ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 12:30
    Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
  • 12:30
    "Войната на розите"- сериен филм
Пълна програма
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
  • 13:00
    Брюксел 1 - предаване за Европа и гражданите с Милена Милотинова /п./
  • 14:00
    Телепазарен прозорец
Пълна програма
  • 11:05
    Бизнес среща с Таня Кръстева /п./
  • 11:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев /п./
  • 12:00
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров
  • 14:00
    Invest/Or с Ивелина Петрова / п./
Пълна програма
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2005
  • 12:25
    Тийн вълк; сезон 5, епизод 16, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 13:20
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
Пълна програма
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Чудовища на пазара
  • 11:28
    Тежки времена в Града на маймуните: Въстанието на Черните нокти
  • 11:55
    Зоологическата градина в Бронкс: Епизод 3
  • 12:50
    Животът на Земята: Нова Праистория: Епизод 3
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:10
    "Неделник" с Волен Сидеров" - публицистично предаване, 2 част /п/
  • 12:00
    "Новините в 12" - обедна емисия
  • 12:30
    "На жълтите павета" - публицистично предаване /п/
Пълна програма
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
  • 11:45
    "Майстори да се справят с ежедневието"
  • 12:15
    "Кой знае подобно нещо?" - куиз шоу
  • 13:00
    Новини
Пълна програма
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
  • 16:00
    TV Shop
Пълна програма
  • 10:55
    Япония днес /п/
  • 11:15
    През коридорите на времето: "Има ли Създател?" 8-серийна документална поредица /САЩ, 2010 г./, 8, последен епизод /п/
  • 12:00
    Местно време: Без бариери /БНТ 2 София/п/
  • 12:30
    България 12.30 кратки новини
Пълна програма
  • 11:00
    Здравето отблизо
  • 11:40
    Зелена светлина
  • 11:45
    Афиш културно-информационно предаване /п/
  • 12:00
    По света и у нас
Пълна програма
  • 11:04
    Pat the Dog
  • 11:15
    The HAPPOS Family
  • 11:20
    Baby Looney Tunes
  • 11:29
    Baby Looney Tunes
Пълна програма
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.4
  • 12:00
    "Стрелата" - сериал, с.3, еп. 20
  • 13:00
    "Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда" - екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2008), режисьор - Джонатан Фрейкс, актьори - Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др.
  • 15:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.6
Пълна програма
  • 09:15
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18, с.6, еп.1,2
  • 14:30
    "Приказка за Коледната звезда" - семеен, приключенски (Норвегия, 2013) , режисьор - Нилс Гауп, актьори - Вилде Зейнер, Андерс Баасмо Кристиансен, Агнес Кителсен, Стиг Вернер Мо, Андреас Капелен и др.
  • 16:00
    "Блейд Рънър" - екшън, драма (САЩ, 1982), режисьор - Ридли Скот, актьори - Харисън Форд, Шон Янг, Дарил Хана, Рутгер Хауър, Едуард Джеймс Олмос и др.
Пълна програма
  • 10:00
    "Откачалки зад волана" - комедия (САЩ, 1985), режисьор - Нийл Израел, актьори - Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др.
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
  • 12:30
    "Супермаркет" - сериал
  • 13:00
    "По средата" /п./- сериал
Пълна програма
  • 11:00
    "Майка" - сериал
  • 12:00
    "Светлината на моя живот" - сериал
  • 13:00
    Примера: "Вечно твоя" - сериал
  • 14:15
    "Какво ядем?" - документална поредица
Пълна програма
  • 11:01
    Облачно с кюфтета
  • 11:15
    Ние, мечоците
  • 11:25
    Ние, мечоците
  • 11:35
    Ние, мечоците
Пълна програма
  • 10:20
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 11:50
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 12:25
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
  • 14:05
    "Обединено кралство", биографична драма, Великобритания, 2016; реж. Ама Асанте, с Дейвид Ойелоу, Розамунд Пайк, Том Фелтън, Джак Дейвънпорт, Лора Кармайкъл, [12+]
Пълна програма
  • 10:25
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 11:50
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 12:55
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
  • 14:40
    "През Бруклинския мост", комедия, САЩ, 1984; реж. Менахем Голан, с Елиът Гулд, Марго Хемингуей, Сид Сизър, Каръл Кейн, Бърт Йънг, [12+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Supercharged
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 09:30
    "Любов с препятствия"- романтична драма с уч. на Юлия Стинсхоф, Гудрун Ландгребе, Оливер Бойсен и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
  • 13:30
    "Любовен полъх от миналото" - романтичен филм с уч. на Марион Митерхамер, Мирослав Немец, Петер Кремер и др.
