ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 06:00
    Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Наева
  • 09:00
    По света и у нас Информационна емисия
  • 09:15
    Денят започва с Култура Културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев
  • 11:00
    Здравето отблизо Здравно предаване с водеща Мария Андонова
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 06:20
    "Здравей, България" - сутрешен блок
  • 09:30
    "На кафе" - предаване на NOVA
  • 11:30
    "Бон Апети" - предаване
  • 12:00
    Новините на NOVA
Пълна програма
  • 06:30
    България сутрин - важните неща рано сутрин с Лора Инджова и Златимир Йочев
  • 09:30
    Истината за лъжците - филм
  • 10:30
    ОколоСВЕТСКО с Бойка Делиева и Константина Живова
  • 12:30
    Новините ON AIR
Пълна програма
  • 07:00
    Бизнес старт - сутрешен блок с Живка Попатанасова и Димитър Вучев
  • 09:00
    Boom&Bust с Владимир Сиркаров и Кузман Илиев /п./
  • 09:30
    В развитие - дневен блок с Вероника Денизова/Делян Петришки/Светозар Димитров /п./
  • 10:00
    Водещите новини
Пълна програма
  • 08:30
    Престъпления без граници; сезон 3, епизод 6, криминален, драма, Франция, 2015
  • 09:30
    Скорпион; сезон 3, епизод 12, екшън, драма, САЩ, 2017
  • 10:25
    Морски детективи: Ню Орлиънс; сезон 3, епизод 2, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 11:25
    Медиум; сезон 1, епизод 16, криминален, драма, САЩ, 2005
Пълна програма
  • 08:15
    Майстори на къщи в клоните на дърветата: Уединение в Къщата на духовете
  • 09:10
    Котки 101: Епизод 3
  • 10:05
    Опасната бахамска синева: Епизод 3
  • 11:00
    Тежки времена в Града на маймуните: Чудовища на пазара
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, българи" - сутрешен блок
  • 09:00
    Новини
  • 09:10
    Публицистично предаване на телевизия RT
  • 09:40
    АТАКА в действие
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал
  • 10:00
    Новини
  • 10:05
    "Червени рози" - сериал
  • 10:55
    "Буря от любов" - сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Tick-Tack
  • 10:00
    Hit Mix
  • 14:00
    Standard AL
  • 14:30
    Music Arena
Пълна програма
  • 07:00
    Добро утро с БНТ2 информационен блок
  • 09:00
    Добро утро с БНТ 2 сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
  • 10:00
    Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите документална поредица /2 епизод/п/
  • 10:30
    Световно наследство Манастирът в Алкобаса /п/
Пълна програма
  • 06:00
    Денят започва сутрешен блок
  • 09:00
    По света и у нас
  • 09:15
    Денят започва с Култура
  • 11:00
    Здравето отблизо
Пълна програма
  • 08:42
    Grizzy and the Lemmings
  • 08:55
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:06
    Cloudy with a Chance of Meatballs
  • 09:25
    Mr Bean: The Animated Series
Пълна програма
  • 08:00
    "Кости" - сериал, с.9, еп.5
  • 09:00
    "Библиотекарите" - сериал, с.1, еп. 2
  • 10:00
    "Стоте" - сериал, с.3, еп. 3
  • 11:00
    "Извън играга" - сериал, с.6, еп.4
Пълна програма
  • 06:00
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.15,16,17
  • 09:15
    "Съзряване" - драма (Великобритания, САЩ,  2009 ), режисьор - Лоне Шерфиг, актьори -  Кери Мълиган, Оливия Уилямс,Алфред Молина, Доминик Купър,  Розамунд Пайк, Питър Сарсгаард и др.
  • 11:30
    "Ризоли и Айлс: Криминални досиета" - сериал, с.5, еп.18, с.6, еп.1,2
  • 14:30
    "Приказка за Коледната звезда" - семеен, приключенски (Норвегия, 2013) , режисьор - Нилс Гауп, актьори - Вилде Зейнер, Андерс Баасмо Кристиансен, Агнес Кителсен, Стиг Вернер Мо, Андреас Капелен и др.
Пълна програма
  • 08:00
    "Старчета разбойници с Бети Уайт" - сериал, с.2
  • 09:00
    "Столичани в певече" - сериал
  • 10:00
    "Откачалки зад волана" - комедия (САЩ, 1985), режисьор - Нийл Израел, актьори - Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др.
  • 12:00
    "Изгубеняци" - сериал
Пълна програма
  • 08:00
    "Страсти в Тоскана" - сериал
  • 09:00
    "Лекар в планината" - сериал
  • 10:00
    "Истинска звезда" - сериал
  • 11:00
    "Майка" - сериал
Пълна програма
  • 08:30
    Реактивните момичета
  • 08:45
    Могъщите Магимечове
  • 08:55
    Могъщите Магимечове
  • 09:10
    Бен 10
Пълна програма
  • 08:35
    "Щуротии в лунапарка", комедия, САЩ, 2009; реж. Грег Мотола, с Джеси Айзенберг, Кристен Стюарт, Мартин Стар, Бил Хедър, Кристън Уийг, [15+]
