ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 21:00
    Панорама с Бойко Василев обзорно политическо предаване
  • 22:00
    Марс тв филм /2 епизод/
  • 23:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 23:25
    Зелена светлина
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 63
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.10
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 21:00
    "Хавай 5-0" (премиера) - сериен филм, 8 сезон
  • 22:00
    Новините на NOVA
  • 22:30
    "София - Ден и Нощ" (премиера) - риалити сериал
  • 23:00
    "Господари на ефира" - забавно предаване
Пълна програма
  • 20:30
    Операция "Тежка вода" - исторически сериал
  • 21:30
    Новините ON AIR
  • 22:00
    Необичайните заподозрени с Георги Лозанов
  • 23:00
    Довереникът - исторически сериал
Пълна програма
  • 21:00
    Бизнес среща с Таня Кръстева
  • 21:30
    Светът е бизнес с Николай Кръстев
  • 22:00
    Просвещение: Историята на 14-тия Далай Лама - док. филм
  • 23:00
    В края на деня с Александър Костадинов /п./
Пълна програма
  • 21:00
    Профилиране; сезон 8, епизод 1, криминален, драма, Франция, 2018
  • 22:15
    Отмъщението; сезон 1, епизод 3, драма, мистерия, Турция, 2013
Пълна програма
  • 21:05
    Най-дивото от Близкия Изток: Турция
  • 22:00
    Спасители на ЖИВОТни: Слонът на Катрин
  • 22:55
    Питбули и бивши затворници: Изпитание с огън
  • 23:50
    Зоологическата градина в Бронкс: Мечките са си мечки
Пълна програма
  • 21:00
    "Държавата днес" (п)
  • 21:25
    "На жълтите павета" (п)
  • 22:00
    Избрано от "Неделник"
  • 23:00
    RT в българския ефир
Пълна програма
  • 21:15
    "Късметът на Краузе" - комедия, ФРГ, 2016
  • 22:45
    "Темите на деня" - новини и коментари
  • 23:00
    "От местопрестъплението: Отново на светло" - тв филм, ФРГ, 2017
Пълна програма
  • 21:00
    Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 София/избрано/
  • 21:30
    Часът на българската музика група "Атлас"
  • 22:30
    Астронавтът фермер игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Майкъл Полиш, в ролите: Били Боб Тортън, Вирджиния Мадсън, Брус Уилис, Брус Дърн, Джаспър Полиш, Логан Полиш, Джей Лено, Сал Лопез и др.
Пълна програма
  • 21:15
    New Looney Tunes
  • 21:20
    New Looney Tunes
  • 21:25
    New Looney Tunes
  • 21:35
    Grizzy and the Lemmings
Пълна програма
  • 21:00
    bTV Новините - централна емисия
  • 22:00
    Премиера: "Чистката: Анархия" - ужаси, екшън (САЩ, 2014), режисьор - Джеймс Демонако, актьори - Франк Грило, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Кармен Еджого и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Контрабанда" - трилър, екшън, драма, криминален ( САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор - Балтазар Кормакур, актьори - Марк Уолбърг, Джовани Рибизи, Кейт Бекинсейл, Бен Фостър, Робърт Уолбърг, Лукас Хаас, Джейсън Мичел, Пол ЛеБланк и др.
  • 23:15
    "Sucker Punch: Измислен свят" - екшън, трилър, фентъзи, САЩ , 2011 г. Режисьор: Зак Снайдър; В ролите: Емили Браунинг, Карла Гуджино, Джейми Чънг, Ванеса Хъджинс, Джена Малоун, Аби Корниш,Скот Глен, Джон Хам, Оскар Айзък и др.