Пълна програма
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14, /п/
  • 12:00
    "Кобра 11: Обади се!" - сериал, сезон 16, /п/
  • 13:00
    "Викингите" - сериал, сезон 2
  • 14:00
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4
Пълна програма
  • 11:00
    Тираджии в пустошта: Епизод 2
  • 12:00
    Да продадеш колата си: Форд F100 - Сиатъл
  • 13:00
    Двойно оцеляване: Крайбрежна катастрофа
  • 14:00
    Автоработилницата на аутсайдерите: Ремонт на пикап Шевролет от 1969 г., част 2
Пълна програма
  • 10:38
    Иноваторите: Да изобретиш света: Епизод 1
  • 11:26
    Големи умове: Откривателят на бъдещето
  • 12:14
    Ловци на митове: Хитрини за шофьори
  • 13:02
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
Пълна програма
  • 11:00
    Хрониките на Евърмур
  • 11:30
    Мега-чудесата: на калинката и черният котарак
  • 12:00
    БИЗААРДВАРК
  • 12:30
    Аз съм по средата
Пълна програма
  • 11:00
    "Всичко за децата"
  • 11:25
    "Всичко за децата"
  • 11:50
    "За играчките"
  • 12:00
    "Марви Хамър"
Пълна програма
  • 11:00
    Плодчетата - анимационен сериал
  • 11:30
    Чудовища и пирати - анимационен сериал
  • 11:45
    Приключенията на Чък и приятели - анимационен сериал
  • 12:00
    Кученце в джобче - анимационен сериал
Пълна програма
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
  • 13:00
    Новини
  • 13:15
    Наследницата - 187 еп. - Сериал
Пълна програма
  • 10:45
    Международни събития
  • 11:10
    Спортът днес
  • 11:15
    Фокус
  • 11:45
    Екологията
Пълна програма
  • 11:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш (мъже)
  • 11:30
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
  • 12:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала вечер
  • 13:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
Пълна програма
  • 10:30
    Супербайк: Първо състезание във Филип Айлънд
  • 11:15
    Суперспорт: Състезание във Филип Айлънд
  • 11:45
    Супербайк: Второ състезание във Филип Айлънд
  • 12:30
    Колоездене: Пробег Хет Нюсблад
Пълна програма
  • 11:00
    Бягство, сезон 1, еп. 1
  • 11:50
    Най-трудното оцеляване Аляска, сезон 2, еп. 7
  • 12:35
    Дивото зове, сезон 1, еп. 6
  • 13:20
    Дивото зове, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 10:40
    Pro Bull Riders
  • 11:35
    Action Sports World
  • 12:30
    World Of X Games
  • 12:55
    World Of X Games
Пълна програма
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 13:05
    Телепазар
Пълна програма
  • 11:00
    Разбивачи на дворове
  • 11:30
    Разбивачи на дворове
  • 12:00
    Джада вкъщи
  • 12:30
    Джада вкъщи
Пълна програма
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 19
  • 11:30
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 3
  • 12:25
    Мир, любов и неразбирателство - игрален филм
  • 14:15
    Следващият топмодел на Америка - 21 сезон, еп. 14
Пълна програма
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 2
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
  • 12:55
    Комисар Монталбано - единадесети сезон, еп. 2
  • 15:20
    Причина за смъртта - неизвестна - сериал, еп. 5
Пълна програма
  • 10:35
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 12:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 13:45
    "Колите 3", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 15:30
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 2
  • 11:50
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 3
  • 12:40
    Рим: Първата световна суперсила, сезон 1, еп. 4
  • 13:30
    Престъпността през войната, сезон 1, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 11:30
    "Спецове в заложната къща"
  • 12:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 12:30
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 11:00
    КОНЕТЕ
  • 12:00
    Рейсинг екстрийм – тв поредица, четвърти сезон, 35 еп. /п/
  • 12:30
    Ловци на акули – тв поредица, Америка, втори сезон, 5 еп.
  • 13:30
    Риболов с Върхара – тв поредица, втори сезон /п/
Пълна програма
  • 11:00
    "Строителят Боб"
  • 11:20
    "Пингу"
  • 11:35
    "Томас и приятели"
  • 11:55
    "Кайю"
Пълна програма
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
  • 11:30
    "Пулс"/п/
  • 12:00
    НОВИНИ
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 10:05
    "Код за достъп" - трилър / екшън с Майкъл Ансара, МакДоналд Кеъри.