  • 10:20
    "Дирк Ом, илюзионистът, който изчезна", драма - мистерия, Норвегия, 2015; реж. Боби Пиърс, с Август Диел, Сара Хьорт Дитлевсен, Йорген Лангеле, Александра Рапапорт, Ингвар Е. Сигурдсон, [12+]
  • 11:50
    "Графити", късометражна драма, Испания, 2015; реж. Луис Килез, с Ориол Пла, [12+]
  • 12:25
    "Бъдещето", драма, Франция, 2016; реж. Миа Хансен-Лов, с Изабел Юпер, Андре Маркон, Роман Колинка, Едит Скоб, Сара Льо Пикар, [15+]
Пълна програма
  • 08:40
    "Неуязвимият", трилър, САЩ, 2000; реж. М. Найт Шаямалан, с Брус Уилис, Самюъл Л. Джаксън, Робин Райт Пен, Спенсър Трийт Кларк, Шарлийн Уудард, [12+]
  • 10:25
    "Отворената врата", комедийна драма, Испания, 2016; реж. Марина Сересески, с Кармен Мачи, Тереле Павес, Азиер Етксеандия, Лусиа Балас, Пако Тоус, [12+]
  • 11:50
    "Наистина съм изгубил слънцето на Земята", драма, Швейцария, 2017; реж. Елен Навериани, с Катя Нозадзе, Даниъл Антъни Онуука, Бианка Шигурова, Нино Джиоргобиани, Мариам Чачия, [12+]
  • 12:55
    "Тайната съставка", комедийна драма, Македония, 2017; реж. Гьорче Ставрески, с Благой Веселинов, Анастас Тановски, Аксел Мехмед, Александър Микич, Мирослав Петкович, [15+]
Пълна програма
  • 08:00
    CNN Newsroom
  • 11:30
    Supercharged
  • 12:00
    Fareed Zakaria GPS
  • 13:00
    New Day
Пълна програма
  • 08:00
    "Сезонът на черешите"- сериен филм, /п/
  • 09:30
    "Любов с препятствия"- романтична драма с уч. на Юлия Стинсхоф, Гудрун Ландгребе, Оливер Бойсен и др., /п/
  • 11:30
    "Завинаги свързани" - сериен филм, /п/
  • 12:30
    "Семейни войни" - телевизионна игра, /п/
Пълна програма
  • 07:30
    "Викингите" - сериал, сезон 1, /п/
  • 08:45
    "Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
  • 10:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 4, /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, сезон 14, /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Как се прави...: Помпи за захранване
  • 09:00
    Как се прави...: Цилиндров блок/Дъвчащи бонбони/Корпус на барабан/ Барабан
  • 09:30
    Как са го направили?: Алуминиеви кенчета, часовници с кукувичка, дъски за сърф
  • 10:00
    Съкровища в склада: Великобритания: Епизод 4
Пълна програма
  • 08:14
    Ловци на митове: Хитрини за шофьори
  • 09:02
    Най-странните истории за извънземни на всички времена: Розуел: Истината
  • 09:50
    Как са го направили?: Танцуващият лъв/Тунел/Машина за стадион
  • 10:14
    Фабрика за храна: Епизод 25
Пълна програма
  • 08:30
    Клонинги в мазето: Специални части
  • 09:00
    Хотел "Трансилвания": Сериалът
  • 09:30
    Приключенията на Рапунцел и разбойника
  • 10:00
    Кей Си Под Прикритие
Пълна програма
  • 08:25
    "Да изобретяваме"
  • 08:50
    "Да изобретяваме"
  • 09:15
    "Да изобретяваме"
  • 09:40
    "Доказано от опит"
Пълна програма
  • 08:30
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 08:50
    Ангели и приятели - анимационен сериал
  • 09:15
    Клуб Уинкс - анимационен сериал
  • 10:05
    Най-малкият зоомагазин - анимационен сериал
Пълна програма
  • 06:00
    Делници - с Николай Колев
  • 10:00
    Светът и всичко в него - със Симеон Идакиев
  • 11:00
    Седмицата на #Иво - с Иво Божков
  • 12:00
    При Жорж - музика, изкуство, култура - с Жорж Ганчев
Пълна програма
  • 08:23
    Магазин
  • 08:46
    Преглед на програмата / Анализи
  • 08:50
    Актуални новини 1
  • 09:10
    ЕКЮ
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
  • 11:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш (мъже)
  • 11:30
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 07:30
    Колоездене: Пробег Хет Нюсблад
  • 09:00
    Колоездене: Курне - Брюксел - Курне
  • 10:30
    Супербайк: Първо състезание във Филип Айлънд
  • 11:15
    Суперспорт: Състезание във Филип Айлънд
Пълна програма
  • 08:30
    Избягай или умри!, сезон 1, еп. 5
  • 08:55
    По-трудно, отколкото изглежда, сезон 1, еп. 5
  • 09:20
    Дроновете, сезон 1, еп. 1
  • 09:45
    Моят плаващ дом, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 07:55
    Liquid Edge
  • 08:50
    Monster Jam
  • 09:45
    X Games - Austin
  • 10:40
    Pro Bull Riders
Пълна програма
  • 07:00
    Утрото /сутрешен музикален блок/
  • 11:00
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
  • 12:00
    Багрите на България /фолклорна и народна музика/
  • 12:30
