ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:10
    Зимни олимпийски игри 2018: Хокей на лед, финал В пауза: По света и у нас
  • 09:00
    Денят започва с Георги Любенов
  • 11:00
    Отблизо с Мира Добрева
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се..." - предаване
  • 11:00
    "Съдебен спор" - предаване на NOVA
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Моят Джордж" - с уч. на Сара Ланкастър, Кип Пардю, Вивика А. Фокс, Брандън Куин, Оскар Нунез и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Колела - автомобилно предаване с Константин Томов /п./
  • 09:00
    Характери - неизвестните изповеди на известните, автор: Биляна Митева /п./
  • 09:30
    Райски градини - филм
  • 10:00
    По следите на храната - филм
Пълна програма
  • 08:00
    Коментари на седмицата
  • 10:00
    Investbook с Александър Костадинов - най-интересното от седмицата
  • 11:00
    Светът е бизнес с Ивайло Лаков - най-интересното от седмицата
  • 11:30
    Бизнес среща с Таня Кръстева - най-интересното от седмицата
Пълна програма
  • 08:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 5, криминален, драма, Канада, 2011
  • 09:30
    Ченгета новобранци; сезон 2, епизод 6, криминален, драма, Канада, 2011
  • 10:30
    Медиум; сезон 3, епизод 9, криминален, мистерия, САЩ, 2006
  • 11:25
    Медиум; сезон 3, епизод 11, криминален, мистерия, САЩ, 2006
Пълна програма
  • 08:15
    Най-дивите острови на Индонезия: Царството на гигантите
  • 09:10
    Най-дивите острови на Индонезия: Острови на мусоните
  • 10:05
    Най-дивите острови на Индонезия: Страната на вулканите
  • 11:00
    Най-дивите острови на Индонезия: Тайни светове
Пълна програма
  • 07:00
    Избрано от "Добро утро, българи" - обзорно предаване
  • 09:00
    "Неделя - Ден Господен" - предаване за православна култура
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    Избрано от "Капиталът" - публицистично предаване
Пълна програма
  • 08:05
    "Клуб на тигровите патета" - детска програма
  • 09:05
    "Пиперените зрънца" - сериал
  • 10:30
    "Предаването с мишката" - детска програма
  • 11:03
    "Солната принцеса" - филм приказка, ФРГ, 2015
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 11:00
    3 IN 1
  • 11:15
    Music Arena
Пълна програма
  • 08:10
    Световните градове на България Varna - Prima Europea /п/
  • 08:50
    Знаете ли, че...
  • 09:00
    Неделна литургия пряко предаване от Варна
  • 10:30
    Часът на зрителите /п/
Пълна програма
  • 06:55
    Почти вълшебно приключение /65 г. от рождението на Иван Балсамаджиев/ 2-сериен детски тв филм /1986 г./, режисьор Илко Дундаков, в ролите Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев, Божидар Лечев, Иван Обретенов и др. /първа и втора
  • 08:55
    Децата.com детско предаване /БНТ 2 Русе/
  • 09:25
    Бразди /п/
  • 09:55
    Иде нашенската музика /п/
Пълна програма
  • 08:41
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:06
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.3,4,5
  • 11:00
    "Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон" - приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.
  • 12:45
    "Ултиматумът на Борн" - екшън, трилър, музикален (САЩ, 2007), режисьор - Пол Грийнграс, актьори - Мат Деймън, Джулия Стайлс,  Пади Консидин, Едгар Рамирес, Скот Глен, Брайън Кокс и др.
  • 15:00
    "Мъртва точка" - сериал, с.2, еп. 21,22
Пълна програма
  • 07:45
    "Странният случай с Бенджамин Бътън" - драма,  фентъзи,  романтичен (САЩ, 2008), режисьор - Дейвид Финчър,актьори - Брад Пит, Кейт Бланшет, Джулия Ормънд, Елиас Котеас,  Джейсън Флеминг, Тараджи П. Хенсън, Тилда Суинтън и др.