  • 11:30
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
  • 13:10
    "Опасно синьо" - екшън / приключенски с Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин, Джеймс Фрейн.
  • 15:00
    "Плажът на чудесата" - романтична комедия с Дийн Камерън, Ейми Доленц.
Пълна програма
  • 11:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS SEASON BEST OF
  • 12:45
    MOBIL 1 THE GRID
  • 13:15
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 13:30
    FLAT OUT
Пълна програма
  • 11:00
    Зона за приятели
  • 11:30
    Зона за приятели
  • 12:00
    Само хитове
  • 14:00
    Майки тийнейджърки 2
Пълна програма
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
  • 13:30
    Hot Right Now!
  • 14:00
    Green Day: The Ride
Пълна програма
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 13:40
    The Decade's Biggest Anthems!
  • 15:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
Пълна програма
  • 11:00
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 1
  • 11:55
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 1
  • 12:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 2
  • 12:50
    Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 5, еп. 3
Пълна програма
  • 11:00
    Златна треска, еп. 1
  • 12:00
    Куфар за края на света 2, еп. 11
  • 13:00
    Нашествие: Земя, еп. 1
  • 14:00
    Богатство в открито море, еп. 3
Пълна програма
  • 10:50
    Провалите на хищниците, еп. 2
  • 11:40
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 12:25
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 13:10
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Лион - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
  • 14:00
    Футбол: Нант - Амиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
Пълна програма
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
  • 11:15
    "Времето ще покаже"
  • 14:00
    Новини (със субтитри)
  • 14:15
    "Хайде да се оженим!"
Пълна програма
  • 11:00
    "Звездите празнуват" - музикална програма
  • 12:00
    "Златен хит" - най-доброто
  • 12:05
    "Класика в жанра" - хитовете през годините
  • 12:40
    "Промо" - новите хитове
Пълна програма
  • 11:00
    "Златна колекция" - хитовете през годините
  • 11:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 12:30
    "На мегдана" - инструментална и танцова музика
  • 13:30
    "Картини от България" - музикална импресия
Пълна програма
  • 11:05
    "От А до Я" - рецитали
  • 11:30
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 12:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 12:05
    "Фолклорен пъзел" - фолклорна програма
Пълна програма
  • 11:05
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
  • 11:30
    "По средата" - сериал
  • 12:25
    "Майк и Моли" - комедиен сериал
  • 12:45
    "Как срещнах майка ви" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Лацио
  • 16:00
    Италия, Серия А: Интер - Беневенто 
Пълна програма
  • 11:00
    "Семейство Тровато: Разкрития на измами от детективите" - доку поредица
  • 13:00
    "12 часа" - обеден информационен журнал
  • 15:00
    "Синята светлина" - доку-поредица
  • 16:00
    "В капана на подозренията" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 11:15
    "Битката за луната"
  • 12:00
    Токшоу: "Пряко предаване"
  • 13:10
    Сериал: "Стръмните брегове"
Пълна програма
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
  • 12:00
    Документален екран
  • 13:00
    Игрален филм
  • 14:30
    "Руски акцент"
Пълна програма
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
  • 13:00
    "Адвокатите на пост" - поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Концерт на анс. Странджа 1 част
  • 11:30
    Гласове от Странджа - Георги Павлов
  • 12:00
    Концерт на анс. Странджа 2 част
  • 12:30
    НОВИНИ - обедна емисия /на живо/
Пълна програма
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
  • 11:35
    Аеробика
  • 12:00
    Жилет футбол
  • 14:00
    Футбол
Пълна програма
  • 11:05
    Zip Zip
  • 11:30
    Die Dschungelhelden
  • 12:00
    Sammy - Kleine Flossen, gro.e Abenteuer
  • 12:25
    Die Tom und Jerry Show
Пълна програма
  • 10:20
    От другата страна - драма, Хърватия/Сърбия, 2016, режисьор Зринко Огреста, с Ксения Маринкович, Лазар Ристовски
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Исторически календар
  • 12:20
    Концерт на Вая Кон Диос
Пълна програма
  • 11:02
    New 4 U
  • 11:25
    Deja Voice
  • 12:02
    We Love Music
  • 18:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 11:00
    Любов от първи клик: Не ми пука, че имам цветна коса
  • 11:30
    Любов от първи клик: От свинарка в принцеса
  • 12:00
    Истински истории за изневяра: Епизод 40
  • 12:30
    Какво се крие под воала: Епизод 6
Пълна програма
  • 11:00
    Заведи ме на училище
  • 11:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 12:00
    Несебър - Почувствай вечността
  • 12:30
    Виж България - Козичино, кътче от българското минало
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 11:00
    Препродаване и преместване в Тексас
  • 12:00
    Загадки в музея
  • 13:00
    Търсене на дом по света
  • 13:30
    Търсене на дом по света
Пълна програма
  • 09:55
    Бейб, Австралия, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 11:25
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 12:50
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, 2004
  • 14:25
    Лабиринт, Великобритания,САЩ, приключенски/семеен/фентъзи, 1986
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:30
    Новини
  • 12:00
    Новини
  • 12:30
    Новини
Пълна програма
  • 11:00
    Пекарната на Рудолф - четвърти сезон, еп. 24
  • 11:30
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 9
  • 12:00
    Вкусове от света с Рейчъл Ку - кулинарно предаване, еп. 10
  • 12:30
    Печивата на Марта Стюарт - кулинарно предаване, еп. 8
Пълна програма
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
  • 13:00
    Хитовете не лъжат!