    Твоята музика /музикален микс с хитовете на ФЕН ТВ/
Пълна програма
  • 08:30
    Карибски живот
  • 09:00
    Живот на остров
  • 09:30
    Живот на остров
  • 10:00
    Основен ремонт във Вирджиния
Пълна програма
  • 08:40
    Д-р Зоуи Харт - втори сезон, еп. 10
  • 09:35
    Вещиците от Ийст Енд - втори сезон, еп. 6
  • 10:30
    Малки сладки лъжкини, еп. 19
  • 11:30
    Наръчник за разведени - втори сезон, еп. 3
Пълна програма
  • 07:45
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 7
  • 08:50
    Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 8
  • 09:55
    Убийства в Мидсъмър - пети сезон, еп. 2
  • 12:00
    Военни престъпления: Лос Анджелис - пети сезон, еп. 2
Пълна програма
  • 08:40
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 10:35
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 12:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 13:45
    "Колите 3", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
Пълна програма
  • 08:20
    Страхотни изобретения, сезон 1, еп. 10
  • 08:50
    Страхотни изобретения, сезон 2, еп. 20
  • 09:20
    Загадки в музея, сезон 9, еп. 4
  • 10:10
    Конспирация, сезон 1, еп. 9
Пълна програма
  • 08:20
    "Спецове в заложната къща"
  • 09:00
    "Дървосекачи"
  • 10:00
    "Планинари"
  • 11:00
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 08:30
    Ловци на мигове – тв поредица, 2 еп.
  • 09:00
    НАСЛУКА – тв поредица, пети сезон, 62 еп. /п/
  • 10:00
    Риболовен филм – тв поредица
  • 11:00
    КОНЕТЕ
Пълна програма
  • 08:25
    "Кайю"
  • 08:50
    "Дот"
  • 09:00
    "Меси отива в Окидо"
  • 09:40
    "Моите приятели животните"
Пълна програма
  • 07:00
    "Всяка сутрин"- сутрешен блок
  • 09:00
    "Офанзива" с Любо Огнянов/п/
  • 11:00
    Време, календар, хороскоп
  • 11:15
    Топ Шоп
Пълна програма
  • 02:45
    JDM
  • 17:30
    Клиплиния
  • 18:30
    Драконова топка Z (анимация)
  • 19:00
    Хартли (фейлетон)
Пълна програма
  • 08:40
    "Истински мъже" - комедия / фантастика с Барбара Бари, Джеймс Белуши.
  • 10:05
    "Код за достъп" - трилър / екшън с Майкъл Ансара, МакДоналд Кеъри.
  • 11:30
    "Руска рулетка" - екшън / комедия с Джийн Хекман, Михаил Баришников.
  • 13:10
    "Опасно синьо" - екшън / приключенски с Пол Уокър, Джесика Алба, Скот Каан, Ашли Скот, Джош Бролин, Джеймс Фрейн.
Пълна програма
  • 08:30
    MINIBIKE WORLD CHAMPIONSHIP, DONCASTER
  • 09:30
    BIKE WORLD
  • 10:00
    P1 POWERBOAT EUROPEAN SERIES
  • 11:00
    VIRGIN AUSTRALIA SUPERCARS SEASON BEST OF
Пълна програма
  • 08:00
    Да създадеш
  • 09:00
    Бременна на 16 - реалити шоу
  • 10:00
    Да разбереш Джейн
  • 11:00
    Зона за приятели
Пълна програма
  • 07:00
    Hot Right Now!
  • 09:00
    Ed Sheeran Vs The World!
  • 10:30
    Hot Right Now!
  • 12:00
    Powerplay! This Week's MTV Top 20
Пълна програма
  • 06:00
    AM Mayhem
  • 09:00
    Biggest! Hottest! Loudest!
  • 11:00
    Super Massive Rock Stars!
  • 13:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
Пълна програма
  • 08:40
    Кучешки истории: Повикайте Тибор, сезон 1, еп. 1
  • 09:10
    Кучетата и техният таен живот, сезон 1, еп. 1
  • 10:05
    Микро чудовища, сезон 1, еп. 1
  • 11:00
    Най-големите миграции в природата, сезон 1, еп. 1
Пълна програма
  • 08:00
    Разследване на самолетни катастрофи - сезон 8, еп. 7
  • 09:00
    Пробив, еп. 5
  • 10:00
    Без закони: Компилации , еп. 1
  • 11:00
    Златна треска, еп. 1
Пълна програма
  • 08:10
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 1
  • 08:55
    Необикновената Африка, еп. 2
  • 09:20
    Най-смъртоносните в Африка, еп. 2
  • 10:05
    Прекрасната Америка: Сред дивата природа, еп. 4
Пълна програма
  • 02:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лион - Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Футбол: Фулъм - Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение
Пълна програма
  • 08:30
    "Пробни покупки"
  • 09:00
    "Живей здравословно!"
  • 10:00
    "Модна присъда"
  • 11:00
    Новини (със субтитри)
Пълна програма
  • 08:40
    "Промо" - новите хитове
  • 09:00
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:05
    "От А до Я" - тв магазин с хитове
  • 09:40
    "Планета Хит Микс" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:30
    "Музикален пъзел" - избрани песни
  • 09:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 09:40
