ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрещен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович
  • 11:00
    Зелената линейка Здравно риалити с водещ Ива Димитрова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    VIB - док. поредица, автор Биляна Митева /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 07:35
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 15, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 08:30
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 5, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 11, екшън, драма, САЩ, 2016
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 1, криминален, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:25
    Тежки времена в Града на маймуните: Непозната земя
  • 07:50
    Тежки времена в Града на маймуните: В човешкия ад
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Клубната къща на мечтите
  • 09:10
    Котки 101: Епизод 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 10:35
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:15
    "Горещи теми" - булеварден журнал
  • 19:00
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу с Кай Пфлауме
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard SLO
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Избрано от "Добро утро с БНТ 2"
  • 10:00
    Мостовете на Александър документален филм /п/
  • 10:30
    Днес и утре /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Зелената линейка
Пълна програма
  • 07:35
    LazyTown
  • 08:00
    The Tom and Jerry Show
  • 08:05
    The Tom and Jerry Show
  • 08:11
    The Tom and Jerry Show
Пълна програма
  • 06:00
    "Робо и Страшко" - анимация
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.4
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 1
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.12,13,14
  • 09:15
    "Обратна тяга" -  екшън, драма, трилър (САЩ, 1991), режисьор - Рон Хауърд, актьори - Кърт Ръсел, Уилям Болдуин, Робърт де Ниро, Джак Макгий, Доналд Съдърланд,  Скот Глен, Дженифър Джейсън Лий и др.
  • 12:15
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 15:15
    "Мис Слънчице" - комедия (САЩ, 2006), режисьори - Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори - Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др.
Пълна програма
  • 07:00
    "Загадките на Лора" - сериал
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Елхички 3" - комедия (Русия, 2013), режисьори - Ольга Харина, Дмитрий Киселёв, Леван Габриадзе и др., актьори - Иван Ургант, Сергей Светлаков, Пётр Фёдоров, Мария Луговая, Анна Чиповская, Валентин Гафт, Гоша Куценко и др.
Пълна програма
  • 06:00
    "Тайните на времето" - сериал
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
Пълна програма
  • 07:44
    Малки Титани: В готовност
  • 08:00
    Малки Титани: В готовност
  • 08:20
    Реактивните момичета
  • 08:30
    Реактивните момичета
Пълна програма
  • 07:00
    "Красиви момичета", комедийна драма, САЩ, 1996; реж. Тед Деми, с Мат Дилън, Лорън Холи, Тимъти Хътън, Натали Портман, Ума Търман, [15+]
  • 08:55
    "Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
  • 10:55
    "Ченгето от Бевърли Хилс", екшън - комедия, САЩ, 1984; реж. Мартин Брест, с Еди Мърфи, Джъдж Рейнхолд, Джон Аштън, Лиз Ейлбачър, Рони Кокс, [15+]
  • 12:40
    "На следващата сутрин", комедийна драма, САЩ, 2015; реж. Шанра Дж. Кел, с Ванеса Евиган, Мишел Ломбардо, Роберто Агуайър, Бен Еслър, Мейсън Трублуд, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Ако бях мъж…", комедия, Франция, 2017; реж. Одри Дана, с Одри Дана, Кристиан Клавие, Ерик Елмоснино, Алис Белайди, Антоан Гуи, [12+]
  • 08:40
    "Нийл Геймън представя "Не може да бъде": В търсене на момичето", късометражен - мистерия, Великобритания, 2016; реж. Иън Форсайт, Джейн Полард, с Моника Долан, Клоуи Хейуърд, Алекс Харди, Кърк Лейк, Кенет Кранам, [15+]
  • 09:05
    "Пътуване с татко", комедийна драма, Германия, 2016; реж. Анка Мируна Лазареску, с Мануел Клайн, Зузане Борман, Овидиу Шумахер, Александру Маргинеану, Разван Енчиу, [12+]
  • 10:55
    "Вижте маймунката!", късометражна комедия, Великобритания, 2016; реж. Адам Уимпени, с Айма Кълъмър, Мелани Грей, Ампаро Морено, Асумпта Серна, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    CNN Newsroom (with World Sport)
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Inside Africa
  • 12:00
    Amanpour
Пълна програма
  • 07:00
    "Трите лица на Ана" - теленовела
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Да се влюбиш в непознат" - романтична драма с уч. на Лара Джой Кьорнер, Гюнтер Гилиан, Андреас Брукер, Аделе Нойхаузер и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 13, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    Бързи и шумни: Майсторът на пикапи
  • 08:30
    Как се прави...: Епизод 14
  • 09:00
    Как се прави...: Футболни топки/Усилватели/ Стъклени топчета/ Самолетни витла
  • 09:30
    Как са го направили?: епизод 20
Пълна програма
  • 07:26
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 08:14
    Ловци на митове: Митът за колата-ракета
  • 09:02
    Да откриеш извънземни: Нашествие на извънземни
  • 09:50
    Как са го направили?: Парижката канализация/Берета/Памук
Пълна програма
  • 07:30
    Ханк Зипзър
  • 08:00
    Групата на Алекс
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
Пълна програма
  • 07:30
    "Марви Хамър"
  • 08:00
    "Да изобретяваме"
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
Пълна програма
  • 07:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 08:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    1,2,3 - 2 еп. - Сериал
  • 12:00
    Резонанс - с Васко Мавриков
Пълна програма
  • 07:46
    Преглед на програмата / Преглед на печата
  • 07:50
    Етикет Европа
  • 07:56
    Финансов експрес
  • 08:10
    Спортен журнал
Пълна програма
