ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 13:00
    Зимни олимпийски игри 2018: Биатлон, щафета, мъже, Фигурно пързаляне, жени /волна програма/
  • 15:30
    Обзор "Лига Европа"
  • 16:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 16:10
    Новини на турски език
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 69
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.22
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 37
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 13:30
    "Остани с мен" (премиера) - сериен филм
  • 14:30
    "Прости ми" (премиера) - сериен филм
  • 16:00
    Новините на NOVA
  • 16:30
    "Намери ме" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
  • 14:15
    Клик
  • 14:30
    Великите - филм
Пълна програма
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Update - предаване за високите технологии с водещ Бойчо Попов/Елена Кирилова /п./
  • 15:00
    Водещите новини
  • 15:05
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев /п./
Пълна програма
  • 13:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 14:20
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 15:15
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 16:15
    Медиум; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 13:45
    Котки 101: Епизод 2
  • 14:40
    Опасната бахамска синева: Епизод 2
  • 15:35
    Диви и истински: Нападението на слона
  • 16:30
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединение в Къщата на духовете
Пълна програма
  • 13:10
    "Ликвидация" - сериен филм, Русия, 12 еп.
  • 14:00
    Новини
  • 14:10
    "Избрано от "Добро утро, българи"
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:35
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
  • 21:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 11:00
    Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
  • 14:00
    Кратки новини
  • 14:15
    Световно наследство Лаурисилва на остров Мадейра /п/
  • 14:35
    Прекрасен живот игрален филм /п/ (12)
Пълна програма
  • 13:53
    The Tom and Jerry Show
  • 14:00
    The Tom and Jerry Show
  • 14:06
    The Tom and Jerry Show
  • 14:13
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 13:00
    "Пази си гърба" - трилър (САЩ, 2015), режисьор - Джейсън Фурукава, актьори - Анн Лин Макорд, Марк Ганиме, Дарла Тейлър, Брент Стейт и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.5
  • 16:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 2
  • 17:00
    "Стрелата" - сериал, с.,3 еп.20
Пълна програма
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 15:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
  • 17:30
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
  • 21:00
    Месец на Оскарите: "Гладиатор" - екшън, драма (Великобритания, САЩ, 2000), режисьор - Ридли Скот, актьори - Ръсел Кроу, Хоакин Финикс, Оливър Рийд, Ричард Харис, Кони Нилсен, Томас Арана, Джимон Хонсу и др.
Пълна програма
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
  • 14:00
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:00
    "Новите съседи" /п./- комедиен сериал
  • 17:00
    " Столичани в певече" - сериал, с.8
Пълна програма
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
  • 14:45
    "Истински истории"
  • 15:45
    "Смени жената"
Пълна програма
  • 13:50
    Могъщите Магимечове
  • 14:00
    Облачно с кюфтета
  • 14:11
    Облачно с кюфтета
  • 14:25
    Облачно с кюфтета
Пълна програма
  • 12:40
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
  • 14:00
    "Ученикът", драма, Русия, 2016; реж. Кирил Серебреников, с Петр Скворцов, Александр Горчилин, Александра Ревенко, Виктория Исакова, Юлия Ауг, [15+]
  • 15:55
    "Сувенир", романтична комедия, Белгия, 2016; реж. Баво Дефюрн, с Изабел Юпер, Кевин Азаис, Йохан Лейзен, Бенджамин Бутбул, Ян Хаменекер, [12+]
  • 17:25
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
Пълна програма
  • 13:05
    "Изчезването на Лена", трилър, Германия, 2016; реж. Флориан Гааг, с Емилия Шуле, Янник Шюман, Зина Ткоч, Кира София Каре, Анна Бедерке, [12+]
  • 14:40
    "Приятелите на Питър", комедия, Великобритания, 1992; реж. Кенет Брана, с Кенет Брана, Ема Томпсън, Рита Ръднър, Стивън Фрай, Хю Лори, [12+]
  • 16:20
    "Патица с портокалов сос", комедия, Италия, 1975; реж. Лучано Салче, с Уго Тоняци, Моника Вити, Барбара Буше, Джон Ричардсън, Антонио Алока, [12+]
  • 18:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
Пълна програма
  • 13:00
    New Day
  • 14:00
    CNN Talk
  • 14:30
    World Sport
  • 15:00
    News Stream (with World Sport)
Пълна програма
  • 13:30
    "Любов от втори поглед" - романтичен филм с уч. на Хенриете Рихтер-Рьол, Ервин Щайнхауер, Михаел Мендел, Хилде Далик, Кристоф фон Фридъл и др.
