ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Плюс това
  • 10:00
    Библиотеката
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    Темата на NOVA
Пълна програма
  • 08:30
    Авиошоу с Александър Богоявленски /п./
  • 09:00
    VIB /Very Important Bulgarians/ - портрети на българи със световно признание и постижения, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 08:00
    Вестителите; сезон 1, епизод 5, научна фантастика, драма, САЩ, 2015
  • 08:55
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 09:50
    Скрити доказателства; сезон 3, епизод 4, криминален, драма, САЩ, 2013
  • 10:45
    Царство; сезон 3, епизод 15, драма, романтичен, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 08:15
    Тексаски закони: Епизод 9
  • 09:10
    Тексаски закони: Епизод 10
  • 10:05
    Диви и истински: Нападнати от кобра
  • 11:00
    Диви и истински: Нападението на бялата мечка
Пълна програма
  • 08:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    "Холивудски знаменитости: Брус Уилис" - документална поредица
  • 10:40
    "Магическата Коледа на Франклин" - анимационен филм
Пълна програма
  • 06:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 09:30
    Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея
  • 18:50
    Новини
  • 19:00
    Спортен преглед
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard TR
  • 14:30
    TV Shop
Пълна програма
  • 08:20
    Космически кораб "Догстар" 2 детски тв филм /25 епизод/
  • 08:45
    Тревога тв филм на Евровизия /п/
  • 09:00
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Благоевград/
  • 09:30
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/п/
Пълна програма
  • 08:00
    По света и у нас
  • 09:00
    Животът е вкусен /п/
  • 10:00
    Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев
  • 11:00
    Чекръкчийството - изчезващо знание документален филм
Пълна програма
  • 08:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:06
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 07:30
    "Кости" - сериал, с.9, еп.1,2,3
  • 10:45
    "Контрабанда" - трилър, екшън, драма, криминален ( САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Марк Уолбърг, Джовани Рибизи, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Робърт Уолбърг, Лукас Хаас, Джейсън Мичел, Пол ЛеБланк и др.
  • 12:45
    "Възходът на планетата на маймуните" - екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор - Рупърт Уайът, актьори - Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 19,20
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлина в тунела" - драма, фентъзи (САЩ, 2010), режисьор - Клинт Истууд, актьори - Брайс Далас Хауърд, Сесил Дьо Франс, Мат Деймън, Милен Ямраной, Марти Келер, Франки Макларън, Тиери Нювик, Ричърд Кайнд, Джордж Макларън и др.
  • 10:00
    "Блейд Рънър" - екшън, драма (САЩ, 1982), режисьор - Ридли Скот, актьори - Харисън Форд, Шон Янг, Дарил Хана, Рутгер Хауър, Едуард Джеймс Олмос и др.
  • 12:30
    "Като на кино" - предаване за кино с водещ Михаил Дюзев
  • 13:30
    "Потомците" - драма, комедия (САЩ, 2011), режисьор - Александър Пейн, актьори - Бо Бриджис, Джуди Гриър, Джордж Клуни, Матю Лилард, Робърт Форстър, Шайлийн Уудли, Амара Милър, Ник Краузе и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Загадките на Лора"- сериал, с.2
  • 10:00
    "Елхички: Лапички, кокали и рок енд рол" - комедия (Русия, 2015), режисьор -  Максим Свешников, актьори - Ян Цапник, Андрей Мерзликин, Лера Стреляева, Галина Коньшина и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 14:45
    "Круиз към щастието: Лоара" - комедия, драма, романтичен, режисьор - Щефан Бартман, актьори - Маркус Грюсер, Саша Хен, Хайде Келер и др.