  • 07:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (жени), директно
  • 08:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 08:35
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 06:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (жени)
  • 08:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, четвъртфинали (мъже)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
Пълна програма
  • 07:05
    Търсачи на съкровища, сезон 3, еп. 3
  • 07:50
    Братски проекти, сезон 1, еп. 2
  • 08:15
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 4
  • 08:40
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 4
Пълна програма
  • 07:25
    Crew, The
  • 07:55
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Песните на... /половин час с хитовете на изпълнител от ефира на ФЕН ТВ/
  • 11:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
Пълна програма
  • 07:30
    Ловци на къщи
  • 08:00
    Джада вкъщи
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
Пълна програма
  • 07:45
    Агнешко - шести сезон, еп. 9
  • 08:10
    Агнешко - шести сезон, еп. 10
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 9
  • 09:35
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 5
Пълна програма
  • 07:45
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 5
  • 08:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 1
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 1
Пълна програма
  • 07:00
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 08:20
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
Пълна програма
  • 07:15
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 10
  • 08:10
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 19
  • 08:35
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 3
  • 09:25
    Конспирация, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
Пълна програма
  • 07:30
    ЗА РИБА – тв поредица, пети сезон, 57 еп.
  • 08:30
    МОЕТО ХОБИ
  • 09:00
    АВТОХОБИ – тв поредица
  • 09:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 5 еп.
Пълна програма
  • 07:45
    "Конни"
  • 08:00
    "Чъгингтън - състезания за значки"
  • 08:10
    "Чурулик"
  • 08:25
    "Кайю"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Парламентът на живо"
  • 11:45
    Топ Шоп
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 07:00
    "Нощният мениджър 1.1" - мини сериал
  • 08:00
    "Нощният мениджър 1.2" - мини сериал
  • 09:00
    "Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.
  • 10:35
    "Заговорът" - екшън / трилър с Роджър Мур, Клаудия Ланге, Марта Хайер.
Пълна програма
  • 07:30
    NZ JETSPRINTS
  • 08:00
    SUPER FORMULA 2017
  • 09:40
    STOP AND GO
  • 10:00
    EUROPEAN LE MANS SERIES 2017 BEST OF
Пълна програма
  • 07:00
    Само хитове
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Selena Gomez Vs The World!
  • 10:30
    BRIT Awards 2018: The Winners
  • 11:30
    Maroon 5: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 07:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 2
  • 07:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 8
  • 08:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 3, еп. 9
  • 08:40
    Дяволски остров, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 07:05
    Морски вълци, еп. 11
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 6
  • 09:00
    Пробив, еп. 1
  • 10:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
Пълна програма
  • 07:30
    Дивият Тайланд, еп. 1
  • 08:10
    Дивата Индонезия, еп. 2
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 10
  • 09:20
    Дивата Индонезия, еп. 3
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 09:00
    Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Ница - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 05:00
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Телеканал "Добро утро"
  • 08:30
    "Пробни покупки"
Пълна програма
  • 07:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 08:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 08:05
    "Планета Live" - музикална програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 07:30
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
Пълна програма
  • 07:05
    "Show Time" - музикална програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:35
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 08:00
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:50
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:05
    "Двама мъже и половина" - сериал
Пълна програма
  • 07:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 09:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 11:00
    УЕФА Лига Европа: 
  • 13:00
    УЕФА Лига Европа: 
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 05:00
    Игрален филм
  • 08:30
    Игрален филм
  • 10:05
    Игрален филм
  • 11:40
    Игрален филм
Пълна програма
  • 07:00
    Анимация
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 07:45
    Новини/ повторение/
  • 08:00
    Ранни вести / на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Парламентарен живот /на живо/
Пълна програма
  • 05:00
    Мастърс Мундиал
  • 08:00
    Гинес ръгби клуб
  • 09:00
    Обзор на футболната лига
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
Пълна програма
  • 07:35
    Bob der Baumeister
  • 08:00
    Paw Patrol - Helfer auf vier Pfoten
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Peter Hase
Пълна програма
  • 07:30
    Детски свят - Маша и мечока - анимация
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Исторически календар
  • 08:30
    Безценната перла- ТВ сериал - Бразилия -62 епизод
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 07:30
    Медиумът от Лонг Айлънд: Само аз и Ви в планината
  • 08:00
    Най-взискателните булки: Епизод 2
  • 09:00
    Богатите се женят като в приказките
  • 10:00
    Кралят на тортите: Космическа совалка, повишаване на напрежението и изненада!