Пълна програма
  • 21:00
    "Приятели" - сериал, с.10
  • 22:00
    Премиера: " Без пукната пара" - сериал, с.6
  • 23:00
    "Хотел "Елеон" - сериал, с.2
Пълна програма
  • 21:00
    Премиера: "Горещи пари" - сериал, с.1, еп.60
  • 22:00
    "Любов под наем" - сериал, еп. 30
  • 23:00
    "Висше общество" - сериал, еп. 15
Пълна програма
  • 21:17
    Малки Титани: В готовност
  • 21:26
    Малки Титани: В готовност
  • 21:36
    Малки Титани: В готовност
  • 21:45
    Малки Титани: В готовност
Пълна програма
  • 21:00
    "Американска басня", трилър, САЩ, 2016; реж. Ан Хамилтън, с Пейтън Кенеди, Ричард Шиф, Кип Пардю, Марси Милър, Гавин Макинтош, [15+]
  • 22:35
    "Пасажери (2016)", фантастика, САЩ, 2016; реж. Мортън Тилдъм, с Дженифър Лорънс, Крис Прат, Майкъл Шийн, Лорънс Фишбърн, Анди Гарсия, [12+]
Пълна програма
  • 20:00
    "Хипопотамът", комедия, Великобритания, 2017; реж. Джон Дженкс, с Роджър Алам, Матю Модин, Фиона Шоу, Тим МакИнърни, Джералдин Съмървил, [12+]
  • 21:30
    "Моси ван Вайк", романтична драма, ЮАР, 2016; реж. Даръл Рууд, с Таника Фури, Деанре Рейнърс, Девън Хофмиър, Киара Фури, Пол Дю Тоа, [12+]
  • 23:10
    "Убиваш ме, Сузана", романтична комедина драма, Мексико, 2016; реж. Роберто Шнайдер, с Гаел Гарсия Бернал, Вероника Ечегуи, Ашли Хиншоу, Бьорн Хлинюр Харалдсон, Джадин Уонг, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Hala Gorani Tonight
  • 22:00
    Quest Means Business
  • 23:00
    Amanpour
  • 23:30
    World Sport
Пълна програма
  • 21:00
    "Черна любов" (премиера) - сериал, 2 сезон
  • 22:00
    "Черната перла" (премиера) - сериен филм
  • 23:00
    "Прости ми" - сериен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Пожарникарите от Чикаго" (премиера) - сериал, сезон 5
  • 22:00
    "Джурасик парк 3" - приключенски екшън с уч. на Сам Нийл, Теа Леони, Алесандро Нивола, Лора Дърн, Уилям Ейч Мейси, Тревър Морган и др.
Пълна програма
  • 21:00
    Справедливост в тъмната гора: епизод 2
  • 22:00
    Земите на мъртвите: Епизод 7
  • 23:00
    Земите на мъртвите: Островът: Мотив за убийство
Пълна програма
  • 21:10
    Необяснимо: Странни пожари и призрачна яхта
  • 22:00
    Как функционира Вселената?: Как Вселената направи автомобила
  • 22:50
    Какво може да се обърка?: Похитителите на изчезналото буре
  • 23:40
    Как са го направили?: Епизод 10
Пълна програма
  • 21:00
    Хаш две о
  • 21:30
    Soy Luna S2
  • 22:30
    Лагерни ужасии
  • 23:55
    Стридок
Пълна програма
  • 21:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
  • 21:30
    "e?: Проект"
  • 22:00
    "Вечна младост" - 1 и 2 ч.
  • 23:00
    "Изследователи: Чудесната планета"
Пълна програма
  • 21:00
    Трансформъри: Роботи-спасители - анимационен сериал
  • 21:30
    Отряд Зет - анимационен сериал
Пълна програма
  • 20:00
    ЕвроДикоФ - със Сашо Диков
  • 22:00
    Шпионката на Коко - Скрита камера
  • 22:30
    Ключът към успеха
  • 23:00
    Новини
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, обзор
  • 23:00
    Новини
  • 23:05
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
Пълна програма
  • 21:15
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, мъже
  • 22:25
    Новини
  • 22:30
    Супербайк: Световен шампионат в Мизано
  • 23:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап
Пълна програма
  • 21:10
    Риболовна надпревара, сезон 2, еп. 5
  • 22:00
    Австралийски търсачи на злато, сезон 1, еп. 4
  • 22:45
    Електричество и лед, сезон 1, еп. 1
  • 23:30
    Каскадьорска наука, сезон 1, еп. 7
Пълна програма
  • 21:10
    Pro Bull Riders
  • 22:00
    Enfusion
  • 22:50
    Immaf European Open
  • 23:40
    Immaf European Open
Пълна програма
  • 20:00
    ЗОНА ЗА ПОЗДРАВИ - LIVE /телевизионно шоу за поздрави - на живо/
Пълна програма
  • 21:00
    Евтин дом на плажа
  • 21:30
    Евтин дом на плажа
  • 22:00
    Мобилните къщи на звездите
  • 22:30
    Мобилните къщи на звездите
Пълна програма
  • 21:00
    Британи Мърфи: Историята на една звезда - игрален филм
  • 22:55
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 23:25
    Как се запознах с майка ви - осми сезон
  • 23:55
    Отчаяни съпруги - трети сезон
Пълна програма
  • 21:05
    Престъпни намерения - дванадесети сезон
  • 22:00
    Убийства в Мидсъмър - седми сезон
Пълна програма
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 8 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 21:55
    "Ответен удар V, 6 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Дебс Патърсън, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 22:45
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 1
  • 21:55
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 2
  • 22:50
    Черни операции от далечното минало, сезон 1, еп. 3
  • 23:45
    Проект "Нацизъм", сезон 1, еп. 5
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 22:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 23:00
    Американски изкормвач в Лондон: Черно сърце в бял град
Пълна програма
  • 21:00
    АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 74 еп.