  • 15:30
    "Ритъмът на мечтите" - сериал, /п/
  • 16:30
    "Бон апети" - предаване
  • 17:00
    "Завинаги свързани" (премиера) - сериен филм
Пълна програма
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 1
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
  • 15:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4
  • 16:00
    "Терминатор: Страшният съд" - екшън-фантастика с уч. на Арнолд Шварценегер, Линда Хамилтън, Едуард Фърлонг, Робърт Патрик, Джо Мортън и др., /п/
Пълна програма
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Полузатънал
  • 14:00
    С влак през Аляска: Лавинна зона
  • 15:00
    С влак през Аляска: Голямото замръзване
  • 16:00
    С влак през Аляска: Леден ад
Пълна програма
  • 13:50
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 14:38
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 15:26
    Изчезнали: Епизод 8
  • 16:14
    Ловци на митове: Митът за колата-ракета
Пълна програма
  • 13:30
    Къмпиране
  • 14:00
    Soy Luna S2
  • 15:00
    Принцеса Бътърфлай в битка със силите на злото
  • 15:30
    Елена от Авалор
Пълна програма
  • 13:50
    "Въпросите на Мили"
  • 14:00
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 14:05
    "Изкуство с Мати и Дада"
  • 14:15
    "Изкуство с Мати и Дада"
Пълна програма
  • 13:30
    Пепеляшка - анимационен филм
  • 14:15
    Кърби - анимационен сериал
  • 14:45
    Хари в царството на динозаврите - анимационен сериал
  • 15:00
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 13:15
    Наследницата - 186 еп. - Сериал
  • 14:00
    Изумрудената огърлица - 15 еп. - Сериал
  • 14:45
    Новини
  • 15:00
    Делници - с Николай Колев
Пълна програма
  • 13:45
    Фокус
  • 14:15
    Спорт
  • 14:45
    Поща
  • 15:12
    Преди една година
Пълна програма
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Кърлинг полуфинали (жени), директно
  • 16:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (жени)
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
  • 14:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
  • 16:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
  • 18:00
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 13:55
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 5
  • 14:20
    Зовът на далечния Север, сезон 1, еп. 6
  • 14:45
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 1
  • 15:10
    Треска за нефрит, сезон 2, еп. 2
Пълна програма
  • 13:25
    Liquid Edge
  • 14:20
    Monster Jam
  • 15:15
    Pro Bull Riders
  • 16:10
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 13:20
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 15:40
    Феномени /на живо/
  • 17:40
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 13:30
    Ловци на къщи
  • 14:00
    Евтин дом на плажа
  • 14:30
    Евтин дом на плажа
  • 15:00
    От скъпо в евтино
Пълна програма
  • 13:20
    Анатомията на Грей - четиринадесети сезон, еп. 7
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 13
  • 15:10
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 6
  • 16:05
    Малки сладки лъжкини, еп. 19
Пълна програма
  • 13:50
    Роко Скиавоне - първи сезон, еп. 4
  • 14:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 7
  • 15:55
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 8
  • 17:05
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 14:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 16:40
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 17:40
    "Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 13:30
    География на убийствата, сезон 3, еп. 1
  • 14:25
    Студеният дом, сезон 1, еп. 7
  • 15:25
    Загадки в музея, сезон 7, еп. 1
  • 16:15
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 27
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живеят търговете!
Пълна програма
  • 13:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
  • 14:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 15:00
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 15:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 13:50
    "Меси отива в Окидо"
  • 14:05
    "Кипър"
  • 14:25
    "Паленца"
  • 14:50
    "Томас и приятели"
Пълна програма
  • 13:45
    Телемаркет
  • 14:00
    НОВИНИ
  • 14:30
    "Кухнята на Звездев"
  • 15:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 13:45
    "Упадъкът на Римската империя, първа част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 15:00
    "Упадъкът на Римската империя, втора част" - драма със София Лорен и Стивън Бойд.
  • 16:30
    "Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
  • 17:55
    "Големият ден на Мартин" - екшън /драма с Ричард Харис, Линдзи Уогнър, Джеймс Кобурн, Джъстин Хенри.
