ТВ Програма

ТВ програма

Всички канали

  • 09:10
    Кадифе 2 тв филм /3 и 4 епизод/
  • 11:40
    Телепазарен прозорец
  • 12:00
    По света и у нас информационна емисия
  • 12:30
    Най-големите музеи в света: Школата на почетния легион в Сен Дени /п/
Пълна програма
  • 09:00
    "Мъртва точка" - сериал, еп. 10
  • 10:00
    "Лонгмайър" - сериал, еп.6
  • 11:00
    "Монк" - сериал, еп. 11
  • 12:00
    "Последният кораб" - сериал, с.2, еп. 5
Пълна програма
  • 08:45
    "Военни престъпления" - сериал, сезон 10 /п/
  • 10:00
    "Черният списък" - сериал, сезон 2 /п/
  • 11:00
    "Топ Гиър" - предаване за автомобили, /п/
  • 12:00
    "Пожарникарите от Чикаго" - сериал, сезон 5 /п/
Пълна програма
  • 09:30
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 11:00
    Футбол: MLS, ФК Ню Йорк - Монреал
  • 12:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 12:55
    Колоездене: Обиколка на Франция, седми етап, директно
Пълна програма
  • 09:30
    Супербайк: Британски шампионат в Нокхил
  • 11:00
    Колоездене: Обиколка на Франция, шести етап
  • 12:00
    Лека атлетика: Турнир в Люцерн
  • 12:45
    Тенис: Уимбълдън 2018, полуфинали, жени
Пълна програма
  • 09:30
    Pro Bull Riders
  • 10:20
    Alpine Adventurer Series 3
  • 11:10
    Monster Jam
  • 12:00
    X Games - Aspen
Пълна програма
  • 09:45
    FIM SUPERMOTO EUROPEAN CHAMPIONSHIP
  • 10:00
    THE GREAT HISTORY OF THE 24 HOURS OF LE MANS
  • 11:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
  • 12:00
    LE MANS CLASSIC REPEAT
Пълна програма
  • 03:30
    Край на програмата
  • 10:00
    Футбол: Лил - Лион, мач от френската Лига 1, повторение
  • 12:00
    "Новините на Нова Спорт" - новини, интервюта, репортажи
  • 12:05
    Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение
Пълна програма
  • 09:00
    Звездни отбори
  • 11:00
    Безсмъртните: Най-великите атлети
  • 13:00
    Дивата муха
  • 15:00
    Екстремни спортове
Пълна програма
  • 09:02
    Snooza
  • 10:02
    1 Artist 3 Hits
  • 10:12
    Top 10
  • 11:02
    New 4 U
Пълна програма

Сериали

Viasat History 09:50
Най-големите измами в историята, сезон 1, еп. 2
Fox Channel 09:50
От местопрестъплението: Маями - девети сезон
EPIC Drama 09:50
Мистериите на Мис Фишър, сезон 2, еп. 2, Австралия, криминален/мистерии, 2013
RTL 10:00
"Сред нас" - сериал
RTVi 10:00
Сериал: "Улиците на разбитите фенери"

Всички предавания

Спорт

BNT HD 09:55
Бразилия - Белгия - среща от четвъртфиналите на световното първенство по футбол
Eurosport 2 10:00
Световна купа за туристически автомобили WTCR: Състезание в Словакия, обзор
Diema Sport 10:00
Футбол: Левски - Черно море, плейофен мач за място в Лига Европа, повторение
Nova Sport 10:00
Футбол: Метц - Нант, мач от френската Лига 1, повторение
Mtel Sport 1 10:00
Автомобилизъм: Суперкарс 2018

Всички предавания

Филми

bTV Comedy 10:00
"Футболен татко" - комедия, семеен, романтичен (САЩ, 2005), режисьор -  Джес Дилън, актьори - Уил Фарел, Робърт Дювал, Джош Хътчерсън,  Майк Дитка, Кейт Уолш, Мусета Вандер и др.
Planeta Folk 10:00
"Звездите на България" - музикален гост
TVT 10:00
Към извора на реката (образователен филм за семеен туризъм)
AXN Black 10:05
Скорпион; сезон 2, епизод 13, екшън, драма, САЩ, 2015
AXN 10:10
Морски детективи; сезон 11, епизод 11, криминален, екшън, САЩ, 2013

Всички предавания

Рио-2016


Всички предавания

Peyongchang-2018


Всички предавания



{START_COUNTER}