийствени мадами, Германия, САЩ, комедия/романтичен/трилър, 1999
  • 16:10
    Операция "Спасение", Австралия, САЩ, екшън/драма/военен, 2005
  • 18:20
    Поздрави от Холивуд, САЩ, комедия/драма, 1990
  • 20:00
    Гадже за 5 минути, САЩ, комедия/драма/музикален, 2008
Пълна програма
  • 15:00
    Новини
  • 15:30
    Новини
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
Пълна програма
  • 14:50
    Модерна турска кухня с Максут - кулинарно предаване, еп. 22
  • 15:20
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 33
  • 15:50
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 34
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 24
Пълна програма
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
Пълна програма
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
  • 18:00
    Само през трупа й - Романтичен, Комедия, 2008, Режисьор: Джеф Лоуъл, В ролите: Ева Лонгория, Линдзи Слоун, Пол Ръд, Джейсън Бигс, Лейк Бел, Стивън Рут, Али Хилис
  • 20:00
    Бащата на изобретението - Комедия, 2010, Режисьор: Трент Купър, В ролите: Кевин Спейси, Вирджиния Мадсън, Хедър Греъм, Джак Макгий, Камила Бел, Джони Ноксвил, Майкъл Росенбаум, Ред Уест
Пълна програма
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 15:00
    "ТВ меню"/п/
  • 15:30
    Спорт
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
Пълна програма
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 6
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 11
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 12
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
Пълна програма
  • 15:00
    DESIGNERS
  • 15:25
    F-PEOPLE
  • 15:30
    BRIDAL
  • 15:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
  • 19:00
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 14:55
    "Кола примамка" - 3 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 16 и 17 еп.
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 201 и 202 eп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 46 еп.
Пълна програма
  • 15:15
    Телепазар
  • 15:30
    новини
  • 15:35
    Спорт
  • 15:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 15:05
    Большой троллинг
  • 15:35
    Клевое место
  • 16:05
    Рыболов-эксперт
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
Пълна програма
  • 15:00
    "Бойна кръв" - екшън с уч. на Ник Нолти, Том Харди, Джоел Едгъртън, Дженифър Морисън, Кевин Дън, Ноа Емерих, Дензъл Уитакър и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 15:15
    American Loggers: Hammer Down
  • 16:00
    Animal Cops Houston: Mother
  • 16:45
    Deadliest Catch: We're Not In Kansas Anymore...
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: How Do Aliens Think?
Пълна програма
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 15:30
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
Пълна програма
  • 15:10
    Академия за магьосници
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 14:45
    Олимпийски игри: Ски скокове, отборно състезание на голяма шанца (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Бобслей, двойки, четвърти манш (мъже), запис
  • 17:30
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 500 м (мъже)
Пълна програма
  • 14:00
    "Гадже за лудата Мери", комедийна драма, Ирландия, 2016; реж. Дарън Торнтън, със Сиана Кърслейк, Тара Лий, Чарли Бейли, Денис МакКормак, Барбара Бренан, [15+]
  • 15:20
    "Скрити числа", биографична драма, САЩ, 2016; реж. Тиодор Мелфи, с Тараджи Пенда Хенсън, Октавия Спенсър, Джанел Моне, Кевин Костнър, Кирстен Дънст, [12+]
  • 17:25
    "Британия I, 4 еп.", историческа драма, САЩ, 2017; реж. Кристоф Шрю, Шери Фолксън, Люк Уотсън, Сюзън Тъли, с Дейвид Мориси, Кели Райли, Николай Лий Каас, Лиана Корнел, Зоуи Уанамайкър, [18+]
  • 18:15
    "Съвременно семейство IX, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Фред Савидж, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 14:55
    P-King Duckling
  • 15:20
    Vampirina
  • 15:45
    Sofia The First
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
Пълна програма
  • 15:10
    Академия за магьосници
  • 15:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:25
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Monday Memories
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 14:40
    Suspicion: Murder In Montana
  • 15:35
    Grave Secrets: Ten Weeks Later
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: The Ballad of Billi-Jo
  • 17:25
    Who on Earth Did I Marry?: A Deadly Secret
Пълна програма
  • 15:05
    Top: Halftime Performance
  • 15:30
    Rising Star: Steele & Van Dijk
  • 16:00
    Premiere The Contenders: Russia 2018: Saudi Arabia
  • 16:26
    Rising Star: Juan Agudelo
Пълна програма
  • 15:10
    Buccaneers & Bones
  • 15:35
    Buccaneers & Bones
  • 16:00
    Hook N' Look
  • 16:25
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Новак, но със стари номера
  • 15:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Школата на коравите
  • 15:50
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Твърде много търгове
  • 16:20
    Изковани в огъня: Елизабет Рейпиър
Пълна програма
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 4
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 6
  • 17:00
    Пробив, еп. 4
  • 18:00
    Панорама на Световното наследство, еп. 3
Пълна програма
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.18
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 33
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
Пълна програма
  • 15:15
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:20
    Тоталкар; сезон 1, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:50
    Тоталкар; сезон 1, епизод 10, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 14:40
    Профилиране; сезон 3, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2012
  • 15:50
    Профилиране; сезон 3, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2012
