ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Ски-алпийски дисциплини, спускане /жени/, Хокей на лед, четвъртфинал, В паузите: ски-бягане, отборен спринт
  • 16:45
    Едно голямо семейство 2 тв филм /10 епизод/
  • 17:45
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
  • 17:55
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 35
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 28
Пълна програма
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
  • 17:30
    "Господари на ефира"- забавно предаване /п/
  • 17:55
    "Теглене на Лото 5 от 35 - "Златната топка"
Пълна програма
  • 15:50
    Синът на Сталин - исторически сериал, биографичен /п./
  • 16:40
    Инспектор Жо - криминален сериал /п./
  • 17:30
    Новините ON AIR
  • 17:50
    Директно - вашето мнение на живо в ефир - актуално ток шоу с Димитър Абрашев
Пълна програма
  • 16:05
    Бизнесът на Азия - док. поредица на Bloomberg
  • 17:00
    Водещите новини
  • 17:05
    Здравей, свят - док. поредица на Bloomberg
  • 18:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
Пълна програма
  • 16:15
    Медиум; сезон 1, епизод 12, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 17:15
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 18:10
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 19:10
    Скорпион; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:35
    Диви и истински: Нападнати от кобра
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Бунгало в задния двор
  • 17:25
    В аквариума: На повикване: Епизод 1
  • 18:20
    Майсторът на басейни: Басейн в скала
Пълна програма
  • 16:10
    "Безценна перла" - сериен филм, 42 еп.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    "Извънредно включване" - публицистично предаване /п/
  • 17:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 16:10
    "Буря от любов" - сериал
  • 17:10
    "Луди по морето" - доку поредица
  • 18:00
    Новини
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
Пълна програма
  • 16:15
    Hit Mix
  • 17:00
    Standard CRO
  • 17:30
    Hit Mix
  • 20:00
    Balkan Party
Пълна програма
  • 16:00
    България днес информационен блок
  • 17:30
    Местно време /БНТ 2 Благоевград/
  • 18:00
    Часът на зрителите /п/
  • 18:30
    Днес и утре
Пълна програма
  • 16:16
    Robin Hood: Mischief in Sherwood
  • 16:35
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 16:45
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 17:00
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 16:00
    "Лонгмайър" - сериал, с.5, еп. 10
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.18
  • 18:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.3
  • 19:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 2
Пълна програма
  • 15:00
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 18:00
    "Съдията" - драма (САЩ, 2014), режисьор - Дейвид Добкин, актьори -  Робърт Дауни младши, Робърт Дювал, Вера Фармига, Били Боб Торнтън, Дакс Шепард, Винсент Д'Онофрио, Лейтън Мистър и др.  
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
Пълна програма
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
  • 18:00
    "По средата" - сериал, с.6
  • 19:00
    "Загадките на Лора" - сериал, с.1
Пълна програма
  • 15:45
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова
  • 17:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 18:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал, с.3, еп.13
  • 19:00
    "Лекар в планината" - сериал, с.9, еп. 7
Пълна програма
  • 16:20
    Нинджаго: Майсторите на Спинджицу
  • 16:45
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 16:56
    ОК, Кей О! Да бъдем герои
  • 17:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 16:10
    "Обикновени хора", драма, САЩ, 2004; реж. Джим МакКей, със Стивън Акселрод, Бриджит Баркан, Рон Бътлър, Редж И. Кати, Джордан Джелбър, [15+]
  • 17:40
    "Гибор отива на война", комедия, Канада, 2015; реж. Филип Фалардю, с Патрик Хуард, Сюзан Клемон, Ирденс Екзантюз, Клемон Дюфрен-Делиер, Соня Корду, [12+]
  • 19:20
    "Между морето и сушата", драма, Колумбия, 2016; реж. Карлос Дел Кастильо, с Маноло Круз, Вики Ернандес, Вивиана Серна, Хорхе Као, Миле Вергара, [12+]
  • 21:00
    "Тъмната страна на Луната", трилър, Германия, 2015; реж. Щефан Рик, с Мориц Блайбтрой, Юрген Прохнов, Нора Фон Владщетен, Дорис Шрецмайер, Андре Хенике, [18+]
Пълна програма
  • 15:00
    "Сладък живот", комедийна драма, Италия, 1960; реж. Федерико Фелини, с Марчело Мастрояни, Анита Екберг, Анук Еме, Ивон Фюрно, Магали Ноел, [12+]