  • 15:00
    2-4-1 Хитове!
Пълна програма
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
  • 14:00
    Хайд Парк на Хъдсън - Драма, 2012, Режисьор: Роджър Мичел, В ролите: Бил Мъри, Лора Лини, Оливиа Уилямс
  • 16:00
    И още нещо - Комедия, Романтичен, 2003, Режисьор: Уди Алън, В ролите: Уди Алън, Джейсън Бигс, Кристина Ричи, Фишър Стивънс, Дани Де Вито
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 10:30
    Документален филм /п/
  • 11:30
    Публицистика /п/
  • 12:00
    "Географски ширини" - документална поредица
  • 12:30
    "Испанска афера 2"- комедия/ романтичен, Испания, режисьор: Емилио Мартинес-Ласаро; участват: Дани Ровира, Клара Лаго и др./п/
Пълна програма
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 21
  • 11:40
    Кости - шести сезон, еп. 22
  • 12:35
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон, еп. 8
  • 13:30
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон, еп. 15
Пълна програма
  • 11:00
    Big Tunes!
  • 13:00
    EDM Anthems
  • 14:00
    Club Bangers!
  • 16:00
    Dance Classics!
Пълна програма
  • 11:00
    FTV SPECIAL
  • 11:25
    F-PEOPLE
  • 11:30
    FTV SPECIAL
  • 11:55
    FASHION WEEK
Пълна програма
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
  • 13:40
    Big Fat Hits
  • 17:00
    Pop Superstars
Пълна програма
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
  • 11:35
    "Ловци на глави в САЩ" - 4 eп.
  • 12:00
    "Съдия Джуди" - 41 и 42 еп.
  • 12:50
    "Съдебни медици" - 13 еп.
Пълна програма
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
  • 12:15
    Топ шоп
  • 12:30
    новини
Пълна програма
  • 11:00
    Тропа рыбака
  • 11:25
    Охота с луком
  • 11:55
    Оружейные дома мира
  • 12:25
    Рыбный день
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 5
  • 11:30
    "Събудих се на 30" - романтична комедия с уч. на Дженифър Гарнър, Марк Руфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър и др., /п/
  • 13:30
    "Кънки с остър връх: Огън и лед" - романтичен филм с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др., /п/
  • 15:30
    "Винаги ще има утре" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Джонатан Прайс, Джерард Бътлър, Мишел Йео, Тери Хачър, Джуди Денч и др., /п/
Пълна програма
  • 10:45
    Gold Divers: Eureka!