Пълна програма
  • 07:30
    Един ден в Париж
  • 08:00
    Война на похабяването - с.3, еп.5
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    JAM - еп.10
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:30
    Търсене на дом по света
  • 08:00
    Търсене на дом по света
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
Пълна програма
  • 07:25
    Любов като по книга, САЩ, драма/семеен/романтичен, 2014
  • 08:55
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 10:20
    Д-р Джекил и мистър Хайд, Великобритания, фантастика/трилър, 2003
  • 12:00
    Пътят към Невърленд, Великобритания,САЩ, биографичен/драма/семеен, 2004
Пълна програма
  • 07:30
    Новини
  • 08:00
    Новини
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
Пълна програма
  • 07:45
    Като по учебник с Кари Озмънд - кулинарно предаване, еп. 61
  • 08:10
    Палитра от вкусове - кулинарно предаване , еп. 1
  • 08:40
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 15
  • 09:05
    Бързи и лесни рецепти с Джейми - кулинарно предаване, еп. 16
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 06:00
    Бандити - Комедия, Криминален, 2001, Режисьор: Бари Левинсън, В ролите: Брус Уилис, Били Боб Торнтън, Кейт Бланшет
  • 08:00
    Тарзан - Анимация, 2013, Режисьор: Райнхард Клос, В ролите: Келан Луц, Робърт Капрон, Спенсър Лок
  • 09:30
    Капитан Саблезъб и Съкровището от Лама Рама - Екшън, Приключенски, Комедия, 2014, Режисьор: Джон Андерсен, Лиза Гамлем, В ролите: Тува Новотни, Андерс Кристиянсен, Од Уилиамсън, Йон Йойгарден, Хами Белал
  • 11:00
    Действай 3D - Роматничен, Музикален , 2013, Режисьор: Дуей Адлър, В ролите: Дерек Хоу, БоА, Джеферсън Браун, Мики Исикава, Майкъл Мандо, Дан Лория, Рик Гонзалес, Изабела Мико, Уесли Джонатан, Уил Юн Лий
Пълна програма
  • 06:55
    "CSI: Ню Йорк" - криминален сериал
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
Пълна програма
  • 07:30
    Пътешествия/п/
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:35
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 11
  • 08:00
    Последният мъж на света - първи сезон, еп. 12
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 17
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 07:30
    FASHION FILMS
  • 07:55
    FASHION WEEK
  • 08:00
    MODEL TALKS
  • 08:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    New Music Fridays
Пълна програма
  • 07:00
    "Полицайките от Далас" - 4 еп.
  • 07:50
    "Мръсни гадни негодници" - 15 еп.
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 24 и 25 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 7 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    "Свободна зона с Георги Коритаров 1"
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Свободна зона с Георги Коритаров 2"
Пълна програма
  • 07:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 07:55
    Охотничье оружие. Вопросы эксперту
  • 08:10
    Карпфишинг
  • 08:35
    Мой мир - рыбалка
Пълна програма
  • 07:30
    "София - Ден и Нощ" - риалити сериал, /п/
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 4
  • 10:50
    "Коледното приключение на Бетовен" - комедия с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др.
  • 12:45
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др.
Пълна програма
  • 07:45
    Deadliest Catch: Empty Throne
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can Our Minds Be Hacked?
