ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 12:45
    Телепазарен прозорец
  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, щафета, жени, Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации, Ски-алпийски дисциплини, слалом /мъже/, I манш
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 68
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.21
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 36
Пълна програма
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Видимо и невидимо - коментарно предаване за измеренията на свободата с Калин Манолов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Клик
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Invest/Or с Ивелина Петрова / п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 12:25
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 14, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 13:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2015
  • 14:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 10, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 2, епизод 24, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 12:50
    Майсторът на басейни: Басейн в скала
  • 13:45
    Котки 101: Епизод 1
  • 14:40
    Опасната бахамска синева: Епизод 1
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на бялата мечка
Пълна програма
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
  • 13:00
    Новини
  • 13:10
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия, 11 еп.
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    ARD бюфет
  • 14:00
    Обеден журнал
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard MK
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 12:50
    Информация за времето - по градове
  • 12:55
    Добро утро с БНТ2 информационен блок /п/
  • 14:30
    Време за губене /БНТ 2 Пловдив/п/
  • 15:00
    Как се прави сериен документален филм /Канада, 2009 г./, 6 сезон, 24 епизод /п/
Пълна програма
  • 12:10
    Scooby-Doo's Arabian Nights
  • 13:30
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 13:51
    Be Cool, Scooby-Doo!
  • 14:25
    New Looney Tunes
Пълна програма
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 18
  • 13:00
    "Опасен копнеж" - трилър (Канада, 2016), режисьор - Пол Шапиро, актьори - Линдзи Хартли, Палома Квиатковски, Дан Пейн, Джедайда Гудакр и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.4
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 1
Пълна програма
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12,13,41
  • 15:15
    "Потомците" - драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор - Александър Пейн, актьори - Бо Бриджис, Джуди Гриър, Джордж Клуни, Матю Лилард, Робърт Форстър, Шайлийн Уудли, Амара Милър, Ник Краузе и др.
  • 17:45
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Гранд хотел Будапеща" - драма, комедия (САЩ, Германия, 2014), режисьор -  Уес Андерсън, актьори - Ралф Файнс, Едуард Нортън, Ф. Мъри Ейбрахам, Харви Кайтел, Том Уилкинсън, Джеф Голдблум, Ейдриън Броуди, Бил Мъри, Оуен Уилсън, Джъд Лоу,
Пълна програма
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 14:45
    "Истински истории"
Пълна програма
  • 12:50
    Малки Титани: В готовност
  • 13:00
    Малки Титани: В готовност
  • 13:15
    Могъщите Магимечове
  • 13:25
    Могъщите Магимечове
Пълна програма
  • 12:00
    "Полицейско надбягване", криминален екшън, Италия, 1977; реж. Стелвио Маси, с Маурицио Мерли, Джанкарло Сбраджа, Анджело Инфанти, Лили Карати, Глауко Онорато, [12+]
  • 13:40
    "Животът е прекрасен", комедийна драма, Италия, 1998; реж. Роберто Бенини, с Роберто Бенини, Николета Браски, Джорджо Кантарини, Джустино Дурано, Мариса Паредес, [12+]
  • 15:35
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 17:30
    "3000 нощи", драма, Палестина, 2015; реж. Май Масри, с Майса Абд Елхади, Хюсеин Наклех, Абеер Хадад, Надера Омран, Райда Адон, [15+]
Пълна програма
  • 12:30
    "Невинният", драма, Италия, 1976; реж. Лучино Висконти, с Джанкарло Джанини, Лаура Антонели, Дженифър О'Нийл, Рина Морели, Масимо Джироти, [15+]
  • 14:40
    "Младост в Орегон", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Джоел Дейвид Мур, с Франк Лангела, Били Кръдъп, Кристина Апългейт, Мери Кей Плейс, Джош Лукас, [12+]
  • 16:20
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 18:00
    "Пряко от Багдад", военна драма, САЩ, 2002; реж. Мик Джaксън, с Майкъл Кийтън, Хелена Бонъм Картър, Лили Тейлър, Брус МакГил, Дейвид Съчет, [12+]
Пълна програма
  • 12:00
    Amanpour
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Newsroom