  • 11:30
    Deadliest Catch: Cain and Abel
  • 12:15
    Rattlesnake Republic: The Albino
  • 13:00
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
Пълна програма
  • 10:55
    Гражданка в ранчото
  • 11:25
    Гражданка в ранчото
  • 11:55
    Кухнята
  • 12:45
    Да готвиш наистина
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш (мъже)
  • 11:30
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
  • 12:00
    Олимпийски игри: Фигурно пързаляне, гала вечер
  • 13:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 50 км (мъже)
Пълна програма
  • 10:35
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 12:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 13:45
    "Колите 3", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
  • 15:30
    "Бебчо", комедия, Франция, 2017; реж. Фредерик Форестие, с Изабел Нанти, Пиер-Франсоа Мартин-Лавал, Томас Соливерес, Манон Валентин, Лесли Медина, [12+]
Пълна програма
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
  • 19:00
    Hip-Hop of BG
  • 19:30
    Music of BG
Пълна програма
  • 10:55
    Puppy Dog Pals
  • 11:20
    Puppy Dog Pals
  • 11:50
    The Lion Guard
  • 12:15
    The Lion Guard
Пълна програма
  • 10:55
    Кръстници вълшебници
  • 11:20
    Кръстници вълшебници
  • 11:35
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 12:00
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
  • 13:00
    We Are The 80s
  • 15:00
    Smells Like The 90s
Пълна програма
  • 11:00
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
  • 11:55
    True Crime with Aphrodite Jones: Episode 9
  • 12:50
    I Almost Got Away With It: Got to Escape in My Underwear
  • 13:45
    Web of Lies: Playing Doctor
Пълна програма
  • 11:00
    Top: Most Stylish New York Teams
  • 11:30
    The Truth About...: Sport Fashion
  • 11:55
    My Likes: Fashion Designers
  • 12:20
    The Truth About...: Mayweather Jr.
Пълна програма
  • 11:00
    Buccaneers & Bones
  • 11:25
    Buccaneers & Bones
  • 11:50
    Buccaneers & Bones
  • 12:15
    Hook N' Look
Пълна програма
  • 11:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 11:30
    "Спецове в заложната къща"
  • 12:00
    "Спецове в заложната къща"
  • 12:30
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 11
  • 12:00
    Нашествие: Земя, еп. 1
  • 13:00
    Богатство в открито море, еп. 3
  • 14:00
    Морски вълци: Северът срещу Юга III, еп. 3
Пълна програма
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
  • 13:30
    Премиера: "Любов под наем" - сериал, с. 1, еп. 70
Пълна програма
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
  • 11:25
    Тоталкар; сезон 2, епизод 3, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
  • 12:00
    Телешоп
  • 14:05
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 11:00
    Градски кошмари: Смърт за вечеря
  • 12:00
    Първите 48 часа: Убийство в Мобайл
  • 13:00
    Разтърсващи престъпления: Лий Ригби
  • 14:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
Пълна програма
  • 10:50
    Битката за Шейкър Хайтс
  • 12:30
    4.3.2.1
  • 14:45
    Твърда игра
  • 16:50
    Местни новини
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
Пълна програма
  • 10:50
    Instant Mom
  • 11:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 11:40
    Stand Up Express
  • 12:05
    Stand Up Express
Пълна програма
  • 11:00
    Dirty Anal Loving US Porn Star (18+)
  • 11:26
    Lisa's Big Secret (18+)
  • 11:48
    Mom, Hands Off My Boyfriend! (18+)
  • 12:14
    The Ex Best Thing (18+)
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Dubai Duty Free Tennis Championships, Дубай (WTA Premier - финал, повторение)
  • 16:00
    "Класически коли" - 8 еп., документална поредица
Пълна програма
  • 11:05
    Баскетбол: Финландия - България - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
  • 12:55
    Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
  • 13:30
    Извън играта
  • 14:00
    Спортни новини
Пълна програма
  • 11:00
    Новини
  • 11:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 11:25
    Борсова информация
  • 11:30
    Агрокоментар
Пълна програма
  • 11:00
    NEXOS - THE MEDITERRANEAN
  • 12:00
    AVIATORS, THE S1 E1
  • 12:30
    AVIATORS, THE S1 E2
  • 13:00
    HUMANIMA - NATURE IS HIS PLAYGROUND
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
  • 14:25
    Superkombat Fighting Championship
Пълна програма
  • 11:00
    Drive Thru South Central America
  • 11:30
    M80
  • 12:00
    Thrillbillies
  • 12:30
    Thrillbillies
Пълна програма
  • 10:45
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 605 (Episode 5)
  • 11:10
    Градът на бялата мечка (Series 1): Летящи мечки (Episode 7)
  • 11:35
    Градът на бялата мечка (Series 1): Пир или глад (Episode 8)
  • 12:05
    Планетата Европа (Series 1): 116 (Episode 16)
Пълна програма
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
  • 11:30
    "Viva la Musica!"