  • 11:00
    "Смело сърце" - драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор - Мел Гибсън, актьори - Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др.
  • 14:45
    "Титаник" - драма, романтичен ( САЩ, 1997), режисьор - Джеймс Камерън, актьори - Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др.
  • 18:30
    "Животът на Пи" - драма, приключенски (САЩ, 2012), режисьор - Анг Лий, актьори - Жерар Депардийо, Ирфан Кхан, Табу, Сураж Шарма, Рейф Спол и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Клуб "Веселие"- сериал, с.5
  • 10:00
    "Елхи 1914" - комедия (Русия , 2014), режисьори - Тимур Бекмамбетов, Юрий Биков, актьори - Леонид Архангелский, Дато Бахтадзе, Антон Богданов Иван Бред, Анна Килкевич и др.
  • 12:00
    "Новите съседи " /п./- комедиен сериал
Пълна програма
  • 07:30
    "Светлината на моя живот" /п./ - сериал
  • 10:00
    "Земя на четта" - сериал
  • 12:00
    "Кварталът на богатите" - сериал
  • 15:15
    "Гласът на България"
Пълна програма
  • 08:35
    Ние, мечоците
  • 08:46
    Ние, мечоците
  • 09:00
    Невероятният свят на Гъмбол
  • 09:11
    Невероятният свят на Гъмбол
Пълна програма
  • 07:00
    "Английският пациент", романтична драма, САЩ, 1996; реж. Антъни Мингела, с Ралф Файнс, Жюлиет Бинош, Уилям Дефо, Кристин Скот Томас, Колин Фърт, [15+]
  • 09:35
    "Калифорния (2015)", романтична драма, Бразилия, 2015; реж. Марина Персон, с лара Гало, Кайо Блат, Кайо Хорович, Ливия Хихон, Летисия Фанани, [12+]
  • 11:05
    "Ема", романтична комедия, Великобритания, 1996; реж. Дъглъс МакГрат, с Гуинет Полтроу, Джеймс Космо, Грета Скаки, Алън Къминг, Денис Хоторн, [12+]
  • 13:05
    "Мока", драма, Франция, 2016; реж. Фредерик Мермод, с Еманюел Девос, Натали Бай, Давид Клавел, Диан Руксел, Самюел Лабарт, [12+]
Пълна програма
  • 08:35
    "Писмо до Бог", късометражна драма, Унгария, 2014; реж. Томаш Иван Тополански, с Кристиан Ковач, Лидия Даниш, Йожеф Тот, Янош Кулка, Мартон Паткош, [12+]
  • 09:10
    "Селският лекар", комедийна драма, Франция, 2016; реж. Тома Лилти, с Франсоа Клузе, Мариан Деникур, Изабел Садоян, Феликс Моати, Кристоф Одон, [12+]
  • 10:55
    "Добрият Уил Хънтинг", драма, САЩ, 1997; реж. Гюс Ван Сант, с Мат Деймън, Робин Уилямс, Бен Афлек, Стелан Скарсгард, Мини Драйвър, [12+]
  • 13:00
    "Ягодови дни", драма, Швеция, 2017; реж. Виктор Ериксон, с Нели Акселсон, Сташек Цивка, Юлия Киовска, Прземислав Свадовски, Торкел Петерсон, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Supercharged
  • 09:00
    CNN Newsroom
  • 09:15
    Marketplace Africa
  • 10:00
    CNN Newsroom
Пълна програма
  • 06:00
    "Малката булка" - сериен филм
  • 09:30
    "Великолепният век" - сериен филм, сезон 1, 2 епизода
  • 11:30
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 12:00
    "Сватбата на моя съпруг" - романтичен филм с уч. на Юлия Йегер, Томас Унгер, Юли Енгелбрехт, Даниел Фридрих и др.
