ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • Сега
    Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • Сега
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • Сега
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • Сега
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • Сега
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 13, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • Сега
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Клубната къща на мечтите
  • 09:10
    Котки 101: Епизод 2
  • 10:05
    Опасната бахамска синева: Епизод 2
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:35
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • Сега
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • Сега
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Мостовете на Александър документален филм /п/
  • 10:30
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • Сега
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Зелената линейка
Пълна програма
  • Сега
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:05
    Cloudy with a Chance of Meatballs
Пълна програма
  • Сега
    "Кости" - сериал, с.9, еп.4
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • Сега
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12,13,14
  • 09:15
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 15:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
Пълна програма
  • Сега
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    Реактивните момичета
  • 08:45
    Могъщите Магимечове
  • 08:55
    Могъщите Магимечове
  • 09:10
    Бен 10
Пълна програма
  • Сега
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 08:55
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 10:55
    "Ченгето от Бевърли Хилс", екшън - комедия, САЩ, 1984; реж. Мартин Брест, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Лиз Ейлбачър, Рони Кокс, [15+]
  • 12:40
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 08:40
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": В търсене на момичето", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Моника Долан, Клоуи Хейуърд, Алекс Харди, Кърк Лейк, Кенет Кранам, [15+]
  • 09:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 10:55
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
  • 12:30
    African Voices
Пълна програма
  • Сега
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • Сега
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • Сега
    Как се прави...: Епизод 14
  • 09:00
    Как се прави...: Футболни топки/Усилватели/ Стъклени топчета/ Самолетни витла
  • 09:30
    Как са го направили?: епизод 20
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 3
Пълна програма
  • Сега
    Ловци на митове: Митът за колата-ракета
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 09:50
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
  • 10:14
    Фабрика за храна: Храна за мозъка
Пълна програма
  • Сега
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • Сега
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • Сега
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • Сега
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 2 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • Сега
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (мъже), директно
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
Пълна програма
  • Сега
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
  • 09:05
    Дроновете, сезон 1, еп. 10
  • 09:30
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • Сега
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • Сега
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • Сега
    Агнешко - шести сезон, еп. 10
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
  • 09:35
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 5
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 18
Пълна програма
  • Сега
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
  • 08:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 1
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 3
  • 09:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
  • 10:15
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Империя на царе: Русия по времето на династията Романови с Луси Уърсли, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 09:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 09:55
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
Пълна програма
  • Сега
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 5 еп.
  • 10:30
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • Сега
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • Сега
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • Сега
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • Сега
    "Нощният мениджър 1.2" - мини сериал
  • 09:00
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 10:35
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
  • 12:10
    "Крузо" - приключенски филм / драма с Ейд Сапара, Ейдън Куин.
Пълна програма
  • Сега
    SUPER FORMULA 2017
  • 09:40
    STOP AND GO
  • 10:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
  • 11:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
Пълна програма
  • Сега
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • Сега
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 10:30
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 11:30
    Maroon 5: Hitlist
Пълна програма
  • Сега
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • Сега
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 08:40
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 6
  • 09:10
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 11
  • 09:35
    Най-добрият приятел на кучето, сезон 1, еп. 12
Пълна програма
  • Сега
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 6
  • 09:00
    Пробив, еп. 1
  • 10:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
  • 11:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 5
Пълна програма
  • Сега
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 10
  • 09:20
    Дивата Индонезия, еп. 3
  • 10:05
    Дивата Намибия, еп. 1
Пълна програма
  • Сега
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • Сега
    "Пробни покупки"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
Пълна програма
  • Сега
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • Сега
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Автограф" - фен-шоу
Пълна програма
  • Сега
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
  • 11:25
    "По средата" - сериал
Пълна програма
  • Сега
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • Сега
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Игрален филм
  • 10:05
    Игрален филм
  • 11:40
    Игрален филм
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • Сега
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "Със собствените си очи"
Пълна програма
  • Сега
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • Сега
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • Сега
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Футбол Мундиал
Пълна програма
  • Сега
    Caillou
  • 09:00
    Peter Hase
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:50
    Die Oktonauten
Пълна програма
  • Сега
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -62 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Джони Деп
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • Сега
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • Сега
    Най-взискателните булки: Епизод 2
  • 09:00
    Богатите се женят като в приказките
  • 10:00
    Кралят на тортите: Космическа совалка, повишаване на напрежението и изненада!
  • 11:00
    Любов от първи клик: Мускулеста дама търси любовта
Пълна програма
  • Сега
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.10
  • 09:30
    Генерал Тошево към бялата лястовица
  • 10:00
    WWF - Бяла водна лилия
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • Сега
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • Сега
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2014
  • 08:55
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 10:20
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 12:00
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
Пълна програма
  • Сега
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • Сега
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 1
  • 08:40
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 15
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 16
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 28
Пълна програма
  • Сега
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • Сега
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
  • 12:30
    Нещо назаем - Комедия, Драма, Романтичен, 2011, Режисьор: Люк Грийнфилд, В ролите: Кейт Хъдсън, Джон Красински, Ашли Уилямс, Стив Хауей, Дженифър Гудуин, Колин Еглисфилд
Пълна програма
  • Сега
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • Сега
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
Пълна програма
  • Сега
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 17
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 12
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 5
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 19
Пълна програма
  • Сега
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • Сега
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • Сега
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • Сега
    "Мръсни гадни негодници" - 15 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 7 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 1 и 2 еп.
Пълна програма
  • Сега
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • Сега
    Мой мир - рыбалка
  • 09:05
    Универсальная собака
  • 09:35
    В Индийском океане...
  • 10:05
    Клевое место
Пълна програма
  • Сега
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4
  • 10:50
    "Коледното приключение на Бетовен" - комедия с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др.