  • 21:30
    Риболовен филм
  • 22:30
    Истории от музея
  • 23:00
    Риболовен филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Попълс"
  • 21:45
    " Ръф Ръф, Туит и Дейв"
  • 21:55
    "Аниманималс"
  • 22:05
    "Ура за Хъкъл"
Пълна програма
  • 21:00
    "Спорт в обектива"
  • 22:00
    НОВИНИ
  • 22:30
    "Денят на живо"/п/
  • 23:30
    "Спорт в обектива"/п/
Пълна програма
  • 21:15
    Риплей
  • 21:30
    CAUETivi
  • 21:45
    Топкласация
  • 22:45
    US Топ
Пълна програма
  • 21:15
    "Бягащ до смърт" - екшън / комедия с Грегъри Хайнс, Били Кристъл.
  • 23:00
    "Сладко отмъщение" - екшън / приключенски със Сал Ланди, Мишел Литъл.
Пълна програма
  • 21:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 22:00
    FORMULA E STREET RACERS
  • 22:30
    FIM MX2 WORLD CHAMPIONSHIP REPEAT
Пълна програма
  • 21:00
    Гейм чейнджър: Шон Мендес специално
  • 21:30
    MTV сцена на живо 2017
  • 22:00
    Амейзингнес - шоу за таланти
  • 22:30
    Амейзингнес - шоу за таланти
Пълна програма
  • 18:00
    Collaborations Of The '10s: MTV...
  • 22:00
    Ed Sheeran: From The Beginning
  • 23:00
    MTV World Stage
Пълна програма
  • 20:55
    Нашествие на вредители, сезон 1, еп. 2
  • 21:50
    Шокиращи природни прояви, сезон 1, еп. 3
  • 22:45
    Животинска полиция "Финикс", сезон 1, еп. 1
  • 23:40
    Смъртоносни австралийци, сезон 1, еп. 2
Пълна програма
  • 21:00
    Спасителен отряд в ада: Хаос на магистралата, еп. 1
  • 22:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 23:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
Пълна програма
  • 20:40
    Да оцелееш в Серенгети, еп. 1
  • 21:30
    Невероятният д-р Пол - четвърти сезон, еп. 10
  • 22:25
    Юконски ветеринар , еп. 4
  • 23:20
    Предизвикателствата на Аляска, еп. 1
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Бъртън Албиън - Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата - "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 22:15
    "Новините от Мондиала", предаване за Световното първенство по футбол, 33-и епизод, повторение
  • 23:15
    Футбол: Марсилия - Бордо, мач от френската Лига 1, повторение
Пълна програма
  • 21:00
    "Време"
  • 21:30
    Премиера. "Три акорда"
  • 23:05
    Филм
Пълна програма
  • 21:00
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
  • 22:00
    "Хит на деня" - горещи хитове
  • 22:05
    "Топ 5 - PlanetaOfficial" - блиц класация
  • 22:10
    "Фен Клуб" - музика по избор на зрителите
Пълна програма
  • 21:00
    "Гласове от България" - музикална програма
  • 21:30
    "Поздрав от България" - избрана фолклорна програма
  • 22:30
    "Картини от България" - музикална импресия
  • 22:40
    "Фолклорна китка" - избрани песни
Пълна програма
  • 20:00
    "Хитовете на Планета HD"- нон-стоп музика
  • 22:00
    "Планета Live" - музикална програма