  • 14:30
    World Sport
Пълна програма
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Любов с препятствия"- романтична драма с уч. на Юлия Стинсхоф, Гудрун Ландгребе, Оливер Бойсен и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
Пълна програма
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Из архивите
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Извън пепелта Част 2
  • 14:00
    Голи и уплашени: Роякът
  • 15:00
    Голи и уплашени: Всичко или нищо
Пълна програма
  • 12:14
    Ловци на митове: Специално издание за "Смъртоносен улов"
  • 13:02
    Как са го направили?: Гуми "Titan"/Еспресо/Шлифовани диаманти
  • 13:26
    Фабрика за храна: Кралят на пиршествата
  • 13:50
    Да откриеш извънземни: Голямата конспирация
Пълна програма
  • 12:30
    Аз съм по средата
  • 13:00
    Групата на Алекс
  • 13:30
    Къмпиране
  • 14:00
    Soy Luna S2
Пълна програма
  • 12:30
    "Марви Хамър"
  • 13:00
    "Удивителни създания"
  • 13:15
    "Спортна лаборатория"
  • 13:30
    "Въпросите на Мили"
Пълна програма
  • 12:30
    Покемон - анимационен сериал
  • 13:00
    Кибербитка - анимационен сериал
  • 13:30
    Бабар - кралят на слоновете - аним. филм
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
Пълна програма
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 185 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 14 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 12:45
    Международни събития
  • 13:10
    Спортът днес
  • 13:15
    Екология
  • 13:45
    Фокус
Пълна програма
  • 12:15
    Олимпийски игри: Северна комбинация, отборно състезание, ски бягане, директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (жени), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, полуфинали (мъже), директно
  • 16:00
    Олимпийски игри: Шорттрек, щафета на 5000 м, финал (мъже), запис
Пълна програма
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (жени)
  • 14:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 16:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
Пълна програма
  • 12:30
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 8
  • 13:15
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 9
  • 14:00
    Царе на строителството с дървен материал, сезон 3, еп. 10
  • 14:45
    Треска за нефрит, сезон 3, еп. 11
Пълна програма
  • 12:30
    World Of X Games
  • 13:25
    Liquid Edge
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
Пълна програма
  • 12:30
    Джада вкъщи
  • 13:00
    Здравословни гурме ястия
  • 13:30
    Здравословни гурме ястия
  • 14:00
    Живот на остров
Пълна програма
  • 12:25
    Скандал - седми сезон, еп. 7
  • 13:20
    Споразумението - първи сезон, еп. 6
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 12
  • 15:10
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - четвърти сезон, еп. 24
  • 12:55
    Нюанси синьо - втори сезон, еп. 3
  • 13:50
    Бул - втори сезон, еп. 2
  • 14:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 12:10
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 13:45
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 15:25
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 17:30
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 12:35
    Средновековните мъртъвци, сезон 2, еп. 3
  • 13:25
    Осем дни, които създадоха Рим, сезон 1, еп. 1
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 6
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 6, еп. 13
Пълна програма
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 13:05
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
Пълна програма
  • 12:00
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 56 еп.
  • 13:00
    Моето хоби: Моделите
  • 14:00
    АКТУАЛНО – тв поредица, пети сезон, 65 еп.
  • 15:00
    ХОБИ НОВИНИ
Пълна програма
  • 12:50
    "Бож"
  • 13:00
    "Кит и Кейт"
  • 13:10
    "Яя и Зук"
  • 13:25
    "Анджелина балерина"
Пълна програма
  • 12:20
    "Парламентът на живо"
  • 13:00
    НОВИНИ
  • 13:15
    "Парламентът на живо"
  • 13:45
    Телемаркет
Пълна програма
  • 02:45
    Тюбс
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 12:40
    "Мис Съвършенство" (1999) - комедия с Робърт Де Ниро, Филип Сиймур Хофман.
  • 14:30
    "Извънземен агент" - екшън филм с Марк Дакаскос, Амелия Кук.
  • 16:05
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
  • 17:40
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:45
    Sean Paul: MTV Live Stage
  • 13:10
    Anne-Marie: MTV Live Stage
  • 13:35
    MTV Asks Anne-Marie
  • 14:00
    Justin Bieber Vs The World!