Пълна програма
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 15:00
    Майки тийнейджърки 2
  • 16:00
    Пич, оправи ми колата
Пълна програма
  • 12:00
    2017 MTV Video Music Awards
  • 14:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 15:30
    Taylor Swift: Hitlist
  • 16:00
    Macklemore & Ryan Lewis: The Ride
Пълна програма
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 17:00
    Rocks Rated!
  • 18:00
    Rock Solid Playlist
Пълна програма
  • 13:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 6
  • 14:10
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 7
  • 14:35
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 4, еп. 8
  • 15:00
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
Пълна програма
  • 13:00
    Паранормално, еп. 8
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 2
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 1
  • 16:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 2
Пълна програма
  • 13:10
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 14:00
    Дивата Индонезия, еп. 3
  • 14:45
    Дивата Япония: Снежни маймуни, еп. 1
  • 15:35
    Най-дивите острови: Шри Ланка, еп. 1
Пълна програма
  • 12:05
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
  • 14:00
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 16:00
    Футбол: Монако - Дижон, мач от френската Лига 1, повторение
  • 18:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 13:55
    "Времето ще покаже"
  • 14:30
    Новини (със субтитри)
  • 14:45
    "Времето ще покаже"
  • 17:00
    "Вечерни новини" (със субтитри)
Пълна програма
  • 13:40
    "3 плюс" - инфо бюлетин
  • 14:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 14:05
    "По ноти" - музикална линия
  • 15:00
    "Планета Хит" - нон-стоп хитове
Пълна програма
  • 13:40
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 14:00
    "Фолклорна китка" - избрани песни
  • 14:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 15:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
Пълна програма
  • 13:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 14:00
    "Картини от Света" - музикална импресия
  • 14:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 16:00
    "Звездите на България" - музикална програма
Пълна програма
  • 13:35
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 14:30
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 15:50
    "По средата" - сериал
  • 16:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
Пълна програма
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 15:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 17:00
    УЕФА Лига Европа - обзори
  • 18:00
    Италия, Серия А: Наполи - СПАЛ
Пълна програма
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 18:00
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 11:40
    Игрален филм
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
  • 19:00
    Вести
  • 19:35
    Вести-Москва
Пълна програма
  • 13:00
    Игрален филм
  • 15:00
    "Особено мнение"
  • 16:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 17:00
    "Особено мнение"
Пълна програма
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
  • 14:00
    "Патрулна обиколка: Специалистите" - репортаж
  • 15:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Патрулна обиколка: Берлин" - репортаж
Пълна програма
  • 13:00
    Прокудени от бащин край /повторение /
  • 14:00
    "Дискусионно студио" /повторение
  • 15:00
    Кратки Новини
  • 15:10
    "Дискусионно студио" /повторение
Пълна програма
  • 13:00
    Гинес ръгби клуб
  • 14:00
    Дартс: Световно първенство в Пърфлийт
  • 19:00
    Обзор на футболната лига
  • 19:30
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • 13:45
    Friends - Ein abenteuerlicher Ausflug
  • 14:10
    Inspector Gadget
  • 14:40
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
  • 15:40
    Angelo!
Пълна програма
  • 12:30
    Регионите отблизо-предаване на Телемедиа
  • 14:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 15:00
    Детски свят - Покахонтас - анимация
  • 15:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
Пълна програма
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
  • 18:12
    Top 10
  • 19:02
    New 4 U
Пълна програма
  • 13:00
    Градинарят аутист: Епизод 3
  • 14:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 4
  • 15:00
    Моето 300-килограмово тяло: Къде са те сега?: Лора и Марла
  • 16:00
    Да напуснеш общността на амишите: Финал
Пълна програма
  • 13:30
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 11 еп.
  • 14:00
    10 интересни новогодишни традиции
  • 14:30
    Зелен свят - Екотуризъм
  • 15:00
    Истанбул
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 13:30
    Търсене на дом по света
  • 14:00
    Търсене на дом по света
  • 14:30
    Търсене на дом по света
  • 15:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 13:40
    Ема, Великобритания,САЩ, комедия/драма/романтичен, 1996
  • 15:40
    Два милиона бакшиш, САЩ, комедия/драма/романтичен, 1994
  • 17:20
    Момиче за милиони, САЩ, драма/спорт, 2004
  • 19:30
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 13:30
    Новини
  • 14:00
    Новини
  • 14:30
    Новини
  • 15:00
    Новини
Пълна програма
  • 13:55
    Пайове и пудинги с Пол Холивуд - кулинарно предаване, еп. 4
  • 14:50
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 2
  • 15:20
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 37
  • 15:50
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 38
Пълна програма
  • 13:00
    Специално за теб: Топ 50
  • 18:00
    Нека патрито да започне!