  • 17:50
    "Розмари", драма, Норвегия, 2016; реж. Сара Йонсен, с Тува Новотни, Руби Дагнал, Лайла Гуди, Томи Кентер, Хелга Гурен, [12+]
  • 19:25
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 21:30
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
Пълна програма
  • 16:00
    CNNMoney with Maggie Lake
  • 17:00
    Connect the World with Becky Anderson
  • 18:00
    International Desk (with World Sport)
  • 19:00
    Quest Express
Пълна програма
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
  • 18:00
    "Моят живот"- сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 16:00
    "Питайте Джим"- сериал, сезон 3
  • 16:30
    "Теория за големия взрив"- сериал, сезон 9
  • 16:50
    "G.I. Joe: Ответен удар" - екшън с уч. Дуейн Джонсън, Чанинг Тейтъм, Брус Уилис, Ейдриан Палики, Джонатан Прайс, Ди Джей Котрона, Арнолд Вослу, Рей Стивънсън и др., /п/
  • 19:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13
Пълна програма
  • 16:00
    Дивото семейство от Аляска: Епизод 23
  • 17:00
    Историята под лупа: Скритият град на инките
  • 18:00
    Търсачи на антики: Инвазия на бъгита
  • 18:30
    Съкровища в склада: Великобритания: Ипсуич
Пълна програма
  • 16:14
    Ловци на митове: Битка между половете - втори рунд
  • 17:02
    Да откриеш извънземни: Крадци на кръв
  • 17:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 18:40
    Ловци на митове: Специално издание за "Смъртоносен улов"
Пълна програма
  • 16:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 16:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 17:00
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 17:30
    Къмпиране
Пълна програма
  • 16:15
    "Да изобретяваме"
  • 16:40
    "Доказано от опит"
  • 16:50
    "Доказано от опит"
  • 17:05
    "Изглежда супер"
Пълна програма
  • 16:15
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 16:30
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 17:20
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 17:40
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
  • 18:00
    Новини
  • 18:30
    Делници - с Николай Колев
  • 19:00
    Изумрудената огърлица - 14 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 15:45
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, финал
Пълна програма
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, малък финал (жени), запис
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 18:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
Пълна програма
  • 16:20
    72 опасни места за живеене, сезон 1, еп. 1
  • 17:05
    Треска за дървени къщи, сезон 1, еп. 2
  • 18:00
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 11
  • 18:25
    Мащабни продажби, сезон 1, еп. 11
Пълна програма
  • 16:10
    X Games - Austin
  • 17:05
    Action Sports World
  • 18:00
    World Of X Games
  • 18:55
    Crew, The
Пълна програма
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 16:00
    Основен ремонт във Вирджиния
  • 16:30
    Основен ремонт във Вирджиния
  • 17:00
    Разбивачи на дворове
  • 17:30
    Разбивачи на дворове
Пълна програма
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 17
  • 17:05
    Наръчник за разведени - първи сезон, еп. 13
  • 18:00
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 8
  • 19:00
    Веселата къща - втори сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 15:55
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 4
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - четвърти сезон, еп. 5
  • 19:10
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 15
  • 20:05
    От местопрестъплението - втори сезон, еп. 16
Пълна програма
  • 15:55
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 17:45
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 18:30
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:25
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 25
  • 16:45
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
  • 17:40
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 2
  • 18:30
    Забранена история, сезон 3, еп. 1
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Останките от деня
  • 18:10
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
Пълна програма
  • 16:00
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон
  • 17:00
    Традиции и обичаи
  • 18:00
    Киноложка изложба
  • 18:30
    24-ри кадъра – тв поредица
Пълна програма
  • 16:20