Пълна програма
  • 07:30
    "Уокър - тексаският рейнджър " - сериал, сезон 7, 3 епизода
  • 10:50
    "Лош къcмет" - криминален трилър с уч. на Уесли Снайпс, Сибил Шепърд, Обри Долар, Жаклин Морган и др.
  • 13:00
    "Без багаж" - предаване за туризъм
  • 13:30
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 2, 2 епизода
Пълна програма
  • 08:30
    С влак през Аляска: Разтопяване
  • 09:30
    Автоработилницата на аутсайдерите: Белеър освежава въздуха
  • 10:30
    Как се прави...: Епизод 47
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 8
Пълна програма
  • 08:14
    Свръхчовешко предизвикателство: Сила
  • 09:02
    Свръхчовешко предизвикателство: Скорост
  • 09:50
    Свръхчовешко предизвикателство: Интелект
  • 10:38
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 08:30
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 08:55
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 09:20
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 09:45
    "За играчките"
Пълна програма
  • 08:00
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 08:50
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 09:40
    Писма от Феликс - анимационен сериал
  • 10:00
    Франклин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 07:00
    Ekids- Анимация
  • 09:00
    Премълчани истини - с Минчо Христов
  • 10:00
    Пътуващо читалище - с Ивайло Шопски
  • 11:00
    Кардиограма - с проф. Д-р Надка Бояджиева
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
  • 09:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Кърлинг, финал (жени), запис
  • 10:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
  • 11:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени)
Пълна програма
  • 08:00
    Каубои в студени води, сезон 2, еп. 8
  • 08:50
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 8
  • 09:35
    Големи бесни риби, сезон 5, еп. 9
  • 10:20
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 6
Пълна програма
  • 07:55
    Pro Bull Riders
  • 08:50
    Pro Bull Riders
  • 09:45
    Desert Saints 1
  • 10:40
    Mantracker Season 4
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Без етикет /лайфстайл предаване на ФЕН ТВ, повторение/
  • 11:15
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 11:45
    Телепазар
Пълна програма
  • 08:30
    Джада вкъщи
  • 09:00
    Отчайващи пейзажи
  • 09:30
    Отчайващи пейзажи
  • 10:00
    Братовчеди в кухнята
Пълна програма
  • 08:40
    Присъда - първи сезон, еп. 7
  • 09:35
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 5
  • 10:30
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 6
  • 11:25
    Отчаяни съпруги - втори сезон, еп. 7
Пълна програма
  • 08:15
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 1
  • 10:10
    Отец Браун - втори сезон, еп. 8
  • 11:10
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
  • 13:20
    Шерлок - четвърти сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:40
    "Играта на играчките 3", анимационна комедия, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:20
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
Пълна програма
  • 08:25
    Мускетарите, сезон 1, еп. 6
  • 09:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 1
  • 10:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 2
  • 11:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 09:00
    Планинари: За всичко си има правилен сезон
  • 10:00
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
  • 11:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 08:30
    НАСЛУКА - тв поредица
  • 09:30
    МОТОХОБИ - тв поредица
  • 10:00
    През планини и морета - тв поредица
  • 11:00
    АКТУАЛНО - тв поредица, пети сезон, 64 еп. /п/
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 08:00
    "Уикенд с Роси"/п/
  • 09:00
    "Пулс" с Гергана Добрева
  • 09:30
    "Всеки следобед", избрано
  • 10:30
    Телемаркет
Пълна програма
  • 00:15
    Рок-нощ
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:45
    Риплей
  • 19:00
    CAUETivi
Пълна програма
  • 08:30
    "Гърненце с мед" - комедия / криминален със Сюзън Хейуърд, Рекс Харисън.
  • 11:00
    "Визионери: Робърт Къркман и тайната история на комиксите 1" - сериал
  • 11:45
    "Принцът и аз" - комедия / семеен с участието на Джулия Стайлс, Люк Мейбли.