Пълна програма
  • 08:35
    Ние, мечоците
  • 08:46
    Ние, мечоците
  • 09:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 09:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 07:00
    "Колкото толкова", комедийна драма, САЩ, 1997; реж. Джеймс Л. Брукс, с Джак Никълсън, Хелън Хънт, Грег Киниър, Куба Гудинг Джуниър, Скийт Улрих, [12+]
  • 09:15
    "Лара Крофт: Томб Рейдър", приключенски - фентъзи, Великобритания, 2001; реж. Саймън Уест, с Анджелина Джоли, Джон Войт, Йън Глен, Ноа Тейлър, Даниъл Крейг, [12+]
  • 10:55
    "Тихо сърце", драма, Израел, 2016; реж. Ейтън Аннер, с Аня Бъкщайн, Джорджо Лупано, Лир Лифшиц, Ури Готлиб, Рона-Лий Шим'Он, [15+]
  • 12:30
    "Порто", романтична драма, Португалия, 2016; реж. Гейб Клингер, с Антон Йелчин, Люси Лука, Пауло Каларе Франсоа Льобран, Флори-Ауклерк Виаленс, [15+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Химиoтерапия", комедийна драма, Полша, 2015; реж. Бартош Прокопович, с Агниешка Зулевска, Томаш Шухард, Данута Стенка, Ерик Любос, Анита Янча, [12+]
  • 08:45
    "Малка секси гаднярка", късометражна драма, Швеция, 2014; реж. Йенс Асур, с Фани Кетер, Ларс "Брасе" Бренстрьом, Анки Линден, [15+]
  • 09:30
    "Съмнение", драма, САЩ, 2008; реж. Джон Патрик Шанли, с Мерил Стрийп, Филип Сиймор Хофман, Ейми Адамс, Вайола Дейвис, Алис Дръмънд, [12+]
  • 11:15
    "Бежанецът с малиновата лодка", комедия, Финландия, 2014; реж. Лейф Линдблум, с Йонас Карлсон, Йозефине Борнебуш, Фрида Халгрен, Ерик Йохансон, Сузане Ройтер, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Vital Signs with Dr. Sanjay Gupta
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 10:30
    Erin Burnett OutFront (CNNI)
  • 11:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Никога не целувай милионер" - романтичен филм с уч. на Гедеон Буркхард, Карин Тице, Финя Мартенс, Роман Рот и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 11:00
    "Аса и осмици" - уестърн с уч. на Тим МакКой, Луана Уолтърс, Уилър Оакман, Дж. Франк Глендън, Чарлз Стивънс, Ърл Ходинс и др., /п/
  • 13:00
    "Национална лотария" /п/
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 08:30
    Двойно оцеляване: Марс на Земята
  • 09:30
    Двойно оцеляване: Зеленият ад
  • 10:30
    Как се прави...: Екипировка за хокей/Бронзови обувки/ Бягаща пътечка
  • 11:00
    Ловци на трофеи: Епизод 3
Пълна програма
  • 08:38
    Фабрика за храна: Храна за мозъка
  • 09:02
    Фабрика за храна: Епизод 25
  • 09:26
    Как са го направили?: Рисуване със самолет/Сабо/Банички
  • 09:50
    Как са го направили?: Камбани/Разчистване след ураган/Фурми
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 08:30
    "Изследователи: Направи си сам наука"
  • 08:55
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 09:20
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 09:45
    "За играчките"
Пълна програма
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 10:00
    Refresh за здраве - със Силвия Чалъкова
  • 11:00
    Времена и нрави - с проф. Юлиан Вучков
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 06:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже), директно
  • 09:15
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:30
    Олимпийски игри: Кърлинг, финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
Пълна програма
  • 08:00
    Олимпийски игри: Ски-алпийски дисциплини, отборно състезание
  • 09:15
    Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже)
  • 12:00
    Олимпийски игри: Церемония по награждаването, директно
  • 13:00
    Колоездене: Обиколка на Абу Даби, четвърти етап, директно
Пълна програма
  • 08:15
    Дивото зове, сезон 2, еп. 6
  • 09:00
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 6
  • 09:50
    В епицентъра на петролния бум, сезон 1, еп. 1
  • 10:40
    Австралийски търсачи на злато, сезон 2, еп. 7
Пълна програма
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Prophet, The 1
  • 10:40
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Зад кулисите /музикално предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Имало едно време - седми сезон, еп. 6
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 2
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 3
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 4
Пълна програма
  • 08:15
    Шерлок: Кошмарната булка, еп. 1
  • 10:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 7
  • 11:10
    Монк - шести сезон, еп. 7
  • 12:00
    Монк - шести сезон, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 09:05
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 10:55
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 12:35
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 08:30
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 12
  • 09:25
    Втората световна война: цената на империята, сезон 1, еп. 13
  • 10:20
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 1
  • 11:20
    Скритата страна на Втората световна война, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 08:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 08:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 09:10
    Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 10:05
    Камиони по леда: За леда и хората
Пълна програма
  • 08:30
    Дестинация България
  • 09:00
    ХОБИ НОВИНИ
  • 10:00
    Крал сред рибарите - тв поредица, 1 еп.