  • 09:15
    Cake Boss: Bling, Barbecue & Blueprints
  • 09:37
    Cake Boss: Touchdowns and Tattoos
Пълна програма
  • 07:25
    Босата контеса
  • 07:50
    Анна Олсън: Сладкарски изделия
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:40
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, слалом за комбинация (жени), директно
  • 08:30
    Олимпийски игри: Новини
  • 08:35
    Олимпийски игри: Кърлинг, малък финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Новини
Пълна програма
  • 07:00
    "Див живот", семейна комедия, САЩ, 2006; реж. Стив 'Спаз' Уилямс, [0+]
  • 08:20
    "Съвършено щастие", комедия, Франция, 2015; реж. Сирил Джелблат, с Ману Пайет, Одри Лами, Оре Атика, Паскал Демолон, Бруно Клерефонд, [12+]
  • 09:55
    "Сайдер с Роузи", драма, Великобритания, 2015; реж. Филипа Лоуторп, с Тимъти Спол, Саманта Мортън, Джорджи Смит, Теди-Роуз Малесън-Алън, Дилън Търланд, [12+]
  • 11:30
    "Социална мрежа", биографична драма, САЩ, 2010; реж. Дейвид Финчър, с Джеси Айзенберг, Джъстин Тимбърлейк, Андрю Гарфийлд, Рашида Джоунс, Бренда Сонг, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 07:30
    PJ Masks
  • 08:00
    P-King Duckling
  • 08:25
    Jungle Junction
  • 08:40
    SPECIAL AGENT OSO
Пълна програма
  • 07:25
    Пламъчко и машините
  • 07:50
    Алвин и Катеричоците
  • 08:05
    Алвин и Катеричоците
  • 08:20
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    80s Boys Vs 80s Girls
Пълна програма
  • 07:25
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Downfall
  • 08:15
    Momsters: When Moms Go Bad: Deadly Deceit
  • 08:40
    Momsters: When Moms Go Bad: House of Horrors
  • 09:10
    Web of Lies: Final Sale
Пълна програма
  • 07:20
    Clubland: Mercedes
  • 07:50
    The Truth About...: Michael Schumacher
  • 08:15
    Perfection: Bayern Munich
  • 08:45
    Top: Streetwear
Пълна програма
  • 07:40
    Madfin Shark Series
  • 08:05
    Madfin Shark Series
  • 08:30
    Shooting Gallery
  • 08:55
    Shooting Gallery
Пълна програма
  • 07:40
    На лов за автомобили: Корветът на Карл
  • 08:00
    Спецове в заложната къща: Залагане за Рейган
  • 08:20
    Спецове в заложната къща: На това се вика залагане!
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Сухопътно или водоходно
Пълна програма
  • 07:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 6
  • 08:00
    Пробив, еп. 1
  • 09:00
    Най-умните градове: Амстердам, еп. 1
  • 10:00
    Извънземни от Дъното с Боб Балард, еп. 5
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    AXN Отвътре-Престъпления без граници; документален, САЩ, 2013
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 4, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 2, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 3, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 10, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 07:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
  • 08:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Раздяла
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Пропагандни оръжия
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: ДНК от едно убийство: Андрю Джордж
Пълна програма
  • 07:10
    Могъщият
  • 09:10
    Портокали и слънце
  • 11:15
    Изстрадано приятелство
  • 13:20
    Американски бандити
Пълна програма
  • 06:25
    "Особое мнение"
  • 09:05
    Т/с "Громовы", 5 с
  • 10:00
    Новости
  • 10:30
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 07:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 07:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
Пълна програма
  • 07:25
    Tour Of London: Part Two (18+)
  • 07:49
    All Girl Auditions (18+)
  • 08:17
    Sexual Activity (18+)
  • 08:39
    Orifice Space (18+)
Пълна програма
  • 07:40
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /жени/
  • 09:10
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, квалификации
  • 09:25
    Зимни олимпийски игри: Шорттрек
  • 09:40
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Пълна програма
  • 07:30
    Агрофорум - повторение
  • 08:00
    Новини
  • 08:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 08:25
    Борсова информация
Пълна програма
  • 07:00
    IN CONCERT - ROSE EKOSSO
  • 08:00
    BERLUSCONI, THE FILE
  • 09:00
    SHARKS: THE REAL THREAT
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E9
Пълна програма
  • 07:45
    Ultimate First League
  • 08:00
    Taekwondo
  • 08:15
    Ultimate First League
  • 08:30
    Japan Queen Tournament
Пълна програма
  • 07:30
    Firsthand
  • 08:00
    On Surfari
  • 08:30
    On Surfari
  • 09:00
    Icons Of Aloha
Пълна програма
  • 07:25
    Животинският инстинкт на Крис Хъмфри (Series 1): 104 (Episode 4)
  • 07:50
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Два френски булдога (Episode 5)
  • 08:15