  • 13:35
    "Приключението на Колтър" - приключенски / семеен филм с Джереми Шеймъс, Джим Стафърд.
Пълна програма
  • 08:30
    BATHURST 12 HOURS
  • 10:10
    STOP AND GO
  • 10:30
    ASIAN LE MANS SERIES
  • 11:30
    SUPER FORMULA 2017
Пълна програма
  • 08:30
    Зона за приятели
  • 09:00
    Свикнал съм да бъда дебел - реалити шоу
  • 10:00
    Vidiots
  • 10:30
    Vidiots
Пълна програма
  • 08:30
    MTV Asks Foo Fighters
  • 09:00
    Dua Lipa's Hotter Than Hell Hits
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 11:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Rocks Rated!
  • 12:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 12:40
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 08:35
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 5
  • 09:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 6
  • 09:30
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 7
  • 10:00
    Най-дивият град в Аляска, сезон 1, еп. 8
Пълна програма
  • 08:00
    Разглоби ме, еп. 3
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 7
  • 10:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 8
  • 11:00
    Кръстниците, еп. 5
Пълна програма
  • 08:35
    Човек срещу природа, еп. 2
  • 08:55
    Светът на дивото, еп. 7
  • 09:20
    Човек срещу природа, еп. 3
  • 09:45
    Човек срещу природа, еп. 4
Пълна програма
  • 04:00
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Хъл Сити - Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Тулуза - Монако, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 08:40
    "Дяволити забележки" с Дмитрий Крилов
  • 09:00
    Новини (със субтитри)
  • 09:25
    Премиера. "На гости сутрин" с Мария Шукшина
  • 10:20
    Премиера. "Скъпа преДача"
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:10
    "Музикална съкровищница" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 07:55
    " Tics / Front of the class" - драма, U, 2008
  • 09:45
    "Галилей" - научен журнал
  • 12:50
    "Dinner fur Spinner" - драма, U, 2010
  • 14:30
    "Джек и Джил" - комедия, U, 2010
Пълна програма
  • 07:30
    УЕФА Шампионска лига: Базел - Манчестър Сити
  • 09:30
    УЕФА Шампионска лига: Ювентус - Тотнъм
  • 11:30
    УЕФА Шампионска лига: Порто - Ливърпул
  • 13:30
    УЕФА Шампионска лига: Реал М - ПСЖ
Пълна програма
  • 06:45
    "Горещата точка "Семейни конфликти" - доку-поредица
  • 09:45
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 12:30
    "В капана на подозренията специално" - доку-поредица
  • 14:25
    "Шеф под прикритие" - доку/реалити
Пълна програма
  • 05:00
    Сериал: "Обикновен живот"
  • 09:20
    "Енигма. Кристиан Тилеман"
  • 10:10
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
Пълна програма
  • 08:00
    Детски филми
  • 09:30
    Анимация
  • 10:00
    "Заснето в СССР"
  • 12:00
    "Страната и хората"
Пълна програма
  • 06:55
    "Комисарят Рекс" - криминален сериал
  • 09:20
    "The Voice Kids" - музикално шоу
  • 12:10
    "Айнщайн" - криминален сериал
  • 14:35
    "Правилата на Джорджия" - семейна драма, U, 2007
Пълна програма
  • 05:30
    "От българско, по- българско" с Галя Асенова /повторение/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    "Фронтално" с водещ Стефан Солаков /на живо/
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 08:30
    Голове в неделя
  • 10:30
    Футболна сутрин: върховите моменти
  • 12:00
    Предаването на Джими Хил
  • 13:30
    Голове в неделя
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Go Wild! - Mission Wildnis