  • 23:00
    "Планета Хит" - хитове без край
Пълна програма
  • 21:15
    "Играта на Ендър" - фантастика / екшън, U, 2013
  • 23:30
    "Вълци" - филм на ужасите, Франция, 2014
Пълна програма
  • 21:00
    Ауто Мотор Шоу
  • 22:00
    Бойни вечери
Пълна програма
  • 21:15
    "100-те най-зрелищни моменти пред камера на живо" - шоу
  • 23:15
    "Фейзал Каузи на живо!" - шоу
Пълна програма
  • 19:00
    "Утрото на Русия"
Пълна програма
  • 21:00
    Сериал: "Улиците на разбитите фенери"
  • 22:00
    Сега по света
  • 23:00
    "Германия през седмицата"
  • 23:30
    "Арт-навигатор"
Пълна програма
  • 21:15
    "Гениално разминаване" - комедийно шоу
  • 23:20
    "Жени бомби" - скеч комедийно шоу
  • 23:45
    "Ladykracher" - комедийно шоу
Пълна програма
  • 21:00
    "Час по България" с водещ Пламен Павлов /на живо/
  • 22:00
    Новини. Прогноза за времето. /повторение/
  • 22:30
    Дневниците на уфолога /повторение/
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:15
    Fu.ball - Gro.es Spiel mit kleinen Helden
  • 23:15
    Dr. House
Пълна програма
  • 20:00
    Чети по устните ми-трилър, Франция,2001г.,Режисьор: Жак Одиар, В ролите: Александър Деспла, Венсан Касел, Еманюел Дево, Оливие Гурме, Оливие Перие, Серж Бутлерофф, Франсоа Лорик
  • 22:00
    Новини
  • 22:40
    Час Пик-предаване на Телемедиа
  • 22:50
    Забравени от бога - криминален сериал по истински случаи, Холандия
Пълна програма
  • 20:02
    Your Voice
  • 22:00
    Voice Party
Пълна програма
  • 21:00
    Д-р Крисчън Ви очаква: Епизод 1
  • 22:00
    Чудати тела: Епизод 3
  • 23:00
    Чудовищата в мен: Нещо изяжда бебето ми
Пълна програма
  • 21:00
    Мездра - Живот от милиони години
  • 21:30
    Магията на Китай - Черните елфи
  • 22:00
    Пътека към Мазалат
  • 22:30
    Балкан фолк - Избрани видеоклипове
Пълна програма
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Най-изключителните басейни
  • 22:30
    Най-изключителните басейни
  • 23:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 21:00
    Най-тайните естествени водни басейни за плуване
  • 22:00
    Най-изключителните басейни
  • 22:30
    Най-изключителните басейни
  • 23:00
    Строителство извън мрежата
Пълна програма
  • 21:10
    Последният мохикан, САЩ, екшън/приключенски/драма, 1992
  • 23:00
    Мраз, Великобритания, САЩ, трилър, 2007
Пълна програма
  • 21:00
    Новини
  • 21:30
    Новини
  • 22:00
    "Убийството на Джон Кенеди" - документален филм
  • 22:30
    "Новото познание: Сал Ракели - Небесните цивилизации" - ток шоу за наука, мистика и конспиративни теории
Пълна програма
  • 21:00
    Грил тур с Примож
  • 21:30
    "От градината на масата" - кулинарно предаване
  • 22:00
    От любов към храната - първи сезон
  • 22:30
    От любов към храната - първи сезон
Пълна програма
  • 21:00
    Подгряване за уикенда!