    "Традиция и новаторство" - модерен фолк
  • 10:00
    "Звездите на България" - музикален гост
Пълна програма
  • 08:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 09:00
    "Промо" - нови видеоклипове
  • 09:05
    "Планета Хит" - хитове без край
  • 09:30
    "Ретро" - музикална програма
Пълна програма
  • 08:05
    "Последният мъж на света" - сериал
  • 09:20
    "Странната двойка" - комедиен сериал
  • 10:10
    "The Grinder: Дробилка" - комедиен сериал
  • 11:05
    "Младият Шелдън" - комедиен сериал
Пълна програма
  • 08:00
    Екстремни спортове
  • 12:00
    Италия, Серия А: Ювентус - Аталанта
  • 14:00
    Италия, Серия А: Сасуоло - Лацио
  • 16:00
    Италия, Серия А: Интер - Беневенто 
Пълна програма
  • 07:00
    "Добро утро, Германия" - сутрешен журнал
  • 09:30
    "Добри времена, лоши времена" - сериал
  • 10:00
    "Сред нас" - сериал
  • 10:30
    "Съблазнителни измами" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:20
    "Бялата гвардия"
  • 09:50
    "Културната революция"
  • 10:35
    Сериал: "Семеен детектив"
  • 11:15
    "Битката за луната"
Пълна програма
  • 08:00
    "Цената на победата"
  • 09:00
    Сериал: "Ловът на Пепеляшка"
  • 10:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 11:00
    "В рамките на седмицата"
Пълна програма
  • 06:30
    Сутрешен информационно-забавен журнал и спорт
  • 11:00
    "Напълно здрави!" - консултация
  • 11:30
    "Клиниката на Зюдринг" - сериал
  • 12:00
    "В името на справедливостта: Ние се борим за Вас!" - поредица
Пълна програма
  • 08:00
    Ранни вести /на живо/
  • 10:15
    НОВИНИ - сутрешна емисия
  • 10:30
    Концерт на анс. Странджа 1 част
  • 11:30
    Гласове от Странджа - Георги Павлов
Пълна програма
  • 08:30
    Тенис: Турнир на Клиф Ричард 2005
  • 09:30
    Силови спортове: Серии Юнайтид Стронгман
  • 10:00
    Добро утро, спортни фенове!
  • 11:00
    Новини от конните надбягвания
Пълна програма
  • 08:30
    Caillou
  • 09:00
    Peter Hase
  • 09:10
    Peter Hase
  • 09:25
    Ranger Rob
Пълна програма
  • 08:25
    Безценна перла - ТВ сериал - Бразилия - 63 епизод
  • 09:30
    Холивудски знаменитости: Анджелина Джоли
  • 10:00
    Новини
  • 10:15
    Исторически календар
Пълна програма
  • 06:00
    Snooza
  • 09:00
    21:00 Zoom
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
Пълна програма
  • 08:00
    Моят непознат близнак
  • 09:00
    Обичай ме въпреки недостатъците ми: Епизод 4
  • 10:00
    Кралят на тортите: Къщи, помощ и пътешествие!
  • 10:30
    Кралят на тортите: Слушалки, хеликоптери и белезници
Пълна програма
  • 08:30
    Бъди там - България в музика и картини
  • 09:00
    Спорт и приключения - Лавинни серии на БАССЕС 12 еп.
  • 09:30
    Община Дупница - Неочакваното откритие
  • 10:00
    Община Дупница - От векове за векове
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:30
    Търсене на дом по света
  • 09:00
    Реставратори
  • 09:30
    Реставратори
  • 10:00
    Невъзможен хотел
Пълна програма
  • 08:20
    Между два свята, САЩ, комедия/драма/фентъзи/мистерия, 2007
  • 09:55
    Бейб, Австралия, САЩ, комедия/драма/семеен, 1995
  • 11:25
    Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
  • 12:50
    Таен прозорец, САЩ, мистерия/трилър, 2004
Пълна програма
  • 08:30
    Новини
  • 09:00
    Новини
  • 09:30
    Новини
  • 10:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:40
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 37
  • 09:05
    Моето меню за 30 минути - кулинарно предаване, еп. 38
  • 09:35
    Великото британско меню, еп. 29
  • 10:00
    Новата балканска кухня с Божана - кулинарно предаване, еп. 15
Пълна програма
  • 07:00
    Стани и засияй с VH1
  • 09:00
    Хитовете не лъжат!
  • 11:00
    Тор 10 на VH1 от тази седмица
  • 12:00
    Познайте годината!
Пълна програма
  • 08:00
    История с пчели - Анимация, Комедия, 2007, Режисьор: Стив Хикнър, Саймън Дж. Смит, В ролите: Джери Зайнфелд, Рене Зелуегър, Матю Бродерик
  • 09:30
    Цветна мозайка - Комедия, Семеен, Фентъзи, 2009, Режисьор: Робърт Родригес, В ролите: Джими Бенет, Джеймс Спейдър, Кат Денингс
  • 11:00
    Дрилбит Тейлър - Комедия, 2008, Режисьор:  Steven Brill, В ролите: Оуен Уилсън, Джош Патрик
  • 12:30
    Да отгледаш Боби - Комедия, 2011, Режисьор: Фамке Янсен, В ролите: Мила Йовович, Бил Пулман, Марша Крос, Спенсър Лист, Джъстин Хол, Шели Фок