  • 09:25
    Super Toy Club
  • 09:55
    ALVINNN!!! und die Chipmunks
Пълна програма
  • 08:30
    Биографии на известни личности: Зак Ефрон
  • 10:00
    60 минути - предаване на Телемедиа
  • 11:05
    Холивудски знаменитости : Джейк Джилънхол
  • 12:00
    Час пик - предаване на Телемедиа
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 10:00
    New 4 U
  • 10:25
    Deja Voice
  • 11:00
    We Love Music
Пълна програма
  • 08:00
    Многоженецът: По-лошо е, отколкото си мислехме (втора част)
  • 09:00
    Малки хора - свят голям: Всичко наведнъж
  • 10:00
    Как да украсиш торта: Епизод 6
  • 10:30
    Как да украсиш торта: Епизод 7
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Легендите оживяват - с. Орехово, еп. 8
  • 09:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 10:00
    Фолклорна трапеза
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:10
    Вик за свобода, Великобритания, биографичен/драма/исторически, 1987
  • 10:50
    Стъклената къща, САЩ, криминален/драма/мистерия, 2001
  • 12:40
    Мария Антоанета, САЩ, 2006
  • 14:40
    Послания от мрака, САЩ, драма/ужаси/мистерия, 2002
Пълна програма
  • 08:30
    "Какво е да си креативен?" - забавно-информационно предаване
  • 09:00
    "Михаел Шумахер: Червения барон" - кратки документални филми
  • 09:30
    "Класически коли" - 4 еп., документална поредица
  • 10:00
    "Новото познание: Шлифоващият диаманти - духът на Тибет" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 08:30
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 11
  • 09:00
    Пекарната на Рудолф - пети сезон, еп. 12
  • 09:30
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 7
  • 10:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Лениви неделни мелодии
  • 11:00
    Познайте годината!
  • 12:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
Пълна програма
  • 08:00
    Пчеличката Мая: Филмът - Анимация, 2014, Режисьор: Алексис Стадерман, Глен Фрейсър, В ролите: Коди Сит Макфии
  • 09:30
    Футболен татко - Комедия, Семеен, Спортен, 2005, Режисьор: Джес Дилън, В ролите: Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън
  • 11:00
    Без гребло - Приключенски, Комедия, Мистерия, 2004, Режисьор: Стивън Брил, В ролите: Матю Прайс, Декс Шепърд, Матю Лилард, Сет Грийн, Бони Съмървил 
  • 12:30
    Без гребло 2 - Приключенски Комедия, Режисьор: Елори Елкейен, В ролите: Елън Албертини Доу, Робърт Бланч, Мадисън Бонтемпо, Уил Къди, Оливър Джеймс, Мадисън Райли, Кристофър Търнър
Пълна програма
  • 06:15
    "Криминални намерения: Престъпленията във визир" - крими сериал
  • 15:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
  • 16:00
    "Нашата къща мечта" - доку-поредица
  • 18:00
    "авто мобил" - журнал
Пълна програма
  • 08:30
    История
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа"- док. поредица
  • 10:00
    Спорт
Пълна програма
  • 08:25
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 09:20
    Кости - шести сезон, еп. 22
  • 10:15
    Империя - трети сезон, еп. 11
  • 11:10
    Империя - трети сезон, еп. 12
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    Essential Mix
  • 13:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    FASHION & SPORTS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    MTV's Euro Top 10
  • 11:40
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 07:50
    "Океански патрул" -5-7 и 1 еп.
  • 09:30
    "В бойна готовност" - 10 еп.
  • 10:20
    "Бебета: особено раждане" - 5 еп.