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 12:50
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 3
  • 13:15
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 4
  • 13:45
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 5
  • 14:10
    Градът на бялата мечка, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 9
  • 13:00
    Паранормално, еп. 3
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 1
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 9
Пълна програма
  • 12:25
    Кралството на океаните, еп. 3
  • 13:10
    Подводният свят на Амазония, еп. 1
  • 14:00
    Да уловиш гигант, еп. 1
  • 14:45
    Кралството на океаните, еп. 2
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Куинс Парк Рейнджърс - Болтън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Монпелие - Гингам, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Пари Сен Жермен - Страсбург, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 13:00
    "Хайде да се оженим!"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:20
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
  • 13:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:05
    "От извора" - българска народна музика
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
Пълна програма
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
  • 13:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
Пълна програма
  • 12:40
    "Как срещнах майка ви" - сериал
  • 13:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • 11:00
    УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Бешикташ
  • 13:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
  • 15:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Рома
  • 17:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Манчестър Юн
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Таврида
  • 14:10
    Игрален филм
  • 17:15
    "Сам на себе си режисьор"
  • 17:55
    "Смехопанорама"
Пълна програма
  • 12:00
    "В кръга на светлината"
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
Пълна програма
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
Пълна програма
  • 12:45
    Китка народни песни
  • 13:00
    "Здравословно" с Христо Деянов /повторение/
  • 14:00
    "Дискусионно студио /повторение/
  • 15:00
    Кратки Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Баскетбол от НБА
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 12:25
    Die Tom und Jerry Show
  • 13:20
    Sally Bollywood
  • 13:45
    Friends - Die Uberraschungsparty
  • 14:10
    Inspector Gadget
Пълна програма
  • 12:30
    60 минути - предаване на Телекабел ТВ
  • 13:35
    Труман - Испания, 2015, комедия, Режисьор: Сеск Гай
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 12:00
    Най-взискателните булки: Епизод 2
  • 13:00
    Богатите се женят като в приказките
  • 14:00
    Луди италиански сватби: Сбогом, Дон Антонио
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Бети Джо и Сюзън
Пълна програма
  • 12:30
    Виж България - Добрич, в сърцето на всеки българин
  • 13:00
    Съкровищата на България
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 9,10,11,12 еп.
  • 14:00
    Община Смолян - Вълшебства из планините
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 12:15
    Кралят на рибарите, САЩ, комедия/драма/фентъзи, 1991
  • 14:30
    Нощта на бала, Канада, САЩ, ужаси/мистерия, 2008
  • 16:00
    Бойно поле Земя, САЩ, екшън/приключенски/фантастика, 2000
  • 17:55
    Бронираният монах, САЩ, екшън/комедия/фентъзи, 2003
Пълна програма
  • 12:30
    Новини
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - предаване за анализи и коментари по актуални теми
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
Пълна програма
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 6
  • 13:00
    Вкуси света с Маню Фелдел - кулинарно предаване, еп. 4
  • 13:55
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 3
  • 14:50
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 1
Пълна програма
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
  • 16:00
    Ние обичаме 2000 +
Пълна програма
  • 12:30
    Хофа - Биографичен, Криминален, Драма, 1992, Режисьор: Дани Де Вито, В ролите: Джак Никълсън, Дани Де Вито, Арманд Асанте, Дж.Т. Уолш, Джон С. Рейли, Франк Уайли, Кевин Андерсън, Джон П. Райън, Роберт Проски, Наталия Ногулич
  • 14:00
    Адаптация - Комедия, Криминален, 2002, Режисьор: Спайк Джоунс, В ролите: Никълъс Кейдж, Мерил Стрийп, Крис Купър, Маги Джиленхол, Тилда Суинтън и др.
  • 16:00
    Хейвън Сез.1, Еп.11 - Криминален, Драма , Фентъзи, 2010, Режисьор: Scott Shepherd, David MacLeod, Michael Rosenberg, В ролите: Емили Роуз, Лукас Брайънт, Ерик Балфур
  • 17:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
Пълна програма
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
Пълна програма
  • 12:35
    Легенди - първи сезон, еп. 6
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 11
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 12
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 17
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 12:30
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 12:55
    FASHION WEEK
  • 13:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 13:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 11 еп.
  • 13:15
    "Полицайките от Далас" - 3 еп.
  • 14:05
    "Мръсни гадни негодници" - 14 еп.
  • 14:55
    "Кола примамка" - 6 еп.
Пълна програма
  • 12:45
    Телепазар
  • 13:00
    Централни обедни Новини
  • 13:25
    Прогноза за времето
  • 13:30
    новини
Пълна програма
  • 12:50
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 13:20
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 13:35
    Карпфишинг
  • 14:05
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 11:00
    "Бетовен става известен" - семейна комедия с уч. на Джонатан Силверман, Дженифър Финигън, Еди Грифин, Мойсес Ариас, Стивън Тоболовски и др.