  • 12:45
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др.
  • 14:30
    "Карибски пирати: На края на светa" приключенски екшън с уч. на Джони Деп, Орландо Блум, Кийра Найтли, Джефри Ръш, Джак Дейвънпорт, Джонатан Прайс, Бил Най и др., /п/
Пълна програма
  • Сега
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
  • 09:15
    Cake Boss: Bling, Barbecue & Blueprints
  • 09:37
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
  • 10:00
    Fat N' Furious: Rolling Thunder: Nitrous Charged Vega
Пълна програма
  • Сега
    GRAMMAR WISE
  • 08:40
    CITY GRAMMAR
  • 08:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 08:55
    NATIONAL PARKS
Пълна програма
  • Сега
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • Сега
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 11:45
    Олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, 1000 м (мъже), директно
  • 13:20
    Олимпийски игри: Биатлон, щафета (мъже), директно
Пълна програма
  • Сега
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
  • 13:25
    "Когато баща ми стана храст", семейна драма, Холандия, 2016; реж. Никол Ван Килсдонк, със Силесте Холсхаймер, Матсен Монтсма, Теун Куилбоер, Нортйе Херлаар, Анеке Блок, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • Сега
    Jungle Junction
  • 08:40
    SPECIAL AGENT OSO
  • 09:00
    Handy Manny
  • 09:15
    PJ Masks
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
Пълна програма
  • Сега
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • Сега
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 08:40
    Momsters: When Moms Go Bad: House of Horrors
  • 09:10
    Web of Lies: Final Sale
  • 10:05
    Dead on Arrival: Road to Hell
Пълна програма
  • Сега
    Perfection: Bayern Munich
  • 08:45
    Top: Streetwear
  • 09:12
    Rising Star: Sloane Stephens
  • 09:40
    The Truth About...: Red Bull Racing
Пълна програма
  • Сега
    Shooting Gallery
  • 08:55
    Shooting Gallery
  • 09:20
    Shooting Gallery
  • 09:45
    Shootout Lane
Пълна програма
  • Сега
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
  • 09:00
    Дървосекачи: Всяко дърво си има своя миг на слава
  • 09:55
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
Пълна програма
  • Сега
    Пробив, еп. 1
  • 09:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
  • 10:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 5
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 10
Пълна програма
  • Сега
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • Сега
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • Сега
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Раздяла
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Пропагандни оръжия
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
  • 11:00
    Градски кошмари: Дебнещият в интернет
Пълна програма
  • Сега
    Могъщият
  • 09:10
    Портокали и слънце
  • 11:15
    Изстрадано приятелство
  • 13:20
    Американски бандити
Пълна програма
  • Сега
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • Сега
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Кольо, това е..." - документален филм /5 част
Пълна програма
  • Сега
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • Сега
    Orifice Space (18+)
  • 09:00
    Wet Pussies Stretched By Cucumber (18+)
  • 09:22
    30 & Married (18+)
  • 09:48
    Cute Trespasser Rides Policeman's Cock (18+)
Пълна програма
  • Сега
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
  • 09:10
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации
  • 09:25
    Зимни олимпийски игри: Шорттрек
  • 09:40
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Пълна програма
  • Сега
    Фалшификатори
  • 10:00
    Броукън Хил
  • 12:05
    Копнеещи сърца
  • 14:45
    Симарон Стрип
Пълна програма
  • Сега
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • Сега
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 09:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E9
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E10
Пълна програма
  • Сега
    Japan Queen Tournament
  • 08:45
    Osaka Funny Wrestling
  • 09:00
    Siesta Boxing Terminator The Homecoming
Пълна програма
  • Сега
    Пипи в Южните морета
  • 09:00
    Изборът на Адел
  • 10:30
    Благодаря, татко, благодаря, мамо
  • 12:00
    Пиколо, саксо и компания
Пълна програма
  • Сега
    On Surfari
  • 09:00
    Icons Of Aloha
  • 09:30
    Blue Carpet Special
  • 10:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • Сега
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Късметът на Лъки (Episode 6)
  • 08:40
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): 515 (Episode 15)
Пълна програма
  • Сега
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • Сега
    InterMezzo
  • 09:30
    Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
  • 10:45
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 10:55
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
Пълна програма
  • Сега
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 14:00
    "Златният гейм", обзор на кръга във волейболната Суперлига (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 13:00
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
Пълна програма
  • Сега
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 08:40
    Чудовищни майки: Къщата на ужасите
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
  • 10:05
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
Пълна програма
  • Сега
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    Документален филм
Пълна програма
  • Сега
    Мач-риболов - На дива вода
  • 09:00
    На спининг с Дъртия
  • 09:30
    Рибен рай - В студена вода за шарани на фидер - Улов на едри шарани 2. част
  • 10:00
    Риболовни излети - По следите на щуките
Пълна програма
  • Сега
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 09:15
    "Д-р Дулитъл 2 ", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 10:45
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 13:00
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
Пълна програма
  • Сега
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 08:55
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 10:55
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 12:30
    "Californication VII, 5 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • Сега
    Inside Fashion Week
  • 08:45
    Inside Fashion Week
  • 09:00
    Designer's Cut
  • 09:15
    Designer's Cut
Пълна програма
  • Сега
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Приказки от Ерул (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • Сега
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
Пълна програма
  • Сега
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 09:30
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 12:00
    Голф: "Светът на голфа"
Пълна програма
  • Сега
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:30
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • Сега
    Аляска - Духът на дивата природа
  • 09:20
    Вътрешен проток - Аляска
  • 10:00
    Невероятният свят на автомобилите
  • 11:15
    История на Земята - Отделен свят
Пълна програма
  • Сега
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 09:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:20
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2013
  • 11:05
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}