  • 11:00
    МОЕТО ХОБИ
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 08:00
    "Денят на живо"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:00
    Ултра клуб
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Ултра хип-хоп
  • 20:00
    Топкласация
Пълна програма
  • 08:35
    "Мъже на работа" - комедия / екшън с Чарли Шийн, Емилио Естевез.
  • 10:10
    "Срамежливи хора" - драма с Мерит Бътрик, Джил Клейбърг.
  • 12:05
    "Домът е там, където е сърцето" - комедия с Валри Бромфилд, Стивън Милър.
  • 13:30
    "Операция: Съседска стража!" - семеен филм с Денис Ричардс, Люк Коломберо.
Пълна програма
  • 08:00
    2017 BTPA UK TRACTOR PULLING
  • 09:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 09:30
    FORMULA E STREET RACERS
  • 10:00
    FIA WRC BEST OF
Пълна програма
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
Пълна програма
  • 08:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 09:30
    Beyonce Vs The World!
  • 11:00
    Craig David's Party Anthems!
  • 12:30
    Maroon 5: Hitlist
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Weekend Rocks
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 08:15
    72-те най-сладки животни, сезон 1, еп. 7
  • 08:45
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 3
  • 09:10
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 4
  • 09:40
    Дивото Борнео, сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 08:00
    Разглоби ме, еп. 8
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 5
  • 10:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 6
  • 11:00
    Позитивна енергия, еп. 3
Пълна програма
  • 08:10
    Най-известният тигър в света, еп. 1
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 12
  • 09:20
    Кралица на тигрите, еп. 1
  • 10:05
    Царе на изчезване: Лъвове от пустинята Намиб, еп. 1
Пълна програма
  • 03:45
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Страсбург - Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Класика от Висшата лига - Манчестър Сити - Арсенал (2009-10), повторение
Пълна програма
  • 08:10
    "Интелигентни и умни мъже и жени"
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:20
    "Леонид Биков. Ще живеем!"
  • 10:20
    "Смак"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост и инфо
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
  • 10:00
    "Бъди звезда" - фен-шоу
Пълна програма
  • 07:50
    "2 разорени момичета: Без пукната пара" - сериал
  • 08:45
    "Теория за големия взрив" - сериал
  • 10:00
    "Кое е това ново момиче" - комедиен сериал
  • 10:25
    "Последният мъж на света" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 10:00
    УЕФА Шампионска лига: Шахтьор - Рома
  • 12:00
    УЕФА Шампионска лига: Севиля - Манчестър Юн
  • 14:00
    УЕФА Шампионска лига: Челси - Барселона
Пълна програма
  • 07:15
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
  • 09:15
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 10:15
    "Проверка на фактите" - журнал
  • 11:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:20
    "Обречени. Нашата гражданска война. Капел-Чапаев"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 13:10
    Сериал: "Вярвам и не вярвам"
  • 14:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 08:00
    Вечерни новини от Америка
  • 09:00
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 11:30
    "Живите думи"
Пълна програма
  • 08:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 11:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Патрулна обиколка" - репортаж
  • 16:00
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Телевизионен форум"с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Висшата лига в аванс
  • 09:00
    Футболна сутрин
  • 10:00
    Жилет световен спорт
  • 10:30
    Висшата лига в аванс
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:25
    Super Toy Club
  • 09:55
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 08:20
    Биографии на известни личности- Айртон Сена
  • 10:00
    Регионите отблизо- предаване на Телемедиа
  • 11:00
    Фолклорна трапеза - музикално-кулинарно предаване
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    Airplay Chart
Пълна програма
  • 08:30
    Кажете ДА на булчинската рокля: И заживели щастливо... или нещо подобно
  • 09:00
    90 дни до сватбата: Епизод 5
  • 10:00
    90 дни до сватбата: Епизод 6
  • 11:00
    Животът на високите: Разнообразие във всички размери
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    10 военни подвига в новата българска история
  • 09:30
    Гоце Делчев - Южното очарование
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:40
    Късо съединение, САЩ, комедия/семеен/фантастика, 1986
  • 10:15