  • 13:00
    "На среща с любовта" - романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др.
  • 15:00
    "Карибски пирати: Сандъкът на мъртвеца" - приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Наи и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
Пълна програма
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: When Does Life Begin?
  • 13:45
    Cake Boss: Props, Pies & Party Time
  • 14:07
    Cake Boss: Church Cake, Carats & a Castano's Pool Party
Пълна програма
  • 12:45
    Да готвиш наистина
  • 13:10
    Гражданка в ранчото
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 12:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
  • 13:50
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
Пълна програма
  • 12:15
    Олимпийски игри: Северна комбинация, отборно състезание, ски бягане, директно
  • 13:15
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (жени), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, полуфинали (мъже), директно
  • 16:00
    Олимпийски игри: Шорттрек, щафета на 5000 м, финал (мъже), запис
Пълна програма
  • 12:10
    "Уилсън", комедия, САЩ, 2017; реж. Крейг Джонсън, с Уди Харелсън, Лора Дърн, Джуди Гриър, Изабела Амара, Черил Хайнс, [15+]
  • 13:45
    "Адам", романтична комедия, САЩ, 2009; реж. Макс Мейър, с Хю Денси, Роуз Бърн, Питър Галахър, Ейми Ървинг, Франки Фейсън, [12+]
  • 15:25
    "Мадона: Rebel Heart Tour", концерт, САЩ, 2016; реж. Нейтън Рисман, Дани Б. Тъл, с Мадона, [12+]
  • 17:30
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 12:45
    Sofia The First
  • 13:10
    Sofia The First
  • 13:35
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 12:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 12:55
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 13:20
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
  • 13:50
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
Пълна програма
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got a Pen Pal
  • 13:45
    Web of Lies: Final Sale
  • 14:40
    Dead on Arrival: Road to Hell
  • 15:35
    Married With Secrets: She Loves Me Not
Пълна програма
  • 12:50
    Love vs Sport: Love vs Pets
  • 13:15
    101 World Cups: Champs and Animals
  • 13:45
    The Ultimate Sport Survival Guide: Animals
  • 14:10
    The Truth About...: Logos and Mascots
Пълна програма
  • 12:40
    Bucks Of Tecomate
  • 13:05
    Bucks Of Tecomate
  • 13:30
    Sasquatch
  • 13:55
    Sasquatch
Пълна програма
  • 12:35
    Спецове в заложната къща: Удвои залозите
  • 13:05
    Американски антиквари: Голямото момче на Майк
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Купувачи - мутанти нинджа на средна възраст
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Мечти за бисквитки със сметана
Пълна програма
  • 12:00
    Паранормално, еп. 3
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 1
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 9
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга, еп. 10
Пълна програма
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 68
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.21
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 36
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 5, САЩ, 2014
  • 14:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 3, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 15:05
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 8, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 2, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Отмъщението; сезон 1, епизод 9, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 2, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 12:00
    Първите 48 часа: Прострелян полицай
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Сюзи Ламплю
  • 14:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Наемният убиец и фризьорката: Фади Насри
  • 15:00
    Градски кошмари: Добрият самарянин
Пълна програма
  • 11:10
    Сидни Уайт
  • 13:20
    Преследвачи
  • 15:20
    Правилата на Джорджия
  • 17:30
    Охлаждане
Пълна програма
  • 12:35
    Сквозной эфир. Гость
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 3 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 5 с
Пълна програма
  • 12:30
    Ridiculousness
  • 12:55
    Ridiculousness
  • 13:20
    Punk'd
  • 13:45
    Punk'd
Пълна програма
  • 12:38
    You're Busted! Now Pound Me! (18+)
  • 13:04
    Take This Dick And Shut Up (18+)
  • 13:26
    Blonde Bombshell (18+)
  • 13:37
    Poolside Pounding (18+)
Пълна програма
  • 12:50
    Музикална пауза
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 13:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 12:00
    KARMA TREKKER - MALAYSIA
  • 13:00
    GUIDES & GURUS - SASKATCHEWAN 2
  • 13:30
    GUIDES & GURUS - WALES
  • 14:00
    SCEPTICS - SONS OF GOD
Пълна програма
  • 11:15
    NEW High Explosive
  • 13:45
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 17:05