    "Хари и неговата кофа, пълна с динозаври"
  • 16:40
    "Бож"
  • 16:50
    "Дудлибу"
  • 17:00
    "Меси отива в Окидо"
Пълна програма
  • 15:30
    "Всеки следобед"
  • 17:00
    НОВИНИ
  • 17:25
    Телемаркет
  • 17:30
    "Имате думата"
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 16:15
    "Моите, твоите и нашите" (1968) - комедия / семеен с Хенри Фонда, Лусил Бол, Ван Джонсън, Том Босли.
  • 18:05
    "Седем часа" - драма с Бо Бриджис, Рон Лайбман, Джулиан Филипс, Тайни Рон.
  • 19:35
    "Мис Съвършенство" (1999) - комедия с Робърт Де Ниро, Филип Сиймур Хофман.
  • 21:25
    "Безчувствен" - комедия с Матю Пери, Лин Колинс.
Пълна програма
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
  • 16:30
    Пич, оправи ми колата
  • 17:00
    Срещи катастрофи
  • 17:30
    Срещи катастрофи
Пълна програма
  • 16:00
    Fifth Harmony: The Ride
  • 16:45
    MTV Asks Camila Cabello
  • 17:10
    MTV Asks Louis Tomlinson
  • 17:35
    MTV Asks Niall Horan
Пълна програма
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
  • 19:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 16:25
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 2
  • 17:20
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 3
  • 18:10
    Супер-ветеринар, сезон 5, еп. 4
  • 19:00
    Големият бариерен риф на Дейвид Атънбъро, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 8
  • 17:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 18:00
    Пробив, еп. 3
  • 19:00
    Brain Games 5, еп. 2
Пълна програма
  • 16:20
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 6
  • 17:05
    Най-смъртоносните животни на планетата, еп. 4
  • 18:00
    Каубой с хеликоптер, еп. 1
  • 18:30
    Каубой с хеликоптер, еп. 2
Пълна програма
  • 16:00
    Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 18:05
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 20:00
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 16:00
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
  • 17:25
    "Времето ще покаже"
  • 17:50
    "В действителност"
Пълна програма
  • 16:05
    "Звездите на България" - музикална поредица
  • 16:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 17:00
    "Звездно" - тв шоу
  • 17:40
    "Горещи хитове" - избрани песни
Пълна програма
  • 16:00
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
  • 16:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 16:40
    "Пъстра броеница" - фолклорна програма
  • 17:00
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
  • 16:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 17:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 17:05
    "Show Time" - музикална програма
Пълна програма
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 18:00
    "Тафф" - булеварден журнал
  • 19:00
    Новини
Пълна програма
  • 14:30
    Италия, Серия А: Удинезе - Рома
  • 16:30
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Бешикташ
  • 18:30
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
  • 20:30
    Италия, Серия А - обзор 
Пълна програма
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
  • 18:30
    "Сред нас" - сериал
  • 19:00
    "Експлозивно" - журнал
Пълна програма
  • 15:05
    Игрален филм
  • 23:15
    "Безсмертнова"
Пълна програма
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
  • 18:00
    "Търсим изход"
  • 19:00
    "В кръга на светлината"
Пълна програма
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
  • 17:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 18:00
    "Съдба - и изведнъж всичко е различно" - сериал
  • 19:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
Пълна програма
  • 15:10
    От българско, по-българско - повторение
  • 17:30
    Новини - информационна емисия на ТВ "СКАТ" /на живо/
  • 17:45
    "Всички на мегдана" - поздравителен концерт / на живо/
  • 18:30
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение /на живо/
Пълна програма
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт - пряко
  • 19:00
    Супер лига 2005: обзор на годината
  • 19:30
    Нокаутите на 2005-а
  • 20:00
    Обзор на футболната лига
Пълна програма
  • 16:05
    E-Di 3000
  • 16:30
    Ninjago - Wettkampf der Elemente
  • 16:55
    Dragons - Auf zu neuen Ufern
  • 17:20
    Zig & Sharko - Meerjungfrauen frisst man nicht!
Пълна програма
  • 15:55
    На ползу роду - документален филм
  • 16:30
    Новини
  • 16:45
    Исторически календар
  • 17:00
    Сянката на Елена-17 епизод-Тв сериал- Бразилия