    Късо съединение 2, САЩ, комедия/драма/семеен, 1988
  • 12:05
    Почти женени, САЩ, комедия/романтичен, 2013
  • 13:35
    Бейб, Австралия, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
Пълна програма
  • 08:30
    "България - вчера, днес и утре" - документална поредица
  • 09:00
    "Момичето от Оз: Никол Кидман" - документален филм
  • 10:00
    "Новото познание: Безсмъртието на човека" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
  • 10:30
    Новини
Пълна програма
  • 08:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 9
  • 09:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 10
  • 09:30
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 5
  • 10:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 6
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Съботен саундтрак
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Приключенията на Сами: Бягство от парадайса - Анимация, 2012, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Пат Карол, Карлос Маккулър, Синда Адамс
  • 09:30
    Приключенията на Сами - Анимация, 2010, Режисьор: Бен Стасен, В ролите: Мелани Грифин, Изабел Фюрман
  • 11:00
    Като готвачите - Комедия, 2012, Режисьор: Даниел Коен, В ролите: Жан Рено, Рафаел Агоге, Микаел Юн, Жюлиен Буаселие, Салом Стевенен
  • 12:30
    Пийпълс - Комедия, Романтичен, 2013, Режисьор: Тина Гордън Чизъм, В ролите: Крейг Робинсън, Кери Уошънгтън, Дейвид Алън Гриър
Пълна програма
  • 06:40
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 11:55
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 13:55
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 19:00
    "Куче - котка - мишка" - журнал за домашни любимци
Пълна програма
  • 08:30
    История
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
Пълна програма
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 16
  • 09:20
    Кости - шести сезон, еп. 17
  • 10:15
    Империя - трети сезон, еп. 9
  • 11:10
    Империя - трети сезон, еп. 10
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Weekend Warm Up!
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    HAIRSTYLES
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FASHION & MUSIC
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:50
    "Океански патрул" -1-4 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 9 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 4 еп.
  • 11:10
    "Човекът, чийто ръце избухнаха"
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    "Документите с Антон Тодоров 1"
  • 11:00
    Новини
  • 11:05
    "Документите с Антон Тодоров 2"
Пълна програма
  • 07:55
    Рыболовные путешествия
  • 08:55
    Подводная охота
  • 09:20
    На охотничьей тропе
  • 09:50
    Крылатые охотники
Пълна програма
  • 07:15
    "На среща с любовта" - романтична комедия с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др., /п/
  • 09:20
    "Новата бавачка" - романтичен филм с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О'Райлии др., /п/
  • 11:20
    "Бетовен става известен" - семейна комедия с уч. на Джонатан Силверман, Дженифър Финигън, Еди Грифин, Мойсес Ариас, Стивън Тоболовски и др., /п/
  • 13:30
    "Събудих се на 30" - романтична комедия с уч. на Дженифър Гарнър, Марк Руфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Deadliest Catch: Blown Off Course
  • 09:15
    Deadliest Catch: Empty Throne
  • 10:00
    Deadliest Catch: Cain and Abel
  • 10:45
    Cake Boss: Chocolate Race Cars & Choosing a Dress
Пълна програма
  • 08:10
    GRAMMAR WISE
  • 08:45
    CITY GRAMMAR
  • 08:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
  • 09:30
    Босата контеса
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 06:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже), директно
  • 09:15
    Олимпийски игри: Новини
  • 09:30
    Олимпийски игри: Кърлинг, финал (мъже), директно
  • 11:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
Пълна програма
  • 07:00
    "Домът на мис Перигрин за чудати деца", фентъзи, САЩ, 2016; реж. Тим Бъртън, с Ева Грийн, Ейса Бътърфийлд, Крис О'Доуд, Самюъл Л. Джаксън, Джуди Денч, [12+]
  • 09:05
    "Стилист от запаса", екшън - комедия, САЩ, 2008; реж. Денис Дюгън, с Адам Сандлър, Джон Туртуро, Еманюел Шрики, Ник Суордсън, Роб Шнайдер, [12+]
  • 10:55
    "Стъпка по стъпка", комедия, Канада, 2015; реж. Андрю Кюри, с Еманюел Шрики, Джеймс Бролин, Джейсън Ритър, Кристин Лахти, Кейт Корбет, [12+]
  • 12:35
    "Бамби", анимация, САЩ, 1942; реж. Дейвид Ханд, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 11:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
Пълна програма
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Doc McStuffins Toy Hospital
  • 10:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The 90s!