  • 13:00
    "Денят с Веселин Дремджиев" - публицистично предаване
  • 13:30
    "Петолиния" - музикален микс
Пълна програма
  • 09:30
    The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
  • 11:15
    Bloody Daughter
  • 12:50
    InterMezzo
  • 13:30
    Alcione by Marin Marais at the Opera-Comique
Пълна програма
  • 10:00
    Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Левски - Марек, мач от Суперлигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Септември - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 16:00
    "Домът на футбола", предаване за български футбол (2017-18), 33-и епизод, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 14:00
    Тенис: Петра Квитова - Чаала Буюкакчай (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
  • 15:15
    Тенис: Каролин Гарсия - Доминика Цибулкова (Qatar Total Open 2018, Доха; WTA Premier 5 - повторение)
Пълна програма
  • 09:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
  • 14:00
    Футбол: Арсенал - Манчестър Сити, финал за Карабао къп, повторение
Пълна програма
  • 11:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
  • 11:55
    Истинско престъпление с Афродита Джоунс: Епизод 9
  • 12:50
    Почти ми се размина: Да избягаш по пижама
  • 13:45
    Мрежа от лъжи: Лекарят-измамник
Пълна програма
  • 11:00
    "Майсторски клас", (п)
  • 12:00
    "Голямото интервю", знаменити личности пред BiT, (п)
  • 13:00
    "О!здравей" предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)
  • 14:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
Пълна програма
  • 09:55
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 11:40
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 12:25
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
  • 14:00
    "Силициевата долина ІІ. 10 еп. ", комедия, САЩ, 2015; реж. Алек Бърг, с Томас Мидълдъч, Ти Джей Милър, Зак Уудс, Кюмейл Нанджиани, Мартин Стар, [12+]
Пълна програма
  • 10:40
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 12:55
    "Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
  • 13:40
    "Шоуто на Джон Оливър V, 1 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 14:15
    "Съвременно семейство IX, 4 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Джон Риджи, с Ед О'Нийл, София Вергара, Джеси Тейлър Фъргюсън, Джули Боуън, Тай Бърел, [12+]
Пълна програма
  • 11:00
    В Кавракирово... с песен на зурни (образователен филм за селски туризъм)
  • 11:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 12:00
    Руй планина (образователен филм за планински туризъм)
  • 12:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 2017
  • 11:25
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
  • 11:55
    Новини
  • 12:00
    Тенис: АТP 500 Дубай 2018
Пълна програма
  • 10:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 14:25
    Новини
  • 14:30
    Хокей на лед: NHL
  • 17:00
    ММА: Класика от UFC
Пълна програма
  • 11:05
    Wallykazam!
  • 11:30
    Bubble Guppies
  • 11:50
    Team Umizoomi
  • 12:15
    Kid-e-Cats
Пълна програма
  • 11:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 5, Испания, исторически/драма, 2013
  • 11:45
    Господин Селфридж, сезон 3, еп. 9, Великобритания, исторически/драма, 2015
  • 12:30
    Мускетарите, сезон 1, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски,
  • 13:25
    В изгнание, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
Пълна програма

Сериали

e-kids 11:10
Лъки и неговата команда - анимационен сериал
Fox Crime 11:10
Анджелика Фаст - пети сезон, еп. 4
Viasat Nature 11:15
Пол О'Грейди за любовта към кучета, сезон 6, еп. 3
PRO 7 11:20
"Майк и Моли" - комедиен сериал
AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016

Всички предавания

Спорт

AXN Black 11:25
Тоталкар; сезон 1, епизод 4, спорт, оригинална продукция, Унгария, 2016
Eurosport 2 11:30
Колоездене: Бинкбанк тур, седми етап
Mtel Sport 2 11:30
Колоездене: "На колела"
Film Plus 12:00
Тенис: Coupe Rogers presentee par Banque Nationale, Монреал (WTA Premier 5 - повторение)
Mtel Sport 1 12:00
Автомобилизъм: Nascar Cup Series

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 11:10
"Моя чиста земя", драма, Великобритания, 2017; реж. Сармад Масуд, със Сухай Абро, Сийд Танвеер Хюсеин, Разия Малик, Иман Малик, Атиф Актар Бхати, [15+]
Alfa 11:10
"Въстанието на Манчо Пунин" - документален филм
HBO3 11:15
"Отвъд І, 4 еп.", драма - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Сам Хил, с Бъркли Дъфийлд, Джонатан Уайтсел, Джеф Пиер, Дилън Гуин, Роми Роузмънт, [12+]
BNT World 11:25
Фарът документален филм
Diema Family 11:30
"Прости ми" - сериен филм, /п/

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}