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
  • 14:00
    Авантаджии - Комедия, 2012, Режисьор: Дан Росен, В ролите: Оливия Мън, Джейн Сиймур, Натали Моралес, Зоуи Бойл, Клифтън Колинс - мл., Дейв Фоули,
  • 16:00
    Инстинкт за отмъщение - Криминален, Драма, Трилър, 2007, Режисьор: Франк. Рейес, В ролите: Даня Рамирес, Майкъл Филип Дел Рио, Рик Гонзалес, Мани Перез, Уонда Де Хесус
  • 18:00
    Колумбиана - Екшън, Криминален, Драма, 2011, Режисьор: Оливие Мегатон, В ролите: Зоуи Салдана, Майкъл Вартан, Джорди Молла, Лени Джеймс, Сам Дъглас
Пълна програма
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 15:00
    "Моето дете, твоето дете - А как възпитаваш ти?" - доку-поредица
  • 16:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 13
  • 14:25
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 14
  • 15:20
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 19
  • 15:45
    Семейство Симпсън - двадесет и четвърти сезон, еп. 20
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
  • 17:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 13:55
    FASHION WEEK
  • 14:00
    TOP PHOTOSHOOTS
  • 14:25
    F-PEOPLE
  • 14:30
    TOP PHOTOSHOOTS
Пълна програма
  • 13:00
    New Music Fridays
  • 14:00
    Big Fat Hits
  • 17:00
    New Music Fridays
  • 18:00
    MTV's Party Hits!
Пълна програма
  • 13:15
    "Полицайките от Далас" - 4 еп.
  • 14:05
    "Мръсни гадни негодници" - 15 еп.
  • 14:55
    "Кола примамка" - 7 еп.
  • 15:20
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
Пълна програма
  • 13:45
    Телестар
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Телепазар
  • 14:30
    новини
Пълна програма
  • 13:50
    Рецепты старого Тифлиса
  • 14:05
    Охота и рыбалка в...
  • 14:35
    На зарубежных водоемах
  • 15:05
    Ружейная охота. Первые шаги
Пълна програма
  • 12:45
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др.
  • 14:30
    "Карибски пирати: На края на светa" приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Най и др., /п/
  • 18:00
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 5
  • 19:00
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал
Пълна програма
  • 13:45
    Cake Boss: Bling, Barbecue & Blueprints
  • 14:07
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
  • 14:30
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Nitrous Charged Vega
  • 15:15
    Extreme Cheapskates: All Wrapped Up
Пълна програма
  • 13:35
    Гражданка в ранчото
  • 14:00
    Трапезата на Сиба
  • 14:30
    Трапезата на Сиба
  • 15:00
    Крайпътни ресторанти, закусвални и капанчета
Пълна програма
  • 13:50
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
  • 14:15
    Геймърки
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
  • 14:45
    Олимпийски игри: Кърлинг полуфинали (жени), директно
  • 16:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (жени)
  • 16:30
    Дневник: Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
  • 14:55
    "Слепота (2017)", романтична драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Мейлър, с Алек Болдуин, Деми Мур, Дилън МакДърмът, Вива Бианка, Джеймс МакКафри, [15+]
  • 16:40
    "Игра на тронове VІІ, 5 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Мат Шакмън, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
  • 17:40
    "Игра на тронове VІІ, 6 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Алън Тейлър, с Питър Динклидж, Николай Костер-Валдау, Лина Хийди, Емилия Кларк, Кит Харингтън, [18+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 13:35
    PJ Masks
  • 14:00
    PJ Masks
  • 14:30
    Doc McStuffins
  • 14:55
    P-King Duckling
Пълна програма
  • 13:50
    НИКИ, РИКИ, ДИКИ И ДОНА
  • 14:15
    Геймърки
  • 14:40
    Геймърки
  • 15:10
    Академия за магьосници
Пълна програма
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
  • 17:00
    80s Boys Vs 80s Girls
  • 18:00
    Flashback Fridays
Пълна програма
  • 13:45
    Web of Lies: Tainted Love
  • 14:40
    Dead on Arrival: Not in Kansas Anymore
  • 15:35
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
  • 16:30
    True Crime with Aphrodite Jones: Episode 9
Пълна програма
  • 13:45
    Top: Tough Guys & Gals
  • 14:10
    101 World Cups: Champs Who Are Tough
  • 14:40
    The Ultimate Sport Survival Guide: Combat
  • 15:05
    Top: Most Stylish London Teams
Пълна програма
  • 13:55
    Shootout Lane
  • 14:20
    Shootout Lane
  • 14:45
    Shooting Gallery
  • 15:10
    Bottom Feeders
Пълна програма
  • 13:05
    Американски антиквари: "Узрели" за антики
  • 14:00
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Лъва на Ланкастър
  • 14:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Големият успех на Мери
  • 14:55
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живеят търговете!