  • 15:00
    Smells Like The 90s!
Пълна програма
  • 08:15
    Suspicion: The Boogieman
  • 09:10
    Dead on Arrival: Road to Hell
  • 10:05
    Dead on Arrival: Not in Kansas Anymore
  • 11:00
    Dead on Arrival: Fatal Obsession
Пълна програма
  • 08:15
    The Burning Issue: Football
  • 08:45
    Top: Most Stylish London Teams
  • 09:11
    Rising Star: Sadam Ali
  • 09:40
    Top: Self Admirers
Пълна програма
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    SCI Expedition Safari
  • 09:45
    SCI Expedition Safari
  • 10:10
    Western Extreme
Пълна програма
  • 08:25
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Аз, моя милост и Айви
  • 08:45
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Залози, покупки и видеоигри
  • 09:10
    Камиони по леда: Мостът е твърде далеч
  • 10:05
    Камиони по леда: За леда и хората
Пълна програма
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 5
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 6
  • 10:00
    Позитивна енергия, еп. 3
  • 11:05
    Тайнствени досиета 2, еп. 4
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Cool…T" - лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Конан; сезон 1, епизод 15, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 11:00
    Конан; сезон 1, епизод 16, приключенски, научна фантастика, САЩ, 1997
  • 12:00
    Телешоп
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 7, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 13:10
    Телешоп
  • 13:25
    Щура надпревара; сезон 1, епизод 8, риалити, оригинална продукция, Унгария, 2016
Пълна програма
  • 08:00
    Първите 48 часа: Къщата на ужасите/Последна саможертва
  • 09:00
    Първите 48 часа: Бегачо, бегачо
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство: Изчезналият стажант
  • 10:30
    Какво е нужно за убийство: Бивш любим атакува
Пълна програма
  • 07:40
    Космически воини
  • 09:30
    Островът на яретата
  • 11:25
    Изкупителната жертва
  • 13:30
    Мръсно синьо
Пълна програма
  • 05:10
    Сквозной эфир
Пълна програма
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Шарена седянка" - поздравителен концерт /повторение от предния ден/, 1 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Патриотична мисия в Арцах" - документален филм /1 част
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 08:34
    Horny Older Woman And Pretty Lover (18+)
  • 09:00
    Dirty Anal Loving US Porn Star (18+)
  • 09:25
    Promotional Pound (18+)
  • 09:48
    Breaking, Entering & Teaching Teens (18+)
Пълна програма
  • 07:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - четвъртфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 13:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 14:00
    Пряко: Футбол: Селта /Виго/ - Ейбар (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 08:25
    Извън играта
  • 09:00
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
  • 10:15
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
  • 11:50
    Зимни олимпийски игри: Ски-свободен стил, ски-крос /жени/
Пълна програма
  • 08:30
    Бандата на Голямата стъпка
  • 10:10
    Някой като Ходър
  • 12:00
    Синя птица
  • 13:45
    Черният кон
Пълна програма
  • 08:40
    Земеделие на фокус - п
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    "OF ISLANDS AND MEN - MAYOTTE
  • 09:00
    DOGS OF PEACE
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E11
  • 10:30
    AVIATORS, THE S2 E12
Пълна програма
  • 08:30
    Ultimate First League
  • 08:45
    Japan Queen Tournament
  • 20:00
    FightBox King of Kings Heroes Series Riga 24.02.2018 - LIVE
  • 22:30
    Ultimate First League
Пълна програма
  • 08:20
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 09:40
    Коко
  • 11:15
    Пим и Пом: Голямото приключение
  • 12:30
    Завръщането на войника
Пълна програма
  • 08:30
    SLAM!