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Важни решения
  • 17:00
    Медиумът от Лонг Айлънд: Завръщане към нормалния живот
  • 18:00
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Разкаянието на купувача
  • 18:30
    Кажете ДА на булчинската рокля -Канада: Най-доброто предстои
Пълна програма
  • 16:00
    Професия турист
  • 16:30
    Виж България - Мистичният храм в Добърско
  • 17:00
    Магичният свят на Сардиния
  • 17:30
    Община Дупница - Неочакваното откритие
Пълна програма
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 16:00
    Реставратори
  • 16:30
    Реставратори
  • 17:00
    Странни храни: вкусни дестинации
  • 17:30
    Странни храни: вкусни дестинации
Пълна програма
  • 15:05
    Неомъжена бяла жена, САЩ, драма/трилър, 1992
  • 16:55
    Бъди до мен, САЩ, приключенски/драма, 1986
  • 18:20
    Щастливият Гилмор, САЩ, комедия/спортен, 1996
  • 19:50
    28 дни, САЩ, комедия/драма, 2000
Пълна програма
  • 16:00
    Новини
  • 16:30
    Новини
  • 17:00
    Новини
  • 17:30
    Новини
Пълна програма
  • 16:20
    Великото британско меню, еп. 26
  • 16:50
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 12
  • 17:20
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 29
  • 17:50
    Храните на моята земя Португалия - кулинарно предаване, еп. 30
Пълна програма
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
  • 17:00
    Ние обичаме 2010 +
  • 18:00
    Музиката никога не е била толкова добра
  • 19:00
    Хитовете не лъжат!
Пълна програма
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.10 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Неизживян живот - Драма, 2005, Режисьор: Ласе Халмстриом, В ролите: Джош Лукас, Морган Фрийман, Робърт Редфорд, Дженифър Лопес
  • 19:00
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 21:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
Пълна програма
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 17:00
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 18:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 19:00
    "Поглед отблизо: Ветеринарната клиника" - доку-поредица
Пълна програма
  • 16:00
    Здравословен живот
  • 16:30
    Ретро музика
  • 17:00
    Документален филм
  • 18:00
    "Безценна перла" - тв сериал, Бразилия, реж. Амора Маутнер, Паоло Силвестрини, участват: Бруно Галясо, Бианка Бин, Мел Мая, Домингос Монтанер, Наталия Дил и др., 8 еп.
Пълна програма
  • 16:15
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 9
  • 16:40
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 10
  • 17:10
    "АПБ" - първи сезон, еп. 3
  • 18:05
    Светкавицата - трети сезон, еп. 11
Пълна програма
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 17:40
    DJ Duel
  • 19:00
    Club Bangers!
Пълна програма
  • 16:25
    F-PEOPLE
  • 16:30
    FTV SPECIAL
  • 16:55
    FASHION WEEK
  • 17:00
    TOP MODELS
Пълна програма
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    MTV's 20 Most Wanted Vidz!
  • 18:40
    Can't Stop The Hits
  • 22:00
    Big Fat Hits
Пълна програма
  • 16:10
    "Съдия Джуди"- 205 и 206 eп.
  • 17:00
    "Майстори на сделките" - 48 еп.
  • 17:50
    "Океански патрул" - 10 и 11 еп.
  • 18:40
    "Съдебни медици" - 10 еп.
Пълна програма
  • 16:15
    Телевизионен пазар
  • 16:30
    новини
  • 16:35
    Спорт
  • 16:45
    Телестар
Пълна програма
  • 16:05
    Рыболов-эксперт
  • 16:30
    "Радзишевский и К" в поисках рыбацкого счастья
  • 17:00
    Охота с луком
  • 17:25
    Фотоохота с Евгением Полонским
Пълна програма
  • 15:00
    "Карибски пирати: Проклятието на черната перла" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Джефри Ръш, Кийра Найтли, Орландо Блум, Джак Дейвънпорт и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
  • 20:00
    "От местопрестъплението: Маями" - сериал, сезон 7
Пълна програма
  • 16:00
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 16:45
    Deadliest Catch: The Darkened Seas
  • 17:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Are Robots the Future of Human Evolution?
  • 18:15
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
Пълна програма
  • 16:00
    Режи!
  • 17:00
    Кухнята
  • 18:00
    Гражданка в ранчото
  • 18:30
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 15:45
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже), директно
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
  • 17:00
    Олимпийски игри: Фрийстайл ски, ски крос, финал (мъже)