Пълна програма
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 2
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 1
  • 15:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 2
  • 16:00
    Мегазаводи, еп. 2
Пълна програма
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 69
  • 15:00
    Премиера: "Шест сестри" - сериал, с.1, еп.22
  • 16:00
    Премиера: "Клиника край езерото" - сериал, с.3, еп. 37
  • 17:00
    bTV Новините
Пълна програма
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 6, САЩ, 2014
  • 14:10
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 15:05
    Престъпления без граници; сезон 1, епизод 9, криминален, драма, Франция, 2013
Пълна програма
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
  • 14:35
    Профилиране; сезон 4, епизод 4, криминален, драма, Франция, 2013
  • 15:40
    Профилиране; сезон 4, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2013
  • 16:50
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
Пълна програма
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Джими Савил
  • 14:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 15:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
  • 16:00
    Ловецът на убийци: Невинните стават жертва
Пълна програма
  • 13:20
    Американски бандити
  • 15:15
    Дванайсет
  • 17:10
    Единственият
  • 19:00
    Под натиск
Пълна програма
  • 13:00
    Сквозной эфир
  • 15:10
    Т/с "Парфюмерша", 4 с
  • 16:10
    Т/с "Котовский", 7 с
  • 17:05
    Т/с "Котовский", 8 с
Пълна програма
  • 13:45
    Punk'd
  • 14:10
    Instant Mom
  • 14:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 15:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 13:34
    Girls And Their Toys (18+)
  • 14:00
    Probation Fornication (18+)
  • 14:12
    Feeling The Good Vibrations (18+)
  • 14:35
    Passenger Wants Driver's Big Cock (18+)
Пълна програма
  • 13:45
    Музикална пауза
  • 14:00
    Новини
  • 14:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 14:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 13:00
    DOGS OF PEACE
  • 14:00
    REINDEER POLICE
  • 15:00
    PASSPORT TO EXPLORE - SEATTLE
  • 15:30
    PASSPORT TO EXPLORE - SOUTH CAROLINA
Пълна програма
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
Пълна програма
  • 13:30
    On Surfari
  • 14:00
    Master Debaters with Jay Mohr
  • 14:30
    One Less Brick in the Wall
  • 15:00
    The Gypsy Tour
Пълна програма
  • 13:45
    Най-свирепите животни! (Series 1): Индонезия (Episode 1)
  • 14:35
    Животинска полиция "Финикс" (Series 1): По работа (Episode 2)
  • 15:25
    Дяволски остров (Series 1): Мисия "остров Мария" (Episode 1)
  • 15:55
    Дивото Борнео (Series 1): Пътят към свободата (Episode 7)
Пълна програма
  • 13:30
    Нигерия кърви пертол
  • 14:30
    WWF - Отглеждане на млади гори в Странджа
  • 15:00
    Професия турист
  • 15:30
    Челопеч - Където слънцето първо огрява
Пълна програма
  • 13:30
    Herbert Blomstedt and the Gewandhausorchester Leipzig : Beethoven
  • 15:00
    John Eliot Gardiner conducts Mendelssohn and Schumann with the London Symphony Orchestra
  • 16:30
    InterMezzo
  • 17:30
    Le Songe (the Dream) by Jean-Christophe Maillot, Les Ballets de Monte-Carlo
Пълна програма
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 14:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 15:00
    Волейбол: Хебър - Добруджа, мач от Суперлигата, повторение
  • 17:00
    Студио "Първа професионална лига", директно
Пълна програма
  • 13:30
    "Преди кръга във френската Лига 1" (2017-18), 27-и епизод, повторение
  • 14:00
    "Пета четвърт", обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 20-и епизод, повторение
  • 14:30
    Баскетбол: Мач на звездите от НБА, повторение
  • 17:00