Пълна програма
  • 07:50
    "Дай ме под съд" - доку-поредица
  • 11:55
    "4 сватби и едно вълшебно пътешествие" - доку-поредица
  • 13:00
    "Кралица на пазаруването" - доку-поредица
  • 14:00
    "Между тюл и сълзи" - доку-поредица
Пълна програма
  • 08:30
    Спорт
  • 09:00
    "ТВ меню"
  • 09:30
    "Тяло и душа" - документална поредица
  • 10:00
    Eкология
Пълна програма
  • 08:25
    Семейство Голдбърг - първи сезон, еп. 18
  • 08:55
    Светкавицата - трети сезон, еп. 13
  • 09:50
    Под наблюдение - втори сезон , еп. 6
  • 10:45
    Кости - шести сезон, еп. 21
Пълна програма
  • 06:00
    AM Rush
  • 09:00
    The 10 Biggest Tracks Right Now!
  • 09:40
    DJ Duel
  • 11:00
    Big Tunes!
Пълна програма
  • 08:30
    MAKE-UP
  • 08:55
    FASHION WEEK
  • 09:00
    TOP MODELS
  • 09:25
    F-PEOPLE
Пълна програма
  • 06:00
    Wake Up With Hits!
  • 09:00
    Big Fat Hits
  • 11:00
    Nothing But Hits
  • 13:00
    MTV's Euro Top 10
Пълна програма
  • 08:40
    "Лов на неизрядни платци" - 26 и 1 еп.
  • 09:30
    "Кола примамка" - 8 еп.
  • 09:55
    "Океански патрул" - 3 и 4 еп.
  • 10:45
    "Кеш и Кари" - 5 и 6 еп.
Пълна програма
  • 06:30
    "Европа сутрин" - сутрешен блок
  • 09:00
    новини
  • 09:05
    Свободна зона с Коритаров
  • 12:00
    Новини
Пълна програма
  • 08:35
    Охота и рыбалка в...
  • 09:05
    На зарубежных водоемах
  • 09:35
    Ружейная охота. Первые шаги
  • 10:05
    Клевое место
Пълна програма
  • 08:30
    "Инспектор Джордж Джентли" - сериен филм, сезон 5
  • 11:30
    "Събудих се на 30" - романтична комедия с уч. на Дженифър Гарнър, Марк Руфало, Джуди Гриър, Анди Съркис, Кати Бейкър и др., /п/
  • 13:30
    "Кънки с остър връх: Огън и лед" - романтичен филм с уч. на Брендън Фер, Франсиа Райса, Стивън Еймъл, Марсела Писаро и др., /п/
  • 15:30
    "Винаги ще има утре" - екшън с уч. на Пиърс Броснан, Джонатан Прайс, Джерард Бътлър, Мишел Йео, Тери Хачър, Джуди Денч и др., /п/
Пълна програма
  • 08:30
    Through the Wormhole with Morgan Freeman: Is Reality Real?
  • 09:15
    Cake Boss: Hurricane Sandy Strikes
  • 09:37
    Cake Boss: Cake Smash
  • 10:00
    Gold Divers: Captaincy
Пълна програма
  • 08:40
    CITY GRAMMAR
  • 08:50
    WHAT DID THEY SAY
  • 08:55
    NATIONAL PARKS
  • 09:00
    WEATHER FORECAST
Пълна програма
  • 08:15
    Кухнята
  • 09:05
    Гражданка в ранчото
  • 09:30
    Гражданка в ранчото
  • 09:55
    Трапезата на Сиба
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 08:30
    Олимпийски игри: Ски бягане, 30 км (жени)
  • 09:30
    Олимпийски игри: Хокей на лед, финал (мъже)
  • 11:00
    Олимпийски игри: Бобслей, четворки, четвърти манш (мъже)
  • 11:30
    Дневник - Олимпик екстра, обзор на деня
Пълна програма
  • 08:40
    "Хора като нас", комедия, САЩ, 2012; реж. Алекс Курцман, с Крис Пайн, Елизабет Банкс, Майкъл Хол Д'Адарио, Мишел Пфайфър, Оливия Уайлд, [12+]
  • 10:35
    "Опасни води", хорър - трилър, САЩ, 2016; реж. Жом Колет-Сера, с Блейк Лайвли, Оскар Джаенада, Анджело Жозуе Лозано Корзо, Брет Кълън, Седона Леге, [15+]
  • 12:00
    "В търсене на Фелини", драма, САЩ, 2016; реж. Тарън Лекстън, с Ксения Соло, Мария Бело, Мери Лин Раджскъб, Бет Рийзграф, Барбара Буше, [15+]
  • 13:45
    "Колите 3", анимация - екшън, САЩ, 2017; реж. Брайън Фий, [0+]
Пълна програма
  • 05:30
    Fresh morning :)
  • 09:00
    Lucky 7
  • 09:30
    Playlist
  • 18:00
    Lucky 7
Пълна програма
  • 08:40
    SPECIAL AGENT OSO
  • 09:00
    Handy Manny
  • 09:15
    PJ Masks
  • 09:30
    Vampirina
Пълна програма
  • 08:40
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:05
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:35
    Бънсен зверчето
  • 09:55
    Костенурките Нинджа
Пълна програма
  • 07:00
    Wake Me Up Before You Go Go
  • 09:00
    Nothing But Classics
  • 11:00
    Guess The Year
  • 12:00
    90s Boys Vs 90s Girls
Пълна програма
  • 08:40
    Momsters: When Moms Go Bad: After School Showdown
  • 09:10
    Web of Lies: Tainted Love
  • 10:05
    Dead on Arrival: Not in Kansas Anymore
  • 11:00
    The Perfect Suspect: The Killer In The Corn
Пълна програма
  • 08:15
    My Likes: Fashion Designers
  • 08:45
    Top: NBA Fashionistas
  • 09:10
    Rising Star: Danny Hart
  • 09:40
    The Truth About...: Tattoos in Sport
Пълна програма
  • 08:30
    Shooting Gallery
  • 08:55
    Shooting Gallery
  • 09:20