  • 11:10
    "Човекът, който изгуби себе си"
Пълна програма
  • 07:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 10:00
    Новини
  • 10:10
    Прогноза за времето
  • 10:15
    Телестар
Пълна програма
  • 08:00
    Рыболовные путешествия
  • 09:00
    Подводная охота
  • 09:30
    Рыбалка с Нормундом Грабовскисом
  • 10:00
    Блондинка на охоте
Пълна програма
  • 06:50
    "3 шанса за любов" - романтична комедия с на Карло Маркс, Лекси Джованоли, Мишел Главан, Максуел Глик и др., /п/
  • 09:00
    "Коледното приключение на Бетовен" - комедия с уч. на Джон Клийз, Ким Родс, Мънро Чембърс, Къртис Армстронг, Том Арнолд и др., /п/
  • 11:00
    "Виж кой говори пак" - комедия с уч. на Джон Траволта, Кърсти Али, Олимпия Дукакис, Джордж Сегал, Ейб Вигода и др., /п/
  • 12:40
    "Пол" - комедия с уч. на Саймън Пег, Ник Фрост, Джейсън Бейтман, Сигорни Уивър, Бил Хадър и др.
Пълна програма
  • 08:30
    Rattlesnake Republic: Deadly Surprise
  • 09:15
    Rattlesnake Republic: Mutiny
  • 10:00
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 10:45
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Can We Survive the Death of the Sun?
Пълна програма
  • 08:25
    GRAMMAR WISE
  • 08:55
    WHAT DID THEY SAY
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
  • 09:05
    60 TIPS FOR TEACHERS OF ENGLISH
Пълна програма
  • 08:15
    Режи!
  • 09:05
    Босата контеса
  • 09:30
    Босата контеса
  • 09:55
    Гражданка в ранчото
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 06:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже), директно
  • 08:45
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени), директно
  • 09:45
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала, запис
  • 11:00
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
Пълна програма
  • 07:00
    "Красавицата и звярът (2017)", семеен - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Бил Кондон, с Ема Уотсън, Дан Стивънс, Люк Евънс, Джош Гад, Кевин Клайн, [7+]
  • 09:05
    "Планетата на съкровищата", анимация, САЩ, 2002; реж. Рон Клемънтс, Джон Мъскър, [0+]
  • 10:40
    "Играта на играчките 3", анимационна комедия, САЩ, 2010; реж. Лий Ънкрич, [0+]
  • 12:20
    "Джони Инглиш се завръща", комедия, САЩ, 2011; реж. Оливър Паркър, с Роуън Аткинсън, Джилиан Андерсън, Доминик Уест, Розамунд Пайк, Даниъл Калууя, [12+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 11:00
    Music of BG
  • 14:00
    Поп Топ с Мартин Геновски
  • 22:00
    FIreStage
Пълна програма
  • 08:30
    Puppy Dog Pals
  • 09:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 09:30
    Doc McStuffins
  • 10:00
    PJ Masks
Пълна програма
  • 08:25
    ПЕС ПАТРУЛ
  • 09:00
    Нела,принцесата-рицар
  • 09:20
    Regal Academy
  • 09:50
    Regal Academy
Пълна програма
  • 07:00
    Smells Like The 90s!
  • 15:00
    Smells Like The 90s!
Пълна програма
  • 08:15
    True Crime with Aphrodite Jones: The Devil at the Daycare
  • 09:10
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Downfall
  • 10:05
    True Crime with Aphrodite Jones: A Deadly Dream
  • 11:00
    True Crime with Aphrodite Jones: Episode 9
Пълна програма
  • 08:16
    Legends: Muhammad Ali
  • 08:45
    Top: Pro Sneakers
  • 09:10
    Rising Star: Rugby New Zealand
  • 09:40
    The Truth About...: Mayweather Jr.