    Кучешки истории: Повикайте Тибор (Series 1): Късметът на Лъки (Episode 6)
  • 08:40
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 103 (Episode 3)
Пълна програма
  • 07:30
    Импресия Португалия
  • 08:00
    Виж България - Русе, Шумен, Свищов
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    10 интересни факта от българската история, част 1
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    Erik Truffaz / Murcof / Enki Bilal - Being Human Being - Jazzdor
  • 10:45
    Chick Corea & Mc Coy Tyner, piano duo (1983)
  • 10:55
    Doug Hammond New Quartet - Porgy And Bess (Vienna. Austria)
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 08:00
    Професионален бокс: Международна галавечер в Офенбург, Германия, повторение
  • 12:00
    "Преди кръга", предаване за български футбол (2017-18), 22-и епизод, повторение
  • 13:00
    Студио: Обзор на кръга в Първа професионална лига (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 01:30
    Край на програмата
  • 08:00
    Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Ковънтри Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    Футбол: Хъдърсфийлд Таун - Манчестър Юнайтед, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 12:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 07:25
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
  • 08:15
    Чудовищни майки: Смъртоносна измама
  • 08:40
    Чудовищни майки: Къщата на ужасите
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Финална разпродажба
Пълна програма
  • 07:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 07:00
    "Пазители на галактиката Vol.2", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джеймс Гън, с Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Батиста, Майкъл Рукър, Карън Гилън, [12+]
  • 09:15
    "Д-р Дулитъл 2 ", комедия, САЩ, 2001; реж. Стийв Кар, с Еди Мърфи, Кристен Уилсън, Рейвън-Симоне, Кайла Прат, Лил' Зейн, [0+]
  • 10:45
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 13:00
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Норман", драма, САЩ, 2016; реж. Йозеф Седар, с Ричард Гиър, Лиор Ашкенази, Майкъл Шийн, Шарлот Генсбур, Стив Бушеми, [15+]
  • 08:55
    "Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
  • 10:55
    "Клубът на скитниците", приключенска комедия, Полша, 2015; реж. Томаш Шафрански, с Богдан Клаус, Франчишек Джидух, Якуб Вроблевски, Камила Буялска, Пьотр Януш, [12+]
  • 12:30
    "Californication VII, 5 еп.", комедия, САЩ, 2014; реж. Сийт Ман, с Дейвид Духовни, Наташа МакЕлън, Памела Адлън, Маделин Мартин, Ивън Хендлър, [15+]
Пълна програма
  • 07:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 08:00
    Пътеката на времето: село Костенковци (образователен филм за селски туризъм)
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Байерн ТВ
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:55
    Новини
Пълна програма
  • 06:00
    Футбол: Украинска Висша лига
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 09:30
    Голф: Европейски тур
  • 11:30
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 07:35
    Dora the Explorer
  • 08:00
    Nella the Princess Knight
  • 08:10
    Kid-e-Cats
  • 08:15
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 07:10
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 8, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 07:55
    Ендевър, сезон 2, еп. 4, Великобритания, криминален/мистерия, 2014
  • 09:25
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 9, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 10:20
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Viasat History 07:45
Загадки в музея, сезон 6, еп. 7
Fox Life 07:45
Без пукната пара - първи сезон, еп. 21
Kino Nova 07:45
"София - Ден и Нощ" - риалити сериал /п/
Fox Channel 08:00
Последният човек на Земята - трети сезон, еп. 17
bTV Action 08:00
"Кости" - сериал, с.11, еп. 21

Всички предавания

Спорт

MTV 08:00
Зона за приятели
Ring.BG 08:00
УЕФА Шампионска лига: Байерн М - Реал М
Mtel Sport 1 08:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018
Diema Sport 08:00
Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Бостън Селтикс, четвърти финален мач от Източната конференция на НБА, повторение
Diema Sport 2 08:00
Футбол: Бърнли - АФК Борнемут, мач от английската Висша лига, повторение

Всички предавания

Филми

TVT 08:00
Стъпки в Стария град (образователен филм за културно-исторически туризъм)
Diema Family 08:00
"Каменно цвете" (премиера) - сериен филм
Vivacom Arena 08:00
Астерикс: Имението на боговете  - Анимация, 2014, Режисьор: Александър Астие, Луи Клиши, В ролите: Роджър Карел
EPIC Drama 08:05
Обрат: Шпионите на Вашингтон, сезон 1, еп. 9, САЩ, военен, 2014
AXN 08:10
Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 5, криминален, екшън, САЩ, 2016

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}