  • 17:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, отборен спринт, финал
Пълна програма
  • 15:55
    "Лудо сърце", романтична драма, САЩ, 2009; реж. Скот Купър, с Джеф Бриджис, Маги Джилънхол, Робърт Дювал, Райън Бингам, Джеймс Кийн, [15+]
  • 17:45
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 18:30
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 19:25
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
Пълна програма
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
  • 23:00
    Music of BG
Пълна програма
  • 16:10
    Puppy Dog Pals
  • 16:40
    Mickey And The Roadster Racers
  • 17:10
    PJ Masks
  • 17:35
    Miles From Tomorrow
Пълна програма
  • 16:25
    Бънсен зверчето
  • 16:50
    Кръстници вълшебници
  • 17:20
    Опасният Хенри
  • 17:45
    Тандърмен срещу Тандърмен
Пълна програма
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Wind Back Wednesdays
  • 22:00
    Guess The Year
Пълна програма
  • 15:35
    The Perfect Murder: Disappearing Act
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Downfall
  • 17:25
    Momsters: When Moms Go Bad: Anger in the Outfield
  • 17:50
    Momsters: When Moms Go Bad: Madam Mummy
Пълна програма
  • 16:25
    Top: Fight Movies
  • 16:55
    Star Rated: Toughest Sports
  • 17:20
    Top: Tough Guys & Gals
  • 17:50
    101 World Cups: Champs Who Are Tough
Пълна програма
  • 16:25
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 16:50
    Trev Gowdy's Monster Fish
  • 17:15
    Big Water Adventure
  • 17:40
    Big Water Adventure
Пълна програма
  • 16:20
    Изковани в огъня: Кинжалът моро крис
  • 17:15
    Проклятието на остров Оук: Останките от деня
  • 18:10
    Планинари: Където има дим, има и пламък
  • 19:10
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Кой иска да е "милинер"?
Пълна програма
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 1
  • 17:00
    Пробив, еп. 3
  • 18:00
    Brain Games 5, еп. 2
  • 19:00
    Марс, еп. 3
Пълна програма
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 35
  • 17:00
    bTV Новините
  • 17:30
    "Лице в лице" - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
  • 18:00
    Премиера: "Скъпи наследници" - сериал, с.1, еп. 28
Пълна програма
  • 16:10
    Тоталкар; сезон 2, епизод 1, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 16:45
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:20
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 17:55
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 15:40
    Профилиране; сезон 4, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:45
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 1, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 17:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 19:00
    Отмъщението; сезон 1, епизод 8, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Чудовището се събужда
  • 17:00
    Разтърсващи престъпления: Убийствата в Мур
  • 18:00
    Какво е нужно за убийство: Беглец и убиец
  • 18:30
    Какво е нужно за убийство: Лошият син
Пълна програма
  • 15:00
    Пустош
  • 17:10
    Бели пясъци
  • 19:10
    Предател
  • 21:25
    Пътят
Пълна програма
  • 16:15
    Т/с "Котовский", 3 с
  • 17:10
    Т/с "Котовский", 4 с
  • 18:00
    Новости
  • 18:15
    Сквозной эфир. Live
Пълна програма
  • 16:00
    Ridiculousness
  • 16:30
    Ridiculousness
  • 17:00
    Punk'd
  • 17:25
    Punk'd
Пълна програма
  • 16:11
    She Is Maid Of Ass (18+)
  • 16:36
    Hot Blonde MILF Fucks Brunette Teen (18+)
  • 17:00
    Young French Teen's Lesbian Fuck (18+)
  • 17:22
    In Soviet Russia, Tits Fuck You! (18+)
Пълна програма
  • 16:20
    Агротема
  • 16:30
    Агрофорум - повт.
  • 17:00
    Новини
  • 17:10
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 16:00
    ALL ABOUT ANIMALS EP 25
  • 16:30
    ALL ABOUT ANIMALS EP 26
  • 17:00
    CULTURAL FLAVOURS - NEPAL
  • 17:30
    CULTURAL FLAVOURS - JAPAN
Пълна програма
  • 14:55
    World Karate Federation 2016
Пълна програма
  • 16:00
    New Pollution
  • 16:30
    New Pollution
  • 17:00
    Blauvelts Backcountry
  • 17:30
    Blauvelts Backcountry
Пълна програма
  • 16:20
    Великото преселение (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 17:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 607 (Episode 7)
  • 17:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 608 (Episode 8)
  • 18:00
    Най-свирепите животни! (Series 1): Австралия (Episode 4)
Пълна програма
  • 16:00