    Shooting Gallery
  • 09:45
    Obsession Of Carter Andrews, The
Пълна програма
  • 08:20
    "Спецове в заложната къща"
  • 09:00
    "Дървосекачи"
  • 10:00
    "Планинари"
  • 11:00
    "Спецове в заложната къща"
Пълна програма
  • 08:00
    Пробив, еп. 5
  • 09:00
    Без закони: Компилации , еп. 1
  • 10:00
    Златна треска, еп. 1
  • 11:00
    Куфар за края на света 2, еп. 11
Пълна програма
  • 06:30
    "Тази сутрин" - информационно предаване
  • 09:30
    "Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
  • 12:00
    bTV Новините - обедна емисия
  • 12:30
    "Шоуто на Слави" /п/- вечерно ток шоу
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 10:00
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 7, САЩ, 2014
  • 10:15
    Ханибъл постмортем; сезон 1, епизод 8, САЩ, 2014
  • 10:30
    Тийн вълк; сезон 6, епизод 5, драма, научна фантастика, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 07:00
    Телешоп
  • 12:00
    Кандис Реноар; сезон 1, епизод 5, комедия, криминален, Франция, 2013
  • 13:05
    Телешоп
  • 13:20
    Отмъщението; сезон 1, епизод 11, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 08:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Честна игра
  • 09:00
    Лия Римини: Сциентологията и след това: Животът и лъжите на Л. Рон Хъбард
  • 10:00
    Роби Колтрейн представя: Разобличаващи улики: Тялото в куфара: Лоренцо Саймън
  • 11:00
    Градски кошмари: Смърт за вечеря
Пълна програма
  • 07:00
    Добро куче!
  • 08:50
    Извънредна ситуация
  • 10:50
    Битката за Шейкър Хайтс
  • 12:30
    4.3.2.1
Пълна програма
  • 06:30
    "Фолклорна дъга": "Орфеево изворче 2011" /2 част
Пълна програма
  • 08:30
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 09:00
    The King of Queens
  • 09:30
    The King of Queens
  • 10:00
    Punk'd
Пълна програма
  • 08:31
    Natural Perfection (18+)
  • 09:00
    Shicoksu Massage (18+)
  • 09:25
    Second Helping Of Ass (18+)
  • 09:51
    The Return Of Bella's Big Wet Booty (18+)
Пълна програма
  • 08:00
    "Дейвид Бекъм: Издръжливост" - документален филм
  • 09:00
    "Анзак: В лицето на войната" - документален филм
  • 10:00
    Футбол: Барселона - Жирона (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 12:00
    Тенис: Open 13 Provence, Марсилия - финал (ATP WORLD TOUR 250 - повторение)
Пълна програма
  • 08:15
    Зимни олимпийски игри: Сноуборд, паралелен гигантски слалом, финали
  • 09:30
    Зимни олимпийски игри: Биатлон, щафета /мъже/
  • 11:05
    Баскетбол: Финландия - България - квалификационна среща за световното първенство "Китай 2019"
  • 12:55
    Зимни олимпийски игри: Бързо пързаляне с кънки, масов старт
Пълна програма
  • 07:20
    Синът
  • 10:00
    Пиу!
  • 11:45
    Мечо Пух
  • 12:55
    До Нова година
Пълна програма
  • 08:30
    Ключът към успеха - Агрозона - повт.
  • 09:00
    Новини
  • 09:15
    Прогноза за времето и агропрогноза
  • 09:20
    Борсова информация
Пълна програма
  • 08:00
    DON'T FORGET YOUR PASSPORT - LAOS
  • 09:00
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 1
  • 09:30
    AROUND THE WORLD IN 80 ISLANDS ? A JOURNEY TO INFINITY PT. 2
  • 10:00
    HIMALAYA, A PATH TO THE SKY
Пълна програма
  • 08:30
    Osaka Funny Wrestling
  • 08:45
    Taekwondo
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
  • 12:10
    King of Kings Heroes Grand Prix
Пълна програма
  • 08:25
    В галоп с Торнадо
  • 10:20
    Отново заедно за първи път
  • 11:45
    Пипи отново на борда
  • 13:05
    Ураган от категория 6: Краят на света, част 1
Пълна програма
  • 08:30
    GKA
  • 09:00
    One Less Brick in the Wall
  • 09:30
    Blue Carpet Special
  • 10:00
    AS+ Special Nazare Big Wave Riders
Пълна програма
  • 08:40
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 106 (Episode 6)
  • 09:05
    Обучение на домашни любимци (Series 1): 107 (Episode 7)
  • 09:30
    Супер-ветеринар (Series 5): 516 (Episode 16)
  • 10:20
    Пол О'Грейди за любовта към кучета (Series 6): 604 (Episode 4)
Пълна програма
  • 08:00
    "Събуди се с усмивка"
  • 09:30
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1/п./
  • 10:30
    "Петолиния" - музикален микс
  • 11:00
    "Наслада в ежедневния живот" - поредица на Джойс Майер
Пълна програма
  • 07:00
    InterMezzo
  • 09:30
    The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
  • 11:15
    Bloody Daughter