Пълна програма
  • 20:00
    Балистик - Екшън, Криминален, Фантастика, 2002, Режисьор: Каос, В ролите: Антонио Бандерас, Луси Лиу, Талиса Сото
  • 22:00
    Българските Хип-Хоп Награди 2016 - Награди, 2016, Режисьор: Мария Бонева, В ролите: -
Пълна програма
  • 21:15
    "Закон и ред: Специален отряд за жертвите" - криминален сериал
  • 23:55
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал
Пълна програма
  • 21:00
    "Моята голяма нощ" - комедия, Испания, режисьор: Алекс де ла Иглесиа; участват: Рафаел, Марио Касас, Пепон Нието, Бланка Суарес и др.
  • 23:00
    "Къде беше ти?" - документална поредица
Пълна програма
  • 21:00
    От местопрестъплението: Маями - девети сезон
  • 22:00
    Лий Даниелс: Стар - втори сезон
  • 22:55
    Касъл - трети сезон
  • 23:50
    Касъл - трети сезон
Пълна програма
  • 17:45
    Weekend Warm Up!
Пълна програма
  • 21:00
    DESIGNERS
  • 21:30
    DESIGNERS
  • 21:55
    F-PEOPLE
  • 22:00
    FTV SPECIAL
Пълна програма
  • 19:00
    Nothing But Hits
Пълна програма
  • 21:10
    "Да замиташ след звездите" - 10 еп.
  • 22:00
    "Зли близнаци" - 109 еп.
  • 22:50
    "Грехове и тайни" - 6 еп.
  • 23:40
    "Призрачни досиета" - 4 еп.
Пълна програма
  • 21:00
    Вечерни Новини
  • 21:45
    прогноза за времето и спорт
  • 22:00
    Новини
  • 22:05
    Свободна зона с Коритаров /п/
Пълна програма
  • 20:55
    Рыбалка в России
  • 21:20
    Плaнета рыбака
  • 21:50
    Крылатые охотники
  • 22:05
    Нож-помощник
Пълна програма
  • 21:00
    "Когато играта е от най-голямо значение" (премиера) - драма с уч. на Джим Кавийзъл, Майкъл Чиклис, Александър Лудвиг, Лора Дърн, Матю Дадарио, Кланси Браун и др.
  • 23:30
    "От местопрестъплението: Ню Йорк" - сериал, сезон 6, /п/
Пълна програма
  • 21:15
    Bear Grylls: Born Survivor: Alaska
  • 22:00
    Gold Rush: Drill or Die
  • 22:45
    Gold Rush: Lovestruck
  • 23:30
    I Almost Got Away With It: Got to Copy Movies
Пълна програма
  • 21:00
    Невероятни сватбени торти
  • 22:00
    Ловци на торти
  • 22:30
    Ловци на торти
  • 23:00
    Подставени клиенти
Пълна програма
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 22:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, обзор
  • 23:00
    Новини
  • 23:05
    Формула Е: Преди старта в Ню Йорк
Пълна програма
  • 21:00
    "Историята на прислужницата ІІ, 8 еп.", фантастична драма, САЩ, 2018; реж. Кари Скогланд, с Елизабет Мос, Джоузеф Файнс, Ивон Страховски, Самира Уили, Макс Мингела, [18+]
  • 21:55
    "Ответен удар V, 6 еп.", криминален екшън, САЩ, 2017; реж. Дебс Патърсън, с Уорън Браун, Даниел МакФърсън, Роксан МакКий, Алин Сумаруота, Кори Джонсън, [18+]
  • 22:45
    "Вълците пред вратата", хорър, САЩ, 2016; реж. Джон Р. Леонети, с Кейти Касиди, Елизабет Хенстридж, Адам Кемпбъл, Майлс Фишър, Спенсър Даниълс, [18+]
Пълна програма
  • 21:00
    Mickey And The Roadster Racers
  • 21:30
    Vampirina
  • 22:00
    Trulli Tales
  • 22:30
    Sofia The First
Пълна програма
  • 20:50
    Мистерии на Хънтър стрийт
  • 21:25
    Тандърмен срещу Тандърмен
  • 21:50
    Спонджбоб Квадратни Гащи
  • 22:15
    Спонджбоб Квадратни Гащи
Пълна програма
  • 18:00
    Timeless Tuesdays
  • 22:00
    Nothing But The 00s
Пълна програма
  • 21:05
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 22:00
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 22:55
    Забранено: Гладни за любов: Посланието на Яков
  • 23:50
    Убийства в тресавището: Смъртоносно привличане
Пълна програма
  • 21:05
    Clubland: Dortmund vs Bayern
  • 21:30