  • 17:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 9, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 18:10
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 10, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 15:00
    Градски кошмари: Разходка в мрака
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Убит полицай
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Дейл Криган
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Вълк в женски облик
Пълна програма
  • 14:40
    Завинаги с теб
  • 16:30
    Екстракт
  • 18:20
    Смъртта и момичето
  • 20:25
    Жената в черно
Пълна програма
  • 12:40
    Сквозной эфир. Гость
  • 16:20
    Х/ф "Киндер-Вилейское привидение"
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 15:00
    Cute Trespasser Rides Policeman's Cock (18+)
  • 15:25
    Sexy MILF Wants Romantic Creampie (18+)
  • 15:48
    MILFs Like to Attack! (18+)
  • 16:10
    Lonely Housewife Fucked In The Arse (18+)
Пълна програма
  • 11:00
    Тенис: New York Open, Ню Йорк (ATP WORLD TOUR 250 - четвъртфинали, повторение)
  • 18:30
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 19:30
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 20:00
    "Код Спорт" - спортно обзорно предаване (повторение)
Пълна програма
  • 15:10
    БРЮКСЕЛ В ПРЕВОД - повторение
  • 15:50
    История на храните - повт.
  • 15:55
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 16:00
    Новини
Пълна програма
  • 15:00
    ANIMAL ALLIES - DR. DARIO
  • 15:30
    ANIMAL ALLIES - LONDON'S CAT OVERPOPULATION
  • 16:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 17:00
    MY 3D GUIDE - ITALY-ROME 1
Пълна програма
  • 14:20
    Superkombat Fighting Championship
  • 15:45
    World Series of Boxing - WSB
  • 16:40
    Taekwondo
  • 17:00
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 15:00
    The Captain and Casey Show
  • 15:30
    Bubba's World
  • 16:00
    Thrillbillies
  • 16:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): На воля (Episode 10)
  • 15:25
    Дяволски остров (Series 1): Запознай се със съседите (Episode 3)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Рибарят и крокодилът убиец (Episode 3)
  • 16:20
    Великото преселение (Series 1): 101 (Episode 1)
Пълна програма
  • 15:00
    Пътешествия из райската земя - Будапеща
  • 15:30
    Монтана - Очарователно откритие
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Бургас и други морски градове
Пълна програма
  • 13:30
    I Capuleti e I Montecchi by Bellini at La Fenice
  • 15:50
    Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
  • 17:10
    InterMezzo
  • 17:30
    Les Dissonances - Beethoven: Violin Concerto
Пълна програма
  • 12:00
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 32-и епизод, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
  • 17:30
    Футбол: Витоша - Дунав, мач от Първа професионална лига, директно
Пълна програма
  • 15:00
    Тенис: Qatar Total Open 2018, Доха (WTA Premier 5 - повторение)
  • 23:00
    "Състезанието на живота им" - 1 сезон, 3 еп., документална поредица
  • 23:30
    "Класически коли" - 11 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 14:00
    Футбол: Челси - Хъл Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 16:00
    Футбол: Рочдейл - Тотнъм Хотспър, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 18:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 7-и епизод, повторение
  • 19:00
    Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 23-и епизод
Пълна програма
  • 14:40
    Подозирам те: Убийство в Монтана
  • 15:35
    Гробовни тайни: Десет седмици по-късно
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Баладата за Били Джо
  • 17:25
    За кого съм се оженил?: Смъртоносна тайна
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 14:45
    "Добрата битка I, 4 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Алекс Закързюски, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 15:35
    "Джак Рийчър: Не се връщай", екшън - крими - трилър, САЩ, 2016; реж. Едуард Зуик, с Том Круз, Коби Смълдърс, Алдис Ходж, Даника Ярош, Патрик Хойзингер, [15+]
  • 17:35
    "Изпечено убийство: Само десерт", криминална драма, Канада, 2017; реж. Кристофър Табори, с Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт, Гейбриъл Хогън, [12+]
  • 19:00
    "От другата страна I, 1 еп.", трилър - фантастика, САЩ, 2018; реж. Мортън Тилдъм, с Дж. К. Симънс, Оливия Уилямс, Хари Лойд, Назанин Бониади, Сара Серайоко, [15+]
Пълна програма
  • 15:05
    "Сблъсъци ІІ, 5 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Джейми Лий, с Пийт Холмс, Арти Ланг, Лорън Лапкъс, Джордж Базил, [15+]
  • 15:40
    "Венсан и краят на света", комедийна драма, Белгия, 2016; реж. Кристоф Ван Рампи, с Александра Лами, Спенсър Богарт, Барбара Сарафиан, Герт Ван Рампелберг, Фредерик Епу, [15+]
  • 17:40
    "Смърфовете: Забравеното селце", анимация, САЩ, 2017; реж. Кели Осбъри, [0+]
  • 19:10
    "Сестри на макс", комедия, САЩ, 2015; реж. Джейсън Мур, с Тина Фей, Ейми Поулър, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, [15+]
Пълна програма
  • 15:00
    Средновековните паметници на Станимака (образователен филм за семеен туризъм)
  • 15:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 16:00
    По медобер в Лобош (образователен документален филм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 15:05
    Shimmer and Shine
  • 15:25
    Nella the Princess Knight
  • 15:35
    Paw Patrol
  • 16:00
    The Day Henry Met...
Пълна програма
  • 15:00
    Изпитатели
  • 15:20
    Cars 'n' Stripes
  • 15:50
    Гаражи - Злато
  • 16:20
    Менцел се среща с ...
Пълна програма
  • 15:15
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 4, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 4, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 6, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 1, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
Пълна програма