Пълна програма
  • 08:30
    Wardens
  • 09:20
    SCI Expedition Safari
  • 09:45
    SCI Expedition Safari
  • 10:10
    Western Extreme
Пълна програма
  • 08:40
    Спецове в заложната къща: Загадъчният клиент
  • 09:00
    Планинари: За всичко си има правилен сезон
  • 10:00
    Планинари: Специален епизод "Бягство в пустошта"
  • 11:00
    Истината за "Алкатрас": Легенди за Скалата
Пълна програма
  • 08:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 7
  • 09:00
    Аз от местопрестъплението, еп. 8
  • 10:00
    Кръстниците, еп. 5
  • 11:00
    По следите на златото, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    "Тази събота и неделя" - предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова
  • 11:00
    "Търси се…" - токшоу с водещи Меги и Нели
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "НепознатиТЕ" - документална поредица
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:05
    Ханибъл постмортем; сезон 3, епизод 12, криминален, САЩ, 2015
  • 10:15
    Тоталкар; сезон 3, епизод 5, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
  • 10:50
    Тоталкар; сезон 3, епизод 6, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2017
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 13, драма, САЩ, 2013
  • 13:00
    Телешоп
  • 13:15
    Списъкът с клиенти; сезон 2, епизод 14, драма, САЩ, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Първите 48 часа: Код на честта
  • 09:00
    Първите 48 часа: Епизод 4
  • 10:00
    Какво е нужно за убийство: Смърт в семейството
  • 10:30
    Какво е нужно за убийство: Убиец продуцент
Пълна програма
  • 06:50
    Сидни Уайт
  • 09:00
    Коледно чудо
  • 10:45
    Oгъст Ръш
  • 13:00
    Коледата на Томас Кинкейд
Пълна програма
  • 08:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 08:45
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
  • 09:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
  • 09:45
    "Патриотична мисия в Армения" - документален филм /2 част
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 10:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 08:38
    Stranded Spanish Cutie Sucks Dick (18+)
  • 09:00
    Summer Camp Secrets (18+)
  • 09:24
    Boss's Bratty Daughter (18+)
  • 09:47
    My Slutty Stepmom's Wedding (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
  • 10:00
    "Възходът на Бекъм" - документален филм
  • 11:00
    Футбол: Леганес - Реал /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 13:00
    Пряко: Футбол: Виляреал - Хетафе (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
Пълна програма
  • 06:10
    Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/ - финал пряко предаване от Кангнън
  • 09:45
    Зимни олимпийски игри: Бобслей, четворки мъже, финал
  • 10:30
    Зимни олимпийски игри: Фигурно пързаляне - галаконцерт
  • 13:00
    Церемония по закриване на ХХІІІ Зимни олимпийски игри ПьонгЧанг 2018 пряко предаване
Пълна програма
  • 07:40
    Симарон Стрип
  • 09:05
    Симарон Стрип
  • 10:45
    Променливи басни: Шоуто на Златокоска и трите мечки
  • 12:30
    Пирати от Грейт Солт Лейк
Пълна програма
  • 08:35
    Агротема
  • 08:50
    Музикална пауза
  • 09:00
    Акценти
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
Пълна програма
  • 08:00
    "OF ISLANDS AND MEN - SUMBA
  • 09:00
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 01
  • 09:30
    WONDERFUL ITALY - TOSCANA 02
  • 10:00
    AVIATORS, THE S2 E12
Пълна програма
  • 08:30
    Taekwondo
  • 08:45
    Ultimate First League
  • 09:00
    Superkombat Fighting Championship
  • 11:20
    NEW Internet Wars
Пълна програма
  • 07:55
    Неговото дело и слава
  • 09:45
    Машинист
  • 11:20
    Герои
  • 13:05
    Брат и сестра
Пълна програма
  • 08:30
    Pull
  • 09:00
    The Kickback
  • 10:10
    Radical Times Southern California
  • 10:30
    The Making of "Ultimate Wave Tahiti" 3D
Пълна програма
  • 07:55
    Тайният живот на зоопарка (Series 2): 202 (Episode 2)
  • 08:45
    72-те най-сладки животни (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 09:15
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 501 (Episode 1)
  • 09:40
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 5): 502 (Episode 2)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 10:00
    " Музеите на Америка " - документална поредица
  • 10:30
    "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Cleveland Orchestra plays Brahms in Vienna : Symphonies no. 2 & 3
  • 10:40
    Myung Whun Chung's farewell concert
  • 12:00
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Берое - Етър, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Септември - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Студио "Втора професионална лига", директно
  • 12:30
    Футбол: Литекс - Царско село, мач от Втора професионална лига, директно
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 10:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай - финал (WTA Premier - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - полуфинали (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 16:00
    Пряко: Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - финал (ATP WORLD TOUR 250)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Ливърпул - Уест Хям Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 10:00
    Класика от Висшата лига - Манчестър Юнайтед - Челси (2004-05), повторение
  • 10:30
    Футбол: Бърнли - Саутхямптън, мач от английската Висша лига, запис
  • 12:30
    Съботен обзор на кръга в английската Висша лига (2017-18), 23-и епизод
Пълна програма
  • 08:15
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Дяволът в детската градина
  • 09:10
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносен провал
  • 10:05
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Смъртоносна мечта
  • 11:00
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
Пълна програма
  • 08:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 08:30
    Мач-риболов - Основи на улова на червеноперка
  • 09:00
    На спининг с приятелитеа от Дунава
  • 09:30
    На фокус Йожеф Ач - Най-доброто от 2017.