  • 12:50
    InterMezzo
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Дунав - Верея, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 10:00
    Футбол: Славия - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 12:00
    Волейбол: Левски - Марек, мач от Суперлигата, повторение
  • 14:00
    Футбол: Септември - Левски, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Севиля - Атлетико /М/ (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
  • 10:00
    "Цялата неофициална история на Айртон Сена" - документален филм
  • 11:00
    "Спорт +" спортно обзорно предаване (повторение)
  • 12:00
    Футбол: Реал /М/ - Алавес (Примера Дивисион, сезон 2017/18 - повторение)
Пълна програма
  • 08:00
    "НБА Екшън", предаване за баскетбол от НБА (2017-18), 21-и епизод, повторение
  • 09:00
    Баскетбол: Кливланд Кавалиърс - Сан Антонио Спърс, мач от НБА, повторение
  • 11:30
    "Светът на Висшата лига", предаване за английски футбол (2017-18), 34-и епизод, повторение
  • 12:00
    Футбол: Уест Бромич Албиън - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, запис
Пълна програма
  • 08:40
    Чудовищни майки: Конфликт след училище
  • 09:10
    Мрежа от лъжи: Покварена любов
  • 10:05
    Новодошлият не оцеля: Вече не си в Канзас
  • 11:00
    Съвършеният заподозрян: Убиецът в царевицата
Пълна програма
  • 08:00
    "Аз уча английски" с Николая, (п)
  • 09:00
    "Горещи срещи" с Венета Райкова, (п)
  • 10:00
    "Историята оживява", (п)
  • 10:30
    Документален филм
Пълна програма
  • 08:30
    Мач-риболов - Готин риболов
  • 09:00
    На спининг - Отново с Пали Варга
  • 09:30
    Шарански театър - Тата Ницу и децата
  • 10:00
    Риболов с блондинка - На Бичке
Пълна програма
  • 08:30
    "Северният полюс: Отворен за Коледа", фентъзи, САЩ, 2015; реж. Дъглас Бар, с Лори Лафлин, Дърмът Мълрони, Бейли Мадисън, Пол Стюарт, Марсия Бенет, [7+]
  • 09:55
    "Шпиони по съседски", шпионска комедия, САЩ, 2016; реж. Грег Мотола, със Зак Галифианакис, Джон Хам, Исла Фишър, Гал Гадот, Мат Уолш, [12+]
  • 11:40
    "Как Мъри спаси Коледа", анимационна комедия, САЩ, 2014; реж. Питър Аванзино, [12+]
  • 12:25
    "Приключенията на Шаркбой и Лавагърл", приключенски, САЩ, 2005; реж. Робърт Родригес, с Тейлър Лотнър, Тейлър Дули, Кейдън Бойд, Джордж Лопес, Дейвид Аркет, [7+]
Пълна програма
  • 08:40
    "В кадър ХV, 5 еп.", документален, САЩ, 2018, [12+]
  • 09:10
    "Морис от Америка", комедийна драма, САЩ, 2016; реж. Чад Хартиган, с Маркийс Крисмас, Крейг Робинсън, Карла Юри, Якуб Гершал, Лина Келър, [15+]
  • 10:40
    "Карибски пирати: В непознати води", фентъзи - комедия, САЩ, 2011; реж. Роб Маршал, с Джони Деп, Пенелопе Круз, Джефри Ръш, Иън МакШейн, Кевин МакНоли, [12+]
  • 12:55
    "Животът и смъртните случаи на Робърт Дърст, 3 еп.", документален, САЩ, 2015; реж. Андрю Джареки, [12+]
Пълна програма
  • 08:30
    Video Fashion News
  • 08:45
    Video Fashion News
  • 09:00
    Style Codes
  • 09:15
    Style Codes
Пълна програма
  • 08:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 09:00
    5 върха за 24 часа (образователен филм за туристическа дестинация)
  • 09:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 10:00
    Проект "Аляска" (образователен филм за туристическа дестинация)
Пълна програма
  • 08:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 09:00
    Тенис: ATP 500 Рио 2018
  • 11:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP 2017
  • 11:25
    Тенис: "ATP WT Uncovered"
Пълна програма
  • 08:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2017
  • 10:00
    Футбол: Барса ТВ
  • 10:30
    Автомобилизъм: Nascar Cup Series 2018
  • 14:25
    Новини
Пълна програма
  • 08:20
    Bubble Guppies
  • 08:45
    Blaze and the Monster Machines
  • 09:05
    Paw Patrol
  • 09:30
    Shimmer and Shine
Пълна програма
  • 08:20
    Измамата - Глобално затопляне
  • 10:00
    Състезанието на живота им - сезон 2, еп.6
  • 11:15
    История на Земята - Дълбини
  • 12:20
    Биографии - Светът на известните
Пълна програма
  • 08:15
    Мускетарите, сезон 1, еп. 9, Великобритания, екшън/приключенски,
  • 09:10
    В изгнание, сезон 1, еп. 1, Великобритания, политически, 2015
  • 10:05
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 10, Австралия, криминален/мистерия, 2013
  • 11:00
    Гранд хотел, сезон 3, еп. 5, Испания, исторически/драма, 2013
Пълна програма