Сериали

EPIC Drama 15:20
Едно френско село, сезон 1, еп. 4, Франция, драма/исторически, 2009
Fox Channel 15:20
От местопрестъплението: Маями - осми сезон, еп. 13
AXN White 15:30
Отмъщението; сезон 1, епизод 38, драма, мистерия, Турция, 2013
Viasat Nature 15:30
Спасители на котки, сезон 1, еп. 3
e-kids 15:30
Бакуган - анимационен сериал

Всички предавания

Спорт

Film Plus 15:20
Тенис: Ализе Корне - Дария Касаткина (VTB Kremlin Cup, Москва; WTA Premier - повторение)
ТВ Европа 15:35
Спорт
History Channel 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
History HD 15:40
НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Завръщането на Краля на Монтебело
BNT 3 15:45
Футбол: Англия - Хърватия - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"

Всички предавания

Филми

БНТ 15:15
Бакстър 13-сериен тв филм /Канада, 2010г./
Bulgaria ON AIR 15:15
Страната на изобретателите - филм
EPIC Drama 15:20
Едно френско село, сезон 1, еп. 4, Франция, драма/исторически, 2009
Cinemax 15:20
"За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тина Далакишвили, [15+]
TV1000 15:20
На гребена на вълната, САЩ, драма, 2016

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}