    Clubland: Bayern Munich
  • 22:00
    Top 11: Germany
  • 22:25
    The Truth About...: Football Rivals
Пълна програма
  • 21:00
    All Angles
  • 21:20
    All Angles
  • 21:45
    The Fowl Life With Chad Belding
  • 22:05
    The Fowl Life With Chad Belding
Пълна програма
  • 21:00
    Спецове в заложната къща: Системата "Чъм"
  • 21:30
    НАДПРЕВАРА ЗА НАХОДКИ: Да живее виното
  • 22:00
    Американски антиквари: Комарджията от Джорджия
  • 23:00
    Американски изкормвач в Лондон: Черно сърце в бял град
Пълна програма
  • 21:00
    Сервиз SOS, еп. 4
  • 22:00
    Мегазаводи: Супер Коли, еп. 1
  • 23:00
    Наркотици ООД: Компилация, еп. 2
Пълна програма
  • 20:00
    Премиера: "Великолепният век: Кьосем" - сериал, с. 2, еп. 63
  • 21:30
    Премиера: "Салон за красота" - сериал, с.1, еп.10
  • 22:30
    "Шоуто на Слави" - вечерно ток шоу
  • 23:30
    bTV Новините - късна емисия
Пълна програма
  • 20:55
    Морски детективи: Лос Анджелис; сезон 8, епизод 24, криминален, екшън, САЩ, 2016
  • 21:55
    Бързи и яростни - зад кулисите; документален, спорт, САЩ, 2017
  • 23:00
    Вирус; сезон 1, епизод 9, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
  • 23:55
    Вирус; сезон 1, епизод 10, ужаси, мистерия, САЩ, 2014
Пълна програма
  • 21:15
    Елементарно, Уотсън!; сезон 5, епизод 14, криминален, драма, САЩ, 2016
  • 22:15
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 9, драма, САЩ, 2016
  • 23:15
    Изкуството на измамата; сезон 2, епизод 10, драма, САЩ, 2016
Пълна програма
  • 21:00
    Съпруги убийци: Любовта оправдава множество грехове
  • 22:00
    Единадесетте: Руска рулетка
  • 23:00
    Първите 48 часа: Смъртоносни лъжи/Остани долу
Пълна програма
  • 19:10
    Късметът на Слевин
  • 21:20
    Харесвам работата ти
  • 23:30
    Твърди захарни бонбони
Пълна програма
  • 21:15
    Сквозной эфир. Live
  • 22:00
    Новые итоги. Live
  • 23:00
    Т/с "Чкалов", 1 с
Пълна програма
  • 20:50
    "Дежа вю" - метъл-балет /1 част
  • 21:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ"СКАТ"
  • 21:50
    "Загадката на Охридската легенда" - документален филм
  • 22:30
    "Новини" - информационна емисия на ТВ СКАТ
Пълна програма
  • 20:45
    Елки-5. Х/ф
  • 22:20
    Огни большой деревни. Х/ф
  • 23:50
    2 ВЕРНИК 2
Пълна програма
  • 21:00
    Punk'd
  • 21:30
    Punk'd
  • 22:00
    Ridiculousness
  • 22:30
    Ridiculousness
Пълна програма
  • 21:14
    The Getaway: Part 2 (18+)
  • 21:35
    No Bubblecum In The Classroom (18+)
  • 22:00
    Did You Hear About Malena Morgan? (18+)
  • 22:18
    Anal Play With Smoking Hot Emo Babe (18+)
Пълна програма
  • 20:00
    Тенис: Таро Даниел - Жереми Шарди (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - I полуфинал, повторение)
  • 22:45
    Тенис: Малек Джазири - Ласло Джере (TEB BNP Paribas Istanbul Open, Истанбул; ATP WORLD TOUR 250 - II полуфинал, повторение)
Пълна програма
  • 21:15
    Агрокоментар
  • 21:20
    Агротема
  • 21:30
    Телепазарен прозорец - Бизнес новини
  • 21:50
    История на храните
Пълна програма
  • 21:00
    ASSASSINATION I
  • 23:00
    TECHNO-SCIENCE EP 3
Пълна програма
  • 09:00
    Colosseum Tournament - Vikings, Bucharest, Romania
Пълна програма
  • 21:00
    Thrillbillies
  • 21:30
    Thrillbillies
  • 22:00
    VANS Get -N Classic
  • 22:50
    A Portrait of Laurie Towner
Пълна програма
  • 20:40
    Забранена история (Series 5): Истината за историческия Исус (Episode 2)
  • 21:25
    Жени воини (Series 1): 102 (Episode 2)
  • 22:20
    Разбойници, пирати и измамници (Series 1): Пирати (Episode 2)