  • 09:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
  • 09:30
    Ellismania
  • 10:00
    Master Debaters with Jay Mohr
Пълна програма
  • 08:20
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 201 (Episode 1)
  • 09:10
    72-те най-сладки животни (Series 1): 101 (Episode 1)
  • 09:40
    Водени от дълга (Series 1): Мишел и Томсън / Роб и Тор (Episode 1)
  • 10:05
    Водени от дълга (Series 1): Лиан и Харли / Джейсън и Блейз (Episode 2)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    "Музеите на Америка" - документална поредица
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    La Traviata by Verdi at the Opera de Paris
  • 11:55
    Tchaikovsky and Shostakovich: Piano trios
  • 13:20
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Волейбол: Мач от Суперлигата, повторение
  • 10:00
    Футбол: Ботев Враца - Локомотив София, мач от Втора професионална лига, повторение
  • 12:00
    Футбол: ЦСКА - Черно море, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 14:00
    Класика от Първа професионална лига - Славия - Локомотив Пловдив (2016-17), повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
  • 09:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия (ATP WORLD TOUR 250 - III и IV четвъртфинали, повторение)
  • 12:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - полуфинали (WTA Premier - повторение)
  • 15:45
    Футбол: Примера Дивисион - обзор на изминалия кръг
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Уигън Атлетик - Манчестър Сити, мач от пети кръг за Купата на футболната Асоциация, повторение
  • 10:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 11:00
    "Легендите на бокса", класически боксови мачове, 8-и епизод, повторение
  • 12:00
    "Висшата лига в цифри", магазинно предаване, 24-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 08:15
    Подозирам те: Караконджулът
  • 09:10
    Новодошлият не оцеля: Пътят към ада
  • 10:05
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
  • 11:00
    Новодошлият не оцеля: Фатално обсебване
Пълна програма
  • 08:30
    Документален филм
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    Мач-риболов - Състезателни идеи за речни води
  • 09:00
    На спиниг с Дюла Недро
  • 09:30
    IPCC 2017. Полуфинал 2. част
  • 10:00
    TopMixTV - Печеливше място
Пълна програма
  • 07:00
    "Хрониките на Нарния: Плаването на "Разсъмване"", семеен - фентъзи, САЩ, 2010; реж. Майкъл Аптид, с Джорджи Хенли, Скендър Кийнс, Бен Барнс, Уил Полтър, Гари Суит, [7+]
  • 08:50
    "Абулеле", семейна комедия, Израел, 2015; реж. Джонатан Гева, с Йоав Садиан, Идан Баркай, Бар Минали, Макрам Хури, Нати Клугер, [12+]
  • 10:25
    "Карибски пирати: Отмъщението на Салазар", фентъзи - комедия, САЩ, 2017; реж. Йоахим Рьонинг, Еспен Сандберг, с Джони Деп, Хавиер Бардем, Брентън Туейтс, Кая Скоделарио, Джефри Ръш, [12+]
  • 12:30
    "Сезоните", документален, Франция, 2015; реж. Жак Перен, Жак Клузо, [7+]
Пълна програма
  • 07:00
    "Дяволът и дълбокото синьо море", драма, САЩ, 2016; реж. Бил Пърпъл, с Джейсън Съдейкис, Мейзи Уилямс, Джесика Бийл, Пол Райзър, Мери Стийнбъргън, [12+]
  • 08:45
    "В кадър ХV, 4 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:15
    "Смяна на телата", комедия, Италия, 2017; реж. Симоне Годано, с Касия Смутняк, Пиерфранческо Фавино, Андреа Бруски, Марта Гастини, Франческа Агостини, [12+]
  • 11:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 1 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Beyond the Runway
  • 08:45
    Beyond the Runway
  • 09:00
    Men
  • 09:15
    Inside Fashion Week
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    Денят на нестинарката (образователен филм за религиозен туризъм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Аджар - моя кръв и... Възкресение (образователен филм за селски туризъм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 10:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Индийска суперлига
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Футбол: Барса ТВ
  • 11:00
    Голф: Европейски тур
  • 15:30
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:30
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 08:10
    Синята планета
  • 09:15
    Непознатите Хаваи
  • 10:00
    Създаването на земята: Огън
  • 11:15
    Светът на хищниците: Цар на мечките
Пълна програма
  • 07:55
    Мускетарите, сезон 1, еп. 5, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 08:50
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 09:45
    Мускетарите, сезон 1, еп. 7, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
  • 10:40
    Мускетарите, сезон 1, еп. 8, Великобритания, екшън/приключенски, 2014
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}