    World Karate Federation 2016
  • 20:00
    NEW Only the Strongest
Пълна програма
  • 12:30
    Firsthand
  • 13:00
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 13:30
    The Moto: Inside The Outdoors
  • 14:00
    The Kickback
Пълна програма
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 114 (Episode 14)
  • 12:55
    Градът на бялата мечка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 13:45
    Най-свирепите животни! (Series 1): Южна Африка (Episode 6)
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): Бягай, зайо (Episode 1)
Пълна програма
  • 12:30
    Ноктюрно от багри - творчески портрет на художничката Надя Станчева
  • 13:00
    Природните паркове на България
  • 13:30
    Разходка из притоците на Рио Негро
  • 14:00
    Забравеният герой от родопската Шипка
Пълна програма
  • 12:10
    InterMezzo
  • 13:30
    Alceste by Gluck at La Fenice
  • 16:00
    InterMezzo
  • 17:30
    John Adams conducts his works with the Royal Concertgebouw Orchestra
Пълна програма
  • 12:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 33-и епизод, повторение
  • 13:00
    Волейбол: Визура - Марица, мач от Шампионската лига за жени, повторение
  • 15:00
    "Головете на кръга", обзорно предаване за Първа професионална лига, 21-и епизод, повторение
  • 15:30
    Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Манчестър, Великобритания, повторение
Пълна програма
  • 12:30
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 14:30
    Баскетбол: "Звездна събота от НБА", състезание по баскетболни умения, стрелба за три точки и забивки, повторение
  • 17:00
    Футбол: Челси - Хъл Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 19:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, директно
Пълна програма
  • 12:50
    Почти ми се размина: Непознат приятел
  • 13:45
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 14:40
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 15:35
    Тайните на семейния живот: Тя не ме обича
Пълна програма
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
Пълна програма
  • 10:40
    "Карибски пирати 3: На края на света", фентъзи - комедия, САЩ, 2007; реж. Гор Вербински, с Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, [12+]
  • 13:25
    "Силициевата долина ІІ. 8 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 13:55
    "Добрата битка I, 7 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Соу Йонг Ким, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 14:40
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
Пълна програма
  • 12:35
    "Californication VII, 4 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Дейвид Фон Анкън, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
  • 13:05
    "Фарго І, 7 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 13:55
    "Фарго І, 8 еп.", криминална драма, САЩ, 2014; реж. Скот Уинант, с Алисън Толман, Били Боб Торнтън, Колин Ханкс, Мартин Фрийман, [18+]
  • 14:50
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
Пълна програма
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 13:00
    Сърцето на Стария град (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Старопланински събор "Балкан фолк `2017", Велико Търново (образователен филм за арт туризъм и обичаи)
Пълна програма
  • 12:45
    Sunny Day
  • 13:05
    Max & Ruby
  • 13:30
    Ben & Holly's Little Kingdom
  • 13:40
    Ben & Holly's Little Kingdom
Пълна програма
  • 11:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 3, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 13:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 8, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 14:25
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
  • 15:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 7, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

Fox Life 12:55
Сексът и градът - трети сезон, еп. 17
Fox Channel 13:00
911 - първи сезон, еп. 6
Viasat Nature 13:00
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 2
AXN 13:05
Специален отряд; сезон 1, епизод 18, екшън, приключенски, САЩ, 2017
Viasat History 13:05
Краят на империята, сезон 1, еп. 1

Всички предавания

Спорт

Eurosport 2 13:00
Биатлон: Европейско първенство в Беларус, спринт, жени, директно
Film Plus 13:00
Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - полуфинали (WTA Premier - повторение)
Film Plus HD 13:00
Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
MAX Sport 4 13:30
Студио "Футбол"

Всички предавания

Филми

MGM 12:55
"Супергеройски филм" - екшън филм / комедия с Дрейк Бел, Лесли Нилсен.
RTVi 13:00
Игрален филм
TVT 13:00
Дом от сняг (образователен филм за зимен туризъм)
BNT4 13:00
Английският съсед тв сериен филм /4, последен епизод/
bTV 13:00
"Хорът на момчетата" - драма (САЩ, 2014), режисьор Франсоа Жирар, в ролите: Гарет Уеринг, Дъстин Хофман, Кати Бейтс, Дебра Уингър, Кевин Макхейл и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}