  • 23:25
    Машини за убиване (Series 1): 105 (Episode 5)
Пълна програма
  • 21:00
    "Пътят" - авторско предаване на ТВ1 /премиерно/
  • 22:00
    "Петолиния" - музикален микс
  • 22:30
    "Животът на звездите" - биографии
  • 23:30
    "Серенада" - музикален микс
Пълна програма
  • 20:10
    InterMezzo
  • 21:30
    Marc Mauillon sings Monteverdi, Ferrari, Cavalli and Merula in Venice
  • 22:35
    Celine Frisch plays Bach at the Cite de la Musique
  • 23:35
    InterMezzo
Пълна програма
  • 21:00
    Футбол: Левски - ЦСКА, мач от Първа професионална лига, повторение
  • 23:00
    Футбол: Етър - Локомотив Пловдив, мач от Първа професионална лига, повторение
Пълна програма
  • 20:10
    Тенис: Каролина Плишкова - Ана Контавейт (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - I полуфинал, повторение)
  • 21:30
    Тенис: Коко Вандевеге - Каролине Гарсия (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - II полуфинал, повторение)
  • 23:00
    Тенис: Коко Вандевеге - Каролина Плишкова (Porsche Tennis Grand Prix, Щутгарт; WTA Premier - финал и награждаване, повторение)
Пълна програма
  • 20:00
    Футбол: Уотфорд - Манчестър Юнайтед, мач от английската Висша лига, повторение
  • 22:00
    Професионална борба: "Разбиване", 28-и епизод
  • 23:00
    Футбол: Арсенал - Хъдърсфийлд Таун, мач от английската Висша лига, повторение
Пълна програма
  • 21:05
    Тайните на семейния живот: Да си играеш със смъртта
  • 22:00
    Мрежа от лъжи: Калифорнийски трикове
  • 22:55
    Забранено: Гладни за любов: Посланието на Яков
  • 23:50
    Убийства в тресавището: Смъртоносно привличане
Пълна програма
  • 20:30
    "Епизод", (п)
  • 21:30
    Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE
  • 22:00
    BIT СПОРТ
  • 22:30
    "Историята оживява", (п)
Пълна програма
  • 20:00
    "Деца шпиони 2: Островът на изгубените мечти", приключенска комедия, САЩ, 2002; реж. Робърт Родригес, с Антонио Бандерас, Карла Гуджино, Алекса Вега, Дарил Сабара, Стив Бушеми, [0+]
  • 21:40
    "Тъмната кула", фентъзи - драма, САЩ, 2017; реж. Николай Арсел, с Идрис Елба, Матю МакKонъхи, Том Тейлър, Клаудия Ким, Фран Кранц, [12+]
  • 23:15
    "Хюстън, имаме проблем!", документален, Словения, 2016; реж. Жига Вирц, [12+]
Пълна програма
  • 21:00
    "Игра на тронове V, 10 еп.", фентъзи - драма, САЩ, 2015; реж. Дейвид Нътър, с Питър Динклидж, Емилия Кларк, Лина Хийди, Мишел Феърли, Николай Костер-Валдау, Джак Глийсън, Софи Търнър, Кит Харингтън, [18+]
  • 22:00
    "Шоуто на Джон Оливър V, 4 еп.", комедийно токшоу, САЩ, 2018, [12+]
  • 22:35
    "Стая 104 I, 2 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Патрик Брайс, с Кларк Дюк, Джеймс Ван Дер Бийк, Дейви-Блу, [15+]
  • 23:00
    "Стая 104 I, 3 еп.", комедия, САЩ, 2017; реж. Сара Адина Смит, със Самира Люкман-Харис, Орландо Джоунс, Тони Тод, Джени Лиънхард, [15+]
Пълна програма
  • 21:00
    Юртата на древните българи (образователен филм за семеен туризъм)
  • 21:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
  • 22:00
    Рецепти от Северозапада: От пълненото агне до зелевата чорба с праз (образователен филм за кулинарен туризъм)
  • 22:30
    Туризъм Инфо (полезна информация)
Пълна програма
  • 20:00
    Автомобилизъм: Суперкарс 2018
  • 22:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
  • 23:00
    Мотоциклетизъм: Moto GP
Пълна програма
  • 20:30
    Голф: "Светът на голфа"
  • 21:30
    Лека атлетика: "Атлетикс"
  • 22:00
    Лека атлетика: Диамантена лига
Пълна програма
  • 21:05
    Уоликазам!