    Световни боксови супер серии: Преди големия двубой, 12-и епизод
Пълна програма
  • 13:45
    Мрежа от лъжи: Покварена любов
  • 14:40
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
  • 15:35
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 16:30
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
Пълна програма
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 15:00
    "Един прекрасен ден", магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п)
  • 16:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 13:45
    "Силициевата долина ІІ. 9 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Майк Джъдж, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
  • 14:15
    "Добрата битка I, 8 еп.", драма, САЩ, 2017; реж. Майкъл Зинбърг, с Кристин Барански, Роуз Лесли, Ерика Тазъл, Куш Джъмбо, Делорой Линдо, [15+]
  • 15:05
    "Амелия", биографична драма, САЩ, 2009; реж. Мира Наир, с Хилари Суонк, Ричард Гиър, Юън Макгрегър, Кристофър Еклестън, Джо Андерсън, [12+]
  • 16:55
    "Статисти: Коледа 2007", комедия, Великобритания, 2007; реж. Рики Джървейс, Стивън Мърчант, с Рики Джървейс, Ашли Дженсън, Стивън Мърчант, Клайв Оуен, Джордж Майкъл, [15+]
Пълна програма
  • 13:25
    "Бронзовата градина I, 8 еп.", криминална драма, Аржентина, 2017; реж. Ернан Голдфрид, Пабло Фендрик, с Хоакин Фуриел, Луис Луке, Хулиета Зилберг, Норма Алеандро, Даниел Фанего, [15+]
  • 14:25
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 16:10
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 17:55
    "Прегради", драма, САЩ, 2016; реж. Дензъл Уошингтън, с Дензъл Уошингтън, Вайола Дейвис, Стивън МакКинли Хендерсън, Джован Адепо, Ръсел Хорнсби, [12+]
Пълна програма
  • 13:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 14:00
    Разходки край Сухиндол с полъха на Чалгъна (образователен филм за планински туризъм)
  • 14:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 15:00
    По медобер в Лобош (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 13:55
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:20
    Blaze and the Monster Machines
  • 14:40
    Paw Patrol
  • 14:52
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 12:50
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 14:20
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 15:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2013
  • 16:00
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

Viasat Explorer 13:55
Риболовът невъзможен, сезон 1, еп. 4
Fox Channel 13:55
Всичко е под контрол - втори сезон, еп. 7
AXN Black 14:00
Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 5, криминален, САЩ, 2015
bTV Comedy 14:00
"Ало, ало" - сериал
e-kids 14:00
Приключенията на Чък и приятели - аним. сериал

Всички предавания

Спорт

Diema Sport 2 14:00
Студио "Зимни спортове", директно
Film Plus HD 14:00
Пряко: Футбол: Хетафе - Райо Валекано (Примера Дивисион, сезон 2018/19)
MAX Sport 1 14:00
Тенис: ATP 500 Рио де Жанейро Четвърти четвъртфинален мач
MAX Sport 3 14:00
Футбол: Барса ТВ "Радомир Антич" , документален филм
MAX Sport 4 14:00
Футбол: Испанска Ла Лига Хетафе - Райо Валекано

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 14:00
"Малък голям живот", научно-фантастична комедия, САЩ, 2017; реж. Александър Пейн, с Мат Деймън, Кристоф Уолтц, Хонг Чау, Кристън Уийг, Джейсън Съдейкис, [12+]
HBO3 14:00
"По американски I, 9 еп.", спортна драма, САЩ, 2019; реж. Дарън Грант, с Даниъл Езра, Грета Ониегоу, Саманта Логан, Майкъл Еванс Белинг, Тей Дикс, [12+]
TVT 14:00
Потопът в Черно море (образователен документален филм)
BNT4 14:00
Това име го забравете документален филм
Diema Family 14:00
"Лято в Кипър" - романтичен филм с уч. на Адам Бусдукос, Орхан Килич, Леон де Грейф, Аника Блендл и др.

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}