  • 10:00
    Риболовни излети - По следите на щуките 3. част
Пълна програма
  • 08:25
    "Уолъс и Громит: Погрешните панталони", анимация, Великобритания, 1993; реж. Ник Парк, [0+]
  • 09:00
    "Х-Мен: Апокалипсис", екшън - фентъзи, САЩ, 2016; реж. Брайън Сингър, с Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендер, Дженифър Лорънс, Оскар Айзък, Никълъс Холт, [12+]
  • 11:20
    "По-добри неща ІІ, 9 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
  • 11:50
    "По-добри неща ІІ, 10 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Памела Адлон, с Памела Адлон, Майки Медисън, Хана Алигуд, Оливия Едуард, Селия Имри, [15+]
Пълна програма
  • 08:25
    "През Вселената", мюзикъл - драма, САЩ, 2007; реж. Джули Теймър, с Евaн Рейчъл Ууд, Джо Андерсън, Джим Стърджис, Дана Фюкс, Мартин Лутър МакКой, [12+]
  • 10:35
    "Правилата не важат", комедия, САЩ, 2016; реж. Уорън Бийти, с Олдън Ерънрайх, Анет Бенинг, Лили Колинс, Матю Бродерик, Уорън Бийти, [12+]
  • 12:40
    "Малката Британия І, 1 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
  • 13:10
    "Малката Британия І, 2 еп.", комедия, Великобритания, 2003; реж. Стийв Бенделак, с Мат Лукас, Дейвид Уолиамс, Антъни Хеед, Пол Пътнър, Джоан Кондън, [15+]
Пълна програма
  • 08:30
    Beauty Fix
  • 08:45
    Hair & Make-up Confidentials
  • 09:00
    Hair & Make-up Confidentials
  • 09:15
    Hair & Make-up Confidentials
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    По стъпките на легионите (образователен документален филм)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Априлци (образователен документален филм)
Пълна програма
  • 08:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 10:00
    Футбол: Холандска Ередивизи
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Футбол: Барса ТВ
Пълна програма
  • 08:00
    Хокей на лед: NHL
  • 10:30
    Trans World Sport
  • 11:00
    Голф: Европейски тур
  • 15:30
    Баскетбол: Евролига
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Dora and Friends
  • 09:50
    Nella the Princess Knight
Пълна програма
  • 08:15
    Замъкът Нойшванщайн, Германия
  • 08:45
    Синята планета
  • 10:00
    Невероятният свят на автомобилите
  • 11:15
    Създаването на земята: Дълбини
Пълна програма
  • 08:30
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 1, Испания, исторически/драма, 2013
  • 09:15
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 2, Испания, исторически/драма, 2013
  • 10:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 3, Испания, исторически/драма, 2013
  • 10:45
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 4, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}