Сериали

Diema 08:45
"Досиетата "Грим" - сериал, сезон 4, /п/
e-kids 08:50
Ангели и приятели - анимационен сериал
Fox Crime 08:50
Убийства в Рая - четвърти сезон, еп. 6
PRO 7 08:50
"Теория за големия взрив" - сериал
Fox Channel 08:55
Светкавицата - трети сезон, еп. 12

Всички предавания

Спорт

ТВ Европа 09:00
"Свободна зона с Георги Коритаров 1"
Nova Sport 09:00
Дартс: Висша лига 2018, Берлин, повторение
Ring.BG 09:00
УЕФА Лига Европа: 
BNT HD 09:25
Зимни олимпийски игри: Шорттрек

Всички предавания

Филми

Cinemax 08:55
"Следите на греха", драма, Япония, 2016; реж. Кей Ишикава, със Сатоши Цумабуки, Хикари Мицушима, Кейсуке Коиде, Асами Усуда, Юи Ичикава, [15+]
HBO3 08:55
"Момичето от Дания", биографична драма, Великобритания, 2015; реж. Том Хупър, с Еди Редмейн, Алисия Викандер, Амбър Хърд, Матиас Шьонертс, Бен Уишоу, [15+]
TV1000 08:55
Агнец божий, САЩ, комедия/драма, 2013
TVT 09:00
От Отдраница до Дивля (образователен филм за туристическа дестинация)
MGM 09:00
"Услугата" - романтична комедия с Харли Джей Козак, Елизабет Макгавърн.

Всички предавания

Рио-2016

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания

Peyongchang-2018

BNT HD 09:40
Зимни олимпийски игри: Хокей на лед /мъже/, полуфинал пряко предаване от Кангнън
Eurosport 2 09:30
Олимпийски игри: Хокей на лед, полуфинали (мъже), директно
ARD 1 10:35
Зимните олимпийски игри в Пьонгчанг, Южна Корея

Всички предавания



{START_COUNTER}