  • 21:35
    Дора и приятели
  • 22:05
    Рибки Гупи
  • 22:30
    Малкото царство на Бен и Холи
Пълна програма
  • 21:00
    Мистериите на Мис Фишър, сезон 1, еп. 11, Австралия, криминален/мистерии, 2013
  • 22:00
    Ченге, сезон 2, еп. 7, САЩ, екшън/приключенски, 2013
  • 22:45
    Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 9, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
  • 23:40
    Династията на Тюдорите, сезон 2, еп. 10, Канада,Ирландия,Великобритания,САЩ, политически, 2008
Пълна програма
  • 20:35
    Марко Поло, част 2
  • 22:00
    Устоите на Земята
  • 22:55
    Устоите на Земята
  • 23:45
    Ноември
Пълна програма
  • 20:20
    Кражбата
  • 22:00
    Благодетелят
  • 23:30
    Клуб "Бейслайн"
Пълна програма
  • 21:15
    Мечтано пътешествие
  • 22:00
    Такси 4
  • 23:30
    Невинни години
Пълна програма
  • 19:30
    Bobby Sands: 66 Days
  • 21:20
    Ghosts (2006)
  • 23:00
    The Death and Resurrection Show
Пълна програма
  • 18:00
    eLeague
  • 22:20
    FISE World Series - Edmonton, Canada
  • 23:20
    Live Recap Crankworx Les Gets
Пълна програма

Сериали

National Geographic Wild 21:30
Невероятният д-р Пол - пети сезон, еп. 12
Fox Life 21:30
Как се запознах с майка ви - шести сезон, еп. 16
Хоби ТВ 21:30
АВТО-МОТО ХОБИ - тв поредица, пети сезон, 79 еп.
Viasat Nature 21:50
Хищни домашни любимци, сезон 1, еп. 2
Viasat History 21:55
37 дни - пътят към Първата световна война, сезон 1, еп. 2

Всички предавания

Спорт

Mtel Sport 2 21:30
Футбол: Италианска Серия А 5 кръг
Ring.BG 21:30
УЕФА Шампионска лига - магазинно предаване
Viasat Nature/History HD 21:45
Олимпийската мечта: Нацистките игри през 1936
Mtel Sport 1 21:45
Футбол: Испанска Ла Лига 5 кръг
Eurosport 22:00
Тенис на маса: Европейско първенство, Испания, финали

Всички предавания

Филми

Cinemax 2 21:30
"За любовта. Само за възрастни", комедия, Русия, 2017; реж. Павел Руминов, Наталия Меркулова, Алексей Чупов, Нигина Сайфулаева, Евгений Шелиакин, с Джон Малкович, Фьодор Бондарчук, Анна Михалкова, Ингеборга Дапкунайте, Тинатин Далакишвили, [15+]
TV1000 21:30
Любимците на Америка, САЩ, комедия/романтичен, 2001
Skat 21:30
Документален филм
HBO 2 21:45
"Конг: Островът на черепа", екшън - фентъзи, САЩ, 2017; реж. Джордън Войт-Робъртс, с Том Хидлестън, Самюъл Л. Джаксън, Бри Ларсън, Джон Кристофър Рийли, Джон Гудман, [15+]
Skat+ 21:50
"Зрънце надежда" - документален филм

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}