    Виж България - Пловдив
  • 16:30
    Виж България - Добърско
  • 17:00
    Турция - Малко познатата
  • 17:30
    Община Враца - Митичната земя
Пълна програма
  • 14:50
    Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Grolid, Dvorak and Prokofiev
  • 16:35
    InterMezzo
  • 17:30
    Chet Baker Quintet, 1964 - Jazz Archive
  • 18:00
    Becca Stevens at MOODS
Пълна програма
  • 16:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, повторение
  • 20:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 33-и епизод, директно
  • 21:00
    Футбол: Верея - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Черно море - Берое, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 14:30
    Баскетбол: Предизвикателство за изгряващите звезди от НБА, мач на изявените млади играчи през сезона, повторение
  • 16:30
    Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2017-18), 3-и епизод, повторение
  • 17:30
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 19:30
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод
Пълна програма
  • 15:35
    Перфектното убийство: Изчезването
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
  • 17:25
    Чудовищни майки: Ярост
  • 17:50
    Чудовищни майки: Мадам мама
Пълна програма
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
  • 17:00
    "Историята оживява", (п)
  • 17:30
    "Майсторски клас", (п)
Пълна програма
  • 15:25
    "Ловци на духове (2016)", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Пол Фийг, с Кристън Уийг, Мелиса МакKарти, Кейт МакКинън, Лесли Джоунс, Крис Хемсуърт, [12+]
  • 17:20
    "Трите Хикса: Отново в играта", екшън - трилър, САЩ, 2017; реж. Даниел Джон Карузо Джуниър, с Вин Дизел, Дони Йен, Дипика Падуконе, Крис Ву, Руби Роуз, [12+]
  • 19:05
    "Мозайка І, 4 еп.", драма, САЩ, 2018; реж. Стивън Содърбърг, с Шарън Стоун, Гарет Хедлънд, Фредерик Уелър, Бо Бриджис, Пол Рубенс, [15+]
  • 20:00
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 15:45
    "Разрушение", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Жан-Марк Вале, с Джейк Джилънхол, Наоми Уотс, Крис Купър, Джуда Люис, Си Джей Уилсън, [12+]
  • 17:25
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 19:30
    "Весело обслужване ІІ, 4 еп.", комедия, САЩ, 2018; реж. Катя Бличфелд, Бен Синклер, с Бен Синклер, [18+]
  • 20:00
    "Californication VII, 3 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Майкъл Леман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 16:00
    Винена история от Черниче (образователен филм за винен туризъм)
  • 16:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 17:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 17:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 16:05
    Max & Ruby
  • 16:30
    Dora the Explorer
  • 16:50
    Sunny Day
  • 17:10
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 16:00
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 17:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 18:00
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 19:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Bulgaria ON AIR 16:30
Доктор Х - сериал, драма
e-kids 16:30
Клуб Уинкс - анимационен сериал
PRO 7 16:35
"Теория за големия взрив" - сериал
AXN White 16:45
Кандис Реноар; сезон 3, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2015
Viasat Nature 16:45
Неопитоменият Шамуари, сезон 1, еп. 12

Всички предавания

Спорт

MAX Sport 2 17:00
Голф: "Светът на голфа" Телевизионен дневник
Sky Sports 17:00
Жилет футбол
Film Plus HD 17:30
Тенис: Наоми Осака - Каролина Плишкова (Toray Pan Pacific Open, Токио; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
BNT 3 17:30
Футбол: Кипър - България - среща от турнира на УЕФА "Лига на нациите"
AXN Black 17:50
Тоталкар; сезон 2, епизод 9, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Филми

BiT 16:30
Документален филм
БНТ 16:30
Дързост и красота тв филм /4029 епизод/
Bulgaria ON AIR 16:30
Доктор Х - сериал, драма
Kino Nova 16:30
"Хитч" - романтична комедия с уч. на Уил Смит, Ева Мендес, Кевин Джеймс, Амбър Валета, Джули Ан Емери, Адам Аркин и др. /п/
Vivacom Arena 16:35
Предимствата да бъдеш аутсайдер Драма, Романтичен 2012

Всички предавания

Рио-2016

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания

Peyongchang-2018

Eurosport 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор
Eurosport HD 23:00
Златна колекция: Олимпийски игри Пьонгчанг 2018, ски скокове, обзор

Всички предавания



{START_COUNTER}